Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nemaina bet stumj, ko!!

30.12.2018. 05:12

»

Par ko uztraukums?

ANO bēgļu pakts nevienai valstij neuzliek nekādus pienākumus, tiek iezīmētas vispārējas vadlīnijas. Parādīta tāda kā laba griba, kas var izrādīties arī maldināšana


Ja tas neko nemainītu, to nepieņemtu. Sarkanie kā vienmēr vēsturē - vai nu ar varu, vai korupciju vai šmuguļiem. Sākumā pateiksim, ka neko nemaina un tā mainīsim. eleganta šlaka.

Atbildēt

jurists

21.12.2018. 11:13

Ārlietu Ministriju ir jāizformē, jo tā nestrādā kā vajag.Viņi diez Latvijas Faktu sastrādātos materiālus lasa? Vai arī instrukcijas un vēlējumi no Briseles nāk? Kādu laiku jau dzīvojam kaut kādā vecā orveliskā multfilmā..

Atbildēt

ogļracis

21.12.2018. 11:10

Tad , kad viņus vilks ārā no siltajiem kabinetiem, lai iegrūstu āliņģī , tad viņi smilkstēs un spiegs..it kā nebūtu brīdināti..Spēle beigusies, kungi..Drīz nāksies atbildēt..Eiropa mostas, laiki mainās un jūs vairs neesat ne failā, ne folderī..Vācaties prom no Latvijas,neomarksisti un sorosa cūkas, kamēr vēl ir piedāvājums aiziet pa labam..Paķeriet lidzi melbikšus, šlāpinus, rubesas un tēraudas ar visiem latvju emigrācijas skambegiem!
Latvija ir brīva valsts!

Atbildēt

paga paga

20.12.2018. 18:13

»

Tā nav

ES direktīva. Tikai labas gribas tukša paušana. Gribu, negribu...


paklausies youtube kaut vai krieviski

Aфpика пepecелится в Евpoпу

Atbildēt

reptilis

20.12.2018. 11:12

Iesaku visiem iepazīties ar rakstu NRA -Vācijas respektablais nedēļas izdevums "Der Spiegel" trešdien šokējis mediju pasauli, atklājot, ka viens no tā godalgotajiem reportieriem gadiem ilgi safabricējis rakstus.

Atbildēt

mākslīgais intelekts

20.12.2018. 09:14

Ļoti interesanta intervija par bēgļu paktu ar krieviski runājošo Bundestāga deputātu no vācu partijas AfD. Iesaku uzmanīgi noskatīties. Daudz jautājumu atkritīs.
https://www.youtube.com/watch?v v46qqgf_W0A

Atbildēt

Kols

20.12.2018. 07:29

Lai ĀM aizmugures piedziņas sorosa biorobots tagad paskaidro, kāpec Ņujorkā nesankcionēti parakstīja visu, ko vinam pagrūda? Tas finālā ir labi, jo otreiz par ĀM galvu viņam tagad vairs nekļūt.ANO tik un tā ir nacionālo valstu ienaidnieks un sabojāt attiecības ar šo struktūru vairs neko nenozīmē..Migrantu un bēgļu fanim nav vietas valdībā- tautas griba ir jāievēro..Vienotības neizmērojamais egoisms un augstprātība, kā arī pārluecība par savu nesodāmību ir nospēlējusi viņiem par sliktu..No kurienes, pie velna, izlīda Viņķele? Kariņš ir saspekts vusmaz 3 smagās lietās!!! Rinkēvičs .....b...nevaru...tūlīt sāksies naida runa..Latvieši, jūs esat jukuši, ka ciešat šos purnus ar dīpīšiem priekšgalā

Atbildēt

beidziet muldēt

20.12.2018. 03:35

nevienam, izņemot mūs pašus, nav vajadzības apmesties uz dzīvi taisni šeit. Varētu padomāt, cilvēkiem, kas bēg no kara šausmām, no bada, no dabas katastrofām (ko lielā mērā izraisījusi industriālo valstu darbība), vai vienkārši (jā, atzīsim) kam tas ir tikai aizbildinājums, lai nokļūtu labākos apstākļos... visiem šiem cilvēkiem, kuri par 99% ir no siltām (karstām, pat pārāk svelmainām) dienvidu zemēm, taisni mēs esam tas "cerību centrs". Ka tik ne tā. Kur nu vēl labāk- uz īso un drēgno vasaru, pilnīgi nekādo, slapja sniega ziemu, uz taisnīgu, sakārtotu ekonomiku, kur nav ne korupcijas, ne tīši radītu šķēršļu saimnieciskai darbībai, kur "bērnu nauda" , lai pārspētu visas zviedrijasvācijas-un-citas , ir, teiksim, 300 (nē, labāk jau uzreiz plātīsimies ar 500 vismaz, par katru bērnugimenē), kur nabagajiem ir apmaksāti dzīvokļi... utt, utml... Ak nē? Sakāt, tas nav šeit, pie mums? Tas ir dažās citās valstīs? Nu, tad jau būs sanākusi kļūdīšanās. Neesam mēs tas "magnēts", uz kuru tieksies miljoniem ļaužu.... Tad jau nav arī, par ko brēku celt.

Atbildēt

Tā nav

19.12.2018. 19:42

»

paga paga

šis pakts strādās daudzu advokātu labā, kas apkalpojot migrantus liks maksāt valstīm bargu naudu. Tāpēc jau Eiropā daži gudri cilvēki brīdināja neparakstīt šo paktu. Apņemšanās beigu beigās izvērsīsies miljonu soda naudu maksāšanā plus migrantu uzņemšanā. Ja liec parakstu apakšā, tas vairs nav tik vienkārši...


ES direktīva. Tikai labas gribas tukša paušana. Gribu, negribu.

Saku - sakārtot vajg LR suverenitāti! Krišjānis Kariņš ir idiotisma kalngals par MP - korporāciju, latviešu tautas ieliktenis, PBLA noziedznieku roka. Viss sākas ar valdības nostāju.

K. Kariņš ir tik stulbs klauns, ieliktenis, kura galvaskauss der vien komosriekstu čaumalu dauzīšanai. Kariņš nesīs daudz nelaimju, ja kļūs par MP.

Atbildēt

paga paga

19.12.2018. 18:29

»

Tas viss ir katras suverēnas valsts izlemšanai

Apņemties, vai neapņemties var visu ko, ja nedraud līgumsankcijas. LR Satversme arī daudz ko garantē, bet reāli tā nav. Satversmes 2. pants nestrādā - vara nepieder tautai. Nestrādā arī tiesības zināt savas tiesības. Jo tiesu spriedumi, nolēmumi ir noslēpti un nav brīvi pieejami ikvienam utt. Minētais...


šis pakts strādās daudzu advokātu labā, kas apkalpojot migrantus liks maksāt valstīm bargu naudu. Tāpēc jau Eiropā daži gudri cilvēki brīdināja neparakstīt šo paktu. Apņemšanās beigu beigās izvērsīsies miljonu soda naudu maksāšanā plus migrantu uzņemšanā. Ja liec parakstu apakšā, tas vairs nav tik vienkārši.

Atbildēt

sociāli atstumtais

19.12.2018. 13:34

kā apstiprinās APVIENOTO NOZIEDZNIEKU ORGANIZĀCIJA [ ANO ]
perspektīve diezgan nepatīkama ... bet sturmēsim !

Atbildēt

Krievu oupanti plus

19.12.2018. 11:58

»

lauķis

Taisnību saki


ASV okupanti utt.

Komunistu- čekistu izdzimyteņi un korporācijas Lettonia parazīti. PBLA parazītu politika.

Atbildēt

Tas viss ir katras suverēnas valsts izlemšanai

19.12.2018. 03:13

»

paga paga

Tu esi naivs. Visi pakta lielie punkti sākas ar "mēs apņemamies" un paraksts apakšā! Tiešām globālisti virza ļoti strauju Rietumu iznīcināšanu, jo nez kāpēc pēc Marakešas pakta tūlīt seko Ņujorkas pakts, kuru ASV neparakstīja, arī Ungārija ne, bet pārējās valstis parakstīja. Es personīgi lielāko daļu...


Apņemties, vai neapņemties var visu ko, ja nedraud līgumsankcijas. LR Satversme arī daudz ko garantē, bet reāli tā nav. Satversmes 2. pants nestrādā - vara nepieder tautai. Nestrādā arī tiesības zināt savas tiesības. Jo tiesu spriedumi, nolēmumi ir noslēpti un nav brīvi pieejami ikvienam utt. Minētais pakts ir muļķa laišana - apņemos, bet nerealizēšu. Riskus redzu citur - LV marionešu varā un slepenajos dienestos, kurus uzrauga un kontrolē Ķīna, Krievija, Vācija, Zviedrija, ASV, Lielbritānija utt., kas savu varu, savukārt, realizē caur SVF/PB naudas aizdevumu slepenajiem nosacījumiem, kuru izpildi kontrolē Eiropas komisijas Latvijas birojs. Vispirms sakārtojiet jautājumu par to, kam pieder LV - oligarhi daļēji ir starpnieki svešajai, naidīgajai latviešu tautai varai. Panāciet, lai NA Raivis Dzintars nerealizē L!K!A! un korporācijas Lettonia graujošo latviešu tautai slepeno politiku, muļķojot latviešu vēlētāju. Esmu, protams, pret šo migrāciju, bet konkrēti minētais pakts neuzliek sankcijas un pienākumu - cionisti Jūs sapin vārdos un melos. Novēršot uzmanību no valsts parāda, kas ir atkarības avots.

Panāciet, lai par MP nenonāk Kariņš, kurš realizēs PBLA veco koroprāciju buku politiku - L!K!A! politiku MP krēslā. Pēc PBLA pasūtinājuma politiskos apskatus viņiem raksta Ījābs. Paskatieties PBLA mājaslapā, kā Ījābs slavē ASV aģentu Vj. Dombrovski un kāds pretlatvisks noskanojums ir PBLA mājaslapā - sauss aprēķins, kā izmantot valsti un latviešus - mežoņus, kuri nav L!K!A! biedros. Buršu tautas buršu gars ir nāvējošs latviešu tautai.

Atbildēt

paga paga

18.12.2018. 21:55

»

Par ko uztraukums?

ANO bēgļu pakts nevienai valstij neuzliek nekādus pienākumus, tiek iezīmētas vispārējas vadlīnijas. Parādīta tāda kā laba griba, kas var izrādīties arī maldināšana


Tu esi naivs. Visi pakta lielie punkti sākas ar "mēs apņemamies" un paraksts apakšā! Tiešām globālisti virza ļoti strauju Rietumu iznīcināšanu, jo nez kāpēc pēc Marakešas pakta tūlīt seko Ņujorkas pakts, kuru ASV neparakstīja, arī Ungārija ne, bet pārējās valstis parakstīja. Es personīgi lielāko daļu pakta izlasīju. Tas atver robežas vēl vairāk un migrāciju , arī ekonomisko padara par cilvēktiesībām. Tātad izvēlies tik valsti un dodies tur un tai valstij ir tevi pilnībā jāapgadā! Otra lieta - pilnīga vārda brīvības zaudēšana, jo pakts pasludina pat naida runu par krimināli sodāmu. Prese nedrīkst atbalstīt ksenofobiju. Robežu un demokrātijas/ vārda brīvības zaudēšana. Līdz 2026 - 30 gadam ir plānots Eiropā iepludināt 50 miljonu migrantu.

Atbildēt

zaza

18.12.2018. 19:52

Te tik vēl čučmekisko vazaņķu un slaistu trūka

Atbildēt

Virtuāls sitiens ar kāju piderasam ministram pa purnu

18.12.2018. 19:25

»

Par ko uztraukums?

ANO bēgļu pakts nevienai valstij neuzliek nekādus pienākumus, tiek iezīmētas vispārējas vadlīnijas. Parādīta tāda kā laba griba, kas var izrādīties arī maldināšana


Tu melo! ANO dažādie pakti un rezolūcijas neļauj no Latvijas padzīt krievu okupantus un kolonistus,kuri Latvijā salīdz pēc 1945.gada 9.maija un šo salašņu pēctečus. Cilvēktiesību un humānisma vārdā latviešiem jārūpējas par savu senču slepkavu un šo slepkavu pēcnācēju labklājību. Līdzīgi būs ar "bēgļiem" - tie zags, šaus un slepkavos un beigās tie saņems Latvijas pilsonību, kas šos neļaus padzīt no Latvijas.

Atbildēt

Par ko uztraukums?

18.12.2018. 18:49

ANO bēgļu pakts nevienai valstij neuzliek nekādus pienākumus, tiek iezīmētas vispārējas vadlīnijas. Parādīta tāda kā laba griba, kas var izrādīties arī maldināšana.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft