Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

..............

11.08.2018. 19:51

Es arī nesapratu tagad, kāpēc aicināja ārzemju helikopterus.Zemgalē katrā pagastā ir pa 10-15 10t cisternām zemniekiem.

Atbildēt

..........

11.08.2018. 19:48

Un tagad var trīs reizes minēt vai LVM atļaus vietējiem savākt tās kaudzes ar kritušiem kokiem malkai..Bet tur var būt labs perēklis nākamajam ugungrēkam.

Atbildēt

Kaut kas pazīstams

09.08.2018. 19:57

Ja visi tā būtu bezjēgā nēsājušies apkārt meklējot kurš vairāk guļ,degtu vēl tagad. Skraidītājs tā arī īsti nepamanīja izzāģēto drošības joslu un cilvēkus, kas dūmos , arī tumsā to paveica ekstrēmi īsā laikā. Žēl ka VMD vadītājs radio tā arī nespēja pateikt , ka ceļu tur vienkārši nav, jo dabas liegums un neļauj būvēt. Tagad varbūt dabas sargi pirms aizliegs, padomās. Lai gan maz cerību uz saprāta uzvaru šai sfērā.

Atbildēt

09.08.2018. 18:26

visgudrākie darītāji jau vienmēr ir kaut kādi no malas, padomus dot jau prot visi. Varētu padomāt, ka viņš vienīgais tur ir dzēsis..

Atbildēt

krišjānis

09.08.2018. 18:20

»

harvesters

"Beidzot ieraugām vienu harvesteru, kurš dodas vest mazu daļu no baļķiem ārā


Tak pohuj. Galvenais ir nodirst tos, kas strādāja.

Atbildēt

s

09.08.2018. 12:55

Ceru, ka pēc šī raksta PROKURATŪRA IEROSINĀS LIETU PAR PROFESIONĀLU NEATBILSTĪBU !
Un visa tā dīkdieņu - prieksnieku banda TIKS ATLAISTA !

Atbildēt

lauķis

09.08.2018. 07:19

»

Rokfeller

Atgadinasu, ka Latvijas Valsts Mežu un Valsts Meža dienesta uzraugosa institucija ir Zemkopipibas ministrija ar Duklavjaani prieksgalaa


Biedriem partijniekiem eksistē tikai kolektīvā bezatbildība un pasaka par politisko atbildību.

Atbildēt

Rokfeller

08.08.2018. 23:49

Atgadinasu, ka Latvijas Valsts Mežu un Valsts Meža dienesta uzraugosa institucija ir Zemkopipibas ministrija ar Duklavjaani prieksgalaa !!!

Atbildēt

Jenots

08.08.2018. 23:10

Balsojiet par Jauno jenotību"- tā jums laimi atnesīs!

Atbildēt

Janka

08.08.2018. 23:08

»

Anonīmais Šakālis

Jūtu, ka viens otrs IeM kantoros sēdošais, šo stāstu lasot, pēkšņi prēmijas vietā sāk drebēt par savu amatu


Cik tu esi naivs!Ja atvaļinās no dienesta,tad kādu vada komandieri,kuram " piesies lietu".Resnie runči kā sēdēja un gaisu bojāja tā sēdēs. Dzēšanas izmaksas vajadzētu piedzīt no dedzinātājiem-investoriem ,kuri visu šo jezgu izraisīja,bet viņi tak svēti,nabadziņi.

Atbildēt

ivars

08.08.2018. 23:01

»

neuzticību izraisoša valsts sistēma.........

psrs skolu jefiņi VISUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ņ


PSRS skolās izglītības līmenis bija krietni augstāks nekā tagad,par profesionālo izglītību nemaz nerunājot.Nezin kādēļ jaunuļi iedomājušies,ka tagad te darbojas vieni superprofesionāļi.Diemžēl tagad lielākoties priekšnieku krēslos sēd lielākoties stulbeņi ar politisko aizmuguri

Atbildēt

harvesters

08.08.2018. 22:35

"Beidzot ieraugām vienu harvesteru, kurš dodas vest mazu daļu no baļķiem ārā."
--------------------
Harvesters neved baļķus no meža. Harvesters zāgē kokus. Baļķus no mež ved forvarders.

Atbildēt

Īstenība

08.08.2018. 20:54

Par PSRS skolu jefiņiem var runāt nonarkotie idioti, jo profesionālā izglītība PSRS bija viena no labākām pasaulē. vai būs labāk - NĒ! Ilga Kreituse TV klāstīja, ka lauciniekiem neesot valstiskas domāšanas spēju. laikam sprieda pēc sevis. Tieši galvaspilsētā ir trenēti demagogi, meļi un ciniķi, kuru galvenā prasme ir ietrenēts emocionālais terors un psiholoģiska profesionāli zinošu, atbildīgu un pieredzējušu cilvēku diskriminācija visos iespējamos veidos. Pavērtējiet vēlēšanām iesniegtos sarakstus. Tajos vairāk kā trešdaļa rīdzinieku, gandrīz visi minētie iespējamie valsts pārvaldītāji paredzēti no trešdaļas ambicioziem, alkatīgiem, truliem , varas kāriem, bet valstiski bezatbildīgiem tipiem - tā saucamie uzņēmēji(!), kuri praktiski sevi nekur nav apliecinājuši, nenobriedušiem puišeļieem (21-gadnieki), sportisti, kuru spēks ir koncentrēts muskuļos, utt. Kas to visu veido un ar kādu mērķi? Vai valsts attīstībai?

Atbildēt

derdz

08.08.2018. 20:41

»

Anonīmais Šakālis

Jūtu, ka viens otrs IeM kantoros sēdošais, šo stāstu lasot, pēkšņi prēmijas vietā sāk drebēt par savu amatu


drebēt noteikti ka jā, ticami, bet, tas drīzāk varētu tikt izmantots kāda citas vai citu peronu interesēs gāzt cilvēku vai cilvēkus no amata ... nevis mainīt ko sistēmā, organizēšana, atbildībā, utt.,! Tak vēlēšanas vēl tuvojas.

Atbildēt

neuzticību izraisoša valsts sistēma.........

08.08.2018. 20:22

psrs skolu jefiņi VISUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ņ

Atbildēt

Edge

08.08.2018. 16:39

»

sfagns

Un ko tad darīja ārzemju miljonāri no kūdras smēlēju firmas, skatījās kā muļķīši cīnījās un priecājās, ka pēc ugunsgrēka varēs plašākā teritorijā atkal kūdru smelt pa sviestmaizi. Cik viņi ieguldīja


Miljonāriem un sab. krējumam tai laikā bija savas "problēmas" - galu galā sevi parādīt "Laima Rendezvous Jūrmala 2018" nemaz nav viegli.

Atbildēt

sfagns

08.08.2018. 16:16

Un ko tad darīja ārzemju miljonāri no kūdras smēlēju firmas, skatījās kā muļķīši cīnījās un priecājās, ka pēc ugunsgrēka varēs plašākā teritorijā atkal kūdru smelt pa sviestmaizi. Cik viņi ieguldīja?

Atbildēt

opā

08.08.2018. 16:05

No šī stāstījuma sanāk, ka ugungrēku apdzēsuši 2 ugunsdzēsēji un daži brīvprātīgie, pārējie tikai slaistījušies un gulšņājuši mežmalā. Nu ko, kad liesma apdzēsta, tad "baļķa nesēji" parādās no visām malām. Tas, ka braukājot pa "aizmuguri" ir normāli redzēt ugunsdzēsējus atpūtas režīmā, jo organizējot darbus, ir jāplāno atpūtas laiki brigādēm, nevar 24/7 visi dragāt (izņemot, protams, autoru), tas laikam neienāca prātā, sacerot šito pasaku stāstu.

Atbildēt

Ferdinands

08.08.2018. 15:59

»

Jānis

Autors muldot reizēm rada izcilas Minhauzena cienīgas pērles. Gājuši, atraduši svaidoties ugunsdzēsēju pamestas šļūtenes, ņemuši tās un apdzēsuši uguni. Kas tad ūdeni padeva uz šīm pamestajām šļūtenēm ? :D


Pa tām paceva ūdeni kait kur tālāk - beigžs tsk satikuši pažarniekus. Tur par troiņikiem bija stāsts. Viņi it pa ceļu, atrod kaut kādus stobrus un laista, bet tajā laikā galā, kur deg un ir jādzēš, ūdes nav, jo kaut kādi pašdarbnieki pa ceļam to tērē.

Atbildēt

Nu nezinu

08.08.2018. 15:36

Zinu, ka Zviedrija iepērk jau no pag. ziemas koksni par paaugstinātu cenu, kurina, ražo elektroenerģiju un pārdod, zinu skaidri, uz Lietuvu un Latviju ar peļņu. Līdz ar to Latvijas nabagiem, kuri izmanto malku, par to jāmaksā 30 procenti dārgāk. Tad vēl tie IM paziņojumi par ļaunprātīgu dedzināšanu vēl paralēli astoņās vietās. Tas viss izskatās, ka dedzināšanu mežā tikai sāk, lai vairāk var izvest un pabeigt dedzināt Zviedrijā.

Priecē, ka lieli un neapturami meža ugunsgrēki nesen bija Zviedrijā. Pat pāri Baltijas jūrai juta deguma smārdu! Tā viņiem vajag!

Bet noziedzīgajai cionistu- komunistu 4. maija kliķei ir vienalga, ka darba lopi - vergi, ugunsdzēsēji un brīvprātīgie piedalās šai degšanas haosā.

Atbildēt

Lauķis

08.08.2018. 15:25

Kā jau esmu rakstījis iepriekšējos komentos, tā domāju arī tagad un raksts ir šo manu domu apstiprinājums, ka savlaicīgi un sakarīgi rīkojoties, aizdegšanās varēja tikt likvidēta jau purvā. Taču... notika viss kā šausmu filmā. Jo uzskatāmi tagad ir redzams, ka valstī labā roka nezina ko dara kreisā - un kas vispār būtu jādara, lai operatīvi rīkotos šādos gadījumos.
Vecā ugunsdzēšanas sistēma ir demontēta - jaunas nav. Šausmas pārņem iedomājoties vien kā lietas tiktu kārtotas kara gadījumā, totāls bezceris.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

08.08.2018. 14:56

Jūtu, ka viens otrs IeM kantoros sēdošais, šo stāstu lasot, pēkšņi prēmijas vietā sāk drebēt par savu amatu!

Atbildēt

vecais

08.08.2018. 13:53

Vēl dziļš padomijas po*uisms sēž priekšniekos iekšā.

Atbildēt

Tereza Mendoza

08.08.2018. 13:48

Tautas attīstības trūkums izraisa procesu izpratnes trūkumu.

Atbildēt

bija un būs

08.08.2018. 13:46

Ģenerāļiem viss labāk redzams.

Atbildēt

Jānis

08.08.2018. 13:38

Autors muldot reizēm rada izcilas Minhauzena cienīgas pērles. Gājuši, atraduši svaidoties ugunsdzēsēju pamestas šļūtenes, ņemuši tās un apdzēsuši uguni. Kas tad ūdeni padeva uz šīm pamestajām šļūtenēm ? :D

Atbildēt

Šprote

08.08.2018. 13:22

Kad par vairāk kā pusmiljardu nopirks tos divus ASV norakstītos helikopterus, tad latvieši varēs mierīgi gulēt, tas viss būs kārtībā un latviešus neviens vairs nesauks par mēsliem: "Un vēl visa šā sakarā man izraisa šausmas dažādi politikāņi, kas spriedelē par ideju gatavošanu totāla kara gadījumam, bet nespēj sadarboties un likvidēt civilās katastrofas. Dievs, svētī Latviju!". Ne velti saka tautā: lopi paliek lopi jebkur.

Atbildēt

:(

08.08.2018. 13:11

Šīs visas ir sekas "saliksim amatos lielākos kretīnus" politikai. Lūdzu nepieļaujam, lai tie atkal saņem ordeņus, kamēr patiesos darītājus neviens nepiemin!!!!!

Atbildēt

wtf

08.08.2018. 13:11

Un ko vēl var gribēt, ja ministrs ir vienotības kozļiks?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...