Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 05:44

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Nika

20.04.2021. 08:54

Labs raksts. Un šaja konteksta jasaka, ka ideoloģijas potēšana sākas bērnudārzos. Saja nabadzīgaja valstī gandrīz visas pašvaldības dotē bērnu ēdināšanu, līdz ar to tiek radīta situācija, ka bērns savus pirmos dzīves gadus, 12h dienā, pavada iestādē ar svesiem cilvekiem. Viņam tiek atņemta saskarsme ar tuvakajiem - vecakiem - un bērns tiek psiholoģiski kripļots. Tagad, pirms vasaras iestāšanās, bernu pirmskolas iestades testē vecākus, lai noskaidrotu, cik bērni apmaeklēs vasaras mēnešos PII, un cik mēnešus. Un - nebrīnos - ir grupas, kur bērni apmeklēs visus 3 mēnešus PII. Un nevis daži, bet puse no grupas, t.i., 9 bērni. Vecākiem ir atvaļinājumi? ir. Bet arī vecākiem ir zudusi psiholoģiskā saikne ar bērnu. Pagajušaja vasarā tādi gadījumi bija n-tie, kad vecāki īsi pirms 19 ieskrien bērnudārzā, lai paķertu savu atvasi, bet paši sarkaniem rumpjiem un peldkostīma lencītēm rotāti. Normali tas ir? Ja ģimenes vērtība pamatos tiek grautas, tad ir jāsaprot, ka arī nākošā paaudze būs ne labāka, bet vēl sliktāka. Ļoti bēdīgi

Atbildēt

totalitārās valstīs

20.04.2021. 08:34

nav kultūras, bija kaut kāds atliekas, izmira

Atbildēt

Tiesību uzurpācijas gars

20.04.2021. 08:24

Šodiens nra intervijā Pīlēns runāja par šo procesu politikā - Plaukstošas demokrātijas modelī romantiķi sāk jaunu partiju ceļu, tad tās transformē karjeristi un visu idejiski nogalina konjunktūristi. Tā partijas paliek arvien noplicinātākas.

Šeit savukārt no garīgā redzespunkta, tiek pieminēts arī bārenības gars, ne jau velti virkne ļoti redzamu politisko narcistu ir bijuši ar lielām problēmām attiecībās ne tikai ar Dievu, bet arī ar miesīgiem tēviem:
https://www.youtube.com/watch?v 2am7dKZkp0E

Atbildēt

Tiesību uzurpācijas gars

20.04.2021. 07:32

»

Tiesību uzurpācijas gars

Garīgi to sauc par spirit of entitlement. Viņš tiecas samīt un sabradāt apkārtējo talantus, lai uzplauktu pelēcīgas viduvējības. Tiecas atraut citus no to aicinājumiem (šai gadījumā pasniedzēja talants), lai kultvētu kļauzu iesniedzēju narcismu - es taču esmu labāks, ko tie maisās pa kājām...


Sātaniskos režīmos kādi bija komunistiskais, franču revolūcijas masoniskais un naciskais šīs tiesību uzurpācijas izpusmes tika sevišķi veicinātas.
Zaudētāja ir nācija - Einšteins un citi zinātnes diz'žgari palīdzēja augt ASV, nevis dzimtajai zemei. Lielsaimnieki nonīka lēģeros. Inteliģence nespēja ar saprātīgiem ekonomiskiem argumentiem novērst badu ekonomikas eksperimentu laikā Padomju savienībā, dižgari mira zem giljotīnas Francijā utt. utjp.

Atbildēt

Tiesību uzurpācijas gars

20.04.2021. 07:22

Garīgi to sauc par spirit of entitlement. Viņš tiecas samīt un sabradāt apkārtējo talantus, lai uzplauktu pelēcīgas viduvējības. Tiecas atraut citus no to aicinājumiem (šai gadījumā pasniedzēja talants), lai kultvētu kļauzu iesniedzēju narcismu - es taču esmu labāks, ko tie maisās pa kājām.
Cīnīties ar to var katrs indivīds kā ar vienu no saviem ieksējiem dēmoniem, kas jāuzvar ar gaismu. Tam der smags darbs ar sevi, ievērojot principus:
Pazemība un atkarība. Mēs esam pilnībā atkarīgi no Dieva. "Jo Viņā mēs dzīvojam, kustamies un esam ..." (Apustuļu darbi 17:28, KJV)
Savienojums. Mēs esam izveidoti tā, lai dzīvotu savstarpējā savienībā, "... jo attiecības mūs mudina izpildīt realitātes prasības".
Īpašumtiesības. Mums jāuzņemas atbildība par mūsu pašu izvēli. Vainot citus ir tiešais ceļš uz tiesību uzurpāciju.
Pieņemot negatīvo. Jūsu trūkumus nevar piedot un dziedēt, kamēr jūs paši tos neatzīstat. "Skarbais iekšējais tiesnesis palēnina tevi, attur riskēt un liek tev sev nepatikt par to kas tu esi." Maini sevi un pasaule mainīsies.
Mūsu unikālās lomas atrašana. Lai dzīvotu ilgi un apmierināti, atrodiet savu dzīves mērķi un piepildiet to. "Mēs nejūtamies piepildīti vai īstajā dzīves telpā, kamēr neatrodam savas kaislības, attīstām talantus, piedzīvojam savu misiju un iesaistāmies jēgpilnā šo lietu izpausmē, lai padarītu pasauli labāku."

Atbildēt

Fēlis

20.04.2021. 05:57

»

Komunisms atgriežās

Dzīvoju Nīderlandē un esmu pats ar to saskāries. Šobrīd notiekošais ir neizglītotā proletariāta diktatūra, kas diemžēl šobrīd ir vairākumā. Argumenti, fakti, loģika, ir pilnīgi sveši šiem ar savām ideologiskajām apmātībām pārņemtajiem cilvēkiem. Mēs, feministes, varam un drīkstam visu! Šobrīd Eiropas...


Neizglītots proletariāts vienmēr ir vairākumā. Cita lieta- ļaut tam veikt destruktīvas darbības vai nē. Acīmredzot garīgi neveselā pasaules "elite" apzināti degradēja izglītības sistēmu, tikai jautājums ir- kāpēc? Vai lai vergi būtu nespējīgi domāt un analizēt, vai arī lai tiem varētu ieborēt visdestruktīvākās ideoloģijas un uz to putām ieviest ... pasaules valdību..., tā laikam visvienkāršāk to apzīmēt? Jebkurā gadījumā atspere ir palaista un mēs esam sūdos līdz ausīm. Tie, kas ir izgājuši caur jauno izglītības sistēmu, prot tikai muldēt un ne par ko nenest atbildību.

Atbildēt

Secinājums

20.04.2021. 04:51

»

TTT

Tas ir labi, ka ņem vērā studentu vērtējumu. Manuprāt, LU Psiholoģijas nozarē pilns ar negodprātīgu pasniedzēju saimi, kas parazitē viens uz otra trūkumiem un studentiem, pie viena, lai turpinātu zema līmeņa "pašapmierinātu" apmācības procesu. Studentu viedoklis visiem pie kājas...


Pareizi,visu varu padomēm!Sākot ar eirokolhoza komisāru padomēm,beidzot ar apkopēju padomēm.Tas viss jau bija un atkal atgriežas.Tās padomes jau pašas neko nelemj,tikai no lapiņas nolasa priekšā uzrakstītas pavēles.Tā bija PSKP kongresos,tagad tas pats notiek "valstu" parlamentos un eirokomisijā,komisāru padomē.

Atbildēt

TTT

19.04.2021. 23:04

Tas ir labi, ka ņem vērā studentu vērtējumu. Manuprāt, LU Psiholoģijas nozarē pilns ar negodprātīgu pasniedzēju saimi, kas parazitē viens uz otra trūkumiem un studentiem, pie viena, lai turpinātu zema līmeņa "pašapmierinātu" apmācības procesu. Studentu viedoklis visiem pie kājas...

Atbildēt

45

19.04.2021. 20:33

Kas ir Kultūras akadēmijas vadītājs ? Tas ir jaatlaiž pirmais ....

Atbildēt

Haralds Kalns

19.04.2021. 20:20

Neizbrīna tas,ka vairojas sūdzambībeles bez kultūras aizmetņiem,pateicoties izglītības sistēmas "izcilībai".Bet ir taču tie kolekts apkopotāji,kuri pieņem vadošus norādījumus un izdod pavēles.Es ar Jums Harij TUMAN!

Atbildēt

Žulis

19.04.2021. 20:13

Te jau nav runa par karojošo feminismu, ne par diktatoriskas formas pieņēmušu liberālismu vai “demokrātijas” diktatūru. Te vispār apakšā nav nekā ideoloģiska. Tas vienkārši ir rupjš, mērķtiecīgs pasākumu komplekss normālas, vērā ņemamas izglītības likvidēšanai Latvijā un ne tikai Latvijā. Šis pasākumu koplekss vienkārši TIEK PIESEGTS ar ideoloģiskiem saukļiem un muldēšanu par toleranci, politkorektumu un visdažādāko minoritāšu tiesību aizsardzību. Primārs mērķis ir sagraut izglītību, bet visi tie karojošie liberāļi un feministes ar saviem saukļiem ir tikai instrumenti šī mērķa sasniegšanai. Cilvēki redz tikai šo piesegu un domā, ka vēršoties ar saprātīgiem argumentiem un pierādījumiem pret to, iespējams kaut ko mainīt vai kādu par kaut ko pārliecināt. Tie, kas vada un virza šo kampaņu ne par ko nav jāpārliecina. Viņi ļoti labi visu zin un saprot. Tāpat nav iespējams pārliecināt viņu izdresētos noderīgos kretīnus un uzpirktos provokatorus. Mūsu acu priekšā tiek metodiski iznīcināts viss, kas saistās ar valstiskumu. Ekonomiski Latvijas valsts ir jau iznīcināta. Jāiznīcina arī izglītība, lai nebūtu šeit gudru prātu, kas nākotnē spētu ekonomiku atjaunot un cīnīties par savu valstiskumu. Pasaules varenajiem vajag lētu, viegli pārvaldāmu darba lopu baru, nevis tautas, kas grib būt noteicējas savā zemē un valstis, kas sargā savas robežas. Un te nav nekā ideoloģiska , “tikai bizness”. Arī gadsimtus atpakaļ vergturi vergus kala važās ne jau ideoloģisku apsvērumu dēļ. Mūsdienu vergturi važās iekaļ cilvēku prātus un tas priekš biznesa ir daudz efektīgāk.

Atbildēt

smekejosas babas uz ielas

19.04.2021. 19:38

»

LU SZF,LKA gudrinieces

Kam tie vīrieši vajadzīgi?Tikai spermas bankai


babas sorosa cilveku degradacijas visaptverisajai politikai padodas daudz vieglak neka viriesi.tapec nav jabrinas ko vinas dara vid,kas ir znotina,ko vinas dara Latvijas saeima un latvijas ierednu klanu sistema kopuma. !

Atbildēt

LU SZF,LKA gudrinieces

19.04.2021. 19:34

Kam tie vīrieši vajadzīgi?Tikai spermas bankai!

Atbildēt

Komunisms atgriežās

19.04.2021. 18:32

Dzīvoju Nīderlandē un esmu pats ar to saskāries. Šobrīd notiekošais ir neizglītotā proletariāta diktatūra, kas diemžēl šobrīd ir vairākumā. Argumenti, fakti, loģika, ir pilnīgi sveši šiem ar savām ideologiskajām apmātībām pārņemtajiem cilvēkiem. Mēs, feministes, varam un drīkstam visu! Šobrīd Eiropas slavenākās kompānijas masveidā pārpērk ķīnieši, bet uz drūpošas vietējo aborigēnu intelektuālās kapacitātes nepietiekamības fona, šis lienošais komunisms pazudinās Eiropu.

Atbildēt

lauķis

19.04.2021. 18:25

»

Lasītājs

Tagad tak pasaulē valda demokrātijas diktatatūra, kur ir tikai demokrātisks viedoklis! Kāda tur vairs vārda brīvība


Tieši par to savulaik biedrs Tumans aģitēja,tagad pats atrāvās.Tomēr uz visu jāskatās no pozitīvās puses,laimīgs tas kas savus grēkus paspēj izpirkt šajā dzīvē.

Atbildēt

Lasītājs

19.04.2021. 17:27

Tagad tak pasaulē valda demokrātijas diktatatūra, kur ir tikai demokrātisks viedoklis! Kāda tur vairs vārda brīvība!

Atbildēt

dailes tik daudz

19.04.2021. 17:17

Te kāds pret feminismu? Tiesībām izpausties? Biedrs Tumans nesaprot Kultūras akadaēmijas rektores īpašo stāvokli kā rektoru padomes vadonei cie''sajā mijiedarbībā ar īpašo Gudrības ministri Nu nav vietas tajā laivā pārāk zinošiem un kā tām topošām kultūrasnama sekretārēm un zilo ekrānu dīvām, influencerēm un visam kam citam, kas peld pa virsu, te var uzdrošināties kaut ko arī prasīt? Vai tad nepietiek, ka ka reģistrējas, atrāda kājas pirmajā rindā? Bijuso anaonīmo vēstuļu un iesniegumu vietā, tagad modē anaonīmās aptaujas... un ak vai, ja kāds te iedomāsies kaut ko prasīt studentēm

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...