Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

07.03.2016. 16:43

»

latviešu vēlēt

Jūs vispār pats sapratāt ko te uzrakstījāt


Bondars kā DP, SAB darbonis nevarēja nezināt par šo Kaimiņa kompromātu ar mātes krāpniecību un parādiem. Bondara partija atbrīvojās no Kaimiņa, kas savu darbu izdarīja- ievilka Saeima amerikāņu sproti ar visu viņu partiju, lai šis kompromats ar Kaimiņa mati nekristu par Bondara partiju.

Atbildēt

Nezinis

07.03.2016. 16:43

»

jāa...

šitas ticami izgaismo situāciju


Ko te dirs (jāa)? Māte ir Latvijas čempione mākslas vingrošanā. Ko tu esi sakarīgu izdarīojis?

Atbildēt

Lelle

07.03.2016. 16:42

»

Paija

... nu man , šis raksts kaut kā šķiet neētisks...


Par Levitu-NEMŪŽAM! Tāds pats shērmotājs kā visi iepriekšējie, pie tam nav latvietis!!!

Atbildēt

07.03.2016. 16:40

»

letiņam

Tu vispar pats saprati ko te uzrakstiji


Tas, Martiņ Bondar, tu?

Atbildēt

Lelle

07.03.2016. 16:39

»

Kaimiņa fandoms iesprindzis. Acīmredzot daudzi liek lielas cerības uz šo klaunu. Jo lielāks klauns, jo lielāks troksnis. Melnais pr ir biedra lapsas specialitāte


Bet nav jau vairāk uz ko cerēt. Visi pārējie aptaisījušies līdz ausīm un nelabi smird.
Pat, ja rakstītais būtu taisnība, bērni neatbild par vecāku grēkiem.

Atbildēt

Juris

07.03.2016. 16:23

"...es netīšām nošāvu cilvēku!!!!!"

Wow!

Atbildēt

07.03.2016. 16:21

Var būt arī tā, ka Kaimiņam radīja tādus apstākļus, ka pats pieņem lēmumu, no partijas izstāties, jo savu darbu bija izdarījis - amerikāņu šproti Bondaru, kam pielaide augstākajiem valsts noslēpumiem, ievilkt Saeimā.

Ļoti līdzīga gāja reklāma pirms vēlēšanām ar Bondaru tajā laikā - taisīja no šī VVF sulaiņa visīstāko cietēju - latvieti, kas strādā un studē ASV, nabadziņu, kas līdzīgs padzītajiem latviešiem no Latvijas. Paralēli Kaimiņš strādāja ārzemēs, ārzemju latviešus pierunājot balsot par viņu un šproti-sulaini Bondaru.

Šis raksts arī var būt šprotes –sulaiņa Bondara tālākais pasūtījums, lai vēlētājs pieslejas šprotes, VVF sulaiņa Bondara partijai, nevis ar Kaimiņu aiziet „pa skuju taku” .

Atbildēt

07.03.2016. 16:11

»

es

nesaprotu,kads sakars Artusam ar mates veiktajam mahinacijam.Latviesi ir un paliek skaudiga nenovidiga tauta,kauns,jo ari es esmu latviete


Tā nav - Kaimiņam to vajadzēja paredzēt un nelīst politikā. Rietumu pasaulē cilvēku vertē pēc tā, kas ir viņa tuvakie radi radi (Kaimiņš smēķē marihuānu, vēlas lai to legalizē), vai tie nav parādos, cik zinoši, veiksmīgi, ar ko satiekas, kas ir draugi, kuriem no draugiem parādā un cik..Tas ir vienkāršas lietas, ar ko visi normāli cilvēki rēķinās. Kaimiņš jau tagad ir politisks līķis jo uz viņu krīt aizdoma, ka iet politikā, lai tā vai citādi palīdzētu matei atdot parādu 200 000 LVL vai euro..

Atbildēt

07.03.2016. 16:02

»

ragana

Tas jau bija gaidāms,ka Kaimiņam miera nebūs,kamēr nebūs,piedodiet,"aprakts un vēl ar grābeklīti pārbraukts".Fui,cik zemiski!Zemāk nav iespējams krist.Interesanti,kurš par šo riebeklību maksā


Kaimiņš narkomāns, prasts aktierītis, kas iespēlējies teātrī. Nekaunīgs bez gala. Aizvien nekaunīgāks - ābols no ābeles tālu nekrīt. Kada māte – neveiksminiece un krāpniece, tāds arī dēls.

Manuprāt, Kaimiņš vnk ir DP darbonis, kura uzdevums bija amerikāņu šproti, VVF sulaini Bondaru, ievilkt Saeimā. Bondaram ir augstākā pielaide valsts noslēpumam - SAB un DP cilvēks.

Izmantoja Kaimiņu. Kaimiņam jauns uzdevums, izstāties no šprotes partijas un taisīt jaunu kustību, kurai jārunā tikai par budžetu un naudas atņemšanu ar VID starpniecību uzņēmējiem, jo valsts slīgst parādos.

Kaimiņa uzdevums ar Ati Zakatistovu ir dibināt jaunu partiju, tādu kā Vienotības un Zatlera partijas atvietotāju. Kaimiņam bija uzdevums izmantot ārzemju latviešus, kas viņam arī izdevās ar savu nekaunību - visās tikšanās reizēs tēloja savējo un teica, ka čurājot stāvus. Deva padomus citiem - nečurāt pret vēju - droši vien bija marihuānu UK sapīpējies.

Atbildēt

123

07.03.2016. 15:53

Pats muļķis, bet tagad kādu vaino. Bet LL tik visādas muļķības publicē, būtu jau sācis normāli strādāt. Vai tā ir baigā sensācija un atmaskošana? Smiekli nāk :)))

Atbildēt

sekotaajs

07.03.2016. 15:49

»

kaktuss

ŠĪ KUNDZE AR SAVĀM DARBĪBĀM PAZĪSTAMA VISĀ RĪGĀ....NEKĀ JAUNA...VIENKĀRŠI PROFESIJA TĀDA


Nu tad pastaasti man ar veel kaut ko :). Pashi gan visi ljoti sveti :).

Atbildēt

ragana

07.03.2016. 15:43

Tas jau bija gaidāms,ka Kaimiņam miera nebūs,kamēr nebūs,piedodiet,"aprakts un vēl ar grābeklīti pārbraukts".Fui,cik zemiski!Zemāk nav iespējams krist.Interesanti,kurš par šo riebeklību maksā .

Atbildēt

kauguri

07.03.2016. 15:43

artusa tēvs vladimirs tāds pats uzmetējs,gribuļinu apkāsa,tur visi radi slimi.

Atbildēt

sekotajs

07.03.2016. 15:40

»

Das n

1. ja apgalvojumam ir pamats ir jāvēršas tiesā...


TIESHI TAA!!! Mes neesam pajalnjiki un mes protam atshkjirt PROVOKACIJU no patiesiibas!!!! Artuss un Liene TURATIES!!! Viss buss labi!! Bet Lato Lapsa ir nostaajies starp 2 fronteem. Izskataas ka pats nezin uz kuru pusi iet. Varbut Lato jums vajag saakt saprast ka nevar pa vairaakaam fronteem dragaat. Kapec piemeeram nevar bt provokativs raksts par Solvitu? Kapec tagad kad Artuss dibina savas lietas un ir prom no politiskaas mafijas kapec tagad tieshi par vinja gjimeni kaut kas uzrodaas??? PROVOKAACIJA paliek PROVOKAACIJA!

Atbildēt

Darznieks

07.03.2016. 15:34

Izskatās, ka abi ir labi. Skatiesties www punkts slokenbergs punkts com

Atbildēt

sekotaajs

07.03.2016. 15:32

Jaa viss ok.Bet ljoti daudzi fakti ir pretruniigi. Es labprat izlasiitu rakstu ar Lienes saciito un tikai tad varetu sheit vispar kaut ko saakt saprast. patreiz uztveru sho visu vienkarshi par PROVOKAACIJU un vairaak NEKO! Un nevajag piit Artussu iekshaa. Un vispar lai kas tur ir vai nav bijis tas nav presee japublicee bet gan tam domaatas speciaalas instances kas sho visu arii atshkjetinaas. Pirms vainot kaadu konkretaa lietaa ir vajadziigi pieraadijumi un fakti. Taatad shis raksts ir un paliek kaa tuksha PROVOKAACIJA. Cieniijamais Lapsas kungs. Jums jau gan vajadzeetu saprast ar ko ir darishana un es lidz shim jus uzskatiju par gudru cilveeku. Tad varbut ari vajag gudri rikoties nevis pargalvigi provoceet lasitaajus. Jauku dienu viesiem.

Atbildēt

Izskatās

07.03.2016. 15:28

Blēdis ar mega-parādiem uzmeta blēdi-slepkavu kurš gribēja noslēpt "bagātības".
Galvenais, ka cilvēki vēstures gaitā guva daudz dažādas macības līdz nonāca pie slēdziena, ka ābols no ābeles tālu nekrīt

Atbildēt

es

07.03.2016. 15:27

nesaprotu,kads sakars Artusam ar mates veiktajam mahinacijam.Latviesi ir un paliek skaudiga nenovidiga tauta,kauns,jo ari es esmu latviete

Atbildēt

vai ta uzmeta ?

07.03.2016. 15:18

Suņu būdā Kaimiņš tā luncinājās ap L.L.Dzīve pamazām katru noliek savā vietā,nav ko lekt augstāk par savu sēžamvietu !

Atbildēt

vid 173 rotejosas galvas

07.03.2016. 15:18

»

Džimis...

Kā zeme nes šitādu kaimiņu ? Kādu māte laidusi pasaulē,tāds ar Dieva nepieņemts pļundurē


Kaimins ir bistams visiem latviesu ieredniem,ne tikai sorositiem un vl analfabetiem.

Atbildēt

Zenons

07.03.2016. 15:10

P.S. Cik saprotu tad L.Kaimiņa ir pilngadīga un viņai ar A.Kaimiņu ir atsevišķa saimniecība un A.Kaimiņš nav viņas pilnvarnieks, nav algots darbinieks, bet tikai dēls.

Gadījumā, ja LL un kāds no Pietiek.com pārstāvjiem prot lasīt, tad ieteiktu iepazīties ar Civillikuma Trešās apakšnodaļas pirmo daļu "Vecāku un bērnu personiskās attiecības". sākas ar 177.pantu.

Kaut kā analfabētiski viss izskatās. Sākot ar virsrakstu un draudiem publicēt. Solījumu publicēt pirmdien, bet nopublicējot svētdien ... .

Prasti, bet ko gan neizdarīsi, ja maksā.

Lūgums arī paziņot cilvēkiem savu cenrādi.

Atbildēt

Zenons

07.03.2016. 15:00

Attn: Lato Lapsa, PIETIEK.com

Vai jūs varētu atbildēt man uz vienu vienīgu jautājumu?

Kāds tieši ir A.Kaimiņam sakars ar visu šo apšaubāmo stāstu?

Atbildēt

lauķis

07.03.2016. 14:46

Lai nu paliek tā kaimiņa mamma , bet , Kaimiņš ir un būs partijnieks , politmafijas sastāvdaļa.

Atbildēt

fui

07.03.2016. 14:44

»

jautājums?

Ar tādu apšaubāmu reputāciju veido jaunu partiju


Lato lapsa ir fui,viņam ir apšaubāma reputācija ,kaut kur bija rastīts ,ka sievu arī dauzot un no Putina k. naudu saņemot

Atbildēt

Das n

07.03.2016. 14:40

1. ja apgalvojumam ir pamats ir jāvēršas tiesā.
2. Cik redzam pretenzijas rakstā tiek veiktas pret Lieni K. ne pret Artusu.
*. Secinājums: lai arī kāds nebūtu konflikta rezultāts, apgalvojums ir patiess vai nē, tas velk uz neveiklu centienu izspiest, kādu ad-hominem (loģikas kļūda) un tas ir arī viss. Neko vairāk par jūsu melīgo dabu tas neparāda.
Jums būtu laiks saprast un pieņemt, ka Artusa atbalstītāji nav jums pierastie idioti vēlētāji, kuriem parādi pirkstu un tie smejas.

Atbildēt

?

07.03.2016. 14:38

Kāpēc bērnam ir jāatbild par saviem vecākiem? Ja ir tik neapstrīdāmi un "vienreizēji" fakti par krāpniecību, tad kāpēc neuzsāk krimāllietu? Raksts ir pilnīgākais murgs ...

Atbildēt

Haris

07.03.2016. 14:25

»

m

cilveki ir tik stulbi


Nevis cilvēki, bet latvieši ir tik stulbi!

Atbildēt

no malas

07.03.2016. 14:21

Katrs pats atbild par saviem darbiem. Nevienam nevar uzgrūst atbildību par svešu nodarījumu.

Atbildēt

zirneklis

07.03.2016. 14:10

Nevaru piekrist ,Artuss jau nav atbildīgs par mātes dabiem,vai nedarbiem un Artusam taču vismaz tēvs arī ir bijis,un gēnus viņš varēja būt ieguvis no tēva,kurš ir atšķirīgs no mātes.Nedrīkst apmētāt ar dubļiem cilvēku,kurš nekur nav vainojams.

Atbildēt

Višinskis

07.03.2016. 13:56

Lapsas un suņa krustojums, tā par šo rakstu var izteikties! Bet tas tak nav par Kaimiņa rīcību! Muļķības...Pasūtījuma raksts

Atbildēt

Andievs

07.03.2016. 13:48

»

koļa

Diemžēl latvānijā ir tendence,ja tu sāc valstī par vismaz kaut kādu taisnību cīnīties, tad rodas lapsveidīgie kuri mēģina kaut ko fabricēt


Diemžēl latvānijā ir tendence, ja tu sāc aurot, ka cīnīsies par taisnību, tad tu, kaut arī nelietis, melis un populists, nonāc Saeimā un savāc pūļus ar sajūsmā čurājošiem faniem :)))

Atbildēt

m

07.03.2016. 13:46

cilveki ir tik stulbi?

Atbildēt

.....

07.03.2016. 13:44

»

zāle

A ko Artuss ir izdarījis??? Es tā arī nesapratu


narkomāni un krogus pļēguri mums tikai vēl saeimā trūkst.

Atbildēt

Lieliskais

07.03.2016. 13:31

»

zāle

A ko Artuss ir izdarījis??? Es tā arī nesapratu


A ko Artuss ir izdarījis??? Es tā arī nesapratu?
---
Ieskaties bildē, viņš ir zils.

Atbildēt

zāle

07.03.2016. 13:22

»

jautājums?

Ar tādu apšaubāmu reputāciju veido jaunu partiju


A ko Artuss ir izdarījis??? Es tā arī nesapratu?

Atbildēt

koļa

07.03.2016. 13:21

Diemžēl latvānijā ir tendence,ja tu sāc valstī par vismaz kaut kādu taisnību cīnīties, tad rodas lapsveidīgie kuri mēģina kaut ko fabricēt...

Atbildēt

iz dzīves...

07.03.2016. 13:16

»

aferists

Pats Dainis Slokenbahs pus Rīgai naudu parādā, tā ka nevajag te dirst


Dainis Slokenbergs un Liene Kaimiņa .Tāds tādu atrod!Abi rokās kā cūkas pa dubļiem!

Atbildēt

fui

07.03.2016. 13:05

Slepkava -kurš noslepkavojis savu sievu 4 promiļu reibumā, kurš ir parādā puspasaulei, cietumā par stučīšanu ticis pie telefona un ātrāk tiek izlaists ,tagad ,cer naudu nopelnīt par to ,ka var melno PR uztaisīt deputātam Kaimiņam ,kurš veido jaunu partiju , jo Lato Lapsa varbūt iedos kādu rubli ,kuru viņam būs iedevuši pasūtītāji.

Atbildēt

jā...

07.03.2016. 12:58

»

ir vēl

Lienes Kaimiņas kontā ir ne tikai šis gadījums. Par šo madāmu var grāmatu sarakstīt. Ostaps Benders nobāl


redzot A.Kaimiņa nekaunīgās darbības,visnotaļ ticami!Tad jau sanāktu grāmata ar divām daļām!

Atbildēt

kartupelis

07.03.2016. 12:53

LL, cik tev par šito sviestu samaksāja?

Atbildēt

nevainiigais

07.03.2016. 12:51

PIETIEK dirst- šis murgojums ievietojams šajā sadaļā

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saules paneļi – lieliska iespēja vai jauna shēma?

FotoSaskaņā ar koalīcijas spriesto varas partijas apsver iespēju izmantot esošo situāciju energoapgādē, subsidējot dārgu importētu tehnoloģiju – saules paneļu izmantošanu. Cik lielā mērā tās tiešām ir rūpes par Latvijas sabiedrību šajā situācijā, vai arī patiesībā ir kārtējās biznesa iespējas lobijs enerģētikā – līdzīgi kā savulaik ar OIK?
Lasīt visu...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...