Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

"paslaucīt zem tepiķa"

19.02.2018. 02:47

LB prezidentu Ješkam tomēr izdevās

Atbildēt

Fui

19.02.2018. 00:00

Ko jūs te tracinieties, es, Lembergs ir visu lietu sargs, virzītājs un veidotājs?! Kā var viņu pārbaudīt un kaut ko darīt pret viņu vai ar viņu.

Atbildēt

kkk

18.02.2018. 15:08

Lembis min Sparānu par degvielas kontrabandu atbildīgo, bet Polija izdod orderi Lembim pietuvinātan cilvēkam. Fakti ir pretrunā ar sacīto.

Atbildēt

Nja

18.02.2018. 12:15

Es atkal dzirdēju, ka lapsa par naudu apkalpo vatņiku vietējo filiāli. Cik tur taisnības, nezinu, bet man nav pamata neticēt šādiem izteikumiem.

Atbildēt

Kas

18.02.2018. 12:10

Knabs joprojam pilns ar potapovas cilvekiem visas parbaudes beidzas ar ne ko.

Atbildēt

BTA

18.02.2018. 11:59

Лато забыл уточнить, что после «снятия с трассы» Вашкевича, кураторство (крышевание) контрабанды не только сигарет а ещё и спирта (и спиртосодержащих продуктов) забрал под себя бывший начальник отдела оперативных расследований КНАБа Юрис Юрашс. Если кому интересно, могу рассказать по какой схеме Юраш получал деньги от контрабандистов. В схеме была задействована страховая компания его друзей (возможно одноклассников). Подробности далее...

Atbildēt

fakts

18.02.2018. 11:48

Lapsai jau vajadzēja zināt, ka krimināllikuma 271.pants ir izslēgts no likuma jau 2004.gadā un pat pēc tā tiesāt varēja tikai pēc cietušā iesnieguma.

Atbildēt

Sahra

18.02.2018. 10:35

»

joske

Jurašs ar Sparānu var hūti iesūdzēt.Jāņem vērā ka publiski ir apmelotas valsts amatpersonas


Nesūdzēs visticamāk , jo Hūte zin ko runā. :)))
Kā viņam veselību , ar sirdi viss normāli ?

Atbildēt

tralalalāāā

18.02.2018. 09:59

Kāpēc Pietiek nav devis gaidīto beigu diagnozi/ Piedāvāšu variantus:
1.Saķēra Jurašu un Sparānu.
2.Saķēra Lembergu.
3.Saķēra visus trīs reizē.
4.Saķēra ............ (katrs ieraksta svu versiju).

Atbildēt

joske

18.02.2018. 09:37

Jurašs ar Sparānu var hūti iesūdzēt.Jāņem vērā ka publiski ir apmelotas valsts amatpersonas.

Atbildēt

:)))

18.02.2018. 08:53

»

VDK republikai 100

Ventspils politiķa Aivara Lemberga publiskajiem paziņojumiem ir skarbas patiesības garša


smagos noziegumos apsūdzētajam Aivara Lemberga ...un tālāk kā tekstā

Atbildēt

VDK republikai 100

18.02.2018. 07:03

Ventspils politiķa Aivara Lemberga publiskajiem paziņojumiem ir skarbas patiesības garša.

Atbildēt

lauķis

18.02.2018. 06:43

»

:)))

Nu , šoreiz tavs aizstāvamais pats ir ziņotāja lomā ,ja skatās no parazītu puses...


Nāk jauna zagļu (oligarhu) paaudze , vēl alkatīgāka un nežēlīgāka , piekam , tas ir globāls proces.

Atbildēt

lauķis

18.02.2018. 06:40

„Katram kontrabandas virzienam ir savs no specdienestiem kurators.

Šo vajadzētu ierāmēt un novietot katrā specdienestu kabinetā.Tā ir definīcija.

Atbildēt

vēlētājs

17.02.2018. 23:51

šogad rudenī jānotiek Saeimas vēlēšanām. Latvijas Republikas vēlētājiem savas valsts 100.gadu jubilejā ir tiesības zināt visu patiesību. Ja patiesība ir politiķa Aivara Lemberga teiktajam, tad šajā lietā cita starpā ir saskatāma ne tikai dienesta stāvokļa ļaunprātīgas izmantošanas, korupcijas, naudas atmazgāšanas, bet arī valsts sagrābšanas pazīmes.

Atbildēt

P.S.

17.02.2018. 23:49

»

post scriptum

Šeit tēma ir daudz komplicētāka, jo atklājas likumdevēja apzināta vai neapzināta bezatbildība. Ārējos normatīvajos nav pieejama informācija par KNAB veicamo resorisko pārbaužu kārtību un termiņiem, t.i., KNAB likumā nav atsauces uz resorisko pārbaudi, kā tas ir likumā „Par policiju”. Latvijas Jurisprudences...


Iestādei ir jāsniedz iesniedzējam informāciju par resorisko pārbaudi. Izskatot personas pieprasījumu sniegt iestādes rīcībā esošo informāciju, iestādes rīcību nosaka arī Informācijas atklātības likuma normas. Informācijas atklātības likuma 12.panta pirmā daļa noteic, ka iestāde atsaka sniegt rakstveidā pieprasīto informāciju, tā savā rakstveida atteikumā norāda, uz kāda pamata pieprasījums pilnīgi vai daļēji atteikts, kur un kādā termiņā šo atteikumu var apstrīdēt vai pārsūdzēt. Šāds informācijas atteikums ir administratīvs akts. Savukārt no minētā likuma 15.panta izriet, ka kontroli pār iestādes informācijas atteikuma pamatotību nodrošina Administratīvā procesa likuma kārtībā. Pieteicēja pieteikums par pienākuma uzlikšanu iestādei izsniegt informāciju tās atteikuma gadījumā ir piekritīgs tiesai.
No iepriekš minētā secināms, ka pastāv pārsūdzības kārtība gadījumā, ja KNAB resoriskā pārbaude noslēgtos ar lēmumu neuzsākt kriminālprocesu (turklāt personai tiesības saņemt informāciju par resoriskās pārbaudes materiāliem, ja pieņemts lēmums neuzsākt kriminālprocesu. Augstākās tiesas Senāta Administratīvo letu departamenta 2013.gada 26.aprīļa lēmumā lietā Nr. A430678011 (SKA-327/2013) uzsvērusi, ka, ne Kriminālprocesa likums, ne citas speciālās tiesību normas neregulē personas tiesības saņemt informāciju no resoriskās pārbaudes materiāliem gadījumā, kad tās rezultātā ir pieņemts un stājies spēkā lēmums neuzsākt kriminālprocesu, proti, nav krimināllietas. Normatīvie akti regulē krimināllietas materiālu pieejamību. Ja atbilstoši minētajām tiesību normām pēc galīgā nolēmuma krimināllietā stāšanās spēkā informācija, kas saistās ar konkrētu tiesas lietu, ir pieejama saskaņā ar Informācijas atklātības likumu, tad vēl jo vairāk tas attiecas uz resoriskās pārbaudes materiāliem, kuru rezultātā pieņemts lēmums kriminālprocesu neuzsākt (Informācijas atklātības likuma 15.pants). Tāpat Korupcijas un apkarošanas biroja likuma 10.1 panta otrajā daļā noteikts, ka biroja amatpersonu izdoto administratīvo aktu vai Biroja amatpersonas un darbinieka faktisko rīcību var apstrīdēt Biroja priekšniekam, bet Biroja priekšnieka izdoto administratīvo aktu un faktisko rīcību – pārsūdzēt tiesā, ja normatīvajos aktos nav noteikts citādi.
Tādējādi pastāv kārtība, kādā persona var pārbaudīt KNAB amatpersonu lēmumu vai veikto darbību tiesiskumu.

Atbildēt

post scriptum

17.02.2018. 23:43

Šeit tēma ir daudz komplicētāka, jo atklājas likumdevēja apzināta vai neapzināta bezatbildība. Ārējos normatīvajos nav pieejama informācija par KNAB veicamo resorisko pārbaužu kārtību un termiņiem, t.i., KNAB likumā nav atsauces uz resorisko pārbaudi, kā tas ir likumā „Par policiju”. Latvijas Jurisprudences speciālistu un ekspertu asociācijas valdes loceklis Vilors Eihmanis jautājumu bija aktualizējis daudz vispusīgāk un dziļāk, Latvijas valdībā ierosinot, ka attiecībā uz resoriskām pārbaudēm ir nepieciešams izstrādāt speciālu regulējumu, tai skaitā nosakot resorisko pārbaužu termiņu. Vienlaikus V.Eihmanis lūdzis atbildīgās personas veikt pārbaudi par konkrētās lietas darba kvalitāti. Kā arī uzdevis KNAB priekšniekam jautājumu, Cik liels ir tādu „iestrēgušu” resorisko pārbaužu lietu atlikums KNAB uz 2018.gada 9.janvāri un vai tas ir attaisnojami? Uz to dažām atbildīgām personām pagaidām negribās atbildēt,neskatoties pat uz to, ka tiek pārkāpts pat likums par atbildes sniegšanas obligātumu, jo tad nāktos pa īstam nopietni strādāt, nevis imitēt strādāšanu.

Atbildēt

:)))

17.02.2018. 23:11

»

Uldis

Vai tiešām iedomājies, ka visiem tiem neliešiem, kuri savus noziegumus centušies paslēpt aiz vienas Hūtes "platās muguras", izdosies nosprāgt mājās savās gultās? "Astoņkāja" shēmas nav nekāda fantastika un tur minētie personāži, arī tev tiešām ir reāli ienaidnieki. Ja vien neesi krievs, vai čekas ziņotājs...


Nu , šoreiz tavs aizstāvamais pats ir ziņotāja lomā ,ja skatās no parazītu puses. :)))
Aiz Hūtes muguras var tikai mēdijos slēpties , bet tiklīdz lieta nonāk pie REĀLAS izmeklēšanas , tad tam nav nozīmes.
Uz šodienu izskatās , ka kaut kas sāk rakt zem astoņkāja . Man liekas , ka tas ir spiediens no malas , kas to liek darīt ...un Hūtem arī laikam gājienu atlicis maz .

Atbildēt

Uldis

17.02.2018. 22:19

»

s

Ūdeņu duļķošanai dīķī, kamēr pats tiek tiesāts par smagu noziegumu. Tikmēr par noteiktu samaksu viens otrs tam cenšas radīt ticamības iespaidu, nosaucot KNAB pārbaudi par "čiku". It kā cilvēki nesaprastu, ka tieši hūtes izteikumi ir "čiks" kubā jeb prasta d^iršana. Tāpat kā visas pietiek izbļautās astoņkāju...


Vai tiešām iedomājies, ka visiem tiem neliešiem, kuri savus noziegumus centušies paslēpt aiz vienas Hūtes "platās muguras", izdosies nosprāgt mājās savās gultās? "Astoņkāja" shēmas nav nekāda fantastika un tur minētie personāži, arī tev tiešām ir reāli ienaidnieki. Ja vien neesi krievs, vai čekas ziņotājs

Atbildēt

Statoil

17.02.2018. 22:13

Tādu cilvēku dēļ kā Sparāns, Latvija ir strupceļā. Kad paši cīnītāji par valsts drošību rada bīstamību pašai valstij. Viņiem visiem ir pieeja valsts noslēpumam un uzvedas viņi kā noziedznieki, viņu rīcībā ir pieejamas visas atslēgas un paši bez grūtībām visu iznesīs. Tādi kā Sparāns un Juraš jāliek būrī, kur bija Sprūds.

Atbildēt

s

17.02.2018. 21:59

»

:)))

Interesanti ,kādi iemesli Sv. Hūtem lika paust šo delikāto informāciju. Tas ir kādam mājiens ar mietu , jeb glābšanas veste pašam


Ūdeņu duļķošanai dīķī, kamēr pats tiek tiesāts par smagu noziegumu. Tikmēr par noteiktu samaksu viens otrs tam cenšas radīt ticamības iespaidu, nosaucot KNAB pārbaudi par "čiku". It kā cilvēki nesaprastu, ka tieši hūtes izteikumi ir "čiks" kubā jeb prasta d^iršana. Tāpat kā visas pietiek izbļautās astoņkāju shēmas, kas ir primitīva uzmanības novēršana un manipulēšana ar sabiedrību, zinot, ka nedomājoši cilvēki allaž meklē ienaidnieka tēlu.

Atbildēt

meklē sev kompāniju

17.02.2018. 20:59

kamerā

Atbildēt

:)))

17.02.2018. 20:56

Interesanti ,kādi iemesli Sv. Hūtem lika paust šo delikāto informāciju. Tas ir kādam mājiens ar mietu , jeb glābšanas veste pašam ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...