Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

23.05.2017. 18:20

(xmas)(bell)Vēsturnieki salīdzina-Vakar notikums Anglijā ir 1000000 -šā daļa no tām šausmām-genocīda, ko jūdu kristīgas un jūdu komunistu sistēmas varneši IR izdarījuši / un dara/ pret baltu tautām !(sun)

Atbildēt

ideja

12.05.2017. 10:13

lasot tos projektus, iekrita sirdī LTV laimes zeme:))) ierosinu pie tiem salīdzinājumiem - cik bija miljonāru 1985.gadā un cik tagad. Tur arī sanāks riktīgs uzlabojums:))))

Atbildēt

Annalīze

10.05.2017. 13:55

Paskatoties IR projektu, ļoti samērīgas summas par darbu - Sprancei 260 EUR mēnesī, sociālo tīklu bīdītājam 200 EUR mēnesī, arī Nellijai ap 500 EUR, nav nekādi astronomiski skaitļi. RED Dot gan kampj.

Atbildēt

Aloizs

10.05.2017. 11:36

Saraksts ir fantastisks - korumpēti Nekā personīga, Ir, Delfi un daži Vienotības "PR" speciālisti. Un tad pukst par atkarīgi reģionu presi vai ka Rīga reklamējas utt. Šiem uz pirktajiem vairs nav balss tiesību. Dubultmorāle ir viņu ikdiena.

Atbildēt

3 raksti par 24000

10.05.2017. 10:23

Mani fascinē re: baltica projekts- par 24 tūkstošiem sola uztaisīt 3 rakstus un 1-5 min garus videoklipus, neraksta cik?
Tas gan ir vērtīgs raksts- 8000 par vienu rakstu valsts naudas ! OPLĀ! Tā tik ir caurspīdīgā žurnālistika

Atbildēt

Jābūt norādei pie raksta par finansējuma avotu

10.05.2017. 08:39

Naudai no kaut kurienes ir jānāk - arī Pietiek "žurnālistikai". Parasti tā ir reklāma, kas kompensē izmaksas - tad tas ir atklāti. Bet, ja es lasu CERTUS publikācijas Delfos un nezinu, ka par to valsts ir samaksājusi 5000 eiro, tad jāatzīst - jūtos maldināts.

Tāpat kā par L.Lapsas finansējumu... Ticamības momentu piešķir tikai faktu izklāsts ar dokumentiem.

Atbildēt

smadzeņu skalotāji

10.05.2017. 07:30

Sorosīdi - Ločmele, zilais Ozoliņš; Vienotības pakalpiņi - Spriņģe un Co.

Atbildēt

Patiesību šajās vietās

10.05.2017. 04:16

un pie NA draugiem var nemeklēt:


Delfi, Latvijas Televīzija, žurnāla Ir izdevēji un raidījuma Nekā personīga producenti, kā arī organizācija Re:Baltica

Atbildēt

...

10.05.2017. 03:25

Es, es , ES! Es zinu, kā pareizi mūslaikos šo visu sauc nesazombētie: "FAKE NEWZz!1"

Atbildēt

Andris

10.05.2017. 03:22

»

Pseidožurnālists out of money kaķu barībai

Žēļ kaķu. Jācer, ka atdos patversmē, nevis nomērdēs badā...


Man žēl..ka vienīgais kāda lasošā izpaudums ir varbūt vienīgā objektīvā informācijas avota nogānīśana!!Bet..cik tas uzskatāmi atspoguļo Latvjzemi..

Atbildēt

?

09.05.2017. 20:57

»

PIETIEK

Tie diemžēl netiek publiskoti


No tā var saprast ka Lapsa un Pietiek nav dabūjuši neko?

Atbildēt

viedais

09.05.2017. 20:46

»

A.P.

Mūsu debilo Rīgas žurnālistu tekstus lasīt ir veselībai kaitīgi. Debilitāte neskaitās lipīga slimība. Bet tas nav īsti pareizi,jo debilitātes paraugi atstāj milzīgu ietekmi uz psihi. Atsevišķa sociālā segmenta (šajā gadījumā Rīgas žurnālistu) debilitāte noteikti nelabvēlīgi atsaucās uz sabiedrības psihisko...


Sabiedrības debilizācija ir plaši īstenota politika, kurai, kā redzam, pie varas esošie naudu nežēlo. Labs žurnālists ir debīls, bet debilizācijaas politikai līdz nāvei un putām uz lūpām uzticams žurnālists. Savas tautas nodevība kā iztikas un peļņas avots mūsu degradētajā sabiedrībā neskaitās nekas īpašs vai nosodāms. Tā ir norma. Diemžēl. Pederastijas popularizēšana ir tāds pats darbs kā kasieres darbs maksimā, tikai ar to atšķirību, ka maksima kasieres darbs ir mazāk apmaksāts un nekaitē ne nacionālajām interesēm, ne sabiedrībai, drīzāk nes labumu, kamēr pederastijas kulta sludināšana degradē pēdējās kultūras paliekas. Bet par pederastijas sludināšanu labi maksā. Tāpēc tas ir darbs. No tā var paēst. Žurnālistam jābūt debīlam. Viņam nav jāapzinās kaitējums, ko viņš ar savu sludināšanu nodara. Ja viņš to apzinātos, varbūt sāktos strīdi ar sirdsapziņu un tur jau līdz protestam nav tālu. Lai gan arī sirdapziņu var nomierināt ar krietnu žūksni, kas arī notiek visu acu priekšā ar šiem projektiem.

Atbildēt

valsts valoda

09.05.2017. 20:41

Oskars 09.05.2017. 20:08
Priecājos, ka arī Inga & Sanita no valsts budžeta barojās! €2,000+ mēnesī!!!!!!!!
TĀTAD VAIRS NEBAROJAS!

Atbildēt

Pulksteņu Vaira

09.05.2017. 20:28

»

S.S.

Latvieši kā maza laimīga pederastiņu tautiņa pie Baltijas jūras


Līdz manām bērēm paliks tikai starp Baltijas jūru un Rail Baltica.

Atbildēt

S.S.

09.05.2017. 20:16

Latvieši kā maza laimīga pederastiņu tautiņa pie Baltijas jūras.

Atbildēt

Iesniegumi ir atklāti,

09.05.2017. 20:07

bet, vai būs arī redzami lēmuma(naudas izdalītāju) pieņēmēju vārdi?

Atbildēt

ace

09.05.2017. 20:06

Praida laikā "Ir" bija pārtapis par Mozaīkas speciālizlaidumu. Arī laba naudiņa atlec?

Atbildēt

no sirds

09.05.2017. 19:25

Kas ir Sorosa stabule? Man šķiet, ka visus komentārus par Sorosu raksta tikai viens cilvēks, nojaušu, kurš, tāpēc iesaku viņam kādu laiku pieskaņoties citiem saviem "vajadzīgajiem un ietekmīgajiem, no kuriem var labumus gūt pietiekami dāsnus savām vēlmēm"
Lai veicas!
Man nav neviena iemesla, kādēl noniecināt šos žurnālistus. Ja man būtu teikšana, es iedotu arī finansējumu Pietiek.lv - jūs taču neteiksiet, ka mums nav vajadzīgs tāds portāls. Ļoti vajadzīgs!!!! Jo neatkarīgs.

Atbildēt

Oskars

09.05.2017. 19:08

Priecājos, ka arī Inga & Sanita no valsts budžeta barojās! €2,000+ mēnesī!!!!!!!!

Atbildēt

Hiji

09.05.2017. 18:07

»

Jonass

And what? Nu tiešām. Ir pārkāpts likums, vai kas


Nellij, cik tev pseidonīmiņš jaukiņš...

Atbildēt

Jonass

09.05.2017. 17:52

And what? Nu tiešām. Ir pārkāpts likums, vai kas?

Atbildēt

Sauciet kalpus!

09.05.2017. 16:05

Kaut kāda savāda NACIONĀLAS APVIENĪBAS nacionālā politika. Var likt vienlīdzības zīmi ar Vienotību jeb sorosiešiem.
Tieši tas pats notika ar 400 000 Eur NVO fonda valsts naudas SIF un Kultūras ministrijas paspārnē. Lielumlielā daļa finasējuma aizgāja Sorosa dibinātām organizācijām Latvijā + vēl citām ārvalstu aģentorganizācijām.

Atbildēt

Gaidām

09.05.2017. 15:50

Publicējiet tos projektus, kas nedabūja finansējumu, lai var salīdzināt

Atbildēt

klerks

09.05.2017. 15:37

Man šie ''neatkarīgie''drīzāk liek domāt par to,ka viņi pūš Sorosa stabulēs un pieskaņojas vajadzīgajiem un ietekmīgajiem no kuriem var labumus gūt pietiekami dāsnus savām vēlmēm.

Atbildēt

OMG

09.05.2017. 15:33

OMG. Multimediāls lekciju cikls par kultūrvēsturi. Pirms publicēšanas glīti nomazgāts nanoūdenī,droši vien. Forši.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....