Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!

08.03.2016. 11:03

»

Rīgas siltums

Var redzēt, cik izglītots ir Kaimiņa elektorāts. Turpat pie Zīgerista banānistiem stāv


Zigerists solija kart latvijas komunistu dizvirus ar smukajam frizuram aiz kajam Raina bulvara liepu zaros.bet ta laika latvijas pensionares tadu varmacibu nepielava ar protesta balsojumu.Sodien Kaimins iestajas par Zolitudes tragedijas vaininieku tiesasanu un aicina vestule Eirokomisijai nepielaut korumpanta dombrovska ievelesanu atbildiga amata Brisele.

Atbildēt

Alvis

08.03.2016. 10:53

»

A.Lembergs

Lato Lapsa pat savu māti butu gatavs pardot ZZS par saprātīgu summu


Sevi viņš jau ir pārdevis daudziem,bet Lato ir dārga prostitūta.

Atbildēt

Kaimiņ ,tavs atbalstītāju skaits tikai pieaugs.

08.03.2016. 10:26

Tieši otrādi,jo vairāk Artuss Kaimiņš tiek nepamatoti apsūdzēts ,jo lielāks būs viņa atbalstītāju skaits. Šie negodīgie melnās kampaņas veicēji,un bīdītāji var nepūlēties, jo lielāka netaisnība pret Artusu tiks vērsta,jo vairāk atbalstītāju un potenciālo vēlētāju skaits tikai pieaugs.Vecie partiju blēži nobijušies,tāpēc jau parādās šādi rakstiņi un uzpirktie ,kuri gatavi gāzt dubļus uz Artusa nevietā , visi viņi paliks ar garu degunu.

Atbildēt

Anna

08.03.2016. 10:16

Atceros, ka īsi pirms vēlēšanām Einārs Repše "kaut kā netīšām" naktī sabrauca puskailu cilvēku, kurš "kaut kā netīšām atradās ceļa vidū, kur brauca vēlētāju jaunais elks... Tad par to skaļi klaigāja Pans Kleksis. Nekas Latvijā nenotiek netīšām. VARA un NAUDA -tas ir baiss dzinulis, kam visi līdzekļi labi.

Atbildēt

Aivars

08.03.2016. 10:10

Tagad saprotu, kas tā par notāri....kad mūs "apjāja" 3 gadus atpakaļ, vēl neticēju, ka tā var būt...uz zemes nav taisnības, ...

Atbildēt

Pie kā vainīgs Artuss?

08.03.2016. 09:59

Pilnīgi un galīgi nepiekrītu šim Artusa apsūdzētājam. Kurš bērns var atbildēt par savu vecāku grēkiem,ko viņi darījuši vai dara? Un kāpēc tiek apkaunots Artus? Kur viņš ir vainīgs? Vai negodīgiem vecākiem nevar būt godīgi bērni ? Var būt. Un negodīgiem bērniem var būt godīgi vecāki.Šis apkaunojošais raksts vērsts pret Artusu ir pilnīgi nevietā.Kā viņš var visu zināt ko un kā rīkojas viņa māte? Vai viņš ieķēries mātes brunčos staigā viņai līdzi un seko ko viņa dara. Tad jau bērni būs vainīgi arī par dzērājiem tēviem ,un uzdzīvotajām mātēm.Tas bija ļoti necienīgi publicēt šādu rakstu par Artusu .it kā viņš to būtu izdarījis. Negodīga nomelnošanas kampaņa tiek vērsta pret Artusu.

Atbildēt

08.03.2016. 09:53

»

Vēl viens viedoklis

Jau agrāk radās šis jautājums un nu vēlreiz - L.L., vai tu cīnies par labāku Latviju, vai tomēr ir tā, kā secināju no intervijas ar bijušo tavu sabiedroto - Saatčijani...


Stulbs viedoklis Tev ir - L.L. un Pietiek nevienam nav pārdevies, bet dod iespēju brīvi izteikt savu viedokli..lai arī tas ir L.L. un partneres bizness.Vismaz godīgs bizness.

Atbildēt

08.03.2016. 09:51

»

goy

Novēlu Kaimiņm sekmes cīnīties ar latvijas izzadzējiem,mēs balsosim par Tevi,brauksim no visam latvijas pusem,lai novēlētu par Tavu partiju


Kad satiksieties, prasiet spirit un vibe un marihuanu, lai varat uzsmēķēt!

Par Kaimiņa Marihuānas partiju !

Atbildēt

goy

08.03.2016. 08:16

Novēlu Kaimiņm sekmes cīnīties ar latvijas izzadzējiem,mēs balsosim par Tevi,brauksim no visam latvijas pusem,lai novēlētu par Tavu partiju.

Atbildēt

Rīgas siltums

08.03.2016. 08:08

Var redzēt, cik izglītots ir Kaimiņa elektorāts. Turpat pie Zīgerista banānistiem stāv.

Atbildēt

Vēl viens viedoklis

08.03.2016. 05:52

Jau agrāk radās šis jautājums un nu vēlreiz - L.L., vai tu cīnies par labāku Latviju, vai tomēr ir tā, kā secināju no intervijas ar bijušo tavu sabiedroto - Saatčijani?
No toreizejās intervjas aptuvenais rezumē bija tāds - tev patīk kasīties, tu nevari iztikt bez līšanas otra netīrajā veļā.
Tad nu kā ir - vai tu iestājies par tiesiskumu, aizstāvot valsts intereses, vai tomēr tas ir tavs fetišs - vnk uzkasīties kādam?
Es vislaik centos sevi pārliecināt, ka kaut ko nezinu par tevi, lai citi runā, lai... Bet tagad, kad viss ož pēc mella jo mella PR, es nekādīgi vairs nevaru paiet šim jautājumam garām.
Un jautājums ir sekojošs - vai tu visu, ko dari, dari valsts labā, vai tomēr tas ir tikai un vienīgi savu personisko nekārtību apmierināšana?

Atbildēt

:)

07.03.2016. 22:58

Interesanti, cik komentētāju te rukā? 2 vai 3, bet varbūt , mani ieskaitot, 4 ? Atgādina pirms 5 gadiem Apollo mutes aizbāzēju komandu.

Atbildēt

A.Lembergs

07.03.2016. 22:55

Lato Lapsa pat savu māti butu gatavs pardot ZZS par saprātīgu summu.

Atbildēt

spirit & vine & marihuana & artuss

07.03.2016. 22:31

»

Viedoklis

Nefanoju ne par Kaimiņu, ne par viņa politisko embriju, bet ir tāda ļoti nelāga "piegarša" šim melnajam PR


Kaimiņam Pietiek deva iespēju izteikties šai jautājumā. Bet viņš atteicās, laikam, sapīpējies marihuānu, ka neaizstāv padomju vingroitaju, krapnieci nekustamajos - mammīti savu!

Par kādiem jautājumiem liks runāt Kaimiņam, par tiem viņš runās.

Bija Zolitūde, sekos budžeta ienākumi.Vai tik Kaimiņam nebūs uzdots virzīt marihuanas legakizāciju? Visticamāk, ka jā, jo ir šo legalizetāju lobijs Saeimā, spirit&vine&marihuana!

Atbildēt

07.03.2016. 22:13

»

Nezinis

Ko te dirs (jāa)? Māte ir Latvijas čempione mākslas vingrošanā. Ko tu esi sakarīgu izdarīojis


3 kārtējā PSRS vicečempione, LPSR, atsevišķos veidos mākslas vingrošana No 1975-1980 gadam. sporta pedagijas maģistrs, Nekustamā īpašuma speciāliste.Pēc Cv.

Atbildēt

Albins

07.03.2016. 22:05

»

janis

Slokenberga stāsts ir tiešam pāties


Tur jau tā lieta, ka Slokenbergs nevienam netaisās maksāt, bet prasa strādāt viņa labā par velti. Un vēl pēc kāda laika raksta sūdzības policijai un citām iestādēm, kā viņš nabadziņš apkrāpts. Īsts urla.

Atbildēt

Zenons

07.03.2016. 21:47

Attn: Lato lapsa, pietiek.com

Kā redzu un saprotu, tad jūs neesiet spējigi komentēt.
Jūs nespējat atbildēt uz vienkāršu un tiešu jautājumu.

Secinājumi? pērkami/-as maukas* jūs esiet.

*mauka - šis vārds visprecīzāk atspoguļo svētajos rakstos domāto ideju.

Atbildēt

!

07.03.2016. 21:17

slokenbergu uz sunu budu un pie kedes.

Atbildēt

ss

07.03.2016. 20:52

»

janis

Slokenberga stāsts ir tiešam pāties


Pāāātiesāku murgu nāv nāv gādijies lāsīt , pilnīgi āāsaras sāāka birt!!:)))))

Atbildēt

janis

07.03.2016. 20:37

Slokenberga stāsts ir tiešam pāties!
Esmu parliecinajos par to palīdzot viņam sniegt dažādas prasibas pieteikumi tiesa par šeit izsklastitiem apstakļiem. Tikai Slokenbergs izradījas pats skops uz nāudam. Par padarīto manu darbu nesamāksaja!

Atbildēt

Seniora

07.03.2016. 20:22

Interesanti būtu uzzināt kurš varonis/-e pasūtīja rakstu. Ja likās un bija šaubas nevajadzēja neko parakstīt, pats vainīgs

Atbildēt

neticu nejaušībai

07.03.2016. 19:42

Domāju, ka cilvēku nevar nošaut nejauši...
Šis viss nudien izskatās pēc ļoooti liela satraukuma, ka Kaimiņa partija izkonkurēs tos, kas tagad pie varas. Tiks likti lietā visi iespējamie līdzekļi, lai tas nenotiktu. Šis ir tikai sākumas melnajai kampaņai.
Kaimiņ, saturies, pat Tava māte atrasta!!!!!! Pie tam, runās un prasīs Tev - ne mātei!

Atbildēt

Vemt gribas

07.03.2016. 19:17

Pirms tam uzskatīju, ka šī mājas lapa vēl tautai labu, un tiešām ir par taisnības atklāšanu un acu atvēršanu. Ziniet, ja jūs gribējāt pacelt reitingu, tad Jums vajadzēja ar Artusu apvienoties, nevis censties nomelnot cilvēku, par kuru nobalsoja ļoti liels skaits tautiešu, kuri vēlas kaut ko mainīt!

Viņš savu darbību aktīvi uzsāka pēc Zolitūdes traģēdijas, pirms iestāties Saeimā viņš deva solījumus, kurus viņš ir izpildījis!! Parādiet man vēl kaut vienu tādu deputātu!! Artuss Kaimiņš ir parādijis tautai kā viss notiek no iekšpuses un cik viegli tiek izšķērdēta mūsu nauda!

Lai cik labi Jums nebūtu samaksāts par Kaimiņu ģimenes nomelnošanu, Jūs būsiet zaudētājos nevis viņš!

Goda vārds man ir vienalga vai šis raksts ir patiess vai nē! Man ir savs viedoklis par Artusu, un kāda ir viņa māte, tēvs brālis vai tante man neinteresē!

Pietiem.com priekš manis vairs neiksistē!

Atbildēt

Sandis

07.03.2016. 19:11

Tad palasiet arī šo ;) http://www.slokenbergs.com/

Atbildēt

ss

07.03.2016. 19:05

»

Zenons

Attn: Lato Lapsa, PIETIEK.com


Saistības nekādas , un šādu dumju rakstu būs diezgan daudz! Ideja ir skaidra : piedirst elektorāta galvu ar sūdiem , un mainīt viedokli par personāžu ! Šis ir viens no veidiem kā to panākt, es domāju , ka ne to vien mēs par Kaimiņiem dabūsim "zināt"!

Atbildēt

ss

07.03.2016. 18:55

Kā rādās , tad pasakas sacerēt banānijā māk diezgan labi! Scenāriju un stilu gan prasītos pakoriģēt- tāda salkana diršana vien ir! No tā visa murga 0% patiesības!! Neapstrīdami gan , ka atrodad elektorāts ar atplēstu muti , kuri šīs samazgas uztver nopietni! Pr kampaņu rīkotājiem: jums pietrūkst inovatīvu ideju , tas viss ir tik prasti truls , ka ticamības momensts nemaz nesakas!!!

Atbildēt

AUSMA

07.03.2016. 17:56

»

kauguri

artusa tēvs vladimirs tāds pats uzmetējs,gribuļinu apkāsa,tur visi radi slimi


Vecīt, Artusa tētis nav VLADIMIRS, bet Māris. Vai tu esi VLADIMIRS?

Atbildēt

dDD

07.03.2016. 17:44

»

Das n

1. ja apgalvojumam ir pamats ir jāvēršas tiesā...


Artusa atbalstītāji nav jums pierastie idioti vēlētāji, kuriem parādi pirkstu un tie smejas.
----
Un pie kuras kategorijas tad jūs piederat? Tie, kuri smejas, kad viņus ar pirkstu ..iš!?

Atbildēt

Paija

07.03.2016. 17:40

1. Nepazīstu Kaimiņu ģimeni, nekā personīga, bet kādēļ nejautā viedokli pašai Līgumslēdzējai Pusei - Kaimiņa mātei, bet jautā viņas dēlam?
Lūk šis nav saprotami.

2. Ja portālā būtu Kaimiņa mātes viedoklis vai viņas attiekšanās sniegt komentārus - tas būtu saprotams.

3. Kādēļ Kaimiņa mātei kā ne-publiskai personai būtu jāsniedz paskaidrojumipubliskā vidē? Arī absurds.

Atbildēt

Cietums

07.03.2016. 17:33

»

Marika

Vislabāk man patīk kā pieaudzis vīrietis visu laiku taisnojas - man jau nepatika, bija aizdomas, likās... bet tik un tā rakstīju pilnvaras. Kamēr būs aitas - būs arī cirpēji. Artuss pareizi dara, ka nekomentē šādu murgu. Ko tur komentēt. Diemžēl šo ''cilvēku'' seši gadi cietumā neko nav iemācījuši. ...


jau blēžus nevar izmācīt,tikai izolē no sabiedrības uz noteiktu laiku. Vai tad Breiviks ,sēdēdams cietumā, apzinās ko ir izdarījis, tikai kačā savas tiesības,bet nogalināto un sakropļoto piederīgie cieš un pārdzīvo visu atlikušo mūžu.

Atbildēt

Viedoklis

07.03.2016. 17:33

Nefanoju ne par Kaimiņu, ne par viņa politisko embriju, bet ir tāda ļoti nelāga "piegarša" šim melnajam PR.

Atbildēt

Viedoklis

07.03.2016. 17:30

Kaimiņa māte spriežot pēc visa nav nekāda "konfekte", bet šis krāšņais pastāsts vairāk velk uz Kaimiņa nomelnošanu aiz politiskiem motīviem. Acīmredzot kādam, vai kādiem, ļoti nepatīk Kaimiņa pēdējā laika politiskās aktivitātes.

Atbildēt

Lelle

07.03.2016. 17:27

»

Žanis

Sāk iezīmēties Lapšas kunga pasūtījumu virziens, un proti tas nāk no Latvijas ziemeļaustrumiem. Proti no Ļemberga! Par viņu vai ZZS šeit vispār nav rakstu


Lemburģija nav Latvijas ziemeļaustrumos! Drīzāk rietumos.
Tas, ka kampējiem ir bailes no jaunās partijas, ir fakts.

Atbildēt

to pietiek. com

07.03.2016. 17:25

"Red. piez. Labprāt uzklausīsim un publicēsim arī otrās puses viedokli, diemžēl pagaidām Artuss Kaimiņš nav atsaucies uz aicinājumu to sniegt."

Vai Jūs tur domājiet ar galvām arī?!Kapēc Artusam kaimiņam te kautkas būtu jāskaidro? Prasiet skaidojumu Lienei Kaimiņai, ja kas interesē! Uz Artusu kaimiņu šitais mugojums absolūti neattiecas.
Pareizi jau te viens teica: ka lielai daļai Saeimas deputātu būtu jākrien lekt Daugavā par savu atvašu izdarībām, bet kaut kā nelec vis.

Atbildēt

Žanis

07.03.2016. 17:21

Sāk iezīmēties Lapšas kunga pasūtījumu virziens, un proti tas nāk no Latvijas ziemeļaustrumiem. Proti no Ļemberga! Par viņu vai ZZS šeit vispār nav rakstu.

Atbildēt

bomis

07.03.2016. 17:19

»

Pagalms

Smiekli nāk, kā Artusa elektorāts te cepjās


A tu esi vienotības fans?

Atbildēt

Nezinis

07.03.2016. 17:18

»

šņore

Bet pats esi Latgales čempions vienrocīga raušanā? Varbūt balerīna, ka čurā stavus


A ko tu dirs? Ko tu esi sakarīgu izdarījis?

Atbildēt

Pagalms

07.03.2016. 17:18

Smiekli nāk, kā Artusa elektorāts te cepjās. :)

Atbildēt

Marika

07.03.2016. 17:13

Vislabāk man patīk kā pieaudzis vīrietis visu laiku taisnojas - man jau nepatika, bija aizdomas, likās... bet tik un tā rakstīju pilnvaras. Kamēr būs aitas - būs arī cirpēji. Artuss pareizi dara, ka nekomentē šādu murgu. Ko tur komentēt. Diemžēl šo ''cilvēku'' seši gadi cietumā neko nav iemācījuši. NEKO!

Atbildēt

>16:02

07.03.2016. 17:12

Kaimins var pipet kaut vai kaprona zekes un sagrieztus zida lakatinus,galvenais ,ka vin dod pa galvu latviesu ieredniem,vienotibas sorositiem un vl analfabetiem. LABAK KAININS NE KA dzintarparadnieks un garais tizlenis dombrava.

Atbildēt

Lelle

07.03.2016. 17:07

Izlasīju komentārus... Jāāā...vecajiem mūdžiem pamatīgas bailes no jaunās partijas, tāpēc tagad močīs Artusu kā vien var, bet tas viņus tāpat neglābs no skuju takas, jo laiki mainās un vecie mūdži vēl to nejūt, drīz jutīs....

Atbildēt

šņore

07.03.2016. 16:45

»

Nezinis

Ko te dirs (jāa)? Māte ir Latvijas čempione mākslas vingrošanā. Ko tu esi sakarīgu izdarīojis


Bet pats esi Latgales čempions vienrocīga raušanā? Varbūt balerīna, ka čurā stavus?:)

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

18

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

FotoEs tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir sarežģītā situācijā, mēģinot šo kuģi kaut kā izstūrēt cauri Covid pandēmijas izraisītajai krīzei, izmantojot to komandu, kāda nu viņa rīcībā ir nonākusi.
Lasīt visu...

6

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

FotoNe tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās valsts prezidenta Egila Levita kā valsts vadītāja līderības problēma. Acīmredzams, ka valstij sarežģītos brīžos E.Levits vienkārši nespēj vai nevēlas pildīt savus valsts prezidenta pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem", nespējot adekvāti reaģēt uz notikumiem sabiedrībā.
Lasīt visu...

12

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

FotoSmagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus un topinambūrus. Būvēju savu pasauli no tām lietām, kuras uzturēja manu senču pasauli. Tām jābūt pietiekami stiprām, lai uzturētu arī manu, lai gan vēlu iesāktu, lai gan tikai tikko radītu, lai gan maziņu un vēl vārgu, bet MANU PAsauli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....