Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

es pats

13.05.2022. 10:38

»

Antūns

Štrunts par Zuti un pārējiem "nederīgajiem". Pat neesmu pieteicies. BET - man, kā bijušajam psrs laika augstskolas beidzējam , arīdzan pa starpai izdienējušam kā iesuktajam aktīvajā karadienastā, pēc augstskolas beigšanas tika piešķirta jaunākā leitinanta dienesta pakāpe. NE REIZI, uzsveru, NE REIZI...


Tu neesi tāds vienīgais. Idioti vai Krievijas aģenti likvidēja Latvijā mobilizācijas sistēmu, kara komisariātus un visu ar to saistīto. Ja tagad tevi mēģinātu mobilizēt, tad tevi labākajā gadījumā ieskaitītu ierindniekos, bet visdrīzāk moblizētu kā darbaspēku ierakumu rakšanai. Es arī trīs gadus mācījos kara katedrā un biju pēc pirmā kursa iesaukts padomju armijā uz 2 gadiem. Vietējie plānprātiņi no Nacionālās apvienības pat nezina, ka PSRS armijā iesauca un ka neviens tur pats laprātīgi obligātajā dienestā negāja, un sāka man pārmest dienestu PSRS armijā obligātajā dienestā. Tāpēc es ar tiem idiotiem kontaktēties vairs negribu. Un arī politķi, kas vada kara ministriju kā Pabriks daudz gudrāki nav. Cilvēki, kas nezina no kā sastāv un kā darbojas armija, vada tagad valsts aizsardzību. Viņi pat nezina, ka armijā karo vienības un kādas tās vienības ir- nodaļa, vads, rota, bataljons, pulks, brigāde, divīzija... Tādas elementāras lietas nezina, bet kaut ko runā par NATO. Mēs dzīvojam īstā muļķu zemē un, ja, piemēram, Krievija vai Baltkrievija iedomātos mums uzbrukt, tad būs katastrofa.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

13.05.2022. 10:23

»

Zee

Ir pierādīts, ka pārlieku liels nacionālisms bojā smadzenes un kavē stratēģisko domāšanu. Starp citu okrainas terabaronu tagad sēdina aurobusos un ved uz frontes priekšējām līnijām, lai izbarotu lielgabaliem


Pārāk liels nacionālisms ir fašisms. Ir civlēku grupa, kas apgalvo, ka ir patrioti un ka viņi cīnās pret Krievijas agresiju, bet patiesībā viņi ir vietējie latviešu fašisti. Viņi speciāli provocē un izraisa satarpnacionālo naidu. Kad krievi iet nolikt puķes 9.maijā, viņi speciāli nāk un vicina Ukraiņu nacionālistu UPA karogus. Ukraiņu nacionālisti 2.pasaules karā karoja Hiltera armijā un arī tagad viņi pat neslēpj, ka ir fašisti.

Atbildēt

Zee

12.05.2022. 13:34

Ir pierādīts, ka pārlieku liels nacionālisms bojā smadzenes un kavē stratēģisko domāšanu. Starp citu okrainas terabaronu tagad sēdina aurobusos un ved uz frontes priekšējām līnijām, lai izbarotu lielgabaliem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

12.05.2022. 09:52

Ukrainas zemessargi atsakās doties uz fronti, jo negrib būt par lielgabalu gaļu:
https://www.youtube.com/watch?v vn6Vg91FeDA
Ja Zutis tā grib karot, lai dodas un piesakās Ukrainā. Turkarot ņem visus.

Atbildēt

:))

12.05.2022. 00:31

zutis boksējās ar to kurš noviltoja ziņu ka alfā iebruka jumts kad alfas jumts iebrucis nebija?
un par to viņu saboksēja kā īsts vīrietis boksē un ielika cietumā un ko tikai vēl ne - par nepatiesu ziņu sniegšanu!!! latvijā drīkstot sniegt tikai patiesas ziņas - saka.

Atbildēt

GEO

11.05.2022. 21:30

Tas nodarījums nav tik nopietns,lai Zuti neņemtu zemessargos.Tādi vīri Latvijai ir vajadzīgi ! Bokss norūda un tieši tagad viņš ir visvajadzīgākais.
To,cerams,tie birokrātiņi sapratīs(ja vispār prot tagadējā situācijā pieņemt adekvātus lēmumus) -ir karš un to vairākums nespēj saprast.

Atbildēt

Antūns

11.05.2022. 20:00

Štrunts par Zuti un pārējiem "nederīgajiem". Pat neesmu pieteicies. BET - man, kā bijušajam psrs laika augstskolas beidzējam , arīdzan pa starpai izdienējušam kā iesuktajam aktīvajā karadienastā, pēc augstskolas beigšanas tika piešķirta jaunākā leitinanta dienesta pakāpe. NE REIZI, uzsveru, NE REIZI atjunotās Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas struktūras kopš neatkarības atjaunošanas nav interesējušās nedz par manu personu, nedz par manu zināšanu šajā "tēmā" izmantošanu. Es, protams, par to priecīgs. BET- ko tas nozīmē saistībā ar valsts drošĪbu? Vienīgais secinājums- neesmu bijis interesants KGB...

Atbildēt

derdz

11.05.2022. 19:49

hm, interesanti, izskatās viss tik augšai, ka tik drīz nesanāk ka augša sētnieku darbu vērtēs tādā godā, ka citiem nevarēs būt pat par sērnieku

Atbildēt

TM

11.05.2022. 19:45

»

tupās acis redzi

sports


Par kadu sportu iet runa?
Cilveks kurs pieludz narkotikas nav sportists bet gan narkomans!!!Zutis ir atkarigs no marihuanas un tadiem cilvekiem nav vietas Zemessardze!

Atbildēt

Sveiciens no Brazīlijas

11.05.2022. 14:50

Nesaprotu, kur problēma-Zutim neviens nav traucējis JAU atrasties Ukrainā un... Ja nu vienīgi reklāma, biznesam ar vienu rievu par maz...

Atbildēt

to ?

11.05.2022. 14:38

»

?

Vai ta tās Suhoja lidmašīnas bija tik sliktas? Tā lidmašīna tikai Krievijā tika salikta, bez spārniem, viss pārējai ir no ES valstīm


Mēģini to kādam iestāstīt! Nevienā valstī, pat pašā korumpētā, Sukhui neizmanto.

Atbildēt

ruka

11.05.2022. 13:57

Bet protams, Zemessardze ir totālais Kremļa projekts

Atbildēt

Pirātu partija

11.05.2022. 09:22

»

?

Vai ta tās Suhoja lidmašīnas bija tik sliktas? Tā lidmašīna tikai Krievijā tika salikta, bez spārniem, viss pārējai ir no ES valstīm


Lidmašīna bija slikti uzkonstruēta. Ja notiktu šasiju neizlaišanās, lidmasīna ar dzinejiem šļūktu pa zemi, kas 100% izraisītu tās aizdegšanos.
Lidmašīnas vadība arī nekāda, stūres nav, ir maziņš džojstiks galvenam pilotam pie kreisās rokas ko ekstremālos apstākļos , stresa laikā, ļoti grūti raustīt.
Par ZS skaidrs, bruņots formējums, kas aizstāv patreizējās kleptokrātiskās varas intereses. Pēc pēdējiem "jenotības-veiksmes stāsts" ukaziem pilda armijas funkcijas.
Tāpēc nemākulīgas augstākā komandsastāva vadības dēļ tiks iznīcinats pirmās kauju dienās.
ZS jabūt teritoriālai tautas aizsardzības sistēmai. Tautai jabūt bruņotai, bet to pašreizējais režīms pieļaut nevar.
P.S. Drīz revolūcija Baltkrievijā, baķka tarakāns aizmuks uz rašku. Iespējams maziņš iekšējais kariņš.

Atbildēt

Opim

11.05.2022. 09:07

»

0pis

Aizstāvēsim savu zemi,mātes,sievas un bērnus. Bet tev to tāpat nesaprast


Tu aizstāvēji savu zemi, bērnus un sievas pret lokdauniem un PVO agresiju pret suverēnām valstīm?
Tu aizstāvēji savu Latviju pret Koalīcijas bandītiem un izlaupītājiem?
Vai zini, ka Koalīcijas zemcilveku banda taisās ievilkt Latviju zem PVO Pandēmiskās vienošanās?
Tad neklusē!

Atbildēt

zemessargs

11.05.2022. 09:04

Par mums atceras, kad ir sūdi.Bet tā nekas netraucēja ņirgāties un nīdēt tautu 30 gadu garumā.Šobrīd nav iespējams mirt par Latviju-nāksies mirt par kariņa nekustamo īpašumu, Levita ordeņiem un amerikāņu interesēm Krievijas pierobežā. Es pas!

Atbildēt

SPORTS UN SEKS PATOLOĢIJAS

11.05.2022. 08:41

IR ČEKA

Atbildēt

Pēdējais joske

11.05.2022. 06:37

»

0pis

Aizstāvēsim savu zemi,mātes,sievas un bērnus. Bet tev to tāpat nesaprast


Protams aizstāvēsim mātes, zemi, karogu, bet Rietumiem uz tavu māti un karogu sen jau pie dirsas, zeme jau nepieder Latvijai, un nākamais ja neesi iemācījies lasīt un paraksti ko tev iesmērē, tur par mātēm un Latvijas zemēm nebūs rakstīts, primārais aizstāvēt NATO robežas un NATO intereses, taluk. Un ja izdomasi aizstāvēt pirmo māti, un nepildīsi NATO pavēli, skaties paši patrioti nāves spriedumu izpildīs

Atbildēt

Gu

10.05.2022. 21:24

Pirms nav izrevidēts Zemessardzes sastāvs no krievfašistiem, normāliem čaļiem nav ko tur tagad darīt.

Atbildēt

?

10.05.2022. 20:13

Vai ta tās Suhoja lidmašīnas bija tik sliktas? Tā lidmašīna tikai Krievijā tika salikta, bez spārniem, viss pārējai ir no ES valstīm.

Atbildēt

labvēlis

10.05.2022. 18:55

»

savairojušies tie bokseri

marš uz Ukrainu


Jā,jā:marš uz haholiju!Tas nekas,ka pa visu latviju braukalē cibuļas ēdāji iesaukuma vecumā!Cena?Lai izbrauktu no haholijas,uz šodienu sastāda 10000$!(vīrietim iesaukšanas vecumā)

Atbildēt

labvēlis

10.05.2022. 18:51

»

kas tie par jautājumiem

mēs visi esam latvijas zemes sardze


Kuri ir tie "mēs"???Oligarhu vai partijas lozungus aizstāvošie???Ej taču tu dillēs!!!!

Atbildēt

savairojušies tie bokseri

10.05.2022. 18:39

marš uz Ukrainu!

Atbildēt

Sviņigi pasoliju

10.05.2022. 18:08

Tev būs aizstāvēt neleģitīmo varu, nevis Latvijas valsti un tautu.

Atbildēt

Johans Štrauss

10.05.2022. 17:11

Ar ko gan tēvzemes cerība, Zuša kungs ir sliktāks par Briedi Krastiņu???

Atbildēt

Jūsmiņš

10.05.2022. 17:06

Šo 30+ gadu attīstības laikā Latvijas valdoņi ir palīdzējuši visiem tiem, kuri vien šo palīdzību ir lūguši no ārpuses, tikai Latviju, un tās iedzīvotājus, piemirsuši. Vai arī nav bijis laika pievērsties Latvijas problēmām.
Un tā - Latvijas valsts 30+ gadus bez austrumu robežas, un pilna ar orkiem un to atbalstītājiem, Latvijas ārējais parāds 18 vai cik tur tie miljardi, iedzīvotāju skaits nemitīgi samazinās, nodokļu maksājumi palielinās, iedzīvotāju ienākumi samazinās, toties valdoņu algas nemitīgi aug.
Tagad vēl vakcīnu par daudz un atkal miljoni vējā, Ukrainai jāziedo - atkal miljoni, paldies Dievam, ka tie vismaz nav vējā.

Atbildēt

Pēdējais joske

10.05.2022. 17:01

Pirms stājāties zemessardzē noskaidrojiet kā intereses taisaties aizstāvēt un mirt. Kā arī kas draud par neierašanos noteiktajā punktā, Latvija pat pārtiku nav nodrošinājusi x stundai un vēl aizstāvēt zaglus, kuri būs drošībā rietumus, padomājiet ar galviņu

Atbildēt

Pēteris

10.05.2022. 16:57

Kāds var pateikt, ar ko pazīstams šis Zutis? Kādus panākumus guvis ringā?

Atbildēt

Real warfare

10.05.2022. 16:35

Eeeee.... Kas taa zemessardze, atvainojos, vispaar ir? Es , dabiski, esmu drusku taa kaa norobezhojies no visa kaa taada... Vai tieshaam runa par to NEAPBRUNJOTO pensionaaru un zhuupu bandu, kuri savaacas reizi meenesii sanjemt savus 33 grashus? Taa jau saka, tomeer CERU, ka taa nav taisniiba. ;-)

Atbildēt

Patiesais

10.05.2022. 16:11

Zemessardzē stājās tāpēc, lai nenosūtītu uz ukrainu un lai nepārmestu, kāpēc nedodas tur kā brīvprātīgais. godīgi dzīvot gribas visiem.

Atbildēt

he, he

10.05.2022. 15:36

»

arī bokseris

Latvijai labāk iepirkt lidenes tipa: EA-18 Growler Boeing, F-35, vai vismaz F-22 Raptor


Aizmirsi pieminēt arī aviācijas bāzes kuģus un kodolzemūdenes, jā un vēl, protams, arī daudz ieroču plutoniju un iprītu arī tā vairāk. Bet sev neaizmirsti pamperus iepirkt.

Atbildēt

arī bokseris

10.05.2022. 15:29

Latvijai labāk iepirkt lidenes tipa: EA-18 Growler Boeing, F-35, vai vismaz F-22 Raptor!

Atbildēt

ASv protektorāts Latvija

10.05.2022. 15:22

Izrādās, ka zemessardže ir arī vecbiedri, kas stipri velk uz padomju dedovščinu. Bet skaidrs ir viens, ka, ja vajadzētu valsti reāli aizstāvēt, tad ar tiem 8000 tūkstošiem zemessargu uz papīra nepietiktu. Tad ņemtu armijā visus, kas tikai nāktu, un ieročus dalītu kā Kijevā no kravas māšīnām uz ielas visiem, kas tikai grib ņemt. Vienīgais Latvijā jau arī ieroču tik daudz nemaz nav. Viss pa pēdējiem 30 gadiem iztirgots un utilizēts, pat bumbu patversmes vairs nav palikušas. Un Vēl viens jautājums - ko tam Zutim savajadzējās zemessardzē? Ja sāksies karš, tad savāks karot tāpat, tikai zemessargus savāks un arī ienaidnieks apšaus pirmos.

Atbildēt

Elvira

10.05.2022. 15:18

Drīz visi e-ielas truļļi tiks arestēti!

Atbildēt

Asiirietis

10.05.2022. 15:13

Neķer kreņķi Zutēn, pirmais sarkanais gandons ar ieroci būs mūsu bruņojums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts aizsardzības dienests: kļūdīties nedrīkstam

FotoAizsardzības ministrija nākusi klajā ar piedāvājumu ieviest Valsts aizsardzības dienestu. Strauji mainīgā drošības vide Eiropā un pasaulē, nepieciešamība izvietot Latvijā papildus sabiedroto spēkus, kā arī palielināt Latvijas bruņoto spēku skaitlisko sastāvu un valsts aizsardzībā iesaistīto iedzīvotāju skaitu (nevaram prasīt citiem mūs aizstāvēt, pašiem to nedarot) ir galvenie motīvi šādam solim. Manuprāt, Aizsardzības ministrijas iniciatīva ir labs pamats diskusijai sabiedrībā, Saeimā un valdībā. Būtiskākais ir detaļas un izpildījums, arī jautājumi, uz kuriem jārod atbildes. Būtu svarīgi vērtēt šādus aspektus.
Lasīt visu...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NATO superplāns “Baltijas slazds”

Igaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt...

Foto

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

Un tagad pats svarīgākais. Tas, kas...

Foto

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā...

Foto

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

Šā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret...

Foto

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu,...

Foto

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

Pensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu...

Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...