Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Apkaunojoša prāva

Rolands Pētersons
20.06.2021.
Komentāri (46)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nuja, kā parasti

24.06.2021. 16:06

»

turpini vien

Degsi vēl smukāk nekā krievu fašistiskie izdzimteņi Odesā


atkal rusofobijas lēkme naciķu izdzimtenim galvasslimiekam.

Atbildēt

turpini vien

24.06.2021. 14:45

»

nesmirdi mirla!

tev atkal kritiskās dienas ienākušās


Degsi vēl smukāk nekā krievu fašistiskie izdzimteņi Odesā.

Atbildēt

-

24.06.2021. 12:51

Kad tautas nodevēji pie varas notiek tādas tiesas prāvas.

Atbildēt

antons mikoss

23.06.2021. 21:15

»

nesapņo mirla!

Skaties, dedzinātāj, ka tev neiznāk kā tiem krievu fašistiskiem lopiem, kuri 2014. gada 2. maijā Odesas arodbiedrības namā bija sanesuši milzu apjomus ar Molotova kokteiļiem un kā jau "pērtiķi ar granātām", nemākulīgi apejoties ar uguni, paši izrādījās cietušie...


42. Tos 6.krievi nošāva uzbrukumā futbola faniem.
Toties pēc ugunsgrēka no Odesas aizlaidās ~ 10 000 specnaza uz Piedņestru. Viņi jau no februāra dzīvoja " protoka" viesu mājās.
Krieviem tas bija fašstarts.
Bija domāts sākt dumpi 9. maijā. Un tas būtu izdevies, jo 10 000 fašistu ir spēks!

Atbildēt

nesapņo mirla!

23.06.2021. 17:50

»

lapsai

vairs nekāda histērija nelīdzēs, nosvils ar visu pietiekskapi smirdēdams


Skaties, dedzinātāj, ka tev neiznāk kā tiem krievu fašistiskiem lopiem, kuri 2014. gada 2. maijā Odesas arodbiedrības namā bija sanesuši milzu apjomus ar Molotova kokteiļiem un kā jau "pērtiķi ar granātām", nemākulīgi apejoties ar uguni, paši izrādījās cietušie.
48 jau tai pašā dienā tikās ar Staļinu ellē, cik necilvēku nosprāga vēlāk, nav īsti zināms.

Atbildēt

pēc taisnības

23.06.2021. 17:42

Okupācijas varas represīvo orgānu darbonis, kuru vadīja naids pret latviešu tautu un valsti, Vansovičs, vēl 1991. gada 22. augustā bija izvedams Daugavmalā un nošaujams, kā traks suns.

Atbildēt

vēsture

23.06.2021. 17:39

»

antons mikoss

Norvēģiem bija riebīgs kolaboracionists Hamsuns Viņš atklāti atbalstīja Ādolfu Hitleru un nacistu ideoloģiju. Sakarā ar atzīto atbalstu Vācijas okupācijai Norvēģijā pēc kara viņš tika apsūdzēts par nodevību, bet netika tiesāts vecuma dēļ...


Hamsuns bija izcils rakstnieks un īsts Norvēģijas patriots, kas visiem spēkiem centās atvieglināt savas tautas dzīvi okupācijas apstākļos, kas nebija pat 10% no tā, ko izcieta latvieši "Baigā gada" laikā.

Atbildēt

lapsai

23.06.2021. 17:12

»

Nu nu

Pērkamajam lato lapsam beidzot pakaļa piesvilusi, tāpēc tagad tāda histēŗija


vairs nekāda histērija nelīdzēs, nosvils ar visu pietiekskapi smirdēdams.

Atbildēt

Nu nu

23.06.2021. 11:15

Pērkamajam lato lapsam beidzot pakaļa piesvilusi, tāpēc tagad tāda histēŗija.

Atbildēt

Vecais šariata papiņš

21.06.2021. 23:07

Noziegumiem pret cilvēci nav noilguma! Pat koncentrācijas nometnes ārējā apsardze, ieskaitot sētnieku un apkopēju, ir jāpakar kā Latvijas Republikas ienaidniekus pēc likumīgas tiesas spēkā esoša sprieduma, nerunājot nemaz par koncentrācijas nometnes tiesnešu izstràdājumiem un bendēm! Tikai kaunpilna nāve karātavās ir taisnīgs spriedums noziedzniekiem pret cilvēci…!

Atbildēt

Ilvars/tiesnezim Strazdam/apksp. V.Montikam/kuzim

21.06.2021. 18:03

»

Tiesu eksperts, UZMANĪBU

Valsts pārvalde ir toksiska...


Vai prokuratura kads zina Sitos pantus.
Ka vienmer pasutijumu Galds. Makslinieciski-Noformets.
Matisa ielas Foto izstade e.sedleniece.

Atbildēt

Atis Priedītis

21.06.2021. 16:19

»

antons mikoss

Norvēģiem bija riebīgs kolaboracionists Hamsuns Viņš atklāti atbalstīja Ādolfu Hitleru un nacistu ideoloģiju. Sakarā ar atzīto atbalstu Vācijas okupācijai Norvēģijā pēc kara viņš tika apsūdzēts par nodevību, bet netika tiesāts vecuma dēļ...


Latvieši nav gatavi rīkoties tā kā norvēģi. Pie mums cilvēki, kuri aktīvi atbalstīja okupācijas varu arī pašlaik ir ļoti lielā cieņā un šāda pieeja nemainīsies ļoti ilgi. Iemesls - lielie masu mediji kategoriski atsakās publicēt šos cilvēkus atmaskojošu informāciju. Viņus drīkst tikai slavināt.

Atbildēt

antons mikoss

21.06.2021. 15:10

Norvēģiem bija riebīgs kolaboracionists Hamsuns Viņš atklāti atbalstīja Ādolfu Hitleru un nacistu ideoloģiju. Sakarā ar atzīto atbalstu Vācijas okupācijai Norvēģijā pēc kara viņš tika apsūdzēts par nodevību, bet netika tiesāts vecuma dēļ.
Norvēģu tauta protestā svieda viņa grāmatas nodevēja sētā. Arī Nobela prēmijas darbus.
Tauta vajāja kolaboracionistu. Vonsoviču vēl nav sākts vajāt. Tiesāt viņu noteikti vēl var paspēt, jo vēl pie labas veselības.
Ar norvēģiem ir viss kārtībā.
To nevar teikt par latviešiem. Normāli ir tikai nedaudzi, tostarp Lato ( no poļu valodas- vasara) Lapsa.

Atbildēt

nunu

21.06.2021. 14:27

»

Nu

Veiksmi Lato Lapsam


aizmirsi norādīt konta numuru!

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

21.06.2021. 13:40

Vasaras saulstāvji ir vispiemērotākais laiks, lai atgrieztos pie Sentēvu Dieviem un lai pieņemtu sentēvu pagānisko ticību. Vasaras saulstāvju laiks ir īstais laiks, lai godātu nāves un dzīvības Dievieti Māru. Dieviete Māra ir sena un spēcīga Dieviete, kas nepametīs ticīgos nelaimē. Viņa palīdz visiem tiem, kas viņu lūdz un godā. Šī lieliskā Dieviete ir plaši pazīstama gan baltu, gan slāvu tautu dzīvesziņā. Latviešu tautas dzīvesziņā (pēc latviešu pagāniskās tradīcijas jeb dievturības) Dieviete Māra apvieno divas pasaules – Šaisauli un Viņsauli. Viņa pārvalda fizisko pasauli (kurā mēs dzīvojam) un garīgo pasauli (kurā mēs nokļūsim pēc fiziskās nāves). Dieviete Māra latviešiem ir pazīstama kā Māra – Veļu Māte, Māra – Zemes Māte, Māra – Jūras Māte, Māra – Lopu Māte. Māra pie cilvēkiem var atnākt dažādos veidolos. Visbiežāk viņa atnāk zalkša vai krupja veidolā. Šāda ir mūsu Dieviete, taču slāvu tautu dzīvesziņā Dieviete Māras tēls nedaudz atšķiras. Slāvu tautu dzīvesziņā (pēc slāvu pagāniskās tradīcijas) Dieviete Māra ir nāves un ziemas Dieviete. Viņa ir pazemes valstības valdniece, kura ar savu sirpi pārgriež cilvēku likteņa pavedienus. Kad viņa to izdara, cilvēks dodas mūžībā. Viņa ir iznīcības un nāves Dieva Černaboga sieva. Dieviete Māra slāvu tautu dzīvesziņā nav nedz laba, nedz ļauna. Viņa ir nāve, kura ir neizbēgama. Taču ja Dievieti Māru lūdz un godā, tad viņa aizstāv ticīgos no naidniekiem un nelaimēm. Diemžēl mūsdienu Latvijā kristietība ir atņēmusi šīs senās un viedās Dievietes pielūgsmi. Kristietība (it īpaši katolisms) ir mēģinājis asimilēt šo spēcīgo Dievieti. Dieviete Māra ir pagānu Dieviete, viņai ar kristietību un jebkāda veida monoteismu nav nekā kopīga. Latgales Māra, kas atrodas Rēzeknes pilsētas centrā, sniedz maldīgu priekšstatu par mūsu Dievieti. Lai arī Krusta kari ietekmēja mūsu tautas vēsturi, tomēr senā pagāniskā ticība vel joprojām ir dzīva. Atvērsim savas sirdis Sentēvu Dieviem. Pieņemsim savu senču spēku.
Svētīgus vasaras saulgriežus vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
P.S. Par Dievieti Māru var lasīt šeit: slavyanskieoberegi.ru/slavyanskie-bogi/mara/ Мара (slavyanskieoberegi.ru). Ar mūsu Dievieti var iepazīties šeit: sarah4hope.org/the-goddess-files THE GODDESS FILES | SARAH4Hope un https://www.sarah4hope.org/meet-the-goddesses MEET THE GODDESSES | SARAH4Hope.
#21.06.2021. #VasarasSaulstāvji #VasarasSaulgrieži #maģija #buršanās #rituāli #ticība #lūgšanās #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #iecietība #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

21.06.2021. 13:31

Ir atnākuši ilgi gaidītie vasaras saulgrieži. Vasaras saulgriežos ir gada garākā diena un īsākā nakts. Daba ir savā pilnbriedā. Dzīvība svin savu uzvaru. Šis ir maģisks laiks. Vasaras saulgriežos Latvju Dievu spēks ir sasniedzis savu pilnību. Šis ir pats labākais laiks, lai pielūgtu Latvju Dievus. Šai saulgriežu vakarā iedegsim trīs svecītes uz palodzes skaistos, māla svečturīšos par godu Latvju Dieviem. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu visvarenajam Pērkonam – Debesu Tēvam. Lūgsim seno Dievu Pērkonu, lai Pērkons dāvā mums drosmi, neatlaidību un spēku. Iedegsim koši dzeltenu svecīti par godu likteņa Dievietei Laimai. Lūgsim labsirdīgo Dievieti Laimu, lai Laima dāvā mums labklājību, laimi un prieku. Iedegsim pelēku svecīti par godu nāves un dzīvības Dievietei Mārai. Lūgsim mīļo Dievieti Māru, lai Māra dāvā mums gudrību, auglību un veselību. Ziedosim uz svētakmeņa baltmaizes klaipu un glāzi piena par godu Latvju Dieviem. Kvēpināsim vērmeļu un asinszāles buntītes par godu Latvju Dieviem. Dzīvosim ar ticību sirdīs. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Leposimies ar Sentēvu Dieviem – Latvju Dieviem. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Austras koks zeļ un plaukst! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Sentēvu Dieviem!
Lustīgus vasaras saulgriežus vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#21.06.2021. #VasarasSaulstāvji #VasarasSaulgrieži #maģija #buršanās #rituāli #ticība #lūgšanās #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #iecietība #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

21.06.2021. 13:27

Nemanot ir atnākusi vasara. Vasara mums ir nesusi karstumu, Sauli un auglību. Šodien ir īpaša diena. Šodien ir 21. jūnijs – Vasaras saulgrieži. Šodien ir šī gada visgarākā diena un visīsākā nakts. Gaisma atrodas pārākumā, bet tumsa atrodas mazākumā. Gaisma ir uzvervējusi tumsu. Vasaras saulstāvji ir maģisks laiks, kad izdodas visi pagāniskie rituāli. Šis laiks ir labvēlīgs, lai zīlētu un burtos. Šodien, 21. jūnijā, aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas un valsts nākotni. Iedegsim tumši zilu svecīti skaistā, māla svečturītī par godu Dievam Pērkonam! Iedegsim koši dzeltenu svecīti skaistā, māla svečturītī par godu Dievietei Laimai! Iedegsim pelēku svecīti skaistā, māla svečturītī par godu Dievietei Mārai! Lai pērkonkrusts mūs pasargā no ļaunajiem spēkiem! Lai Laimas skujiņa pasargā mūsu dvēseles! Lai Laimas slotiņa aizdzen no mums nelaimes! Lai Māras ūdeņi atvaira no mums nelabvēļus! Lai Zalkša zīme nes mums svētību! Lai Māras krusts sniedz mums pārpilnību! Lai godāti Latvju Dievi kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Sentēvu Dieviem!
Priecīgus vasaras saulgriežus vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#21.06.2021. #VasarasSaulstāvji #VasarasSaulgrieži #maģija #buršanās #rituāli #ticība #lūgšanās #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #iecietība #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

Atbildēt

Nevajag muldēt :(

21.06.2021. 13:11

»

jātiesā un jānotiesā

Kad tiesāsās kolaborantus Levitkranci un kanKariņu


Un par kādiem pantiem, lūdzu?

Atbildēt

OHO

21.06.2021. 11:25

»

jātiesā un jānotiesā

Kad tiesāsās kolaborantus Levitkranci un kanKariņu


Lasi likumu: "...Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr ...".
Vārda "uzskatīta" vietā būtu likumā jāraksta - "persona NETIEK ATZĪTA PAR VAINĪGU" ... , bet kas notiek šeit - tikai uzskatīšana (kā teikts - domājot, ka vainīgs) jau tiek dēvēta par kriminālnoziegumu! STOP.

Atbildēt

jātiesā un jānotiesā

21.06.2021. 11:16

Kad tiesāsās kolaborantus Levitkranci un kanKariņu!?

Atbildēt

Žurnālisti, esiet uzmanīgi

21.06.2021. 11:15

»

Tiesu eksperts, UZMANĪBU

Valsts pārvalde ir toksiska...


Vai saprati šo noziedzīgo 19.panta jēgu? Ja es "uzskatu", ka persona ir vainīga un ja nevaru cir
tādi, paziņoju presē- mani var sodīt par šī panta pārkāpumu. Tā nav vārda, domāšanas brīvības kriminalizēšanu? Ir!

Iedzīvotājs, žurnālists nav apveltīts ar varu kuru atzīt par vainīgu vai sodīt un tāda "sodīšana", ja notikusi (piekāva, ieslodzīja kādā telpā, atņēma mantu ...) - tas ir noziegums pret personību. Šādas tiesības piešķirtas tikai represīvām iestādēm un ŠO PANTU NEVAR ATTIECINĀT ne uz civilpersonām, ne amatpersonām.

Un par ko ši vara ir pārvērtusi 19. pantu?

Atbildēt

Tiesu eksperts, UZMANĪBU

21.06.2021. 11:03

Valsts pārvalde ir toksiska:

(1) Jura JURAŠA vajāšana, (2) Lato LAPSAS vajāšana, (3) tautas nobalsošanas likuma degradācija uz neiespējamo, valsts un pašvaldību iestāžu deģenerācija, kad tās nepieņem nevienu lēmumu uz sūdzību iesniegumu pamata, (4) Saeima un ministrijas sludina "SABIEDRĪBAS LĪDZDALĪBU", bet slēpj dokumentus vai variet sarakstīt kaut pus Civilprocesa vai Kriminālprocesa likumu normas, kurus iestādes ir pārkāpušas, pārkāpj, uz to šīs varenās iestādes nereaģē, neko nelemj - JO VALDA IEPIRKUMS< PAR VISU SAMAKSĀTS UN JĀPILDA - atbildes raksts jau iepriekš zināms.

(5) Uz izlasi Kriminālprocesa likuma 19. pantu: 19.pants. Nevainīguma prezumpcija

(1) Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta šajā likumā noteiktajā kārtībā.

(2) Personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību, nav jāpierāda savs nevainīgums.

(3) Visas saprātīgās šaubas par vainu, kuras nav iespējams novērst, jāvērtē par labu personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību.

(4) Ja valsts amatpersona, kas nav kriminālprocesā iesaistītā persona, ar publisku paziņojumu ir izteikusies par personas vainīgumu, pārkāpjot nevainīguma prezumpciju, procesa virzītājs, pamatojoties uz personas motivētu iesniegumu, publiski informē par nevainīguma prezumpcijas principa pārkāpumu, bet iesnieguma kopiju nosūta izvērtēšanai institūcijai, kura var lemt par amatpersonas atbildību.

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 27.09.2018. likumu, kas stājas spēkā 25.10.2018.)

Šis pants jau pārvērsts par civiliedzīvotāju, žurnālistu, amatpersonu vajāšanu, kad tam bija jābūt vērstam vienīgi uz tiesībasargājošo iestāžu rīcības nepieļaujamību, kuriem tiesības izpildīt represijas - policijas iestādes (arī KNAB, VID utt), tiesas, prokuratūra, armija varbūt pat, bet šis pants nevar attiekties uz amatpersonām, uz civiliedzīvotājiem, uz žurnālistiem, kuriem nav kriminālizmeklēšanas iestāžu tiesību, lai nepieļautu STAĻINA laika "TROIKU tiesu.

Un par ko vara pārvērta šo pantu? Kā kāds žurnālists pasludina, ka persona izdarījusi kriminālnoziegumu, vai maigāk - kriminālpārkāpumu (tas nav pārkāpum, bet noziegums), tā priekšā met NEVANĪGUMA PREZUMPCIJAs pantu.


ŽURNĀLISTI, apskatiet, ka šim pantam nav nekāda sakara ar jūsu darbību un paziņojumiem, ši pants ir pārvērsts par VĀRDA BRĪVĪBAS cenzūru un kriminalizāciju.

Atbildēt

nu

21.06.2021. 10:22

tādi juristi, izdeg un iziet uz tādām prāvām. Viss pupu mizas, bet ... kā viņiem tiktos putins???????????????

Atbildēt

🚦

21.06.2021. 09:54

Vai kāds nezina kad nākamā tiesas sēde?

Atbildēt

Nu

21.06.2021. 08:55

Veiksmi Lato Lapsam!

Atbildēt

Kadrs

21.06.2021. 08:31

Apšaubu, vai neslavas celšanai vispār būtu jābūt krimināli sodāmai. Administratīvi jā - arī civiltiesiskā aizsardzība jāparedz, bet krimināls - tas nav samērīgi.

Atbildēt

viss būs!

21.06.2021. 05:06

»

Viss

būs labi,LL vienmēr uzvar


Lapsa sēdēs cietumā, vai kā minimums saņems kriminālsodu, jo vajāšana ir acīmredzama.

Atbildēt

Visi to sen zina

20.06.2021. 22:50

»

Viss

būs labi,LL vienmēr uzvar


Specdienestu savervētais ietekmes aģents "LL vienmēr uzvar" tikai atsevišķās speciāli iestudētās nemākulīgi falsificētās tiesvedībās, kas paredzētas lētticīgo muļķīšu apčakarēšanai un lapsas izreklamēšanai par "drosmīgu taisnības cīnītāju". Lēts lohatrons priekš lētticīgiem lohiem.

Atbildēt

tieši tā

20.06.2021. 22:41

Apkaunojoša prāva - pustrakajai cilvēknīdējai lapsai un dažiem vēl atlikušajiem šī kriminālnoziedznieka zombijiem fanotājiem "pētersoniem".

Atbildēt

Ceru!

20.06.2021. 22:05

»

Viss

būs labi,LL vienmēr uzvar


Ceru, ka būs labi! Bet visas pazīmes rāda, ka nebūs. Jo Lapsas paceltā klaborācijas tēma sakrīt ar kovidafēras sociālajiem apstākļiem. Līdz sociālajiem nemieriem nav daudz.

Līgo svētkos drīkst tikties līdz 20 personām. Sāksies sodi un represijas. Rudenī, kad pārtrauks maksāt ko idpabalstus dīkstāvē, bankas sāks atprasīt kredītus.

Sekas būs neparedzamas. Sabiedrība domā par pretošanos.

Tāpēc sabiedrību var papildus iebiedēt ar notiesājošu spriedumu LL lietā.

Atbildēt

Sametiet bauri mūsu dižajām pensijām

20.06.2021. 21:59

Tāds pats kolaborants anatolijs gurbunovs ir uzlicis savu autogrāfu uz kolaborantu pieņemta lēmuma, kurš joprojām ir spēkā un ir galvenais ideoloģiskais un ierocis pret vienkāršo cilvēku.
-"Par akciju sabiedrības «Preses nams» atbrīvošanu no sociālā nodokļa maksāšanas"
https://likumi.lv/ta/id/67944-par-akciju-sabiedribas-preses-nams-atbrivosanu-no-sociala-nodokla-maksasanas

Atbildēt

čemodān vokzāl

20.06.2021. 21:51

»

NA biedrs: esmu kolaborants

jo sadarbojos ar NATO okupantiem, jeņķu draņķiem


Krievu okupanta gaudas

Atbildēt

NA biedrs: esmu kolaborants

20.06.2021. 21:18

jo sadarbojos ar NATO okupantiem, jeņķu draņķiem!

Atbildēt

Atis Priedītis

20.06.2021. 19:39

Ir pienācis laiks pārtraukt klusēt un sākt publiskot patiesu informāciju par okupācijas laika slavenībām. Patiesībā jau viņiem pašiem būtu jāsāk par visu atklāti stāstīt. Šobrīd gan jau ir kļuvis skaidrs, ka viņi to nedarīs - "Es jau neko, visas nelietības darīja citi". Acīmredzot, pamodināt šo cilvēku sirdsapziņu nav iespējams. Atliek tikai patiesas publikācijas un lai cilvēki paši lemj par to nozīmīgumu un sekām radikāli sabojājot citu cilvēku dzīves.

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

20.06.2021. 19:27

Paldies L.Lapsam par veikumu, vecie kolaboranti ir panikā! Nekas jau viņiem nedraud, tikai grozīties varas gaiteņos, paliek kauns. Ja nu vienīgi - laba cūka ēd visu...

Atbildēt

ha-ha

20.06.2021. 19:22

Nu jau sāk apsūkāt kolaborācijas un okupācijas terminu skaidrojumus.Laikam nav saprotams, ko nozīmē dalība okupantu represīvajās,sevišķi jau ideoloģiskajās organizācijās,kuru dalibnieki tagad veido par koruptīvākajām uzskatītām dažādus varas veidojumus,tā praktiski demonstrējot kolaborācijas nozieguma ielaisto epidēmiju,kura tiek atbalstīta un pavairota ar augstu stāvošu,visiem zināmo kolaborantu aktīvo un destruktīvo darbību.

Atbildēt

Atis Priedītis

20.06.2021. 18:49

Tas ir tikai tests. Vai izdosies uzrakstīt arī par R.Paulu - dziesmu un komponistu aizliegšana paklausīgi pēc VDK pasūtījuma. Kā tas notika var dzirdēt Youtubē intervijā ar aizliegtās dziesmas Sapņu bites komponistu Ivaru Žinduli.
https://youtu.be/kMQgyXqmFik
R.Labanovski - kā LTV galvenais redaktors akceptēja un atbalstīja TV pārraides, kurās VDK un kompartijai nevēlamie radošie cilvēki tika apmeloti un iemīcīti dubļos. Manuprāt, tieši šādas darbības arī ir patiess kolaboracionisms.
Šādu cilvēku bija daudz un viņi "pacietīgi" gaida savu kārtu.

Atbildēt

hehe

20.06.2021. 18:27

Iznāk, ka raksta autors ir pret skaidru robežu noteikšanu vārda brīvībai ar tiesas sprieduma palīdzību. Interesanti, kāpēc tā? Skaidri spēles noteikumu ir viena no panākumu atslēgām. Pretējais segments ir безпредел. Pie tam abpusēji.
Vai tiešām raksta autors grib tieši to?

Atbildēt

Vai nu būs notiesājošs spriedums,

20.06.2021. 18:15

vai panākts izlīgums.

Atbildēt

Kolaboranti, kas safabricē kriminālprocesu

20.06.2021. 18:05

atrodami visā šodienas tieslietu sistēmā. Kāpēc lai sistēma neizrēķinātos ar L. Lapsu par vērtību jautājumiem, kas skar kolaborāciju?

Turklāt šobrīd LV ar 13/03/2020 ir atteikušies arī no L. Lapsas cilvēktiesību ievērošanas Latvijā neatkarīgi no globālistu kovidafēras konteksta.

Lieku 99 procentu likmi, ka būs notiesājošs spriedums daļā par vajāšanu, neskatoties uz lietā melīgi pievilktiem faktiem.

Tas tāpēc, ka vara baidās no tautas un lai neatkārtotos līdzīgi precendenti. Globālo cionistu uzpirktie mediji klusē par šiem jautājumiem.

Atbildēt

ups

20.06.2021. 18:05

laba ziņa! Lai izdodas prokuroram !)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...