Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

noon

31.05.2016. 23:25

»

HIHIHI

Pati tu lētā mauka


Puzes kultūras līmenis ...

Atbildēt

eirofutbols 2016

31.05.2016. 16:32

»

Arturs Balts

Tas ka Lembergs māk daiļi izklāstīt jebkuru versiju nevienam nav pārsteigums. Kāda vispār viņam var būt daļa gar kaut kādu Krievijas tv kanālu? Žurnālistikā ir diezgan skaidri definētas darba kvalitātes. Ja kaut kādi lohi sāk pārkāpt visas normas, sāk fabricēt stāstus, tad tā vairs nav žurnālistika. ...


Pensionari internetu nav apguvusi pilniba,tapec vini grib uzzinat jaunumus pa tv ,ka vacijas futbolists ir atteicies no vacijas pilsonibas ,lai pienemtu Krievijas pilsonibu un varetu spelet Krievijas izlase,ka dermokratijas citadele asv uz kapitolija kapnem areste 4000 cilvekus ,kuri proteste pret korupciju asv velesanu sistema,un daudzas citas lietas ,ko sorositu kontroletie mediji latvija,slepj,nokluse vai pasniedz izkroplota veida.
p.s.Kenediju nogalinaja frs agenti,kad vins uzsaka kampanu par valsts naudas drukasanu valsts
parvaldiba.

Atbildēt

nelaidiet stulbeņus un baklažānus pie varas

31.05.2016. 13:48

»

!

Lembergs ir asv Latvijas okupacijas pretinieks


Duraks esi? Viņam vienalga, kas te ko okupē, ka tik var grābt naudu! Slimnieks. Kuram pat pietrūkst izdomas, ko ar naudu darīt. Kā nojūgusies žurka, kura velk dziļā alā visu, derīgs vai nederīgs, vajag vai nevajag. Skaidrs, ka Krievijas okupācija šim būtu izdevīgāka. Vieglāk sarunāt un zakt, zakt, zakt! Angliski taču šis no understand!
Tavam elkam ir intelektuālās attīstības traucējumi un vājas matemātiskās spējas, viņš var spēlēt domino, bet ne šahu, ko pierāda arī viņa šahistes iebraukšana vid dubļos pilnā ātrumā. Un tādu dubļu priekšā būs vēl daudz. Ēdiet vairāk biezpienu, jo jūsu tupās shēmas izraisa tikai ņirgas.

Atbildēt

Arturs Balts

31.05.2016. 12:12

Tas ka Lembergs māk daiļi izklāstīt jebkuru versiju nevienam nav pārsteigums. Kāda vispār viņam var būt daļa gar kaut kādu Krievijas tv kanālu? Žurnālistikā ir diezgan skaidri definētas darba kvalitātes. Ja kaut kādi lohi sāk pārkāpt visas normas, sāk fabricēt stāstus, tad tā vairs nav žurnālistika. Valstij tad ir skaidri jānorāda, ka tās pārvaldito publisko "ēteri" nedrīkst pied--ist visādi kvaukšķi. Tas arī tika izdarīts, internetrā viņi var raidīt kopā ar ziņām kā citplanētieši nogalināja Kenediju.

Atbildēt

sams

31.05.2016. 11:19

»

50sA

Vai nav ta ,ka Aivaru uztrauc Rietumu tautiesa kritika par prokremlisko nostaju. Un vel. Vai komunistu diktaturas laika nebija cenzura . Arzemju radio stacijas vareja klausities tikai caur krievu uzlikto "zagi". To Aivars protams "neatceras


Aivars jau ir piemirsis ka bija okupantu Siamas dvīnis un viņu ideoloģijas trubadūrs,kas ir smagāks noziegums par visiem pārējiem noziegumiem,kuri secīgi izriet no pirmnozieguma un tikai jābrīnas par elektorātu,kuram tīkams tik smakojošs personāžs.

Atbildēt

HAHAHA

31.05.2016. 11:17

»

HIHIHI

Pats muļķis


Pati muļķe!

Atbildēt

no LATGALES

31.05.2016. 10:07

»

no Jūrmalas

Nu jau Lembergs algo ne tikai advokātus, bet arī rakstniekus


Kāpēc pagaidām sorosiešiem tik daudz "rakstnieku",kad zombiji "atveseļosies",tāds ir jautājums,TAD LATVIS SĀKS IZTAISNOT LIEKTO MUGURAS KAULU?LATVI CĪŅAI TAISNS!

Atbildēt

Niknais

30.05.2016. 23:59

Visu cieņu Lembergam, viņš vismaz pauž to ko pats domā, nevis kladzina korī kura diriģents sēžot tankā diriģē kājniekus

Atbildēt

HIHIHI

30.05.2016. 23:04

»

HAHAHA

Tavi, stulbeni, vispār nevienu neinteresē


Pats muļķis!

Atbildēt

maitas, lopi, nelieši

30.05.2016. 22:45

Atdodiet skuteli, cūkas! Nost ar lembergu, nost ar lapsu! Nost ar pakalpiņiem oligarhijai! Vārda brīvību skutelim!

Atbildēt

no Jūrmalas

30.05.2016. 22:42

Nu jau Lembergs algo ne tikai advokātus, bet arī rakstniekus.

Atbildēt

Lembergs ir teraudciets

30.05.2016. 21:37

»

lauķis

Lembergam taisnība , bet , Lembergs ir zaglis un zaglim jāsēž cietumā


pardzivoja breznevu,gorbacovu,masoni vvf un aploksni.Vinneja Londonas tiesa un gaida paradu piedzinu no analfabeta karina.nelidzeja pat sorositu iestudetais dula un sipenieces Lemberga salmu lelles dedzinasas rituals uz dabja Daugava !

Atbildēt

trade in

30.05.2016. 21:29

»

ankal BENS

voenoto sorosiešu saietā jūnijā uzvarēs ar vienu balsi abolina


ja neuzvares,tad samekles junkeram paligu Honkongas lietoto sliezu tirdznieciba.

Atbildēt

HAHAHA

30.05.2016. 20:46

»

Panamas pamuļķim

tavi dermolibersatu stulbeņa murgi nevienam neinteresē


Tavi, stulbeni, vispār nevienu neinteresē!

Atbildēt

Stalins

30.05.2016. 16:49

Lemberga kungs kā jau politiķis prot izteikties saldi priekš publikas,bet nu tomēr...kāpēc tad pastāv likumi par rasu vai reliģiskā naida kurināšanu?Ar pūli var manipulēt itin viegli,pats Lembergs to pieprot..Ja aizliegumi ir pa labi un pa kreisi ,tad tiem tiešām nav jēgas.

Atbildēt

ironiskais

30.05.2016. 12:34

»

nu

Tas, ka Lembergs ir zaglis ir acīmredzams fakts un nav nepieciešamības to no kaut kurienes uzzināt


Zommbijiem nevajag pierādījumus. Tieši tā tas notiek visās reliģiskajās sektās - zombētie uzskata, ka viņiem iezombētā ideja ir "acīmredzams fakts" un nav nepieciešamības to no kaut kurienes uzzināt. Fanātiska ticība, tas ir tas, ko cenšas panākt zombētāji un mēs redzam, ka viņiem izdodas:) Jo zombijiem nevajag neko, viņi tic! Un tas ir svēti!:) Neviens no viņiem tādu Lembergu nav dzīvē redzējis, bet runā tā, it kā pazītu viņu 100 gadus un kopā būtu zaguši:) Es zinu, ka strīdēties ar zombijiem ir bezjēdzīgi, bet konkrētajā gadījumā šī diskusija ir vērtīga ar to, ka parāda zombēšanu darbībā un kā izskatās zombiji interneta vidē. Viņiem nav argumentu vai domu gājiena ir tikai un vienīgi akla ticība "acīmredzamai patiesībai". Es teiktu, ka mūsu diskusija ir labs uzskates materiāls lasītājiem:)

Atbildēt

braucējs

30.05.2016. 11:56

»

Demagoģija

Pamēģiniet aizbraukt uz citām ES valstīm, piemēram Vāciju un neievērot CSN noteikumus tur. Vēlu veiksmi


Vācijā reti kurš ievēro CSN. Ātrumu pārkāpj gandrīz visi, uz autobāņiem ir 130 km/h rekomendējošais ātrums ko neievēro gandrīz neviens. 50% bo autobāņiem ir ātruma ierobežojums 80-110 km/h ko tāpat ievēro reti kurš. Uz parējiem koplietošanas ceļiem tāpat absolūtais vairākums pārsniedz ātrumu, ja zīme 70 plūsma brauc uz 100-110. Braukšana dzērumā arī nav retums, es reiz dzīvoju nelielā ciematā Bavārijas ziemeļos kur katoļu mācītājs regulāri braukāja šmigā.

Atbildēt

ha ha ha

30.05.2016. 11:13

»

ironiskais

To, ka Lembergs ir "zaglis" un viņam "ir jāsēž" Tu taču uzzināji no mūsu masu medijiem:) Citu avotu šai tavai "superdomai" taču nav. Secinājumi - Tu esi zombijs. Tev LTV vairākus gadus no vietas atkārtoja frāzi "Lembergs zaglis" un Tu, būdams primitīvs un nedomājošs to vienkārši ielāgoji un šajā brīdī...


Tak nevajag šādi izpļāpāties... savādāk Lembja zombēšana neiedarbosies uz pārējiem tāpat kā uz... tevi.

Ja kas, tad Lembis izdarīja pilnīgi visu to pašu, ko tagad dara Ušakovs - uzpirkdams pensionārus, ar pabalstiem... nu gluži tāpat kā to darīja Brazīlijas politiķi uzpirkdami par 20$ gadā vēlētājus, piešķirot šo pabalstu tiem, kas nebija turīgi un nopirkdams pārējos ar lielāku summu. Nu ar ko Latvija atšķirās no banānu republikas, ja iet tieši to pašu ceļu?

Atbildēt

50sA

30.05.2016. 10:47

Vai nav ta ,ka Aivaru uztrauc Rietumu tautiesa kritika par prokremlisko nostaju. Un vel. Vai komunistu diktaturas laika nebija cenzura . Arzemju radio stacijas vareja klausities tikai caur krievu uzlikto "zagi". To Aivars protams "neatceras"

Atbildēt

ankal BENS

30.05.2016. 09:44

voenoto sorosiešu saietā jūnijā uzvarēs ar vienu balsi abolina.

Atbildēt

Vitolds Leticījs

30.05.2016. 09:39

»

Panamas papīrs

Cietuma viņš varēs sacerēt šadas esejas. Cietumu hronikas raksta jau pašlaik.Cerība, ka izlaidīs pirms termiņa


Tu pieturi pie sevis idiota vārsmas,ar ddd avīželi nepietiek,ka šeit uzbāzies!

Atbildēt

ironiskais

30.05.2016. 08:51

»

lauķis

Lembergam taisnība , bet , Lembergs ir zaglis un zaglim jāsēž cietumā


To, ka Lembergs ir "zaglis" un viņam "ir jāsēž" Tu taču uzzināji no mūsu masu medijiem:) Citu avotu šai tavai "superdomai" taču nav. Secinājumi - Tu esi zombijs. Tev LTV vairākus gadus no vietas atkārtoja frāzi "Lembergs zaglis" un Tu, būdams primitīvs un nedomājošs to vienkārši ielāgoji un šajā brīdī atreferē kā "savu viedokli". Daudzi saka, ka propaganda un zombēšana nedarbojas. Darbojas. Un kā vēl. Tu esi uzskatāms pierādījums tam, ka atkārtojot tūkstošiem reižu vienu un to pašu cilvēkus ir iespējams pārliecināt par da jebko.

Atbildēt

Panamas papīrs

30.05.2016. 08:09

»

lauķis

Lembergam taisnība , bet , Lembergs ir zaglis un zaglim jāsēž cietumā


Cietuma viņš varēs sacerēt šadas esejas. Cietumu hronikas raksta jau pašlaik.Cerība, ka izlaidīs pirms termiņa.

Atbildēt

lauķis

30.05.2016. 05:46

»

Voldis

Sekojot šī raksta loģikai, atļausim nikotīna, alkohola un narkotiku reklāmu. Atļausim rasisma slavēšanu un kara propagandu - lai taču cilvēki paši vērtē!? Piesārņosim ēteru ar šiem mēsliem un dzīvosim līdz kaklam atejā - vai tāds ir mērķis


Jā , dzelžaina loģika.
Tāpēc jau ir vērtības , bet liberasti saka ka atļauts ir viss kas nav aizliegts,bet atļauts ir praids , ģenderisms , augļošana,melošana.

Atbildēt

lauķis

30.05.2016. 05:42

Lembergam taisnība , bet , Lembergs ir zaglis un zaglim jāsēž cietumā.

Atbildēt

Voldis

30.05.2016. 00:53

Sekojot šī raksta loģikai, atļausim nikotīna, alkohola un narkotiku reklāmu. Atļausim rasisma slavēšanu un kara propagandu - lai taču cilvēki paši vērtē!? Piesārņosim ēteru ar šiem mēsliem un dzīvosim līdz kaklam atejā - vai tāds ir mērķis?

Atbildēt

nu ja

29.05.2016. 23:51

»

Lai kā

Lai kā kādam nepatiktu Lembergs, taču domā viņš sakarīgi. Jēgas aizliegt to, ko nav iespējams vispār aizliegt, patiesi nav nekādas...


Atceļam visus aizliegumus un jau nākamajā dienā Latvija kļūst par valsti, kurā nav noziedzības un neviens nepārkāpj likumus.

Atbildēt

Demagoģija

29.05.2016. 23:04

»

Lai kā

Lai kā kādam nepatiktu Lembergs, taču domā viņš sakarīgi. Jēgas aizliegt to, ko nav iespējams vispār aizliegt, patiesi nav nekādas...


Pamēģiniet aizbraukt uz citām ES valstīm, piemēram Vāciju un neievērot CSN noteikumus tur. Vēlu veiksmi! :))

Atbildēt

Demagoģija

29.05.2016. 23:01

Nez kāpēc ASV no twitera dzēš laukā ekstrēmistu uzsaukumus, savādāk latviešu tauta Lembja uztverē ir gudrāka par amerikāņiem...

Nav saprotama šī raksta jēga, ja Lembis uzskata visus par gudriem, praktiski padarot par nevajadzīgu šī raksta lasīšanu...

Atbildēt

baklažānu karalis hūtē

29.05.2016. 22:34

Diskomfortu man izraisa komjaunatnes pabiras, kuras iedzīvojušās uz visas tautas asiņu rēķina ar pērkamu skribentu starpniecību daiļi dirš visur, kur vien var iedirst.

Atbildēt

Frankenšteins

29.05.2016. 22:34

Lemberga, kremļjaņina, patoss atgādina Ušakova runas, ko DP jau novertējusi ka pretvalstiskas.

Atbildēt

Panamas papīrs

29.05.2016. 22:32

Bet pašlaik notiek aktīva Lemberga krimināllietu „sakārtošana”, lai izbeigtu.Kūrētāji - Vējonis, Kučinskis, Rasnačs.

Pirmais konceptuāli ir izbeigt krimināllietu ar nolēmumu, kurā prasīts liegt Lembergam ieņemt amatu Ventspils domē.


Visticamāk nolēmums jau uzrakstīts. Pamatojumā būs, visticamāk, teikts, ka loģiski pieņemtais lēmums liegt ieņemt amatu attiecās uz to amata vietu, kura tika gūta saskaņā ar iepriekšējo vēlēšanu rezultātiem un šajās vēlēšanās nav tiesiska pamata liegt Lembergam ieņemt amatu Ventspils domes vadībā, jo pēdējo pašvaldību vēlēšanu rezultāti nettiecas uz iepriekšējo vēlēšanu sekām - kas atļāva ieņemt šo amata vietu, vēlāk ar tiesas lēmumu liedzot. Tā kā pašlaik nav ar tiesas lēmumu noteikta lieguma ieņemt A.Lembergam amata vietu saskaņā ar pēdējās pašvaldību vēlēšanās gūtajiem vēlēšanu rezultātiem, nav nekāda tiesiska iemesla liegt A.Lembergam šodien ieņemt mēra amata vietu Ventspils domē. Lēmums nav pārsūdzams.

Visticamāk, ka Lembergs jau sacerējis savas uzvaras runu. Un tā soli pa solim lietas pret šo mafijas krusttēvu izbeigs visas. Labs sākums ir tikpat kā pusē padarīts darbiņš.

Atbildēt

Panamas papīrs

29.05.2016. 22:26

Protams, tikai kalašņikovs izarstēs no visām problēmām.

Atbildēt

tirsa

29.05.2016. 21:35

Kā var tikt pie miljona eiro? Atrodi kādu, kas ir ambiciozs un par sevi augstās domās, vienlaicīgi līdz absurdam stulbs. Pasaki viņam, ka dosi 50 štukas, ja parakstīs šo te papīrīti. Un ambiciozais, bet stulbais cilvēkbērns to papīru parakstīs, savāks savas piesolītās 50 štukas un vairāk jautājumu neuzdos. Bet idejas autors uz papīrīša pamata tiks pie miljona.

Atbildēt

par Lembergu

29.05.2016. 21:08

> es tomēr nesaprotu, kāpēc

tāpēc, ka par šo lemt ir citu cilvēku kompetencē,
nevis Lemberga kompetencē

Atbildēt

o jā

29.05.2016. 20:57

»

tikai

ar pirkstu uz atejas sienas


100 pukti,izrēcos!

Atbildēt

Džindžuks Sūnupļava

29.05.2016. 20:55

Jā,atceros to marazma nesēju gordonu,liekas nerātnā streipa klaunādē,vēl tur bija Vīnes meža pasaku teicējs,tāds ar lielām "BUDJONIJA" ūsām.Bija labs cirks ar klauniem,tikai klauni aizbraukuši,bet cirks turpinās.

Atbildēt

deboļševizācija

29.05.2016. 20:47

Dažas Latvijas problēmas atrisinās zagļa, korumpanta un nacistiskās krievijas ietekmes aģenta Lemberga nāve, jo izskatās, ka šo politmafijas pārstāvi 4.maija Latvijas tiesa "kā savējo no 4.maija Latvijas kluba" ne grib, ne var notiesāt.

Atbildēt

Lai kā

29.05.2016. 20:29

Lai kā kādam nepatiktu Lembergs, taču domā viņš sakarīgi. Jēgas aizliegt to, ko nav iespējams vispār aizliegt, patiesi nav nekādas.
Un pastāv jau aizliegumi, kurus Valsts nespēj kontrolēt, piemēram , Ceļu satiksmes noteikumi. Brauciet uz ceļiem un vērojiet cik ir tie, kuri tos ievēro un cik tie, kuri ignorē. Pēdējie būs reizes 10 vairāk, ja ne vēl vairāk. Pašlaik var teikt, ka braucam katrs kā gribam, tā vispārīgi mazliet pieturoties vēl pie CSN, bet gan jau drīz arī to vairs vairumā nedarīs.

Atbildēt

hm

29.05.2016. 20:24

Ar aizliegumiem, veicot valstisku teroru pret iedzīvotājiem, var panākt gandrīz jebko. Jo iedzīvotāji ir neorganizēts pūlis.
Kaut tā pati Izraēla, kas pašreiz izveidojusi lielāko koncentācijas nometni pasaulē palestīniešiem.
Un?

Atbildēt

tikai

29.05.2016. 19:22

»

avize Rigas balss

Franks Gordons labi raksta


ar pirkstu uz atejas sienas.

Atbildēt

avize Rigas balss

29.05.2016. 19:13

Franks Gordons labi raksta !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...