Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

..............

11.08.2018. 18:51

Es arī nesapratu tagad, kāpēc aicināja ārzemju helikopterus.Zemgalē katrā pagastā ir pa 10-15 10t cisternām zemniekiem.

Atbildēt

..........

11.08.2018. 18:48

Un tagad var trīs reizes minēt vai LVM atļaus vietējiem savākt tās kaudzes ar kritušiem kokiem malkai..Bet tur var būt labs perēklis nākamajam ugungrēkam.

Atbildēt

Kaut kas pazīstams

09.08.2018. 18:57

Ja visi tā būtu bezjēgā nēsājušies apkārt meklējot kurš vairāk guļ,degtu vēl tagad. Skraidītājs tā arī īsti nepamanīja izzāģēto drošības joslu un cilvēkus, kas dūmos , arī tumsā to paveica ekstrēmi īsā laikā. Žēl ka VMD vadītājs radio tā arī nespēja pateikt , ka ceļu tur vienkārši nav, jo dabas liegums un neļauj būvēt. Tagad varbūt dabas sargi pirms aizliegs, padomās. Lai gan maz cerību uz saprāta uzvaru šai sfērā.

Atbildēt

09.08.2018. 17:26

visgudrākie darītāji jau vienmēr ir kaut kādi no malas, padomus dot jau prot visi. Varētu padomāt, ka viņš vienīgais tur ir dzēsis..

Atbildēt

krišjānis

09.08.2018. 17:20

»

harvesters

"Beidzot ieraugām vienu harvesteru, kurš dodas vest mazu daļu no baļķiem ārā


Tak pohuj. Galvenais ir nodirst tos, kas strādāja.

Atbildēt

s

09.08.2018. 11:55

Ceru, ka pēc šī raksta PROKURATŪRA IEROSINĀS LIETU PAR PROFESIONĀLU NEATBILSTĪBU !
Un visa tā dīkdieņu - prieksnieku banda TIKS ATLAISTA !

Atbildēt

lauķis

09.08.2018. 06:19

»

Rokfeller

Atgadinasu, ka Latvijas Valsts Mežu un Valsts Meža dienesta uzraugosa institucija ir Zemkopipibas ministrija ar Duklavjaani prieksgalaa


Biedriem partijniekiem eksistē tikai kolektīvā bezatbildība un pasaka par politisko atbildību.

Atbildēt

Rokfeller

08.08.2018. 22:49

Atgadinasu, ka Latvijas Valsts Mežu un Valsts Meža dienesta uzraugosa institucija ir Zemkopipibas ministrija ar Duklavjaani prieksgalaa !!!

Atbildēt

Jenots

08.08.2018. 22:10

Balsojiet par Jauno jenotību"- tā jums laimi atnesīs!

Atbildēt

Janka

08.08.2018. 22:08

»

Anonīmais Šakālis

Jūtu, ka viens otrs IeM kantoros sēdošais, šo stāstu lasot, pēkšņi prēmijas vietā sāk drebēt par savu amatu


Cik tu esi naivs!Ja atvaļinās no dienesta,tad kādu vada komandieri,kuram " piesies lietu".Resnie runči kā sēdēja un gaisu bojāja tā sēdēs. Dzēšanas izmaksas vajadzētu piedzīt no dedzinātājiem-investoriem ,kuri visu šo jezgu izraisīja,bet viņi tak svēti,nabadziņi.

Atbildēt

ivars

08.08.2018. 22:01

»

neuzticību izraisoša valsts sistēma.........

psrs skolu jefiņi VISUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ņ


PSRS skolās izglītības līmenis bija krietni augstāks nekā tagad,par profesionālo izglītību nemaz nerunājot.Nezin kādēļ jaunuļi iedomājušies,ka tagad te darbojas vieni superprofesionāļi.Diemžēl tagad lielākoties priekšnieku krēslos sēd lielākoties stulbeņi ar politisko aizmuguri

Atbildēt

harvesters

08.08.2018. 21:35

"Beidzot ieraugām vienu harvesteru, kurš dodas vest mazu daļu no baļķiem ārā."
--------------------
Harvesters neved baļķus no meža. Harvesters zāgē kokus. Baļķus no mež ved forvarders.

Atbildēt

Īstenība

08.08.2018. 19:54

Par PSRS skolu jefiņiem var runāt nonarkotie idioti, jo profesionālā izglītība PSRS bija viena no labākām pasaulē. vai būs labāk - NĒ! Ilga Kreituse TV klāstīja, ka lauciniekiem neesot valstiskas domāšanas spēju. laikam sprieda pēc sevis. Tieši galvaspilsētā ir trenēti demagogi, meļi un ciniķi, kuru galvenā prasme ir ietrenēts emocionālais terors un psiholoģiska profesionāli zinošu, atbildīgu un pieredzējušu cilvēku diskriminācija visos iespējamos veidos. Pavērtējiet vēlēšanām iesniegtos sarakstus. Tajos vairāk kā trešdaļa rīdzinieku, gandrīz visi minētie iespējamie valsts pārvaldītāji paredzēti no trešdaļas ambicioziem, alkatīgiem, truliem , varas kāriem, bet valstiski bezatbildīgiem tipiem - tā saucamie uzņēmēji(!), kuri praktiski sevi nekur nav apliecinājuši, nenobriedušiem puišeļieem (21-gadnieki), sportisti, kuru spēks ir koncentrēts muskuļos, utt. Kas to visu veido un ar kādu mērķi? Vai valsts attīstībai?

Atbildēt

derdz

08.08.2018. 19:41

»

Anonīmais Šakālis

Jūtu, ka viens otrs IeM kantoros sēdošais, šo stāstu lasot, pēkšņi prēmijas vietā sāk drebēt par savu amatu


drebēt noteikti ka jā, ticami, bet, tas drīzāk varētu tikt izmantots kāda citas vai citu peronu interesēs gāzt cilvēku vai cilvēkus no amata ... nevis mainīt ko sistēmā, organizēšana, atbildībā, utt.,! Tak vēlēšanas vēl tuvojas.

Atbildēt

neuzticību izraisoša valsts sistēma.........

08.08.2018. 19:22

psrs skolu jefiņi VISUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ņ

Atbildēt

Edge

08.08.2018. 15:39

»

sfagns

Un ko tad darīja ārzemju miljonāri no kūdras smēlēju firmas, skatījās kā muļķīši cīnījās un priecājās, ka pēc ugunsgrēka varēs plašākā teritorijā atkal kūdru smelt pa sviestmaizi. Cik viņi ieguldīja


Miljonāriem un sab. krējumam tai laikā bija savas "problēmas" - galu galā sevi parādīt "Laima Rendezvous Jūrmala 2018" nemaz nav viegli.

Atbildēt

sfagns

08.08.2018. 15:16

Un ko tad darīja ārzemju miljonāri no kūdras smēlēju firmas, skatījās kā muļķīši cīnījās un priecājās, ka pēc ugunsgrēka varēs plašākā teritorijā atkal kūdru smelt pa sviestmaizi. Cik viņi ieguldīja?

Atbildēt

opā

08.08.2018. 15:05

No šī stāstījuma sanāk, ka ugungrēku apdzēsuši 2 ugunsdzēsēji un daži brīvprātīgie, pārējie tikai slaistījušies un gulšņājuši mežmalā. Nu ko, kad liesma apdzēsta, tad "baļķa nesēji" parādās no visām malām. Tas, ka braukājot pa "aizmuguri" ir normāli redzēt ugunsdzēsējus atpūtas režīmā, jo organizējot darbus, ir jāplāno atpūtas laiki brigādēm, nevar 24/7 visi dragāt (izņemot, protams, autoru), tas laikam neienāca prātā, sacerot šito pasaku stāstu.

Atbildēt

Ferdinands

08.08.2018. 14:59

»

Jānis

Autors muldot reizēm rada izcilas Minhauzena cienīgas pērles. Gājuši, atraduši svaidoties ugunsdzēsēju pamestas šļūtenes, ņemuši tās un apdzēsuši uguni. Kas tad ūdeni padeva uz šīm pamestajām šļūtenēm ? :D


Pa tām paceva ūdeni kait kur tālāk - beigžs tsk satikuši pažarniekus. Tur par troiņikiem bija stāsts. Viņi it pa ceļu, atrod kaut kādus stobrus un laista, bet tajā laikā galā, kur deg un ir jādzēš, ūdes nav, jo kaut kādi pašdarbnieki pa ceļam to tērē.

Atbildēt

Nu nezinu

08.08.2018. 14:36

Zinu, ka Zviedrija iepērk jau no pag. ziemas koksni par paaugstinātu cenu, kurina, ražo elektroenerģiju un pārdod, zinu skaidri, uz Lietuvu un Latviju ar peļņu. Līdz ar to Latvijas nabagiem, kuri izmanto malku, par to jāmaksā 30 procenti dārgāk. Tad vēl tie IM paziņojumi par ļaunprātīgu dedzināšanu vēl paralēli astoņās vietās. Tas viss izskatās, ka dedzināšanu mežā tikai sāk, lai vairāk var izvest un pabeigt dedzināt Zviedrijā.

Priecē, ka lieli un neapturami meža ugunsgrēki nesen bija Zviedrijā. Pat pāri Baltijas jūrai juta deguma smārdu! Tā viņiem vajag!

Bet noziedzīgajai cionistu- komunistu 4. maija kliķei ir vienalga, ka darba lopi - vergi, ugunsdzēsēji un brīvprātīgie piedalās šai degšanas haosā.

Atbildēt

Lauķis

08.08.2018. 14:25

Kā jau esmu rakstījis iepriekšējos komentos, tā domāju arī tagad un raksts ir šo manu domu apstiprinājums, ka savlaicīgi un sakarīgi rīkojoties, aizdegšanās varēja tikt likvidēta jau purvā. Taču... notika viss kā šausmu filmā. Jo uzskatāmi tagad ir redzams, ka valstī labā roka nezina ko dara kreisā - un kas vispār būtu jādara, lai operatīvi rīkotos šādos gadījumos.
Vecā ugunsdzēšanas sistēma ir demontēta - jaunas nav. Šausmas pārņem iedomājoties vien kā lietas tiktu kārtotas kara gadījumā, totāls bezceris.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

08.08.2018. 13:56

Jūtu, ka viens otrs IeM kantoros sēdošais, šo stāstu lasot, pēkšņi prēmijas vietā sāk drebēt par savu amatu!

Atbildēt

vecais

08.08.2018. 12:53

Vēl dziļš padomijas po*uisms sēž priekšniekos iekšā.

Atbildēt

Tereza Mendoza

08.08.2018. 12:48

Tautas attīstības trūkums izraisa procesu izpratnes trūkumu.

Atbildēt

bija un būs

08.08.2018. 12:46

Ģenerāļiem viss labāk redzams.

Atbildēt

Jānis

08.08.2018. 12:38

Autors muldot reizēm rada izcilas Minhauzena cienīgas pērles. Gājuši, atraduši svaidoties ugunsdzēsēju pamestas šļūtenes, ņemuši tās un apdzēsuši uguni. Kas tad ūdeni padeva uz šīm pamestajām šļūtenēm ? :D

Atbildēt

Šprote

08.08.2018. 12:22

Kad par vairāk kā pusmiljardu nopirks tos divus ASV norakstītos helikopterus, tad latvieši varēs mierīgi gulēt, tas viss būs kārtībā un latviešus neviens vairs nesauks par mēsliem: "Un vēl visa šā sakarā man izraisa šausmas dažādi politikāņi, kas spriedelē par ideju gatavošanu totāla kara gadījumam, bet nespēj sadarboties un likvidēt civilās katastrofas. Dievs, svētī Latviju!". Ne velti saka tautā: lopi paliek lopi jebkur.

Atbildēt

:(

08.08.2018. 12:11

Šīs visas ir sekas "saliksim amatos lielākos kretīnus" politikai. Lūdzu nepieļaujam, lai tie atkal saņem ordeņus, kamēr patiesos darītājus neviens nepiemin!!!!!

Atbildēt

wtf

08.08.2018. 12:11

Un ko vēl var gribēt, ja ministrs ir vienotības kozļiks?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...