Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nemaina bet stumj, ko!!

30.12.2018. 06:12

»

Par ko uztraukums?

ANO bēgļu pakts nevienai valstij neuzliek nekādus pienākumus, tiek iezīmētas vispārējas vadlīnijas. Parādīta tāda kā laba griba, kas var izrādīties arī maldināšana


Ja tas neko nemainītu, to nepieņemtu. Sarkanie kā vienmēr vēsturē - vai nu ar varu, vai korupciju vai šmuguļiem. Sākumā pateiksim, ka neko nemaina un tā mainīsim. eleganta šlaka.

Atbildēt

jurists

21.12.2018. 12:13

Ārlietu Ministriju ir jāizformē, jo tā nestrādā kā vajag.Viņi diez Latvijas Faktu sastrādātos materiālus lasa? Vai arī instrukcijas un vēlējumi no Briseles nāk? Kādu laiku jau dzīvojam kaut kādā vecā orveliskā multfilmā..

Atbildēt

ogļracis

21.12.2018. 12:10

Tad , kad viņus vilks ārā no siltajiem kabinetiem, lai iegrūstu āliņģī , tad viņi smilkstēs un spiegs..it kā nebūtu brīdināti..Spēle beigusies, kungi..Drīz nāksies atbildēt..Eiropa mostas, laiki mainās un jūs vairs neesat ne failā, ne folderī..Vācaties prom no Latvijas,neomarksisti un sorosa cūkas, kamēr vēl ir piedāvājums aiziet pa labam..Paķeriet lidzi melbikšus, šlāpinus, rubesas un tēraudas ar visiem latvju emigrācijas skambegiem!
Latvija ir brīva valsts!

Atbildēt

paga paga

20.12.2018. 19:13

»

Tā nav

ES direktīva. Tikai labas gribas tukša paušana. Gribu, negribu...


paklausies youtube kaut vai krieviski

Aфpика пepecелится в Евpoпу

Atbildēt

reptilis

20.12.2018. 12:12

Iesaku visiem iepazīties ar rakstu NRA -Vācijas respektablais nedēļas izdevums "Der Spiegel" trešdien šokējis mediju pasauli, atklājot, ka viens no tā godalgotajiem reportieriem gadiem ilgi safabricējis rakstus.

Atbildēt

mākslīgais intelekts

20.12.2018. 10:14

Ļoti interesanta intervija par bēgļu paktu ar krieviski runājošo Bundestāga deputātu no vācu partijas AfD. Iesaku uzmanīgi noskatīties. Daudz jautājumu atkritīs.
https://www.youtube.com/watch?v v46qqgf_W0A

Atbildēt

Kols

20.12.2018. 08:29

Lai ĀM aizmugures piedziņas sorosa biorobots tagad paskaidro, kāpec Ņujorkā nesankcionēti parakstīja visu, ko vinam pagrūda? Tas finālā ir labi, jo otreiz par ĀM galvu viņam tagad vairs nekļūt.ANO tik un tā ir nacionālo valstu ienaidnieks un sabojāt attiecības ar šo struktūru vairs neko nenozīmē..Migrantu un bēgļu fanim nav vietas valdībā- tautas griba ir jāievēro..Vienotības neizmērojamais egoisms un augstprātība, kā arī pārluecība par savu nesodāmību ir nospēlējusi viņiem par sliktu..No kurienes, pie velna, izlīda Viņķele? Kariņš ir saspekts vusmaz 3 smagās lietās!!! Rinkēvičs .....b...nevaru...tūlīt sāksies naida runa..Latvieši, jūs esat jukuši, ka ciešat šos purnus ar dīpīšiem priekšgalā

Atbildēt

beidziet muldēt

20.12.2018. 04:35

nevienam, izņemot mūs pašus, nav vajadzības apmesties uz dzīvi taisni šeit. Varētu padomāt, cilvēkiem, kas bēg no kara šausmām, no bada, no dabas katastrofām (ko lielā mērā izraisījusi industriālo valstu darbība), vai vienkārši (jā, atzīsim) kam tas ir tikai aizbildinājums, lai nokļūtu labākos apstākļos... visiem šiem cilvēkiem, kuri par 99% ir no siltām (karstām, pat pārāk svelmainām) dienvidu zemēm, taisni mēs esam tas "cerību centrs". Ka tik ne tā. Kur nu vēl labāk- uz īso un drēgno vasaru, pilnīgi nekādo, slapja sniega ziemu, uz taisnīgu, sakārtotu ekonomiku, kur nav ne korupcijas, ne tīši radītu šķēršļu saimnieciskai darbībai, kur "bērnu nauda" , lai pārspētu visas zviedrijasvācijas-un-citas , ir, teiksim, 300 (nē, labāk jau uzreiz plātīsimies ar 500 vismaz, par katru bērnugimenē), kur nabagajiem ir apmaksāti dzīvokļi... utt, utml... Ak nē? Sakāt, tas nav šeit, pie mums? Tas ir dažās citās valstīs? Nu, tad jau būs sanākusi kļūdīšanās. Neesam mēs tas "magnēts", uz kuru tieksies miljoniem ļaužu.... Tad jau nav arī, par ko brēku celt.

Atbildēt

Tā nav

19.12.2018. 20:42

»

paga paga

šis pakts strādās daudzu advokātu labā, kas apkalpojot migrantus liks maksāt valstīm bargu naudu. Tāpēc jau Eiropā daži gudri cilvēki brīdināja neparakstīt šo paktu. Apņemšanās beigu beigās izvērsīsies miljonu soda naudu maksāšanā plus migrantu uzņemšanā. Ja liec parakstu apakšā, tas vairs nav tik vienkārši...


ES direktīva. Tikai labas gribas tukša paušana. Gribu, negribu.

Saku - sakārtot vajg LR suverenitāti! Krišjānis Kariņš ir idiotisma kalngals par MP - korporāciju, latviešu tautas ieliktenis, PBLA noziedznieku roka. Viss sākas ar valdības nostāju.

K. Kariņš ir tik stulbs klauns, ieliktenis, kura galvaskauss der vien komosriekstu čaumalu dauzīšanai. Kariņš nesīs daudz nelaimju, ja kļūs par MP.

Atbildēt

paga paga

19.12.2018. 19:29

»

Tas viss ir katras suverēnas valsts izlemšanai

Apņemties, vai neapņemties var visu ko, ja nedraud līgumsankcijas. LR Satversme arī daudz ko garantē, bet reāli tā nav. Satversmes 2. pants nestrādā - vara nepieder tautai. Nestrādā arī tiesības zināt savas tiesības. Jo tiesu spriedumi, nolēmumi ir noslēpti un nav brīvi pieejami ikvienam utt. Minētais...


šis pakts strādās daudzu advokātu labā, kas apkalpojot migrantus liks maksāt valstīm bargu naudu. Tāpēc jau Eiropā daži gudri cilvēki brīdināja neparakstīt šo paktu. Apņemšanās beigu beigās izvērsīsies miljonu soda naudu maksāšanā plus migrantu uzņemšanā. Ja liec parakstu apakšā, tas vairs nav tik vienkārši.

Atbildēt

sociāli atstumtais

19.12.2018. 14:34

kā apstiprinās APVIENOTO NOZIEDZNIEKU ORGANIZĀCIJA [ ANO ]
perspektīve diezgan nepatīkama ... bet sturmēsim !

Atbildēt

Krievu oupanti plus

19.12.2018. 12:58

»

lauķis

Taisnību saki


ASV okupanti utt.

Komunistu- čekistu izdzimyteņi un korporācijas Lettonia parazīti. PBLA parazītu politika.

Atbildēt

Tas viss ir katras suverēnas valsts izlemšanai

19.12.2018. 04:13

»

paga paga

Tu esi naivs. Visi pakta lielie punkti sākas ar "mēs apņemamies" un paraksts apakšā! Tiešām globālisti virza ļoti strauju Rietumu iznīcināšanu, jo nez kāpēc pēc Marakešas pakta tūlīt seko Ņujorkas pakts, kuru ASV neparakstīja, arī Ungārija ne, bet pārējās valstis parakstīja. Es personīgi lielāko daļu...


Apņemties, vai neapņemties var visu ko, ja nedraud līgumsankcijas. LR Satversme arī daudz ko garantē, bet reāli tā nav. Satversmes 2. pants nestrādā - vara nepieder tautai. Nestrādā arī tiesības zināt savas tiesības. Jo tiesu spriedumi, nolēmumi ir noslēpti un nav brīvi pieejami ikvienam utt. Minētais pakts ir muļķa laišana - apņemos, bet nerealizēšu. Riskus redzu citur - LV marionešu varā un slepenajos dienestos, kurus uzrauga un kontrolē Ķīna, Krievija, Vācija, Zviedrija, ASV, Lielbritānija utt., kas savu varu, savukārt, realizē caur SVF/PB naudas aizdevumu slepenajiem nosacījumiem, kuru izpildi kontrolē Eiropas komisijas Latvijas birojs. Vispirms sakārtojiet jautājumu par to, kam pieder LV - oligarhi daļēji ir starpnieki svešajai, naidīgajai latviešu tautai varai. Panāciet, lai NA Raivis Dzintars nerealizē L!K!A! un korporācijas Lettonia graujošo latviešu tautai slepeno politiku, muļķojot latviešu vēlētāju. Esmu, protams, pret šo migrāciju, bet konkrēti minētais pakts neuzliek sankcijas un pienākumu - cionisti Jūs sapin vārdos un melos. Novēršot uzmanību no valsts parāda, kas ir atkarības avots.

Panāciet, lai par MP nenonāk Kariņš, kurš realizēs PBLA veco koroprāciju buku politiku - L!K!A! politiku MP krēslā. Pēc PBLA pasūtinājuma politiskos apskatus viņiem raksta Ījābs. Paskatieties PBLA mājaslapā, kā Ījābs slavē ASV aģentu Vj. Dombrovski un kāds pretlatvisks noskanojums ir PBLA mājaslapā - sauss aprēķins, kā izmantot valsti un latviešus - mežoņus, kuri nav L!K!A! biedros. Buršu tautas buršu gars ir nāvējošs latviešu tautai.

Atbildēt

paga paga

18.12.2018. 22:55

»

Par ko uztraukums?

ANO bēgļu pakts nevienai valstij neuzliek nekādus pienākumus, tiek iezīmētas vispārējas vadlīnijas. Parādīta tāda kā laba griba, kas var izrādīties arī maldināšana


Tu esi naivs. Visi pakta lielie punkti sākas ar "mēs apņemamies" un paraksts apakšā! Tiešām globālisti virza ļoti strauju Rietumu iznīcināšanu, jo nez kāpēc pēc Marakešas pakta tūlīt seko Ņujorkas pakts, kuru ASV neparakstīja, arī Ungārija ne, bet pārējās valstis parakstīja. Es personīgi lielāko daļu pakta izlasīju. Tas atver robežas vēl vairāk un migrāciju , arī ekonomisko padara par cilvēktiesībām. Tātad izvēlies tik valsti un dodies tur un tai valstij ir tevi pilnībā jāapgadā! Otra lieta - pilnīga vārda brīvības zaudēšana, jo pakts pasludina pat naida runu par krimināli sodāmu. Prese nedrīkst atbalstīt ksenofobiju. Robežu un demokrātijas/ vārda brīvības zaudēšana. Līdz 2026 - 30 gadam ir plānots Eiropā iepludināt 50 miljonu migrantu.

Atbildēt

zaza

18.12.2018. 20:52

Te tik vēl čučmekisko vazaņķu un slaistu trūka

Atbildēt

Virtuāls sitiens ar kāju piderasam ministram pa purnu

18.12.2018. 20:25

»

Par ko uztraukums?

ANO bēgļu pakts nevienai valstij neuzliek nekādus pienākumus, tiek iezīmētas vispārējas vadlīnijas. Parādīta tāda kā laba griba, kas var izrādīties arī maldināšana


Tu melo! ANO dažādie pakti un rezolūcijas neļauj no Latvijas padzīt krievu okupantus un kolonistus,kuri Latvijā salīdz pēc 1945.gada 9.maija un šo salašņu pēctečus. Cilvēktiesību un humānisma vārdā latviešiem jārūpējas par savu senču slepkavu un šo slepkavu pēcnācēju labklājību. Līdzīgi būs ar "bēgļiem" - tie zags, šaus un slepkavos un beigās tie saņems Latvijas pilsonību, kas šos neļaus padzīt no Latvijas.

Atbildēt

Par ko uztraukums?

18.12.2018. 19:49

ANO bēgļu pakts nevienai valstij neuzliek nekādus pienākumus, tiek iezīmētas vispārējas vadlīnijas. Parādīta tāda kā laba griba, kas var izrādīties arī maldināšana.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...