Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gabols

22.05.2020. 16:34

»

Jurģis

Ko par to saka Kijongs


Speca visas
Jomas

Atbildēt

Jurģis

18.05.2020. 17:59

Ko par to saka Kijongs?

Atbildēt

Maziņais

18.05.2020. 11:51

»

Knoks

Jaunzemei! "Šī gada laikā, manā vadībā ierēdņi ir izvērtējuši vairākas lietas un secinājumus jau esam iesnieguši VID vadībai. Dokumentos ir secinājumi par vairākām augstām VID amatpersonām, kuru darbībā ir konstatēti būtiski pārkāpumi un pietiekams pamats pret viņiem ierosināt disciplinārlietas. Diemžēl...


Ko nu raudi!? Kā ir pašam saņemt to, ko esi veiksmīgi palīdzējis kultivēt?! Rotācijas un reorganizācijas gadiem, gadiem!!!! ir bijusi un ir sistēmas daļa, kas palīdz tikt vaļā no nepaklausīgajiem, neērtajiem , arī godprātīgi savu darbu darošajiem... visi tēlo, ka nezin kādu paaugstinājuma iespēju nodrošina vai optimizē funkcijas, bet patiesību zina ik viens valsts iestādē strādājošais - nepatiks deguns, aizrotēs un pat sūdzēties nevarēsi, jo nodrošinās līdzvērtīgu amatu un algu - tā teikt, nepasliktinot situāciju. Tas ir ērti visiem, jo vienīgais veids kā ielikt sev pietuvinātos amatos un izvairīties no tiesu darbiem. A visi tie formālie ziņojumi, kas tiek rakstīti kā
pamatojumi ir pilnīgs fufelis. Tagad, Knoka kungs, varat mēģināt darīt beidzot kaut ko lietas labā, lai šo atbrīvošanās veidu izskaustu, mainītu, sarežģītu. Saknē jāmaina sistēma. Ja tiem rotāciju organizētājiem būtu kādā neatkarīgā institūcijā jāpierāda veselai komisijai šāda nepieciešamība un vēl obligāta būtu paša darbinieka uzklausīšana, tad kaut kas mainītos. Nu nevar santehniķi norotēt par elektriķi un pēc pusgada paprasīt darba rezultātus. Tieši tāpat no administratīvo tiesību speciālista nevar prasīt rezultātus krimināltiesībās - tā, ka gaidiet zemāku novērtējumu, attiecīgi vēlāk atalgojumu, bet, iespējams, atlaišanu!

Atbildēt

Kaspars

18.05.2020. 10:56

»

Podiņš

Un es esmu tāds naivs muļķis, kurš iknedēļas vadības komisijās mocos ar paģirām, tāpēc neko neesmu dzirdējis, ka notiek dienesta pārbaudes pret manas struktūrvienības vadītājiem un ierēdņiem. Kā arī neko nezinu par to, ka padotie dienesta pārbaudes ietvaros sniedz paskaidrojumus, jo esmu aizņemts ar...


Ko Jūs te trakojat. Neinteresē man nekas tikai kā sagrozīt statistiku, lai man būtu rezultāti. Čerņeckis prasa rezultātus, bet tos tikai lauku rajoni un muitas policija pēc plāna pilda. Tad nu mums ar Prusaku par un ap to vien domas, kā to visu safabricēt, lai nebūtu Ostrovska un Rinkeviča jāpadzen. Šogad, šķiet, varēsim izbraukt cauri uz to, ka baigā personāla mainība bijusi...uz Štangi velsim visu. ufff - atkal noveicās :)

Atbildēt

Kubikam- Lūrei

18.05.2020. 07:36

»

Lauki

Like


Inita Lūre nepardzīvo izpelnīsies amatińu!

Atbildēt

Podiņš

17.05.2020. 21:36

»

Knoks

Jaunzemei! "Šī gada laikā, manā vadībā ierēdņi ir izvērtējuši vairākas lietas un secinājumus jau esam iesnieguši VID vadībai. Dokumentos ir secinājumi par vairākām augstām VID amatpersonām, kuru darbībā ir konstatēti būtiski pārkāpumi un pietiekams pamats pret viņiem ierosināt disciplinārlietas. Diemžēl...


Un es esmu tāds naivs muļķis, kurš iknedēļas vadības komisijās mocos ar paģirām, tāpēc neko neesmu dzirdējis, ka notiek dienesta pārbaudes pret manas struktūrvienības vadītājiem un ierēdņiem. Kā arī neko nezinu par to, ka padotie dienesta pārbaudes ietvaros sniedz paskaidrojumus, jo esmu aizņemts ar domām par brīvdienu medībām ar citu iestāžu tādiem pašiem muļķiem, piemēram, prokuratūras Kalniņu u.c.

Atbildēt

Knoks

17.05.2020. 20:58

Jaunzemei! "Šī gada laikā, manā vadībā ierēdņi ir izvērtējuši vairākas lietas un secinājumus jau esam iesnieguši VID vadībai. Dokumentos ir secinājumi par vairākām augstām VID amatpersonām, kuru darbībā ir konstatēti būtiski pārkāpumi un pietiekams pamats pret viņiem ierosināt disciplinārlietas. Diemžēl šos iesniegtos atzinumus neviens nav virzījis tālāk. Pirms mani pārcēla uz VID tiku brīdināts, ka attieksme pret dienesta augstajām amatpersonām ir toleranta, proti, pret viņiem neierosina disciplinārlietas, bet ļauj laboties. Manā uztverē šāda attieksme nav pieļaujama".

Atbildēt

Atis

17.05.2020. 20:46

Čerņeckim hroniska caureja...,kas mijas ar aizcietejumu. Kā man riebjas tie nekā nezinošie, nekā nevarošie augstos amatos sēdošie ar labām algām un par neko neatbildošie, kuri šo brīnišķīgo valsti ir vienkārši pataisījuši par mēslu bedri savai tautai ar saviem OIK-iem, ar savām zemes mahinācijām, ostām un tt.

Atbildēt

z

17.05.2020. 20:28

Jaunzeme cerīgi tika iesēdināta, ne cietumā, bet mīkstā krēslā, siltā vietiņā ar fantastiski labu atalgojumu!Tagad pilda partijas uzdevumus vairo prusakus,ROKA ROKU MAZGĀ!!!
ZAGLIS ZAGLI PIESEDZ!!!

Atbildēt

17.05.2020. 19:56

»

Karīna

Tu


Bet pateikts labi - 100 no 100!!!

Atbildēt

Kubiks - Maritai Plaudenovskai

17.05.2020. 18:05

“Cienītās” pusmūža, novītušās, izplūdušās, neapmierinātās, žultainās un visādi citādi nesimpātiskās bijušās un esošās FP dāmas un iespējams kungi! Ir ļoti jauki, ka esat informētas par citu cilvēku privāto un seksuālo dzīvi, bet varbūt mazāk runājiet (rakstiet) par citiem un vairāk dariet kaut ko pašas ar savējo, ja jums protams vēl tāda ir. Jums ļoti korekti jau šeit norāda, ka šo priekš jums tik svarīgo un aktuālo problemātiku, varat apspriest savā slēgtā čata grupā “Rozīne” vai “Reiz bija”. Ir pilnīgi saprotams, ka cilvēki, kas citādāk domā, izskatās, dzīvo un izturas labāk par jums, kas saglabā savu stāju un vērtības neskatoties ne uz kādiem dzīves notikumiem, rada jūsos neviltotu skaudību un nepatiku, bet varbūt tomēr pamēģiniet sākumā pilnveidot sevi, uzlabot savu dzīvi un tad norādīt citiem.
Par lietas būtību: Kārtējo reizi pierādās, ka nepateicība un nodevība ir pasaules alga.... Bet tas lai nu paliek uz katra paša sirdsapziņas.

Atbildēt

Alberts

17.05.2020. 16:23

Izskatās, ka komentārus raksta zinoši VID darbinieki, kuri citē konkrētus uzvārdus utt. Vai nebūtu jāveic pašu "ēnu ekonomikas apkarotāju" pārbaude?

Atbildēt

Labvēlis

17.05.2020. 15:19

Izlasot komentarus interesanti kā Jaunzeme skatās! Neveselīga vide!

Atbildēt

Ieva

17.05.2020. 14:46

»

Inna

Prusaciene savā alkatībā sacenšas ar Švecovu. Tikai Ļubu visi cienīja, viņa bija kompromisa cilvēks, vienmēr pildīja savus solījumus, tai skaitā pret padotajiem. Ko nevar pateikt par Prusacieni, viņu kolektīvs ienīst


Piekrītu! Prusacienei mēs pie vienas vietas! Viņai pagaidām ir īslaicīga aizmugure, to visi redzam un izjūtam! Viss maz, lai izlasa! Mēs tevi ienīstam!

Atbildēt

Inna

17.05.2020. 13:42

Prusaciene savā alkatībā sacenšas ar Švecovu. Tikai Ļubu visi cienīja, viņa bija kompromisa cilvēks, vienmēr pildīja savus solījumus, tai skaitā pret padotajiem. Ko nevar pateikt par Prusacieni, viņu kolektīvs ienīst.

Atbildēt

Peipe

17.05.2020. 12:19

»

Lauki

Kas Tavuprāt jāizdara


Jāsadedzina uz sārta! Ja sadegs-nebija raganas! Ja nesadegs-raganas!

Atbildēt

Čaks

17.05.2020. 10:02

»

Sajūta

Sajūta tāda, ka šeit tusē galvenokārt VID darbinieki


Kā lai savādāk izpaust savu neapmierinātību!Vadībai kuru salicis Čerņeckis neko nevar izdarīt! Redzam, īstās lietas, bet turamies pie darba!Ja arī kāds nedara kā liek Prusaka vai Podiņš uzreiz represijas un disciplinārlietas.

Atbildēt

Miķelis

17.05.2020. 08:42

»

M2

Vel runa, ka tur visi ka viena laimiga gimene. Kuzminas Dirnenam savu laik bijis sex gan ar Prusaku, gan Luri. Kuzminai pirms Dirnena ar Cernecki un Pelniku. Ta, ka visas bijusas un esosas viena otru balsta. Dirnens ar Cernecki vieno gan damas, gan ex un esosos kungus, un vaditajus


Vēl aizmirsāt Ostrovsku pielikt klāt! Tā arī orģijas mīl! Pēc tam strādā kā prasa kriminālprocesos. Kas Kuzminai ar tiem maza auguma suņiem? Akmentiņš arī tāds pamazs.

Atbildēt

Klikiča

17.05.2020. 08:36

»

Ui

Runā, ka Kuzmina nolējusi savu padoto realizāciju, par ko padotie sarakstījuši kļauzu uz KNAB, bet ta kā tā vadītājs tuvs ar Podiņu, tad atsūtīja izskatīšanai Kuzminas draudzenes Prusakas ex. Lai padotos nekaitinātu un radītu iespaidu, ka notikusi objektīva pārbaude, tika atrasta silta vietiņa pie Podiņa...


Viss kā vienmēr bijis! Kārto lietas, pelna naudu, dzīvo Spānijās, guļ zem vienas segas un Jaunzeme noblisina acis un neko izdarīt nevar. Kārtējo reizi nolej informāciju un viss beidzās ne ar ko. Būs tāpat kā ar Prusaku, aizrotēja kā lielāko noziedznieci, tagad atgriezās kā uzvarētāja!

Atbildēt

Sajūta

17.05.2020. 08:30

Sajūta tāda, ka šeit tusē galvenokārt VID darbinieki.
Jums ko, nav savas whatsapp grupa, kur apdirst vienam otru?

Atbildēt

MMM

17.05.2020. 06:26

»

Edgars

Diezgan sekls un neizprotams sacerējums. 1. Kaspara zvaigžņu brīdis bija tad, kad Repše bija praims un Lācītis finanšu ministrs. Tajā brīdī Kaspars no inspektora kļuva par ģenerāldirektora vietnieku. 2. No raksta nav saprotams, vai šobrīd Kaspars ir labs vai slikts. Šķiet, ka šādu murgu, varētu sarakstīt...


Izskatās kaut kur redzēts scenārijs. Kad Dambītis bija Fin.min. padomnieks, ne no kurienes uzradās raksti par to: it kā detektīva izziņa no Lemberga KL materiāliem, jautājumi par veiktiem darbiem, intervijas utt. Kopskatā zem viņa sāka rakt, kas rezultējās ar Finanšu ministrijas pārņemšanu ZZS kontrolē. Vai tagad tiek pielietots tas pats scenārijs?

Neatkarīgi no tā, kas tur valda, gan FM, gan VID nodokļu iekasēšanas jomā ir vai nu diletantu, vai nu zagļu vai pat valsts grāvēju bars. Neidentificēt un nespēt nomazināt ēnu ekonomiku var tikai debīliķi.

Atbildēt

Aga!

17.05.2020. 04:57

»

Aga

A pa manam situāciju var glābt tikai gruzīna Mihaija metode. Visus nax atlaist un salasīt jaunus


Lai plēš muļķa nodokļu maksātājus un uzlabo šo žīdu liberastu cionistu režīmu! Lai vairāk neapmierināto, vairāk varēs pa kluso!

Atbildēt

Juris

17.05.2020. 01:24

»

Ha!

Atbilde! Lūre


Tad ciks vien sanāca no Gitas darba :))) Varbūt tāpēc no viņas tika vaļā ?!?! Esot savākusi par Lūri un viņas bērnu tēvu riskus un kompromātus (zaļa dzīve ārzemēs, Porshe un izvairīšanās no nodokļiem velosipēdu bodē). Vai tik pat audits nebija? Podiņš visu satīrija, lai skukis tiek atpakaļ. Sveicieni Gitai ;)

Atbildēt

M2

16.05.2020. 23:54

»

Ui

Runā, ka Kuzmina nolējusi savu padoto realizāciju, par ko padotie sarakstījuši kļauzu uz KNAB, bet ta kā tā vadītājs tuvs ar Podiņu, tad atsūtīja izskatīšanai Kuzminas draudzenes Prusakas ex. Lai padotos nekaitinātu un radītu iespaidu, ka notikusi objektīva pārbaude, tika atrasta silta vietiņa pie Podiņa...


Vel runa, ka tur visi ka viena laimiga gimene. Kuzminas Dirnenam savu laik bijis sex gan ar Prusaku, gan Luri. Kuzminai pirms Dirnena ar Cernecki un Pelniku. Ta, ka visas bijusas un esosas viena otru balsta. Dirnens ar Cernecki vieno gan damas, gan ex un esosos kungus, un vaditajus :)))

Atbildēt

Ui

16.05.2020. 23:47

»

Akmens

Kuzmina prom? Kas noticis? Tomēr neizdevās tēlot draudzeni ar Prusacieni? Laikam pagātne tomēr izdarīja savu. Smuki savā laikā Kuzminu zem tanka pastūma


Runā, ka Kuzmina nolējusi savu padoto realizāciju, par ko padotie sarakstījuši kļauzu uz KNAB, bet ta kā tā vadītājs tuvs ar Podiņu, tad atsūtīja izskatīšanai Kuzminas draudzenes Prusakas ex. Lai padotos nekaitinātu un radītu iespaidu, ka notikusi objektīva pārbaude, tika atrasta silta vietiņa pie Podiņa līgavas. Tā, ka korporatīvi korumpatīvās saites rullē. Neviens nekur to krieveni nestūma tikai paglāba - veco labo sakaru vārdā.

Atbildēt

Edgars

16.05.2020. 23:03

Diezgan sekls un neizprotams sacerējums. 1. Kaspara zvaigžņu brīdis bija tad, kad Repše bija praims un Lācītis finanšu ministrs. Tajā brīdī Kaspars no inspektora kļuva par ģenerāldirektora vietnieku. 2. No raksta nav saprotams, vai šobrīd Kaspars ir labs vai slikts. Šķiet, ka šādu murgu, varētu sarakstīt tikai viņš pats.

Atbildēt

Aga

16.05.2020. 20:17

A pa manam situāciju var glābt tikai gruzīna Mihaija metode. Visus nax atlaist un salasīt jaunus!

Atbildēt

A

16.05.2020. 20:10

»

R

cik tad tai mātei gadu, 105


77
Jaunzemei pašai ir tikai 48 gadi. Kaut arī izskatās uz visiem 60, bet prāta spējas palikušas pubertātē.

Atbildēt

VID darbiniece

16.05.2020. 19:20

»

hihi

jautri tajā blatņiku kompānijā)) un vēl tas vecais Komunists un prudentists Roiris ministrē


Nekas nemainās! Ciņa par ietekmi! Naudu un jumtošanu! Kas regulēs satiksmi Prusaka, Kuzmina, Podiņš, Garanča, Roķe tāpat nonāks pie Čērņecka!

Atbildēt

KKK

16.05.2020. 16:50

Viļumsone? Vai tā, kurā apprecēja žīdu, lai tiktu siltā vietā? Lieliski, izrādās, arī Latvijas VID tagad ir žīdu klana kontrolē.Tā kā tai Jaunzemi, lai cik arī blonda viņa nebūtu, atlaišana nedraud.

Atbildēt

sev kaps

16.05.2020. 15:53

»

Girgenam ir jarok

Kas ir ar to Karina pioniera prihvatizacijas lietu, bus vai nebua izmeklesana


un pārējiem KPV LV klauniem ministriem arī...

Atbildēt

Gita

16.05.2020. 14:42

»

Precizētājam

Ievas Jaunzemes māte ir Jaunās Vienotības darbiniece VIZMA VILUMSONE. Meitai ir mātes intrigantes daba, nenormāli skaudīga un atriebīga. Pat žēl sametās Čerņecka


Da, labi, žēl!!! :)))) viņa var viņam ūdeni pienest. Viņš baumo un intrigo labāk par jebkuru dāmu. Ar dinenā māk ielīst un radīt iespaidu, ka to cūcību ne jau viņš, bet tie citi - tie zaļie cilvēciņi. Jaunzeme tagad tur ir viena ar savas mātes atbalstu, bet neko nelemj, neko! Viņu tur tin ap pirkstu visa Čerņecka iebīdītā brigāde - Podiņš, Šmite-Roķe, Prusaki, Čerņecka mīļākā Garanča utt., pat Dirnēna draudzenei Kuzminai siltu vietu sameklēja pie Šmites-Roķes, lai tālāk no acīm, bet pie lietām. Tagad slepenībā tur kandidātu uz Kuzminas vietu... :) Bet ir skaidrs, ka Podiņš sapņo tik par dibiem kandidātiem, kurus ieskapēt Jaunzemei - Melderis vai Lūre. Melderi jau visu laiku Podiņš bīda un stumj visur kā baigo specu. Pat izdevies apmānīt lapsu Jaunzemi - tā muļķe kā apmāta.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...