Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

no malas

03.02.2019. 23:44

sākšu cienīt to iestādi.. tas ir normāli ka "nacionālos" garīgos kropļus pasūta, tā ar tiem pretekļiem būtu jārīkojas visām iestādēm un visiem cilvēkiem, lopi lai kontaktē

Atbildēt

kas ir kas

03.02.2019. 14:55

Neesmu Ušaka fans, bet šoreiz es balsošu par viņu, par Saskaņu, pret NA un Vienotības korumpantu kliķi

Atbildēt

NUNU

03.02.2019. 13:43

Tas, ka RD opozīcija trenē balss saites, iesaistot tantes Bauskā , ir smieklīgi. Ir jābūt ar garīgās veselības traucējumiem, lai kāda no valdības partijām uzdrošinātos atlaist RD. Ja izdodas mēģinājums , rakstot žēlabas KNAB un izdarot kratīšanas Ušakova kabinetā un dzīves vietā sameklēt pantu viņa nomaiņai, RD nekas nemainās. Paliek tā pati koalīcija Saskaņa $ GKR pie varas. Pirms Ušakova katrus 2 gadus mainījās RD vadība, tikai tas neko nemainīja rīdzinieku dzīvē. Vienīgi pilsētas iedzīvotāji ir tiesīgi ievēlēt sev vēlamās partijas. Likums ne Manabalss to nosaka.

Atbildēt

nožēlojami

03.02.2019. 11:40

ka esmaija,kā sabojāta skaņuplate visu laiku skandina,ka Ušakovs ir Krievs/nez kāpēc ar lielo burtu/Ne nu viņš ir krievs,ne arī viņš bez tautieša Amerika un viņa kompānijas atrastos RD pozīcijā.Nevajag komentēt,ja dzīvo kā pa miglu un mākoņiem!Ja esmaiju mīļotais Ušakovs mēģinātu balotēties bez gkR,ko viņš nekad nedarītu,tad viņš būtu opozīcijā.Melns un maziņš.Kāda gan nozīme tautībai saimnieciskā amatā,no kura esmaiju elks ne velna nejēdz un ne par ko nekad nav atbildējis?

Atbildēt

Oskars

03.02.2019. 09:59

Vismaz vienā varu būt apmierināts, ka neesmu kļūdījies, ka mūsu sbiedrība vēl joprojām ir pārpilna ar garīgiem kropļiem. Ja ņemem vērā, cik Latvijā ir partijas, un cik tajās pa visām kopā ir biedru, nev grūti ieraudzīt, kāda masveida diskriminācija ir mūsu "tesiskajā" valstī. Be varbūt ka tā ir selektīva?

Atbildēt

Q

03.02.2019. 06:43

Vienotības Sorosa salašņas neatlaidīs Rīgas Domi, jo labi saprot, ka nākošās vēlēšanās būs protesta balsojums pret atlaidējiem, un viņi dabūs vēl mazāk vietu pilsētas domē!Salašņām ļoti gribas zagt, jo paši valsti jau izzaguši tukšu!

Atbildēt

Q

03.02.2019. 03:05

Jūs variet iedomāties kāda Rīgas izzagšana sāktos, ja valdībā un Rīgas domē valdītu vienas un tās pašas partijas? Tagad vismaz viena otru uzmana! Bet dome ir saimnieciska organizācija un lai zagšana beigtos, jābeidz vēlēt pēc partiju sarakstiem, bet jāvēlē pēc viena saraksta par cilvēkiem, kuriem iedzīvotāji uzticas! Cik tālu partijas novedušas valsti, labi redzams, Latvija paliek arvien tukšāka!

Atbildēt

Rīdzinieks

03.02.2019. 02:44

Pašvaldību priekšlaikus atlaišana jau ir noteikta likumdošanā. Pie varas LV nebūt nav Saskaņa. Neredzu kālab, lai novadnieki, kur dzīve nebūt nav tik spoža lemtu par Rīgas mēriju. Ja nav savu krievu, kas spētu daudz maz labi vadīt, pasūtiet kaimiņos, bet rīdziniekus lieciet mierā. Sarkazms, protams, taču zakaļebaļi. Ka Ausaunis apniks, paši pārvēlēsim!

Atbildēt

ESMAIJA

02.02.2019. 23:44

Manuprāt, lai veiktu šādu aptauju, ir pretī jābūt [pamatojumam, kas paskaidro, kādēļ šāda aptauja ir nepieciešma. Lai Jums nebūtu jāgudro meli, tad es jau pateikšu priekšā - Ušakovs ir Krievs - tur tas suns aprakts un nedomājat iestāstīt ko citu. Jā vēl varētu piebilst, ka Ušakovs ir vienīgais, kurš daudzu gadu garumā saglabājis Rīgas iedzīvotājos sev atbalstu. Tā jau par jeb ko var vākt parakstus. Kā tas izskatīsies, ja es piemēram sākšu vākt parakstus par teiksim - Prezidenta atlaišanu. Tikai tādēļ, ka man viņš nepatīk., cita redzama iemesla nebūtu.

Atbildēt

Reņģēdājs

02.02.2019. 21:29

vai šis nav tas pats populiskais frukts, kurš it kā studentu vārdā metās aizstāvēt "treknos rektorus" un veicināja Ķīla nogāšanu?

Atbildēt

pašendāls

02.02.2019. 20:23

Un vēl tiek smiets par čekas kartiņām!Skat.darbus,saskaņā ar rezultātu.

Atbildēt

Kas tur nesaprotams?

02.02.2019. 20:02

»

jaajaa

...piekrītu autoram...kas tas "Sabiedrības Līdzdalības Fonds" vispār ir ?...privāts bezpeļņas pasākums ?...tad nevajag kladzināt, ka priekš "katra un visiem"...jau toreiz ar Citadeli es viņus nesapratu


Elementārs paņēmiens kā noskaidrot patriotiski domājošos pilsoņus un sastādīt attiecīgo datu bāzi LR čekistu drošībniekiem.

Atbildēt

švamme

02.02.2019. 19:35

Man liekas, ka šeit tā doma, ka, ja esi iestājies vienā no partijām (kas manā ieskatā ir uzurpējušas varu Latvijā), tad tu vairs, kā neatkarīgs pilsonis neeksistē, jo visu, ko tu dari vai saki, automātiski piedēvē partijai. Iznāk, ka iestājoties partijā, tu esi pārdevis sevi ar visām zarnām un neko vairs nevari pasākt, kā privāta neatkarīga persona.
Es arī vēlos lai to putina roklaižu padzen, un ar negodu.

Atbildēt

Kirbis

02.02.2019. 18:01

Aprakstītajā gadījumā ar da jelkādu partijisku spēlīšu aktivitātēm apveltītajam kgam jau vajadzētu saprast, ka ne politiķu aktuālām spēlītēm ar tautu tas portāls ticis izveidots. Un tajā,ka pozicijas Nilam opozīcija pretstatīt spēj vien "spožāko" no tā, kas ir - Ķirsi, nevajag vainot portālu "Mana balss". Prātīgāk būtu paškritiski atzīties de facto opozīcijas šābrīža redzamāko "līderu", kā tādu mazspējā vai pat, ticamākais, neesamībā. Audziet, audziet kungi un dāmas vismaz līdz pozcijas līmenim.

Atbildēt

lauķis

02.02.2019. 17:36

»

vispār

un kas būs, ja to RD atlaidīs?Ievēlēs no jauna, analogi kā Lembergu, Truksni u.t.t. Neba Ušakovs no debesīm nolaidās. Domā, kas viņus tur ievēl. Starp citu, arī opozīcija zaudēs krēslus


Nedaudz pabaidīs , pārdalīs zagšanas sfēras , iespējams ka Centrāltirgus atkal pāries NA rokās , bet SC ka tādu likvidēt nedrīkst , ar ko tad aitas biedēs , krievi nāk.

Atbildēt

kāds deva vairāk

02.02.2019. 16:44

................

Atbildēt

Marks

02.02.2019. 16:26

Patiesībā viss korekti - manabalss.lv, cik dzirdēts, neļauj par velti izmantot savu platformu politiskām partijām! Ja partija grib tur vākt parakstus, lai maksā! Un tieši tas pats arī tika minēts autoram - bezmaksas partijas reklāma nebūs!

Atbildēt

:)))

02.02.2019. 16:23

Kas sprudam galīgi viss slikti, ka nevar piemest štuku partijas lietai ?

Atbildēt

Grand Total

02.02.2019. 16:20

Nesapratu, kāpēc nevarēja samaksāt 1000 EUR, ja iniciatīva tiešām ir tik svarīga? Pēc tam savāktu to naudiņu, kaut vai 5 centus no katra, kurš parakstīja!

Atbildēt

vispār

02.02.2019. 16:15

un kas būs, ja to RD atlaidīs?Ievēlēs no jauna, analogi kā Lembergu, Truksni u.t.t. Neba Ušakovs no debesīm nolaidās. Domā, kas viņus tur ievēl. Starp citu, arī opozīcija zaudēs krēslus.....

Atbildēt

jaajaa

02.02.2019. 16:05

...piekrītu autoram...kas tas "Sabiedrības Līdzdalības Fonds" vispār ir ?...privāts bezpeļņas pasākums ?...tad nevajag kladzināt, ka priekš "katra un visiem"...jau toreiz ar Citadeli es viņus nesapratu...:)

Atbildēt

Eduards

02.02.2019. 16:04

Man par to "nemanu balsi" ir tāda šaubām pilna attieksme,bet šajā gadījumā redzu sakarīgus caļus.Protams naziku "gājiens"pašreklāma,kā jau marginālai kopai izrādīties!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kāda ir Latvijas vēlēšanu nodrošinātāja patiesā seja?

FotoRenārs Kadžulis ir SIA ,,SOAAR'' līdzīpašnieks, kas jau vairāk kā 10 gadus ir monopola statusā - Latvijas vēlēšanu nodrošinātājs. Vēlēšanām pēc būtības ir jābūt gotprātīgām, caurredzamām, neapšaubāmām. Vai tas ir iespējams, ja tā organizētājs/nodrošinātājs ir negodprātīgs cilvēks?
Lasīt visu...

12

"Trīciet, heterocūkas!" jeb Ne viss ir tā, kā mums to mēģina iestāstīt

FotoReizēm, lai ieraudzītu kopainu, ir jāpakāpjas soli atpakaļ. 1989. gada 29. jūnijā ASV Kongresa debatēs parlamenta loceklis Viljams Dannenmeijers, vēloties piesaistīt klātesošo uzmanību geju un lesbiešu tiesību aizstāvju mērķiem, nolasīja izdevumā "Gay Community News" 1987. gada februārī publicēto Maikla Svifta ievadrakstu "Geju revolucionārs". Citēšu dažus tā fragmentus:  
Lasīt visu...

21

Tūliņ, tūliņ uzzināsim, ka vatņiku daudzinātā „Sputņik V” vakcīna nebija nekas vairāk kā tukša „moskovītu” muldēšana

FotoZinātnes pasauli ir pāršalkusi jauna sensācija. Starptautiska zinātnieku grupa ir nosūtījusi prominentajam žurnālam „Lancet” atklātu vēstuli, kurā apvaino Krievijas vakcīnas Sputņik V izstrādātājus efektivitātes datu falsificēšanā un vispārējā zinātniskās izstrādes procesa caurskatāmības trūkumā.
Lasīt visu...

12

Cāļus skaita rudenī

FotoNesen laikrakstam DDD bija pilngadība, precīzāk, deviņpadsmit gadiņu. Vai tas ir tikai deviņpadsmit vai jau, to lai katrs izdomā pats. Es šoreiz par ko citu. Par cāļiem un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....