Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

RD un VD sirdsdraudzenīte

21.11.2013. 18:59

**********************************
...:D:D:D:D:D ...KAS TA NU ???!!! - kur ta vēl kāds raksts par Raudsepu ???!!! ... lakam Lapsam nav tagad vaļas - pārdzīvo savu totālo izgāšanos Sastreģumstundā ...esi sevi krietni pārvērtējis - tā bābiskā "iespējams" taktika nevar rullēt mūžīgi...un Viņkēle bija SUPPPPER - neviena nepareiza vārda !!!...:D:D:D:D:D ...supercinikīs Lapsa iedomājās pārmest Viņķelei cinismu - :D:D:D:D:D:D:D ...normāla nepopulistiska runa, kaut vairāk tādu ...

Atbildēt

Korupcis

21.11.2013. 16:42

»

pietiek.com

Pērkami žurnālisti ir Latvijas lielākais lāsts, šo lietu jānodod KNAB izmeklēšanai


Vai saprati, ko uzrakstīji - kas kopīgs ir žurnālistiem un KNAB? Lai tak tie žurnālisti sev paši izveido linča tiesu un "cērt galvas" pa labi un pa kreisi.

Atbildēt

kosa

21.11.2013. 13:18

Atgriežamies attīstīta sociālisma laikos, kad bija viens viedoklis - pareizais.
Ja cits, tad oligarhs vai oligarha pakalpiņš.

Atbildēt

...

21.11.2013. 13:09

»

Nu vai zin

Palasīju NRA.lv, izrādās visi vadošie žurnālisti grābuši piķi un ceļojuši uz Bankas rēķina, tad nu skaidrs, kāpēc neviens šo tēmu neattīsta, Vienotība nopirkusi visus žurnālistus par Latvijas Bankas naudu


Visi - nē. Protams, ko mēs uzskatām par vadošiem žurnālistiem? Vai tos kur mierīgi ņem naudu un pēc tam pieslēdzas "pareizajam" viedoklim?

Atbildēt

Nu vai zin

21.11.2013. 12:16

Palasīju NRA.lv, izrādās visi vadošie žurnālisti grābuši piķi un ceļojuši uz Bankas rēķina, tad nu skaidrs, kāpēc neviens šo tēmu neattīsta, Vienotība nopirkusi visus žurnālistus par Latvijas Bankas naudu.

Atbildēt

pirātmāte

21.11.2013. 10:27

Ļoti ceru, ka Lapsa " mals un mals" līdz būs rezultāts. Ja Valsts iestāde nopērk medijus savas ideoloģijas propagandai, tad var tikai iztēloties, kāda mēroga pakalpojumi tika pirkti Oranžo gados un kālab tik plašs atbalsts mafijai bija no mākslu un žurnālistu kliķēm. Neiztieku no ilūzijām, bet šis skandāls mani ir patiešām satriecis līdz pamatiem. Bet tas neliedz gaidīt uz konsekvencēm.

Atbildēt

krams

21.11.2013. 10:25

Tiem kas labi laiza, samaksā arī labi. Un tas bnav pirmais gadījums!

Atbildēt

kolhoznieks

21.11.2013. 10:20

Kauns būtu visai šai elitāro žurnālistu kliķei par dubultmorāli,kas ir pierādīta kā melns uz balta,te būtu jāseko konkrētai rīcībai,jo visa šī dubultā morāle ir Latviju novedusi tur,kur esam un ārā netikt,kamēr tas tā notiek ar elitžurnālistiku.

Atbildēt

Juris

21.11.2013. 10:08

Nez kāpēc klusē komunikāciju ētikas speciāliste Lasmane?

Atbildēt

kosa

21.11.2013. 08:34

Kā neiedosi tādam smalkam kungam pāris tūkstošus?
Iznesīgs, cēls. '
Tā jau tāda sīknauda

Atbildēt

tā gan

21.11.2013. 00:05

»

?

Un konkrētāk


Lasiet 18. septembrī "Ir" publicēto interviju "Pirmo reizi jājot kalnā" ar Inesi Eglīti. Vienā jautājumā ir ietverts negatīvs apgalvojums par ŽJG, kas
1) klaji izrāda intervētājas attieksmi, kas viņai šajā gadījumā bija jāpatur pie sevis, jo šī ir intervija nevis Rozītes viedokļraksts

2) kā pašsaprotams tiek norādīts fakts, kas neatbilst patiesībai. Faktiski intervējamai personai tiek likts komentēt negatīvu info, kurai nav ne pierādījumu, ne pamatojuma. Būtībā tīši meli tiek pasniegti kā vispārzināma patiesība.

Var patikt vai nepatikt ŽJG, bet tas nedod nekādas tiesības izplatīt patiesībai neatbilstošu informāciju. Patiesībā - apmelot.

Jebkurā lielākā, demokrātiskā valstī "Ir" redakcijā sēdētu advokāti un izdevniecības juristi paniski meklētu iespēju kā izlīdzināt situāciju. Bet galvenā redaktore nekavējoties atlaistu žurnālisti. Vienkārši neprofesionalitātes dēļ.

Atbildēt

tā gan

20.11.2013. 22:27

»

Haris

Andai Burvei-Rozei vakar izdevās formulēt universālu formulu, kā pamatot neatbildēšanu uz vaicājumiem


Anda Burve-Rozīte pati pavisam nesen "IR" slejās pieķerta rupjā žurnālistikas ētikas pārkāpumā uzspiežot intervējamai personai savu privāto viedokli, piedevām izplatot melīgu informāciju. Melns uz balta, šis cūcīgais gājiens pieejams drukātā veidā .

Atbildēt

Karote

20.11.2013. 22:09

Ilmārs ar Paulu ir mūsmāju demokrātijas un ētikas pīlāri.Nav divu domu, šī vajāšana ir politisks pasūtījums, ar saknēm Maskavā vai vismaz Ulan- Batorā :)

Atbildēt

sv

20.11.2013. 21:47

Kā tur bija tai Orvela stāstā ?
Un nu tie pārgudrie no šī Orvela stāsta saka,ka nekas jau tur nebija,tikai krūmiņš kustējās...

Atbildēt

eve

20.11.2013. 21:26

takš šis bija tiesiskuma pilārs bijušajā lauku avīzē un tā uzpirkties,kauns,vairs tagadējo la nepirkšu un neizrakstīšu!

Atbildēt

Larissa

20.11.2013. 21:22

Garlaicigi... Taxi for mr Lapsa!

Atbildēt

Haris

20.11.2013. 21:16

Andai Burvei-Rozei vakar izdevās formulēt universālu formulu, kā pamatot neatbildēšanu uz vaicājumiem:) -
"Ja kādreiz dzīvē sāksit nodarboties ar žurnālistiku, nevis to, ar ko nodarbojaties tagad, varbūt jums atbildēšu."
https://twitter.com/AndaBurve/status/402861260066144256

Atbildēt

Skatītājs

20.11.2013. 20:57

Izrādās Latvijas Bankas apmaksātajos HansaMedia raidījumos arī par žurnālistu-komentētāju iekārtojies (ieteikts) multižurnālists Raudseps. (skat NRA publikāciju: http://nra.lv/latvija/politika/106240-latvijas-banka-devusi-naudu-deputata-gimenei-deputats-balsojis-par-rimsevicu.htm )

Atbildēt

Sindema

20.11.2013. 20:53

»

čiepa

Žurnālistam, protams, jāmaksā vairāk! Žurnālists var nosist ar avīzi, kā mušu!!!! Var dzīvi izbojāt pilnībā, reputāciju sagraut tā, ka suns maizi no rokas neņems. Arī pēc pasūtījuma var, bet vistrakākais, kad pēc revolucionārās pārliecības liberasti nolīdzina līdz ar zemi atšķirīga viedokļa paudējus...


"Žurnālists var nosist ar avīzi, kā mušu!!!!" Savukārt pašu nav tik vnk noklapēt. Tāpēc tiek mēģināts noraut "bieti" un iebļaut ausī: "Celies augšā! Jāiet gulēt!" Tā no malas izskatās šitā bilde.

Atbildēt

čiepa

20.11.2013. 19:47

Žurnālistam, protams, jāmaksā vairāk! Žurnālists var nosist ar avīzi, kā mušu!!!! Var dzīvi izbojāt pilnībā, reputāciju sagraut tā, ka suns maizi no rokas neņems. Arī pēc pasūtījuma var, bet vistrakākais, kad pēc revolucionārās pārliecības liberasti nolīdzina līdz ar zemi atšķirīga viedokļa paudējus.

Un Raudseps ir no liberastu pulciņa, kur atliek tikai pirkstu parādīt un sākas nenormāla rosība. Visi viens otru rezonē un saceļ troksni, kuru saprāta balss nevar caursist...

Atbildēt

Jautājumi arī L.Lapsam

20.11.2013. 19:32

Atgādinu, ka joprojām nēesat atbildējis uz maniem agrāk uzdotajiem jautājumiem pie cita raksta. Toties esat atradis laiku, lai uzrakstītu kārtējo rakstu par to pašu tematu.Pie tam ne tikai uzrakstīt rakstu, bet cik no tā noprotams, uzdot jautājumus citam žurnālistam.Tāpēc man vēl daži jautājumi:
1. Ar kādu mērķi otro nedēļu rakstat vienu un to pašu informāciju no dažādiem rakursiem jau kurā pēc kārtas rakstā?
2. Kāpēc uzdodat jautājumus citam žurnālistam un noteikti cerat saņemt arī atbildes, ja pats uz uzdotajiem jautājumiem neatbildat un tos ignorējat?

P.S. Ar vienotību vai Raudsepu nēesmu saistīts un principā man viņi pilnīgi vienaldzīgi. Interesanta liekās autora motivācija un rīcība.

Atbildēt

pietiek.com

20.11.2013. 19:12

Pērkami žurnālisti ir Latvijas lielākais lāsts, šo lietu jānodod KNAB izmeklēšanai.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

20.11.2013. 19:01

*****************************************
...Neatkarīgā Trešdiena,2013.gada 20.novembris "Žurnālista Lato Lapsas vajāšana turpinās" ..."(..)Pats Lapsa nav īpasī pārsteigts par šādu lietu virzību. "Morāle ir vienkārša: šādu darbību nolūks, gluži kā mūsu austrumu kaimiņvalstī, ir saģenerēt pēc iespējas vairākkriminālprocesu, lai gadus desmit cilvēks būtu aizņemts ar tiem un viņam neatliktu laika citiem darbiem."...
******************************************
... OOOOOOOO !!! - nu jau ARĪ Lapsa SEVIS DĒĻ izmanto paša citos gadījumos apsmieto Kremļa piesaukšanu ...normāla policijas pretspēle - gluži , kā Lapsas metode SAĢENERĒT PA LABI UN KREISI PĒC IESPĒJAS VAIRĀK VISĀDUS JAUTĀJUMUS.. lai cilvēkiem nebūtu laika citiem darbiem ...tiec nu pats galā, pārgudreli !!! ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

20.11.2013. 18:37

****************************************
...šīs dienas "Neatkarīgā" - "žurnālistam Lato Lapsam draud v;el divi kriminālprocesi sakarā ar 2011.gadā izdoto gra'matu Cits ķeķis: Zem likmīga jumta ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

20.11.2013. 18:32

***************************************
...:D:D:D:D:D:D:D:D ...

Atbildēt

Labs

20.11.2013. 18:32

Lato visu cieņu, ka pieķēries tam pašapmierināto 'elitāro' žurnālistu un visu pārējo piebaroto pulciņam - raudsepi, ozoliņi, strautmanes u.c., kas savā paštaisnumā bieži neredz baļķi savā acī un labprāt barojas no siles tāpat kā to cienītie Vienotības pārstāvji :) Raudseps ir reti pretīgs un divkosīgs kadrs - tipisks rietumu pieklīdenis un pedo vērtību slavinātājs.

Atbildēt

es

20.11.2013. 18:24

Tā jau domāju, vai nu šodien iztiks bez šīs tēmas , ko Lapsa maļ un maļ otro nedēļu.Izrādās ka neiztiks, tā arī nav nomierinājies.

Atbildēt

Johanness

20.11.2013. 18:16

Vispār arī Krūmiņa 170 ls par 1 lpp ir vairāk kā grezni..

Atbildēt

Ojārs

20.11.2013. 18:00

Esmu gatavs saderēt, ka pat pēc šīs Raudsepu iznīcinošās publikācijas atradīsies kāds aklais, kurš notikušajā joprojām nespēs saskatīt nekādus žurnālista ētikas pārkāpumus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...