Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

noon

31.05.2016. 23:25

»

HIHIHI

Pati tu lētā mauka


Puzes kultūras līmenis ...

Atbildēt

eirofutbols 2016

31.05.2016. 16:32

»

Arturs Balts

Tas ka Lembergs māk daiļi izklāstīt jebkuru versiju nevienam nav pārsteigums. Kāda vispār viņam var būt daļa gar kaut kādu Krievijas tv kanālu? Žurnālistikā ir diezgan skaidri definētas darba kvalitātes. Ja kaut kādi lohi sāk pārkāpt visas normas, sāk fabricēt stāstus, tad tā vairs nav žurnālistika. ...


Pensionari internetu nav apguvusi pilniba,tapec vini grib uzzinat jaunumus pa tv ,ka vacijas futbolists ir atteicies no vacijas pilsonibas ,lai pienemtu Krievijas pilsonibu un varetu spelet Krievijas izlase,ka dermokratijas citadele asv uz kapitolija kapnem areste 4000 cilvekus ,kuri proteste pret korupciju asv velesanu sistema,un daudzas citas lietas ,ko sorositu kontroletie mediji latvija,slepj,nokluse vai pasniedz izkroplota veida.
p.s.Kenediju nogalinaja frs agenti,kad vins uzsaka kampanu par valsts naudas drukasanu valsts
parvaldiba.

Atbildēt

nelaidiet stulbeņus un baklažānus pie varas

31.05.2016. 13:48

»

!

Lembergs ir asv Latvijas okupacijas pretinieks


Duraks esi? Viņam vienalga, kas te ko okupē, ka tik var grābt naudu! Slimnieks. Kuram pat pietrūkst izdomas, ko ar naudu darīt. Kā nojūgusies žurka, kura velk dziļā alā visu, derīgs vai nederīgs, vajag vai nevajag. Skaidrs, ka Krievijas okupācija šim būtu izdevīgāka. Vieglāk sarunāt un zakt, zakt, zakt! Angliski taču šis no understand!
Tavam elkam ir intelektuālās attīstības traucējumi un vājas matemātiskās spējas, viņš var spēlēt domino, bet ne šahu, ko pierāda arī viņa šahistes iebraukšana vid dubļos pilnā ātrumā. Un tādu dubļu priekšā būs vēl daudz. Ēdiet vairāk biezpienu, jo jūsu tupās shēmas izraisa tikai ņirgas.

Atbildēt

Arturs Balts

31.05.2016. 12:12

Tas ka Lembergs māk daiļi izklāstīt jebkuru versiju nevienam nav pārsteigums. Kāda vispār viņam var būt daļa gar kaut kādu Krievijas tv kanālu? Žurnālistikā ir diezgan skaidri definētas darba kvalitātes. Ja kaut kādi lohi sāk pārkāpt visas normas, sāk fabricēt stāstus, tad tā vairs nav žurnālistika. Valstij tad ir skaidri jānorāda, ka tās pārvaldito publisko "ēteri" nedrīkst pied--ist visādi kvaukšķi. Tas arī tika izdarīts, internetrā viņi var raidīt kopā ar ziņām kā citplanētieši nogalināja Kenediju.

Atbildēt

sams

31.05.2016. 11:19

»

50sA

Vai nav ta ,ka Aivaru uztrauc Rietumu tautiesa kritika par prokremlisko nostaju. Un vel. Vai komunistu diktaturas laika nebija cenzura . Arzemju radio stacijas vareja klausities tikai caur krievu uzlikto "zagi". To Aivars protams "neatceras


Aivars jau ir piemirsis ka bija okupantu Siamas dvīnis un viņu ideoloģijas trubadūrs,kas ir smagāks noziegums par visiem pārējiem noziegumiem,kuri secīgi izriet no pirmnozieguma un tikai jābrīnas par elektorātu,kuram tīkams tik smakojošs personāžs.

Atbildēt

HAHAHA

31.05.2016. 11:17

»

HIHIHI

Pats muļķis


Pati muļķe!

Atbildēt

no LATGALES

31.05.2016. 10:07

»

no Jūrmalas

Nu jau Lembergs algo ne tikai advokātus, bet arī rakstniekus


Kāpēc pagaidām sorosiešiem tik daudz "rakstnieku",kad zombiji "atveseļosies",tāds ir jautājums,TAD LATVIS SĀKS IZTAISNOT LIEKTO MUGURAS KAULU?LATVI CĪŅAI TAISNS!

Atbildēt

Niknais

30.05.2016. 23:59

Visu cieņu Lembergam, viņš vismaz pauž to ko pats domā, nevis kladzina korī kura diriģents sēžot tankā diriģē kājniekus

Atbildēt

HIHIHI

30.05.2016. 23:04

»

HAHAHA

Tavi, stulbeni, vispār nevienu neinteresē


Pats muļķis!

Atbildēt

maitas, lopi, nelieši

30.05.2016. 22:45

Atdodiet skuteli, cūkas! Nost ar lembergu, nost ar lapsu! Nost ar pakalpiņiem oligarhijai! Vārda brīvību skutelim!

Atbildēt

no Jūrmalas

30.05.2016. 22:42

Nu jau Lembergs algo ne tikai advokātus, bet arī rakstniekus.

Atbildēt

Lembergs ir teraudciets

30.05.2016. 21:37

»

lauķis

Lembergam taisnība , bet , Lembergs ir zaglis un zaglim jāsēž cietumā


pardzivoja breznevu,gorbacovu,masoni vvf un aploksni.Vinneja Londonas tiesa un gaida paradu piedzinu no analfabeta karina.nelidzeja pat sorositu iestudetais dula un sipenieces Lemberga salmu lelles dedzinasas rituals uz dabja Daugava !

Atbildēt

trade in

30.05.2016. 21:29

»

ankal BENS

voenoto sorosiešu saietā jūnijā uzvarēs ar vienu balsi abolina


ja neuzvares,tad samekles junkeram paligu Honkongas lietoto sliezu tirdznieciba.

Atbildēt

HAHAHA

30.05.2016. 20:46

»

Panamas pamuļķim

tavi dermolibersatu stulbeņa murgi nevienam neinteresē


Tavi, stulbeni, vispār nevienu neinteresē!

Atbildēt

Stalins

30.05.2016. 16:49

Lemberga kungs kā jau politiķis prot izteikties saldi priekš publikas,bet nu tomēr...kāpēc tad pastāv likumi par rasu vai reliģiskā naida kurināšanu?Ar pūli var manipulēt itin viegli,pats Lembergs to pieprot..Ja aizliegumi ir pa labi un pa kreisi ,tad tiem tiešām nav jēgas.

Atbildēt

ironiskais

30.05.2016. 12:34

»

nu

Tas, ka Lembergs ir zaglis ir acīmredzams fakts un nav nepieciešamības to no kaut kurienes uzzināt


Zommbijiem nevajag pierādījumus. Tieši tā tas notiek visās reliģiskajās sektās - zombētie uzskata, ka viņiem iezombētā ideja ir "acīmredzams fakts" un nav nepieciešamības to no kaut kurienes uzzināt. Fanātiska ticība, tas ir tas, ko cenšas panākt zombētāji un mēs redzam, ka viņiem izdodas:) Jo zombijiem nevajag neko, viņi tic! Un tas ir svēti!:) Neviens no viņiem tādu Lembergu nav dzīvē redzējis, bet runā tā, it kā pazītu viņu 100 gadus un kopā būtu zaguši:) Es zinu, ka strīdēties ar zombijiem ir bezjēdzīgi, bet konkrētajā gadījumā šī diskusija ir vērtīga ar to, ka parāda zombēšanu darbībā un kā izskatās zombiji interneta vidē. Viņiem nav argumentu vai domu gājiena ir tikai un vienīgi akla ticība "acīmredzamai patiesībai". Es teiktu, ka mūsu diskusija ir labs uzskates materiāls lasītājiem:)

Atbildēt

braucējs

30.05.2016. 11:56

»

Demagoģija

Pamēģiniet aizbraukt uz citām ES valstīm, piemēram Vāciju un neievērot CSN noteikumus tur. Vēlu veiksmi


Vācijā reti kurš ievēro CSN. Ātrumu pārkāpj gandrīz visi, uz autobāņiem ir 130 km/h rekomendējošais ātrums ko neievēro gandrīz neviens. 50% bo autobāņiem ir ātruma ierobežojums 80-110 km/h ko tāpat ievēro reti kurš. Uz parējiem koplietošanas ceļiem tāpat absolūtais vairākums pārsniedz ātrumu, ja zīme 70 plūsma brauc uz 100-110. Braukšana dzērumā arī nav retums, es reiz dzīvoju nelielā ciematā Bavārijas ziemeļos kur katoļu mācītājs regulāri braukāja šmigā.

Atbildēt

ha ha ha

30.05.2016. 11:13

»

ironiskais

To, ka Lembergs ir "zaglis" un viņam "ir jāsēž" Tu taču uzzināji no mūsu masu medijiem:) Citu avotu šai tavai "superdomai" taču nav. Secinājumi - Tu esi zombijs. Tev LTV vairākus gadus no vietas atkārtoja frāzi "Lembergs zaglis" un Tu, būdams primitīvs un nedomājošs to vienkārši ielāgoji un šajā brīdī...


Tak nevajag šādi izpļāpāties... savādāk Lembja zombēšana neiedarbosies uz pārējiem tāpat kā uz... tevi.

Ja kas, tad Lembis izdarīja pilnīgi visu to pašu, ko tagad dara Ušakovs - uzpirkdams pensionārus, ar pabalstiem... nu gluži tāpat kā to darīja Brazīlijas politiķi uzpirkdami par 20$ gadā vēlētājus, piešķirot šo pabalstu tiem, kas nebija turīgi un nopirkdams pārējos ar lielāku summu. Nu ar ko Latvija atšķirās no banānu republikas, ja iet tieši to pašu ceļu?

Atbildēt

50sA

30.05.2016. 10:47

Vai nav ta ,ka Aivaru uztrauc Rietumu tautiesa kritika par prokremlisko nostaju. Un vel. Vai komunistu diktaturas laika nebija cenzura . Arzemju radio stacijas vareja klausities tikai caur krievu uzlikto "zagi". To Aivars protams "neatceras"

Atbildēt

ankal BENS

30.05.2016. 09:44

voenoto sorosiešu saietā jūnijā uzvarēs ar vienu balsi abolina.

Atbildēt

Vitolds Leticījs

30.05.2016. 09:39

»

Panamas papīrs

Cietuma viņš varēs sacerēt šadas esejas. Cietumu hronikas raksta jau pašlaik.Cerība, ka izlaidīs pirms termiņa


Tu pieturi pie sevis idiota vārsmas,ar ddd avīželi nepietiek,ka šeit uzbāzies!

Atbildēt

ironiskais

30.05.2016. 08:51

»

lauķis

Lembergam taisnība , bet , Lembergs ir zaglis un zaglim jāsēž cietumā


To, ka Lembergs ir "zaglis" un viņam "ir jāsēž" Tu taču uzzināji no mūsu masu medijiem:) Citu avotu šai tavai "superdomai" taču nav. Secinājumi - Tu esi zombijs. Tev LTV vairākus gadus no vietas atkārtoja frāzi "Lembergs zaglis" un Tu, būdams primitīvs un nedomājošs to vienkārši ielāgoji un šajā brīdī atreferē kā "savu viedokli". Daudzi saka, ka propaganda un zombēšana nedarbojas. Darbojas. Un kā vēl. Tu esi uzskatāms pierādījums tam, ka atkārtojot tūkstošiem reižu vienu un to pašu cilvēkus ir iespējams pārliecināt par da jebko.

Atbildēt

Panamas papīrs

30.05.2016. 08:09

»

lauķis

Lembergam taisnība , bet , Lembergs ir zaglis un zaglim jāsēž cietumā


Cietuma viņš varēs sacerēt šadas esejas. Cietumu hronikas raksta jau pašlaik.Cerība, ka izlaidīs pirms termiņa.

Atbildēt

lauķis

30.05.2016. 05:46

»

Voldis

Sekojot šī raksta loģikai, atļausim nikotīna, alkohola un narkotiku reklāmu. Atļausim rasisma slavēšanu un kara propagandu - lai taču cilvēki paši vērtē!? Piesārņosim ēteru ar šiem mēsliem un dzīvosim līdz kaklam atejā - vai tāds ir mērķis


Jā , dzelžaina loģika.
Tāpēc jau ir vērtības , bet liberasti saka ka atļauts ir viss kas nav aizliegts,bet atļauts ir praids , ģenderisms , augļošana,melošana.

Atbildēt

lauķis

30.05.2016. 05:42

Lembergam taisnība , bet , Lembergs ir zaglis un zaglim jāsēž cietumā.

Atbildēt

Voldis

30.05.2016. 00:53

Sekojot šī raksta loģikai, atļausim nikotīna, alkohola un narkotiku reklāmu. Atļausim rasisma slavēšanu un kara propagandu - lai taču cilvēki paši vērtē!? Piesārņosim ēteru ar šiem mēsliem un dzīvosim līdz kaklam atejā - vai tāds ir mērķis?

Atbildēt

nu ja

29.05.2016. 23:51

»

Lai kā

Lai kā kādam nepatiktu Lembergs, taču domā viņš sakarīgi. Jēgas aizliegt to, ko nav iespējams vispār aizliegt, patiesi nav nekādas...


Atceļam visus aizliegumus un jau nākamajā dienā Latvija kļūst par valsti, kurā nav noziedzības un neviens nepārkāpj likumus.

Atbildēt

Demagoģija

29.05.2016. 23:04

»

Lai kā

Lai kā kādam nepatiktu Lembergs, taču domā viņš sakarīgi. Jēgas aizliegt to, ko nav iespējams vispār aizliegt, patiesi nav nekādas...


Pamēģiniet aizbraukt uz citām ES valstīm, piemēram Vāciju un neievērot CSN noteikumus tur. Vēlu veiksmi! :))

Atbildēt

Demagoģija

29.05.2016. 23:01

Nez kāpēc ASV no twitera dzēš laukā ekstrēmistu uzsaukumus, savādāk latviešu tauta Lembja uztverē ir gudrāka par amerikāņiem...

Nav saprotama šī raksta jēga, ja Lembis uzskata visus par gudriem, praktiski padarot par nevajadzīgu šī raksta lasīšanu...

Atbildēt

baklažānu karalis hūtē

29.05.2016. 22:34

Diskomfortu man izraisa komjaunatnes pabiras, kuras iedzīvojušās uz visas tautas asiņu rēķina ar pērkamu skribentu starpniecību daiļi dirš visur, kur vien var iedirst.

Atbildēt

Frankenšteins

29.05.2016. 22:34

Lemberga, kremļjaņina, patoss atgādina Ušakova runas, ko DP jau novertējusi ka pretvalstiskas.

Atbildēt

Panamas papīrs

29.05.2016. 22:32

Bet pašlaik notiek aktīva Lemberga krimināllietu „sakārtošana”, lai izbeigtu.Kūrētāji - Vējonis, Kučinskis, Rasnačs.

Pirmais konceptuāli ir izbeigt krimināllietu ar nolēmumu, kurā prasīts liegt Lembergam ieņemt amatu Ventspils domē.


Visticamāk nolēmums jau uzrakstīts. Pamatojumā būs, visticamāk, teikts, ka loģiski pieņemtais lēmums liegt ieņemt amatu attiecās uz to amata vietu, kura tika gūta saskaņā ar iepriekšējo vēlēšanu rezultātiem un šajās vēlēšanās nav tiesiska pamata liegt Lembergam ieņemt amatu Ventspils domes vadībā, jo pēdējo pašvaldību vēlēšanu rezultāti nettiecas uz iepriekšējo vēlēšanu sekām - kas atļāva ieņemt šo amata vietu, vēlāk ar tiesas lēmumu liedzot. Tā kā pašlaik nav ar tiesas lēmumu noteikta lieguma ieņemt A.Lembergam amata vietu saskaņā ar pēdējās pašvaldību vēlēšanās gūtajiem vēlēšanu rezultātiem, nav nekāda tiesiska iemesla liegt A.Lembergam šodien ieņemt mēra amata vietu Ventspils domē. Lēmums nav pārsūdzams.

Visticamāk, ka Lembergs jau sacerējis savas uzvaras runu. Un tā soli pa solim lietas pret šo mafijas krusttēvu izbeigs visas. Labs sākums ir tikpat kā pusē padarīts darbiņš.

Atbildēt

Panamas papīrs

29.05.2016. 22:26

Protams, tikai kalašņikovs izarstēs no visām problēmām.

Atbildēt

tirsa

29.05.2016. 21:35

Kā var tikt pie miljona eiro? Atrodi kādu, kas ir ambiciozs un par sevi augstās domās, vienlaicīgi līdz absurdam stulbs. Pasaki viņam, ka dosi 50 štukas, ja parakstīs šo te papīrīti. Un ambiciozais, bet stulbais cilvēkbērns to papīru parakstīs, savāks savas piesolītās 50 štukas un vairāk jautājumu neuzdos. Bet idejas autors uz papīrīša pamata tiks pie miljona.

Atbildēt

par Lembergu

29.05.2016. 21:08

> es tomēr nesaprotu, kāpēc

tāpēc, ka par šo lemt ir citu cilvēku kompetencē,
nevis Lemberga kompetencē

Atbildēt

o jā

29.05.2016. 20:57

»

tikai

ar pirkstu uz atejas sienas


100 pukti,izrēcos!

Atbildēt

Džindžuks Sūnupļava

29.05.2016. 20:55

Jā,atceros to marazma nesēju gordonu,liekas nerātnā streipa klaunādē,vēl tur bija Vīnes meža pasaku teicējs,tāds ar lielām "BUDJONIJA" ūsām.Bija labs cirks ar klauniem,tikai klauni aizbraukuši,bet cirks turpinās.

Atbildēt

deboļševizācija

29.05.2016. 20:47

Dažas Latvijas problēmas atrisinās zagļa, korumpanta un nacistiskās krievijas ietekmes aģenta Lemberga nāve, jo izskatās, ka šo politmafijas pārstāvi 4.maija Latvijas tiesa "kā savējo no 4.maija Latvijas kluba" ne grib, ne var notiesāt.

Atbildēt

Lai kā

29.05.2016. 20:29

Lai kā kādam nepatiktu Lembergs, taču domā viņš sakarīgi. Jēgas aizliegt to, ko nav iespējams vispār aizliegt, patiesi nav nekādas.
Un pastāv jau aizliegumi, kurus Valsts nespēj kontrolēt, piemēram , Ceļu satiksmes noteikumi. Brauciet uz ceļiem un vērojiet cik ir tie, kuri tos ievēro un cik tie, kuri ignorē. Pēdējie būs reizes 10 vairāk, ja ne vēl vairāk. Pašlaik var teikt, ka braucam katrs kā gribam, tā vispārīgi mazliet pieturoties vēl pie CSN, bet gan jau drīz arī to vairs vairumā nedarīs.

Atbildēt

hm

29.05.2016. 20:24

Ar aizliegumiem, veicot valstisku teroru pret iedzīvotājiem, var panākt gandrīz jebko. Jo iedzīvotāji ir neorganizēts pūlis.
Kaut tā pati Izraēla, kas pašreiz izveidojusi lielāko koncentācijas nometni pasaulē palestīniešiem.
Un?

Atbildēt

tikai

29.05.2016. 19:22

»

avize Rigas balss

Franks Gordons labi raksta


ar pirkstu uz atejas sienas.

Atbildēt

avize Rigas balss

29.05.2016. 19:13

Franks Gordons labi raksta !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...