Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Klasika

04.11.2019. 11:17

Bauri jau vienmēr ir naski ārzemnieku kaklakungiem skriet dibenus laizot aplaizīt

Atbildēt

Perfekti!

03.11.2019. 23:22

Tas taču ir Lemberga un Meroni saskaņots teātris! Ja Lembim tiesa konfiscēs manu, tad izrādīsies, ka mantas nemaz vairs nav! Stulbie Latvānijas kruķi apdirsīsies, bet Šveices pilsonim Meroni netiks klāt, kamēr viņš ierēks par Latvānijas bardaku un pēc Lembja atbrīvošanas guvumu sadalīs! Iesaku noskatīties franču filmu " Atveriet, policija!" Sižets ir filozofiski pamācošs debilajiem Latvānijas kruķiem un mentiem! Bet, ja Lembi attaisnos - visa manta atgriezIzies, atņemot advokāta "pieticīgos" izdevumus!

Atbildēt

NUUUUUUUUUUUUUUUUUU

03.11.2019. 18:41

NU NU ZAGLJU CININU GIMENITE PAMODUSIES....SMEMOTAJI UN MELNIE SEPTMANISHI PENZIJA

Atbildēt

jaajaa

03.11.2019. 14:36

»

Ha ha

Zīmē lielie dūži, mazākiem, bet ne vismazākajiem, pašiem jāmeklē laupījums. Atļautais laupījums


...īstenībā piekrītu...šitas jau ir "kumosiņš"...tikai domāju, ka visam šakāļu uzastnieku baram ilgi nepietiks...un tad viss...:)

Atbildēt

Ha ha

03.11.2019. 14:28

»

jaajaa

…:D...nejauc kabatzagli ar sistēmu !...tam, ko Tu dēvē par "rabinātu", naudu nevajag...tas pats to "zīmē


Zīmē lielie dūži, mazākiem, bet ne vismazākajiem, pašiem jāmeklē laupījums. Atļautais laupījums.

Atbildēt

Nevienam nav šaubu,

03.11.2019. 14:10

»

Kāpēc netiek izskatīta versija,

ka Meroni ir no CIP, kas pats organizē kontrabandas, "ķer" noziedzniekus un daļu no afēras nobēdzina sev? Man šī versija izskatās ticamāka. Arī Meroni afēras piesedz CIP, jo ES ir ASV projekts.. lai nepamuktu visa Lemberga nauda, LV būs pēdējā, kas to dabūtu, daļu ar Meroni Montekarlo Monako (tur mudž...


ka Lemberga nauda ofšoros ir nelegāla. Teātris ar Latvijas tiesu.. Naudas nezināmie ceļi, auditoru firmu atteikumi dot vertējumus, pārskatus.. starp citu auditorfirmas ir saistītas ar CIP finansu izlūkošanu. Neticu, ka Lembergs nav informēts par kaut ko.. Viņš ar smaidu dalītos, jo saprot, ka kirdick tādā vecumā nebūtu brīnums..

Atbildēt

Kāpēc netiek izskatīta versija,

03.11.2019. 14:06

»

Jānis

Metoni nav kontaktu ar CIP. Vienīgais viņa kontakts bija ar izbijušu CIP aģentu, kas organizēja ieroču kontrabandu asiņainajam Sjerraleones diktatoram Čārlzam Teiloram, apmaiņā pret Sjerraleones dimantiem. Prese plaši ziņoja, ka šo ieroču kontrabandas shēmu piesedza Meroni kā Šveicē plaši pazīstams ...


ka Meroni ir no CIP, kas pats organizē kontrabandas, "ķer" noziedzniekus un daļu no afēras nobēdzina sev? Man šī versija izskatās ticamāka. Arī Meroni afēras piesedz CIP, jo ES ir ASV projekts.. lai nepamuktu visa Lemberga nauda, LV būs pēdējā, kas to dabūtu, daļu ar Meroni Montekarlo Monako (tur mudž no CIP aģentiem) sev pievāc CIP formālajā un neformālajā melnajā kasē. Ofšoru rebes.

Atbildēt

jaajaa

03.11.2019. 13:38

»

...

Nauda,ar Meroni starpniecību ir nokļuvusi internacionālā rabināta rokās,un neviens par to neatbildēs,vismaz ,,demokrātijas,, valdīsanā


…:D...nejauc kabatzagli ar sistēmu !...tam, ko Tu dēvē par "rabinātu", naudu nevajag...tas pats to "zīmē"...:)

Atbildēt

jaajaa

03.11.2019. 13:10

...nu, tas, ka Ventspils termināļiem ir metāllūžņu vērtība, jau sen ir saprotams katram...bez Krievijas kravām tie ir nolemti...bet tie miljoni, kas naudas veidā ir nokļuvuši Meroni nagos, izskatās zaudēti(to noteikti liek saprast auditoru attieksme)...un kādam par to būs jāatbild...:)

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

03.11.2019. 13:09

-- "Ar Meroni uzticēto mantu viss ir kārtībā?"
-- "Kāda manta?!"

Atbildēt

ha ha ha ha

03.11.2019. 12:19

»

Kalnmeijiers- starptautiska mēroga noziedznieks

Ir tik daudz Kalnmeijiera izdarību vai neizdarību, kas liecina par viņu kā starptaustiska mēroga noziedznieku! Noteikti sēdēs,nekur nespruks


Ko tu fleitē, kur viņš sēdēs? Kaut viens no resnā gala ir iesēdināts pa 30 gadiem? NEVIENS!!!
Gaidīsim "Balto Bultu"!

Atbildēt

Kalnmeijiers- starptautiska mēroga noziedznieks

03.11.2019. 12:07

Ir tik daudz Kalnmeijiera izdarību vai neizdarību, kas liecina par viņu kā starptaustiska mēroga noziedznieku! Noteikti sēdēs,nekur nespruks.

Atbildēt

Jānis

03.11.2019. 11:48

»

Visticamāk,

Meroni ir dziļi kontakti CIP finansu izlūkošanas dienestos ar ietekmi prokuratūrā, tiesā, ofšoros utt. Gangsteri...


Metoni nav kontaktu ar CIP. Vienīgais viņa kontakts bija ar izbijušu CIP aģentu, kas organizēja ieroču kontrabandu asiņainajam Sjerraleones diktatoram Čārlzam Teiloram, apmaiņā pret Sjerraleones dimantiem. Prese plaši ziņoja, ka šo ieroču kontrabandas shēmu piesedza Meroni kā Šveicē plaši pazīstams naudas atmazgāšanas uzņēmumu pārstāvis. Nemākulīgi noslēptie dimanti tika atrasti kādas Bulgāru meitas firmas tomātu kastēs. Kontrabandisti tika atmaskoti, notiesāti Itālijā un Bulgārijā, bet Sjerraleones diktators tika gāzts un notiesāts Hāgas tribunālā. CIP kā no spitālīgajiem izvairās no sadarbības ar cilvēkiem, kas apkaunojoši izgāž vai izgaismo slepenas operācijas. Šī iestāde nenodarbojas ar dimantu slēpšanu dārzeņu kastēs. Vienīgie, kas sevi šobrīd mierina ar domu, ka ņemot naudu no Meroni, viņi sadarbojas ar CIP, ir daži Latvijas Saeimas koalīcijas partiju vadoņi un to kasieri.

Atbildēt

Ko tik nedara un nedarīs Meroni&Lembergs

03.11.2019. 11:25

»

Jānis

Krimināllietu pret Lembergu rosināja bijušā Software House Rīga grupējuma vadoņi, ja atceramies liecības, ko pret Lembergu devuši Ainars Gulbis, Krājbankas Laksa, nu jau aizsaulē aizgājušais Gobiņš Jānis vecākais un citi. Liecības viņi nav atsaukuši, bet jaunākais Gobiņš Aivars turas kopā ar Meroni ...


lai saglābtu naudu, ko valsts varētu konfiscēt! Neredzu nevienu pretrunu starp Lemberga un Meroni kopējām interesēm. Meroni un neviens cits bija tā persona, caur kuru no pirmās dienas sākās Lemberga ofšoru afēras, izmantojot pašvaldības amatu! Un tā līdz šai dienai. Vai prokuratūra devusi liegumu Meroni un Lembergam tikties? Nē, protams! Jo viņi ir visi viena banda!

Galvenais mērķis ir iespējamās mantas un aktīvu kofiskācijas gadījumā, valstij sagādāt apaļu nulli!

Atbildēt

Labais

03.11.2019. 11:16

Lai dzīvo izmanīgie prokurori!!!

Atbildēt

Jānis

03.11.2019. 10:47

Krimināllietu pret Lembergu rosināja bijušā Software House Rīga grupējuma vadoņi, ja atceramies liecības, ko pret Lembergu devuši Ainars Gulbis, Krājbankas Laksa, nu jau aizsaulē aizgājušais Gobiņš Jānis vecākais un citi. Liecības viņi nav atsaukuši, bet jaunākais Gobiņš Aivars turas kopā ar Meroni un šobrīd pēdējais iztukšo Ventspils uzņēmumu kases, kamēr jaunākais Gobiņš tiekas ar Saeimas partiju deputātiem un runā par grupējuma finansējumu tām. Viens otrs pēc šādām sarunām mēdijos pastāsta, ka no Meroni grupējuma “kasiera” partijām esot piedāvāta ne tikai nauda, bet arī naudas atmazgāšanas shēma. Lembergs nav Meroni grupējuma draugs, jo cilvēki nedraudzējas ar oponentiem, kas saimnieciskos strīdos par naudu rosina un uztur pret viņiem krimināllietas. Tie, kas izplata vai tic baumām, ka Meroni iztukšojot Ventspils tranzītuzņēmumus Lemberga labā, lai notiesājot Lembergu, valstij it kā nepaliktu īpašumu un naudas, ko konfiscēt Lembergam, nedraudzējas ar savu galvu vai pīpē kaut ko apdullinošu. Baumu autoru mērķis gan skaidrs - likt tiesai saprast, ka Lembergam jāpiemet vēl kādi gadi cietumsoda arī par Meroni grupējuma Latvijas valstij reāli nodarītajiem zaudējumiem, turpinot dzīres par Venstspils uzņēmumu naudu un daloties ar šo guvumu, kā tie paši Saeimas deputāti, arī ar 2-3 koalīcijas partiju vadoņiem.

Atbildēt

Visticamāk,

03.11.2019. 10:41

Meroni ir dziļi kontakti CIP finansu izlūkošanas dienestos ar ietekmi prokuratūrā, tiesā, ofšoros utt. Gangsteri.

Galvenais mērķis ir LV, ja kaut kas noiet greizi ar Lemberga krimlietām un viņu notiesā, lai tas, ko konfiscētu LV labā, tuvinātos nullei. Var jau notiesāt arī formāli un žīdu cionists Valstsgribas Klucis apžēlo pusžīdu Lembergu jau otrajā dienā..

Atbildēt

Aha

03.11.2019. 10:37

»

LLL

Par meroni un Lemberga sadarbību tā ka nebūtu brīnums, bet nav saprotama revidentu vieta LR. Nahren vajadzīgi kaut kādi revidenti, ja var nesniegt atzinumu. Jābūt tā, ka jāsniedz to, ko atrod, tad nebūtu vēlāku atklājumu, ka nodrošinājumi pārvērtēti utt


Ja Meroni nebūtu Lemberga kompanjons, muļķi tic teātrim starp Meroni un Lembergu, .. viss ofšoros..tad Meroni, blēdis, nestaigātu smaidīdams, bet būtu atstiepis sen kājas no "spindzeles dzēliena", vai "kadirova killeriem" Latvijā...

Atbildēt

LLL

03.11.2019. 10:25

Par meroni un Lemberga sadarbību tā ka nebūtu brīnums, bet nav saprotama revidentu vieta LR. Nahren vajadzīgi kaut kādi revidenti, ja var nesniegt atzinumu. Jābūt tā, ka jāsniedz to, ko atrod, tad nebūtu vēlāku atklājumu, ka nodrošinājumi pārvērtēti utt.

Atbildēt

zagļu nevainības

03.11.2019. 09:36

prezumpcija-izcils 'prokuroru' veikums

Atbildēt

Lemberga un Meroni

03.11.2019. 08:57

vienošanās izputināt ar kredītiem un citādi Ventbunkera mantu, nav gan muļķīga versija, bet loģisks solis pirms, Lembergu notiesā. Notiesāšanas gadījumā Ventbunkers var tikt konfiscēts LV labā. Tādēļ divi blēži Lembergs un Meroni ir uz vienu roku kopš paša sadarbības sākuma. Redzam, ka miljoni utt. apgrozās un prokurori, vai nu piedalās.. neticu, ka noskatās bez sava labuma.

Atbildēt

K

03.11.2019. 03:43

Kāda nozīme peļņai, ja tā visa tika nozagta?

Atbildēt

Onap

03.11.2019. 00:47

Rokas nost no sponsora!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...