Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maikls

24.06.2018. 10:05

Sis kungs darbojas ari kriptovalutu joma:

https://www.globitexico.com

Atbildēt

kas notiek!?

20.06.2018. 23:12

Izskatās pēc rūpīgi plānota uzbrukuma! Šausmas - atsitīs visiem interei pret politiku! Tagad gājiens ir aiz Kaimiņa - ja mugurkauls un galva būs, tad šo var izmantot lai kļūtu par tautas varoni!!!

Atbildēt

Andris Š.

20.06.2018. 21:52

ari Tamuza Globitex projekts izradas krapsana https://www.reddit.com/r/Globitex/comments/7p94ki/globitex_ico_why_this_company_smells_very_fishy/

Atbildēt

tad lasi pēdējo rindkopu

20.06.2018. 20:15

»

atis

neviens tādu garu penteri nelasīs. un pareizi vien darīs


Tipiski šādos pārdošanas darījumos pastāv darījuma struktūras, kurās maksājums tiek sadalīts divos vai trīs maksājumos. Daļa pirkuma cenas tiek samaksāta uzreiz, bet daļa atliktajā maksājumā. Tikai šajā gadījumā, iespējams, izmantojot Kipras uzņēmumus, norēķins par atlikto maksājumu ar V. Tamužu un U. Būdi tika veikts Kiprā, apejot pārējo Fonda ieguldītāju tiesības un intereses. Interesanti, ka Pharmidea atgriežas V. Skrīveļa un arī krievu tiešā īpašumā 09.09.2013. tieši vienu gadu un mēnesi pēc darījuma ar Otro Eko Fondu (07.08.2012)...

Atbildēt

Paija

20.06.2018. 15:04

varējāt īsi un kodolīgi, pārāk specifisks un sarežģīti izklāstīts.

Atbildēt

atis

20.06.2018. 13:03

neviens tādu garu penteri nelasīs. un pareizi vien darīs.

Atbildēt

Valdis

20.06.2018. 12:59

»

Sergejs

Ko dara Globitex? Caur kriptovalūtu ICO vāc naudu no vientiešiem - https://www.globitexico.com


Tajā mājaslapā var redzēt, ka komandā gozējas Tamužs un Tēraudkalns. Bez tam, kā var lasīt, sākotnējie projekta vadītāji atlaisti, un atkal Tamužs "pārņem".

Atbildēt

Sergejs

20.06.2018. 12:57

Ko dara Globitex? Caur kriptovalūtu ICO vāc naudu no vientiešiem - https://www.globitexico.com/

Atbildēt

TTR

20.06.2018. 11:47

Loti gari un nekonkreti uzrakstits.
Lielaka dala mirstigo no ta karuselja neko nesapratis.
Rakstam vienkarsak. Resp., T un B ar vienkarsu shemu
ap...sa valsti par tik un tik. Un velams studija ierednu uzvardus kuri uzlika savu vizejumu uz ligumiem.

Atbildēt

M..uris

20.06.2018. 10:25

Baroja, baroja saimnieki duksi, bet viņš vienalga rokā iekoda, jo kauls par mazu

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft