Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 05:44

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Nika

20.04.2021. 08:54

Labs raksts. Un šaja konteksta jasaka, ka ideoloģijas potēšana sākas bērnudārzos. Saja nabadzīgaja valstī gandrīz visas pašvaldības dotē bērnu ēdināšanu, līdz ar to tiek radīta situācija, ka bērns savus pirmos dzīves gadus, 12h dienā, pavada iestādē ar svesiem cilvekiem. Viņam tiek atņemta saskarsme ar tuvakajiem - vecakiem - un bērns tiek psiholoģiski kripļots. Tagad, pirms vasaras iestāšanās, bernu pirmskolas iestades testē vecākus, lai noskaidrotu, cik bērni apmaeklēs vasaras mēnešos PII, un cik mēnešus. Un - nebrīnos - ir grupas, kur bērni apmeklēs visus 3 mēnešus PII. Un nevis daži, bet puse no grupas, t.i., 9 bērni. Vecākiem ir atvaļinājumi? ir. Bet arī vecākiem ir zudusi psiholoģiskā saikne ar bērnu. Pagajušaja vasarā tādi gadījumi bija n-tie, kad vecāki īsi pirms 19 ieskrien bērnudārzā, lai paķertu savu atvasi, bet paši sarkaniem rumpjiem un peldkostīma lencītēm rotāti. Normali tas ir? Ja ģimenes vērtība pamatos tiek grautas, tad ir jāsaprot, ka arī nākošā paaudze būs ne labāka, bet vēl sliktāka. Ļoti bēdīgi

Atbildēt

totalitārās valstīs

20.04.2021. 08:34

nav kultūras, bija kaut kāds atliekas, izmira

Atbildēt

Tiesību uzurpācijas gars

20.04.2021. 08:24

Šodiens nra intervijā Pīlēns runāja par šo procesu politikā - Plaukstošas demokrātijas modelī romantiķi sāk jaunu partiju ceļu, tad tās transformē karjeristi un visu idejiski nogalina konjunktūristi. Tā partijas paliek arvien noplicinātākas.

Šeit savukārt no garīgā redzespunkta, tiek pieminēts arī bārenības gars, ne jau velti virkne ļoti redzamu politisko narcistu ir bijuši ar lielām problēmām attiecībās ne tikai ar Dievu, bet arī ar miesīgiem tēviem:
https://www.youtube.com/watch?v 2am7dKZkp0E

Atbildēt

Tiesību uzurpācijas gars

20.04.2021. 07:32

»

Tiesību uzurpācijas gars

Garīgi to sauc par spirit of entitlement. Viņš tiecas samīt un sabradāt apkārtējo talantus, lai uzplauktu pelēcīgas viduvējības. Tiecas atraut citus no to aicinājumiem (šai gadījumā pasniedzēja talants), lai kultvētu kļauzu iesniedzēju narcismu - es taču esmu labāks, ko tie maisās pa kājām...


Sātaniskos režīmos kādi bija komunistiskais, franču revolūcijas masoniskais un naciskais šīs tiesību uzurpācijas izpusmes tika sevišķi veicinātas.
Zaudētāja ir nācija - Einšteins un citi zinātnes diz'žgari palīdzēja augt ASV, nevis dzimtajai zemei. Lielsaimnieki nonīka lēģeros. Inteliģence nespēja ar saprātīgiem ekonomiskiem argumentiem novērst badu ekonomikas eksperimentu laikā Padomju savienībā, dižgari mira zem giljotīnas Francijā utt. utjp.

Atbildēt

Tiesību uzurpācijas gars

20.04.2021. 07:22

Garīgi to sauc par spirit of entitlement. Viņš tiecas samīt un sabradāt apkārtējo talantus, lai uzplauktu pelēcīgas viduvējības. Tiecas atraut citus no to aicinājumiem (šai gadījumā pasniedzēja talants), lai kultvētu kļauzu iesniedzēju narcismu - es taču esmu labāks, ko tie maisās pa kājām.
Cīnīties ar to var katrs indivīds kā ar vienu no saviem ieksējiem dēmoniem, kas jāuzvar ar gaismu. Tam der smags darbs ar sevi, ievērojot principus:
Pazemība un atkarība. Mēs esam pilnībā atkarīgi no Dieva. "Jo Viņā mēs dzīvojam, kustamies un esam ..." (Apustuļu darbi 17:28, KJV)
Savienojums. Mēs esam izveidoti tā, lai dzīvotu savstarpējā savienībā, "... jo attiecības mūs mudina izpildīt realitātes prasības".
Īpašumtiesības. Mums jāuzņemas atbildība par mūsu pašu izvēli. Vainot citus ir tiešais ceļš uz tiesību uzurpāciju.
Pieņemot negatīvo. Jūsu trūkumus nevar piedot un dziedēt, kamēr jūs paši tos neatzīstat. "Skarbais iekšējais tiesnesis palēnina tevi, attur riskēt un liek tev sev nepatikt par to kas tu esi." Maini sevi un pasaule mainīsies.
Mūsu unikālās lomas atrašana. Lai dzīvotu ilgi un apmierināti, atrodiet savu dzīves mērķi un piepildiet to. "Mēs nejūtamies piepildīti vai īstajā dzīves telpā, kamēr neatrodam savas kaislības, attīstām talantus, piedzīvojam savu misiju un iesaistāmies jēgpilnā šo lietu izpausmē, lai padarītu pasauli labāku."

Atbildēt

Fēlis

20.04.2021. 05:57

»

Komunisms atgriežās

Dzīvoju Nīderlandē un esmu pats ar to saskāries. Šobrīd notiekošais ir neizglītotā proletariāta diktatūra, kas diemžēl šobrīd ir vairākumā. Argumenti, fakti, loģika, ir pilnīgi sveši šiem ar savām ideologiskajām apmātībām pārņemtajiem cilvēkiem. Mēs, feministes, varam un drīkstam visu! Šobrīd Eiropas...


Neizglītots proletariāts vienmēr ir vairākumā. Cita lieta- ļaut tam veikt destruktīvas darbības vai nē. Acīmredzot garīgi neveselā pasaules "elite" apzināti degradēja izglītības sistēmu, tikai jautājums ir- kāpēc? Vai lai vergi būtu nespējīgi domāt un analizēt, vai arī lai tiem varētu ieborēt visdestruktīvākās ideoloģijas un uz to putām ieviest ... pasaules valdību..., tā laikam visvienkāršāk to apzīmēt? Jebkurā gadījumā atspere ir palaista un mēs esam sūdos līdz ausīm. Tie, kas ir izgājuši caur jauno izglītības sistēmu, prot tikai muldēt un ne par ko nenest atbildību.

Atbildēt

Secinājums

20.04.2021. 04:51

»

TTT

Tas ir labi, ka ņem vērā studentu vērtējumu. Manuprāt, LU Psiholoģijas nozarē pilns ar negodprātīgu pasniedzēju saimi, kas parazitē viens uz otra trūkumiem un studentiem, pie viena, lai turpinātu zema līmeņa "pašapmierinātu" apmācības procesu. Studentu viedoklis visiem pie kājas...


Pareizi,visu varu padomēm!Sākot ar eirokolhoza komisāru padomēm,beidzot ar apkopēju padomēm.Tas viss jau bija un atkal atgriežas.Tās padomes jau pašas neko nelemj,tikai no lapiņas nolasa priekšā uzrakstītas pavēles.Tā bija PSKP kongresos,tagad tas pats notiek "valstu" parlamentos un eirokomisijā,komisāru padomē.

Atbildēt

TTT

19.04.2021. 23:04

Tas ir labi, ka ņem vērā studentu vērtējumu. Manuprāt, LU Psiholoģijas nozarē pilns ar negodprātīgu pasniedzēju saimi, kas parazitē viens uz otra trūkumiem un studentiem, pie viena, lai turpinātu zema līmeņa "pašapmierinātu" apmācības procesu. Studentu viedoklis visiem pie kājas...

Atbildēt

45

19.04.2021. 20:33

Kas ir Kultūras akadēmijas vadītājs ? Tas ir jaatlaiž pirmais ....

Atbildēt

Haralds Kalns

19.04.2021. 20:20

Neizbrīna tas,ka vairojas sūdzambībeles bez kultūras aizmetņiem,pateicoties izglītības sistēmas "izcilībai".Bet ir taču tie kolekts apkopotāji,kuri pieņem vadošus norādījumus un izdod pavēles.Es ar Jums Harij TUMAN!

Atbildēt

Žulis

19.04.2021. 20:13

Te jau nav runa par karojošo feminismu, ne par diktatoriskas formas pieņēmušu liberālismu vai “demokrātijas” diktatūru. Te vispār apakšā nav nekā ideoloģiska. Tas vienkārši ir rupjš, mērķtiecīgs pasākumu komplekss normālas, vērā ņemamas izglītības likvidēšanai Latvijā un ne tikai Latvijā. Šis pasākumu koplekss vienkārši TIEK PIESEGTS ar ideoloģiskiem saukļiem un muldēšanu par toleranci, politkorektumu un visdažādāko minoritāšu tiesību aizsardzību. Primārs mērķis ir sagraut izglītību, bet visi tie karojošie liberāļi un feministes ar saviem saukļiem ir tikai instrumenti šī mērķa sasniegšanai. Cilvēki redz tikai šo piesegu un domā, ka vēršoties ar saprātīgiem argumentiem un pierādījumiem pret to, iespējams kaut ko mainīt vai kādu par kaut ko pārliecināt. Tie, kas vada un virza šo kampaņu ne par ko nav jāpārliecina. Viņi ļoti labi visu zin un saprot. Tāpat nav iespējams pārliecināt viņu izdresētos noderīgos kretīnus un uzpirktos provokatorus. Mūsu acu priekšā tiek metodiski iznīcināts viss, kas saistās ar valstiskumu. Ekonomiski Latvijas valsts ir jau iznīcināta. Jāiznīcina arī izglītība, lai nebūtu šeit gudru prātu, kas nākotnē spētu ekonomiku atjaunot un cīnīties par savu valstiskumu. Pasaules varenajiem vajag lētu, viegli pārvaldāmu darba lopu baru, nevis tautas, kas grib būt noteicējas savā zemē un valstis, kas sargā savas robežas. Un te nav nekā ideoloģiska , “tikai bizness”. Arī gadsimtus atpakaļ vergturi vergus kala važās ne jau ideoloģisku apsvērumu dēļ. Mūsdienu vergturi važās iekaļ cilvēku prātus un tas priekš biznesa ir daudz efektīgāk.

Atbildēt

smekejosas babas uz ielas

19.04.2021. 19:38

»

LU SZF,LKA gudrinieces

Kam tie vīrieši vajadzīgi?Tikai spermas bankai


babas sorosa cilveku degradacijas visaptverisajai politikai padodas daudz vieglak neka viriesi.tapec nav jabrinas ko vinas dara vid,kas ir znotina,ko vinas dara Latvijas saeima un latvijas ierednu klanu sistema kopuma. !

Atbildēt

LU SZF,LKA gudrinieces

19.04.2021. 19:34

Kam tie vīrieši vajadzīgi?Tikai spermas bankai!

Atbildēt

Komunisms atgriežās

19.04.2021. 18:32

Dzīvoju Nīderlandē un esmu pats ar to saskāries. Šobrīd notiekošais ir neizglītotā proletariāta diktatūra, kas diemžēl šobrīd ir vairākumā. Argumenti, fakti, loģika, ir pilnīgi sveši šiem ar savām ideologiskajām apmātībām pārņemtajiem cilvēkiem. Mēs, feministes, varam un drīkstam visu! Šobrīd Eiropas slavenākās kompānijas masveidā pārpērk ķīnieši, bet uz drūpošas vietējo aborigēnu intelektuālās kapacitātes nepietiekamības fona, šis lienošais komunisms pazudinās Eiropu.

Atbildēt

lauķis

19.04.2021. 18:25

»

Lasītājs

Tagad tak pasaulē valda demokrātijas diktatatūra, kur ir tikai demokrātisks viedoklis! Kāda tur vairs vārda brīvība


Tieši par to savulaik biedrs Tumans aģitēja,tagad pats atrāvās.Tomēr uz visu jāskatās no pozitīvās puses,laimīgs tas kas savus grēkus paspēj izpirkt šajā dzīvē.

Atbildēt

Lasītājs

19.04.2021. 17:27

Tagad tak pasaulē valda demokrātijas diktatatūra, kur ir tikai demokrātisks viedoklis! Kāda tur vairs vārda brīvība!

Atbildēt

dailes tik daudz

19.04.2021. 17:17

Te kāds pret feminismu? Tiesībām izpausties? Biedrs Tumans nesaprot Kultūras akadaēmijas rektores īpašo stāvokli kā rektoru padomes vadonei cie''sajā mijiedarbībā ar īpašo Gudrības ministri Nu nav vietas tajā laivā pārāk zinošiem un kā tām topošām kultūrasnama sekretārēm un zilo ekrānu dīvām, influencerēm un visam kam citam, kas peld pa virsu, te var uzdrošināties kaut ko arī prasīt? Vai tad nepietiek, ka ka reģistrējas, atrāda kājas pirmajā rindā? Bijuso anaonīmo vēstuļu un iesniegumu vietā, tagad modē anaonīmās aptaujas... un ak vai, ja kāds te iedomāsies kaut ko prasīt studentēm

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....