Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kurš smiesies pēdējais

18.10.2020. 00:29

Nu labi, mēs šodien izkāpsim no jūsu transporta, bet rīt jūs stāsieties tiesas priekšā kā afēras līdzzinātāji un līdzdalībnieki.

Atbildēt

Facebook

15.10.2020. 16:04

"....Apgalvojums, ka normatīvie akti, tostarp Satversme, ir jāsaprot tieši, kā tie uzrakstīti, ir aplams." - te nu viss ir pateikts, kā kulaks uz acs! Ja rakstīts "..nēsājiet maskas obligāti", tad tas ir aplami! Neko nevajag saprast tā kā tas ir rakstīts! Ir jāizštuko, kas izdevīgāk un tā arī jādara, jo uzrakstītais ir aplams! Um vispār neticiet tam ko es te uzrakstiju, jo viss rakstītais ir aplams!

Atbildēt

protams

15.10.2020. 15:55

»

Fakts

Šim nu gan 100% var piekrist


Staigāšanu bez biksēm pie tava bērna vai mazbērna skolas arī var uzskatīt par pārkāpumu tikai tad, ja valsts katru ir nodrošinājusi ar biksēm.

Atbildēt

:):):):):):)

15.10.2020. 12:04

»

ESMAIJA

Sorīt noklausījos ZIŅU TOP ar Kalvīti. Viņš izteica ne tikai manas , bet daudzu domās - nevajadzētu nekādas ārkārtas situācijas, ja valsts būtu rīkojusies kā jārīkojas jau ar pirmajiem saslimušajiem , tiem nodrošinōt izolāciju no veseliem un pāri robežai laistu tikai tos, kas var uzrādīt testu, ka ir...


Njāaaaa, Kalvītis nu gan ir domas guru... Nebūtu šī "drošības garanta" ar "gāzi grīdā", nebūtu tik smagas krīzes 2008-2010. gados Latvijā'. No ētiskā aspekta tas vien liedz viņam vispār publiski izteikt jebkādus viedokļus par valsti.

Atbildēt

lopkāvis

15.10.2020. 08:53

»

Totāls terorisms

Latvija un Covid-19: īsumā par to, kādi ierobežojumi un noteikumi šobrīd ir jāievēro...


Kur ir ārkārtas stāvoklis izsludināts? Varturu bietēs? EJIET DIRST!

Atbildēt

Totāls terorisms

15.10.2020. 03:47

Latvija un Covid-19: īsumā par to, kādi ierobežojumi un noteikumi šobrīd ir jāievēro
ESI VESELS Šodien 04:29
  Jauns.lv / LETA

Pieaugot Covid-19 izplatībai Latvijā, šonedēļ valdība pieņēma vairākus drošības un ierobežojuma prasības. Lasi īsu apkopojumu par to, kas nolemts un kas jāņem vērā.No 14.oktobra mutes un deguna aizsegi būs jālieto arī tirdzniecības vietās - veikalos, tajā skaitā, lielveikalos, pastā, degvielas uzpildes stacijās un citās vietās, kur notiek tirdzniecība. Tāpat to lietošana būs obligāta dzelzceļa stacijās, autoostās, lidostās, kā arī kultūras vietās un reliģiskās darbības veikšanas vietās, ja tajās nenotiek pasākums, kas organizēts fiksētās, personalizētās sēdvietās.
No 17.oktobra ēdināšanas pakalpojumi tiks sniegti līdz plkst.24, izņemot ēdienu līdzņemšanai, kā arī pie viena galdiņa varēs atrasties ne vairāk kā četri cilvēki, kas nav vienas mājsaimniecības locekļi.

No 17.oktobra līdz 6.novembrim būs aizliegts organizēt sporta pasākumus. Minētais aizliegums nebūs attiecināms uz starptautiskiem sporta pasākumiem, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta sacensībām pieaugušajiem.
No 17.oktobra, līdz 6.novembrim nodarbības un mēģinājumi interešu izglītības un profesionālās ievirzes izglītības programmās, kā arī amatiermākslas kolektīviem notiks attālināti, taču individuālās nodarbības drīkstēs organizēt klātienē.
No 17.oktobra līdz 6.novembrim aizliegs kolektīvos sporta treniņus iekštelpās.
No 17.oktobra privātos pasākumos drīkstēs pulcēties ne vairāk kā 30 cilvēku. Privātos pasākumos ārtelpās nedrīkstēs pulcēties vairāk nekā 300 cilvēku.
Pēc rudens brīvlaika, no 26.oktobra līdz 30.oktobrim, mācību process 7.-12.klašu audzēkņiem notiks attālināti.
Latvijas Futbola federācija pārtrauc sezonu vairākās līgās un visās jaunatnes čempionāta vecuma grupās.

Kariņš: Turpmākās divas nedēļas Covid-19 ierobežošanā būs kritiski svarīga sabiedrības iesaiste.
Rindas uz Covid-19 testēšanu plāno mazināt, atkal prioritarizējot testējamos.

LV portāls atgādina, ka par ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu un aizliegumu pārkāpšanu atbildība paredzēta gan Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā (LAPK), gan Krimināllikumā (KL).
Atbilstoši LAPK 176.2 pantam par ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu paredzēta naudas soda uzlikšana: fiziskajām personām no 10 līdz 2000 eiro, bet juridiskajām personām – no 140 līdz 5000 eiro.
Savukārt KL  225.1 pants par ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu, ja ar to radīts būtisks kaitējums valsts varai vai pārvaldības kārtībai vai ar likumu aizsargātām personas interesēm, paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu (mazāk smags noziegums). Par iepriekš minētajām darbībām, ja tās izraisījušas smagas sekas, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 8 gadiem (smags noziegums).

Atbildēt

Kļūda

14.10.2020. 23:00

»

diez , vinķelene lasa te ?

2.1. Pašlaik par masku nevalkāšanu veselam cilvēkam sods nav paredzēts. Epidemioloģiskās drošības likums nosaka, ka sodīt var tikai "Par epidemioloģiskās drošības prasību pārkāpšanu, ja tas var radīt risku cilvēku veselībai...


“ 2.1. Pašlaik par masku nevalkāšanu veselam cilvēkam sods nav paredzēts. Epidemioloģiskās drošības likums nosaka, ka sodīt var tikai "Par epidemioloģiskās drošības prasību pārkāpšanu, ja tas var radīt risku cilvēku veselībai, ..."

Sodi jau ir noteikti - fiziskai personai no 10 €.

Bet likums un noteikumi paredz, ka maskas jālieto, lai inficētie neinficē veselis. Pat ja personai būtu spravka, ka nav inficēta ar C19. Tas neko nenozīmē, jo “spravka” nenorāda patieso stāvokli “spravkas” uzrādīšanas brīdī, bet tad, kad tika veikts tests.

Atbildēt

ss

14.10.2020. 22:08

Vienkārši super! Izrādās Satversme rakstīta cietumniekiem lai viņi tiktu brīvībā. Par šitiem vārdiem to oficiālo izdevumu Latvijas vēstnesis vajadzētu pielikt pie sienas, tāpat kā visus pārējos kuri bradā kājām Satversmi.

Atbildēt

ha-ha

14.10.2020. 21:53

»

Derdz

Varbūt viss atkarīgs no tā kādi cilvēki partijā/ās, kā un kuri kādus varas posteņus ieņem, un var sadziedāties ..intepretējot pa savam


Kas tur nezināms?Vīri un sievas ar komunistu un komsorgu papīriem azotē un internacionālismu smadzenēs laida pa kreisi,tagad pa labi,ar noliektu kumpi visu ärzemju autoritāšu priekšā.Kas viņiem zelta kaudzes priekšā tādi latvieši?Ievedīs ārzemju talantus,uzbūvēs vai uzdāvinās robotus,nederīgos pēc iespējas humānāk,ne kā Ādolfs,utilizēs.Kas pasaules biznesam pāris miljardi skudriņu?

Atbildēt

diez , vinķelene lasa te ?

14.10.2020. 21:31

2.1. Pašlaik par masku nevalkāšanu veselam cilvēkam sods nav paredzēts. Epidemioloģiskās drošības likums nosaka, ka sodīt var tikai "Par epidemioloģiskās drošības prasību pārkāpšanu, ja tas var radīt risku cilvēku veselībai, ..."
Un arī tad šādu sodu uzlikt un administratīvo procesu var vest Veselības inspekcija, pat ne policija.
2.2. Konvencija par cilvēktiesību un cieņas aizsardzību bioloģijā un medicīnā (https://likumi.lv/ta/lv/starptautiskie-ligumi/id/1410) 1. pants nosaka, ka:
"Šīs Konvencijas Puses aizsargā visu cilvēku cieņu un identitāti un ikvienam bez jebkādas diskriminācijas garantē viņa integritātes respektēšanu un citas tiesības un pamatbrīvības saistībā ar bioloģijas un medicīnas zināšanu izmantošanu."
2. pantā ir teikts:
"Pirmajā vietā vienmēr jābūt indivīda interesēm un labklājībai, nevis vienīgi sabiedrības vai zinātnes interesēm."
5. pantā ir teikts:
"Jebkādu ar veselību saistītu darbību drīkst veikt tikai ar attiecīgās personas brīvprātīgu un apzinātu piekrišanu."
Tā kā sejas maskas valkāšana ir ar veselību saistīta darbība, tad tās valkāšana var būt tikai un vienīgi brīvprātīga, savukārt, ja kāds uzskata, ka tās valkāšana viņu pazemo, tad var to nevalkāt.
Ņemot vērā visus šos punktus, ir skaidrs, ka mk. noteikumi par obligātu sejas aizsegu valkāšanu, neatbilst šai starptautiskai tiesību normai. Un tā kā Latvijā augstākais likums ir Satversme un tā 89. punkts nosaka, ka:
"89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem."
tad ievērojot tiesības normu hierarhiju, mk. noteikumos noteiktie obligātie sejas aizsegu valkāšana noteikumi nav jāievēro.
2.3. Iepriekš minētās nav vienīgās tiesību normas, cilvēktiesības un veselā saprāta principi, kuras šie mk. noteikumi par masku valkāšanu un citiem ierbobežojumiem pārkāpj. Par piemēru var ņemt ASV, kur jau daudzus šādus ierobežojumus augstākas tiesas atceļ, kā neatbilstošus gan lokālām ASV tiesību normām, gan starptautiskām cilvēktiesības aizsargājošām normām.

Atbildēt

jaajaa

14.10.2020. 21:29

»

Runcis

Reālais plāns ir šāds...


...kaut ko Tu jauc...pie "zelta miljarda"(ķīniešiem) vīrusa vairs nav jau tagad, atkratījās bez visām vakcīnām...:)

Atbildēt

Nu, redzi! Man bija tāpat!

14.10.2020. 20:28

»

Zināma lieta

Nē , baiļu nebija ! :) Drīzāk biju priecīgs , ka varēju nevergot.(brīvprātīgi


Vēlāk ārste teica, ka es esot izslimojis netipisko plaušu karsoni. Viss atkarīgs no imunitātes, kuru grauj valsts, liekot baidīties no C19, it kā ielas ar līķiem nokaisītas. No bailēm un saaugstēšanās vien var atdot galus!

Atbildēt

Digitālā sabiedrības kontrole

14.10.2020. 20:24

»

Runcis

Pēc šodienas rīta brauciena sabiedriskajā transportā radās visai skumja sajūta, redzot, ka gandrīz visi uzmaukuši tos uzpurņus. Mīļie cilvēki - ja jūs domājat, ka valdība šo ir ieviesusi tāpēc, lai 'pasargātu' Jūs no vīrusa un tas būs tikai uz mēnesi, tad Jūs ļoti maldāties. Ja Jūs domājat, ka ar šo...


jau notiek. Man stāstīja kāds lietuvietis, ātrās med. pal. šoferis par to, kā ielās ar novērošanas kamerām izseko ātrās med. pal. automašīnas. Novērošanas kameras vienmēr precīzi izseko maršrutu, kas, protams, viemēr cits. Vēlāk dispečers brīdina - ka esot iebraucis vienu minūti par vēlu nākošās kameras uztveres zonā..

Atbildēt

Precīzi!

14.10.2020. 20:19

»

Runcis

Reālais plāns ir šāds...


Vārds vārdā manas domas! Prieks, ka atrodas arī saprāta cilvēki!

Atbildēt

Runcis

14.10.2020. 20:18

Pēc šodienas rīta brauciena sabiedriskajā transportā radās visai skumja sajūta, redzot, ka gandrīz visi uzmaukuši tos uzpurņus. Mīļie cilvēki - ja jūs domājat, ka valdība šo ir ieviesusi tāpēc, lai 'pasargātu' Jūs no vīrusa un tas būs tikai uz mēnesi, tad Jūs ļoti maldāties. Ja Jūs domājat, ka ar šo padevību varai Jūs panāksiet ierobežojumu atcelšanu, tad Jūs esat vienkārši dumji.

Valdības domu gājiens ir pavisam pretējs -ja viņi skatās un redz, ka sabiedrība bez ierunām pakļaujas šai pavēlei nēsāt uzpurni, tad viņi jau ir izdomājuši nākošo soli un vēl stingrāku kontroli - kā mazam bērnam baro vienu karotīti par Viņķeli, tad otru par Kariņu un trešo par nācijas tēvu, kamēr šķīvis tukšs.

Tie, kas domā - tās taču "tikai maskas" - rīt tās būs 'tikai vakcīnas' un parīt tie būs 'tikai biometriskie čipi' - kas tad tur, mierīgi var dzīvot tālāk. Un viņi arī ir tie, kas uzskata karoga vicināšanu reizi gadā krastmalā par brīvības un valsts suverenitātes pazīmi- par kādu valsts suverenitāti var sapņot tie, kam nav pat nav savas, iekšējās brīvības.

Katrā ziņā iekšējo vērtību izvērtēšanas un pelavu atsijāšanas laiks ir sācies. Skatieties ar cieņu uz tiem, kuri elpo brīvi - tikai tādi ļaudis ir cerība uz nākotni. Brīvi elpot, tas no šodienas jau ir revolūcija.

Vienalga, cik jūsu ir, galvenais ir ticēt un rīkoties pēc skaidra plāna. Uzvara - tā ir neatlaidība /Fidels Kastro/

Atbildēt

Paldies!

14.10.2020. 20:17

»

Runcis

Mazliet loģikas...


Labi vārdi! Prieks lasīt.✌️✌️✌️✌️

Atbildēt

Ziniet, tie mutesbajāri priekš TV donori

14.10.2020. 20:15

»

ESMAIJA

Piedodiet, kļūdījos - ne Kalvītis, Bet Kalviņš


Viņi neapšauba tos valsts murgus ar maskām, karantizāciju utt. Ja viņi apšaubītu, viņiem nedotu vārdu! Šie ir tumši laiki!

Atbildēt

Tev bija plaušu karsoni, netipiskais, vai saaukstēšanās

14.10.2020. 20:13

»

Zināma lieta

Es šito izslimoju gadus piecus atpakaļ . Izmirku mežā kravu krāmēdams decembrī , un vakarā bija visi Tevis pieminētie simptomi ,izņemot meningītu .Ilgi gāja , kamēr atlabu . Tā kā tas nav nekas jauns un maskas te nelīdz


un aktivizējās baciļi, streptokoki, stafilokoki utt. Kā kuram, varbut gripa. Tev baiļu nomirt nebija. Tagad ikvienam to visu visu ar iebaidīšanu ar C19. Daudzi no bailēm vien nomirst, jo bailes iznīcina imunitāti. Ja nav baiļu, tad cilvēks cīnās bezbailīgi!

Atbildēt

Tomēr tas viss skar ikvienu no mums!

14.10.2020. 20:09

»

Z

bērniņ, ekonomiku iznīcināja jau 90 gados Godmaņu , šķēlu vadībā. Ekonomika nav finanses! Tagad cīņa iet par finansu impērijas izdzīvošanu, ar kuru katram no jums maz sakara. Tā ir Volstrītas impērijas sistēma, kas pašlaik lemta sabrukumam. Tie tur, neizdibināmām personām piederošajos Starptautiskajā...


Covid - 19 ir palaists, lai pasaules naudas valdnieki tiktu vaļā no mums, jo valsts dzīvo uz parāda. Viņu aizdotas naudas. Varētu likties, ka Pasaules Bankai, kas aizdevusi naudu Latvijas valdībai, valstij, nav nekāda sakara ar C19! Tomēr ir gan - viss šis valsts terorisms ar maskām, karantīnu, pašizolāciju, kas sagrauj ekonomiku. Viņi grib pasaules finansu problēmas risināt uz mūsu rēķina!

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Zināma lieta

14.10.2020. 20:07

»

Z

Diemžēl, nav parastas vīruss. Izslimoju. Temperatūra 39 visas 24 dienas, galvu nevarēja pacelt no galvassāpēm, elpot varēja tikai pussēdus. Ja īsi jānoraksturo, tad var teikt: smaga gripa + klepus + meningīts + plaušu karsonis vienlaicīgi. Vismaz tā mutācijas forma , kura bija manā gadījumā. Padomā ...


Es šito izslimoju gadus piecus atpakaļ . Izmirku mežā kravu krāmēdams decembrī , un vakarā bija visi Tevis pieminētie simptomi ,izņemot meningītu .Ilgi gāja , kamēr atlabu . Tā kā tas nav nekas jauns un maskas te nelīdz.

Atbildēt

Runcis

14.10.2020. 20:07

Mazliet loģikas.

Tie, kuri netic valdības meliem un kovidam, nestaigā uzpurņos un neskrien testēties. No viņiem neveidojas viltus pozitīvā statistika, ko izmanto valdības, lai uzspiestu ierobežojumus, atņemtu cilvēktiesības un sagrautu ekonomikas.

Tie, kuri baidās no vīrusa un tic varai, nēsā maskas un skrien testēties. Viņi ir atbildīgi par viltus pozitīvo statistiku, kuru izmanto vara, lai celtu histēriju, atņemtu cilvēktiesības, sagrautu mazo un vidējo biznesu un nogalinātu cilvēkus visu šo seku dēļ - bezdarbs, psiholoģiskais terors, parastās medicīnas atteikums, depresija un citas ilgtermiņa sekas lokdauniem un karantīnām.

Secinājums - nestrādā ne jūsu maskas, ne prāts. Jūs paši esat radījuši visu to, no kā baidījāties.

Novelc uzpurni, neesi varas suns un neizplati ļaunumu.

Atbildēt

Runcis

14.10.2020. 20:04

Reālais plāns ir šāds:
1. Izveidot un palaist pasaulē pavāju vīrusu ar 14-28 dienu inkubācijas periodu, lai paspētu aplipināt pēc iespējas lielāku ļaužu masu.
2. Diagnosticēt infekciju ar viltotiem testiem, lai cipari būtu pēc iespējas lielāki, kas kopā ar masu mēdiju meliem un konstruētajiem video sižetiem radīs tukšpaurainajā cilvēces pamatmasā paniku.
3. Tiek pasūtīti 7 miljardi vakcīnu, bet to palaišana apritē tiek kavēta, lai radītu pietiekošu masu paniku un bailes, jo psiholoģiskā spriedze un piespiedu masku valkāšana rada imūnsistēmu un psiholoģiskos bojājumus, kas palelina reāli slimo cilvēku skaitu, bet tie visi, saprotams, tiek norakstīti uz kovidu. Papildus pierādījums cilvēces skaita straujai samazināšanai līdz 1 miljardam, jo cilvēku skaits uz zemes ir pavisam tuvu 8 miljardiem.
4. Jaunās vakcīnas satur jaunu vīrusu ar 90% letalitāti, bet ar ļoti garu inkubācijas periodu - 12-36 mēneši. Plāns ir tāds, ka vakcinēti netiks tikai izredzētie. Ne velti dažādos veidos un ar dažādiem ieganstiem tiek vākti DNS paraugi no PCR, siekalu, asins, urīna un jebkuriem citiem laboratoriskiem paraugiem, lai šo 1 "zelta miljardu" izvēlētos.
5. Pēc gada pasaulē sāks mirt cilvēki no dažādiem nopietniem veselības traucējumiem, kas būs nesaprotamā veidā skāruši visus 7 miljardus vakcinēto cilvēku, kas īstenībā jau būs aizmirsuši par gadu atpakaļ saņemto vakcīnu, bet tas tiks pasniegts ticamā veidā kā jaunas un ļoti bīstamas kovida vīrusa mutācijas izveidošanās. Līķi tiks uzreiz dedzināti, aizbildinoties ar iespējamo vides piesārņojumu, bet patiesībā, lai nevarētu reāli noteikt īsto nāves cēloni.
5. "Zelta miljards" saņems jaunu, tiešām pilnvērtīgu profilaktisku vakcīnu, kas tiešām stiprinās to veselību un imūnsistēmu, jo valdošajai elitei vajadzēs spēcīgus un veselīgus vergus. Papildus šajās vakcīnās būs arī tie "ilgi gaidītie" čipi, jo priekš kam tērēt naudiņu lieko 7 miljardu čipošanai, ja tie tāpat paredzēti utilizācijai.

Atbildēt

Z

14.10.2020. 20:02

»

atbilde

Vārdi ,, ekonomikas slepkavas" man atsauca atmiņā pasen lasītu , ja nemaldos - Pērkinsa grāmatu ,,Ekonomiskā slepkavas grēksūdze"Kad redzēju , kas notiek ar Latviju, gandrīz vai tas pats, kas ar Panamu, Ekvadoru un citām pakļautajām un iznīcinātajām valstīm - tas pats un mērķi tie paši, tad sapratu, ...


bērniņ, ekonomiku iznīcināja jau 90 gados Godmaņu , šķēlu vadībā. Ekonomika nav finanses! Tagad cīņa iet par finansu impērijas izdzīvošanu, ar kuru katram no jums maz sakara. Tā ir Volstrītas impērijas sistēma, kas pašlaik lemta sabrukumam. Tie tur, neizdibināmām personām piederošajos Starptautiskajā valūtas fondā, Pasaules bankā, Eiropas Centrālājā bankā utml vietās tik ļoti satraukušies, ka nosaka ko jums darīt. Kāda jums daļa, ka viņu impērija brūk?! Palielam, jums būtu jābūt vienalga, jo tieši šie jūs aptīrīja un tagad jums finanšu līdzekļu jau nav, kredītus jau vairs nedod, īpašumus jau jums atņēma, mežus un zemi notirgoja. Nedariet neko, lai Volstrītas impērija izdzīvotu! Lai brūk un jo ātrāk, jo labāk.

Atbildēt

Z

14.10.2020. 19:54

»

dari kā darīdams, č bauros

esmu tajā vecumā, kurā vīruss bīstams, eju darbā katru dienu ar gatavību inficēties un !!!! nomirt !!!, jo gadi...Uzskatu, ka vīruss kā vīruss, bet vieni glupie taču ķērc un baidās no nāves, otri ķērc un neievēro pirmo dēļ pieņemtos likumus...


Diemžēl, nav parastas vīruss. Izslimoju. Temperatūra 39 visas 24 dienas, galvu nevarēja pacelt no galvassāpēm, elpot varēja tikai pussēdus. Ja īsi jānoraksturo, tad var teikt: smaga gripa + klepus + meningīts + plaušu karsonis vienlaicīgi. Vismaz tā mutācijas forma , kura bija manā gadījumā. Padomā tagad, kurš to var izturēt? Es otrreiz arī neizturētu.

Atbildēt

atbilde

14.10.2020. 19:52

»

Jāpaiet laikam, lai saprastu to, kas ir grūti pieņemams

Notiek ekonomikas slepkavošana ar mērķi samazināt iedzīvotāju skaitu, cilvēkiem paildzinoties mūža garumam. Tas viss uzturams par valsts līdzekļiem, kuru nav. Kontekstā notiek visas pasaules plānveida iedzīvotāj skaita samazināšana ar relatīvi nekaitīgo C19, karantizāciju, pašizolāciju, palielinot valsts...


Vārdi ,, ekonomikas slepkavas" man atsauca atmiņā pasen lasītu , ja nemaldos - Pērkinsa grāmatu ,,Ekonomiskā slepkavas grēksūdze"Kad redzēju , kas notiek ar Latviju, gandrīz vai tas pats, kas ar Panamu, Ekvadoru un citām pakļautajām un iznīcinātajām valstīm - tas pats un mērķi tie paši, tad sapratu, kas mūs sagaida. Un sagaidīju... Un tas , ka saujiņa triljardieru sponsorē un atbalsta projektus cilvēku iznīcināšanai - vai tas jau nav jūtams katram. labības lauki tiem nolieti ar indēm, pārtika pilna ar indēm, kas izsauc saslimšanu, visas elektroierīces, nāk arvien jaudīgākas un veselībai kaitīgākas... zāles? Kas var galvot to pārbaudes kvalitāti. Tā ka, nepar ko nevar būt drošs. Un par iejaukšanos cilvēka genomā, jau ne vienreiz vien dzirdēts. Un vēl - tie paši pamperi... ak, cik viegli - nekas nav jāmazgā, bet - viņi padara puisīšus neauglīgus. Par to jau sen runā Japāņu zinātnieki un lopkopības speciālisti var no savas pieredzes šo lietu apgaismot. Tā ka esam ne tikai ekonomikas slepkavu rokās, bet arī cilvēku iznīcinātāju kampienos.

Atbildēt

k

14.10.2020. 19:47

»

Atsakoties no pilsonības

Un tikai. Vai iesniedzot iesniegumu par atteikšanos


Es arī gribu no paslaidiotu veidojuma pilsonības atteikties. Izrādās, ka nevar. Esot vēl arī kaut kāda zilā Eiropas pase, bet tur vajag inetresēties citās valstīs. Pastaidiotu veidojumā, iespējams, ka noteikumi speciāli izdomāti tādi, lai to saņemt nevarētu neviens.

Atbildēt

dari kā darīdams, č bauros

14.10.2020. 19:04

»

Ritvars

Urā! Pirksim biļeti un brauksim pliki bezdēdami sabiedriskajā tsransportā! Tā ir mana brīvība, un Satversme taču mums to garantē


esmu tajā vecumā, kurā vīruss bīstams, eju darbā katru dienu ar gatavību inficēties un !!!! nomirt !!!, jo gadi...Uzskatu, ka vīruss kā vīruss, bet vieni glupie taču ķērc un baidās no nāves, otri ķērc un neievēro pirmo dēļ pieņemtos likumus.
Jāliek uz referendumu. Domāju, nobalsos pret ierobežojumiem...
Jo glupāks, jo savu dzīvību vērtē augstāk, kaut kā tā. Ir taču termins: jēgpilna dzīvildze...

Atbildēt

domājat

14.10.2020. 18:57

č ko spēj saprast???ja pat nesaprot, kas ir zagšana un dokumentu viltošana?

Atbildēt

jaajaa

14.10.2020. 18:56

»

Livingstons kaija

Raksta veidotāji un lēmuma pieņēmēji zaudētu tiesā(TAISNĪGĀ) , jo Satversme ir burtiski uztverama . Jūsu interpretācijām ir nakts pollūciju vērtība ,nodevēji


...a Tu referendumu ierosini...lai ieraksta Satversmē burtiski, ka "nevienam nav pienākuma nēsāt masku"...demokrātija, vairākums nosaka to, kas rakstīts likumos, mazākums pakļaujas...:)...

Atbildēt

Pārstājiet, idioti, to C19 testēšanu

14.10.2020. 18:41

Jūs, idioti, paši savām rokām graujat valsts ekonomiku! Stulbeņi! Apstājieties!

Inficēšanās ar Covid-19 tiek atklāta arvien plašākā Latvijas teritorijā 2
ESI VESELS Šodien 17:57
Jauns.lv / LETA
No aizvadītajā diennaktī atklātajiem kopumā 102 jaunajiem ar Covid-19 inficētajiem lielākā daļa reģistrēti Rīgā un Daugavpilī, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Atbildēt

Atsakoties no pilsonības

14.10.2020. 18:41

»

VB

Kā to varētu praktiski istenot


Un tikai. Vai iesniedzot iesniegumu par atteikšanos.

Atbildēt

kulefāna celīte

14.10.2020. 18:24

Ja jau likumus ,kas ir mūsu dzīves un mijiedarbības vienam ar otru pamats, var interpretēt tad vajag ieviest arī nodokļu un nodevu nomaksas interpretēšanas iespējamību.

Atbildēt

ANO cilvēktiesību deklarācija

14.10.2020. 17:55

»

jautaajums

Un kā ir ar cilvēka tiesībām?Cilvēks nav persona


īsteno valsts tiesības valsts teritorijā. Cilvēktiesības stājas spēkā, ja politisku apsvērumu atsakiet no pavalstniecības.

Atbildēt

Visas cilvēktiesības formāli visierobežotākās ir laikā,

14.10.2020. 17:52

»

fakts

Fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības nav ierobežotas tikai pilnīgas anarhijas laikā un arī tad tikai gadījumā, ja pretiniekam nav jaudīgāks ierocis vai prasmīgāki šāvēji


kad valsts izsludina karastāvokli, koendantstundas utt. Vaktiski tie ir apstākļi zināmas grupas pinīgai anarhijai - valsts pārvaldes anarhijai, ko, pinīgi apzinoties šādu stāvoki, var realizēt atsevišķas privātpersonas, nekonfrontējoties ar valsts pārstāvjiem - faktiski iegūstot pilnīgi visas brīvības. Un vēl vairāk. Tur tas paradokss - kamēr vairums ir salauzti un pakļaujas.

Atbildēt

Livingstons kaija

14.10.2020. 17:51

Raksta veidotāji un lēmuma pieņēmēji zaudētu tiesā(TAISNĪGĀ) , jo Satversme ir burtiski uztverama . Jūsu interpretācijām ir nakts pollūciju vērtība ,nodevēji!

Atbildēt

Zeze

14.10.2020. 17:18

Valsts var pieņemt daudz idiotisku likumu. Mūsu npienākums tos ignorēt Katru likumu var apiet ar līkumu.

Atbildēt

Aga

14.10.2020. 17:18

Kas man patīk Latvijas juristos, ir tas, ka viņi jebkuru likumu ir spējīgi interpretēt tieši tā kā viņiem šodien ir izdevīgi! Rīt var tieši pretēji, un tas viņiem skaitās norma.

Atbildēt

nu ja

14.10.2020. 17:02

»

ESMAIJA

Sorīt noklausījos ZIŅU TOP ar Kalvīti. Viņš izteica ne tikai manas , bet daudzu domās - nevajadzētu nekādas ārkārtas situācijas, ja valsts būtu rīkojusies kā jārīkojas jau ar pirmajiem saslimušajiem , tiem nodrošinōt izolāciju no veseliem un pāri robežai laistu tikai tos, kas var uzrādīt testu, ka ir...


Latvijas ekonomiku podā nolaidušas Kalvītis tagad būs infektoloģijas speciālists. Tikai jebkurš ar smadzenēm apveltīts cilvēks saprot, ka pirms n-tajām stundām vai pat dienām veikts tests nekādi negarantē to, ka persona nav inficēta jau pēc īsa brīža. Tāpat kā alkohola tests negarantē, ka tu nebūsi piedzērusies pēc pusstundas.

Atbildēt

fakts

14.10.2020. 16:48

»

A

Paga,viss tak ir daudz vienkāršāk, jau sen izdomāts, ka fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības var tikt ierobežotas ārkārtējās situācijas laikā. Izzslufiniet ĀS un nebūs domstarpību


Fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības nav ierobežotas tikai pilnīgas anarhijas laikā un arī tad tikai gadījumā, ja pretiniekam nav jaudīgāks ierocis vai prasmīgāki šāvēji.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

FotoŠībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir sasnieguši savā ziņā jau pašu augstāko pakāpi. Tas, ka Krievijas Konstitūcijas 14.pantā pēc būtības ierakstīts, ka reliģija ir nošķirta no valsts1, neko nenozīmē. Jo Krievijas priekštecei – PSRS arī bija visprogresīvākā konstitūcija, tikai deklaratīva.
Lasīt visu...

21

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

FotoMēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un ieteikumiem, kas izriet no zinātnes pētījumiem par COVID-19 izplatību, par to, kādi faktori to pastiprina vai ierobežo.
Lasīt visu...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...

Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...