Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

07.03.2016. 16:43

»

latviešu vēlēt

Jūs vispār pats sapratāt ko te uzrakstījāt


Bondars kā DP, SAB darbonis nevarēja nezināt par šo Kaimiņa kompromātu ar mātes krāpniecību un parādiem. Bondara partija atbrīvojās no Kaimiņa, kas savu darbu izdarīja- ievilka Saeima amerikāņu sproti ar visu viņu partiju, lai šis kompromats ar Kaimiņa mati nekristu par Bondara partiju.

Atbildēt

Nezinis

07.03.2016. 16:43

»

jāa...

šitas ticami izgaismo situāciju


Ko te dirs (jāa)? Māte ir Latvijas čempione mākslas vingrošanā. Ko tu esi sakarīgu izdarīojis?

Atbildēt

Lelle

07.03.2016. 16:42

»

Paija

... nu man , šis raksts kaut kā šķiet neētisks...


Par Levitu-NEMŪŽAM! Tāds pats shērmotājs kā visi iepriekšējie, pie tam nav latvietis!!!

Atbildēt

07.03.2016. 16:40

»

letiņam

Tu vispar pats saprati ko te uzrakstiji


Tas, Martiņ Bondar, tu?

Atbildēt

Lelle

07.03.2016. 16:39

»

Kaimiņa fandoms iesprindzis. Acīmredzot daudzi liek lielas cerības uz šo klaunu. Jo lielāks klauns, jo lielāks troksnis. Melnais pr ir biedra lapsas specialitāte


Bet nav jau vairāk uz ko cerēt. Visi pārējie aptaisījušies līdz ausīm un nelabi smird.
Pat, ja rakstītais būtu taisnība, bērni neatbild par vecāku grēkiem.

Atbildēt

Juris

07.03.2016. 16:23

"...es netīšām nošāvu cilvēku!!!!!"

Wow!

Atbildēt

07.03.2016. 16:21

Var būt arī tā, ka Kaimiņam radīja tādus apstākļus, ka pats pieņem lēmumu, no partijas izstāties, jo savu darbu bija izdarījis - amerikāņu šproti Bondaru, kam pielaide augstākajiem valsts noslēpumiem, ievilkt Saeimā.

Ļoti līdzīga gāja reklāma pirms vēlēšanām ar Bondaru tajā laikā - taisīja no šī VVF sulaiņa visīstāko cietēju - latvieti, kas strādā un studē ASV, nabadziņu, kas līdzīgs padzītajiem latviešiem no Latvijas. Paralēli Kaimiņš strādāja ārzemēs, ārzemju latviešus pierunājot balsot par viņu un šproti-sulaini Bondaru.

Šis raksts arī var būt šprotes –sulaiņa Bondara tālākais pasūtījums, lai vēlētājs pieslejas šprotes, VVF sulaiņa Bondara partijai, nevis ar Kaimiņu aiziet „pa skuju taku” .

Atbildēt

07.03.2016. 16:11

»

es

nesaprotu,kads sakars Artusam ar mates veiktajam mahinacijam.Latviesi ir un paliek skaudiga nenovidiga tauta,kauns,jo ari es esmu latviete


Tā nav - Kaimiņam to vajadzēja paredzēt un nelīst politikā. Rietumu pasaulē cilvēku vertē pēc tā, kas ir viņa tuvakie radi radi (Kaimiņš smēķē marihuānu, vēlas lai to legalizē), vai tie nav parādos, cik zinoši, veiksmīgi, ar ko satiekas, kas ir draugi, kuriem no draugiem parādā un cik..Tas ir vienkāršas lietas, ar ko visi normāli cilvēki rēķinās. Kaimiņš jau tagad ir politisks līķis jo uz viņu krīt aizdoma, ka iet politikā, lai tā vai citādi palīdzētu matei atdot parādu 200 000 LVL vai euro..

Atbildēt

07.03.2016. 16:02

»

ragana

Tas jau bija gaidāms,ka Kaimiņam miera nebūs,kamēr nebūs,piedodiet,"aprakts un vēl ar grābeklīti pārbraukts".Fui,cik zemiski!Zemāk nav iespējams krist.Interesanti,kurš par šo riebeklību maksā


Kaimiņš narkomāns, prasts aktierītis, kas iespēlējies teātrī. Nekaunīgs bez gala. Aizvien nekaunīgāks - ābols no ābeles tālu nekrīt. Kada māte – neveiksminiece un krāpniece, tāds arī dēls.

Manuprāt, Kaimiņš vnk ir DP darbonis, kura uzdevums bija amerikāņu šproti, VVF sulaini Bondaru, ievilkt Saeimā. Bondaram ir augstākā pielaide valsts noslēpumam - SAB un DP cilvēks.

Izmantoja Kaimiņu. Kaimiņam jauns uzdevums, izstāties no šprotes partijas un taisīt jaunu kustību, kurai jārunā tikai par budžetu un naudas atņemšanu ar VID starpniecību uzņēmējiem, jo valsts slīgst parādos.

Kaimiņa uzdevums ar Ati Zakatistovu ir dibināt jaunu partiju, tādu kā Vienotības un Zatlera partijas atvietotāju. Kaimiņam bija uzdevums izmantot ārzemju latviešus, kas viņam arī izdevās ar savu nekaunību - visās tikšanās reizēs tēloja savējo un teica, ka čurājot stāvus. Deva padomus citiem - nečurāt pret vēju - droši vien bija marihuānu UK sapīpējies.

Atbildēt

123

07.03.2016. 15:53

Pats muļķis, bet tagad kādu vaino. Bet LL tik visādas muļķības publicē, būtu jau sācis normāli strādāt. Vai tā ir baigā sensācija un atmaskošana? Smiekli nāk :)))

Atbildēt

sekotaajs

07.03.2016. 15:49

»

kaktuss

ŠĪ KUNDZE AR SAVĀM DARBĪBĀM PAZĪSTAMA VISĀ RĪGĀ....NEKĀ JAUNA...VIENKĀRŠI PROFESIJA TĀDA


Nu tad pastaasti man ar veel kaut ko :). Pashi gan visi ljoti sveti :).

Atbildēt

ragana

07.03.2016. 15:43

Tas jau bija gaidāms,ka Kaimiņam miera nebūs,kamēr nebūs,piedodiet,"aprakts un vēl ar grābeklīti pārbraukts".Fui,cik zemiski!Zemāk nav iespējams krist.Interesanti,kurš par šo riebeklību maksā .

Atbildēt

kauguri

07.03.2016. 15:43

artusa tēvs vladimirs tāds pats uzmetējs,gribuļinu apkāsa,tur visi radi slimi.

Atbildēt

sekotajs

07.03.2016. 15:40

»

Das n

1. ja apgalvojumam ir pamats ir jāvēršas tiesā...


TIESHI TAA!!! Mes neesam pajalnjiki un mes protam atshkjirt PROVOKACIJU no patiesiibas!!!! Artuss un Liene TURATIES!!! Viss buss labi!! Bet Lato Lapsa ir nostaajies starp 2 fronteem. Izskataas ka pats nezin uz kuru pusi iet. Varbut Lato jums vajag saakt saprast ka nevar pa vairaakaam fronteem dragaat. Kapec piemeeram nevar bt provokativs raksts par Solvitu? Kapec tagad kad Artuss dibina savas lietas un ir prom no politiskaas mafijas kapec tagad tieshi par vinja gjimeni kaut kas uzrodaas??? PROVOKAACIJA paliek PROVOKAACIJA!

Atbildēt

Darznieks

07.03.2016. 15:34

Izskatās, ka abi ir labi. Skatiesties www punkts slokenbergs punkts com

Atbildēt

sekotaajs

07.03.2016. 15:32

Jaa viss ok.Bet ljoti daudzi fakti ir pretruniigi. Es labprat izlasiitu rakstu ar Lienes saciito un tikai tad varetu sheit vispar kaut ko saakt saprast. patreiz uztveru sho visu vienkarshi par PROVOKAACIJU un vairaak NEKO! Un nevajag piit Artussu iekshaa. Un vispar lai kas tur ir vai nav bijis tas nav presee japublicee bet gan tam domaatas speciaalas instances kas sho visu arii atshkjetinaas. Pirms vainot kaadu konkretaa lietaa ir vajadziigi pieraadijumi un fakti. Taatad shis raksts ir un paliek kaa tuksha PROVOKAACIJA. Cieniijamais Lapsas kungs. Jums jau gan vajadzeetu saprast ar ko ir darishana un es lidz shim jus uzskatiju par gudru cilveeku. Tad varbut ari vajag gudri rikoties nevis pargalvigi provoceet lasitaajus. Jauku dienu viesiem.

Atbildēt

Izskatās

07.03.2016. 15:28

Blēdis ar mega-parādiem uzmeta blēdi-slepkavu kurš gribēja noslēpt "bagātības".
Galvenais, ka cilvēki vēstures gaitā guva daudz dažādas macības līdz nonāca pie slēdziena, ka ābols no ābeles tālu nekrīt

Atbildēt

es

07.03.2016. 15:27

nesaprotu,kads sakars Artusam ar mates veiktajam mahinacijam.Latviesi ir un paliek skaudiga nenovidiga tauta,kauns,jo ari es esmu latviete

Atbildēt

vai ta uzmeta ?

07.03.2016. 15:18

Suņu būdā Kaimiņš tā luncinājās ap L.L.Dzīve pamazām katru noliek savā vietā,nav ko lekt augstāk par savu sēžamvietu !

Atbildēt

vid 173 rotejosas galvas

07.03.2016. 15:18

»

Džimis...

Kā zeme nes šitādu kaimiņu ? Kādu māte laidusi pasaulē,tāds ar Dieva nepieņemts pļundurē


Kaimins ir bistams visiem latviesu ieredniem,ne tikai sorositiem un vl analfabetiem.

Atbildēt

Zenons

07.03.2016. 15:10

P.S. Cik saprotu tad L.Kaimiņa ir pilngadīga un viņai ar A.Kaimiņu ir atsevišķa saimniecība un A.Kaimiņš nav viņas pilnvarnieks, nav algots darbinieks, bet tikai dēls.

Gadījumā, ja LL un kāds no Pietiek.com pārstāvjiem prot lasīt, tad ieteiktu iepazīties ar Civillikuma Trešās apakšnodaļas pirmo daļu "Vecāku un bērnu personiskās attiecības". sākas ar 177.pantu.

Kaut kā analfabētiski viss izskatās. Sākot ar virsrakstu un draudiem publicēt. Solījumu publicēt pirmdien, bet nopublicējot svētdien ... .

Prasti, bet ko gan neizdarīsi, ja maksā.

Lūgums arī paziņot cilvēkiem savu cenrādi.

Atbildēt

Zenons

07.03.2016. 15:00

Attn: Lato Lapsa, PIETIEK.com

Vai jūs varētu atbildēt man uz vienu vienīgu jautājumu?

Kāds tieši ir A.Kaimiņam sakars ar visu šo apšaubāmo stāstu?

Atbildēt

lauķis

07.03.2016. 14:46

Lai nu paliek tā kaimiņa mamma , bet , Kaimiņš ir un būs partijnieks , politmafijas sastāvdaļa.

Atbildēt

fui

07.03.2016. 14:44

»

jautājums?

Ar tādu apšaubāmu reputāciju veido jaunu partiju


Lato lapsa ir fui,viņam ir apšaubāma reputācija ,kaut kur bija rastīts ,ka sievu arī dauzot un no Putina k. naudu saņemot

Atbildēt

Das n

07.03.2016. 14:40

1. ja apgalvojumam ir pamats ir jāvēršas tiesā.
2. Cik redzam pretenzijas rakstā tiek veiktas pret Lieni K. ne pret Artusu.
*. Secinājums: lai arī kāds nebūtu konflikta rezultāts, apgalvojums ir patiess vai nē, tas velk uz neveiklu centienu izspiest, kādu ad-hominem (loģikas kļūda) un tas ir arī viss. Neko vairāk par jūsu melīgo dabu tas neparāda.
Jums būtu laiks saprast un pieņemt, ka Artusa atbalstītāji nav jums pierastie idioti vēlētāji, kuriem parādi pirkstu un tie smejas.

Atbildēt

?

07.03.2016. 14:38

Kāpēc bērnam ir jāatbild par saviem vecākiem? Ja ir tik neapstrīdāmi un "vienreizēji" fakti par krāpniecību, tad kāpēc neuzsāk krimāllietu? Raksts ir pilnīgākais murgs ...

Atbildēt

Haris

07.03.2016. 14:25

»

m

cilveki ir tik stulbi


Nevis cilvēki, bet latvieši ir tik stulbi!

Atbildēt

no malas

07.03.2016. 14:21

Katrs pats atbild par saviem darbiem. Nevienam nevar uzgrūst atbildību par svešu nodarījumu.

Atbildēt

zirneklis

07.03.2016. 14:10

Nevaru piekrist ,Artuss jau nav atbildīgs par mātes dabiem,vai nedarbiem un Artusam taču vismaz tēvs arī ir bijis,un gēnus viņš varēja būt ieguvis no tēva,kurš ir atšķirīgs no mātes.Nedrīkst apmētāt ar dubļiem cilvēku,kurš nekur nav vainojams.

Atbildēt

Višinskis

07.03.2016. 13:56

Lapsas un suņa krustojums, tā par šo rakstu var izteikties! Bet tas tak nav par Kaimiņa rīcību! Muļķības...Pasūtījuma raksts

Atbildēt

Andievs

07.03.2016. 13:48

»

koļa

Diemžēl latvānijā ir tendence,ja tu sāc valstī par vismaz kaut kādu taisnību cīnīties, tad rodas lapsveidīgie kuri mēģina kaut ko fabricēt


Diemžēl latvānijā ir tendence, ja tu sāc aurot, ka cīnīsies par taisnību, tad tu, kaut arī nelietis, melis un populists, nonāc Saeimā un savāc pūļus ar sajūsmā čurājošiem faniem :)))

Atbildēt

m

07.03.2016. 13:46

cilveki ir tik stulbi?

Atbildēt

.....

07.03.2016. 13:44

»

zāle

A ko Artuss ir izdarījis??? Es tā arī nesapratu


narkomāni un krogus pļēguri mums tikai vēl saeimā trūkst.

Atbildēt

Lieliskais

07.03.2016. 13:31

»

zāle

A ko Artuss ir izdarījis??? Es tā arī nesapratu


A ko Artuss ir izdarījis??? Es tā arī nesapratu?
---
Ieskaties bildē, viņš ir zils.

Atbildēt

zāle

07.03.2016. 13:22

»

jautājums?

Ar tādu apšaubāmu reputāciju veido jaunu partiju


A ko Artuss ir izdarījis??? Es tā arī nesapratu?

Atbildēt

koļa

07.03.2016. 13:21

Diemžēl latvānijā ir tendence,ja tu sāc valstī par vismaz kaut kādu taisnību cīnīties, tad rodas lapsveidīgie kuri mēģina kaut ko fabricēt...

Atbildēt

iz dzīves...

07.03.2016. 13:16

»

aferists

Pats Dainis Slokenbahs pus Rīgai naudu parādā, tā ka nevajag te dirst


Dainis Slokenbergs un Liene Kaimiņa .Tāds tādu atrod!Abi rokās kā cūkas pa dubļiem!

Atbildēt

fui

07.03.2016. 13:05

Slepkava -kurš noslepkavojis savu sievu 4 promiļu reibumā, kurš ir parādā puspasaulei, cietumā par stučīšanu ticis pie telefona un ātrāk tiek izlaists ,tagad ,cer naudu nopelnīt par to ,ka var melno PR uztaisīt deputātam Kaimiņam ,kurš veido jaunu partiju , jo Lato Lapsa varbūt iedos kādu rubli ,kuru viņam būs iedevuši pasūtītāji.

Atbildēt

jā...

07.03.2016. 12:58

»

ir vēl

Lienes Kaimiņas kontā ir ne tikai šis gadījums. Par šo madāmu var grāmatu sarakstīt. Ostaps Benders nobāl


redzot A.Kaimiņa nekaunīgās darbības,visnotaļ ticami!Tad jau sanāktu grāmata ar divām daļām!

Atbildēt

kartupelis

07.03.2016. 12:53

LL, cik tev par šito sviestu samaksāja?

Atbildēt

nevainiigais

07.03.2016. 12:51

PIETIEK dirst- šis murgojums ievietojams šajā sadaļā

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....