Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!

08.03.2016. 11:03

»

Rīgas siltums

Var redzēt, cik izglītots ir Kaimiņa elektorāts. Turpat pie Zīgerista banānistiem stāv


Zigerists solija kart latvijas komunistu dizvirus ar smukajam frizuram aiz kajam Raina bulvara liepu zaros.bet ta laika latvijas pensionares tadu varmacibu nepielava ar protesta balsojumu.Sodien Kaimins iestajas par Zolitudes tragedijas vaininieku tiesasanu un aicina vestule Eirokomisijai nepielaut korumpanta dombrovska ievelesanu atbildiga amata Brisele.

Atbildēt

Alvis

08.03.2016. 10:53

»

A.Lembergs

Lato Lapsa pat savu māti butu gatavs pardot ZZS par saprātīgu summu


Sevi viņš jau ir pārdevis daudziem,bet Lato ir dārga prostitūta.

Atbildēt

Kaimiņ ,tavs atbalstītāju skaits tikai pieaugs.

08.03.2016. 10:26

Tieši otrādi,jo vairāk Artuss Kaimiņš tiek nepamatoti apsūdzēts ,jo lielāks būs viņa atbalstītāju skaits. Šie negodīgie melnās kampaņas veicēji,un bīdītāji var nepūlēties, jo lielāka netaisnība pret Artusu tiks vērsta,jo vairāk atbalstītāju un potenciālo vēlētāju skaits tikai pieaugs.Vecie partiju blēži nobijušies,tāpēc jau parādās šādi rakstiņi un uzpirktie ,kuri gatavi gāzt dubļus uz Artusa nevietā , visi viņi paliks ar garu degunu.

Atbildēt

Anna

08.03.2016. 10:16

Atceros, ka īsi pirms vēlēšanām Einārs Repše "kaut kā netīšām" naktī sabrauca puskailu cilvēku, kurš "kaut kā netīšām atradās ceļa vidū, kur brauca vēlētāju jaunais elks... Tad par to skaļi klaigāja Pans Kleksis. Nekas Latvijā nenotiek netīšām. VARA un NAUDA -tas ir baiss dzinulis, kam visi līdzekļi labi.

Atbildēt

Aivars

08.03.2016. 10:10

Tagad saprotu, kas tā par notāri....kad mūs "apjāja" 3 gadus atpakaļ, vēl neticēju, ka tā var būt...uz zemes nav taisnības, ...

Atbildēt

Pie kā vainīgs Artuss?

08.03.2016. 09:59

Pilnīgi un galīgi nepiekrītu šim Artusa apsūdzētājam. Kurš bērns var atbildēt par savu vecāku grēkiem,ko viņi darījuši vai dara? Un kāpēc tiek apkaunots Artus? Kur viņš ir vainīgs? Vai negodīgiem vecākiem nevar būt godīgi bērni ? Var būt. Un negodīgiem bērniem var būt godīgi vecāki.Šis apkaunojošais raksts vērsts pret Artusu ir pilnīgi nevietā.Kā viņš var visu zināt ko un kā rīkojas viņa māte? Vai viņš ieķēries mātes brunčos staigā viņai līdzi un seko ko viņa dara. Tad jau bērni būs vainīgi arī par dzērājiem tēviem ,un uzdzīvotajām mātēm.Tas bija ļoti necienīgi publicēt šādu rakstu par Artusu .it kā viņš to būtu izdarījis. Negodīga nomelnošanas kampaņa tiek vērsta pret Artusu.

Atbildēt

08.03.2016. 09:53

»

Vēl viens viedoklis

Jau agrāk radās šis jautājums un nu vēlreiz - L.L., vai tu cīnies par labāku Latviju, vai tomēr ir tā, kā secināju no intervijas ar bijušo tavu sabiedroto - Saatčijani...


Stulbs viedoklis Tev ir - L.L. un Pietiek nevienam nav pārdevies, bet dod iespēju brīvi izteikt savu viedokli..lai arī tas ir L.L. un partneres bizness.Vismaz godīgs bizness.

Atbildēt

08.03.2016. 09:51

»

goy

Novēlu Kaimiņm sekmes cīnīties ar latvijas izzadzējiem,mēs balsosim par Tevi,brauksim no visam latvijas pusem,lai novēlētu par Tavu partiju


Kad satiksieties, prasiet spirit un vibe un marihuanu, lai varat uzsmēķēt!

Par Kaimiņa Marihuānas partiju !

Atbildēt

goy

08.03.2016. 08:16

Novēlu Kaimiņm sekmes cīnīties ar latvijas izzadzējiem,mēs balsosim par Tevi,brauksim no visam latvijas pusem,lai novēlētu par Tavu partiju.

Atbildēt

Rīgas siltums

08.03.2016. 08:08

Var redzēt, cik izglītots ir Kaimiņa elektorāts. Turpat pie Zīgerista banānistiem stāv.

Atbildēt

Vēl viens viedoklis

08.03.2016. 05:52

Jau agrāk radās šis jautājums un nu vēlreiz - L.L., vai tu cīnies par labāku Latviju, vai tomēr ir tā, kā secināju no intervijas ar bijušo tavu sabiedroto - Saatčijani?
No toreizejās intervjas aptuvenais rezumē bija tāds - tev patīk kasīties, tu nevari iztikt bez līšanas otra netīrajā veļā.
Tad nu kā ir - vai tu iestājies par tiesiskumu, aizstāvot valsts intereses, vai tomēr tas ir tavs fetišs - vnk uzkasīties kādam?
Es vislaik centos sevi pārliecināt, ka kaut ko nezinu par tevi, lai citi runā, lai... Bet tagad, kad viss ož pēc mella jo mella PR, es nekādīgi vairs nevaru paiet šim jautājumam garām.
Un jautājums ir sekojošs - vai tu visu, ko dari, dari valsts labā, vai tomēr tas ir tikai un vienīgi savu personisko nekārtību apmierināšana?

Atbildēt

:)

07.03.2016. 22:58

Interesanti, cik komentētāju te rukā? 2 vai 3, bet varbūt , mani ieskaitot, 4 ? Atgādina pirms 5 gadiem Apollo mutes aizbāzēju komandu.

Atbildēt

A.Lembergs

07.03.2016. 22:55

Lato Lapsa pat savu māti butu gatavs pardot ZZS par saprātīgu summu.

Atbildēt

spirit & vine & marihuana & artuss

07.03.2016. 22:31

»

Viedoklis

Nefanoju ne par Kaimiņu, ne par viņa politisko embriju, bet ir tāda ļoti nelāga "piegarša" šim melnajam PR


Kaimiņam Pietiek deva iespēju izteikties šai jautājumā. Bet viņš atteicās, laikam, sapīpējies marihuānu, ka neaizstāv padomju vingroitaju, krapnieci nekustamajos - mammīti savu!

Par kādiem jautājumiem liks runāt Kaimiņam, par tiem viņš runās.

Bija Zolitūde, sekos budžeta ienākumi.Vai tik Kaimiņam nebūs uzdots virzīt marihuanas legakizāciju? Visticamāk, ka jā, jo ir šo legalizetāju lobijs Saeimā, spirit&vine&marihuana!

Atbildēt

07.03.2016. 22:13

»

Nezinis

Ko te dirs (jāa)? Māte ir Latvijas čempione mākslas vingrošanā. Ko tu esi sakarīgu izdarīojis


3 kārtējā PSRS vicečempione, LPSR, atsevišķos veidos mākslas vingrošana No 1975-1980 gadam. sporta pedagijas maģistrs, Nekustamā īpašuma speciāliste.Pēc Cv.

Atbildēt

Albins

07.03.2016. 22:05

»

janis

Slokenberga stāsts ir tiešam pāties


Tur jau tā lieta, ka Slokenbergs nevienam netaisās maksāt, bet prasa strādāt viņa labā par velti. Un vēl pēc kāda laika raksta sūdzības policijai un citām iestādēm, kā viņš nabadziņš apkrāpts. Īsts urla.

Atbildēt

Zenons

07.03.2016. 21:47

Attn: Lato lapsa, pietiek.com

Kā redzu un saprotu, tad jūs neesiet spējigi komentēt.
Jūs nespējat atbildēt uz vienkāršu un tiešu jautājumu.

Secinājumi? pērkami/-as maukas* jūs esiet.

*mauka - šis vārds visprecīzāk atspoguļo svētajos rakstos domāto ideju.

Atbildēt

!

07.03.2016. 21:17

slokenbergu uz sunu budu un pie kedes.

Atbildēt

ss

07.03.2016. 20:52

»

janis

Slokenberga stāsts ir tiešam pāties


Pāāātiesāku murgu nāv nāv gādijies lāsīt , pilnīgi āāsaras sāāka birt!!:)))))

Atbildēt

janis

07.03.2016. 20:37

Slokenberga stāsts ir tiešam pāties!
Esmu parliecinajos par to palīdzot viņam sniegt dažādas prasibas pieteikumi tiesa par šeit izsklastitiem apstakļiem. Tikai Slokenbergs izradījas pats skops uz nāudam. Par padarīto manu darbu nesamāksaja!

Atbildēt

Seniora

07.03.2016. 20:22

Interesanti būtu uzzināt kurš varonis/-e pasūtīja rakstu. Ja likās un bija šaubas nevajadzēja neko parakstīt, pats vainīgs

Atbildēt

neticu nejaušībai

07.03.2016. 19:42

Domāju, ka cilvēku nevar nošaut nejauši...
Šis viss nudien izskatās pēc ļoooti liela satraukuma, ka Kaimiņa partija izkonkurēs tos, kas tagad pie varas. Tiks likti lietā visi iespējamie līdzekļi, lai tas nenotiktu. Šis ir tikai sākumas melnajai kampaņai.
Kaimiņ, saturies, pat Tava māte atrasta!!!!!! Pie tam, runās un prasīs Tev - ne mātei!

Atbildēt

Vemt gribas

07.03.2016. 19:17

Pirms tam uzskatīju, ka šī mājas lapa vēl tautai labu, un tiešām ir par taisnības atklāšanu un acu atvēršanu. Ziniet, ja jūs gribējāt pacelt reitingu, tad Jums vajadzēja ar Artusu apvienoties, nevis censties nomelnot cilvēku, par kuru nobalsoja ļoti liels skaits tautiešu, kuri vēlas kaut ko mainīt!

Viņš savu darbību aktīvi uzsāka pēc Zolitūdes traģēdijas, pirms iestāties Saeimā viņš deva solījumus, kurus viņš ir izpildījis!! Parādiet man vēl kaut vienu tādu deputātu!! Artuss Kaimiņš ir parādijis tautai kā viss notiek no iekšpuses un cik viegli tiek izšķērdēta mūsu nauda!

Lai cik labi Jums nebūtu samaksāts par Kaimiņu ģimenes nomelnošanu, Jūs būsiet zaudētājos nevis viņš!

Goda vārds man ir vienalga vai šis raksts ir patiess vai nē! Man ir savs viedoklis par Artusu, un kāda ir viņa māte, tēvs brālis vai tante man neinteresē!

Pietiem.com priekš manis vairs neiksistē!

Atbildēt

Sandis

07.03.2016. 19:11

Tad palasiet arī šo ;) http://www.slokenbergs.com/

Atbildēt

ss

07.03.2016. 19:05

»

Zenons

Attn: Lato Lapsa, PIETIEK.com


Saistības nekādas , un šādu dumju rakstu būs diezgan daudz! Ideja ir skaidra : piedirst elektorāta galvu ar sūdiem , un mainīt viedokli par personāžu ! Šis ir viens no veidiem kā to panākt, es domāju , ka ne to vien mēs par Kaimiņiem dabūsim "zināt"!

Atbildēt

ss

07.03.2016. 18:55

Kā rādās , tad pasakas sacerēt banānijā māk diezgan labi! Scenāriju un stilu gan prasītos pakoriģēt- tāda salkana diršana vien ir! No tā visa murga 0% patiesības!! Neapstrīdami gan , ka atrodad elektorāts ar atplēstu muti , kuri šīs samazgas uztver nopietni! Pr kampaņu rīkotājiem: jums pietrūkst inovatīvu ideju , tas viss ir tik prasti truls , ka ticamības momensts nemaz nesakas!!!

Atbildēt

AUSMA

07.03.2016. 17:56

»

kauguri

artusa tēvs vladimirs tāds pats uzmetējs,gribuļinu apkāsa,tur visi radi slimi


Vecīt, Artusa tētis nav VLADIMIRS, bet Māris. Vai tu esi VLADIMIRS?

Atbildēt

dDD

07.03.2016. 17:44

»

Das n

1. ja apgalvojumam ir pamats ir jāvēršas tiesā...


Artusa atbalstītāji nav jums pierastie idioti vēlētāji, kuriem parādi pirkstu un tie smejas.
----
Un pie kuras kategorijas tad jūs piederat? Tie, kuri smejas, kad viņus ar pirkstu ..iš!?

Atbildēt

Paija

07.03.2016. 17:40

1. Nepazīstu Kaimiņu ģimeni, nekā personīga, bet kādēļ nejautā viedokli pašai Līgumslēdzējai Pusei - Kaimiņa mātei, bet jautā viņas dēlam?
Lūk šis nav saprotami.

2. Ja portālā būtu Kaimiņa mātes viedoklis vai viņas attiekšanās sniegt komentārus - tas būtu saprotams.

3. Kādēļ Kaimiņa mātei kā ne-publiskai personai būtu jāsniedz paskaidrojumipubliskā vidē? Arī absurds.

Atbildēt

Cietums

07.03.2016. 17:33

»

Marika

Vislabāk man patīk kā pieaudzis vīrietis visu laiku taisnojas - man jau nepatika, bija aizdomas, likās... bet tik un tā rakstīju pilnvaras. Kamēr būs aitas - būs arī cirpēji. Artuss pareizi dara, ka nekomentē šādu murgu. Ko tur komentēt. Diemžēl šo ''cilvēku'' seši gadi cietumā neko nav iemācījuši. ...


jau blēžus nevar izmācīt,tikai izolē no sabiedrības uz noteiktu laiku. Vai tad Breiviks ,sēdēdams cietumā, apzinās ko ir izdarījis, tikai kačā savas tiesības,bet nogalināto un sakropļoto piederīgie cieš un pārdzīvo visu atlikušo mūžu.

Atbildēt

Viedoklis

07.03.2016. 17:33

Nefanoju ne par Kaimiņu, ne par viņa politisko embriju, bet ir tāda ļoti nelāga "piegarša" šim melnajam PR.

Atbildēt

Viedoklis

07.03.2016. 17:30

Kaimiņa māte spriežot pēc visa nav nekāda "konfekte", bet šis krāšņais pastāsts vairāk velk uz Kaimiņa nomelnošanu aiz politiskiem motīviem. Acīmredzot kādam, vai kādiem, ļoti nepatīk Kaimiņa pēdējā laika politiskās aktivitātes.

Atbildēt

Lelle

07.03.2016. 17:27

»

Žanis

Sāk iezīmēties Lapšas kunga pasūtījumu virziens, un proti tas nāk no Latvijas ziemeļaustrumiem. Proti no Ļemberga! Par viņu vai ZZS šeit vispār nav rakstu


Lemburģija nav Latvijas ziemeļaustrumos! Drīzāk rietumos.
Tas, ka kampējiem ir bailes no jaunās partijas, ir fakts.

Atbildēt

to pietiek. com

07.03.2016. 17:25

"Red. piez. Labprāt uzklausīsim un publicēsim arī otrās puses viedokli, diemžēl pagaidām Artuss Kaimiņš nav atsaucies uz aicinājumu to sniegt."

Vai Jūs tur domājiet ar galvām arī?!Kapēc Artusam kaimiņam te kautkas būtu jāskaidro? Prasiet skaidojumu Lienei Kaimiņai, ja kas interesē! Uz Artusu kaimiņu šitais mugojums absolūti neattiecas.
Pareizi jau te viens teica: ka lielai daļai Saeimas deputātu būtu jākrien lekt Daugavā par savu atvašu izdarībām, bet kaut kā nelec vis.

Atbildēt

Žanis

07.03.2016. 17:21

Sāk iezīmēties Lapšas kunga pasūtījumu virziens, un proti tas nāk no Latvijas ziemeļaustrumiem. Proti no Ļemberga! Par viņu vai ZZS šeit vispār nav rakstu.

Atbildēt

bomis

07.03.2016. 17:19

»

Pagalms

Smiekli nāk, kā Artusa elektorāts te cepjās


A tu esi vienotības fans?

Atbildēt

Nezinis

07.03.2016. 17:18

»

šņore

Bet pats esi Latgales čempions vienrocīga raušanā? Varbūt balerīna, ka čurā stavus


A ko tu dirs? Ko tu esi sakarīgu izdarījis?

Atbildēt

Pagalms

07.03.2016. 17:18

Smiekli nāk, kā Artusa elektorāts te cepjās. :)

Atbildēt

Marika

07.03.2016. 17:13

Vislabāk man patīk kā pieaudzis vīrietis visu laiku taisnojas - man jau nepatika, bija aizdomas, likās... bet tik un tā rakstīju pilnvaras. Kamēr būs aitas - būs arī cirpēji. Artuss pareizi dara, ka nekomentē šādu murgu. Ko tur komentēt. Diemžēl šo ''cilvēku'' seši gadi cietumā neko nav iemācījuši. NEKO!

Atbildēt

>16:02

07.03.2016. 17:12

Kaimins var pipet kaut vai kaprona zekes un sagrieztus zida lakatinus,galvenais ,ka vin dod pa galvu latviesu ieredniem,vienotibas sorositiem un vl analfabetiem. LABAK KAININS NE KA dzintarparadnieks un garais tizlenis dombrava.

Atbildēt

Lelle

07.03.2016. 17:07

Izlasīju komentārus... Jāāā...vecajiem mūdžiem pamatīgas bailes no jaunās partijas, tāpēc tagad močīs Artusu kā vien var, bet tas viņus tāpat neglābs no skuju takas, jo laiki mainās un vecie mūdži vēl to nejūt, drīz jutīs....

Atbildēt

šņore

07.03.2016. 16:45

»

Nezinis

Ko te dirs (jāa)? Māte ir Latvijas čempione mākslas vingrošanā. Ko tu esi sakarīgu izdarīojis


Bet pats esi Latgales čempions vienrocīga raušanā? Varbūt balerīna, ka čurā stavus?:)

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....