Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Klasika

04.11.2019. 11:17

Bauri jau vienmēr ir naski ārzemnieku kaklakungiem skriet dibenus laizot aplaizīt

Atbildēt

Perfekti!

03.11.2019. 23:22

Tas taču ir Lemberga un Meroni saskaņots teātris! Ja Lembim tiesa konfiscēs manu, tad izrādīsies, ka mantas nemaz vairs nav! Stulbie Latvānijas kruķi apdirsīsies, bet Šveices pilsonim Meroni netiks klāt, kamēr viņš ierēks par Latvānijas bardaku un pēc Lembja atbrīvošanas guvumu sadalīs! Iesaku noskatīties franču filmu " Atveriet, policija!" Sižets ir filozofiski pamācošs debilajiem Latvānijas kruķiem un mentiem! Bet, ja Lembi attaisnos - visa manta atgriezIzies, atņemot advokāta "pieticīgos" izdevumus!

Atbildēt

NUUUUUUUUUUUUUUUUUU

03.11.2019. 18:41

NU NU ZAGLJU CININU GIMENITE PAMODUSIES....SMEMOTAJI UN MELNIE SEPTMANISHI PENZIJA

Atbildēt

jaajaa

03.11.2019. 14:36

»

Ha ha

Zīmē lielie dūži, mazākiem, bet ne vismazākajiem, pašiem jāmeklē laupījums. Atļautais laupījums


...īstenībā piekrītu...šitas jau ir "kumosiņš"...tikai domāju, ka visam šakāļu uzastnieku baram ilgi nepietiks...un tad viss...:)

Atbildēt

Ha ha

03.11.2019. 14:28

»

jaajaa

…:D...nejauc kabatzagli ar sistēmu !...tam, ko Tu dēvē par "rabinātu", naudu nevajag...tas pats to "zīmē


Zīmē lielie dūži, mazākiem, bet ne vismazākajiem, pašiem jāmeklē laupījums. Atļautais laupījums.

Atbildēt

Nevienam nav šaubu,

03.11.2019. 14:10

»

Kāpēc netiek izskatīta versija,

ka Meroni ir no CIP, kas pats organizē kontrabandas, "ķer" noziedzniekus un daļu no afēras nobēdzina sev? Man šī versija izskatās ticamāka. Arī Meroni afēras piesedz CIP, jo ES ir ASV projekts.. lai nepamuktu visa Lemberga nauda, LV būs pēdējā, kas to dabūtu, daļu ar Meroni Montekarlo Monako (tur mudž...


ka Lemberga nauda ofšoros ir nelegāla. Teātris ar Latvijas tiesu.. Naudas nezināmie ceļi, auditoru firmu atteikumi dot vertējumus, pārskatus.. starp citu auditorfirmas ir saistītas ar CIP finansu izlūkošanu. Neticu, ka Lembergs nav informēts par kaut ko.. Viņš ar smaidu dalītos, jo saprot, ka kirdick tādā vecumā nebūtu brīnums..

Atbildēt

Kāpēc netiek izskatīta versija,

03.11.2019. 14:06

»

Jānis

Metoni nav kontaktu ar CIP. Vienīgais viņa kontakts bija ar izbijušu CIP aģentu, kas organizēja ieroču kontrabandu asiņainajam Sjerraleones diktatoram Čārlzam Teiloram, apmaiņā pret Sjerraleones dimantiem. Prese plaši ziņoja, ka šo ieroču kontrabandas shēmu piesedza Meroni kā Šveicē plaši pazīstams ...


ka Meroni ir no CIP, kas pats organizē kontrabandas, "ķer" noziedzniekus un daļu no afēras nobēdzina sev? Man šī versija izskatās ticamāka. Arī Meroni afēras piesedz CIP, jo ES ir ASV projekts.. lai nepamuktu visa Lemberga nauda, LV būs pēdējā, kas to dabūtu, daļu ar Meroni Montekarlo Monako (tur mudž no CIP aģentiem) sev pievāc CIP formālajā un neformālajā melnajā kasē. Ofšoru rebes.

Atbildēt

jaajaa

03.11.2019. 13:38

»

...

Nauda,ar Meroni starpniecību ir nokļuvusi internacionālā rabināta rokās,un neviens par to neatbildēs,vismaz ,,demokrātijas,, valdīsanā


…:D...nejauc kabatzagli ar sistēmu !...tam, ko Tu dēvē par "rabinātu", naudu nevajag...tas pats to "zīmē"...:)

Atbildēt

jaajaa

03.11.2019. 13:10

...nu, tas, ka Ventspils termināļiem ir metāllūžņu vērtība, jau sen ir saprotams katram...bez Krievijas kravām tie ir nolemti...bet tie miljoni, kas naudas veidā ir nokļuvuši Meroni nagos, izskatās zaudēti(to noteikti liek saprast auditoru attieksme)...un kādam par to būs jāatbild...:)

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

03.11.2019. 13:09

-- "Ar Meroni uzticēto mantu viss ir kārtībā?"
-- "Kāda manta?!"

Atbildēt

ha ha ha ha

03.11.2019. 12:19

»

Kalnmeijiers- starptautiska mēroga noziedznieks

Ir tik daudz Kalnmeijiera izdarību vai neizdarību, kas liecina par viņu kā starptaustiska mēroga noziedznieku! Noteikti sēdēs,nekur nespruks


Ko tu fleitē, kur viņš sēdēs? Kaut viens no resnā gala ir iesēdināts pa 30 gadiem? NEVIENS!!!
Gaidīsim "Balto Bultu"!

Atbildēt

Kalnmeijiers- starptautiska mēroga noziedznieks

03.11.2019. 12:07

Ir tik daudz Kalnmeijiera izdarību vai neizdarību, kas liecina par viņu kā starptaustiska mēroga noziedznieku! Noteikti sēdēs,nekur nespruks.

Atbildēt

Jānis

03.11.2019. 11:48

»

Visticamāk,

Meroni ir dziļi kontakti CIP finansu izlūkošanas dienestos ar ietekmi prokuratūrā, tiesā, ofšoros utt. Gangsteri...


Metoni nav kontaktu ar CIP. Vienīgais viņa kontakts bija ar izbijušu CIP aģentu, kas organizēja ieroču kontrabandu asiņainajam Sjerraleones diktatoram Čārlzam Teiloram, apmaiņā pret Sjerraleones dimantiem. Prese plaši ziņoja, ka šo ieroču kontrabandas shēmu piesedza Meroni kā Šveicē plaši pazīstams naudas atmazgāšanas uzņēmumu pārstāvis. Nemākulīgi noslēptie dimanti tika atrasti kādas Bulgāru meitas firmas tomātu kastēs. Kontrabandisti tika atmaskoti, notiesāti Itālijā un Bulgārijā, bet Sjerraleones diktators tika gāzts un notiesāts Hāgas tribunālā. CIP kā no spitālīgajiem izvairās no sadarbības ar cilvēkiem, kas apkaunojoši izgāž vai izgaismo slepenas operācijas. Šī iestāde nenodarbojas ar dimantu slēpšanu dārzeņu kastēs. Vienīgie, kas sevi šobrīd mierina ar domu, ka ņemot naudu no Meroni, viņi sadarbojas ar CIP, ir daži Latvijas Saeimas koalīcijas partiju vadoņi un to kasieri.

Atbildēt

Ko tik nedara un nedarīs Meroni&Lembergs

03.11.2019. 11:25

»

Jānis

Krimināllietu pret Lembergu rosināja bijušā Software House Rīga grupējuma vadoņi, ja atceramies liecības, ko pret Lembergu devuši Ainars Gulbis, Krājbankas Laksa, nu jau aizsaulē aizgājušais Gobiņš Jānis vecākais un citi. Liecības viņi nav atsaukuši, bet jaunākais Gobiņš Aivars turas kopā ar Meroni ...


lai saglābtu naudu, ko valsts varētu konfiscēt! Neredzu nevienu pretrunu starp Lemberga un Meroni kopējām interesēm. Meroni un neviens cits bija tā persona, caur kuru no pirmās dienas sākās Lemberga ofšoru afēras, izmantojot pašvaldības amatu! Un tā līdz šai dienai. Vai prokuratūra devusi liegumu Meroni un Lembergam tikties? Nē, protams! Jo viņi ir visi viena banda!

Galvenais mērķis ir iespējamās mantas un aktīvu kofiskācijas gadījumā, valstij sagādāt apaļu nulli!

Atbildēt

Labais

03.11.2019. 11:16

Lai dzīvo izmanīgie prokurori!!!

Atbildēt

Jānis

03.11.2019. 10:47

Krimināllietu pret Lembergu rosināja bijušā Software House Rīga grupējuma vadoņi, ja atceramies liecības, ko pret Lembergu devuši Ainars Gulbis, Krājbankas Laksa, nu jau aizsaulē aizgājušais Gobiņš Jānis vecākais un citi. Liecības viņi nav atsaukuši, bet jaunākais Gobiņš Aivars turas kopā ar Meroni un šobrīd pēdējais iztukšo Ventspils uzņēmumu kases, kamēr jaunākais Gobiņš tiekas ar Saeimas partiju deputātiem un runā par grupējuma finansējumu tām. Viens otrs pēc šādām sarunām mēdijos pastāsta, ka no Meroni grupējuma “kasiera” partijām esot piedāvāta ne tikai nauda, bet arī naudas atmazgāšanas shēma. Lembergs nav Meroni grupējuma draugs, jo cilvēki nedraudzējas ar oponentiem, kas saimnieciskos strīdos par naudu rosina un uztur pret viņiem krimināllietas. Tie, kas izplata vai tic baumām, ka Meroni iztukšojot Ventspils tranzītuzņēmumus Lemberga labā, lai notiesājot Lembergu, valstij it kā nepaliktu īpašumu un naudas, ko konfiscēt Lembergam, nedraudzējas ar savu galvu vai pīpē kaut ko apdullinošu. Baumu autoru mērķis gan skaidrs - likt tiesai saprast, ka Lembergam jāpiemet vēl kādi gadi cietumsoda arī par Meroni grupējuma Latvijas valstij reāli nodarītajiem zaudējumiem, turpinot dzīres par Venstspils uzņēmumu naudu un daloties ar šo guvumu, kā tie paši Saeimas deputāti, arī ar 2-3 koalīcijas partiju vadoņiem.

Atbildēt

Visticamāk,

03.11.2019. 10:41

Meroni ir dziļi kontakti CIP finansu izlūkošanas dienestos ar ietekmi prokuratūrā, tiesā, ofšoros utt. Gangsteri.

Galvenais mērķis ir LV, ja kaut kas noiet greizi ar Lemberga krimlietām un viņu notiesā, lai tas, ko konfiscētu LV labā, tuvinātos nullei. Var jau notiesāt arī formāli un žīdu cionists Valstsgribas Klucis apžēlo pusžīdu Lembergu jau otrajā dienā..

Atbildēt

Aha

03.11.2019. 10:37

»

LLL

Par meroni un Lemberga sadarbību tā ka nebūtu brīnums, bet nav saprotama revidentu vieta LR. Nahren vajadzīgi kaut kādi revidenti, ja var nesniegt atzinumu. Jābūt tā, ka jāsniedz to, ko atrod, tad nebūtu vēlāku atklājumu, ka nodrošinājumi pārvērtēti utt


Ja Meroni nebūtu Lemberga kompanjons, muļķi tic teātrim starp Meroni un Lembergu, .. viss ofšoros..tad Meroni, blēdis, nestaigātu smaidīdams, bet būtu atstiepis sen kājas no "spindzeles dzēliena", vai "kadirova killeriem" Latvijā...

Atbildēt

LLL

03.11.2019. 10:25

Par meroni un Lemberga sadarbību tā ka nebūtu brīnums, bet nav saprotama revidentu vieta LR. Nahren vajadzīgi kaut kādi revidenti, ja var nesniegt atzinumu. Jābūt tā, ka jāsniedz to, ko atrod, tad nebūtu vēlāku atklājumu, ka nodrošinājumi pārvērtēti utt.

Atbildēt

zagļu nevainības

03.11.2019. 09:36

prezumpcija-izcils 'prokuroru' veikums

Atbildēt

Lemberga un Meroni

03.11.2019. 08:57

vienošanās izputināt ar kredītiem un citādi Ventbunkera mantu, nav gan muļķīga versija, bet loģisks solis pirms, Lembergu notiesā. Notiesāšanas gadījumā Ventbunkers var tikt konfiscēts LV labā. Tādēļ divi blēži Lembergs un Meroni ir uz vienu roku kopš paša sadarbības sākuma. Redzam, ka miljoni utt. apgrozās un prokurori, vai nu piedalās.. neticu, ka noskatās bez sava labuma.

Atbildēt

K

03.11.2019. 03:43

Kāda nozīme peļņai, ja tā visa tika nozagta?

Atbildēt

Onap

03.11.2019. 00:47

Rokas nost no sponsora!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....