Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rakaris:)

09.07.2022. 17:38

un kad nato šo latvijas aisardzības ministra parodija piespieda pie sienas , tas bija pēdējais pirdiens no bijušā krievijas lieldrauga , vēsturi neviens neaizmirst !1

Atbildēt

rakaris:)

09.07.2022. 17:32

teksta autors ir salaga , kas ieroci savu mūžu nav turējis rokās , un jautājums ko aizsargāt , latvijas valdības zagļus un viņu salaupītos īpašumus , bet varbūt šo pašu deputātu iztirgotās valsts bagātības ārzemju funkcionieriem , latvijā katrs savu sētu aizstāvēs ar obrezu rokās , bet ne valdības pamaparus !!

Atbildēt

Stulbs gan esi!

09.07.2022. 17:31

»

Kremļa trollis esi

Stulbs gan


Kā jau debilības centra trollis.

Atbildēt

skats no (m)alas

09.07.2022. 17:27

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par "vērtīgu", ikviena muļķība pasludināta par "viedokli, kurā jāieklausās". Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

/ apt.cit.vied.aut. - vēsturnieks un sociologs Harijs Tumans, 2021. /

Atbildēt

primātu partijas palātā

09.07.2022. 17:27

»

Pirātu partija

Apnicis lasīt omd ataisnojušus tekstus...


kārtējā šizas lēkme atkal

Atbildēt

stepe

09.07.2022. 17:27

»

Nu

Tas tāpēc, ka jūs ar vectēvu esat vietsēži, kas nekad neiziet no savas teritorijas. Vajag iziet, paskatīties. Varbūt ka ir


Ukrainā ir, Krievijas dienvidos arī un Kazahstāna arī, Latvijā pēc būtības nevar būt.

Atbildēt

09.07.2022. 17:22

»

Nu

Tas tāpēc, ka jūs ar vectēvu esat vietsēži, kas nekad neiziet no savas teritorijas. Vajag iziet, paskatīties. Varbūt ka ir


ja mēs ar veco nedēļu dropētu pa īsto, daudz ko saskatītu, bet stepi Zemgalē toč ne

Atbildēt

Pirātu partija

09.07.2022. 17:21

Apnicis lasīt omd ataisnojušus tekstus.

1. Kara darbība mainās, nav vajadzīga lielgabalu gaļa kas sēz ierakumos. Frontes kā tādas nebūs, būs dronu kariņi. Vietējie var sarožot čupām, jaapmaca operātori, jaizstrādā taktika.
2. Jāmaina valsts aizsardzības straķēdija, pēc raškas izjukšanas, izjuks arī NATO. ( laiks divi gadi) Būs jaunas alianses.
3.Neesam miļjonāri apmaksāt lielo valsts kleptorātisko aparātu, armijas izmaksas ir nepaceļamas Latvijai, lai pieņemtu 3.tūkstošus iesaucamo tik pat liels birokrātu skaits jāatlaiž. Lai samazinātu birokrātisko aparātu jāatceļ normatīvie akti, ko tie kontrolē.
4. Valstij jāuzticās cilvēkiem, jābūt jebkuru ieroču brīvai apritei, jebkurš gribētājs var nopirkt sev ko vēlas, nekārtojot nekadas ieskaites, vienīgais kritērijs, nav krimināli sodīts.
Līdzīgi kā Šveicē vai Izraēlā, tikai brīvi cilvēki gribēs aizstāvēt šo valsti.
5. Jāsamazina čekistu aparāts. Jāaizliedz Valstij un pašvaldībām iesaistīties biznesā. Cirst mežus.
6. Jāsamazina nodokļi, visās ministrijās vajadzīga reforma, lustrācija, vismaz trīs ministrijas jālikvidē. Ierēdņu skaits valstī jāpiefiksē ar likumu.
7. Par dienestu ieekonomēto naudu jāveido vadi pēc dzīvesvietas, tie jāapbruņo, jāizstrādā straķēdija un jānodrošina sakari ar komandieriem.
P.S. Vēlreiz nesaprašām !
Kara ar rašku nebūs, raška juks ārā pēc sagrāves Ukrainā. ES juks ārā pēc dabas kataklizmām.
ASV noslēgsies sevī pēc Baidena likvidācijas un dabas kataklizmām. Ķīna izjuks, būs spiesta apgūt jaunas teritorijas līdz Urāliem.
Vienīgais pret ko mums var nākties karot ir labi bruņotas nēģeru bandas, kas nāks no rietumiem, īpaši Francijas, tālāk uz Krieviju. Visa rietumeiropa būs izpostīta! Laiks nav palicis ilgi.

Atbildēt

gf

09.07.2022. 17:20

Raivi Zeltīt ej drst :)

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 17:19

»

geogrāfs nodzēra globusu

Dzīvoju Zemgalē, ne es, ne vectēvs nekad neatceras, ka Zemgalē būtu stepes


Tas tāpēc, ka jūs ar vectēvu esat vietsēži, kas nekad neiziet no savas teritorijas. Vajag iziet, paskatīties. Varbūt ka ir.

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 17:08

»

Nb

Varēji jau punktiņus ar burtiem rakstit bet skola mācīja latviski krieviski angliski vāciski, viss kartibaa


Jā, ja Dievzemītē būtu legāli bordeļi, kurus var apmeklēt jebkad vienkārši ieejot pa durvīm, tad tautai būtu motivācija ņemt rokās ieročus un sargāt tos pret tāda agresora iebrukumu, kuram šādu bordeļu nav.

По нашим сведениям вы в бомболюке везете животное.
Какое животное? Товарищ полковник, никакого животного мы не везем.
Точно везут, товарищ полковник.
Точно везут, я вам докладывал. Точно, животное.
Открыть бомболюк.
О, ну что я говорил, товарищ полковник, везут!
Да, жить захочешь, не так раскорячишься.
Товарищ полковник, что я говорил? Вот как используют военную технику.
Откуда она здесь?
Не могу знать. Просочилась.
А может она сама? Гуляла рядом, забралась.
Если б сама, парашют бы захватила.

Atbildēt

Stepiks

09.07.2022. 17:00

»

Nu

Jā, ar maucību Dievzemītē ir liela, paradoksāla problēma. Pie varas ir perversās maukas, kas apkaro godīgās maukas, kā rezultātā godīgs pilsonis vairs nespēj samaksāt...


Stāsts bij par Raivi un armijas dienestu a jūs te par maukām .Un vēl tie krievu pantiņi beigas.Nesolīdi

Atbildēt

Nb

09.07.2022. 16:52

»

Nu

Jā, ar maucību Dievzemītē ir liela, paradoksāla problēma. Pie varas ir perversās maukas, kas apkaro godīgās maukas, kā rezultātā godīgs pilsonis vairs nespēj samaksāt...


Varēji jau punktiņus ar burtiem rakstit bet skola mācīja latviski krieviski angliski vāciski, viss kartibaa

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 16:37

»

Hv

Tu mulki ne jau dienesta problema noskriet un pievilkties varu savos 40, be ko sargat levity Karins jenotus , un veel veselu kaudzi ierednjus te portāla katru dienu kads ierēdnis pus zaglis vai muļķis,,, tie kas sanem naudu lai sarga un labu mauku uz nakti nevar pa 400 dabut, kas taa par naudu sauciet...


Jā, ar maucību Dievzemītē ir liela, paradoksāla problēma. Pie varas ir perversās maukas, kas apkaro godīgās maukas, kā rezultātā godīgs pilsonis vairs nespēj samaksāt.

Kā tajā pantiņā:

"Кудри вьются, кудри вьются, кудри вьются у б...ей, почему они не вьются у порядочных людей?"
Потому, что у б.. ей .деньги есть для бигудей, а порядочные люди деньги тратят на б.. ей!.

Atbildēt

Jhg

09.07.2022. 16:34

»

Zeltīša kungam pirmsvēlēšanu jautājumi

Un tātad...


Nenosauci lielveikalu tīklus liekas tika divi lv depo un mego un varbut Elvi , nenosauci dārgo statoilu uttt un protams milzīgie Ikea Meza zemes platības un Zemgales stepes ari ir arzemniekiem

Atbildēt

Warfare

09.07.2022. 16:32

Duraks. Sevishkji saliidzinajums ar Izraeelu labs... Man truukst lamuvaardu, kluseeshu. ;-)

Atbildēt

Hv

09.07.2022. 16:28

Tu mulki ne jau dienesta problema noskriet un pievilkties varu savos 40, be ko sargat levity Karins jenotus , un veel veselu kaudzi ierednjus te portāla katru dienu kads ierēdnis pus zaglis vai muļķis,,, tie kas sanem naudu lai sarga un labu mauku uz nakti nevar pa 400 dabut, kas taa par naudu sauciet ar 4-5 stukam un tad parunasim varbuut nezinu buus bezmaksas vecenu piegāde ?? Kaugan kadas vecenes zilo aizstāvju vadibaa, taa ko domaju varat atsukat

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 16:18

»

Nu

Diemžēl tieši tā tas ir


Kaut gan - zaudēt var! Savas važas :)

Atbildēt

Raivja advokāts

09.07.2022. 15:51

Diemžēl mans klients ir zaudējis realitātes sajūtu. Tieši no brīža, kopš vara monopolizēja presi un piegrieza komentēšanas iespējas. Ka viņi tagad var zināt, ko mēs domājam? Un no kā baidāmies? Naivie varneši ir pārliecināti, ka mēs baidamies no Putina, bet īstenībā Putins ir bērns pret tādiem maniakiem-sociopātiem un sadistiem kā Pavļuts, kariņš un Levits. Īstenībā 80% LV iedzīvotāju ir vienalga, kas novāc esošo huntu. Jo sliktāk jau nebūs un nevar būt. Ko var zaudēt vidēji statistiskais latvju plukata? Pilnīgi neko.

Atbildēt

!

09.07.2022. 15:40

»

Precizējums

Parādi tiek atcelti tikai Krievijas kontrolētajās teritorijās


Mums arī daudziem ir komunālie parādi! Gaidām pārmaiņas!

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 15:37

»

neiekrītiet tā stulbi

Interesanti, Jūs tā teicami pārzināt Krievijas Federācijas likumus un to ievērošanu, ka pat man uzbraucāt, ka es šeit Latvijā esmu Jums Krievijā parādā un, pie tam, komentējat, kā Latvijā viss slikti


Kurā brīdī es uzbraucu, ka Latvijā jūs esat Man Krievijā parādā, un komentēju cik Latvijā viss ir slikti? Ne vienu ne otru. Es tikai komentēju, ka jā - no Krievijas ārā netiksiet, ja ZTI ir izpildu raksts uz jums un, attiecībā uz Latviju - man nav nekādas vēlmes te sargāt kaut ko vairāk par savu mazdārziņu. Neatkarīgi no tā kam un cik te ir labi vai slikti. Cieņas pret šo valsti man nav.

Atbildēt

neiekrītiet tā stulbi

09.07.2022. 15:29

»

Nu

Jā, tiesas lēmums. Ne jau automātiski. Komunālos nenomaksāt un uzrauties uz izpildu rakstu gan vajag pacensties. Jā, ja ir izpildu raksts un ievesta izpildu lietvedība pie ZTI, tad sēdi uz robežas kamēr nesamaksā. Vajag maksāt parādus, nevis mukt no viņiem


Interesanti, Jūs tā teicami pārzināt Krievijas Federācijas likumus un to ievērošanu, ka pat man uzbraucāt, ka es šeit Latvijā esmu Jums Krievijā parādā un, pie tam, komentējat, kā Latvijā viss slikti.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

09.07.2022. 15:16

Varbūt esiet godīgāki un rakstiet - "es esmu infantils tizlenis, kas tic brīvībai bez atbildības, tiesībām bez pienākumiem un citiem vienradžiem".

Autor, nomainiet tekstā vārdu "brīvībai" pret "amatam valsts pārvaldē", un varat parakstīt to pats kopā ar visiem savas partijas bosiem un jūsu vadītās valsts ierēdniecības augšgala darboņiem.

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 15:15

»

saskāros pats

Kā var būt muļķības, ja pats tikko izgāju to processu. Iegāju Krievijā un atpakaļ nelaiž, Jums ir parāds par dzīvokli un tiesas lēmums. Dzīvoklis no muitas punkta 1800.km .Glāba ar naudu tieši šeit Latvijā palikušie


Jā, tiesas lēmums. Ne jau automātiski. Komunālos nenomaksāt un uzrauties uz izpildu rakstu gan vajag pacensties. Jā, ja ir izpildu raksts un ievesta izpildu lietvedība pie ZTI, tad sēdi uz robežas kamēr nesamaksā. Vajag maksāt parādus, nevis mukt no viņiem.

Atbildēt

saskāros pats

09.07.2022. 15:11

»

Nu

Muļķības. Attiecībā uz parāda piedziņu tur viss ir tāpat kā visur citur. Jā, ja ir aktuāla izpildu lieta, tad pāri robežai nelaiž. Aktuāli ir sodi par CSN pārkāpumiem. Komunālie Krievijā ir kapeikas jeb praktiski par brīvu. Ļoti reti tur ir kāda izpildu lieta par to piedziņu


Kā var būt muļķības, ja pats tikko izgāju to processu. Iegāju Krievijā un atpakaļ nelaiž, Jums ir parāds par dzīvokli un tiesas lēmums. Dzīvoklis no muitas punkta 1800.km .Glāba ar naudu tieši šeit Latvijā palikušie.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

09.07.2022. 15:09

Bezsakarīgs frāžu slikums. Var redzēt, ka autors nav spējīgs loģiski domāt un līdz ar to loģiski izteikt savas domas. Cērmes intelekts.

Atbildēt

Precizējums

09.07.2022. 15:06

»

Ukrainā visiem atcelti komunālie parādi

Un nepārvaramas varas - kara apstākļos banku kredīti


Parādi tiek atcelti tikai Krievijas kontrolētajās teritorijās.

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 15:00

»

saskāros pats

Paskatieties kā pašus Krievijas iedzīvotājus moka, ja ir komunālais parāds. No valsts neizbraukt, tiesa, izbraukt vari tikai kad samaksā, kur ņemsi naudu, nevienu neinteresē un beigās zaudēts dzīvoklis


Muļķības. Attiecībā uz parāda piedziņu tur viss ir tāpat kā visur citur. Jā, ja ir aktuāla izpildu lieta, tad pāri robežai nelaiž. Aktuāli ir sodi par CSN pārkāpumiem. Komunālie Krievijā ir kapeikas jeb praktiski par brīvu. Ļoti reti tur ir kāda izpildu lieta par to piedziņu.

Atbildēt

Cilvēktiesības vienmēr ir proritāte

09.07.2022. 14:58

»

Zeltīša kungam pirmsvēlēšanu jautājumi

Un tātad...


Ja sabiedrība tās ignorē, sabiedrība vairs nevar būt lemtspējīga.

Atbildēt

saskāros pats

09.07.2022. 14:55

»

Zeltīša kungam pirmsvēlēšanu jautājumi

Un tātad...


Paskatieties kā pašus Krievijas iedzīvotājus moka, ja ir komunālais parāds. No valsts neizbraukt, tiesa, izbraukt vari tikai kad samaksā, kur ņemsi naudu, nevienu neinteresē un beigās zaudēts dzīvoklis.

Atbildēt

Sabiedrība bez cilvēktiesībām ir diskrimēnēta attiecībā pret valsts tiesībām

09.07.2022. 14:55

»

Latvija - neizdevusies valsts

Jauns līgums starp valsti un sabiedrību ir šis OMD? Es neuzskatu, ka būtu sabiedrībai jāslēdz kaut kādi jauni līgumi ar valsti un varu, kamēr pēdējā nav sākusi pildīt savas saistības saskaņā ar vecajiem līgumiem. Nez, vai te kāds ir parakstījies zem "līguma starp valsti un sabiedrību", kurā ir paredzētas...


Tāpēc diskriminācijas apstākļos, kad valsts (kļuvusi par huntu) atņēmusi sabiedrībai cilvēktiesības, sabiedrība nav tiesīga slēgt jaunus līgumus ar valsti, kas kļuvusi par huntu, kas diskrimē sabiedrību starptautisko tiesību tvērumā.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

09.07.2022. 14:51

Jauns līgums starp valsti un sabiedrību ir šis OMD? Es neuzskatu, ka būtu sabiedrībai jāslēdz kaut kādi jauni līgumi ar valsti un varu, kamēr pēdējā nav sākusi pildīt savas saistības saskaņā ar vecajiem līgumiem. Nez, vai te kāds ir parakstījies zem "līguma starp valsti un sabiedrību", kurā ir paredzētas pērkamas tiesas, pilnīgi impotenta policija, medicīna un izglītība, tādas, kādas tās ir un pensijas, nerealizējama procedūra, lai ierosinātu referendumu, uzblīdusi birokrātija, kura ne par ko neatbild? Es nē, tādu līgumu neakceptēju un neakceptēšu ar savu parakstu. Sāks vara pildīt vecos līgumus, - domāsim par jaunu. Ja nav spējīgi, - lai visas vienotības, nacapvienības un pārējie, kuri tur sēž gadiem, savāc savas mantiņa un lasās darīt to, ko viņi prot, nevis mocās politikā. Lai iet ieskrieties ar savu OMD šobrīd.

Atbildēt

OMD

09.07.2022. 14:47

Nākošā dienā izvedīšu savus pusaudžus no valsts. Ja Jūs, tizleņi, domājat , ka emigrācija ir apstājusies, tad ieviesiet OMD un būsiet vēl 200k mīnusā. Nu, ja ar likumu neiazvērsiet robežas.

Atbildēt

skarbi , bet patiesi

09.07.2022. 14:41

»

Zeltīša kungam pirmsvēlēšanu jautājumi

Un tātad...


Uzskaitīji gandrīz visu. Pat kārtīgi piedomājot, neatradu nevienu iemeslu, kāpēc man vajadzētu aizstāvēt šo kārtību. Nē. Jāatzīst, ka 30 gadus vecais projekts ir bijis pārāk nepievilcīgs. Tāpēc jau minimums pusmiljons iedzivotāju ir prom. ES mēs vienmēr būsim tikai perifērija un lēta darbaspēka avots. ES mums nekad nedos investīcijas attīstībai. Nauda būs tikai sporta zālēm Aizputē un praidiem.Likumsakarīgi, vajadzīgs pilnigs krahs un jauns sākums. Pohuj zem kāda karoga

Atbildēt

Zeltīša kungam pirmsvēlēšanu jautājumi

09.07.2022. 14:32

Un tātad!

1) Ko NA darījusi feikās cov19 operācijas laikā ierobežoto cilvektiesību atjaunošanā?

2) Kāpēc NA atrodas KoaLĪCIJĀ ar netradicionālas orientācijas partijām, kuras ir dziļi pretīgas tautas vairumam?

3) Ko konkrēti Latvijas iedzīvotājiem vajadzētu aizstāvēt?

a) zviedru banku īpašumus
b) savus parādus
c) sapuvušo tiesu sistēmu un korupciju
d) praidus
e) "zaļo" dienaskārtību
f) oglekļa kvotas
g) 95 benzīnu pa 2.20 eu
h) Koalīcijas iespējas neierobežoti zagt un ieviest lokdaunus
i) pilnīgu atkarību no EK un ES prātu zaudējušiem līderiem un PVO bandītiem
j) Koalīcijas 20 gadu garumā izveidoto demogrāfisko katastrofu un degradējošu izglītību
k) kaut ko , ko mēs nezinam un Kariņa nekustamos īpašumus

Realitāte nav tīkama. Visi Latvijā zin, ka Ukrainas teritorijās, kuras ieņem Krievijas armija, tiek atlaisti gan banku, gan komunālo maksājumu parādi.Benzīns un gāze ir par Krievijas iekšējām cenām. Latvijas gadījumā tas nozīmē rupniecības uzplaukumu, jaunus noieta tirgus un dzīves normalizāciju.

Kurš pretosies augšminētajam?
Neviens, Raivi, neviens.
Loti iespējams, ka būsi vienīgais ar ieroci rokā.

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 14:31

»

Cūkšāne

Nav jaskatas, kam pieder zeme. Jaskatas kas atrodas saja zeme,uz ko orku bars ir notēmejis


Tā ir kūdra. Un dolomīts Ikšķilē un Salaspilī. Grants. Pareizās šķirnes kartupeļi priekš frī. Te daudz ir ko ņemt.

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 14:26

»

ss

Nu šitas jocīgais "virietis" būs pirmais kas aizpirdīs tālāk no reālās kara situācijas, bet es īsti arī nesaprotu par ko te būtu dikti jāuztraucas, zeme nav mūsu, meži arī, investori ārzemnieki, vietējie tiem par vergiem, valdība arī ārzemnieki, puse Latvijas jauniešu aibraukuši no šejienes, parāds ...


Man ir māja un 600kv.m. zemes. To es arī aizstāvēšu pret jebkuru, kas līdīs pāri žogam. Ir jau mēslu dakša saremontēta un 2 motorzāģi (no kuriem viens ir akumulatora zaru zāģis, bet nepatīkami, ja dabū pa kaklu ar tādu) ar jaunām ķēdēm. Pārējais uz mani neattiecas.

Atbildēt

pieriebies balagāns

09.07.2022. 14:21

Ir valstis, kurās cilvēka dzīvība ir vērta. Piedodiet vara, Latvijā ne. Jūs apsolijāt svešiem kungiem, izpildīsim, būs massas. Jau otrajā dienā, vajadzīgie žurnālisti, mākslinieki un citi pērkamie, sludina cēlo mērķi jau kuru diennakti pēc kārtas. Bet visi tie sludinātāji paši ir izvairījušies, visādiem ceļiem no obligātā dienesta armijā, gan Padomju, gan brīvās Latvijas deviņdesmitajos. Tas pats Artis tajā skaitā.

Atbildēt

ss

09.07.2022. 14:13

Nu šitas jocīgais "virietis" būs pirmais kas aizpirdīs tālāk no reālās kara situācijas, bet es īsti arī nesaprotu par ko te būtu dikti jāuztraucas, zeme nav mūsu, meži arī, investori ārzemnieki, vietējie tiem par vergiem, valdība arī ārzemnieki, puse Latvijas jauniešu aibraukuši no šejienes, parāds tāds, kādu nav iespējams atdot, kurš ir sabiris kungu kabatās, cilvēki pat vēlēt neiet jo nav uz ko cerēt, te nekad nekas nebūs godīgi, lai iet valsts kantoru darbinieki un viņu bērneļi, tiem viss ir bumbās, viss garantēts un apmaksāts, kas vainas ko nedzīvot, lai iet uz aizstāv savu labklājību.

Atbildēt

fakts

09.07.2022. 14:11

Ukrainā viens rus mirst par putinu otrs par zeļonku bet abi kopa par starptautisko rabinātu.Ja nu kādam šaubas lai apskatās kam pieder zeme Krimā,Doņeckā,Dņepropetrovskā un rajonos.Dņepropetrovska ir pasaulē lielākā sinagoga.

Atbildēt

Kopš neilga laika

09.07.2022. 14:04

»

emigrante

Visiem OMD faniem atgādināšu, ka lielākais obligātais dienests pasaulē ir... Krievijas Federācijā. Kādi tie nabaga plukatiņas ir, to var redzēt Ukrainā...


Krievijas obligātajā dieestā zvēr par kalpošanu Krievijai. Vairs nav, ka kalpo Krievijas federācijai.

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 13:55

»

emigrante

Visiem OMD faniem atgādināšu, ka lielākais obligātais dienests pasaulē ir... Krievijas Federācijā. Kādi tie nabaga plukatiņas ir, to var redzēt Ukrainā...


Ukrainā nav neviena no Krievijas OMD, tikai profesionālā armija un parasti līgumnieki. Līgumnieki, protams, ne vienmēr ir zaldāta etalons.

Atbildēt

Tad nu mazliet apgaismošu

09.07.2022. 13:53

»

emigrante

Visiem OMD faniem atgādināšu, ka lielākais obligātais dienests pasaulē ir... Krievijas Federācijā. Kādi tie nabaga plukatiņas ir, to var redzēt Ukrainā...


Krievijā obligātais iesaukums ir sagatavot lielgabalgaļu.

Otrkārt, Kremlis uz Ukrainu nosūta tikai karavīrus kā algotņus.

Savukārt hunta fašistiskās diktatūras apstākļos Huntas aizsardzības dienestu var nosūtīt pēc izvēles ar zvērestu karot, ar likumu un kā liegabalgaļu, kas nav pat apdrošināta.

Krievija savus algotņus pat iekārdina ar banku kredītiem dzīvojamai platībai, lai iedabūtu karā, no kura nav izredžu atgriezties.

Huntas aizsardzības dienestu plāno formēt internacionālu un kosmopolītisku bez nacionālas identitātes ideoloģijas kā lielgabalgaļu bez cilvēktiesībām. Tās atņemtas Latvijas teritorijā ar 13.03.2020.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...