Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Naida runa

13.09.2018. 16:40

ANO Rasu diskriminācijas izskaušanas komiteja var iet kārties.

Atbildēt

ierosinu

13.09.2018. 11:20

Rīkot referendumu.Tautas kalpiem noteikt cietu mēnešalgu 3minimālo Latvijas algu apmērā,Labi,četru.

Atbildēt

Bite

13.09.2018. 08:49

Latvijas delegācija melo par lielo latviešu skaitu cietumos. Nesen Spure radio apliecināja, ka 60% no cietumniekiem pat nesaprot latviski. Savā laikā deputāts Lācis nosauca ticamu krievvalodīgo ieslodzīto skaitu - 80%.

Atbildēt

Ideāli!

13.09.2018. 08:10

»

joske

Latvijā joprojam ārdās ekskomunistu bandas,kuras atņēma cilvēkiem ticību taisnībai.No ēkām tika atdalīta zeme,uz kurām tās atrodās.Dieva radītā zeme ir pasludināta par par dažādu tipa kolaborantu un no šīs zemes aizbēgušo īpašumu.Tiek atklāti un ciniski ignorētas darbā cietušo tiesības uz ārstēšanu ...


Viss jūsu aprakstītais atspoguļo ES solīto labklājību.

Paklausieties PSKPCK - EK biroja židietes Innas Šteinbukas optimistisko dziedāšanu. Cionistu iluminātisms darbībā. Dziedājumā gan nav apdziedāts pats iluminātisms.

PSRS likumdošanu iluminātu cionisti izveidoja kā visticamāko un pilnīgāko uz zemeslodes, aicionot proletāriešus apvienoties. Bet bija varas noziedzība, iluminātu noziedzība nostiprināta. Totalitārisms utt.Tagad tas pats. Paklausieties ZZS, NA, Saskaņas politiķu skaistās runas, tekstus un solījumus. Vienīgā realitāte - pazemīgi vilkties ar ubaga tarbu uz pašvaldību pēc pabalsta. Bet tur bargi kungi lems, kam dot, kam ne!

Atbildēt

joske

13.09.2018. 07:59

»

viss otrādi

Vajadzēja tiem Komitejas ekspertiem pastāstīt, ka pie mums pamatnācijai rodas nepamatoti ierobežojumi nodarbinātībā valodas dēļ. Nevis minoritātēm, par kurām viņi tā uztraucas


Latvijā joprojam ārdās ekskomunistu bandas,kuras atņēma cilvēkiem ticību taisnībai.No ēkām tika atdalīta zeme,uz kurām tās atrodās.Dieva radītā zeme ir pasludināta par par dažādu tipa kolaborantu un no šīs zemes aizbēgušo īpašumu.Tiek atklāti un ciniski ignorētas darbā cietušo tiesības uz ārstēšanu un sociālo atbalstu.Pensionāru masas dzīves līmenis ir zem okupācijas laiku dzīves līmeņa un pensijas pat nedod iespēju rast patvērumu t.s.nabagmājās.Pilnīgi tiek ignorētas likumos paredzētās tiesības uz visu veidu atbalstiem.Ir likvidēts termins pensionārs -invalīds,lai nebūtu piemērojams lielāks atbalsts.Ksenofobija un naids pret veciem un slimiem cilvēkiem ir sastopams vai katra varas cilvēka runā.Visspilgtākā naida izpausme ir apzināta apstākļu radīšana bēgšanai no valsts,par ko ir spiesti sākt domāt pat pensionāri.

Atbildēt

jo

13.09.2018. 07:09

Atkal Latvija nav izpildijusi savu kvotu

Atbildēt

ANO iluminātisms

13.09.2018. 00:23

»

š

Līdz neseniem laikiem Latvijā bija tikai viena rase, tagad nedaudz atšķaidīta, bet pat tagad droši var teikt, ka 99% ir baltā rase. Vienas rases ietvaros rasU naids nevar būt pēc definīcijas


ir ar šiem paziņojumiem sekmēt rasu naida izpausmju skaitu, lai aiz garlaicības nelasam tikai Bailes un Varu, autoru bailēs no VARAS atriebības. Indriķis Latvietis savā grāmatā precīzi norāda uz reālo varu - ārpus Latvijas. Kas lasījuši Juri Lina Zem Skorpiona zīmes, tie zin, ko ar to domā autors. Tie zin konkrēti, bet nevar prasīt, lai katrs būtu lasījis šo grāmatu. L L skaidri pateica TV 24 Preses klubā, ka mēs te varam ievēlēt, ko šķietas gribam Saeimā , bet būs jaunas diversijas ar parexiem un oikiem.

Atbildēt

š

13.09.2018. 00:04

»

mums nav rasu naida

tikai pret šarikoviem un ne naids, PRETĪGUMS


Līdz neseniem laikiem Latvijā bija tikai viena rase, tagad nedaudz atšķaidīta, bet pat tagad droši var teikt, ka 99% ir baltā rase. Vienas rases ietvaros rasU naids nevar būt pēc definīcijas.

Atbildēt

viss otrādi

12.09.2018. 22:34

Vajadzēja tiem Komitejas ekspertiem pastāstīt, ka pie mums pamatnācijai rodas nepamatoti ierobežojumi nodarbinātībā valodas dēļ. Nevis minoritātēm, par kurām viņi tā uztraucas.

Atbildēt

mums nav rasu naida

12.09.2018. 21:50

tikai pret šarikoviem un ne naids, PRETĪGUMS

Atbildēt

Indulis Durka no pišiem Dikļiem

12.09.2018. 21:26

»

Eji...

Pie grantinja uz slimnicu


Muhhaa, ej tak tu tirst! Muni terorizē DP, muni vecu stukaču no čekisti mormoņu- židmasoniem, bļeģ, cionistiem zajebis, vel tu mani mācīsi! Ir sacīc, kis cita ocī bļķi rec, tis sovā tirsas acī Debess klāru! Pac Lapsas kunks ir un var bout muns Cenzors! Un tik! Es turpinu kļičkot kai Priedītis un moins! Bļe tabļetku i maloļetku! Debess klāra!

Atbildēt

Psihbrigāde

12.09.2018. 19:22

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


Jums zāles beigušās? Ātro palīdzību vajag izsaukt?

Atbildēt

Mjā..

12.09.2018. 18:25

»

apk

Uzrakstīts romu tautība, nu galīgi šķērsām. Jautājums, tikai latviešu valodā mainīs čigānus uz romiem vai arī angliski un vāciski viņi būs romi. Pajautājot vietējam vecākajam čigānam, savu laik viņš atbildēja, ka nav nekāda vajadzība kaut ko mainīt


Pajautājot vietējam vecākajam čigānam, savu laik viņš atbildēja, ka nav nekāda vajadzība kaut ko mainīt.

Interesanti, jautāt čigānam, kā viņu saukt latviski. Varbūt paliksim tomēr pie tā, ka lai čigāni savā valodā sauc sevi kā grib, bet mēs, latvieši, savā valodā sauksim čigānus, tāpat kā žīdus un nēģerus tā, kā viemnēr esam saukuši.

Atbildēt

zars

12.09.2018. 16:56

Stalins nosutija katrai chekas nodalai planu cik tautas ienaidnieki jaatklaj, jaapcietina... Planu ieteicams bija parpildit. Vai uz to virzas ari liberalu aktivisti?

Atbildēt

&

12.09.2018. 16:50

Ja jau mums būtu tādi naida noziegumi,būtu pilna publiskā telpa ar šādu informāciju. Kam bļaustīties noteikti atrastos. Taču ja publiskā telpa ir tukša , tad jau arī šādu noziegumu nemaz nav. Piemērs tam ir kaut vai Gapoņenkova aizturēšana par naida kurināšanu. Pilna publiskā telpa par notikušo jebkurā interpretācijā un jebkurai gaumei. Kad viņu izlaida ārā, tas pats.
Tā kā nav te ko muldēt.

Atbildēt

stop

12.09.2018. 16:39

ANO ir laiks likvidēt, jo tas stagnē un cīnās pret cilvēkiem.Tik daudz mākslīgu organizāciju ir radīts, kur parazīti vienkārši saņem algas.

Atbildēt

nonsens

12.09.2018. 16:36

lai komiteja iet dirst! Šai liekēžu bandai vienkārši nav ko darīt, tad ar varu grib sanaidot cilvēkus!

Atbildēt

švamme

12.09.2018. 16:23

Tie ir Sorosa kontroles instrumenti, Amerika izstājās no Cilvēktiesību "Council", jo ilumināti skandē aizsardzību, bet dzīvē rīkojas tieši pretēji. Visi, kas sakās esam šais organizācijās ir neslēpti sorosisti.
"For too long, the Human Rights Council has been a protector of human rights abusers, and a cesspool of political bias," Haley said, according to remarks prepared for delivery, adding that the "essential reforms" that would have ensured continued U.S. participation had not been achieved.
"Therefore, as we said we would do a year ago, if we did not see any progress, the United States is officially withdrawing from the UN Human Rights Council," Haley said.

https://www.nbcnews.com/politics/politics-news/u-s-withdraw-u-n-human-rights-council-n884751 šis nav vislabākais, ko lasīt, bet nemeklēju vairāk, jo te ir sausi fakti.

Atbildēt

Latviešu pārstāvja nav,

12.09.2018. 16:03

»

K.Līcei

Atskaiti par 2017.g. darbu kad varētu sagaidīt


bet ir Latvijas pārstāve starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās...

Atbildēt

Indulis Durka

12.09.2018. 15:57

Tis tāpēc, kai tajās runās nelieto vàrdu naids. Man baigs naids pret jurtām un lapsām, kaķiem un vēl. Ni velti pac Lapsas kunks mani cenzē. Moins!

Atbildēt

CT izstrādājums

12.09.2018. 15:43

Kādu jaunu nelietību drīzumā šie orveliskie JaunāsPasaulesKārtības čekisti atkal uzkonstruēs savos pasaules pakļaušanas un tautu iznīcināšanas plānos, kurus tie cenšas slēpt zem viltusvārda "cilvēktiesības".

ANO ir arhaisks, bezjēdzīgs un destruktīvs, nacionālajām eiropiešu valstīm naidīgs neo-boļševiku/globalistu veidojums - kāpēc Latvijai būtu jāturpina šajā mūdžu bedrē atrasties un jāmaksā algas tiem, kas grauj mūsu valsti un tautu?

Atbildēt

Runas Brīvība

12.09.2018. 15:42

Tā saucamie "naida noziegumi" ir galvenokārt tā saucamā "naida runa".
Tātad - tagad runas brīvības izpausme ir noziegums.

JaunāPasaulesKārtība darbībā.

Taisnais ceļš uz liberālismu Ziemeļkorejas versijā.

Atbildēt

K.Līcei

12.09.2018. 15:39

Atskaiti par 2017.g. darbu kad varētu sagaidīt?

Atbildēt

apk

12.09.2018. 15:36

Uzrakstīts romu tautība, nu galīgi šķērsām. Jautājums, tikai latviešu valodā mainīs čigānus uz romiem vai arī angliski un vāciski viņi būs romi. Pajautājot vietējam vecākajam čigānam, savu laik viņš atbildēja, ka nav nekāda vajadzība kaut ko mainīt.

Atbildēt

es

12.09.2018. 15:14

aiz apjukuma pat nezinu, ko teikt :))) Nu tad laikam jāsāk radīt tie noziegumi, citādi no valdības saņemsim pārmetumus, ka latvieši ir tik kūtri, ka pat naida noziegumus nejēdz pastrādāt.
Vienīgais nezinu, kur tās daudzās rases lai ņem... LV ar pārbagātību īpaši neizceļas... Pie mums Latgalē vispār ar šo lietu ir galīgi dimbā :(
A ja vienkārši tāpat lamāšu citas rases, pat, ja to pārstāvjus esmu redzējis tikai pa TV, tas arī skaitīsies? Kaut kā tak valdībai jāpalīdz glābt situāciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....