Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Naida runa

13.09.2018. 16:40

ANO Rasu diskriminācijas izskaušanas komiteja var iet kārties.

Atbildēt

ierosinu

13.09.2018. 11:20

Rīkot referendumu.Tautas kalpiem noteikt cietu mēnešalgu 3minimālo Latvijas algu apmērā,Labi,četru.

Atbildēt

Bite

13.09.2018. 08:49

Latvijas delegācija melo par lielo latviešu skaitu cietumos. Nesen Spure radio apliecināja, ka 60% no cietumniekiem pat nesaprot latviski. Savā laikā deputāts Lācis nosauca ticamu krievvalodīgo ieslodzīto skaitu - 80%.

Atbildēt

Ideāli!

13.09.2018. 08:10

»

joske

Latvijā joprojam ārdās ekskomunistu bandas,kuras atņēma cilvēkiem ticību taisnībai.No ēkām tika atdalīta zeme,uz kurām tās atrodās.Dieva radītā zeme ir pasludināta par par dažādu tipa kolaborantu un no šīs zemes aizbēgušo īpašumu.Tiek atklāti un ciniski ignorētas darbā cietušo tiesības uz ārstēšanu ...


Viss jūsu aprakstītais atspoguļo ES solīto labklājību.

Paklausieties PSKPCK - EK biroja židietes Innas Šteinbukas optimistisko dziedāšanu. Cionistu iluminātisms darbībā. Dziedājumā gan nav apdziedāts pats iluminātisms.

PSRS likumdošanu iluminātu cionisti izveidoja kā visticamāko un pilnīgāko uz zemeslodes, aicionot proletāriešus apvienoties. Bet bija varas noziedzība, iluminātu noziedzība nostiprināta. Totalitārisms utt.Tagad tas pats. Paklausieties ZZS, NA, Saskaņas politiķu skaistās runas, tekstus un solījumus. Vienīgā realitāte - pazemīgi vilkties ar ubaga tarbu uz pašvaldību pēc pabalsta. Bet tur bargi kungi lems, kam dot, kam ne!

Atbildēt

joske

13.09.2018. 07:59

»

viss otrādi

Vajadzēja tiem Komitejas ekspertiem pastāstīt, ka pie mums pamatnācijai rodas nepamatoti ierobežojumi nodarbinātībā valodas dēļ. Nevis minoritātēm, par kurām viņi tā uztraucas


Latvijā joprojam ārdās ekskomunistu bandas,kuras atņēma cilvēkiem ticību taisnībai.No ēkām tika atdalīta zeme,uz kurām tās atrodās.Dieva radītā zeme ir pasludināta par par dažādu tipa kolaborantu un no šīs zemes aizbēgušo īpašumu.Tiek atklāti un ciniski ignorētas darbā cietušo tiesības uz ārstēšanu un sociālo atbalstu.Pensionāru masas dzīves līmenis ir zem okupācijas laiku dzīves līmeņa un pensijas pat nedod iespēju rast patvērumu t.s.nabagmājās.Pilnīgi tiek ignorētas likumos paredzētās tiesības uz visu veidu atbalstiem.Ir likvidēts termins pensionārs -invalīds,lai nebūtu piemērojams lielāks atbalsts.Ksenofobija un naids pret veciem un slimiem cilvēkiem ir sastopams vai katra varas cilvēka runā.Visspilgtākā naida izpausme ir apzināta apstākļu radīšana bēgšanai no valsts,par ko ir spiesti sākt domāt pat pensionāri.

Atbildēt

jo

13.09.2018. 07:09

Atkal Latvija nav izpildijusi savu kvotu

Atbildēt

ANO iluminātisms

13.09.2018. 00:23

»

š

Līdz neseniem laikiem Latvijā bija tikai viena rase, tagad nedaudz atšķaidīta, bet pat tagad droši var teikt, ka 99% ir baltā rase. Vienas rases ietvaros rasU naids nevar būt pēc definīcijas


ir ar šiem paziņojumiem sekmēt rasu naida izpausmju skaitu, lai aiz garlaicības nelasam tikai Bailes un Varu, autoru bailēs no VARAS atriebības. Indriķis Latvietis savā grāmatā precīzi norāda uz reālo varu - ārpus Latvijas. Kas lasījuši Juri Lina Zem Skorpiona zīmes, tie zin, ko ar to domā autors. Tie zin konkrēti, bet nevar prasīt, lai katrs būtu lasījis šo grāmatu. L L skaidri pateica TV 24 Preses klubā, ka mēs te varam ievēlēt, ko šķietas gribam Saeimā , bet būs jaunas diversijas ar parexiem un oikiem.

Atbildēt

š

13.09.2018. 00:04

»

mums nav rasu naida

tikai pret šarikoviem un ne naids, PRETĪGUMS


Līdz neseniem laikiem Latvijā bija tikai viena rase, tagad nedaudz atšķaidīta, bet pat tagad droši var teikt, ka 99% ir baltā rase. Vienas rases ietvaros rasU naids nevar būt pēc definīcijas.

Atbildēt

viss otrādi

12.09.2018. 22:34

Vajadzēja tiem Komitejas ekspertiem pastāstīt, ka pie mums pamatnācijai rodas nepamatoti ierobežojumi nodarbinātībā valodas dēļ. Nevis minoritātēm, par kurām viņi tā uztraucas.

Atbildēt

mums nav rasu naida

12.09.2018. 21:50

tikai pret šarikoviem un ne naids, PRETĪGUMS

Atbildēt

Indulis Durka no pišiem Dikļiem

12.09.2018. 21:26

»

Eji...

Pie grantinja uz slimnicu


Muhhaa, ej tak tu tirst! Muni terorizē DP, muni vecu stukaču no čekisti mormoņu- židmasoniem, bļeģ, cionistiem zajebis, vel tu mani mācīsi! Ir sacīc, kis cita ocī bļķi rec, tis sovā tirsas acī Debess klāru! Pac Lapsas kunks ir un var bout muns Cenzors! Un tik! Es turpinu kļičkot kai Priedītis un moins! Bļe tabļetku i maloļetku! Debess klāra!

Atbildēt

Eji...

12.09.2018. 20:16

»


Pie grantinja uz slimnicu

Atbildēt

Psihbrigāde

12.09.2018. 19:22

»


Jums zāles beigušās? Ātro palīdzību vajag izsaukt?

Atbildēt

Mjā..

12.09.2018. 18:25

»

apk

Uzrakstīts romu tautība, nu galīgi šķērsām. Jautājums, tikai latviešu valodā mainīs čigānus uz romiem vai arī angliski un vāciski viņi būs romi. Pajautājot vietējam vecākajam čigānam, savu laik viņš atbildēja, ka nav nekāda vajadzība kaut ko mainīt


Pajautājot vietējam vecākajam čigānam, savu laik viņš atbildēja, ka nav nekāda vajadzība kaut ko mainīt.

Interesanti, jautāt čigānam, kā viņu saukt latviski. Varbūt paliksim tomēr pie tā, ka lai čigāni savā valodā sauc sevi kā grib, bet mēs, latvieši, savā valodā sauksim čigānus, tāpat kā žīdus un nēģerus tā, kā viemnēr esam saukuši.

Atbildēt

zars

12.09.2018. 16:56

Stalins nosutija katrai chekas nodalai planu cik tautas ienaidnieki jaatklaj, jaapcietina... Planu ieteicams bija parpildit. Vai uz to virzas ari liberalu aktivisti?

Atbildēt

&

12.09.2018. 16:50

Ja jau mums būtu tādi naida noziegumi,būtu pilna publiskā telpa ar šādu informāciju. Kam bļaustīties noteikti atrastos. Taču ja publiskā telpa ir tukša , tad jau arī šādu noziegumu nemaz nav. Piemērs tam ir kaut vai Gapoņenkova aizturēšana par naida kurināšanu. Pilna publiskā telpa par notikušo jebkurā interpretācijā un jebkurai gaumei. Kad viņu izlaida ārā, tas pats.
Tā kā nav te ko muldēt.

Atbildēt

stop

12.09.2018. 16:39

ANO ir laiks likvidēt, jo tas stagnē un cīnās pret cilvēkiem.Tik daudz mākslīgu organizāciju ir radīts, kur parazīti vienkārši saņem algas.

Atbildēt

nonsens

12.09.2018. 16:36

lai komiteja iet dirst! Šai liekēžu bandai vienkārši nav ko darīt, tad ar varu grib sanaidot cilvēkus!

Atbildēt

švamme

12.09.2018. 16:23

Tie ir Sorosa kontroles instrumenti, Amerika izstājās no Cilvēktiesību "Council", jo ilumināti skandē aizsardzību, bet dzīvē rīkojas tieši pretēji. Visi, kas sakās esam šais organizācijās ir neslēpti sorosisti.
"For too long, the Human Rights Council has been a protector of human rights abusers, and a cesspool of political bias," Haley said, according to remarks prepared for delivery, adding that the "essential reforms" that would have ensured continued U.S. participation had not been achieved.
"Therefore, as we said we would do a year ago, if we did not see any progress, the United States is officially withdrawing from the UN Human Rights Council," Haley said.

https://www.nbcnews.com/politics/politics-news/u-s-withdraw-u-n-human-rights-council-n884751 šis nav vislabākais, ko lasīt, bet nemeklēju vairāk, jo te ir sausi fakti.

Atbildēt

Latviešu pārstāvja nav,

12.09.2018. 16:03

»

K.Līcei

Atskaiti par 2017.g. darbu kad varētu sagaidīt


bet ir Latvijas pārstāve starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās...

Atbildēt

Indulis Durka

12.09.2018. 15:57

Tis tāpēc, kai tajās runās nelieto vàrdu naids. Man baigs naids pret jurtām un lapsām, kaķiem un vēl. Ni velti pac Lapsas kunks mani cenzē. Moins!

Atbildēt

CT izstrādājums

12.09.2018. 15:43

Kādu jaunu nelietību drīzumā šie orveliskie JaunāsPasaulesKārtības čekisti atkal uzkonstruēs savos pasaules pakļaušanas un tautu iznīcināšanas plānos, kurus tie cenšas slēpt zem viltusvārda "cilvēktiesības".

ANO ir arhaisks, bezjēdzīgs un destruktīvs, nacionālajām eiropiešu valstīm naidīgs neo-boļševiku/globalistu veidojums - kāpēc Latvijai būtu jāturpina šajā mūdžu bedrē atrasties un jāmaksā algas tiem, kas grauj mūsu valsti un tautu?

Atbildēt

Runas Brīvība

12.09.2018. 15:42

Tā saucamie "naida noziegumi" ir galvenokārt tā saucamā "naida runa".
Tātad - tagad runas brīvības izpausme ir noziegums.

JaunāPasaulesKārtība darbībā.

Taisnais ceļš uz liberālismu Ziemeļkorejas versijā.

Atbildēt

K.Līcei

12.09.2018. 15:39

Atskaiti par 2017.g. darbu kad varētu sagaidīt?

Atbildēt

apk

12.09.2018. 15:36

Uzrakstīts romu tautība, nu galīgi šķērsām. Jautājums, tikai latviešu valodā mainīs čigānus uz romiem vai arī angliski un vāciski viņi būs romi. Pajautājot vietējam vecākajam čigānam, savu laik viņš atbildēja, ka nav nekāda vajadzība kaut ko mainīt.

Atbildēt

es

12.09.2018. 15:14

aiz apjukuma pat nezinu, ko teikt :))) Nu tad laikam jāsāk radīt tie noziegumi, citādi no valdības saņemsim pārmetumus, ka latvieši ir tik kūtri, ka pat naida noziegumus nejēdz pastrādāt.
Vienīgais nezinu, kur tās daudzās rases lai ņem... LV ar pārbagātību īpaši neizceļas... Pie mums Latgalē vispār ar šo lietu ir galīgi dimbā :(
A ja vienkārši tāpat lamāšu citas rases, pat, ja to pārstāvjus esmu redzējis tikai pa TV, tas arī skaitīsies? Kaut kā tak valdībai jāpalīdz glābt situāciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

12

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

FotoŠī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva.
Lasīt visu...

20

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

FotoLai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. Tikai izprotot un pieņemot citādo, varam veidot iekļaujošāku sabiedrību. Tāpēc 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Īpaši pasākumi notiks Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Ludzā, bet “Dažādo kurpju diena” tiks iedzīvināta arī sociālajos tīklos un citviet Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

FotoGodātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...