Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

esīte

04.05.2014. 17:07

Cūka, kas reiz tikusi pie siles, no tās projām tik viegli nav dabūjama.

Atbildēt

padomnieka atbilde

01.05.2014. 09:26

»

materialu pretestiba

vai resna atskir betonu no asfalta


asfalts ir pelēks, bet betons - vēl pelēkāks.Asfalts ir tur, kur jābút asfaltam, bet betons- citās vietās.Bet- galvenais- gan asfalts , gan betons ir nopērkams,un šis process ir "jāuzrauga."A Tu te ar savu materiālu pretestíbu.

Atbildēt

padomnieka atbilde

01.05.2014. 09:24

»

materialu pretestiba

vai resna atskir betonu no asfalta


asfalts ir pelēks, bet betons - vēl pelēkāks.Asfalts ir tur, kur jābút asfaltam, bet betons- citās vietās.Bet- galvenais- gan asfalts , gan betons ir nopērkams,un šis process ir "jāuzrauga."A Tu te ar savu materiālu pretestíbu.

Atbildēt

:))

28.04.2014. 09:58

nu tak skaidrs - EM jāveido Būvniecības uzraudzības birojs. tur vajag savējo, tad nu jāsagatavo augsne. Un tā kā uz ostas valdi atradies jauns kandidāts, Antāni vajag sagatavot citu amatu.

Atbildēt

Māris Sprinģis(ekonomists)

27.04.2014. 13:36

»

Ainārs

Šlesers te nobāl, Vienotība (RP) ir šakāļi. Labāk lai Ainars is back


Ir spēkā DIEVA PATIESĪBA:" Ar vienu sātana kalpu nav iespējams izdzīt citu sātana kalpu"". Tie ir vienas mīklas,kuras tēvs un saimnieks ir sātans,melu un zagšanas tēvs. Ja vēlamies pozitēvas pārmaiņas,tad ši vecā sapuvusī sistēma ir jāmaina visā pilnībā un būtībā. Atstājot organismā vienu mazu vēža šūnu,nevar vēzi izārstēt! Kur mūsu kādreizējie BRĪVVALSTS LAIKA SODU LIKUMI ,kur SOCIĀLĀ TAISNĪGUMA un TAUTAS LABKLĀJĪBAS MĒRAUKLA? Kas ir un kā ir ,to mēs visi redzam ,ja ieejam klusumā un atslēdzamies no netaisnās varas radītā trokšņa un burzmas.....

Atbildēt

Māris Sprinģis(ekonomists)

27.04.2014. 13:28

Viena no PRETTAUTISKĀS un PRETVALSTISKĀS valdošās varas sistēmas parazitārajām skrūvītēm. Kā vienmēr taisnīgi un sāpīgi griež DIEVA patiesības taisnības un mēra ZOBENS:"Neklasusieties viņu skaistās glumās runas,bet gan rūpīgi vērojiet viņu darbus". Vai šie darbi būs sociāli taisnīgi un vērst Latvijas iedzīvotāju un Latvijas valsts labā? Vai viņu(varas nozadzēju un krāpnieku kliķes) darba augļi būs RŪGTEN RŪGTI vai SALDEN SALDI? VISI LATVIJAS ,IEDZĪVOTĀJI,rūpīgi vērosim viņu darbus /nedarbus un visu piezīmēsim ,atzīmēsim,lai tad ,kad pienāks tiesas laiks,tad saukt viņus pie TAUTAS TIESAS! Nešovosim,nedejosi,nedziedāsim atbalstot šo netaisno pret Latvijas Tautu un Valsti vērsto genocīda darbību,bet dziedāsim un dejosim tad,kad būsim izkarojuši ,izcīnījuši taisnību,kura abalsta trūcīgos,bērnus,vecos cilvēkus,nabagus un citus Latvijas Valsts cietējus.Tad ,kad būs izcīnīta un nodibināta Labklājības un SOCIĀLĀ TAISNĪGUMA VALSTS,kurā nevalsdīs NETAISNAIS KAPITĀLS un viņa DIKTĀTS,tad patiesi staros patiess prieks,par ko arī būs vērts dziedāt,dejot kā tas bija veco Tautas tradīciju laikā. Tad,kad pēc smaga un grūti padarīta darba kā izlīdzinājums un veldze sekoja LATVIEŠU DZIESMAS un un DEJAS.Tai Tautai pieder nākotne ,kura apdzied TAISNĪBU,GODĪBU ! Bet Tauta ,kura apdzied NETAISNĪBU un ĻAUNUMU pati sev ir ienaidnieks un kapracis. Muļķības un netaisnības slavināšana tuvina mūs iznīcībai un nāvei. Vai beidzot nebūtu laiks pienācis klāt,kad vārdi"PIE TĒVU ZEMES DĀRGĀS ĶERIES KLĀT" ir šobrīd trāpīgi un ļoti aktuāli?

Atbildēt

no Jūrmalas

26.04.2014. 18:57

Reformu partija, iedomājoties sevi par pasaules glābējiem, aiz savas misionāru apziņas izpostījusi vairākas ministrijas.
Nevar partiju dibināt tirgus lakumā….

Atbildēt

pravietis

26.04.2014. 12:38

Janukovičam arī bija "padomnieces" dažās jomās... Un kā "rezultāts"- ir tas kas ir! Tās "padomnieces" ir pilnas ar tiem "rezultātiem"...

Atbildēt

Lelle

25.04.2014. 23:45

Nu pilnīgs un galīgs pīīī...Ko šitā saprot no būvniecības?! Aptrakuši tie partijnieki pavisam! Valsts pārvaldē viens vienīgs stulbeņu bataljons barojas...vot i krīt jumti uz galvām un turpinās krist....

Atbildēt

Blondīne

25.04.2014. 22:00

Sen jau ir skaidrs.
Ir pilnīgi vienalga kāda partija, katra liek savējos labi apmaksātos amatos jebkurā sfērā, kuru sev izsitusi.Saprašana par darāmo vajadzīga tikai tiem, kuri strādā par vidējo algu valstī.

Atbildēt

andis

25.04.2014. 20:16

Un tad passi brīnās kāpēc jumts uzkrīt uz galvas ...

Atbildēt

žač

25.04.2014. 15:24

antane ir dzeraja! antane ir dzeraja! antane ir dzeraja! antane ir dzeraja! antane ir dzeraja! antane ir dzeraja! antane ir dzeraja! antane ir dzeraja! antane ir dzeraja! antane ir dzeraja! antane ir dzeraja! antane ir dzeraja! antane ir dzeraja! antane ir dzeraja! antane ir dzeraja!

Atbildēt

pareizais

25.04.2014. 13:35

Nu gudri cilvēki, ļoti gudri,gandrīz par kosmonautiem var būt!

Atbildēt

o!

25.04.2014. 13:34

Jenoti malči - atraduši, ko varēs padarīt par vainīgo, kad kad salaidīs dēlī visu ar būvniecības regulējumu... :)
bet no RP droši vien viņai, apmaiņā pret ostu, nolūkots amats jaunajā Būvniecības kontroles birojā, tagad vajag sagatavot, lai būtu vismaz kaut kāds sakars ar būvniecību.

Atbildēt

par godīgu tiesu Neo

25.04.2014. 12:20

Neo (Ilmāram Poikānam) pirmdien 28.aprīlī 10:00 Rīgas Centra rajona tiesā
(Abrenes iela 3) notiks tiesas sēde, kuru tiesnese skatīs slēgtā sēdē.

Vairāk var meklēt googlē -
"Poikāns tiesai atkārtoti lūgs tā dēvēto Neo lietu skatīt atklāti"

Lieta tiek apzināti safabricēta pret viņu, jo kā var meklēt internetā -
"Neo lietas izmeklētāja strādā cietušajā kredītiestādē?"

Neo vienkārši nosūtīja žurnālistei datus, kam uzdūrās internetā!!
Tas nebūtu noziegums demokrātiskā valstī.
Aicinu rakstīt e-pastus un zvanīt, lai skatītu lietu atvērtā tiesas sēdē un
godīgi!!!!!!!!!!!
Rīgas Centra rajona tiesa – rigas.centrs (at) tiesas.lv
Ģenerālprokuratūra – gen (at) lrp.gov.lv
Tiesnese Una Melameda - una.melameda (at) zemesgramata.lv
Tieneses palīdzes telefons - 67077242 (strādā šodien līdz 16:00)
Prokurore Vitai Ozoliņa - vita.ozolina (at) lrp.gov.lv

Atbildēt

zinošs

25.04.2014. 12:06

antānes kundze ir augsti izglītota speciāliste, kas spēj sniegt vērtīgus padomus visdažādākajās jomās, tostarp būvniecībā, veselīga uztura plānošanā, labas fiziskās formas uzturēšanā. pēdējo no nosauktajiem viņa pārzina īpaši labi, ko lieliski var parādīt ar savu ārējo izskatu, pēc kā redzams, ka fitness un sporta aktivitātes antānes kundzei nav sveša lieta, bet uzturā viņa lieto tikai augļus un sulu. ;)

Atbildēt

cūcis

25.04.2014. 12:03

atkal speķainās rukšķenes taukainais purns spīd pretī no pietiek.com slejām. palika pretīgi atverot.

Atbildēt

Pēteris

25.04.2014. 11:13

Labi, ka tā RP drīz aizies vēstures mēslainē.

Bet man patīk, kā atbildīgos amatos liek pavisam citas profesijas pārstāvjus. Super Veiksmes valsts !
Un pēc tā visa apgalvot, ka pie mums viss ir labi, var tikai idiots.

Atbildēt

Fēlis

25.04.2014. 10:01

»

Analgīns

Beidz tā uzvilkties! Savu sodu un ciešanu devu viņi pat saņems...domā viņa ir laimiga? Redzēju viendien uz ielas pie EM...izskatījās tā it kā tās acis jau šai saulē ir aizšūtas...


Tu jau droši vien zini to teicienu, ka lai uzvarētu, ļaunumam daudz nevajag- vien lai labie cilvēki neko nedarītu. Ja vēl gadus 10 neiziesim no letarģijas, ar mums būs cauri. Sieva savā audzināmajā klasē veikusi aptauju, ko kurš domā darīt pēc devītās klases un izrādījies, ka uz vidusskolu tikpat kā neviens neiet, jo nesaskata jēgu iegūt augstāko un būt par bezdarbnieku. Maz tā- liela daļa taisās pārcelties uz Angliju pie vecākiem un jau tur mācīties koledžā. Apokalipse, vecīt!

Atbildēt

Analgīns

25.04.2014. 08:39

»

Fēlis

Izlasot Eva un Nemiers (cik saprotu- tas ir viens un tas pats ,,cilvēks''),,komentārus'', nevaldāmi sagribējās atrast un piekaut. Laikam jau pati Antāne raksta, jo domājošs cilvēks nekad neslavēs šitos dēles un parazītus, uzskatot par nāves grēku pat čukstus pieminēt viņu nelietības. Kamēr šī nelietīgā...


Beidz tā uzvilkties! Savu sodu un ciešanu devu viņi pat saņems...domā viņa ir laimiga? Redzēju viendien uz ielas pie EM...izskatījās tā it kā tās acis jau šai saulē ir aizšūtas...
Liecies mierā un domā vairāk par to, kā vari palīdzēt citiem un pasaulei, a šie - lai paši cieš...kas zina, varbūt pēc laika jau spēsi palīdzēt arī viņiem...

Atbildēt

Back

25.04.2014. 07:56

Zolitūde klausās!

Atbildēt

"Speciālisti" pārņēmuši valsti

25.04.2014. 07:44

Pulks kā speciālists kūrē vilcienu nozari, Augustovska ļoti liela speciāliste pa lidmašīnām, Antāne ir mega zinoša par būvniecību, Sondore Kukule ir ļoooooti liela speciāliste par ostām, kurš gan vēl labāk iepirks dārgos vilcienus par Štokiju utt....... par deputātiņu sievām, meitām un mīļākajiem kuri iestumti visādos amatos - vispār neizteikšos, jo tas viss ir tik nožēlojami........ Nu ko, tāpēc jau mēs esam tur kur esam, jo visās valstij svarīgajās nozarēs mums ir ļooooooooti "zinoši" speciālisti.

Atbildēt

3.14...

25.04.2014. 07:00

»

hi hi

a kapēc būvniecības? varbūt labāk demogrāfijas


Vai ta kāds šitādu krokodilu uzņemsies jāt?

Atbildēt

??

25.04.2014. 06:31

Ko viņa sajēdz no būvniecības?
Vai patiešām nepietieka, ka pirms tam jau izpostīja vides ministriju?

Atbildēt

Salašņa

24.04.2014. 22:35

Ar smagu darbu, apliecinot izcilu inteliģenci, nenovērtējamu profesionalitāti da jebkurā profesijā un spēju iedzīvoties pārsmalki augstajās aprindās (lasi - valsts siles rukšu pulciņā) pie siles pieraususies vēl viena Zatlera domubiedre.
Nu, ko? Vai nav jauka ziņa manai mīļajai latviešu tautai?!

Atbildēt

izsmiekls

24.04.2014. 22:14

Ko vina sajedz no buvniecibas?

Atbildēt

Džils

24.04.2014. 22:08

Ir jau arī tada Līga Antāne. Kadus gadus atpakaļ bija Latvijas Pasta valdes locekle. Pēc figūras un vecuma varētu būt māsa.

Atbildēt

materialu pretestiba

24.04.2014. 21:53

vai resna atskir betonu no asfalta?

Atbildēt

materialu pretestiba

24.04.2014. 21:53

vai resna atskir betonu no asfalta?

Atbildēt

Antāne

24.04.2014. 21:14

Kur ir mana desa?

Atbildēt

Tāpēc

24.04.2014. 21:14

»

kristaii

Juriste baigais profs būvniecībā


jau mēs esam tur kur esam, jo galvenais ir vieta un nauda, bet atbildība nevienam par to nav

Atbildēt

jibiorio

24.04.2014. 20:25

Ar "labas pārvaldības principiem personāla atlasē" Straujuma šai kontekstā saprotot procesa caurspīdīgumu un tiesisku procedūru ievērošanu. "Labas pārvaldības princips iekļauts Valsts pārvaldes iekārtas likumā un ir attiecināms uz atklātību pret sabiedrību," atbildē Pietiek pirmdien norādīja premjeres pārstāve. Valsts pārvaldes iekārtas likums noteic, ka labas pārvaldības princips ietver atklātību pret privātpersonu un sabiedrību, datu aizsardzību, taisnīgu procedūru īstenošanu saprātīgā laikā un citus noteikumus, kuru mērķis ir panākt, lai valsts pārvalde ievērotu privātpersonas tiesības un tiesiskās intereses.

Atbildēt

hi hi

24.04.2014. 20:23

a kapēc būvniecības? varbūt labāk demogrāfijas?

Atbildēt

DD1

24.04.2014. 19:55

Slīkstošā (Zatlera)RP galu galā nogremdēs līdzi arī Vienotību, jo tautā ir riebums pret šādām siles "cūkām": Sondori-Kukuli, tagad Antāni, arī pats darbā iekārtotājs Pavļuts neizceļas ar profesionālismu ne Izglītības, ne Ekonomikas ministrijā, drīzāk otrādi.

Atbildēt

klauns

24.04.2014. 19:44

Es pēc dabas neesmu skaudīgs, tomēr sen gaidu to brīdi, kad politiskās siles "profesionāles" vienreiz aizrīsies. No vienas puses viņas jau var saprast, jo pēc Saeimas vēlēšanām Zatlera zelta meitenēm nekas nespīd. Tādēļ tagad jāgrābj ar šķipelēm, kur vien var.

Atbildēt

hahahahaaaaaa

24.04.2014. 18:30

Nu kurš gan vēl var būt lielāks speciālists būvniecības jautājumos par Antāni. :)))))

Atbildēt

Sindema

24.04.2014. 18:29

Kā jau visur: "savienoto trauku" princips darbībā. Nav jau jāzina: ar ko atšķiras trušu būris no suņu būdas. Tas lai paliek "antoniem". :)

Atbildēt

kukulītis

24.04.2014. 18:26

»

lembis

profesionālāks, kā zinam


Zagšanā profesionālāks, skaidra lieta. Tu, Inga, esi mazzagle turklāt vēl slinka un dzērāja.

Atbildēt

ķieģelis

24.04.2014. 18:10

nu vienkārši super….es arī gribu kur nebūt tikt par padomnieku, esmu liels speciālists varžu ķeršanā un sienāžu dresēšanā

Atbildēt

lembis

24.04.2014. 17:53

profesionālāks, kā zinam

Atbildēt

bāc

24.04.2014. 17:06

kā mani fascinē šie ultrauniversālie ierēdņi - speciālisti visās jomās. antāne, piedodiet, norijusies kā c.......... un vēl nav gana.

Atbildēt

otkats

24.04.2014. 17:05

»

Fēlim

Nu redz, tad jau Margēvičai izdevies. Var sākt izdurt acis cilvēkiem, kas kaut ko patiešām cenšas panākt un reāli cīnījušies ar lielākiem ļaunumiem, kas patiešām sabojājuši LV


Tā cīnījās, ka tomēr izcīnīja to Polijā PVN shēmās iestrēgušo Meroni apsaimniekoto un Lemberga iepriekš nozagto naudu, lai varētu sadalīt uz galviņām kešu un noziedot partijai. Lielāko ļaunumu apkarotāji, phe..

Atbildēt

man vēl vien' cūciņ!

24.04.2014. 17:02

Hrjuškas. Rp vai Lpp, viens pīpis.

Atbildēt

Fēlim

24.04.2014. 16:52

Nu redz, tad jau Margēvičai izdevies. Var sākt izdurt acis cilvēkiem, kas kaut ko patiešām cenšas panākt un reāli cīnījušies ar lielākiem ļaunumiem, kas patiešām sabojājuši LV.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...