Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēdējās dienās tautas acis piekaltas Konvojam. Nobāl “Cīņas Klubs” un “Mad Max,” kopā ņemti. Birst ziedojumu nauda un ziedi, bet nudien vēl nevar pateikt, kas vēderā metāla lācītim. Tā var būt plīsusi tautas pacietība, tas var būt arī mēģinājums nokāpt no vakcīnu diskursa, organizējot false flag pretestību. Vai varbūt mēģinājums radīt false flag karapulku ir izgājis no kontroles? Šobrīd to ir grūti pateikt, bet koku kā vienmēr būs iespējams pazīt no augļiem jau pavisam drīz.

Pat, ja Konvojs būs bijis tikai izrāviens, tas jau ir izdarījis daudz tīri mentālās veselības atjaunošanai. Cilvēku racionalitāte un veselais saprāts ir stipri cietis pēdējo divu gadu laikā, cerību uz jelkādu normalizāciju vairs nebija (es šeit runāju par ļaudīm, kas saprot, ka vīrusa medicīniskais aspekts ir ļoti otršķirīgs). Konvoja esamība vien jau ir dziedniecisks faktors, kas ļauj cerēt uz cilvēku apvienošanos pret kolektīvo totalitāro ļaunumu.

Savukārt, ja ticam medijiem, tad Sorosa kabatas žurka Trudo ir aizbēdzis un noslēpies ārpus Otavas, ar savu rīcību rādot piemēru visas pārējās pasaules globālistu ielikteņiem un citiem ļaunīšiem. Otavas centru ieņem smagie auto un milzīgi demonstrantu pūļi.

Vietā būtu pajautāt, kāpēc policija un Nacionālā gvarde neapturēja Konvoju piepilsētās un otršķirīgajās trasēs? Beigušies ūdensmetēji, asaru gāze, vilku suņi un steki? Zudušas iespējas uzlikt sodu un iznīcināt? Protams, ne. Pat mūsu apdalītie iekšlietu orgānu šudras joprojām terorizē katru, kas atļaujas izrādīt necieņu koloniālās administrācijas vagariem. Arī Kanādas spēka struktūras nav ne nokausētas, ne uzvarētas, un nav informācijas, par cik procentiem tās sastāv no īstiem patriotiem, kuriem pašiem varētu būt apnicis būt par terora instrumentu.

Pagaidām tas tomēr drīzāk izskatās pēc mēģinājuma nobīdīt pie malas plāndēmijas izpildītājus, kas izgāzušies uzbrukumā cilvēcei, mēģinot ieviest qr kodus un piesaistīt katram vienam digitālo ID un sertifikātu ar veselības datiem, kas nākotnē ļautu terorizēt ikvienu no mums. Šis vagaru slānis visu pasaules tautu acīs ir pilnīgi zaudējis uzticību, smagi degradējies (zaļo valdība Vācijā) vai sakompromitējies tā, ka bažījas par savu veselību un dzīvību (Austrumeiropa). Līdz ar to šis “elites” slānis tik un tā nav derīgs sociālo transformācijas programmu īstenošanai. Gluži atstāt nolinčošanai tomēr to nevar, jo tad varētu rasties problēmas atrast sekotājus nākošajiem globālistu projektiem, kas arī necieš no pārlieka humānisma.

Kaut plānu B var īstenot arī uz šo neliešu kauliem, jo esošajam slānim tomēr piemīt kaut kādas administratoru iemaņas, viņiem pilnīgi pazūdot, haoss varētu padziļināties. No aprites izkritušās smagās mašīnas varētu pasliktināt pilsētu apgādi ar pārtiku pašā tuvākajā laikā, turklāt tuvojošais finanšu tirgus sabrukums izdarītu pārējo. Savukārt jebkura vara jūtas maksimāli komfortabli, kad dala pārtiku savai tautai, tur vairs nebūs jautājumu par pleciņa vai citas ķermeņa daļas atsegšanu.

Nav nekādu šaubu, ka globālistu ēnu kardināli vienkārši pārlēks šo plāna sadaļu, kas saucas digitālais ID, vakcīnu pase etc etc un ķersies pie haosa un bada scenārija. Viņi nepauzēs, jo laika nav. Ir jāpaspēj apseglot procesu, kamēr tas nav kļuvis nekontrolējams, neviens īsti vairs nevar pateikt, cik ilgi spēj turpināties neprātīgā emisija. SVF un PB savstarpējie kašķi liecina, ka ilgi vairs nav palicis, un ir pilnīgi skaidrs, ka Demokrātu partijai draud Baidena impīčments, ja galopējošā inflācija netiks savaldīta.

Tāpēc pašā reizē būtu neliels kariņš tālu no mājām. Grēkāzis atrasts, un ir komiski vērot, kā pat Zeļenskis ir atvēsis un uz Baidena tēzi par došanos karā atbild, ka ne neesot tie krievi tik šausmīgi tuvu un bīstami. Izskatās, ka kara kurināšanā visvairāk ir ieinteresēti tie, kas atrodas vistālāk, tāpēc nekautrējas piegādāt arī letālus ieročus, tiesa gan, tādus modeļus, par kuru utilizāciju nāktos tērēt naudu.

Un šeit nav labu variantu. NATO mēdza pārģērbties svešās formās Dienvidslāvijā, kad vajadzēja sarīdīt etnosus 1999.gada karā, arī šeit ir iespējams tas pats - daudz kas var notikt, Ukrainas armijai nezinot. Arī karš nav vienīgais variants pasaulē, kur speciālie dienesti jau sen ir virsnacionāli un spēlē savu spēli. Ja kas un nedod Dievs, visā Eiropā ir daudz strādājošu kodolstaciju. Ja Jums šķiet, ka tik traki nevarētu būt, tad atceramies Dvīņu torņus, kur uz naftas un varas altāra gaisā izkūpēja 4000 amerikāņu. Šim ļaunumam nav bremžu, tāpēc, iespējams, esam ļoti bīstamā vēstures punktā.

Bet arī tas vēl ne tuvu nav sliktākais.

Problēma ir mūsu uztverē un Matricas eksistencē. Mēs gribam un prasām tikai šīs Matricas uzlabojumus. Ja mums pat izdodos to sagraut, mēs ar prieku to uzbūvētu atpakaļ, labāku, nedaudz humānāku. Bet ar to pašu programmatūras defektu, kas to agri vai vēlu padarītu ļaundabīgu.

Problēma ir pasaulē valdošajā neoliberālisma doktrīnā, tai nav konkurentu, tā aptver visas dzīves sfēras, tas arī ir vārds Matricai, kurā dzīvojam. Šai doktrīnai nav konkurentu un alternatīvu, tās plāni ir tālejoši, ieskaitot MI kundzību, transhumānu cilvēku un robotu saplūsmi.

Kāpēc kādreiz maigais un tolerantais liberālisms kļūst totalitārs mūsu acu priekšā?

Izskaidrojums ir gauži vienkāršs. Šī doktrīna nav izturējusi pārbaudi ar realitāti un tāpēc kļūst vardarbīga. Viņu teorija arvien vairāk neatbilst praksei. Nav jēgas ierīkot trešā dzimuma tualeti, kamēr ir mačo un skaistas sievietes. Nav jēgas runāt par genderrevolūcijas uzvaru, ja pat uz ceļiem noliktajā Latvijā laulību saprot kā sievietes un vīrieša savienību. Kāpēc Kariņa un Levita runas izsauc labākā gadījumā neizpratni tautā? Tāpēc, ka 5% labi baroto neoliberālisma adeptu pie valsts stūres dzīvo citā uzskatu sistēmā, ar citām vērtībām un citu realitāti, kurai nav nekādu saskares punktu ar normālo cilvēku pasauli, kas sastāda 95% tautas.

Tehnokrāti ir spējuši mūs padarīt atkarīgus no bankām un mobilajiem telefoniem, bet zaudē realitātē, viņi nav izkastrējuši mūsu garu un paņēmuši mūsu sirdis. Tāpēc arī bija vajadzīga META, lai maksimāli atslēgtu no realitātes lielu daudzumu cilvēku, tas arī ir īstais Skynet uzbrukums. META ir tā vieta, kur viņu doktrīna darbosies lieliski, bet trūkums un nabadzība būs tie vārti, caur kuriem aitas mēģinās tur iedzīt.

Brīvības cena.

Galvenais ir atcerēties, ka Matrica ir mums iemācīta. Jo vienmēr ir bijis, ka Tu strādā garas stundas, bet kāds aprij pusi Tavas algas. Un Tev ir iemācīts, ka naudu dod bankas. Pret procentu. Tu kaulējies par procentu, bet nepadomā, kā Tava nauda nonāk bankās. Un vai tādas 21.gs vēl ir vajadzīgas, ja Tu blokčeinā jau sen kārto rēķinus ar saviem pasūtītājiem? Vai esi pajautājis, kas ir nauda un no kurienes tā rodas? Tā ne vienmēr ir nākusi no FRS. Tu vēl nezini, ka vari strādāt 4 stundas un pārējo laiku izglītoties vai veltīt bērniem. Vai esi dzirdējis par sociālu valsti? Kur kritērijs ir izglītotu, gudru, spēcīgu un veselu cilvēku daudzums, nevis mistisks kopprodukts.

Drupas, uz kurām būvēt.

Izskatās, ka tādas mums drīz būs. Un mums būs pašiem jāizvēlas, ko būvēt no jauna. Nevienu brīdi neaizmirstot, ka pasaules šakāļi būs klāt un 1% esošo superbagāto neliešu darīs visu, lai saglabātu savu kundzību pār mums. Viņiem nav spēka, lai tiktu ar mums galā, bet viņi ir veikli Matricu radītāji, un ir tik viegli iekrist vecajās lamatās. Tad viss sāksies no gala. Tāpēc ir vajadzīga šī pārejas laika ideoloģija, kas aprakstītu pasauli, kurā mums būtu komfortabli dzīvot. Diemžēl tur arī slēpjas normālo ļaužu pozīcijas vājums, - pret viņiem jau ilgi strādā esošā, absolūti absurdā un antihumānā neoliberālisma ideoloģija, kas apaugusi ar pašatražošanas mehānismu un sarežģītām institūcijām. Matricu atražo augstskolas un skolas. Tāpēc jau arī mēs ikdienas redzam melus, dzirdam melus un jūtam melus. Mums jāsaredz šis melu rāmis un jāizdzīvo. Varbūt tieši krīzes dziļums liks vislabāk saprast, kas ir tas, ko vajag mūsu tautai?

P.S.

 Ja nu sanāk, tad fūres šoferim Rīgā tēju un sviestmaizes tomēr aiznes. Konvojs ies uz arī Briseli. Varēsim nodot kādu sveicieniņu EP Orbitālās stacijas iemītniekiem.

Novērtē šo rakstu:

208
15

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....