Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

iedarbini fantāziju

23.06.2021. 16:49

»

ASV protektorāts Latvija

Javelin ir novecojusi tehnika, ko ASV pašlaik noņem no savas armijas bruņojuma un izdala kā humanitāro palīdzību savām kolonijām. Lai tanku iznīcinātu, tas vispirms tāpat kā 1945.gadā ir jāpielaiž tuvāk arī ar Javelin, bet tādi diždirsēji fantazētāji kā tu kā ieraudzīs krievu tanku, pietaisīs bikses...


Tanks ar visu trīs krievu sadistu, marodieru un pederastu apkalpi.
Javelin tiešām ir nedaudz novecojis un būtu prātīgi izlietot visus tā krājumus pret krievu tankiem. Iztīrīt noliktavas, kā amerikāņi to izdarīja ar veciem Tomahawk, iznīcinot Sīrijā lidlauku ar visu tehniku, Asada armijniekiem un krievu instruktoriem, kas tur atradās. Es domāju, tos vajadzētu piešķirt Kaukāza neatkarības cīnītājiem.
Bayraktar, kā parādīja karš Kalnu Karabahā, kur krievs kopā ar saviem līdzdalībniekiem, čurkam - armēņiem, apdirsa kājas, lieliski sevi nodemonstrēja, turklāt neprasa cilvēku upurus.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.06.2021. 21:52

»

iedarbini fantāziju

Viens simts tūkstošus vērts Javelin un vairs nav vairāku miljonu dārgā krievu tanka, ar visu trīs krievu pederastu apkalpi


Javelin ir novecojusi tehnika, ko ASV pašlaik noņem no savas armijas bruņojuma un izdala kā humanitāro palīdzību savām kolonijām. Lai tanku iznīcinātu, tas vispirms tāpat kā 1945.gadā ir jāpielaiž tuvāk arī ar Javelin, bet tādi diždirsēji fantazētāji kā tu kā ieraudzīs krievu tanku, pietaisīs bikses un aizbēgs pirmie.

Atbildēt

nu nu

18.06.2021. 09:50

»

Andron Mc

Tas ir viltīgs valdības gājiens - lai "ļaunie krievi nenāktu


Lai tiktu pie 500 eiro mēnesī, visi 80 miljoni krievu dzimtcilvēku uz ceļiem atrāpotu.

Atbildēt

iedarbini fantāziju

18.06.2021. 09:48

»

Andron Mc

Kuras bija tās raķetes kuras neksistēja? Tas Cirkons...


Viens simts tūkstošus vērts Javelin un vairs nav vairāku miljonu dārgā krievu tanka, ar visu trīs krievu pederastu apkalpi.
Kā jau visi debilie krievi, arī tu esi iestrēdzis 1945. gadā.

Atbildēt

Andron Mc

16.06.2021. 22:02

Kuras bija tās raķetes kuras neksistēja? Tas Cirkons?
Tak cilvēki atmaskoja to tizlo RosGosMosOskar raķeti, un parādija no kuras datorspēles tas reklāmas video ir.
Tā draudēšana ar raķetēm ir smieklīga. Tikpat smieklīga kā riešana ASV vārdā. Ja pa daudz saries, tad Krievijai tanciņi ta vel ir... Un ne jau T-72 vien... un pie tam te nav Kuveitas tuksnesis, te ir krūmi un purvi, pa kuriem Ādams neiet.

Atbildēt

Andron Mc

16.06.2021. 21:55

»

Valsts drošības služba

Latvijā joprojām ir viszemākā minimālā alga Baltijā - 500 EUR mēnesī pirms nodokļu nodmaksas


Tas ir viltīgs valdības gājiens - lai "ļaunie krievi nenāktu".

Atbildēt

to nelegāle

15.06.2021. 18:02

»

Latvijas pilsone

Vai tad ar pierādījumiem vai uz aizdoma pamata


Kāpēc gan Krievijas FSB, jeb GRU kadru oficieris, Ādamsons "rietu" uz krieviju, turklāt no kura čekista daikta tu izzīdi, ka nicinoša attieksme ir riešana?

Atbildēt

kā tu to iedomājies?

15.06.2021. 17:59

»

aina

Liekat Krievijai,Baltkrievijai mieru,tad nebūs jābaidās!Ko asv šeit meklē,grib izraisīt trešo vai atomkaru


Kad civilizācijas padibenes, krievu necilvēki, rīkoja abus Pasaules karus, tiem bija vareni sabiedrotie: ASV un Lielbritānija. Kādu Trešo Pasaules karu, kopā ar tik pat nožēlojamām radībām, čurkām: osetīniem un abhāziem, krievs taisās rīkot, turklāt apstākļos, kad ir atpalicis no civilizācijas par visiem 30 gadiem?

Atbildēt

vēsture

15.06.2021. 17:54

»

Skeptiķis

A kas viņiem atliek? Rietumu nacionalais sports- katrus 50 gadus dodas uz Krieviju, saķer pendeles un nākošos 50 gadus skuļī


Rietumu nacionālais sports bija tērēt līdzekļus un ziedot cilvēku dzīvības, lai jūs, civilizācijas atkritumus izglābtu abos Pasaules karos.
Jums, nolādētie izdzimteņi, vairs nav amerikāņu, kas uzceltu pasaulē varenāko militāro industriju. Tagad jau Turcija ir labāk ekipēta, nemaz nerunājot par labi sagatavotiem un pabarotiem karavīriem, kurus neviens virsnieks nepazemo un nedrāž pakaļā.

Atbildēt

Latvijas pilsone

14.06.2021. 19:02

»

Morozovs Nikolajs(VDD)

Ādamsonu uz un no tiesas zāles konvojēja trīs Valsts drošības dienesta (VDD) darbinieki maskās un melnos treniņtērpos: Nr.21, Nr.24 un Nr.52


Vai tad ar pierādījumiem vai uz aizdoma pamata?
Kā Kariņš cīnās par savu varu!
Nu Ādamsons,tāpat kā Lembergs,neskrien ar dibenu pa priekšu un nerej uz Krieviju!

Atbildēt

aina

14.06.2021. 18:46

Liekat Krievijai,Baltkrievijai mieru,tad nebūs jābaidās!Ko asv šeit meklē,grib izraisīt trešo vai atomkaru?
Mums pašiem būs jākaro asv interesēs,kā Ukraina.

Atbildēt

Skolnieciņš

14.06.2021. 17:21

»

isi un skaidri

nemurgo,pestelotaj


Kremļa trolli, Tu pats murgo! Okupantu kājslauķi, man tādam Kangaram kā Tev nav kājas jābučo. Pagāniskā ticība ir mūsu zemes un tautas pamatticība. Ticība Latvju Dieviem ir latviskās identitātes pamats. Es neļaušu nevienam kristietim, musulmanim vai jūdaistam kastrēt latviešu tautu. Es nepieļaušu latviešu tautas garīgo kastrāciju. Latvija ir Latvju Dievu zeme.
Ar mīlestību pret Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

14.06.2021. 16:08

»

Skolnieciņš no svētkalniņa

Tagad ir 21. gadsimts. Mūsu mīļā Latvija ir brīva un neatkarīga valsts. Latviešu tauta dzīvo priekā un laimē. Valstī valda miers un saticība. Mums ir palaimējies dzīvot demokrātijas laikmetā, kad cilvēktiesības ir valsts prioritāte. Diemžēl ne vienmēr latviešiem ir tā veicies. Šodien, 14. jūnijā, aprit...


Viņš ir ļoti sasirdzis, jau pirms Līgo svētkiem:

...Latviešu tauta dzīvo priekā un laimē. Valstī valda miers un saticība. Mums ir palaimējies dzīvot demokrātijas laikmetā, kad cilvēktiesības ir valsts prioritāte. ...

Atbildēt

Aivaram aizkritis šīberis

14.06.2021. 14:52

un vairāk nevar dabūt vaļā..

Atbildēt

Skolnieciņš no svētkalniņa

14.06.2021. 12:55

Tagad ir 21. gadsimts. Mūsu mīļā Latvija ir brīva un neatkarīga valsts. Latviešu tauta dzīvo priekā un laimē. Valstī valda miers un saticība. Mums ir palaimējies dzīvot demokrātijas laikmetā, kad cilvēktiesības ir valsts prioritāte. Diemžēl ne vienmēr latviešiem ir tā veicies. Šodien, 14. jūnijā, aprit 80 gadi kopš 1941. gada deportācijām. Nepilnu gadu pēc tā, kad noziedzīgā Padomju Sociālistisko Republiku Savienība 1940. gada 17. jūnijā veica Latvijas Republikas okupāciju un sekojošu aneksiju, okupētājā Latvijā notika vardarbīga iedzīvotāju izsūtīšana uz attāliem PSRS reģioniem. Noziedzīgā komunistiskā partija šķīra ģimenes un atņēma dzimtām to īpašumus. Tā nogalināja nevainīgus cilvēkus bez tiesas un pierādījumiem. Šajā “likteņu gaļas mašīnā” cieta apmēram 15 424 cilvēki. Šodien, šīs traģēdijas 80 gadadienā, iedegsim tumši zilu svecīti uz sēru galda. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Lūgsim visvareno sentēvu Dievu Pērkonu. Lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu, lai Pērkons pasargā mūsu valsti un tautu no naidniekiem un nelabvēļiem! Lai Pērkoņtēva svētie zibeņi sasper visus Latvijas un latviešu tautas ienaidniekus! Lai pērkonkrusts griežas! Lai Austras koks zeļ un plaukst! Visa slava Pērkonam! Visa slava Pērkonam – Debesu Tēvam!!!
Ar cieņu pret sentēviem, Skolnieciņš no svētkalniņa [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #LatvijasOkupācija #LPSR #deportācijas #represijas #nacionalizācija #vardarbība #SarkanaisTerors #Maskava #Kremlis #KomunistiskieNoziegumi #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #saticība #iecietība #miers

Atbildēt

larsons biksēs

14.06.2021. 08:28

»

Larsons Kniede

Krievi cenšas biedēt pasauli ar sen sarūsējušām raķetēm un kaut kādiem video ķinķēziņiem. Viņu kaujas spējas uztur tikai trula propaganda un šitādi te Aivari Vairogi, kas ir krievu feiki un putina zemākās atveres operatori


Toties Latvijas armija ir liela un varena. Nevaram vien sagaidīt, kad Latvijas ballistiskās raķetes lidos uz Maskavu un Latvijas tanku un bruņumašīnu kolonnas dosies Krievijā iekšā, lai Pabrika vadībā tur beidzot ieviestu Eiropas vērtības, ko krievu tauta tik daudzus gadus jau gaida.

Atbildēt

Irkils

14.06.2021. 07:36

Tas pajolis pat mērvienības nejēdz iztūlkot
Eksperts no virtuves ibio

Atbildēt

Valsts drošības služba

14.06.2021. 01:48

Latvijā joprojām ir viszemākā minimālā alga Baltijā - 500 EUR mēnesī pirms nodokļu nodmaksas.

Latvijā joprojām ir viszemakā vidējā alga Baltijā.

Atbildēt

Pirātu partija

14.06.2021. 01:00

Nekā krieviem nav, ir tikai vēlme vēlamo pasniegt par sasniegto. Visas augstāk minētās tehnoļoģijas un raķetes ir vecās cccp laika tehnaloģijas, labākā gadījumā pārsauktas un pārkrāsotas.
Tie paši jaunie "kalibri",ņetanalofof, katrs trešais starts neveiksmīgs.
Jocīgi kāpēc neviens neraksta par raškas zemūdeni D-237, kas vidusjūrā mēģināja šaut ar tiem kalibriem.
Viena uzsprāga zemūdenē, laiva pārlūza. Sekas tādas pašas kā bija ar Kursku ,putlerieši diezgan veiksmīgi noslepenoja un noklusēja.
P.S. Visa raškas militārā propoganda ir blefs, nekā viņiem nav. Un bez rietumu tehnaloģijām nevar palaist pat savu SAJUZ.
Atgādināšu ka puķina laikā raška tālāk par zemes orbītu neko nav palaidusi.
Ko var gaidīt no valsts kas dienā atver trīs jaunas baznīcas un slēdz trīs skolas.
Raškas izjukšana sāksies no Kaukāza, jau ļoti drīz, uzreiz pēc puķina likvidācijas, drīz jābūt helihoptera avārijai, pēc tam auto avārijai, un tad puķins.

Atbildēt

Molotova maize Helsinkiem

13.06.2021. 23:39

»

ASV protektorāts Latvija

Sen laiks to ļaunuma impēriju ASV no zemes virsmas noslaucīt. Tad uz zemes būs miers un dzīve būs daudz mierīgāka un drošāka


Kāpēc krievu okupanti nesvin uzvaru par Somijas daļas okupēšanu.
https://youtu.be/l80M5E9_6mQ

Atbildēt

Larsons Kniede

13.06.2021. 23:06

Krievi cenšas biedēt pasauli ar sen sarūsējušām raķetēm un kaut kādiem video ķinķēziņiem. Viņu kaujas spējas uztur tikai trula propaganda un šitādi te Aivari Vairogi, kas ir krievu feiki un putina zemākās atveres operatori.

Atbildēt

Man ir priekšlikums

13.06.2021. 22:02

Uz pirmās raķetes galviņas uzsēdināt Putinu un uz pārējām viņa padotos. Izšaut mēness virzienā un lai miers virs zemeslodes.

Atbildēt

Derdz

13.06.2021. 20:01

Autor, tipa, Krievijai nedrikst,bet citiem drīkst, visi kam ir ieroči ir drauds cilvēkam un cilvēcei, varbūt tā, nevis dalīt, jo dalot tiksi karojam un baltās rases tautas arvien mazak paliek, netici, pastudē

Atbildēt

hm

13.06.2021. 18:39

Poseidoni ir Saharova idejas turpinājums par ASV noslaucīšanu no zemes virsas ar milzīgiem cunami, kuri rodas okeāna seklumā ģenerējot milzīgu enerģiju. Un interesantākais, ka Krievijas piekrastēm šāds ierocis nav piemērojams. Vēl viens amerikāņu vājais punkts - Jelovstouna. Kurai piepalīdzot, var nogrimt ne tikai visa Ziemeļamerika.
Rakstā nav apskatīts vēl viens bruņojuma veids - kaujas roboti. Krievi Sīrijā veic veiksmīgus kaujas izmēģinājumus.
Šo visu smmējot, nav brīnums, ka Baidens vēlas tikties un draudzēties ar Krieviju.

Atbildēt

pietieklapsas zombijskapī

13.06.2021. 18:07

»

nepaliec mājās

Pietiek izlasīt virsrakstu lai saprastu ka tālāk lasīt nav jēgas jo tie ir kārtējie rusofoba, kurš atpelna savus jūdasa grašus, murgi


kārtējā debilības centra lumpeņpropaganda atkal. nu jau katru dienu bez pārtraukuma pietiek saviem vēl atlikušajiem nedaudzajiem zombij faniem iebaro vismaz 2-3 debilības centra provokatoru smērējumus. bet pa lēto pērkamā lapsa ar šitiem mēsliem pelna savu sīko naudiņu un atstrādā sev vietu pie siles. pretīgs tārps no pretīgas miskastes.

Atbildēt

Kaatad

13.06.2021. 17:59

Antīkie teritorijas iekarošanas varianti sen jau ir miskastē, kā novecojuši un šodienas pasaulē pilnīgi nereāli. To pašu var paveikt ar naudas ietekmi un politspēlīti baltos cimdos. Klīnisku idiotu atrašanos pie varas, protams, pilnīgi izslēgt nevar, bet pamatā ,ārējo draudu histērija ir viens burvīgs veids, kā mobilizēt vietējo sabiedrību,sak, kāda tev paika, ja naidenieks tepat aiz durvīm..:D tērēt nenormālus budžeta līdzekļus, faktiski- nolaist podā, un ražot bariem kabineta ģenerāļus. Ieinteresēto ir neticami daudz.

Atbildēt

Zuze

13.06.2021. 17:15

Vai var ticēt valstij, kurai jau 2015. gadā vajadzēja būt Mēness kolonijām..? :D

Atbildēt

?

13.06.2021. 17:01

Vai tad baida? Nu palielijās, ka šiem ir. Bet kas mums traucē attīstīt tehnaloģijas? --- Atpalicība izglītībā, zinātnē?Vai rūpniecības neesamībā?--- tā visa ĶTR, KF, Indijā, Dienvidkorejā.
Mums pat ar covid vakcīnas ražošanu problēmas--- nevaram precīzi sajaukt vielas--- indes sanāk, cilvēki mirst pēc vakcīnas saņemšanas. Fudbolists uz laukuma Pasaules čempionātā nokrita, tam nav hronisku slimību, bet nesen otro poti "dabūjis".

Atbildēt

Tenet

13.06.2021. 16:21

Debil Me 24

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

13.06.2021. 16:13

»

VB

Bet, vai ir ticība, ka tās bruņojums visp. spētu pacelties gaisā ar varbūtību vismaz ap 50%? Un arī tad, visbīstamāk tas būtu pašiem krieviem, manuprāt


taapeec arii Krievija nevareeja karaa uzvareet Checheniju un Gruziju,kaa arii nevareeja notrirkt malaizijas lidmashiinu.Tici taalaak savam praatam.

Atbildēt

pirms 16 datuma,pirms tiksanas dienas !

13.06.2021. 15:33

https://sputniknewslv.com/20210611/baidens-parversas-par-putina-izsutamo-puiku-17134148.html

Atbildēt

pilnigi skaidrs

13.06.2021. 15:27

»

nepaliec mājās

Pietiek izlasīt virsrakstu lai saprastu ka tālāk lasīt nav jēgas jo tie ir kārtējie rusofoba, kurš atpelna savus jūdasa grašus, murgi


sis vairogs negrib lasit zemenes ne latvija ,ne Irija,bet piepelnas ar mulkibu publicesanu.

Atbildēt

nepaliec mājās

13.06.2021. 15:23

Pietiek izlasīt virsrakstu lai saprastu ka tālāk lasīt nav jēgas jo tie ir kārtējie rusofoba, kurš atpelna savus jūdasa grašus, murgi.

Atbildēt

Tikšu Tev klāt,

13.06.2021. 15:08

»

VB

Tad droši vien tas esi Tu ar to, teikšu, smieklīgo ekipējumu


tad ar to smieklīgo ekipējumu atsitīšu iekšējos orgānus, mēs to protam.

Atbildēt

VB

13.06.2021. 15:06

»

Mir,družba,vodka,balalaika

NATO generaalji draudeeja Krievijai izreekinaaties ar speeku.Taadeelj arii Krievija aprunjojas,lai dotu prettriecienu.Bet nekaa nav latatejai


Bet, vai ir ticība, ka tās bruņojums visp. spētu pacelties gaisā ar varbūtību vismaz ap 50%? Un arī tad, visbīstamāk tas būtu pašiem krieviem, manuprāt.

Atbildēt

isi un skaidri

13.06.2021. 14:52

Vladimirs Putins atjaunoja Krieviju ka valsti.bet latvija kluva par asv koloniju.

Atbildēt

Jack Barnes

13.06.2021. 14:50

I get paid over $90 per hour working from home with 2 kids at home. I never thought I'd be able to do it but my best friend earns over 10k a month doing this and she convinced me to try. The potential with this is endless. Heres what I've been doing,

Atbildēt

anti soross

13.06.2021. 14:49

»

opis

Vates pasaku staasti.......nu jau cita nekaa nav


Krievija nevienu nebaida.Krievija nosargas savu suverenitati un Krievija asv un nato karabazes nebus,nebus ari sorosa fondu un nebus praidu.Bet skaidras naudas lietosana Krievija bus atlauta atskiriba no asv kolonijas latvijas.

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

13.06.2021. 14:46

NATO generaalji draudeeja Krievijai izreekinaaties ar speeku.Taadeelj arii Krievija aprunjojas,lai dotu prettriecienu.Bet nekaa nav latatejai.

Atbildēt

opis

13.06.2021. 14:29

Vates pasaku staasti.......nu jau cita nekaa nav......

Atbildēt

Skeptiķis

13.06.2021. 14:23

A kas viņiem atliek? Rietumu nacionalais sports- katrus 50 gadus dodas uz Krieviju, saķer pendeles un nākošos 50 gadus skuļī.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...