Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Klasika

04.11.2019. 11:17

Bauri jau vienmēr ir naski ārzemnieku kaklakungiem skriet dibenus laizot aplaizīt

Atbildēt

Perfekti!

03.11.2019. 23:22

Tas taču ir Lemberga un Meroni saskaņots teātris! Ja Lembim tiesa konfiscēs manu, tad izrādīsies, ka mantas nemaz vairs nav! Stulbie Latvānijas kruķi apdirsīsies, bet Šveices pilsonim Meroni netiks klāt, kamēr viņš ierēks par Latvānijas bardaku un pēc Lembja atbrīvošanas guvumu sadalīs! Iesaku noskatīties franču filmu " Atveriet, policija!" Sižets ir filozofiski pamācošs debilajiem Latvānijas kruķiem un mentiem! Bet, ja Lembi attaisnos - visa manta atgriezIzies, atņemot advokāta "pieticīgos" izdevumus!

Atbildēt

NUUUUUUUUUUUUUUUUUU

03.11.2019. 18:41

NU NU ZAGLJU CININU GIMENITE PAMODUSIES....SMEMOTAJI UN MELNIE SEPTMANISHI PENZIJA

Atbildēt

jaajaa

03.11.2019. 14:36

»

Ha ha

Zīmē lielie dūži, mazākiem, bet ne vismazākajiem, pašiem jāmeklē laupījums. Atļautais laupījums


...īstenībā piekrītu...šitas jau ir "kumosiņš"...tikai domāju, ka visam šakāļu uzastnieku baram ilgi nepietiks...un tad viss...:)

Atbildēt

Ha ha

03.11.2019. 14:28

»

jaajaa

…:D...nejauc kabatzagli ar sistēmu !...tam, ko Tu dēvē par "rabinātu", naudu nevajag...tas pats to "zīmē


Zīmē lielie dūži, mazākiem, bet ne vismazākajiem, pašiem jāmeklē laupījums. Atļautais laupījums.

Atbildēt

Nevienam nav šaubu,

03.11.2019. 14:10

»

Kāpēc netiek izskatīta versija,

ka Meroni ir no CIP, kas pats organizē kontrabandas, "ķer" noziedzniekus un daļu no afēras nobēdzina sev? Man šī versija izskatās ticamāka. Arī Meroni afēras piesedz CIP, jo ES ir ASV projekts.. lai nepamuktu visa Lemberga nauda, LV būs pēdējā, kas to dabūtu, daļu ar Meroni Montekarlo Monako (tur mudž...


ka Lemberga nauda ofšoros ir nelegāla. Teātris ar Latvijas tiesu.. Naudas nezināmie ceļi, auditoru firmu atteikumi dot vertējumus, pārskatus.. starp citu auditorfirmas ir saistītas ar CIP finansu izlūkošanu. Neticu, ka Lembergs nav informēts par kaut ko.. Viņš ar smaidu dalītos, jo saprot, ka kirdick tādā vecumā nebūtu brīnums..

Atbildēt

Kāpēc netiek izskatīta versija,

03.11.2019. 14:06

»

Jānis

Metoni nav kontaktu ar CIP. Vienīgais viņa kontakts bija ar izbijušu CIP aģentu, kas organizēja ieroču kontrabandu asiņainajam Sjerraleones diktatoram Čārlzam Teiloram, apmaiņā pret Sjerraleones dimantiem. Prese plaši ziņoja, ka šo ieroču kontrabandas shēmu piesedza Meroni kā Šveicē plaši pazīstams ...


ka Meroni ir no CIP, kas pats organizē kontrabandas, "ķer" noziedzniekus un daļu no afēras nobēdzina sev? Man šī versija izskatās ticamāka. Arī Meroni afēras piesedz CIP, jo ES ir ASV projekts.. lai nepamuktu visa Lemberga nauda, LV būs pēdējā, kas to dabūtu, daļu ar Meroni Montekarlo Monako (tur mudž no CIP aģentiem) sev pievāc CIP formālajā un neformālajā melnajā kasē. Ofšoru rebes.

Atbildēt

jaajaa

03.11.2019. 13:38

»

...

Nauda,ar Meroni starpniecību ir nokļuvusi internacionālā rabināta rokās,un neviens par to neatbildēs,vismaz ,,demokrātijas,, valdīsanā


…:D...nejauc kabatzagli ar sistēmu !...tam, ko Tu dēvē par "rabinātu", naudu nevajag...tas pats to "zīmē"...:)

Atbildēt

jaajaa

03.11.2019. 13:10

...nu, tas, ka Ventspils termināļiem ir metāllūžņu vērtība, jau sen ir saprotams katram...bez Krievijas kravām tie ir nolemti...bet tie miljoni, kas naudas veidā ir nokļuvuši Meroni nagos, izskatās zaudēti(to noteikti liek saprast auditoru attieksme)...un kādam par to būs jāatbild...:)

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

03.11.2019. 13:09

-- "Ar Meroni uzticēto mantu viss ir kārtībā?"
-- "Kāda manta?!"

Atbildēt

ha ha ha ha

03.11.2019. 12:19

»

Kalnmeijiers- starptautiska mēroga noziedznieks

Ir tik daudz Kalnmeijiera izdarību vai neizdarību, kas liecina par viņu kā starptaustiska mēroga noziedznieku! Noteikti sēdēs,nekur nespruks


Ko tu fleitē, kur viņš sēdēs? Kaut viens no resnā gala ir iesēdināts pa 30 gadiem? NEVIENS!!!
Gaidīsim "Balto Bultu"!

Atbildēt

Kalnmeijiers- starptautiska mēroga noziedznieks

03.11.2019. 12:07

Ir tik daudz Kalnmeijiera izdarību vai neizdarību, kas liecina par viņu kā starptaustiska mēroga noziedznieku! Noteikti sēdēs,nekur nespruks.

Atbildēt

Jānis

03.11.2019. 11:48

»

Visticamāk,

Meroni ir dziļi kontakti CIP finansu izlūkošanas dienestos ar ietekmi prokuratūrā, tiesā, ofšoros utt. Gangsteri...


Metoni nav kontaktu ar CIP. Vienīgais viņa kontakts bija ar izbijušu CIP aģentu, kas organizēja ieroču kontrabandu asiņainajam Sjerraleones diktatoram Čārlzam Teiloram, apmaiņā pret Sjerraleones dimantiem. Prese plaši ziņoja, ka šo ieroču kontrabandas shēmu piesedza Meroni kā Šveicē plaši pazīstams naudas atmazgāšanas uzņēmumu pārstāvis. Nemākulīgi noslēptie dimanti tika atrasti kādas Bulgāru meitas firmas tomātu kastēs. Kontrabandisti tika atmaskoti, notiesāti Itālijā un Bulgārijā, bet Sjerraleones diktators tika gāzts un notiesāts Hāgas tribunālā. CIP kā no spitālīgajiem izvairās no sadarbības ar cilvēkiem, kas apkaunojoši izgāž vai izgaismo slepenas operācijas. Šī iestāde nenodarbojas ar dimantu slēpšanu dārzeņu kastēs. Vienīgie, kas sevi šobrīd mierina ar domu, ka ņemot naudu no Meroni, viņi sadarbojas ar CIP, ir daži Latvijas Saeimas koalīcijas partiju vadoņi un to kasieri.

Atbildēt

Ko tik nedara un nedarīs Meroni&Lembergs

03.11.2019. 11:25

»

Jānis

Krimināllietu pret Lembergu rosināja bijušā Software House Rīga grupējuma vadoņi, ja atceramies liecības, ko pret Lembergu devuši Ainars Gulbis, Krājbankas Laksa, nu jau aizsaulē aizgājušais Gobiņš Jānis vecākais un citi. Liecības viņi nav atsaukuši, bet jaunākais Gobiņš Aivars turas kopā ar Meroni ...


lai saglābtu naudu, ko valsts varētu konfiscēt! Neredzu nevienu pretrunu starp Lemberga un Meroni kopējām interesēm. Meroni un neviens cits bija tā persona, caur kuru no pirmās dienas sākās Lemberga ofšoru afēras, izmantojot pašvaldības amatu! Un tā līdz šai dienai. Vai prokuratūra devusi liegumu Meroni un Lembergam tikties? Nē, protams! Jo viņi ir visi viena banda!

Galvenais mērķis ir iespējamās mantas un aktīvu kofiskācijas gadījumā, valstij sagādāt apaļu nulli!

Atbildēt

Labais

03.11.2019. 11:16

Lai dzīvo izmanīgie prokurori!!!

Atbildēt

Jānis

03.11.2019. 10:47

Krimināllietu pret Lembergu rosināja bijušā Software House Rīga grupējuma vadoņi, ja atceramies liecības, ko pret Lembergu devuši Ainars Gulbis, Krājbankas Laksa, nu jau aizsaulē aizgājušais Gobiņš Jānis vecākais un citi. Liecības viņi nav atsaukuši, bet jaunākais Gobiņš Aivars turas kopā ar Meroni un šobrīd pēdējais iztukšo Ventspils uzņēmumu kases, kamēr jaunākais Gobiņš tiekas ar Saeimas partiju deputātiem un runā par grupējuma finansējumu tām. Viens otrs pēc šādām sarunām mēdijos pastāsta, ka no Meroni grupējuma “kasiera” partijām esot piedāvāta ne tikai nauda, bet arī naudas atmazgāšanas shēma. Lembergs nav Meroni grupējuma draugs, jo cilvēki nedraudzējas ar oponentiem, kas saimnieciskos strīdos par naudu rosina un uztur pret viņiem krimināllietas. Tie, kas izplata vai tic baumām, ka Meroni iztukšojot Ventspils tranzītuzņēmumus Lemberga labā, lai notiesājot Lembergu, valstij it kā nepaliktu īpašumu un naudas, ko konfiscēt Lembergam, nedraudzējas ar savu galvu vai pīpē kaut ko apdullinošu. Baumu autoru mērķis gan skaidrs - likt tiesai saprast, ka Lembergam jāpiemet vēl kādi gadi cietumsoda arī par Meroni grupējuma Latvijas valstij reāli nodarītajiem zaudējumiem, turpinot dzīres par Venstspils uzņēmumu naudu un daloties ar šo guvumu, kā tie paši Saeimas deputāti, arī ar 2-3 koalīcijas partiju vadoņiem.

Atbildēt

Visticamāk,

03.11.2019. 10:41

Meroni ir dziļi kontakti CIP finansu izlūkošanas dienestos ar ietekmi prokuratūrā, tiesā, ofšoros utt. Gangsteri.

Galvenais mērķis ir LV, ja kaut kas noiet greizi ar Lemberga krimlietām un viņu notiesā, lai tas, ko konfiscētu LV labā, tuvinātos nullei. Var jau notiesāt arī formāli un žīdu cionists Valstsgribas Klucis apžēlo pusžīdu Lembergu jau otrajā dienā..

Atbildēt

Aha

03.11.2019. 10:37

»

LLL

Par meroni un Lemberga sadarbību tā ka nebūtu brīnums, bet nav saprotama revidentu vieta LR. Nahren vajadzīgi kaut kādi revidenti, ja var nesniegt atzinumu. Jābūt tā, ka jāsniedz to, ko atrod, tad nebūtu vēlāku atklājumu, ka nodrošinājumi pārvērtēti utt


Ja Meroni nebūtu Lemberga kompanjons, muļķi tic teātrim starp Meroni un Lembergu, .. viss ofšoros..tad Meroni, blēdis, nestaigātu smaidīdams, bet būtu atstiepis sen kājas no "spindzeles dzēliena", vai "kadirova killeriem" Latvijā...

Atbildēt

LLL

03.11.2019. 10:25

Par meroni un Lemberga sadarbību tā ka nebūtu brīnums, bet nav saprotama revidentu vieta LR. Nahren vajadzīgi kaut kādi revidenti, ja var nesniegt atzinumu. Jābūt tā, ka jāsniedz to, ko atrod, tad nebūtu vēlāku atklājumu, ka nodrošinājumi pārvērtēti utt.

Atbildēt

zagļu nevainības

03.11.2019. 09:36

prezumpcija-izcils 'prokuroru' veikums

Atbildēt

Lemberga un Meroni

03.11.2019. 08:57

vienošanās izputināt ar kredītiem un citādi Ventbunkera mantu, nav gan muļķīga versija, bet loģisks solis pirms, Lembergu notiesā. Notiesāšanas gadījumā Ventbunkers var tikt konfiscēts LV labā. Tādēļ divi blēži Lembergs un Meroni ir uz vienu roku kopš paša sadarbības sākuma. Redzam, ka miljoni utt. apgrozās un prokurori, vai nu piedalās.. neticu, ka noskatās bez sava labuma.

Atbildēt

K

03.11.2019. 03:43

Kāda nozīme peļņai, ja tā visa tika nozagta?

Atbildēt

Onap

03.11.2019. 00:47

Rokas nost no sponsora!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...