Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Ar jaunu Konvoju vecā Matricā?

Jānis Kundziņš
02.02.2022.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēdējās dienās tautas acis piekaltas Konvojam. Nobāl “Cīņas Klubs” un “Mad Max,” kopā ņemti. Birst ziedojumu nauda un ziedi, bet nudien vēl nevar pateikt, kas vēderā metāla lācītim. Tā var būt plīsusi tautas pacietība, tas var būt arī mēģinājums nokāpt no vakcīnu diskursa, organizējot false flag pretestību. Vai varbūt mēģinājums radīt false flag karapulku ir izgājis no kontroles? Šobrīd to ir grūti pateikt, bet koku kā vienmēr būs iespējams pazīt no augļiem jau pavisam drīz.

Pat, ja Konvojs būs bijis tikai izrāviens, tas jau ir izdarījis daudz tīri mentālās veselības atjaunošanai. Cilvēku racionalitāte un veselais saprāts ir stipri cietis pēdējo divu gadu laikā, cerību uz jelkādu normalizāciju vairs nebija (es šeit runāju par ļaudīm, kas saprot, ka vīrusa medicīniskais aspekts ir ļoti otršķirīgs). Konvoja esamība vien jau ir dziedniecisks faktors, kas ļauj cerēt uz cilvēku apvienošanos pret kolektīvo totalitāro ļaunumu.

Savukārt, ja ticam medijiem, tad Sorosa kabatas žurka Trudo ir aizbēdzis un noslēpies ārpus Otavas, ar savu rīcību rādot piemēru visas pārējās pasaules globālistu ielikteņiem un citiem ļaunīšiem. Otavas centru ieņem smagie auto un milzīgi demonstrantu pūļi.

Vietā būtu pajautāt, kāpēc policija un Nacionālā gvarde neapturēja Konvoju piepilsētās un otršķirīgajās trasēs? Beigušies ūdensmetēji, asaru gāze, vilku suņi un steki? Zudušas iespējas uzlikt sodu un iznīcināt? Protams, ne. Pat mūsu apdalītie iekšlietu orgānu šudras joprojām terorizē katru, kas atļaujas izrādīt necieņu koloniālās administrācijas vagariem. Arī Kanādas spēka struktūras nav ne nokausētas, ne uzvarētas, un nav informācijas, par cik procentiem tās sastāv no īstiem patriotiem, kuriem pašiem varētu būt apnicis būt par terora instrumentu.

Pagaidām tas tomēr drīzāk izskatās pēc mēģinājuma nobīdīt pie malas plāndēmijas izpildītājus, kas izgāzušies uzbrukumā cilvēcei, mēģinot ieviest qr kodus un piesaistīt katram vienam digitālo ID un sertifikātu ar veselības datiem, kas nākotnē ļautu terorizēt ikvienu no mums. Šis vagaru slānis visu pasaules tautu acīs ir pilnīgi zaudējis uzticību, smagi degradējies (zaļo valdība Vācijā) vai sakompromitējies tā, ka bažījas par savu veselību un dzīvību (Austrumeiropa). Līdz ar to šis “elites” slānis tik un tā nav derīgs sociālo transformācijas programmu īstenošanai. Gluži atstāt nolinčošanai tomēr to nevar, jo tad varētu rasties problēmas atrast sekotājus nākošajiem globālistu projektiem, kas arī necieš no pārlieka humānisma.

Kaut plānu B var īstenot arī uz šo neliešu kauliem, jo esošajam slānim tomēr piemīt kaut kādas administratoru iemaņas, viņiem pilnīgi pazūdot, haoss varētu padziļināties. No aprites izkritušās smagās mašīnas varētu pasliktināt pilsētu apgādi ar pārtiku pašā tuvākajā laikā, turklāt tuvojošais finanšu tirgus sabrukums izdarītu pārējo. Savukārt jebkura vara jūtas maksimāli komfortabli, kad dala pārtiku savai tautai, tur vairs nebūs jautājumu par pleciņa vai citas ķermeņa daļas atsegšanu.

Nav nekādu šaubu, ka globālistu ēnu kardināli vienkārši pārlēks šo plāna sadaļu, kas saucas digitālais ID, vakcīnu pase etc etc un ķersies pie haosa un bada scenārija. Viņi nepauzēs, jo laika nav. Ir jāpaspēj apseglot procesu, kamēr tas nav kļuvis nekontrolējams, neviens īsti vairs nevar pateikt, cik ilgi spēj turpināties neprātīgā emisija. SVF un PB savstarpējie kašķi liecina, ka ilgi vairs nav palicis, un ir pilnīgi skaidrs, ka Demokrātu partijai draud Baidena impīčments, ja galopējošā inflācija netiks savaldīta.

Tāpēc pašā reizē būtu neliels kariņš tālu no mājām. Grēkāzis atrasts, un ir komiski vērot, kā pat Zeļenskis ir atvēsis un uz Baidena tēzi par došanos karā atbild, ka ne neesot tie krievi tik šausmīgi tuvu un bīstami. Izskatās, ka kara kurināšanā visvairāk ir ieinteresēti tie, kas atrodas vistālāk, tāpēc nekautrējas piegādāt arī letālus ieročus, tiesa gan, tādus modeļus, par kuru utilizāciju nāktos tērēt naudu.

Un šeit nav labu variantu. NATO mēdza pārģērbties svešās formās Dienvidslāvijā, kad vajadzēja sarīdīt etnosus 1999.gada karā, arī šeit ir iespējams tas pats - daudz kas var notikt, Ukrainas armijai nezinot. Arī karš nav vienīgais variants pasaulē, kur speciālie dienesti jau sen ir virsnacionāli un spēlē savu spēli. Ja kas un nedod Dievs, visā Eiropā ir daudz strādājošu kodolstaciju. Ja Jums šķiet, ka tik traki nevarētu būt, tad atceramies Dvīņu torņus, kur uz naftas un varas altāra gaisā izkūpēja 4000 amerikāņu. Šim ļaunumam nav bremžu, tāpēc, iespējams, esam ļoti bīstamā vēstures punktā.

Bet arī tas vēl ne tuvu nav sliktākais.

Problēma ir mūsu uztverē un Matricas eksistencē. Mēs gribam un prasām tikai šīs Matricas uzlabojumus. Ja mums pat izdodos to sagraut, mēs ar prieku to uzbūvētu atpakaļ, labāku, nedaudz humānāku. Bet ar to pašu programmatūras defektu, kas to agri vai vēlu padarītu ļaundabīgu.

Problēma ir pasaulē valdošajā neoliberālisma doktrīnā, tai nav konkurentu, tā aptver visas dzīves sfēras, tas arī ir vārds Matricai, kurā dzīvojam. Šai doktrīnai nav konkurentu un alternatīvu, tās plāni ir tālejoši, ieskaitot MI kundzību, transhumānu cilvēku un robotu saplūsmi.

Kāpēc kādreiz maigais un tolerantais liberālisms kļūst totalitārs mūsu acu priekšā?

Izskaidrojums ir gauži vienkāršs. Šī doktrīna nav izturējusi pārbaudi ar realitāti un tāpēc kļūst vardarbīga. Viņu teorija arvien vairāk neatbilst praksei. Nav jēgas ierīkot trešā dzimuma tualeti, kamēr ir mačo un skaistas sievietes. Nav jēgas runāt par genderrevolūcijas uzvaru, ja pat uz ceļiem noliktajā Latvijā laulību saprot kā sievietes un vīrieša savienību. Kāpēc Kariņa un Levita runas izsauc labākā gadījumā neizpratni tautā? Tāpēc, ka 5% labi baroto neoliberālisma adeptu pie valsts stūres dzīvo citā uzskatu sistēmā, ar citām vērtībām un citu realitāti, kurai nav nekādu saskares punktu ar normālo cilvēku pasauli, kas sastāda 95% tautas.

Tehnokrāti ir spējuši mūs padarīt atkarīgus no bankām un mobilajiem telefoniem, bet zaudē realitātē, viņi nav izkastrējuši mūsu garu un paņēmuši mūsu sirdis. Tāpēc arī bija vajadzīga META, lai maksimāli atslēgtu no realitātes lielu daudzumu cilvēku, tas arī ir īstais Skynet uzbrukums. META ir tā vieta, kur viņu doktrīna darbosies lieliski, bet trūkums un nabadzība būs tie vārti, caur kuriem aitas mēģinās tur iedzīt.

Brīvības cena.

Galvenais ir atcerēties, ka Matrica ir mums iemācīta. Jo vienmēr ir bijis, ka Tu strādā garas stundas, bet kāds aprij pusi Tavas algas. Un Tev ir iemācīts, ka naudu dod bankas. Pret procentu. Tu kaulējies par procentu, bet nepadomā, kā Tava nauda nonāk bankās. Un vai tādas 21.gs vēl ir vajadzīgas, ja Tu blokčeinā jau sen kārto rēķinus ar saviem pasūtītājiem? Vai esi pajautājis, kas ir nauda un no kurienes tā rodas? Tā ne vienmēr ir nākusi no FRS. Tu vēl nezini, ka vari strādāt 4 stundas un pārējo laiku izglītoties vai veltīt bērniem. Vai esi dzirdējis par sociālu valsti? Kur kritērijs ir izglītotu, gudru, spēcīgu un veselu cilvēku daudzums, nevis mistisks kopprodukts.

Drupas, uz kurām būvēt.

Izskatās, ka tādas mums drīz būs. Un mums būs pašiem jāizvēlas, ko būvēt no jauna. Nevienu brīdi neaizmirstot, ka pasaules šakāļi būs klāt un 1% esošo superbagāto neliešu darīs visu, lai saglabātu savu kundzību pār mums. Viņiem nav spēka, lai tiktu ar mums galā, bet viņi ir veikli Matricu radītāji, un ir tik viegli iekrist vecajās lamatās. Tad viss sāksies no gala. Tāpēc ir vajadzīga šī pārejas laika ideoloģija, kas aprakstītu pasauli, kurā mums būtu komfortabli dzīvot. Diemžēl tur arī slēpjas normālo ļaužu pozīcijas vājums, - pret viņiem jau ilgi strādā esošā, absolūti absurdā un antihumānā neoliberālisma ideoloģija, kas apaugusi ar pašatražošanas mehānismu un sarežģītām institūcijām. Matricu atražo augstskolas un skolas. Tāpēc jau arī mēs ikdienas redzam melus, dzirdam melus un jūtam melus. Mums jāsaredz šis melu rāmis un jāizdzīvo. Varbūt tieši krīzes dziļums liks vislabāk saprast, kas ir tas, ko vajag mūsu tautai?

P.S.

 Ja nu sanāk, tad fūres šoferim Rīgā tēju un sviestmaizes tomēr aiznes. Konvojs ies uz arī Briseli. Varēsim nodot kādu sveicieniņu EP Orbitālās stacijas iemītniekiem.

Novērtē šo rakstu:

208
15

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

Trīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem...

Foto

Jaunā politiķa solījums

1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs....

Foto

Tiesības būt stulbam

Rit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20...

Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...