Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nobadef157

11.01.2022. 10:14

I don't know why more people haven't tried this, I work two shifts, 6hours in the day and 6 in the evening…And whats awesome is Im working from home so I get more time with my kids. Heres where I went,..........www.now37.com

Atbildēt

nobadef157

11.01.2022. 10:12

I make $100h while I'm traveling the world. Last week I worked by my laptop in Rome, Monti Carlo and finally Paris…This week I'm back in the USA. All I do are easy tasks from this one cool site. check it out,
www.now37.com

Atbildēt

Nameizs

11.01.2022. 00:50

Eģiks Pediks grib atgriezenisko saiti? Lai izlaiž mentus ar suņiem! Latvieši ir mednieku tauta, 80k vienības karsto ieroču. Gribi paostīt, kropli? Mēs esam ilgi gaidījuši, bet pēc pāris mēnešiem bezdarbnieki sāks apstaigat adreses.Drebiet, lopi, mēs atriebsimies.

Atbildēt

jaajaa

10.01.2022. 16:32

»

!

homosexsualistiem reala pasaules uztvere ir attrofeta


...:D...kā Tu tik labi to zini ?...:)

Atbildēt

ko te piebilst...

10.01.2022. 16:19

biju gaidījis kārtējo geiropas slavināšanu un austrumu apriešanu, bet ir OK - autors stāsta par problēmu...paši saprotat, ja "daiktam" nezina pielietojumu, tad arī citi lēmumi būs neadekvāti...tāpēc jau tādu tur stutē, jo rietumiem tie patīk...

Atbildēt

A

10.01.2022. 15:01

»

!

homosexsualistiem reala pasaules uztvere ir attrofeta


Atgaadinaasim, ka tuudalinuu miiljotais ulmaniits bija visu muuzhu nepreceejies, resns, runaaja spiedziigaa balsii un pat par sekretaaru tureeja veci. Par shaa orientaaciju kliida visaadas baumas, tachu lielu lietu no taa neviens netaisiija. Nu zilais, nu un tad. Toties fiirerinsh un vadoniits.

Atbildēt

A

10.01.2022. 14:21

Zhulis taatad no sevis izteelo nacionaaltuudalinju un murgo pa visu klavieri uzreiz. Kur shis ierindos fiirerinju ulmaniiti, kursh bija tipisks siikfashistinsh? Fashisms tak zhulim netiikas, taatad ulmaniits ir sliktais. Un kur ta ir visideaalaakaa pretglobaalisma nacionaalvalstinja, kas zhulim patiikaas? Bijusii envera hodzhas Albaanija, par kuru njirdza pat socvalstiis? Bomzhu badavalstinja Venecueela? Pelmenja ziemeljkoreja vai fiirerinja lukashkas baltkrieveeni? Baltkrieveeni zhuliisha ideaalam nederees, tur vienu taadu sunja apgrauztu pretvalstisku demonstrantu par skaadi neuzskatiitu, iebaaztu cietumaa, kaa naakas, arii apgrauztu.

Atbildēt

Vai tuvākā nākotne?

10.01.2022. 14:17

»

Žulis

Cilvēki iestiguši klišejās un neredz kopainu. Cilvēki saka - atdzimst fašisms, totalitārisms,neomarksisms.... Tās visas ir klišejas. Faktiski nekas neatdzimst, jo tas, ko mēs šodien redzam Latvijā, Eiropā un visā pasaulē, nekad nav bijis miris. Un tā ir varu un bagātību sagrābošo cilvēku slāņa vēlme...


Un apēc lai Tevis pieminētie elementi neizmantotu fašismu, totalitarismu vai neomarksismu kā kārtejo instrumentu mērku sasniegšanai? Šai gadījumā tā būtu vara, jo naudas pietiek.
Informācijas sabiedrības trauslums un posms ir informācijas monopolos, institūcijas un megakorporācijas, kuri zin par visiem visu (meklēšanas vēsture, paziņu loks, intereses, kontakti), pie pietiekamas datu kopas analīzes ļoti ātri var izveidot ķīnveidīgu iekārtu pat sākumā bez kamerām katrā ielas stūrī.

Atbildēt

Nīderlande - "apgaismotā nācija"

10.01.2022. 14:01

Eiropas Savienības Pamattiesību aģentūras 2014.gadā publicētais pētījums «Vardarbība pret sievietēm: ES līmeņa apsekojums» rāda, ka vislielākā vardarbības pret sievietēm izplatība ir tieši tajās valstīs, kurās jau ilgstoši tiek ieviesta dzimumu līdztiesība un sociālo dzimumu vienlīdzība: Dānijā – 52%; Somijā – 47%; Zviedrijā – 46%; Nīderlandē – 45%; Francijā – 44%. Savukārt Polijā, kuras Konstitūcijas 18.pantā ietverta ģimenes un laulības konstitucionālā aizsardzība, vardarbības pret sievietēm izplatība ir tikai 19%.

Atbildēt

Žulis

10.01.2022. 13:49

Cilvēki iestiguši klišejās un neredz kopainu. Cilvēki saka - atdzimst fašisms, totalitārisms,neomarksisms.... Tās visas ir klišejas. Faktiski nekas neatdzimst, jo tas, ko mēs šodien redzam Latvijā, Eiropā un visā pasaulē, nekad nav bijis miris. Un tā ir varu un bagātību sagrābošo cilvēku slāņa vēlme pēc pasaules kundzības. Dažādos laikos šo vēlmi viņi ir centušies realizēt visdažādākos veidos, piemērojot savu mērķu sasniegšanai visdažādākās ideoloģijas un visadažādākās metodes. Savulaik bija pasaules iekarošanas mēģinājumi ar rupju militāru spēku (Čingizhans, Napaleons)Bija pasaules iekarošanas mēģinājumi pievienojot militāram spēkam reliģiju. Tad sekoja pasaules iekarošanas plāni pievienojot rupjam militāram spēkam ideoloģiju (komunisms, nacisms)Visi šie mēģinājumi cieta neveiksmi. Tagad visas pasaules bagāto parazītu slānis ir nolēmis iegūt pasaules kundzību ar naudas varas palīdzību. Un pareizi, kādēļ gan kaut ko iekarot, ja to var vienkārši nopirkt. Un, kā rādās, tad šī taktika tiešām dod panākumus. Un redzot šos panākumus, bagāto parazītu slānis kļūst arvien nekaunīgāks un arvien atklātāk parāda savu cinismu un nežēlību. Tieši tādu pašu cinismu un nežēlību, kādu savulaik parādīja iepriekšējie pasaules iekarotāji savu panākumu un nesodāmības periodā. Tā nav ne fašisma, ne nacisma, ne neomarksisma atdzimšana. Tā ir likumsakarīga varmāku,cilvēces parazītu, pasaules varas kārotāju tikumu manifestācija periodā, kad viņu plāni piepildās. Tad nu ir vērts padomāt, kādā globālā konceentrācijas nometnē un verdzībā mēs visi nonāksim, ja viņiem savus plānus tiešām izdosies līdz galam piepildīt.
Ir tikai viens veids un viens ceļš, kā izjaukt viņu plānus. Tā ir nacionālisma atdzimšana tautās.Viņi to zin un tādēļ pasaules globalizētāji gan Rietumos , gan Austrumos ar visiem iespējamiem līdzekļiem cenšas iznīcināt nacionālismu tautu apziņā.

Atbildēt

A

10.01.2022. 13:14

Tuudalinji kopumaa ir nebeidzama anekdote. Tipiskais tuudalinsh bljaustaas pret demokraatiju, ieniist liberaalismu un par visu vari sapnjo par fiirerinju ulmaniiti uz puseem ar peseresu, kur vareeja kasiit nabu un tik un taa dzert shnjabi cik lien. Tad kad shitaadam tuudalinjam mazliet piezhmiedz asti taa shis uzreiz saak kviekt par cilveektiesiibaam utt. Kaadas suuda tuudalinjam cilveektiesiibas ja shis iisteniibaa grib dziivot zem fiirera vai gjeneraalsekretaara?

Atbildēt

Хм

10.01.2022. 12:55

Да, было забавно почитать, как Ринкевич крутится как уж на сковородке. Он же не дурак, все понимает. Но надо сохранять лицо. Напоминает про реакцию на протесты и их подавление в Каталонии. Почему когда Чечня хотела независимость, это хорошо, а когда Каталония-плохо. То важно территориальное единство, то нет. То важно право на самоопредление, то не важно. То можно сравнивать с другими случаями в мировой практике, то нельзя.
А вывод один-все трактуется с точки зрения собственных интересов и выгод.

Atbildēt

Interesants sadarbības veids

10.01.2022. 12:49

Teatrāls uzvedums varu maiņai kazahijā. Krievija kontrolēja un kontrolēs situāciju tur. Labākais bija kad Latvijas teritorijā bija ieradušies Krievu armijas speči apskatīt nato armiju un to bruņojumu.

Atbildēt

es arī protestē dziedādams

10.01.2022. 12:02

Sit diben pret zem, sit diben pret zem, lai dzīvo Latvija!

Atbildēt

Tas rakstītājs

10.01.2022. 12:02

»

Lasot šo agresijas pārpilno komentāru, paliek skumji par ko pārvēršas vakcinēti cilvēki


kādreiz pats bija suns.Profesora Preobrazenska pētījumu rezultataa(hipofizes maiņa)īsā laika pārvērtās par cilvēku,iemācījās spēlēt balalaiku un rakstīt komentārus.Izteikti nemīl kaķus.Tāds lūk stāsts.

Atbildēt

Jons

10.01.2022. 11:27

Dīvaini,ka neviens nemēģinā iesūdzēt cilvēkus,kuri ir Latvijas valsti un tās pilsoņus padarījuši atbildīgus par okupantu noziegumiem,liekot maksāt labās gribas kompensācijas holakausta upuriem,izsùtìtajiem,Černobiļas upuriem.Nevienam neliekās dīvaini,ka šie apsūdzētāji ir padomju okupācijas režīma aktīvākie atbalstītaji t.i.tie,kuri ir tieši atbildīgi par šiem noziegumi un apsūdzot neatkarīgo valsti tie pastrādā jaunus noziegumus.

Atbildēt

Lukašenkao-

10.01.2022. 11:25

Žēl, ka tas nav Baltkrievijā, tad gan visas progresīvās cilvēces ārlietu ministri nosodītu par vardarbību pret miermīlīgiem protestētājiem.

Atbildēt

Patriotiskais gars

10.01.2022. 11:13

rinka ediks visu "zina" tikai par Krieviju,Baltkrieviju,tagad spečuks par Kazakstānu,vai kā nevēlas izrunāties par sliktām bruseles un janki VĒRTĪBĀM,par ukrobanderiju,kā mutē ŪDENS.Un "ziņas" iegūst no "eko moskvi","doždja","meduzas",Latvijā apmetušies "insaindera".Tāds diemžēl ārējo lietu līmenis??!!soross labi pastrādājis!

Atbildēt

Es

10.01.2022. 10:38

Par kovidsūdu kovidafērā.

Kāpēc nebija zināms, ka vakcīnu efektitivāte ar laiku krītas? Kāpēc tas nebija zināms imunologiem, kas diploma iegūšanas procesā ir iepazinušies ar pasaules pieredzi līdz šim un lieliski zina par vīrusu mutācijām?

Tāpēc, ka vakcīnas atļāva izmantot pirms ilgtermiņa izpētes.

Kāpēc nav zināma šo vakcīnu ietekme uz veselību ilgtermiņā? Tā paša iemesla dēļ - nav pabeigta ilgtermiņa izpēte.


https://vaccination-info.eu/en/publications-data/infographic-how-mrna-vaccines-protect-you-against-covid-19 attēlā iestāde joprojām (nu jau skaidri zināms, ka maldīgi) norāda, ka vakcīna pasargā pret saslimšanu.Atbildēt

Es

10.01.2022. 10:31

»

A

Spogulii paskaties, pajoliiti. Un neaizmirsti, ka tur tas "saplosiitais" ir noziedznieks un to "saplosiishanu" ir izpuutushi no nekaa galeeji netiiri zhurnashljuhi. Par totalitaarismu jau bija pateikts - totalitaarismaa tu savu mutiiti vis nevaarstiitu


Saplosīšana, sišana, pazemošana, varas pārsniegšana, pārmērīga spēka izmantošana un vēl daudzi citi apzīmējumi noderēs tiesai pret kovid afēras noziedzniekiem.

Nederēs tur atrunas, ka tikai pildīja savu pienākumu. Tā ir izvēle, kurā pusē nostāties, un tai būs cena.

Kā šāds klips izskatītos saistībā ar BLM vai kādu zaļo akciju? Suns neatšķir, kam to uzrīda.

Atbildēt

...

10.01.2022. 10:25

»

A

Spogulii paskaties, pajoliiti. Un neaizmirsti, ka tur tas "saplosiitais" ir noziedznieks un to "saplosiishanu" ir izpuutushi no nekaa galeeji netiiri zhurnashljuhi. Par totalitaarismu jau bija pateikts - totalitaarismaa tu savu mutiiti vis nevaarstiitu


Tad pamēģini ieeiet veikalā vai strādāt bez kukū koda un pampera uz purna,pamēģini pulcēties,pamēģini nemaksāt nodokli par "savu" īpašumu.

Atbildēt

A

10.01.2022. 10:14

»

Lasot šo agresijas pārpilno komentāru, paliek skumji par ko pārvēršas vakcinēti cilvēki


Spogulii paskaties, pajoliiti. Un neaizmirsti, ka tur tas "saplosiitais" ir noziedznieks un to "saplosiishanu" ir izpuutushi no nekaa galeeji netiiri zhurnashljuhi. Par totalitaarismu jau bija pateikts - totalitaarismaa tu savu mutiiti vis nevaarstiitu.

Atbildēt

10.01.2022. 10:02

»

A

>policijas suns 21 sekundi mēģināja saraut gabalos protestētāju Nīderlandē...


Lasot šo agresijas pārpilno komentāru, paliek skumji par ko pārvēršas vakcinēti cilvēki.....

Atbildēt

A

10.01.2022. 09:25

>policijas suns 21 sekundi mēģināja saraut gabalos protestētāju Nīderlandē

Pareizi dariija. Antivakseri ir tikai galja. Abet ja leeto lapsu interesee totalitaarisms, tad izpljurksteeties shis var tikai demokraatijaa. Reaalaa totalitaarismaa shis sen buutu pielikts pie sienas vai raktu uraanu.

Atbildēt

ProtamsBet

10.01.2022. 09:01

»

nubet

Kurš teica, ka eiropa nav totalitāra varas sistēma


Neviena vara neatkāpjas un nepiekāpjas pati no sevis. Demokrātija ir teātris, kur viena vai vairāku (draudzīgu) varas grupējumu pārstāvji demokrātiski maina viens otru. Ja kāds ārpus šī draudzīgā pulciņa grib pretendēt uz varu, tad visi režīmi reaģē vienādi. Tur nav atšķirības starp Krieviju, Baltkrieviju vai Eiropas valstīm. Ja nu nu vienīgi kultūras tradīcijās. Un tās nemaz nav par labu Eiropai. Atceramies 100 gadu karu, 30 gadu karu vai Franču revolūciju. Varas nomaiņa uz citu grupējumu, Eiropā ir bijusi gana nežēlīga. Perioda pēc pēdēja pasaules kara mierīgumam un civilizētībai nevajadzētu maldināt. Vara šajā laikā nav mainījusies.

Atbildēt

Patiesais

10.01.2022. 08:05

NU gan paldies raksta autoram, par to, ka atklāti pateica, ka ir dubultie standarti. Ja Krievijā kautkas tāds notiktu Rinkēvičs prastu pateikt pavisam citu patiesību. Tāda attieksme (dubultie standarti) ir ne tikai pret Krieviju , bet arī citās dzīves jomās. Latvijas "ELIte" ir teicami apguvusis rietumu standartu, parasti cilvēki to redz un tādēļ nav ticības ne valdībai ne politiķiem kopumā.

Kas attiecas par Rinkēvišu, tad gribas jautāt, - vai tiešam šim cilvēkam vēl arvien nav kauns ieņemt publisku amatu.

Atbildēt

HA

10.01.2022. 03:03

Tak suns vainīgs.
To notiek, kad vīrusa laikā uzpurnu nenēsā.
Sastādām sunim protokolu un visi gali....

Atbildēt

izpalīgs

10.01.2022. 01:28

»

Latviete

ASV kūda uz nemieriem


bet tu apmierinies pati,ja biedre nespēj

Atbildēt

sīciņš iztrūkums

10.01.2022. 01:26

»

Mindaugs

Ziņās skatījos kā viena krievene bļāva uz žurnālistu - "Kā jūs iedrošinaties teikt taisnību


Skatījāties,bet neredzējāt-kādās ziņās?Vai tomēr varoņslikums?Vēl vienu alu?

Atbildēt

tukšums

10.01.2022. 00:11

arī padomju laikos Latvijai bija savs ārlietu !! ministrs . Funkcijas un pilnvaras viņam bija ne lielākas , kā pašreizējam.

Atbildēt

Abu Rašids

09.01.2022. 23:30

»

Dievturis

Latvijā dzīvojošajiem musulmaņiem būtu jādod vērtējums, vienvalodīgo kremļa okupantu iebrukumam Kazahijā, kur ir jau krietni vairāk par 54 līķiem


Nekādu vērtējumu nebūs, varat necerēt. Kamēr šī valsts (Latvija), tēlojot demokrātisku valsti ar reliģijas brīvību, turpinās sabotēt un vilcināt Avotu ielas mošejas Rīgā nodošanu ekspluatācijā, uz jebkādu patiesu musulmaņu sadarbību ar šo valsti jebkādos jautājumos - īpaši jau ideoloģiskos - lai necer.

Atbildēt

Mindaugs

09.01.2022. 22:49

»

pupturim

būtu jādod pa muti kamēr atlec


Ziņās skatījos kā viena krievene bļāva uz žurnālistu - "Kā jūs iedrošinaties teikt taisnību"!!!

Atbildēt

Es

09.01.2022. 21:23

Video ir redzama SPĪDZINĀŠANA.

Punkts.

Atbildēt

hm

09.01.2022. 20:51

»

Dievturis

Latvijā dzīvojošajiem musulmaņiem būtu jādod vērtējums, vienvalodīgo kremļa okupantu iebrukumam Kazahijā, kur ir jau krietni vairāk par 54 līķiem


Kazahstāna nav viendabīga. Līdzīgi, kā Ukraina. Kazahstāna dalās vismaz 3 daļās, kas izriet no vēsturiskiem procesiem. Savstarpējās klanu attiecības - mainīgas. Un no draudzības līdz pilsoņu karam viens solis.
No tava komentāra redzams, ka esi pilnīgs nejēga, vismaz šajā jautājumā.

Atbildēt

nubet

09.01.2022. 20:38

Kurš teica, ka eiropa nav totalitāra varas sistēma?

Atbildēt

jaajaa

09.01.2022. 19:55

...nevajag salīdzināt Navaļniju ar īsa prāta huligānu...nav ko suni kaitināt...būtu sēdējis mājās un skatījies TV...tad vismaz zinātu, ka suņi mēdz kost...:)

Atbildēt

Dievturis

09.01.2022. 19:54

»

Ahmets no Muceniekiem

Nosodām un paužam bažas


Pirmkārt Ahmeds raksta ar d un otrkārt jums ļoti Žirinoviski liberāla nostāja, tāpat kā kremļa pakalpiņiem Makronam un Merkelei.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...