Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rakaris:)

09.07.2022. 17:38

un kad nato šo latvijas aisardzības ministra parodija piespieda pie sienas , tas bija pēdējais pirdiens no bijušā krievijas lieldrauga , vēsturi neviens neaizmirst !1

Atbildēt

rakaris:)

09.07.2022. 17:32

teksta autors ir salaga , kas ieroci savu mūžu nav turējis rokās , un jautājums ko aizsargāt , latvijas valdības zagļus un viņu salaupītos īpašumus , bet varbūt šo pašu deputātu iztirgotās valsts bagātības ārzemju funkcionieriem , latvijā katrs savu sētu aizstāvēs ar obrezu rokās , bet ne valdības pamaparus !!

Atbildēt

Stulbs gan esi!

09.07.2022. 17:31

»

Kremļa trollis esi

Stulbs gan


Kā jau debilības centra trollis.

Atbildēt

skats no (m)alas

09.07.2022. 17:27

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par "vērtīgu", ikviena muļķība pasludināta par "viedokli, kurā jāieklausās". Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

/ apt.cit.vied.aut. - vēsturnieks un sociologs Harijs Tumans, 2021. /

Atbildēt

primātu partijas palātā

09.07.2022. 17:27

»

Pirātu partija

Apnicis lasīt omd ataisnojušus tekstus...


kārtējā šizas lēkme atkal

Atbildēt

stepe

09.07.2022. 17:27

»

Nu

Tas tāpēc, ka jūs ar vectēvu esat vietsēži, kas nekad neiziet no savas teritorijas. Vajag iziet, paskatīties. Varbūt ka ir


Ukrainā ir, Krievijas dienvidos arī un Kazahstāna arī, Latvijā pēc būtības nevar būt.

Atbildēt

09.07.2022. 17:22

»

Nu

Tas tāpēc, ka jūs ar vectēvu esat vietsēži, kas nekad neiziet no savas teritorijas. Vajag iziet, paskatīties. Varbūt ka ir


ja mēs ar veco nedēļu dropētu pa īsto, daudz ko saskatītu, bet stepi Zemgalē toč ne

Atbildēt

Pirātu partija

09.07.2022. 17:21

Apnicis lasīt omd ataisnojušus tekstus.

1. Kara darbība mainās, nav vajadzīga lielgabalu gaļa kas sēz ierakumos. Frontes kā tādas nebūs, būs dronu kariņi. Vietējie var sarožot čupām, jaapmaca operātori, jaizstrādā taktika.
2. Jāmaina valsts aizsardzības straķēdija, pēc raškas izjukšanas, izjuks arī NATO. ( laiks divi gadi) Būs jaunas alianses.
3.Neesam miļjonāri apmaksāt lielo valsts kleptorātisko aparātu, armijas izmaksas ir nepaceļamas Latvijai, lai pieņemtu 3.tūkstošus iesaucamo tik pat liels birokrātu skaits jāatlaiž. Lai samazinātu birokrātisko aparātu jāatceļ normatīvie akti, ko tie kontrolē.
4. Valstij jāuzticās cilvēkiem, jābūt jebkuru ieroču brīvai apritei, jebkurš gribētājs var nopirkt sev ko vēlas, nekārtojot nekadas ieskaites, vienīgais kritērijs, nav krimināli sodīts.
Līdzīgi kā Šveicē vai Izraēlā, tikai brīvi cilvēki gribēs aizstāvēt šo valsti.
5. Jāsamazina čekistu aparāts. Jāaizliedz Valstij un pašvaldībām iesaistīties biznesā. Cirst mežus.
6. Jāsamazina nodokļi, visās ministrijās vajadzīga reforma, lustrācija, vismaz trīs ministrijas jālikvidē. Ierēdņu skaits valstī jāpiefiksē ar likumu.
7. Par dienestu ieekonomēto naudu jāveido vadi pēc dzīvesvietas, tie jāapbruņo, jāizstrādā straķēdija un jānodrošina sakari ar komandieriem.
P.S. Vēlreiz nesaprašām !
Kara ar rašku nebūs, raška juks ārā pēc sagrāves Ukrainā. ES juks ārā pēc dabas kataklizmām.
ASV noslēgsies sevī pēc Baidena likvidācijas un dabas kataklizmām. Ķīna izjuks, būs spiesta apgūt jaunas teritorijas līdz Urāliem.
Vienīgais pret ko mums var nākties karot ir labi bruņotas nēģeru bandas, kas nāks no rietumiem, īpaši Francijas, tālāk uz Krieviju. Visa rietumeiropa būs izpostīta! Laiks nav palicis ilgi.

Atbildēt

gf

09.07.2022. 17:20

Raivi Zeltīt ej drst :)

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 17:19

»

geogrāfs nodzēra globusu

Dzīvoju Zemgalē, ne es, ne vectēvs nekad neatceras, ka Zemgalē būtu stepes


Tas tāpēc, ka jūs ar vectēvu esat vietsēži, kas nekad neiziet no savas teritorijas. Vajag iziet, paskatīties. Varbūt ka ir.

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 17:08

»

Nb

Varēji jau punktiņus ar burtiem rakstit bet skola mācīja latviski krieviski angliski vāciski, viss kartibaa


Jā, ja Dievzemītē būtu legāli bordeļi, kurus var apmeklēt jebkad vienkārši ieejot pa durvīm, tad tautai būtu motivācija ņemt rokās ieročus un sargāt tos pret tāda agresora iebrukumu, kuram šādu bordeļu nav.

По нашим сведениям вы в бомболюке везете животное.
Какое животное? Товарищ полковник, никакого животного мы не везем.
Точно везут, товарищ полковник.
Точно везут, я вам докладывал. Точно, животное.
Открыть бомболюк.
О, ну что я говорил, товарищ полковник, везут!
Да, жить захочешь, не так раскорячишься.
Товарищ полковник, что я говорил? Вот как используют военную технику.
Откуда она здесь?
Не могу знать. Просочилась.
А может она сама? Гуляла рядом, забралась.
Если б сама, парашют бы захватила.

Atbildēt

Stepiks

09.07.2022. 17:00

»

Nu

Jā, ar maucību Dievzemītē ir liela, paradoksāla problēma. Pie varas ir perversās maukas, kas apkaro godīgās maukas, kā rezultātā godīgs pilsonis vairs nespēj samaksāt...


Stāsts bij par Raivi un armijas dienestu a jūs te par maukām .Un vēl tie krievu pantiņi beigas.Nesolīdi

Atbildēt

Nb

09.07.2022. 16:52

»

Nu

Jā, ar maucību Dievzemītē ir liela, paradoksāla problēma. Pie varas ir perversās maukas, kas apkaro godīgās maukas, kā rezultātā godīgs pilsonis vairs nespēj samaksāt...


Varēji jau punktiņus ar burtiem rakstit bet skola mācīja latviski krieviski angliski vāciski, viss kartibaa

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 16:37

»

Hv

Tu mulki ne jau dienesta problema noskriet un pievilkties varu savos 40, be ko sargat levity Karins jenotus , un veel veselu kaudzi ierednjus te portāla katru dienu kads ierēdnis pus zaglis vai muļķis,,, tie kas sanem naudu lai sarga un labu mauku uz nakti nevar pa 400 dabut, kas taa par naudu sauciet...


Jā, ar maucību Dievzemītē ir liela, paradoksāla problēma. Pie varas ir perversās maukas, kas apkaro godīgās maukas, kā rezultātā godīgs pilsonis vairs nespēj samaksāt.

Kā tajā pantiņā:

"Кудри вьются, кудри вьются, кудри вьются у б...ей, почему они не вьются у порядочных людей?"
Потому, что у б.. ей .деньги есть для бигудей, а порядочные люди деньги тратят на б.. ей!.

Atbildēt

Jhg

09.07.2022. 16:34

»

Zeltīša kungam pirmsvēlēšanu jautājumi

Un tātad...


Nenosauci lielveikalu tīklus liekas tika divi lv depo un mego un varbut Elvi , nenosauci dārgo statoilu uttt un protams milzīgie Ikea Meza zemes platības un Zemgales stepes ari ir arzemniekiem

Atbildēt

Warfare

09.07.2022. 16:32

Duraks. Sevishkji saliidzinajums ar Izraeelu labs... Man truukst lamuvaardu, kluseeshu. ;-)

Atbildēt

Hv

09.07.2022. 16:28

Tu mulki ne jau dienesta problema noskriet un pievilkties varu savos 40, be ko sargat levity Karins jenotus , un veel veselu kaudzi ierednjus te portāla katru dienu kads ierēdnis pus zaglis vai muļķis,,, tie kas sanem naudu lai sarga un labu mauku uz nakti nevar pa 400 dabut, kas taa par naudu sauciet ar 4-5 stukam un tad parunasim varbuut nezinu buus bezmaksas vecenu piegāde ?? Kaugan kadas vecenes zilo aizstāvju vadibaa, taa ko domaju varat atsukat

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 16:18

»

Nu

Diemžēl tieši tā tas ir


Kaut gan - zaudēt var! Savas važas :)

Atbildēt

Raivja advokāts

09.07.2022. 15:51

Diemžēl mans klients ir zaudējis realitātes sajūtu. Tieši no brīža, kopš vara monopolizēja presi un piegrieza komentēšanas iespējas. Ka viņi tagad var zināt, ko mēs domājam? Un no kā baidāmies? Naivie varneši ir pārliecināti, ka mēs baidamies no Putina, bet īstenībā Putins ir bērns pret tādiem maniakiem-sociopātiem un sadistiem kā Pavļuts, kariņš un Levits. Īstenībā 80% LV iedzīvotāju ir vienalga, kas novāc esošo huntu. Jo sliktāk jau nebūs un nevar būt. Ko var zaudēt vidēji statistiskais latvju plukata? Pilnīgi neko.

Atbildēt

!

09.07.2022. 15:40

»

Precizējums

Parādi tiek atcelti tikai Krievijas kontrolētajās teritorijās


Mums arī daudziem ir komunālie parādi! Gaidām pārmaiņas!

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 15:37

»

neiekrītiet tā stulbi

Interesanti, Jūs tā teicami pārzināt Krievijas Federācijas likumus un to ievērošanu, ka pat man uzbraucāt, ka es šeit Latvijā esmu Jums Krievijā parādā un, pie tam, komentējat, kā Latvijā viss slikti


Kurā brīdī es uzbraucu, ka Latvijā jūs esat Man Krievijā parādā, un komentēju cik Latvijā viss ir slikti? Ne vienu ne otru. Es tikai komentēju, ka jā - no Krievijas ārā netiksiet, ja ZTI ir izpildu raksts uz jums un, attiecībā uz Latviju - man nav nekādas vēlmes te sargāt kaut ko vairāk par savu mazdārziņu. Neatkarīgi no tā kam un cik te ir labi vai slikti. Cieņas pret šo valsti man nav.

Atbildēt

neiekrītiet tā stulbi

09.07.2022. 15:29

»

Nu

Jā, tiesas lēmums. Ne jau automātiski. Komunālos nenomaksāt un uzrauties uz izpildu rakstu gan vajag pacensties. Jā, ja ir izpildu raksts un ievesta izpildu lietvedība pie ZTI, tad sēdi uz robežas kamēr nesamaksā. Vajag maksāt parādus, nevis mukt no viņiem


Interesanti, Jūs tā teicami pārzināt Krievijas Federācijas likumus un to ievērošanu, ka pat man uzbraucāt, ka es šeit Latvijā esmu Jums Krievijā parādā un, pie tam, komentējat, kā Latvijā viss slikti.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

09.07.2022. 15:16

Varbūt esiet godīgāki un rakstiet - "es esmu infantils tizlenis, kas tic brīvībai bez atbildības, tiesībām bez pienākumiem un citiem vienradžiem".

Autor, nomainiet tekstā vārdu "brīvībai" pret "amatam valsts pārvaldē", un varat parakstīt to pats kopā ar visiem savas partijas bosiem un jūsu vadītās valsts ierēdniecības augšgala darboņiem.

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 15:15

»

saskāros pats

Kā var būt muļķības, ja pats tikko izgāju to processu. Iegāju Krievijā un atpakaļ nelaiž, Jums ir parāds par dzīvokli un tiesas lēmums. Dzīvoklis no muitas punkta 1800.km .Glāba ar naudu tieši šeit Latvijā palikušie


Jā, tiesas lēmums. Ne jau automātiski. Komunālos nenomaksāt un uzrauties uz izpildu rakstu gan vajag pacensties. Jā, ja ir izpildu raksts un ievesta izpildu lietvedība pie ZTI, tad sēdi uz robežas kamēr nesamaksā. Vajag maksāt parādus, nevis mukt no viņiem.

Atbildēt

saskāros pats

09.07.2022. 15:11

»

Nu

Muļķības. Attiecībā uz parāda piedziņu tur viss ir tāpat kā visur citur. Jā, ja ir aktuāla izpildu lieta, tad pāri robežai nelaiž. Aktuāli ir sodi par CSN pārkāpumiem. Komunālie Krievijā ir kapeikas jeb praktiski par brīvu. Ļoti reti tur ir kāda izpildu lieta par to piedziņu


Kā var būt muļķības, ja pats tikko izgāju to processu. Iegāju Krievijā un atpakaļ nelaiž, Jums ir parāds par dzīvokli un tiesas lēmums. Dzīvoklis no muitas punkta 1800.km .Glāba ar naudu tieši šeit Latvijā palikušie.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

09.07.2022. 15:09

Bezsakarīgs frāžu slikums. Var redzēt, ka autors nav spējīgs loģiski domāt un līdz ar to loģiski izteikt savas domas. Cērmes intelekts.

Atbildēt

Precizējums

09.07.2022. 15:06

»

Ukrainā visiem atcelti komunālie parādi

Un nepārvaramas varas - kara apstākļos banku kredīti


Parādi tiek atcelti tikai Krievijas kontrolētajās teritorijās.

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 15:00

»

saskāros pats

Paskatieties kā pašus Krievijas iedzīvotājus moka, ja ir komunālais parāds. No valsts neizbraukt, tiesa, izbraukt vari tikai kad samaksā, kur ņemsi naudu, nevienu neinteresē un beigās zaudēts dzīvoklis


Muļķības. Attiecībā uz parāda piedziņu tur viss ir tāpat kā visur citur. Jā, ja ir aktuāla izpildu lieta, tad pāri robežai nelaiž. Aktuāli ir sodi par CSN pārkāpumiem. Komunālie Krievijā ir kapeikas jeb praktiski par brīvu. Ļoti reti tur ir kāda izpildu lieta par to piedziņu.

Atbildēt

Cilvēktiesības vienmēr ir proritāte

09.07.2022. 14:58

»

Zeltīša kungam pirmsvēlēšanu jautājumi

Un tātad...


Ja sabiedrība tās ignorē, sabiedrība vairs nevar būt lemtspējīga.

Atbildēt

saskāros pats

09.07.2022. 14:55

»

Zeltīša kungam pirmsvēlēšanu jautājumi

Un tātad...


Paskatieties kā pašus Krievijas iedzīvotājus moka, ja ir komunālais parāds. No valsts neizbraukt, tiesa, izbraukt vari tikai kad samaksā, kur ņemsi naudu, nevienu neinteresē un beigās zaudēts dzīvoklis.

Atbildēt

Sabiedrība bez cilvēktiesībām ir diskrimēnēta attiecībā pret valsts tiesībām

09.07.2022. 14:55

»

Latvija - neizdevusies valsts

Jauns līgums starp valsti un sabiedrību ir šis OMD? Es neuzskatu, ka būtu sabiedrībai jāslēdz kaut kādi jauni līgumi ar valsti un varu, kamēr pēdējā nav sākusi pildīt savas saistības saskaņā ar vecajiem līgumiem. Nez, vai te kāds ir parakstījies zem "līguma starp valsti un sabiedrību", kurā ir paredzētas...


Tāpēc diskriminācijas apstākļos, kad valsts (kļuvusi par huntu) atņēmusi sabiedrībai cilvēktiesības, sabiedrība nav tiesīga slēgt jaunus līgumus ar valsti, kas kļuvusi par huntu, kas diskrimē sabiedrību starptautisko tiesību tvērumā.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

09.07.2022. 14:51

Jauns līgums starp valsti un sabiedrību ir šis OMD? Es neuzskatu, ka būtu sabiedrībai jāslēdz kaut kādi jauni līgumi ar valsti un varu, kamēr pēdējā nav sākusi pildīt savas saistības saskaņā ar vecajiem līgumiem. Nez, vai te kāds ir parakstījies zem "līguma starp valsti un sabiedrību", kurā ir paredzētas pērkamas tiesas, pilnīgi impotenta policija, medicīna un izglītība, tādas, kādas tās ir un pensijas, nerealizējama procedūra, lai ierosinātu referendumu, uzblīdusi birokrātija, kura ne par ko neatbild? Es nē, tādu līgumu neakceptēju un neakceptēšu ar savu parakstu. Sāks vara pildīt vecos līgumus, - domāsim par jaunu. Ja nav spējīgi, - lai visas vienotības, nacapvienības un pārējie, kuri tur sēž gadiem, savāc savas mantiņa un lasās darīt to, ko viņi prot, nevis mocās politikā. Lai iet ieskrieties ar savu OMD šobrīd.

Atbildēt

OMD

09.07.2022. 14:47

Nākošā dienā izvedīšu savus pusaudžus no valsts. Ja Jūs, tizleņi, domājat , ka emigrācija ir apstājusies, tad ieviesiet OMD un būsiet vēl 200k mīnusā. Nu, ja ar likumu neiazvērsiet robežas.

Atbildēt

skarbi , bet patiesi

09.07.2022. 14:41

»

Zeltīša kungam pirmsvēlēšanu jautājumi

Un tātad...


Uzskaitīji gandrīz visu. Pat kārtīgi piedomājot, neatradu nevienu iemeslu, kāpēc man vajadzētu aizstāvēt šo kārtību. Nē. Jāatzīst, ka 30 gadus vecais projekts ir bijis pārāk nepievilcīgs. Tāpēc jau minimums pusmiljons iedzivotāju ir prom. ES mēs vienmēr būsim tikai perifērija un lēta darbaspēka avots. ES mums nekad nedos investīcijas attīstībai. Nauda būs tikai sporta zālēm Aizputē un praidiem.Likumsakarīgi, vajadzīgs pilnigs krahs un jauns sākums. Pohuj zem kāda karoga

Atbildēt

Zeltīša kungam pirmsvēlēšanu jautājumi

09.07.2022. 14:32

Un tātad!

1) Ko NA darījusi feikās cov19 operācijas laikā ierobežoto cilvektiesību atjaunošanā?

2) Kāpēc NA atrodas KoaLĪCIJĀ ar netradicionālas orientācijas partijām, kuras ir dziļi pretīgas tautas vairumam?

3) Ko konkrēti Latvijas iedzīvotājiem vajadzētu aizstāvēt?

a) zviedru banku īpašumus
b) savus parādus
c) sapuvušo tiesu sistēmu un korupciju
d) praidus
e) "zaļo" dienaskārtību
f) oglekļa kvotas
g) 95 benzīnu pa 2.20 eu
h) Koalīcijas iespējas neierobežoti zagt un ieviest lokdaunus
i) pilnīgu atkarību no EK un ES prātu zaudējušiem līderiem un PVO bandītiem
j) Koalīcijas 20 gadu garumā izveidoto demogrāfisko katastrofu un degradējošu izglītību
k) kaut ko , ko mēs nezinam un Kariņa nekustamos īpašumus

Realitāte nav tīkama. Visi Latvijā zin, ka Ukrainas teritorijās, kuras ieņem Krievijas armija, tiek atlaisti gan banku, gan komunālo maksājumu parādi.Benzīns un gāze ir par Krievijas iekšējām cenām. Latvijas gadījumā tas nozīmē rupniecības uzplaukumu, jaunus noieta tirgus un dzīves normalizāciju.

Kurš pretosies augšminētajam?
Neviens, Raivi, neviens.
Loti iespējams, ka būsi vienīgais ar ieroci rokā.

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 14:31

»

Cūkšāne

Nav jaskatas, kam pieder zeme. Jaskatas kas atrodas saja zeme,uz ko orku bars ir notēmejis


Tā ir kūdra. Un dolomīts Ikšķilē un Salaspilī. Grants. Pareizās šķirnes kartupeļi priekš frī. Te daudz ir ko ņemt.

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 14:26

»

ss

Nu šitas jocīgais "virietis" būs pirmais kas aizpirdīs tālāk no reālās kara situācijas, bet es īsti arī nesaprotu par ko te būtu dikti jāuztraucas, zeme nav mūsu, meži arī, investori ārzemnieki, vietējie tiem par vergiem, valdība arī ārzemnieki, puse Latvijas jauniešu aibraukuši no šejienes, parāds ...


Man ir māja un 600kv.m. zemes. To es arī aizstāvēšu pret jebkuru, kas līdīs pāri žogam. Ir jau mēslu dakša saremontēta un 2 motorzāģi (no kuriem viens ir akumulatora zaru zāģis, bet nepatīkami, ja dabū pa kaklu ar tādu) ar jaunām ķēdēm. Pārējais uz mani neattiecas.

Atbildēt

pieriebies balagāns

09.07.2022. 14:21

Ir valstis, kurās cilvēka dzīvība ir vērta. Piedodiet vara, Latvijā ne. Jūs apsolijāt svešiem kungiem, izpildīsim, būs massas. Jau otrajā dienā, vajadzīgie žurnālisti, mākslinieki un citi pērkamie, sludina cēlo mērķi jau kuru diennakti pēc kārtas. Bet visi tie sludinātāji paši ir izvairījušies, visādiem ceļiem no obligātā dienesta armijā, gan Padomju, gan brīvās Latvijas deviņdesmitajos. Tas pats Artis tajā skaitā.

Atbildēt

ss

09.07.2022. 14:13

Nu šitas jocīgais "virietis" būs pirmais kas aizpirdīs tālāk no reālās kara situācijas, bet es īsti arī nesaprotu par ko te būtu dikti jāuztraucas, zeme nav mūsu, meži arī, investori ārzemnieki, vietējie tiem par vergiem, valdība arī ārzemnieki, puse Latvijas jauniešu aibraukuši no šejienes, parāds tāds, kādu nav iespējams atdot, kurš ir sabiris kungu kabatās, cilvēki pat vēlēt neiet jo nav uz ko cerēt, te nekad nekas nebūs godīgi, lai iet valsts kantoru darbinieki un viņu bērneļi, tiem viss ir bumbās, viss garantēts un apmaksāts, kas vainas ko nedzīvot, lai iet uz aizstāv savu labklājību.

Atbildēt

fakts

09.07.2022. 14:11

Ukrainā viens rus mirst par putinu otrs par zeļonku bet abi kopa par starptautisko rabinātu.Ja nu kādam šaubas lai apskatās kam pieder zeme Krimā,Doņeckā,Dņepropetrovskā un rajonos.Dņepropetrovska ir pasaulē lielākā sinagoga.

Atbildēt

Kopš neilga laika

09.07.2022. 14:04

»

emigrante

Visiem OMD faniem atgādināšu, ka lielākais obligātais dienests pasaulē ir... Krievijas Federācijā. Kādi tie nabaga plukatiņas ir, to var redzēt Ukrainā...


Krievijas obligātajā dieestā zvēr par kalpošanu Krievijai. Vairs nav, ka kalpo Krievijas federācijai.

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 13:55

»

emigrante

Visiem OMD faniem atgādināšu, ka lielākais obligātais dienests pasaulē ir... Krievijas Federācijā. Kādi tie nabaga plukatiņas ir, to var redzēt Ukrainā...


Ukrainā nav neviena no Krievijas OMD, tikai profesionālā armija un parasti līgumnieki. Līgumnieki, protams, ne vienmēr ir zaldāta etalons.

Atbildēt

Tad nu mazliet apgaismošu

09.07.2022. 13:53

»

emigrante

Visiem OMD faniem atgādināšu, ka lielākais obligātais dienests pasaulē ir... Krievijas Federācijā. Kādi tie nabaga plukatiņas ir, to var redzēt Ukrainā...


Krievijā obligātais iesaukums ir sagatavot lielgabalgaļu.

Otrkārt, Kremlis uz Ukrainu nosūta tikai karavīrus kā algotņus.

Savukārt hunta fašistiskās diktatūras apstākļos Huntas aizsardzības dienestu var nosūtīt pēc izvēles ar zvērestu karot, ar likumu un kā liegabalgaļu, kas nav pat apdrošināta.

Krievija savus algotņus pat iekārdina ar banku kredītiem dzīvojamai platībai, lai iedabūtu karā, no kura nav izredžu atgriezties.

Huntas aizsardzības dienestu plāno formēt internacionālu un kosmopolītisku bez nacionālas identitātes ideoloģijas kā lielgabalgaļu bez cilvēktiesībām. Tās atņemtas Latvijas teritorijā ar 13.03.2020.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...