Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kas

05.01.2021. 15:49

IR N. Andersons?Tā slavina Pūci,ka maz neliekas,istabmeita?

Atbildēt

ansis

05.01.2021. 15:41

»

Oki

Cik likumīgi viņš to izdarīja ? Tiesvedības jau beigušās ? Pūce pats maksās par savu lēmumu sekām , jeb klusi ieslīdēs kādā siltā šķirbiņā


Čiks vien sanāks no tās tiesāšanās. Kā vienmēr. Vecie pagastveči būs spiesti meklēt kādus sabiedriski derīgus darbus.

Atbildēt

Oki

05.01.2021. 15:37

»

ansis

Jācer, ka tauta kādreiz sapratīs, ka tai nav vajadzīgi enģeļi, kas nereizi nav podam malu nočurājuši, bet tādi veči, kas kaut ko var paveikt. Pūce tika vaļā no Ušakova un dabūja cauri reformu. Visu cieņu


Cik likumīgi viņš to izdarīja ? Tiesvedības jau beigušās ? Pūce pats maksās par savu lēmumu sekām , jeb klusi ieslīdēs kādā siltā šķirbiņā ?

Atbildēt

Lasītājs

05.01.2021. 15:35

Ja tur Pūcis ir tas labākais un tas tā ir, tad var tik izteikt līdzjūtību visai Latviešu tautai!
Kas attiecas uz JKP, tad tiesās arī lietas masveidā "noraujas'', bet personāls uz darbu iet, kā tāda kovida nebūtu. Tur tā attālinātā, Bordāna izdomātā, tiesāšana nedarbojās.

Atbildēt

Ej uz strādat uz Rīgas domi

05.01.2021. 15:32

Nāc palīgā Ievai Brantei tikt galā ar Rīgas domes vadību, kura nevelk. Strāda tik klusi un vārīgi, baidās no NOMENKLATŪRAS.
Nu kas tas slikts, Ieviņa cenšas izrādīt savus "labumus"- sieciķīgi. Bet nopietni, ar kļūdu labojumu:
Izcili pareizs komentārs, nav ko piebilst. Starp citu - kā valsti ... tā Rīgas domi un šur tur vēl, kur nav līderu ar "mugurkaulu", kuri kaut ko saprot no saimniekošanas un politikas, un pārvaldes sistēmas - pārvalda ... NOMENKLATŪRA. Tā diktēs visus noteikumus, pārliecinās par viņu risinājumu svarīgumu un derīgumu un kad gribēs un ka gribēs - sitīs jebkuru ministru vai domes vadītāju zem sēdēkļa, lai krīt - vai pieturēs sēdēkli, ja šie ministri, domes priekšsēdētāji NOMENKLATŪRAS mafijai ļaus plosīties pa saimniecību.

Rīgas domē ir gļēvi, glaimīgi, nedrosmīgi, nepieredzējuši, pajauni vadītāji - NEKAS JUMS NESANĀKS, lai SAVILKTu NOMENKLATŪRAS GROŽUS.

Nomenklatūru ... vienkārši jāmaina, VISMAZ ... lielāko daļu jāmaina ar reorganizāciju, liekot pastrādāt kā izpildītājiem. JAUNOS ... un palikušos jābrīdina, ka ieceļ "uz laiku", lai pierāda savu lojalitāti vēlētājiem, ka būs patiesi, godīgi, nezags un samazinās (???) kukuļu apjomu.

Atbildēt

ansis

05.01.2021. 15:31

Jācer, ka tauta kādreiz sapratīs, ka tai nav vajadzīgi enģeļi, kas nereizi nav podam malu nočurājuši, bet tādi veči, kas kaut ko var paveikt. Pūce tika vaļā no Ušakova un dabūja cauri reformu. Visu cieņu.

Atbildēt

Juris

05.01.2021. 15:29

Pūce-premjers.Zirgam jāsmejas. ...

Atbildēt

nu ja

05.01.2021. 15:06

Pūcem tak bija aizmugure, biedrība Attīstībai, vecie premjeri. Tie paši spēlēs arī uz Gobzemu? Nu gan izvedēji no krīzes, pēc raksta autora domām.

Atbildēt

Oki

05.01.2021. 14:57

Pūce Lembergam var teorētiski līdzināties tikai tiesvedību apmērā . Uz to viss šobrīd arī iet . Bet par PM viņs varēs būt tikai tad , kad aste ziedēs visās košajās varavīksnes krāsās .

Atbildēt

Tiesu eksperts

05.01.2021. 14:53

Patīk vai nepatīk saceltā "izēstas olas caumalas vērtais"J. Pūces "pārkāpums, viņs ir viens no spējhīgākajām persoinībām Latvija. To pierāda, cik viņš diplomātiski un profesionāli veica novadu rformu, ar kādu rūpību un ar kādām debatēm un izdisakutēšanu. Nu ja, ar katru, kurš to vēlētos, neizdarīja, pārmetēju un "kraņču"rējēju nav maz pie mums. " ... no visiem ministriem tieši J. Pūce bija ar vislielāko darba pieredzi visos un jebkādos darba līmeņos gan publiskajā, gan privātajā sektorā ./.."- ne pielikt, ne atņemt, izcili.

Nomainiet Kariņu un jums nāksies saprast,m ka Latvija ir pavisam cita - gudrāka, spējīgāka, pa veikaliem šķirojot preces, kuras slēpt (ZEĶUBIKSES nepardot, lai labāk lesbietēm?), kuras pārdot (cementu un dēļus var, bet naglas un/vai urbi jānoslēpj, grāmatas, kalendāri - ir jānoslēpj??? !!!) - tik dumjš lēmums, kas prātam nav aptverams, ka to risina ASV pilsonis, Jaunā Laika līderis (ak Vienotības?) - ministru prezidents - lemj rīkoties tautai kā miskatniekiem - rakņāties, ko var nopirkt, ko nē.

Kariņ - atvaino, stulbs tu esi ne jau sava prārta dēļ, bet tas, ka nesaproti, kas un kam jānotiek Latvijā, tu svešs tautai Latvijās - KARIŅ, EJ PROJĀM NO PREMJERA AMATA.

Par remjeru Juris PŪCE vai Jānis BORDĀNS - nu. ktanči, sākiet apriet abus, lai Latvija neievēl labākos, gudrākos, darbīgākos, darītājus - "krančiem" un melnās kases - sātana grašu pelnītājiem, kuriem no šiem kandidātiem ļoti, ļoti bail, viņi TRAKOS K"A SPITĀLĪGIE, lai Puci vai Bordānu neievēlētu, bat lai ievēlētu pašu sliktāko, "jo sliktāk, jo labāk".

Atbildēt

Es

05.01.2021. 14:32

»

interesanti

pie kurām ķēkšām virtuvē tad ir Gerharda vieta, kurš melo vienā gabalā visos savos ministrēšanas, precīzāk, valsts resursu izlaupīšanas, gadu laikā, apkalpojot vienu zagļu bandu gan vides ministra, gan zemkopības ministra krēslos


Pie kurām ķēkšām vai plānā galdiņa urbējiem visus partiju ieceltos ministrus, premjerus pieskaitīt? Tāda kārtība, un esam kā pakaļā tā pakaļā.

Atbildēt

interesanti

05.01.2021. 14:19

»

Precizējums

Nebija nekāda pseidoskandāla. Pūci atlaida par melošanu. Nevis par tām muļķīgajām caurlaidēm. Būtu pateicis, ka tā caurlaide viņam vajadzīga, strādātu vēl šodien. Ko dod pieredze un zināšanas, ja nav uzticības. Neko. Nekad evar zināt kad melos, kad runās patiesību. Vienkārši sakot Pūce nav vecis un ...


pie kurām ķēkšām virtuvē tad ir Gerharda vieta, kurš melo vienā gabalā visos savos ministrēšanas, precīzāk, valsts resursu izlaupīšanas, gadu laikā, apkalpojot vienu zagļu bandu gan vides ministra, gan zemkopības ministra krēslos?

Atbildēt

zaglis Pūce lien

05.01.2021. 14:17

Jaunpups atkal lien pie siles, jo neko citu nemāk. Saeimā ir ne viens vien spējīgs vadītājs. Izmetiet no koalīcijas neizglītotos KPV un intrigantus JKP, vietā ZZS, un būs vadītāji un menedžeri. Kariņam pa skuju taku, lai vācās uz Vāciju.

Atbildēt

RP

05.01.2021. 14:14

Haoss neiedomaajams! Maximaa aviizju, zjurnaalu stendaa panjeemu beernu graamatinjas. Pie kases taas nonjeema, bet balzaamu driiksteeju pirkt. Kursh konkreeti izteica tieshi shaadu covid ierobezjoshanas panjeemienu? Neviens jau neatklaas taa riebeklja vaardu, jo tas var norauties ar pannu pa galvu!Bet...taas "idejas''autoru atbalstiija arii paareejie muusu nodoklju naudas teereetaaji un ne tikai shiis naudas, bet:"Tik daudz naudas MUMS nekad nav bijis agraak". Taa tad arii ir atbilde haosa un bardaka uztureeshanai.

Atbildēt

Jautājums

05.01.2021. 13:44

Izmisīgs Jaunupa mēģinājums reanimēt Pūci?
Valdība sāk šķobīties, ir iespēja, bet premjera kandidāts ar nesmukumiem.

Atbildēt

paardomas

05.01.2021. 13:43

Zirnekļi burkā vienmēr nokož viens otru,līdz paliek viens.Cilvēkiem vienalga,kariņleviti,pūces vai citi necilvēki,partijnieku vieta ir komposta kaudzē.

Atbildēt

hmm

05.01.2021. 13:36

Un cik "autors" un no kā saņēma?

Atbildēt

Neliešu CV

05.01.2021. 13:29

Arī neliešiem, valsts izzadzējiem, meļiem utt. var būt izcils CV un prakses savienojums. Parasti tieši tie arī visvairāk zog.

Atbildēt

Es

05.01.2021. 13:26

Atradis gan labāko premjeru- meli Pūci.

Atbildēt

Manuprāt

05.01.2021. 13:25

Latvijā lai kaut kas būtiski mainītos ir vajadzīgi pavisam citas ievirzes vadītāji !
Ja autors tik ļoti slavē Pūci, tad kāpēc tik liels "profesionālis" "paklupa" kaut kādas nenozīmīgas caurlaides dēļ !??!?
Un tikai nevajag stāstīt par kādiem nevieniem nezināmiem "mega pelēkajiem kardināliem" kuru rokās nonācis naivais Mičerevskis !

Atbildēt

Precizējums

05.01.2021. 13:23

Nebija nekāda pseidoskandāla. Pūci atlaida par melošanu. Nevis par tām muļķīgajām caurlaidēm. Būtu pateicis, ka tā caurlaide viņam vajadzīga, strādātu vēl šodien. Ko dod pieredze un zināšanas, ja nav uzticības. Neko. Nekad evar zināt kad melos, kad runās patiesību. Vienkārši sakot Pūce nav vecis un vieta ir pie sievām virtuvē. Taisnību sakot lielākajai daļai politiķu tur ir vieta.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....