Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

CENZĒTS

04.08.2016. 18:01

»

Sniķerismam - NĒ!

Rīgas apgabaltiesa nākamā gada 10.janvārī skatīs Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) prasību pret "Tvnet.lv" saistībā ar portālā publicēto rakstu par telpu izīrēšanu Krievijas mākslinieka Igora Krutoja privāta pasākuma rīkošanai 2014.gada 29.jūlijā...


"Kas arī bija jāpierāda", kā saka: kā ir kārtējo reizi nepārprotami konstatējams - šajā w-bedrē JEBKAS, no kā paniski baidās juridiski profānā lapsa, tiek konsekventi PRETLIKUMĪGI IZCENZĒTS.

Tātad - vēlreiz atkārtojot nožēlojami gļēvās lapsas apzināti PRETLIKUMĪGI IZCENZĒTO:

==============
==============
==============


Likums “Par likumu un citu Saeimas, Valsts prezidenta un Ministru kabineta pieņemto aktu izsludināšanas, publicēšanas, spēkā stāšanās kārtību un spēkā esamību.”

7. pants. Spēkā esošie likumi un Ministru kabineta noteikumi ir saistoši visā Latvijas teritorijā, un neviens nevar aizbildināties ar to nezināšanu. Likumu un Ministru kabineta noteikumu nezināšana neatbrīvo no atbildības.

==============
==============


Latvijas Republikas SATVERSME.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
...
100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

===========
===========Papildus visam iepriekš minētajam (un paniski gļēvās lapsas apzināti PRETLIKUMĪGI IZCENZĒTAJAM):

Ja nu atsevišķiem "īpaši apgrūtinātiem" personāžiem vēl līdz šim tomēr nebūtu "piešķīlis" pats būtiskākais – tas, ka juridiski defektīvā lapsa ir savā w-lapā publiskojusi sava skapjabiedra "olivera everta" / veinbergas tā dēvēto "viedokļrakstu", ir 1:1 precīzi tas pats noziegums, par ko juridiski / pēc būtības pilnīgi pamatoti tika notiesāts tvnet un par ko šim apzināti pretlikumīgi savu "zombijpisnesu" piekopjošajam masmēdītājam tika piespriests 130.000 € naudas sods.

Tātad - cien. Z. Liepiņam & co ir juridiski / pēc būtības pilnīgi reāla iespēja vēlreiz un atkārtoti "salikt visu / visus pa vietām". Šoreiz - 100% "godam" pelnīti izdrāžot juridiski "nepieskaitāmo" recidīvisti lapsu, kā arī papildinot savu (LNOB) budžetu ar vēl vieniem 130.000 eurotugriku (vismaz). Pie tam, vēl – otrajā "revolucionārās pārliecības" un iedomātas "visatļautības / nesodāmības" eiforijas totāli apstulbināto pamuļķu skološanas piegājienā visnotaļ ērti balstoties uz "svaigu" judikatūras precedentu!

Pretējā gadījumā – "europa mūs nesapratīs!...", kā ir ziņģēts vienā no L.Tipa top-kuplejām. ;)

Atbildēt

Sniķerismam - NĒ!

03.08.2016. 16:36

Rīgas apgabaltiesa nākamā gada 10.janvārī skatīs Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) prasību pret "Tvnet.lv" saistībā ar portālā publicēto rakstu par telpu izīrēšanu Krievijas mākslinieka Igora Krutoja privāta pasākuma rīkošanai 2014.gada 29.jūlijā.

Apelācijas sūdzību par spriedumu, ar kuru par labu LNOB tika piedzīti 129 873 eiro, "Tvnet" iesniedza maijā.


Atbildēt

tiesnese bija

30.07.2016. 09:11

taaleres reinkarnants

Atbildēt

Es

30.07.2016. 08:58

Pilnībā Zigmara pusē.

Atbildēt

pirst anusos

29.07.2016. 21:35

> juridiski analfabētiskās mikrocefāla kroplības.

Lapsa apkakāja Balmaku par staigājošo izkārnijumu,
par ko viņš dabū purslās,
bet citus viņš nav apkakājis,

viņš ir asenizātors (sūdu smēlējs)
un lai ir slavam tam par pirdīgiem sūdiem,
kurus viņš akurāt cienīgi kārto
šajā portālā, kaku kārtojums, kaku kārtojums,
pirdīgi glazurēti sūdi,
slava smirdīgam asenizatoram,
asenizātoram slava,
mūžīgi mūžos,
bučo kaku, bučo čuru,
kakā aijā


Atbildēt

kas maksā, tas pasūta mūziku

29.07.2016. 18:25

»

januss

Nesaprotu šoreiz Pietiek naidīgumu pret konservatīvām vērtībām


Necenšoties aizvainot kādu konkrētu mākslinieku, gribu tpmēr jautāt - vai visi mākslas un kultūras cilvēki godam pārstāv kpnservatīvās vērtības? Vai §ajā vidē netrūkst intrigu, izvirtības, pamestu bērnu, utt.?

Atbildēt

Juhans

29.07.2016. 01:11


a vot kāpēc 129K (pasākuma cena), tik daudz?

Bet ne teiksim pasākuma peļņa?

Atbildēt

krievi

29.07.2016. 00:43

TVNET raksts ir krievus nīstošs un tas varētu būt
Sandras Veinbergas raksts
un tāda "antikomunistiska" retorika bija
Rietumos senākos laikos.

Savukārt krievi ir ASV nīstoši, kaut tur nekad
nav bijuši.

Atbildēt

lihenologs

28.07.2016. 22:29

»

nu bet

tas taču ir elementāri, patiešām...


Kārtējais absurda paudējs. Interesanti, kurā Lapsas vai vispārīgi Pietiek rakstā jūsu nosauktie "cietušie" Belēvičs, Rasnačs, Pundurs būtu nosaukti par prostitūtām vai citādi nicinoši nodēvēti? Turklāt nav saprotama jūsu loģika, saucot šīs personas par cietušajiem. Ar ko viņi ir cietuši?! Ar to, ka Belēviča manipulācijas ar tiesību aktiem savu radinieku interesēs ir nākšas gaismā vai ar to, ka viņam nebija jāstāv rindā uz operāciju kā vienkāršai privātpersonai? Ar to, ka Pundurs būdams prokurors un saucot citas personas pie atbildības likuma priekšā pats ja ne pretlikumīgi tad klaji amorāli slēpj no valsts un paša sievas paklusām iegādātu īpašumu? Ļoti labs piemērs citiem, vai ne? Un Rasnačs? Būdams tieslietu ministrs ignorē tiesību normas. Kas var būt vēl labāks piemērs tiesiskam nihilismam, ka likumi ir rakstīti priekš visiem, izņemot izredzētos, kas var tos arī neievērot. Un cilvēks, kas var salīdzināt operas lietu, kur neviens valdes loceklis neielika sev to naudu kabatā, ar Belēviča vai Pundura afērām, kur materiālās intereses ir klaji redzamas, ir vai nu nespējīgs loģiski domāt, vai arī pats ir viens no šādiem pāri likumam stāvošās elites pārstāvjiem

Atbildēt

cprgt

28.07.2016. 20:00

»

CENZĒTS

Jau iepriekš vairākkārt (t.sk. arī šajā diskusijā) ir tikuši citēti konkrēti likuma nosacījumi, kas skaidri un nepārprotami definē juridiskās personas statusu un tiesības tieši masmediju izpildīšanās kontekstā. BET, diemžēl - šajā w-bedrē tiek piekopta truli maniakāla apzināti PRETLIKUMĪGA CENZŪRA attiecībā...


Kas šajā likummurgu pārpļackājumā bija cenzējams?
Lapsas portāls acīmredzami slimo ar paranoju. Nepatīk kaut kāda mušpapīra ķengas par lapsu, dzēsiet, bet vai tāpēc jādzēš absolūti viss, ko viņš iepļackā? Cilvēks cenšas citus izglītot, vest pie prāta, iepazīstina ar likumiem.. lai tak! Dara sabiedriski derīgu darbu..
Tā cenzējot var paņemt dzēšgumiju un izdzēst pašu cilvēku, kā to darīja "slavenie" psihopāti.
Uzskatiem var nepiekrist, viedokļi var nepatikt, bet cenzūra ir debīla. Tikpat debīla, cik debīla ir visādu ākstu neesošā goda un cieņas sargāšana ar tiesas un likumu starpniecību.
Cieņu nepieprasa, to nopelna. Un nekāds tiesas spriedelējmurgs to nevar piespriest. Vai nu tevi ciena, vai nē. Un ar naudu to nevar izmērīt.
Neslavas celšana un apzināta apmelošana ir cits stāsts.
Bet tad, ja likumdevējs ar šauru pierīti regulē to, ko mums un kā cienīt, un, ja mēs kādu necienām, tad par to mūs soda, tad zinām, ka dzīvojam psihopātu sabiedrībā un nekādi ECT lēmumi to nepadara saprātīgāku.

===
Cenzētam
Ir vecums, kurā cilvēkam būtu jānonāk pie saprātīga secinājuma, ka likumi var būt netaisnīgi, bezjēdzīgi un dažkārt absurdi, kā konkrētajā gadījumā, kur juridiskai personai ir piešķirts gan gods, gan cieņa. Ir lietas, kuras pastāv un ir lietas, kuras pastāvēt nevar. Nevar operēt ar jēdzieniem "gods" un "cieņa" attiecībā pret uzņēmumu, organizāciju, suni, zirgu, rasnača skapi un politiskās partijas zārku. Cilvēki atsaucas uz tiesu spriedumiem, ECT lēmumiem un turpina tiražēt pilnīgu muļķību. Un mēs to sākam uztvert kā pašu par sevi saprotamu. Bet tas ir nonsenss! Pilnīgs un totāls nonsenss! Un tu te mums gribi šīs muļķības iemācīt no galvas? Ak vai..
Ir tāda Radbruha formula.. bet arī tas ir tikai štrunts

Atbildēt

lihenologs

28.07.2016. 19:05

Man arī prieks, ka šī gļēvā un trulā rakstītāja "viedokļa" publicētājiem TVNET ir piespriests kapitāls sods. Šodien ļoti dadzi rakstītāji iedomājas, ka visādus perversus un vulgārus epitetus un salīdzinājumus var saukt par "māksliniecisko jaunradi". Man personīgi, izlasot šo "viedokli", tieši tāpat kā tiesai radās riebuma sajūta, jo tā rakstīt var tikai galīgi neizglītots vai neaudzināts cilvēks bez kādas takta un morāles izpratnes. Dīvaini, ka tādu autoru publicēja; tad jau varēja publicēt kaut kāda nodzērušos bomža apceres par to pašu tēmu, atšķirības nebūtu. Tas tikai pierāda, ka TVNET melo, ka nezināja, kas patiesībā ir šis gļēvais, aiz pseidonīma noslēpies autors/autore

Atbildēt

VIP bezmaksas loža,

28.07.2016. 16:55

2005.gada Policijas akadēmijas absolventei, garantēta līdz NA beigām.

Atbildēt

aligorija

28.07.2016. 16:36

»

Niknais

Tas i piz dec, mūsu tiesas cilvēkam par nelikumīgu turēšanu apcietinājumā 2 gadus un 2 mēnešus nekautrējās kā kompensāciju piešķirt 150 LVL, bet te gods aizskrts pa 129 000 EUR, kur tur samērīgums


Ir tiesas kuras nekautrējas no paša arestētiem līdzekļiem 0.78 santīmus, un paēd,samakā izdevumus un advokātam, pabaro 3 bērnus um atbrauc līdz tiesai. Nekā jauna.

Bet ir tiesas kuras spriedumu pasludina uz likumā paredzētā kārtībā neapliecinātas un pat bez paraksta lapeles !

Ir arī tiesas kas spriedumā izsaka viedokli diametrāli pretēju likuma jēga.

Atbildēt

Harr

28.07.2016. 16:34

»

Stikls

Kļūda nevis par 9873, bet vēl klāt 120 000-. Lasi līdz galam


Pakalpojuma (īres) cena kā reiz bija 9873 .. piemaksātie 120k pēc lēmuma ir bijusi klienta pašiniciatīva šāda "nestandarta" pakalpojuma sniegšanai (kas ir diezgan jautrs arguments). Tā kā ..

Atbildēt

vasja

28.07.2016. 15:44

»

Vispār jau gods un cieņa jeb reputācija var piemist juridiskām personām arī, piemēram, uzņēmumiem. To jau sen ir atzinusi ECT un starptautiskajā juridiskajā praksē šāda atziņa nav nekāds jaunums. Uz to norādīja prasītājs un spriedumā tas ir skaidri un gaiši uzrakstīts, ar visām atsaucēm. Nevajag tik...


Tikai mans gods un cieņa par nelikumīgu vazāšanu pa tiesām un biznesa izputināšanu tika nocenots uz 500 latiem. Neesmu jau Zigmārs vai citi VIP darboņi. Tautas gods un cieņa neeksistē, ir tikai krējumam...

Atbildēt

Niknais

28.07.2016. 15:34

Tas i piz dec, mūsu tiesas cilvēkam par nelikumīgu turēšanu apcietinājumā 2 gadus un 2 mēnešus nekautrējās kā kompensāciju piešķirt 150 LVL, bet te gods aizskrts pa 129 000 EUR, kur tur samērīgums?

Atbildēt

bēmēvē

28.07.2016. 15:14

»

Vispār jau gods un cieņa jeb reputācija var piemist juridiskām personām arī, piemēram, uzņēmumiem. To jau sen ir atzinusi ECT un starptautiskajā juridiskajā praksē šāda atziņa nav nekāds jaunums. Uz to norādīja prasītājs un spriedumā tas ir skaidri un gaiši uzrakstīts, ar visām atsaucēm. Nevajag tik...


Nu, ja.. ECT tev ir "juridiskās domas lidojuma" apogejs. Bet visvairāk duraku atrodams tieši tādās "autoritatīvās" institūcijās. Ja ECT kaut ko izvems, tad arī to tu uzlaizīsi un teiksi, ka debessmanna. Ir tāda lieta kā veselais saprāts. Un ir kretīni bez saprāta, kuri siekalojas uz katru "autoritātes" pirdienu.

Atbildēt

Erna

28.07.2016. 13:21

»

Viesturs

Visu cieņu Z.Liepiņam, ka mācēja tiesiskiem līdzekļiem aizstāvēt valsts godu, kuru TVnet gadiem apķēza


Piekrītu. Beidzot kāds interneta portāls atbild "pēc pilnas programmas".

Atbildēt

:)

28.07.2016. 13:21

Liepiņš, protams ir diagnoze, tāpat kā tiesu sitēma mūsu valstī, bet man ir baigais priekš, ka TVNET šoreiz norāvās :D Sen šo portālu neuzskatu par vērā ņemamu ziņu avotu. Tā viņu propoganda, kas tur tiek dzīta, ir prātam neaptverama. Labi jau būtu, ja aizietu pa skuju taku... :D :D :D

Atbildēt

Joe

28.07.2016. 13:14

Nu kas tad ir tas liepiš ? Tāds pusp...le ūdens! Nav vērts pat pieminēt.

Atbildēt

Kirbis

28.07.2016. 12:24

»

111

Kāds murgs. Vai tad vairs nav par ko rakstīt


Ir, ir par ko rakstīt! Piemēram, kā vērtēt tiesu varas taisnīguma izpratni, ja salīdzinām piespriesto gandarījumu par Operas nama reputācijas "apskādējumu" ar gandarījuma atteikumu indivīdam par traumas rezultātā gūtām paliekošām sekām uz mūžu /skat http://nra.lv/latvija/179998-zolitudes-tragedija-ugunsdzesejs-bez-moralas-kompensacijas.htm ?
Vai abos šajos gadījumos valsts tiesu dzirnas maļ adekvāti?

Atbildēt

lasītāja

28.07.2016. 11:43

Bet jautājums paliek - kas ir Tvneta anonīmais autors Olivers Everts, kuru, izrādās, nepazīstot par pati Tvnet redakcija! Ha ha ha! Kaut vai tapec vien, ka šis autors savas pretīgās rupjības baidās izteikt ar savu īsto vārdu, bet slēpjas aiz pseidonīma un neviens nezina, kas viņš ir, tas vien liek uz šo lietu raudzīties kritiski pret portālu. Baigais varonis - aiz muguras slēpjoties, spļaut virsū. Paud savu drosmīgo viedokli atklāti, un tad būsu īsts varonis. Esmu par to, ka TVnetu soda (lai gan vēl jau pārsūdzēs, un varbut atcels šo spriedumu)

Atbildēt

Stikls

28.07.2016. 11:10

»

Harr

Pēc lēmuma viens ir skaidrs - pa 9873 ērikiem ir iespējams svinēt dzimšanas dienu LN Operā


Kļūda nevis par 9873, bet vēl klāt 120 000-. Lasi līdz galam!

Atbildēt

...

28.07.2016. 11:03

»

Viesturs

Visu cieņu Z.Liepiņam, ka mācēja tiesiskiem līdzekļiem aizstāvēt valsts godu, kuru TVnet gadiem apķēza


tik ar izpratni, ka viedoklis netiek pakļauts patiesības un tiesas pārbaudei ir švaki............

Atbildēt

januss

28.07.2016. 10:36

Nesaprotu šoreiz Pietiek naidīgumu pret konservatīvām vērtībām.

Atbildēt

28.07.2016. 10:04

»

eksis

Tiesnese Sniķere ir spērusi platu soli Latvijas teisību attīstībā. Līdz šim nevienā tiesību nozarē vēl nebija piedēvējusi juridiskai konstrukcijai cilvēciskas īpašības. Ja turpināsim šo taciņu, tad juridiskajai personai būs jāpiešķir arī griba un subjektīvā attieksme pret notiekošo (pedējais ļaus juridiskajām...


Vispār jau gods un cieņa jeb reputācija var piemist juridiskām personām arī, piemēram, uzņēmumiem. To jau sen ir atzinusi ECT un starptautiskajā juridiskajā praksē šāda atziņa nav nekāds jaunums. Uz to norādīja prasītājs un spriedumā tas ir skaidri un gaiši uzrakstīts, ar visām atsaucēm. Nevajag tik krasi izrādīt juridisko analfabētismu vai vismaz izlasiet, ko jūs komentējiem, pirms jūs komentējiet.

Atbildēt

eksis

28.07.2016. 09:43

Tiesnese Sniķere ir spērusi platu soli Latvijas teisību attīstībā. Līdz šim nevienā tiesību nozarē vēl nebija piedēvējusi juridiskai konstrukcijai cilvēciskas īpašības. Ja turpināsim šo taciņu, tad juridiskajai personai būs jāpiešķir arī griba un subjektīvā attieksme pret notiekošo (pedējais ļaus juridiskajām personām piespriest kriminālsodus neatkarīgi no tā ko būs vai nebūs darījuši tās pārstāvji).

Bet vispār dīvaini, kā persona, kurai piešķirts Triju zvaigžņu ordenis var tā klanīties Krievijas propogandas mašīnas priekšā.

Atbildēt

ha ha ha

28.07.2016. 09:41

Šai gadījumā esmu Liepiņa pusē. Pilnīgi bez šaubām. Tikai cipars varēja būt lielāka. Es būtu komatu pārnesis par ciparu pa labi. Tā, lai čabraņi nožagojas pa riktīgo.

Atbildēt

Viesturs

28.07.2016. 09:33

Visu cieņu Z.Liepiņam, ka mācēja tiesiskiem līdzekļiem aizstāvēt valsts godu, kuru TVnet gadiem apķēza.
Jāsaka, ka tiesas spriedums arī ļoti labs, viegli lasās un liekas pilnīgi pamatots.
Ar valsti tad jau ir kārtībā :)

Atbildēt

Praatniex

28.07.2016. 09:11

»

arere

Liepiņš un komanda ir nolaiduši operu. Tātad viņiem nevar būt laba reputācija. Nepotisms, jeb netalantīga radinieka lobēšana, nemākulīgu māksliecisku darboņu atbalstīšana - tas viss ir operas prestiža un reputācijas graušana


Vai ko citu no kaktu muzikanta liepiņa varēja gaidīt? Starp citu, vēl viena "māksliniece"- liepiņa
piegulētāja, Dziesmu svētkus pamanījās piesmiet...

Atbildēt

hm

28.07.2016. 09:09

Tas TV NETAM šoreiz par mācību, par pārāk šķidru propagandu. Lai tik maksā! Varbūt specdienesti piemetīs un nenobankrotēs!
Algotie komentāri sabiedrības vajadzīgā viedokļa formēšanai, cenzūra par 130 t. - es teiktu - lēti!

Atbildēt

U.U.

28.07.2016. 08:49

Latvietim likumi neeksistē. Latvietis ir likumu neievērotājs - Dieva radīts nelietis zem Saules par brīdinājumu pārējai cilvēcei, kādas briesmas nāk no neliešiem.

Atbildēt

...

28.07.2016. 08:45

»

ej tu ar saviem murgainajiem likumiem dēt

Likumdevējs ir tikpat gudrs kā bidloīdā masa. Ja juridiskai personai likumā tiek noteikts, ka tai piemīt "gods un cieņa", tad arī rasnača skapim pienākas morālā kompensācija...


Jā, Rīgas rajona tiesa nupat par viedokli atzina vēstuli, kurā paši iesniedzēji konkrēta norāda, ka sniedz informāciju :D:D:D Kad iesniedzu tiesā, tad tiesneses draudzene advokāte pēkšņi sāka meldēt par viedokli :D:D:D:D Un tiesa arī izpildījās uz nebēdu :):)

Atbildēt

...

28.07.2016. 08:41

Savukārt Rīgas rajona tiesa par to, ka darbinieks tika diskriminēts un visādi vajāts - pieprieda tikai 200 eur morālo kompensāciju. Kas tā par nevienlīdzīgu attieksmi šajā valstī?

Atbildēt

111

28.07.2016. 07:46

Kāds murgs. Vai tad vairs nav par ko rakstīt.

Atbildēt

Harr

28.07.2016. 01:54

Pēc lēmuma viens ir skaidrs - pa 9873 ērikiem ir iespējams svinēt dzimšanas dienu LN Operā ..

Atbildēt

kas maksā, tas pasūta mūziku

28.07.2016. 01:12

»

tu

izlasi lapsas publiskoto "viedokļrakstu" un ar to saistīto notiesājošo spriedumu - būsi atbildējis uz savu jatājumu


Tev taisnība, negribu sevi apgrūtināt ar sprieduma lasīšanu. Es labāk lasu grāmatu par imigrantu šausmām Somijā (Balkonu dievi, Anja Snellmane).
Bet vai tev nešķiet, ka piespriestā summa par bargu? Nu jā, tiesa taču neies pret Maskavu.

Atbildēt

ej tu ar saviem murgainajiem likumiem dēt

27.07.2016. 23:21

»

lapseņu mušpapīrs

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


Likumdevējs ir tikpat gudrs kā bidloīdā masa. Ja juridiskai personai likumā tiek noteikts, ka tai piemīt "gods un cieņa", tad arī rasnača skapim pienākas morālā kompensācija.
Likumi ir tikpat sviestaini un absurdi, cik absurda un sviestaina ir sabiedrības kolektīvā apziņa.

Bet, ja likums paredz atbildību par "informācijas" un "ziņu" publicēšanu, tad konkrētais tiesas spriedums ir absurda sviestainuma paraugs. Ja kāds nopublicē ziņu, ka "l. ir prostitūta", tad tas ir aizskārums šā sviestainā likuma izpratnē, bet, ja kāds izsaka viedokli, ka "l. uzvedas kā prostitūta", tad par viedokli sodīt nevar, jo tā nav nedz ziņa, nedz informācija.
Ir atšķirība, vai kāds apgalvo, ka tu esi cūka, vai izsaka viedokli, ka tu uzvedies kā cūka. Bet nu Lv tiesnesei un "lapsu mušmirēm" tādas nianses par smalku.
Prozit!

Atbildēt

kas maksā, tas pasūta mūziku

27.07.2016. 23:19

»

lapseņu mušpapīrs

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


Visu cieņu Cenzētam :-), bet, kādas nepatiesas ziņas šoreiz tika izplatītas?
Diemžēl man ir pamats necienīt slavenības, jo viņi ir tik augstās domās par sevi, ka spēj ņirgāties pat par saviem pielūdzējiem.
Es pirmīt neprecīzi izteicos par NA - bija domāts, ka mūziķi viņiem piedziedājuši ausis, un viņi nespēj objektīvi vērtēt...

Atbildēt

bnf

27.07.2016. 23:08

viss kartiba. viedoklraksts pilnigs murgs ar autores smadzenu putras izvirdijumu, kam absoluti nav nekadu faktu vai pieradijumu! Putina nauda - nu jopt.ai vins ko naudu kabata tur? a tie nebija zviedri, kas nomi za un latviesu legionarus krieviem izdeva?

Atbildēt

lol

27.07.2016. 22:38

Starp citu, liepiņš ar kompāniju savu godu un cieņu pareizi novērtējuši. Tas tiešām nav vairāk kā 1 euro vērts.

Atbildēt

snickers ku-kū

27.07.2016. 22:36

Mūsu tiesu vara kopumā ir nobriedusi trakai mājai. Un sabiedrība arī. Tagad gods un cieņa piemīt arī juridiskām personām? Operas gods un cieņa? Ja katrai SIA, AS, ZS, organizācijai ir gods un cieņa, ko var aizskart, tad arī galdam, krēslam un manām biksēm arī var būt gods un cieņa.
Tā kā tu esi uzlicis savu lielo resno pakaļu uz mana krēsla, ar to esi aizskāris mana krēsla godu un cieņu. Morālo kompensāciju studijā! Krēslam!
Greizo spoguļu karaļvalsts.

Atbildēt

kas maksā, tas pasūta mūziku

27.07.2016. 22:21

Tas, ka aktieri un mūziķi ir pērkami, ir sen zināms. Brīnos tik par to, ka var piedziedāt ausis arī NA.

Atbildēt

Uģis

27.07.2016. 21:59

Spriedums-murgs!
Operai nav gods un cieņa!

Atbildēt

arere

27.07.2016. 21:55

Liepiņš un komanda ir nolaiduši operu. Tātad viņiem nevar būt laba reputācija. Nepotisms, jeb netalantīga radinieka lobēšana, nemākulīgu māksliecisku darboņu atbalstīšana - tas viss ir operas prestiža un reputācijas graušana.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

27.07.2016. 21:34

Ceru kādu dienu visi tie meļi, no tā "neta", tiks tiesāti par tiem noziegumiem, kurus viņi katru dienu paveic pret Latvijas tautu, skalojot smadzenes, ikdienā izplatot klajus melus. Visam ko viņi raksta ir sapuvušu melu smaka

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...