Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

no malas

03.02.2019. 23:44

sākšu cienīt to iestādi.. tas ir normāli ka "nacionālos" garīgos kropļus pasūta, tā ar tiem pretekļiem būtu jārīkojas visām iestādēm un visiem cilvēkiem, lopi lai kontaktē

Atbildēt

kas ir kas

03.02.2019. 14:55

Neesmu Ušaka fans, bet šoreiz es balsošu par viņu, par Saskaņu, pret NA un Vienotības korumpantu kliķi

Atbildēt

NUNU

03.02.2019. 13:43

Tas, ka RD opozīcija trenē balss saites, iesaistot tantes Bauskā , ir smieklīgi. Ir jābūt ar garīgās veselības traucējumiem, lai kāda no valdības partijām uzdrošinātos atlaist RD. Ja izdodas mēģinājums , rakstot žēlabas KNAB un izdarot kratīšanas Ušakova kabinetā un dzīves vietā sameklēt pantu viņa nomaiņai, RD nekas nemainās. Paliek tā pati koalīcija Saskaņa $ GKR pie varas. Pirms Ušakova katrus 2 gadus mainījās RD vadība, tikai tas neko nemainīja rīdzinieku dzīvē. Vienīgi pilsētas iedzīvotāji ir tiesīgi ievēlēt sev vēlamās partijas. Likums ne Manabalss to nosaka.

Atbildēt

nožēlojami

03.02.2019. 11:40

ka esmaija,kā sabojāta skaņuplate visu laiku skandina,ka Ušakovs ir Krievs/nez kāpēc ar lielo burtu/Ne nu viņš ir krievs,ne arī viņš bez tautieša Amerika un viņa kompānijas atrastos RD pozīcijā.Nevajag komentēt,ja dzīvo kā pa miglu un mākoņiem!Ja esmaiju mīļotais Ušakovs mēģinātu balotēties bez gkR,ko viņš nekad nedarītu,tad viņš būtu opozīcijā.Melns un maziņš.Kāda gan nozīme tautībai saimnieciskā amatā,no kura esmaiju elks ne velna nejēdz un ne par ko nekad nav atbildējis?

Atbildēt

Oskars

03.02.2019. 09:59

Vismaz vienā varu būt apmierināts, ka neesmu kļūdījies, ka mūsu sbiedrība vēl joprojām ir pārpilna ar garīgiem kropļiem. Ja ņemem vērā, cik Latvijā ir partijas, un cik tajās pa visām kopā ir biedru, nev grūti ieraudzīt, kāda masveida diskriminācija ir mūsu "tesiskajā" valstī. Be varbūt ka tā ir selektīva?

Atbildēt

Q

03.02.2019. 06:43

Vienotības Sorosa salašņas neatlaidīs Rīgas Domi, jo labi saprot, ka nākošās vēlēšanās būs protesta balsojums pret atlaidējiem, un viņi dabūs vēl mazāk vietu pilsētas domē!Salašņām ļoti gribas zagt, jo paši valsti jau izzaguši tukšu!

Atbildēt

Q

03.02.2019. 03:05

Jūs variet iedomāties kāda Rīgas izzagšana sāktos, ja valdībā un Rīgas domē valdītu vienas un tās pašas partijas? Tagad vismaz viena otru uzmana! Bet dome ir saimnieciska organizācija un lai zagšana beigtos, jābeidz vēlēt pēc partiju sarakstiem, bet jāvēlē pēc viena saraksta par cilvēkiem, kuriem iedzīvotāji uzticas! Cik tālu partijas novedušas valsti, labi redzams, Latvija paliek arvien tukšāka!

Atbildēt

Rīdzinieks

03.02.2019. 02:44

Pašvaldību priekšlaikus atlaišana jau ir noteikta likumdošanā. Pie varas LV nebūt nav Saskaņa. Neredzu kālab, lai novadnieki, kur dzīve nebūt nav tik spoža lemtu par Rīgas mēriju. Ja nav savu krievu, kas spētu daudz maz labi vadīt, pasūtiet kaimiņos, bet rīdziniekus lieciet mierā. Sarkazms, protams, taču zakaļebaļi. Ka Ausaunis apniks, paši pārvēlēsim!

Atbildēt

ESMAIJA

02.02.2019. 23:44

Manuprāt, lai veiktu šādu aptauju, ir pretī jābūt [pamatojumam, kas paskaidro, kādēļ šāda aptauja ir nepieciešma. Lai Jums nebūtu jāgudro meli, tad es jau pateikšu priekšā - Ušakovs ir Krievs - tur tas suns aprakts un nedomājat iestāstīt ko citu. Jā vēl varētu piebilst, ka Ušakovs ir vienīgais, kurš daudzu gadu garumā saglabājis Rīgas iedzīvotājos sev atbalstu. Tā jau par jeb ko var vākt parakstus. Kā tas izskatīsies, ja es piemēram sākšu vākt parakstus par teiksim - Prezidenta atlaišanu. Tikai tādēļ, ka man viņš nepatīk., cita redzama iemesla nebūtu.

Atbildēt

Reņģēdājs

02.02.2019. 21:29

vai šis nav tas pats populiskais frukts, kurš it kā studentu vārdā metās aizstāvēt "treknos rektorus" un veicināja Ķīla nogāšanu?

Atbildēt

pašendāls

02.02.2019. 20:23

Un vēl tiek smiets par čekas kartiņām!Skat.darbus,saskaņā ar rezultātu.

Atbildēt

Kas tur nesaprotams?

02.02.2019. 20:02

»

jaajaa

...piekrītu autoram...kas tas "Sabiedrības Līdzdalības Fonds" vispār ir ?...privāts bezpeļņas pasākums ?...tad nevajag kladzināt, ka priekš "katra un visiem"...jau toreiz ar Citadeli es viņus nesapratu


Elementārs paņēmiens kā noskaidrot patriotiski domājošos pilsoņus un sastādīt attiecīgo datu bāzi LR čekistu drošībniekiem.

Atbildēt

švamme

02.02.2019. 19:35

Man liekas, ka šeit tā doma, ka, ja esi iestājies vienā no partijām (kas manā ieskatā ir uzurpējušas varu Latvijā), tad tu vairs, kā neatkarīgs pilsonis neeksistē, jo visu, ko tu dari vai saki, automātiski piedēvē partijai. Iznāk, ka iestājoties partijā, tu esi pārdevis sevi ar visām zarnām un neko vairs nevari pasākt, kā privāta neatkarīga persona.
Es arī vēlos lai to putina roklaižu padzen, un ar negodu.

Atbildēt

Kirbis

02.02.2019. 18:01

Aprakstītajā gadījumā ar da jelkādu partijisku spēlīšu aktivitātēm apveltītajam kgam jau vajadzētu saprast, ka ne politiķu aktuālām spēlītēm ar tautu tas portāls ticis izveidots. Un tajā,ka pozicijas Nilam opozīcija pretstatīt spēj vien "spožāko" no tā, kas ir - Ķirsi, nevajag vainot portālu "Mana balss". Prātīgāk būtu paškritiski atzīties de facto opozīcijas šābrīža redzamāko "līderu", kā tādu mazspējā vai pat, ticamākais, neesamībā. Audziet, audziet kungi un dāmas vismaz līdz pozcijas līmenim.

Atbildēt

lauķis

02.02.2019. 17:36

»

vispār

un kas būs, ja to RD atlaidīs?Ievēlēs no jauna, analogi kā Lembergu, Truksni u.t.t. Neba Ušakovs no debesīm nolaidās. Domā, kas viņus tur ievēl. Starp citu, arī opozīcija zaudēs krēslus


Nedaudz pabaidīs , pārdalīs zagšanas sfēras , iespējams ka Centrāltirgus atkal pāries NA rokās , bet SC ka tādu likvidēt nedrīkst , ar ko tad aitas biedēs , krievi nāk.

Atbildēt

kāds deva vairāk

02.02.2019. 16:44

................

Atbildēt

Marks

02.02.2019. 16:26

Patiesībā viss korekti - manabalss.lv, cik dzirdēts, neļauj par velti izmantot savu platformu politiskām partijām! Ja partija grib tur vākt parakstus, lai maksā! Un tieši tas pats arī tika minēts autoram - bezmaksas partijas reklāma nebūs!

Atbildēt

:)))

02.02.2019. 16:23

Kas sprudam galīgi viss slikti, ka nevar piemest štuku partijas lietai ?

Atbildēt

Grand Total

02.02.2019. 16:20

Nesapratu, kāpēc nevarēja samaksāt 1000 EUR, ja iniciatīva tiešām ir tik svarīga? Pēc tam savāktu to naudiņu, kaut vai 5 centus no katra, kurš parakstīja!

Atbildēt

vispār

02.02.2019. 16:15

un kas būs, ja to RD atlaidīs?Ievēlēs no jauna, analogi kā Lembergu, Truksni u.t.t. Neba Ušakovs no debesīm nolaidās. Domā, kas viņus tur ievēl. Starp citu, arī opozīcija zaudēs krēslus.....

Atbildēt

jaajaa

02.02.2019. 16:05

...piekrītu autoram...kas tas "Sabiedrības Līdzdalības Fonds" vispār ir ?...privāts bezpeļņas pasākums ?...tad nevajag kladzināt, ka priekš "katra un visiem"...jau toreiz ar Citadeli es viņus nesapratu...:)

Atbildēt

Eduards

02.02.2019. 16:04

Man par to "nemanu balsi" ir tāda šaubām pilna attieksme,bet šajā gadījumā redzu sakarīgus caļus.Protams naziku "gājiens"pašreklāma,kā jau marginālai kopai izrādīties!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...