Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu

09.07.2022. 23:35

Turklāt būtiska lieta. Krievijā var pateikt "jūs varat šo valsti nemīlēt, bet mēs piespiedīsim to cienīt". Šeit kaut kas tamlīdzīgs izskatās pēc farsa. Piespiešana, protams, notiek. Bet tajā brīdī, kad apstrādājamais jau ir gatavs salūzt un sākt cienīt, ierauga Latvijas kara aviāciju kukuruzņika izskatā, no kura var, labākajā gadījumā, kādam uzkakāt, tādā veidā naidnieku nokaitinot vēl vairāk, sāk zviegt un viss vējā.

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 22:33

»

Valdim

Kā maizi ēd, tā dziesmu dziedi- šis teiciens sen jau zināms mums. Un kā hļebušku tu ēd, tas arī zināms


Problēma ir apstāklī, ka jums šķiet - te visi ir papagaiļi. Nevajag visur meklēt algotņus. Lielai daļai Dievzemītes iemītnieku valdošais režīms ir tā piegriezies, ka viņi labprāt piedalītos tā gāšana, nevis sargāšana, neskatoties uz to, ka pēc tam viss, droši vien, būtu vēl sliktāk.

Atbildēt

Smerdelis visos laikos...

09.07.2022. 22:27

»

PRECIZĒJAM!

Kā vārdā piemēram būtu jāiet pret ieročiem,raķetēm,tankiem?! Nav 90tie kad var apjāt tautiešus..zeme, meži izpārdota ārzemniekiem, atlikušais vietējiem afēristiem, tiem kas turas virs ūdens būs spiesti vergot par 400eur kaut kāda patriotisma vārda?! Izjaukt savu dzīvi


Ja nestrādāsi, nesargāsi savu zemi, vergosi un sargāsi savus ienaidniekus! Ja būsi lupata, atradīsies arī kāju slaucītāji, tad gan neprasi, lai kāds tevi žēlo! Uz ko šie gļēvie nelgas cer?

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 22:14

»

Tā tā

Patērētājs ir un paliek tikai patērētājs.Bet kāpēc citiem tava pakaļa būtu jāsargā


Jocīgs jautājums? Te kads lūdz lai viņam sargā pakaļu? Tam ir privātās apsardzes kompānijas. Attiecībā uz Tēvijas sargiem, gan izskatās ka neviens viņus nemaz pat redzēt negrib.

Atbildēt

muļķim

09.07.2022. 22:09

»

Varen plašā nemaz tik plaša nav

Bet ja tu zinātu, cik maza ir Krievijas vēsturiskā teritorija un cik daudz tā ir sagrābusi no tagadējās teritorijas, tava visgudrība uzreiz pazustu


Bet ja tu zinātu, cik maza ir Britānijas vēsturiskā teritorija bez Skotijas un Ziemeļīrijas, bet ASV savas vēsturiskās teritorijas vispār nav. Visa tagadējā ASV zeme ir kaut kam atņemata un anektēta.

Atbildēt

Janka

09.07.2022. 22:08

"9. Vai OMD būtu jābūt tikai vīriešiem? Manuprāt, jā, jo vidusmēra vīrietim tas tomēr ir fiziski piemērotāk un konflikta laikā ir svarīgi, ka kāds rūpējas par ģimeni, vienlaikus cieņa pret ikvienu sievieti, kas brīvprātīgi izvēlas dienestu, ja minētie jautājumi ir sakārtoti."

Tãtad balsot, strādāt policijā, prokuratūrā, tiesās, tikt ievēlētām Saeimā sievietes IR tiesīgas, bet ar dzīvību lai riskē vīrieši!
Vai tad nesanāk "brīvība bez atbildības" un "parazitisms", pret kuriem cīnās autors?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

09.07.2022. 21:45

»

Aga

Es atgādinu, ka pāreja uz profesionālo dienestu bija viena no Latvijas brīvvalsts pamatidejām. Un Ukrainā mēs redzējām ,kā 4 himarsi faktiski apturējanKrievijas uzbrukumu! Kāda velna pēc bija 5 mēnešus jāiznīcina Ukraiņu karavīri, ja 21gs ieroči 4 stundu laikā varēja apturēt karu?Līdz ar to obligātais...


1. No kura laika obligātā dienesta likvidēšana bija viena no brīvvalsts idejām? Kuram bija tāda ideja? Latvijas laikā obligātais dienests pastāvēja un nevienam nenāca pŗatā to likvidēt. Manam vectēvam bija pasē ieraksts, ka viņš ir pakļauts karaklausībai, bija ierasts par dienestu smagās artilērijas pulkā un arī kara specialitāte bija pasē ierakstīta- zenītartilērists. Brīvvalsts laikā Latvijai bija 3 divīzijas, katrā bija 4 pulki, trīs kājnieku pulki un viens artilērijas.
2. Karš Ukrainā nav apturēts. Karo nevis tehnika, bet karavīri. Doma, ka super-truper ieroči var mainīt tāda kara kā Ukrainā gaitu, liecina par pilnīgu diletantismu. Vācijai 1943.-1945.gadā bija labākie pasaulē tanki, pirmie pasaulē reaktīvie iznīcinātāji, pirmās pasaulē ballistsikās un spārnotās raķetes, bet karu Vācija tāpat zaudēja. Tāpat arī ASV Vjetnamā bija absolūts tehniskais pārākums, bet karu tāpat zaudēja. Zināšanai- Krievija Ukrainā karo tāpat kā PSRS karoja 1943.-1945.gados, kara taktikā kopš tiem laikiem nekas nav mainījies, mainījušies tikai ieroči. Un krievi ukraiņus sit ar vecu taktiku un PSRS laika ieročiem ar mazāku skaitu cilvēku.

Atbildēt

¯\_(ツ)_/¯

09.07.2022. 21:40

Ukraina atguus Donbasu un Krimu.Ukraina uzvarees Krieviju un Putinu sodiis.Un tad arii Krievija bez Putina kljuus par bagaatu un paartikushu valsti,ne taadu kaa nabagaa un korumpeetaa degradeetaa Latwija.Haijaa!

Atbildēt

Naivais

09.07.2022. 21:34

Vai tad tas jau izlemts? Vai šitas nav uzmanības novēršana no ekonomiskās situācijas>

Atbildēt

Aha

09.07.2022. 21:05

»

jāā

palikuši ukriem ir tikai 2 himarsi,divus krievs jau pārvērta lūžņos


Bimarsi tik iznīcina okru munīcijas noliktavas. Jau 20 gab.

Atbildēt

Aga

09.07.2022. 20:51

Es atgādinu, ka pāreja uz profesionālo dienestu bija viena no Latvijas brīvvalsts pamatidejām. Un Ukrainā mēs redzējām ,kā 4 himarsi faktiski apturējanKrievijas uzbrukumu! Kāda velna pēc bija 5 mēnešus jāiznīcina Ukraiņu karavīri, ja 21gs ieroči 4 stundu laikā varēja apturēt karu?Līdz ar to obligātais dienesta Latvijā ir pēdējas muļķības. Nopērciet pa to naudu F35, patriot un 4 Himarsus.

Atbildēt

interesants raksts...

09.07.2022. 20:17

Atzīmējot Baltkrievijas valsts robežas izveidošanas apaļās jubilejas, baltkrievu nacionālisti kaimiņvalstīm izvirza teritoriālas pretenzijas. Viņi uzskata, ka Latvijai pienāktos atdot Daugavpili un Ludzu.


Baltkrievu robežu jubilejas:

1919. gadā pēc dažu mēnešu pastāvēšanas „nosmaka” Baltkrievijas Tautas Republika – tika nodibināta Baltkrievijas PSR, kura drīz vien kopā ar Krieviju izveidoja PSRS. Jau tolaik baltkrievi pretendēja uz baltiešu zemēm. Par to liecina kaut vai fakts, ka līdz 1920. gadam Baltkrievijas PSR sauca par „Litbelu” jeb Lietuvas – Baltkrievijas PSR. 1919. gadā tika nospraustas pirmās Baltkrievijas valsts robežas.

1939. gadā pēc PSRS iebrukuma Polijā, Molotova–Ribentropa pakta rezultātā Baltkrievijas PSR pievienoja tā sauktās Otrās Polijas Republikas zemes, kurās dzīvoja galvenokārt baltkrievi. Pēc Otrā pasaules kara, sadalot Polijas zemes, tika nostiprinātas pašreizējās Baltkrievijas robežas.

Atzīmējot baltkrievu valsts robežu izveidošanas 70. gadadienu, baltkrievu nacionālisti sākuši diskusiju (pārsvarā internetā un neformālās sapulcēs) par baltkrievu zemju „patiesajām” robežām.

Latgaļi un sēļi ir baltkrievi:

Tā kā Baltkrievijā valda autoritārais Lukašenko režīms, tad nacionālistiem nav iespējas plaši popularizēt savus uzskatus. Tomēr savu ideoloģiju viņi brīvi pauž globālajā tīmeklī. Vietnē livejpournal.com publicēta vēlamās Baltkrievijas Republikas karte, kurā skaidri redzams, ka Baltkrievijas ziemeļaustrumu apgabalos ir iezīmētas arī Latvijas pilsētas Daugavpils un Ludza.

Baltkrievu nacionālisti uzskata, ka viņiem ir vairāk saistības ar baltiem, nevis slāviem. Tā, piemēram, daži leksikologi uzsver, ka 5/6 baltkrievu vārdu ir atrodamas baltu valodu saknes. Baltkrievus pretendēt uz Latvijas zemēm uzdrošina arī tas, ka pirms vairākiem gadsimtiem Polockas kņazistē ietilpa Jersikas un Kokneses zemes. Par piederīgiem pie Baltkrievijas viņi uzskata ne tikai latgaļus, bet arī sēļus. Kā nopietns arguments tiek minēts arī tas, ka cara laikā – pirms simts gadiem – Latgale atradās Vitebskas guberņas sastāvā. Sēļiem un latgaliešiem īstenībā būtu jādzīvo baltkrievu valstī, uzskata baltkrievu dižvalsts piekritēji.

Minska tēmē uz Daugavpili:

Baltkrievu nacionālistu vēlmēm nav lemts īstenoties dzīve, jo šā gada sākumā Latvijas un Baltkrievijas valdības beidzot apstiprināja abu valsts robežas demarkācijas dokumentus, ar to oficiālā līmenī tika apstiprināts, ka starp Baltkrieviju un Latviju nav teritoriālu pretenziju.

Vienlaikus ir jāuzsver, ka Baltkrievija tomēr grib „iespiesties” Latvijas teritorijā. Piemēram, pavasarī Daugavpilī notikušajās Vitebskas apgabala dienās Baltkrievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Gerasimenko paziņoja, ka baltkrievi grib ieviest bezvīzu režīmu ar Daugavpili. Latvijas puse gan šādu kārtību negrib pieļaut.

Nopietnas pretenzijas:

Latvija nav vienīgā valsts, pret kuru baltkrievu nacionālisti izvirza teritoriālas pretenzijas.

Krievijai baltkrieviem vajadzētu atdot Smoļensku, kas pirms 90 gadiem uz dažiem mēnešiem bija pat Baltkrievijas PSR galvaspilsēta, kā arī daļu Brjanskas un Pleskavas apgabala.

Lietuvai pieklātos saviem austrumu kaimiņiem atdot savu galvaspilsētu Viļņu un tās apkārtni. Savukārt no Polijas vajadzētu paņemt Bjalistoku, kura Molotova–Ribentropa pakta rezultātā uz dažiem gadiem pat nonāca Baltkrievijas PSR sastāvā.

Jāuzsver, ka līdz šim baltkrievu vēsturnieki nav plaši diskutējuši par baltkrievu zemju teritorijām, jo to nepieļāva Baltkrievijā valdošie politiskie režīmi. Tomēr sakarā ar Molotova–Ribentropa pakta 70. gadskārtu tas kusli tiek aktualizēts.

Livejournal.com rakstīts: „Šī ir hipotētiska versija, oficiāli neviens par to nav pat iepīkstējies. Tomēr uzskaitītās zemes daļa baltkrievu inteliģences uzskata par „savām”.”

(https://jauns.lv/raksts/zinas/227519-baltkrievi-pieprasa-daugavpili-un-ludzu)

Atbildēt

un

09.07.2022. 20:14

»

PRECIZĒJAM!

Kā vārdā piemēram būtu jāiet pret ieročiem,raķetēm,tankiem?! Nav 90tie kad var apjāt tautiešus..zeme, meži izpārdota ārzemniekiem, atlikušais vietējiem afēristiem, tiem kas turas virs ūdens būs spiesti vergot par 400eur kaut kāda patriotisma vārda?! Izjaukt savu dzīvi


un par tiem kuri karadarbību reizē atkal iztaisīsies par varoņiem,šeit domāju mediķus,palasot to rakstu,kur reanimācijas ārsts vienaldzīgi pasaka meitai- man pietiek darba ar jaunākiem pacientiem,jūsu mamīte ir par vecu,reanimācijai neperspektīva.Valsts ,kura neciena veco paaudzi ir bez nākotnes

Atbildēt

vaine

09.07.2022. 20:06

...gan iegūto kontaktu dēļ...lūk,kārtējais kuram jau gēnos psrs laiki ieprogramēti.čomu būšana,paziņas,draugi,skolas biedri,vecie kontakti...,bet mainīties nav spējīgi,nesaprot ,ka darījumi ir jāveido godīgi,neizmantojot,neizceļot čomu būšanu...,un tad skatāmies ka uzrodas visādi šofera dēli,šofera tēvs...,tas zeltīts iedomājas sevi par īstu vīru,nesaprotot ka ir parasts lumpenis,pāķis,kurš iedomājas ka sasniegt kaut ko var un vajag izmantojot tā saucamos kontaktus

Atbildēt

Šos murgus pasaki Kremļa bunkurniekam

09.07.2022. 20:05

»

muļķim

Neviens tev nekādus zaudējumus nemaksās, ja pats esi tajos vainīgs. Nelien pats karot, nerīko svešās valstīs apvērsumus un nedraudi citiem ar sankcijām, tad tev neviens arī nekādus zaudējumus nenodarīs. Lielbritānijai laiks āizvākties no okupētajām teritorijām- Ziemeļīrijas, Malvinu salām un Gribraltāra...


Lai savāc savas manatkas no Ukrainas un rāda paraugu cilvēcei, nevis kā mērkaķis mēģina atdarināts jūras laupītājus Maltas Ordeņa valsti pie Vatikāna Svētā krēsla…

Bet bunkurnieks taču pats ir ar ķēdi tur pie tā krēsla.. rusofobijai kur ir saknes?

Vai zini, kremlin? Tas ir zināms visiem. Tāpēv Krieviju jāiznīcina kā valsti. To moskovītu Maskavas “mongoļu ordu”.

Atbildēt

Pamodās. Labrīt!

09.07.2022. 20:00

Krievijas un Baltkrievijas specdienesti ir īpaši ieinteresēti savervēt tādu Latvijas pašvaldību amatpersonas, kas atrodas austrumu robežas tuvumā un kurās NATO paplašinātās klātbūtnes ietvaros izvietoti sabiedroto valstu spēki, atzīst Valsts drošības dienests (VDD).
(https://nra.lv/latvija/385977-vdd-bridina-krievijas-un-baltkrievijas-specdienesti-ir-ieintereseti-savervet-latvijas-pasvaldibu-amatpersonas.htm)

Atbildēt

muļķim

09.07.2022. 19:59

»

Šos murgus pasaki Kremļa slepkavam Putinam

Lai savāc rīt no rīta savas manatkas un izvācas no okupētām teritorijām visur. Atdod Abreni utt. Lai samaksā zaudējumus


Neviens tev nekādus zaudējumus nemaksās, ja pats esi tajos vainīgs. Nelien pats karot, nerīko svešās valstīs apvērsumus un nedraudi citiem ar sankcijām, tad tev neviens arī nekādus zaudējumus nenodarīs. Lielbritānijai laiks āizvākties no okupētajām teritorijām- Ziemeļīrijas, Malvinu salām un Gribraltāra, bet ASV jāatdod okupētā Teksasa, NEvada un Kaliformija. Kad Lielbritānija un ASV būs aizvākušās no okupētajām teritorijām, tad varēs no citiem prasīt to pašu.

Atbildēt

PRECIZĒJAM!

09.07.2022. 19:29

Kā vārdā piemēram būtu jāiet pret ieročiem,raķetēm,tankiem?! Nav 90tie kad var apjāt tautiešus..zeme, meži izpārdota ārzemniekiem, atlikušais vietējiem afēristiem, tiem kas turas virs ūdens būs spiesti vergot par 400eur kaut kāda patriotisma vārda?! Izjaukt savu dzīvi?!

Atbildēt

valdis

09.07.2022. 19:23

Vai tad nepietiek jau ar Ukrainas karu,ka jācenšas vēl šeit fronti atklāt.Džonsons jau nolidoja bada dzeguze Kallasa,kas baiļu scenāriju pauda arī.Šolcs,kas Vācijas ekonomiku norok arī jau klibo.Rudenī Baidens klibos.Jāsāk beidzot saprast,ka konfliktus jārisina sarunu ceļā,neviss miljonus iedzenot nabadzībā.

Atbildēt

valsts valstī ?

09.07.2022. 19:01

»

¯\_(ツ)_/¯

Es aizstaaveeshu Kargina un Krasovicka iipashumus,tie latvijai ir visdaargaakie.Man vienalga kas buus uzbruceejs,Vaacieshi,Zviedri vai Polji.Un agressoram ir jaazina ka vinsh nedabuus ne pat kvadraatcentimetra shiis zemes.Es nebeegshu un nepadoshos kaa to dara ukrijas aizstaavji,atstaajot Mariupoli,...


Šiem kungiem pieder trešdaļa Krāslavas esošā novada. Viss norobežots ar ŽOGU, šajā teritorijā ezeri un salas. Piekļuve, svešajiem, nullei. Nu ja, Latgales puišiem jāiet obligātajā dienestā un jāaizstāv teritorija, kur tiem ieeja liegta.

Atbildēt

kaut kā tā

09.07.2022. 18:52

latvijā ir kapitālisms un viss ir privāti privatizēts,pat Saeima un valsts kopumā,reģistrēti starptautiskajos komercfirmu reģistros.Ko aizsargāsim?

Atbildēt

09.07.2022. 18:43

Ja aizsardzības dienests, tad ko sargāt un aizsargāt man nāksies.
Nākošais jautājums - cik par to maksās. Vairāk vai mazāk, kā apsardzes dienestā? Ja vēl mazāk - sargiet paši sevi!

Atbildēt

Lai izvairītos no iesaukuma Huntas aizsardzības dienestā

09.07.2022. 18:31

Var palikt Latvijā, bet regulēti jāmaina deklarētā dzīvesvieta un t Nr.

Atbildēt

Kapers

09.07.2022. 18:24

»

Pirātu partija

Apnicis lasīt omd ataisnojušus tekstus...


Lai nereakstītu šādas muļķības par karadarbību, tev tieši vajadzētu padienēt. Tavs iespaids par to kas un kā laikam no jūtuba un kompjūterspēlēm veidojas. Gan drons gan raķete ir tikai un vienīgi instruments. Bez reāla karavīra blakus tas vis ir sū....

Atbildēt

¯\_(ツ)_/¯

09.07.2022. 18:24

Es aizstaaveeshu Kargina un Krasovicka iipashumus,tie latvijai ir visdaargaakie.Man vienalga kas buus uzbruceejs,Vaacieshi,Zviedri vai Polji.Un agressoram ir jaazina ka vinsh nedabuus ne pat kvadraatcentimetra shiis zemes.Es nebeegshu un nepadoshos kaa to dara ukrijas aizstaavji,atstaajot Mariupoli,Severodonecku,Lisichansku.Es ciiniisho pret agressoru liidz galam.Bet juus Tautieshi varat aizstaaveet Lewita iipashumus,vinjam to ir daudz.Uzvara buus muusu.Haijaaa!

Atbildēt

Sakarīgi un pārdomāti

09.07.2022. 18:23

»

Pirātu partija

Apnicis lasīt omd ataisnojušus tekstus...


teikts.Jā,Krievijas Federācijai klāsies plāni-Es skatos Taro un Rūnu skaidrojumus.(Jtb)Reālā Krievija paliks ap Maskavu,Sanktpēterbugu un Baltkrieviju.Paliks tie bagātnieki,kas negrib strādāt-tikai laupīt uz resursiem.,bet:paliks kā plikas žurkas.
Visas Autonomās Republikas atspersies un parādīs ``pigu``.Katra apzgtā Valsts gribēs paņemt to,ko Krievija ir atņēmusi (austrumos).Būs jaunas alianses....

Atbildēt

Onkoliņš

09.07.2022. 18:19

»

Oi,

sakiet,bet kā tad tajās viendzimuma pāru būšanās??Tikko tak viena sieviete ``izkaroja````tēva`` pabalstu bērnam!!Tai tak arī būtu jādodas dienēt


Viss vienkārši - XX hromosoma. Sēdi mājās. Vai tad ne par to šī raksta viens no punktiem?

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 18:12

»

apbižota liver- jeb aknu desa

"Vēsturiskajā atmiņā" joprojām iesēdies, ka uz Šveici netikušais pasažieris novēlēja visiem palikt savās vietās un pats paliks savējā


Jā, bet tas pasažieris jau bija pakarams pēc Latvijas likumiem šā kā tā. Jo coup d'état ir bijusi sodāma lieta visos laikos. Tāpēc Ukraina sev uzkrāva pati problēmu. Nebūtu tur valsts apvērsums, Krievijas operāciju nevarētu traktēt citādi kā iebrukumu. Tagad tas izskatās pavisam savādāk. Pēc deratizācijas. Ja paskatāmies kādi bandītu purni ir Azov un Aidar, jebkādas simpātijas pret cietējiem zūd.

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

09.07.2022. 18:05

"Vēsturiskajā atmiņā" joprojām iesēdies, ka uz Šveici netikušais pasažieris novēlēja visiem palikt savās vietās un pats paliks savējā?

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

09.07.2022. 17:50

Kāpēc tāda vienpusība un turklāt aizmirsts par transpersonām: "Transpersonas statuss liedz evakuēties no Ukrainas teritorijas. Saskaņā ar spēkā esošajiem Ukrainas tiesību aktiem karastāvokļa laikā vīriešiem no 18 līdz 60 gadiem ir aizliegts izbraukt no valsts. Transpersonām, kas nolēmušas pārcelties uz ārzemēm, tas sagādā nopietnas raizes".
Vēl vairāk - "Viens no Kiseļova vadītajiem propagandas raidījumiem “Vesti nedeļi” jūnijā tika veltīts seksuālajām minoritātēm Ukrainas bruņotajos spēkos."
"Kiseļovs stāsta par ukraiņu “kaujas gejiem”, kuriem Harkivas apgabalā teritoriālās aizsardzības spēkos esot pat atsevišķa vienība ar nosaukumu “Zilā austere”..[tvnet.lv]

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 17:40

»

ja mēs ar veco nedēļu dropētu pa īsto, daudz ko saskatītu, bet stepi Zemgalē toč ne


Tad ir problēma. Ja Zemgalē stepes nav, tad aizstāvēt stepi būtu pašiem uzprasīties uz nepatikšanām. Nepieciešams sīki izpētīt kas Zemgalē ir, lai varētu pieņemt atbilstošu lēmumu. Līdzenumi, kaut kādi, taču tur ir?

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...