Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

07.03.2016. 16:43

»

latviešu vēlēt

Jūs vispār pats sapratāt ko te uzrakstījāt


Bondars kā DP, SAB darbonis nevarēja nezināt par šo Kaimiņa kompromātu ar mātes krāpniecību un parādiem. Bondara partija atbrīvojās no Kaimiņa, kas savu darbu izdarīja- ievilka Saeima amerikāņu sproti ar visu viņu partiju, lai šis kompromats ar Kaimiņa mati nekristu par Bondara partiju.

Atbildēt

Nezinis

07.03.2016. 16:43

»

jāa...

šitas ticami izgaismo situāciju


Ko te dirs (jāa)? Māte ir Latvijas čempione mākslas vingrošanā. Ko tu esi sakarīgu izdarīojis?

Atbildēt

Lelle

07.03.2016. 16:42

»

Paija

... nu man , šis raksts kaut kā šķiet neētisks...


Par Levitu-NEMŪŽAM! Tāds pats shērmotājs kā visi iepriekšējie, pie tam nav latvietis!!!

Atbildēt

07.03.2016. 16:40

»

letiņam

Tu vispar pats saprati ko te uzrakstiji


Tas, Martiņ Bondar, tu?

Atbildēt

Lelle

07.03.2016. 16:39

»

Kaimiņa fandoms iesprindzis. Acīmredzot daudzi liek lielas cerības uz šo klaunu. Jo lielāks klauns, jo lielāks troksnis. Melnais pr ir biedra lapsas specialitāte


Bet nav jau vairāk uz ko cerēt. Visi pārējie aptaisījušies līdz ausīm un nelabi smird.
Pat, ja rakstītais būtu taisnība, bērni neatbild par vecāku grēkiem.

Atbildēt

Juris

07.03.2016. 16:23

"...es netīšām nošāvu cilvēku!!!!!"

Wow!

Atbildēt

07.03.2016. 16:21

Var būt arī tā, ka Kaimiņam radīja tādus apstākļus, ka pats pieņem lēmumu, no partijas izstāties, jo savu darbu bija izdarījis - amerikāņu šproti Bondaru, kam pielaide augstākajiem valsts noslēpumiem, ievilkt Saeimā.

Ļoti līdzīga gāja reklāma pirms vēlēšanām ar Bondaru tajā laikā - taisīja no šī VVF sulaiņa visīstāko cietēju - latvieti, kas strādā un studē ASV, nabadziņu, kas līdzīgs padzītajiem latviešiem no Latvijas. Paralēli Kaimiņš strādāja ārzemēs, ārzemju latviešus pierunājot balsot par viņu un šproti-sulaini Bondaru.

Šis raksts arī var būt šprotes –sulaiņa Bondara tālākais pasūtījums, lai vēlētājs pieslejas šprotes, VVF sulaiņa Bondara partijai, nevis ar Kaimiņu aiziet „pa skuju taku” .

Atbildēt

07.03.2016. 16:11

»

es

nesaprotu,kads sakars Artusam ar mates veiktajam mahinacijam.Latviesi ir un paliek skaudiga nenovidiga tauta,kauns,jo ari es esmu latviete


Tā nav - Kaimiņam to vajadzēja paredzēt un nelīst politikā. Rietumu pasaulē cilvēku vertē pēc tā, kas ir viņa tuvakie radi radi (Kaimiņš smēķē marihuānu, vēlas lai to legalizē), vai tie nav parādos, cik zinoši, veiksmīgi, ar ko satiekas, kas ir draugi, kuriem no draugiem parādā un cik..Tas ir vienkāršas lietas, ar ko visi normāli cilvēki rēķinās. Kaimiņš jau tagad ir politisks līķis jo uz viņu krīt aizdoma, ka iet politikā, lai tā vai citādi palīdzētu matei atdot parādu 200 000 LVL vai euro..

Atbildēt

07.03.2016. 16:02

»

ragana

Tas jau bija gaidāms,ka Kaimiņam miera nebūs,kamēr nebūs,piedodiet,"aprakts un vēl ar grābeklīti pārbraukts".Fui,cik zemiski!Zemāk nav iespējams krist.Interesanti,kurš par šo riebeklību maksā


Kaimiņš narkomāns, prasts aktierītis, kas iespēlējies teātrī. Nekaunīgs bez gala. Aizvien nekaunīgāks - ābols no ābeles tālu nekrīt. Kada māte – neveiksminiece un krāpniece, tāds arī dēls.

Manuprāt, Kaimiņš vnk ir DP darbonis, kura uzdevums bija amerikāņu šproti, VVF sulaini Bondaru, ievilkt Saeimā. Bondaram ir augstākā pielaide valsts noslēpumam - SAB un DP cilvēks.

Izmantoja Kaimiņu. Kaimiņam jauns uzdevums, izstāties no šprotes partijas un taisīt jaunu kustību, kurai jārunā tikai par budžetu un naudas atņemšanu ar VID starpniecību uzņēmējiem, jo valsts slīgst parādos.

Kaimiņa uzdevums ar Ati Zakatistovu ir dibināt jaunu partiju, tādu kā Vienotības un Zatlera partijas atvietotāju. Kaimiņam bija uzdevums izmantot ārzemju latviešus, kas viņam arī izdevās ar savu nekaunību - visās tikšanās reizēs tēloja savējo un teica, ka čurājot stāvus. Deva padomus citiem - nečurāt pret vēju - droši vien bija marihuānu UK sapīpējies.

Atbildēt

123

07.03.2016. 15:53

Pats muļķis, bet tagad kādu vaino. Bet LL tik visādas muļķības publicē, būtu jau sācis normāli strādāt. Vai tā ir baigā sensācija un atmaskošana? Smiekli nāk :)))

Atbildēt

sekotaajs

07.03.2016. 15:49

»

kaktuss

ŠĪ KUNDZE AR SAVĀM DARBĪBĀM PAZĪSTAMA VISĀ RĪGĀ....NEKĀ JAUNA...VIENKĀRŠI PROFESIJA TĀDA


Nu tad pastaasti man ar veel kaut ko :). Pashi gan visi ljoti sveti :).

Atbildēt

ragana

07.03.2016. 15:43

Tas jau bija gaidāms,ka Kaimiņam miera nebūs,kamēr nebūs,piedodiet,"aprakts un vēl ar grābeklīti pārbraukts".Fui,cik zemiski!Zemāk nav iespējams krist.Interesanti,kurš par šo riebeklību maksā .

Atbildēt

kauguri

07.03.2016. 15:43

artusa tēvs vladimirs tāds pats uzmetējs,gribuļinu apkāsa,tur visi radi slimi.

Atbildēt

sekotajs

07.03.2016. 15:40

»

Das n

1. ja apgalvojumam ir pamats ir jāvēršas tiesā...


TIESHI TAA!!! Mes neesam pajalnjiki un mes protam atshkjirt PROVOKACIJU no patiesiibas!!!! Artuss un Liene TURATIES!!! Viss buss labi!! Bet Lato Lapsa ir nostaajies starp 2 fronteem. Izskataas ka pats nezin uz kuru pusi iet. Varbut Lato jums vajag saakt saprast ka nevar pa vairaakaam fronteem dragaat. Kapec piemeeram nevar bt provokativs raksts par Solvitu? Kapec tagad kad Artuss dibina savas lietas un ir prom no politiskaas mafijas kapec tagad tieshi par vinja gjimeni kaut kas uzrodaas??? PROVOKAACIJA paliek PROVOKAACIJA!

Atbildēt

Darznieks

07.03.2016. 15:34

Izskatās, ka abi ir labi. Skatiesties www punkts slokenbergs punkts com

Atbildēt

sekotaajs

07.03.2016. 15:32

Jaa viss ok.Bet ljoti daudzi fakti ir pretruniigi. Es labprat izlasiitu rakstu ar Lienes saciito un tikai tad varetu sheit vispar kaut ko saakt saprast. patreiz uztveru sho visu vienkarshi par PROVOKAACIJU un vairaak NEKO! Un nevajag piit Artussu iekshaa. Un vispar lai kas tur ir vai nav bijis tas nav presee japublicee bet gan tam domaatas speciaalas instances kas sho visu arii atshkjetinaas. Pirms vainot kaadu konkretaa lietaa ir vajadziigi pieraadijumi un fakti. Taatad shis raksts ir un paliek kaa tuksha PROVOKAACIJA. Cieniijamais Lapsas kungs. Jums jau gan vajadzeetu saprast ar ko ir darishana un es lidz shim jus uzskatiju par gudru cilveeku. Tad varbut ari vajag gudri rikoties nevis pargalvigi provoceet lasitaajus. Jauku dienu viesiem.

Atbildēt

Izskatās

07.03.2016. 15:28

Blēdis ar mega-parādiem uzmeta blēdi-slepkavu kurš gribēja noslēpt "bagātības".
Galvenais, ka cilvēki vēstures gaitā guva daudz dažādas macības līdz nonāca pie slēdziena, ka ābols no ābeles tālu nekrīt

Atbildēt

es

07.03.2016. 15:27

nesaprotu,kads sakars Artusam ar mates veiktajam mahinacijam.Latviesi ir un paliek skaudiga nenovidiga tauta,kauns,jo ari es esmu latviete

Atbildēt

vai ta uzmeta ?

07.03.2016. 15:18

Suņu būdā Kaimiņš tā luncinājās ap L.L.Dzīve pamazām katru noliek savā vietā,nav ko lekt augstāk par savu sēžamvietu !

Atbildēt

vid 173 rotejosas galvas

07.03.2016. 15:18

»

Džimis...

Kā zeme nes šitādu kaimiņu ? Kādu māte laidusi pasaulē,tāds ar Dieva nepieņemts pļundurē


Kaimins ir bistams visiem latviesu ieredniem,ne tikai sorositiem un vl analfabetiem.

Atbildēt

Zenons

07.03.2016. 15:10

P.S. Cik saprotu tad L.Kaimiņa ir pilngadīga un viņai ar A.Kaimiņu ir atsevišķa saimniecība un A.Kaimiņš nav viņas pilnvarnieks, nav algots darbinieks, bet tikai dēls.

Gadījumā, ja LL un kāds no Pietiek.com pārstāvjiem prot lasīt, tad ieteiktu iepazīties ar Civillikuma Trešās apakšnodaļas pirmo daļu "Vecāku un bērnu personiskās attiecības". sākas ar 177.pantu.

Kaut kā analfabētiski viss izskatās. Sākot ar virsrakstu un draudiem publicēt. Solījumu publicēt pirmdien, bet nopublicējot svētdien ... .

Prasti, bet ko gan neizdarīsi, ja maksā.

Lūgums arī paziņot cilvēkiem savu cenrādi.

Atbildēt

Zenons

07.03.2016. 15:00

Attn: Lato Lapsa, PIETIEK.com

Vai jūs varētu atbildēt man uz vienu vienīgu jautājumu?

Kāds tieši ir A.Kaimiņam sakars ar visu šo apšaubāmo stāstu?

Atbildēt

lauķis

07.03.2016. 14:46

Lai nu paliek tā kaimiņa mamma , bet , Kaimiņš ir un būs partijnieks , politmafijas sastāvdaļa.

Atbildēt

fui

07.03.2016. 14:44

»

jautājums?

Ar tādu apšaubāmu reputāciju veido jaunu partiju


Lato lapsa ir fui,viņam ir apšaubāma reputācija ,kaut kur bija rastīts ,ka sievu arī dauzot un no Putina k. naudu saņemot

Atbildēt

Das n

07.03.2016. 14:40

1. ja apgalvojumam ir pamats ir jāvēršas tiesā.
2. Cik redzam pretenzijas rakstā tiek veiktas pret Lieni K. ne pret Artusu.
*. Secinājums: lai arī kāds nebūtu konflikta rezultāts, apgalvojums ir patiess vai nē, tas velk uz neveiklu centienu izspiest, kādu ad-hominem (loģikas kļūda) un tas ir arī viss. Neko vairāk par jūsu melīgo dabu tas neparāda.
Jums būtu laiks saprast un pieņemt, ka Artusa atbalstītāji nav jums pierastie idioti vēlētāji, kuriem parādi pirkstu un tie smejas.

Atbildēt

?

07.03.2016. 14:38

Kāpēc bērnam ir jāatbild par saviem vecākiem? Ja ir tik neapstrīdāmi un "vienreizēji" fakti par krāpniecību, tad kāpēc neuzsāk krimāllietu? Raksts ir pilnīgākais murgs ...

Atbildēt

Haris

07.03.2016. 14:25

»

m

cilveki ir tik stulbi


Nevis cilvēki, bet latvieši ir tik stulbi!

Atbildēt

no malas

07.03.2016. 14:21

Katrs pats atbild par saviem darbiem. Nevienam nevar uzgrūst atbildību par svešu nodarījumu.

Atbildēt

zirneklis

07.03.2016. 14:10

Nevaru piekrist ,Artuss jau nav atbildīgs par mātes dabiem,vai nedarbiem un Artusam taču vismaz tēvs arī ir bijis,un gēnus viņš varēja būt ieguvis no tēva,kurš ir atšķirīgs no mātes.Nedrīkst apmētāt ar dubļiem cilvēku,kurš nekur nav vainojams.

Atbildēt

Višinskis

07.03.2016. 13:56

Lapsas un suņa krustojums, tā par šo rakstu var izteikties! Bet tas tak nav par Kaimiņa rīcību! Muļķības...Pasūtījuma raksts

Atbildēt

Andievs

07.03.2016. 13:48

»

koļa

Diemžēl latvānijā ir tendence,ja tu sāc valstī par vismaz kaut kādu taisnību cīnīties, tad rodas lapsveidīgie kuri mēģina kaut ko fabricēt


Diemžēl latvānijā ir tendence, ja tu sāc aurot, ka cīnīsies par taisnību, tad tu, kaut arī nelietis, melis un populists, nonāc Saeimā un savāc pūļus ar sajūsmā čurājošiem faniem :)))

Atbildēt

m

07.03.2016. 13:46

cilveki ir tik stulbi?

Atbildēt

.....

07.03.2016. 13:44

»

zāle

A ko Artuss ir izdarījis??? Es tā arī nesapratu


narkomāni un krogus pļēguri mums tikai vēl saeimā trūkst.

Atbildēt

Lieliskais

07.03.2016. 13:31

»

zāle

A ko Artuss ir izdarījis??? Es tā arī nesapratu


A ko Artuss ir izdarījis??? Es tā arī nesapratu?
---
Ieskaties bildē, viņš ir zils.

Atbildēt

zāle

07.03.2016. 13:22

»

jautājums?

Ar tādu apšaubāmu reputāciju veido jaunu partiju


A ko Artuss ir izdarījis??? Es tā arī nesapratu?

Atbildēt

koļa

07.03.2016. 13:21

Diemžēl latvānijā ir tendence,ja tu sāc valstī par vismaz kaut kādu taisnību cīnīties, tad rodas lapsveidīgie kuri mēģina kaut ko fabricēt...

Atbildēt

iz dzīves...

07.03.2016. 13:16

»

aferists

Pats Dainis Slokenbahs pus Rīgai naudu parādā, tā ka nevajag te dirst


Dainis Slokenbergs un Liene Kaimiņa .Tāds tādu atrod!Abi rokās kā cūkas pa dubļiem!

Atbildēt

fui

07.03.2016. 13:05

Slepkava -kurš noslepkavojis savu sievu 4 promiļu reibumā, kurš ir parādā puspasaulei, cietumā par stučīšanu ticis pie telefona un ātrāk tiek izlaists ,tagad ,cer naudu nopelnīt par to ,ka var melno PR uztaisīt deputātam Kaimiņam ,kurš veido jaunu partiju , jo Lato Lapsa varbūt iedos kādu rubli ,kuru viņam būs iedevuši pasūtītāji.

Atbildēt

jā...

07.03.2016. 12:58

»

ir vēl

Lienes Kaimiņas kontā ir ne tikai šis gadījums. Par šo madāmu var grāmatu sarakstīt. Ostaps Benders nobāl


redzot A.Kaimiņa nekaunīgās darbības,visnotaļ ticami!Tad jau sanāktu grāmata ar divām daļām!

Atbildēt

kartupelis

07.03.2016. 12:53

LL, cik tev par šito sviestu samaksāja?

Atbildēt

nevainiigais

07.03.2016. 12:51

PIETIEK dirst- šis murgojums ievietojams šajā sadaļā

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....