Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Ar jaunu Konvoju vecā Matricā?

Jānis Kundziņš
02.02.2022.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēdējās dienās tautas acis piekaltas Konvojam. Nobāl “Cīņas Klubs” un “Mad Max,” kopā ņemti. Birst ziedojumu nauda un ziedi, bet nudien vēl nevar pateikt, kas vēderā metāla lācītim. Tā var būt plīsusi tautas pacietība, tas var būt arī mēģinājums nokāpt no vakcīnu diskursa, organizējot false flag pretestību. Vai varbūt mēģinājums radīt false flag karapulku ir izgājis no kontroles? Šobrīd to ir grūti pateikt, bet koku kā vienmēr būs iespējams pazīt no augļiem jau pavisam drīz.

Pat, ja Konvojs būs bijis tikai izrāviens, tas jau ir izdarījis daudz tīri mentālās veselības atjaunošanai. Cilvēku racionalitāte un veselais saprāts ir stipri cietis pēdējo divu gadu laikā, cerību uz jelkādu normalizāciju vairs nebija (es šeit runāju par ļaudīm, kas saprot, ka vīrusa medicīniskais aspekts ir ļoti otršķirīgs). Konvoja esamība vien jau ir dziedniecisks faktors, kas ļauj cerēt uz cilvēku apvienošanos pret kolektīvo totalitāro ļaunumu.

Savukārt, ja ticam medijiem, tad Sorosa kabatas žurka Trudo ir aizbēdzis un noslēpies ārpus Otavas, ar savu rīcību rādot piemēru visas pārējās pasaules globālistu ielikteņiem un citiem ļaunīšiem. Otavas centru ieņem smagie auto un milzīgi demonstrantu pūļi.

Vietā būtu pajautāt, kāpēc policija un Nacionālā gvarde neapturēja Konvoju piepilsētās un otršķirīgajās trasēs? Beigušies ūdensmetēji, asaru gāze, vilku suņi un steki? Zudušas iespējas uzlikt sodu un iznīcināt? Protams, ne. Pat mūsu apdalītie iekšlietu orgānu šudras joprojām terorizē katru, kas atļaujas izrādīt necieņu koloniālās administrācijas vagariem. Arī Kanādas spēka struktūras nav ne nokausētas, ne uzvarētas, un nav informācijas, par cik procentiem tās sastāv no īstiem patriotiem, kuriem pašiem varētu būt apnicis būt par terora instrumentu.

Pagaidām tas tomēr drīzāk izskatās pēc mēģinājuma nobīdīt pie malas plāndēmijas izpildītājus, kas izgāzušies uzbrukumā cilvēcei, mēģinot ieviest qr kodus un piesaistīt katram vienam digitālo ID un sertifikātu ar veselības datiem, kas nākotnē ļautu terorizēt ikvienu no mums. Šis vagaru slānis visu pasaules tautu acīs ir pilnīgi zaudējis uzticību, smagi degradējies (zaļo valdība Vācijā) vai sakompromitējies tā, ka bažījas par savu veselību un dzīvību (Austrumeiropa). Līdz ar to šis “elites” slānis tik un tā nav derīgs sociālo transformācijas programmu īstenošanai. Gluži atstāt nolinčošanai tomēr to nevar, jo tad varētu rasties problēmas atrast sekotājus nākošajiem globālistu projektiem, kas arī necieš no pārlieka humānisma.

Kaut plānu B var īstenot arī uz šo neliešu kauliem, jo esošajam slānim tomēr piemīt kaut kādas administratoru iemaņas, viņiem pilnīgi pazūdot, haoss varētu padziļināties. No aprites izkritušās smagās mašīnas varētu pasliktināt pilsētu apgādi ar pārtiku pašā tuvākajā laikā, turklāt tuvojošais finanšu tirgus sabrukums izdarītu pārējo. Savukārt jebkura vara jūtas maksimāli komfortabli, kad dala pārtiku savai tautai, tur vairs nebūs jautājumu par pleciņa vai citas ķermeņa daļas atsegšanu.

Nav nekādu šaubu, ka globālistu ēnu kardināli vienkārši pārlēks šo plāna sadaļu, kas saucas digitālais ID, vakcīnu pase etc etc un ķersies pie haosa un bada scenārija. Viņi nepauzēs, jo laika nav. Ir jāpaspēj apseglot procesu, kamēr tas nav kļuvis nekontrolējams, neviens īsti vairs nevar pateikt, cik ilgi spēj turpināties neprātīgā emisija. SVF un PB savstarpējie kašķi liecina, ka ilgi vairs nav palicis, un ir pilnīgi skaidrs, ka Demokrātu partijai draud Baidena impīčments, ja galopējošā inflācija netiks savaldīta.

Tāpēc pašā reizē būtu neliels kariņš tālu no mājām. Grēkāzis atrasts, un ir komiski vērot, kā pat Zeļenskis ir atvēsis un uz Baidena tēzi par došanos karā atbild, ka ne neesot tie krievi tik šausmīgi tuvu un bīstami. Izskatās, ka kara kurināšanā visvairāk ir ieinteresēti tie, kas atrodas vistālāk, tāpēc nekautrējas piegādāt arī letālus ieročus, tiesa gan, tādus modeļus, par kuru utilizāciju nāktos tērēt naudu.

Un šeit nav labu variantu. NATO mēdza pārģērbties svešās formās Dienvidslāvijā, kad vajadzēja sarīdīt etnosus 1999.gada karā, arī šeit ir iespējams tas pats - daudz kas var notikt, Ukrainas armijai nezinot. Arī karš nav vienīgais variants pasaulē, kur speciālie dienesti jau sen ir virsnacionāli un spēlē savu spēli. Ja kas un nedod Dievs, visā Eiropā ir daudz strādājošu kodolstaciju. Ja Jums šķiet, ka tik traki nevarētu būt, tad atceramies Dvīņu torņus, kur uz naftas un varas altāra gaisā izkūpēja 4000 amerikāņu. Šim ļaunumam nav bremžu, tāpēc, iespējams, esam ļoti bīstamā vēstures punktā.

Bet arī tas vēl ne tuvu nav sliktākais.

Problēma ir mūsu uztverē un Matricas eksistencē. Mēs gribam un prasām tikai šīs Matricas uzlabojumus. Ja mums pat izdodos to sagraut, mēs ar prieku to uzbūvētu atpakaļ, labāku, nedaudz humānāku. Bet ar to pašu programmatūras defektu, kas to agri vai vēlu padarītu ļaundabīgu.

Problēma ir pasaulē valdošajā neoliberālisma doktrīnā, tai nav konkurentu, tā aptver visas dzīves sfēras, tas arī ir vārds Matricai, kurā dzīvojam. Šai doktrīnai nav konkurentu un alternatīvu, tās plāni ir tālejoši, ieskaitot MI kundzību, transhumānu cilvēku un robotu saplūsmi.

Kāpēc kādreiz maigais un tolerantais liberālisms kļūst totalitārs mūsu acu priekšā?

Izskaidrojums ir gauži vienkāršs. Šī doktrīna nav izturējusi pārbaudi ar realitāti un tāpēc kļūst vardarbīga. Viņu teorija arvien vairāk neatbilst praksei. Nav jēgas ierīkot trešā dzimuma tualeti, kamēr ir mačo un skaistas sievietes. Nav jēgas runāt par genderrevolūcijas uzvaru, ja pat uz ceļiem noliktajā Latvijā laulību saprot kā sievietes un vīrieša savienību. Kāpēc Kariņa un Levita runas izsauc labākā gadījumā neizpratni tautā? Tāpēc, ka 5% labi baroto neoliberālisma adeptu pie valsts stūres dzīvo citā uzskatu sistēmā, ar citām vērtībām un citu realitāti, kurai nav nekādu saskares punktu ar normālo cilvēku pasauli, kas sastāda 95% tautas.

Tehnokrāti ir spējuši mūs padarīt atkarīgus no bankām un mobilajiem telefoniem, bet zaudē realitātē, viņi nav izkastrējuši mūsu garu un paņēmuši mūsu sirdis. Tāpēc arī bija vajadzīga META, lai maksimāli atslēgtu no realitātes lielu daudzumu cilvēku, tas arī ir īstais Skynet uzbrukums. META ir tā vieta, kur viņu doktrīna darbosies lieliski, bet trūkums un nabadzība būs tie vārti, caur kuriem aitas mēģinās tur iedzīt.

Brīvības cena.

Galvenais ir atcerēties, ka Matrica ir mums iemācīta. Jo vienmēr ir bijis, ka Tu strādā garas stundas, bet kāds aprij pusi Tavas algas. Un Tev ir iemācīts, ka naudu dod bankas. Pret procentu. Tu kaulējies par procentu, bet nepadomā, kā Tava nauda nonāk bankās. Un vai tādas 21.gs vēl ir vajadzīgas, ja Tu blokčeinā jau sen kārto rēķinus ar saviem pasūtītājiem? Vai esi pajautājis, kas ir nauda un no kurienes tā rodas? Tā ne vienmēr ir nākusi no FRS. Tu vēl nezini, ka vari strādāt 4 stundas un pārējo laiku izglītoties vai veltīt bērniem. Vai esi dzirdējis par sociālu valsti? Kur kritērijs ir izglītotu, gudru, spēcīgu un veselu cilvēku daudzums, nevis mistisks kopprodukts.

Drupas, uz kurām būvēt.

Izskatās, ka tādas mums drīz būs. Un mums būs pašiem jāizvēlas, ko būvēt no jauna. Nevienu brīdi neaizmirstot, ka pasaules šakāļi būs klāt un 1% esošo superbagāto neliešu darīs visu, lai saglabātu savu kundzību pār mums. Viņiem nav spēka, lai tiktu ar mums galā, bet viņi ir veikli Matricu radītāji, un ir tik viegli iekrist vecajās lamatās. Tad viss sāksies no gala. Tāpēc ir vajadzīga šī pārejas laika ideoloģija, kas aprakstītu pasauli, kurā mums būtu komfortabli dzīvot. Diemžēl tur arī slēpjas normālo ļaužu pozīcijas vājums, - pret viņiem jau ilgi strādā esošā, absolūti absurdā un antihumānā neoliberālisma ideoloģija, kas apaugusi ar pašatražošanas mehānismu un sarežģītām institūcijām. Matricu atražo augstskolas un skolas. Tāpēc jau arī mēs ikdienas redzam melus, dzirdam melus un jūtam melus. Mums jāsaredz šis melu rāmis un jāizdzīvo. Varbūt tieši krīzes dziļums liks vislabāk saprast, kas ir tas, ko vajag mūsu tautai?

P.S.

 Ja nu sanāk, tad fūres šoferim Rīgā tēju un sviestmaizes tomēr aiznes. Konvojs ies uz arī Briseli. Varēsim nodot kādu sveicieniņu EP Orbitālās stacijas iemītniekiem.

Novērtē šo rakstu:

208
15

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...