Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hehe

05.10.2019. 10:09

Drīz būs vēl viens skandāls par prokuratūras darbu.

Atbildēt

bratka

02.10.2019. 11:35

G,ods un slava Bordānam,un vina komandai,kura cīnas ar Kalnmejera ,Bičkovica,Guļana bezdarbībam,zagšana notiek gan pašvaldības,ministrijās,RD,kur vien ir robs zagšanai to paņem,ko nozīmē kad valdakomunsti,čekisti un to āģenti,viens otru piesedz savos nedarbos.Tiesikums Latvijā ir zem visas kritikas.

Atbildēt

Anna

02.10.2019. 09:48

»

Liepājas cietums

Jauno


Precīzi 😀

Atbildēt

Treškārt,

02.10.2019. 09:42

»

VB

„ģenerālprokurors tā vietā, lai efektīvi īstenotu tiešā vadībā esošo Ģenerālprokuratūras prokuroru darba uzraudzību un novērstu prokuroru kļūdīšanos, izvēlas attaisnot prokuroru kļūdas, liekot saprast, ka kļūdīšanās ir pieļaujama...


vēl pavisam nesen Saeima veica likumgrozījumus, prokuroriem dodot tiesnešu privilēģijas - īsi pirms Rīdzenes sarunu lietas izskatīšanas. Virsprokurors Leja saskaņā ar šiem grozījumiem izbeidz Rīdzenes sarunu lietu, patvaļīgi vienpersoniski atzīstot pierādījumus par nepietiekošiem bez tiesas procesa.

Aizdomājieties arī par to, ka korupcijas lietas KNAB neuzsāk un neizbeidz laikus. Atbilstoši pašai korupcijai un ātrai lietu izskatīšanai un iztiesāšanai. Saprotiet vienreiz, ka korupcijas veicināšana un ierobežošana ir politisks cionistu triks, lai vadītu sabiedrību, operatīvā ceļā sagādājot pierādījumus, organizējot korupciju un ar kompromātiem vadot cionistiem nederīgos politiķus un iznīcinot to reputācijas un atņemot iegūto korupcijas ceļā. Bankas un KNAB ir cionistu instrumenti pakļaut un vadīt sabiedrību. Tādiem mērķiem ir radīta haotiskā likumdošana un ar likumdošanu nostiprinātā tiesas un policijas, prokuratūras faktiskā rīcība, ko praktiski nav iespējams apstrīdēt. Bet visas Ģirģena runas par policijas atbildēm uz iedzīvotāju iesniegumiem ir teātris. Likumdošana ir paredzējusi - atbildes jāsniedz pēc būtības, bet formai jābūt tādai, kas neveicina lietas būtības atklātumu totalitārisma veicināšanai un personas tiesību un interešu nerealizēšanai. Vai nu Ģirģens nesaprot pats, ko runā, vai taisa teātri.

Totāli pret jebkuru varai bīstamu personu var safabricēt krimināllietu, sabeigt personas reputāciju, nelaižot to politikā, nedodot pielaidi valsts noslēpumiem. Varam vien runāt par cionistu valsts korporāciju ar totālu sabiedrības un ikviena kontroli.

Atbildēt

Otrkārt,

02.10.2019. 09:22

»

VB

„ģenerālprokurors tā vietā, lai efektīvi īstenotu tiešā vadībā esošo Ģenerālprokuratūras prokuroru darba uzraudzību un novērstu prokuroru kļūdīšanos, izvēlas attaisnot prokuroru kļūdas, liekot saprast, ka kļūdīšanās ir pieļaujama...


ne jau Saeimas deputāti raksta likumus un to grozījumus, viņi, neizprotot to jēgu vien nobalso. Likumus un to grozījumus rada mums slepens cionistu "ēnu kabinets", domnīcas, masonu ložas.. Nekādas konspiroģijas. Tie paši organizēja dzīvnieku M. Bondara, Vj Dombrovska, V. Zatlera, I. Viņķeles, D. Pavļuta u.c. apmācību ASV speciālās skolās un virza politikā. Šie "vietējie misionāri" kā partizāni klusē, kā tas noticis un notiek un kādi ir viņu uzdevumi.

Izlasiet latviski pārtilkotos "trīs ebreju impērijas standartus", kuri sasaucas ar LV likumdošanu, ES direktīvām un regulām, sasaucas ar G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem minētiem cionistu "Gudro stratēģijas un taktikas" citātiem un principiem.

Atbildēt

Cik gan aprobežotiem jābūt kā L. Grantiņam H86

02.10.2019. 09:13

»

VB

„ģenerālprokurors tā vietā, lai efektīvi īstenotu tiešā vadībā esošo Ģenerālprokuratūras prokuroru darba uzraudzību un novērstu prokuroru kļūdīšanos, izvēlas attaisnot prokuroru kļūdas, liekot saprast, ka kļūdīšanās ir pieļaujama...


lai neredzētu visu šo mosonu un pasaules valdības teātri ar Bordānu, Kalnmeieru utt. Izlasiet vienreiz G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem. Viņa grāmatā ir citāti no cionistu Gudro stratēģijas un taktikas. Visi citāfi pierāda un atmasko to, ko dara Kalnmeiers, Birdāns, Ģirģens.

Bet totalitārisms ar pasaules valdību jau nolemts un tiek realizēts Arī genocīds. Bet pāri visam skaistas frāzes par tiesiskumu, reformām utt.

ANO jau paredzējusi, ka līdz 2025. gadam katrai pasaules personai jābūt identifikācijas numuram. Par katru tiek padomāts. Tavai gribai un personiskajai dzīvei vairs nav nozīmes. Piekrīti un nepretojies. Tevi iedalīs kastā, kuru esi pelnījis. Bet VB jau maldināts iedomājas, ka parasts mūrnieks bez talanta varētu būt valsts prezidents. Var jau iedomāties, pasaules jūdu varai tas neko nekait.

Atbildēt

VB

02.10.2019. 07:56

»

Ja Iekšlietas apvienos ar Tieslietām

būs totalitārisms


„ģenerālprokurors tā vietā, lai efektīvi īstenotu tiešā vadībā esošo Ģenerālprokuratūras prokuroru darba uzraudzību un novērstu prokuroru kļūdīšanos, izvēlas attaisnot prokuroru kļūdas, liekot saprast, ka kļūdīšanās ir pieļaujama”.

Tad gan būs rotalitārisms! Prokurors, kā jebkurš cilvēks, taču var kļūdīties (pa retam) uz abām pusēm! Lai Dievs sargā to 2. pusi!

Atbildēt

Y

02.10.2019. 06:01

»

pilsonis

Vai tiesa, ka Kalnmeiera sieva jau vairākus gadu desmitus strādā kopā ar Jura Pūces māti


Vai tiesa, ka Pilsonis ir muļķis un tukšpauris, jo izplata baumas?

Atbildēt

Liepājas cietums

02.10.2019. 02:42

Jauno
Komunistu
Partijas

dramatiskais pulciņš:

J.Bordāns-начальник дивизии Чапаев
A.Potapova-пулемётчица Анка
J.Jurašs-ординарец Петька

Atbildēt

Jūdaists E. Levits

01.10.2019. 23:32

kopā ar VDD vad. Ģirģenu plāno no Izreālas iepirkt video novērošanas sistēmas, kuras, precizējot cilvēka sejas vaibstus, uzreiz noteic personas datus - to identificē.

Iespējams, ka, lai gūtu resursus totālas novērošanas un kontroles vajadzībām, naudas līdzekļus plāno gūt, likvidējot tieslietu ministriju - apvienojot ar iekšlietu, vai citādi.

Atbildēt

Bordāns

01.10.2019. 23:03

uz āru sūdzas tiem, kas veido šo sistēmu te. Tie, kuri ASV pauž viedokli, ka LV ir nozagta un beztiesiska, tikai ir provokatori, bet Bordāns no Kluba 21 laikiem ir viņu spēlmanis. Bordāna "tracis" ir cionistu mērķis un cēlonis apvienot abas ministrijas, radot totalitāras kontroles varas sistēmu žīda E. Levita vadībā. Iekšlietu ministrs rosina iepirkt novērošanas kameras, kas pēc cilvēka vai stiem identificē personu. Kameras ražo Izraēlā.

Atbildēt

Ja Iekšlietas apvienos ar Tieslietām

01.10.2019. 19:58

»

to ZZS

Pieprasīt Bordāna demisiju! Jau trešais ministrs valdībā, kurš izgāžas kā veca sēta


būs totalitārisms.

Atbildēt

ha-ha

01.10.2019. 19:53

Kungs ir izbijis komunists un okupantu represīvo orgānu darbinieks un,droši arī okupantu armijas virsnieks ,vai tas liecina par labu reputāciju?Ko,kaut vai franči,darīja ar tautiešiem,kuri bija dienējuši ssā vai gestāpo,bet pie mums kolaboracionisms ir labas reputācijas pamatnosacījums.Kā jau kalpu un līdēju tautai?

Atbildēt

:-(

01.10.2019. 19:48

Varbut Bordanam un Strikei- Potapovai lidzigas diagnozes?
Citadi šo trakošanu nevaretu izskaidrot. Cilveki ar veselu psihi tă nerikotos.

Atbildēt

jaajaa

01.10.2019. 19:46

»

Eduards Lunis

---Kāpēc nav manu iesniegto dokumentu pret Kalnmeiheru? Par acīm redzamiem tiesnešu pārkāpumiem, , kur pats bija izteicies, ka tiesas taisa nepamatotus lēmumus


…:D...arī esi mēģinājis iesniegumus protestiem rakstīt ?...:D...un slima suņa murgus atbildēs saņēmis ?...:)

Atbildēt

formula

01.10.2019. 17:59

Tā vien šķiet,ka konzervi izveidoti mums ļoti netālas austrumu valsts uzdevumā un veiksmīgi izmanto Latvijas valdošās kliķes rijīgumu, to jumtojot.

Atbildēt

Nožēlojami

01.10.2019. 17:52

Bordāns imitē darbību, mainīt sistēmu nevēlas.

Atbildēt

Eduards Lunis

01.10.2019. 17:41

---Kāpēc nav manu iesniegto dokumentu pret Kalnmeiheru? Par acīm redzamiem tiesnešu pārkāpumiem, , kur pats bija izteicies, ka tiesas taisa nepamatotus lēmumus!?

Atbildēt

to ZZS

01.10.2019. 17:39

Pieprasīt Bordāna demisiju! Jau trešais ministrs valdībā, kurš izgāžas kā veca sēta.

Atbildēt

Bordāns un Jurašs

01.10.2019. 17:33

izmanto amatus Kalmeijera darba izvērtēšanai. Vāji un smieklīgi. Jurašs un Strīķe nāk no operativņikiem- vajadzēja sakompromitēt Kalnmeijeru, viņam vai viņa radiniekam piesviežot narkotikas utt. Tūkstoš variantu, bet izdomas maz. Ierosinātu kriminālprocesu, vēlāk izbeigtu. Mafija ar Bordānu spēlē teātri. Safabricējot lietu pret Kalnmeijeru, viņa jau tā sūdīgā reputācija sagrūtu. Tāpat ar Ziemeli no Satversmes tiesas, Ar Āboltiņu mafijas dzimtenē Itālijā, tāpat ar Mūrnieci no Saeimas un Bičkoviču no AT. Visiem krimprocesus. Neatmazgāsies nekad! Tā kā to dara Kalnmeijera prokuratūra!

Pie reizes piesviedt narkotikas Zatlera dēlam. Būtu interesanti! Cionistiem savie ari jāupurē, imitējot tieslietu darbību. Bet Bordāns tik dzesina muti!

Atbildēt

Ruksis

01.10.2019. 17:01

Vai tiesa ka JJ ir zils no galavas līdz kājai:)

Atbildēt

Tiesnesis

01.10.2019. 16:24

Iniciatīvas dokuments bija Saeimas deputātu pieteikums, tātad jāpublicē arī tas. Cerams, ka tur minēti citi, būtiski fakti.

Atbildēt

pilsonis

01.10.2019. 15:45

Vai tiesa, ka Kalnmeiera sieva jau vairākus gadu desmitus strādā kopā ar Jura Pūces māti?

Atbildēt

Kasiņš

01.10.2019. 15:32

Lielisks savārstījums, ļoti labi raksturo Patiesības ministra un visas salašņu partijas patieso līmeni...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....