Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to Viedajam

01.08.2020. 13:56

»


Par medniekiem,kā reiz,neviens nespriež. Uz viņiem tiešām dziļš po+uj! Spriež par dzīvniekiem,ja labāk patīk,tad dzīvnieciņiem. Mednieki dažreiz mēdzot trāpīt arī viens otrā, rakstīts par to ir diezgan daudz. Kad sanāk lasīt ko tādu,tad vienkāŗši rodas dziļdomīgs,patiess smaids,noslaucītas vakara kefīra ūsas.Un vakars turpinās.

Atbildēt

Nu

01.08.2020. 12:46

»

Jā, bet

Tev varbūt būs interesanti uzzināt, ka es vairākus gadus esmu nodzīvojis Eiropas valstī, kur nav ne vilku, ne lāču, ne lūšu. Šeit ir zaķi, stirnas, fazāni. Un šeit tāpat ir labības lauku, augļu dārzi, putni un kukaiņi. Reizēm problēmas rada uz brauktuves uzskrējuši zaķi, fazāni vai kāda stirna, bet ...


un tad, ka tur dzīvoji?Es arī nodzīvoju vairākus gadus Eiropas valstī, kur minētie zvēri sastopami kalnu rajonos, kuri klāti veciem mežiem.Tikai tur, kur esi minējis,sen neviens neogo, nelasa sēnes un nedzird cīruļus un citus putnus.Tur ir fazāni.Ar tiem būs gana, ja? Jā, viņiem problēma - bites un kamenes nīkst ārā.Tādēļ jau cenšas nosargāt Eiropā to, kas tās videi ir dabisks.Pēdējos 50 gadus neviens vilks, lūsis, lācis nav apdraudējis cilvēku drošību.

Atbildēt

Lauris

01.08.2020. 08:53

Izlasīju rezīzijas ziņojumu arī es. Visu. Mīļie draugi, te nav runas ne par morāli, ne ētiku. Zināmie Barvika un Baumaņa kantori kārtējo reizi publiskajā retorikā manipulē ar publiku. Pūš savas "dudkas". Te ir runa par afēru. Dziļu afēru. Pat organizētu noziegumu. 2 ministriju, Valsts meža dienesta izpildījumā. Valsts kontrolei lieta jānodod prokuratūrai un KNAB izmeklēšanai tieši tāpat kā par kūdras resursiem.

Atbildēt

10 milj euro gadā ! Industriāļi vēl bļauj !

31.07.2020. 23:08

Norādāms, ka sava īpašuma aizsardzībai pret medījamo dzīvnieku postījumiem lauksaimniekiem ir pieejams valsts un Eiropas Savienības fondu finansējums, paredzot atbalstu apdrošināšanas pasākumiem pret postījumiem un sava īpašuma aizsardzības pasākumiem. Piemēram, Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Investīciju pasākumos tiek atbalstīta aktivitāte – žogi pret plēsējiem, savukārt atbalsts Apdrošināšanas pasākumiem (kopējais programmas apjoms gadā ir vairāk kā 10 miljoni euro) tiek izmantots arī aitu ganāmpulku apdrošināšanai pret plēsēju postījumiem. Precīzas summas, cik līdzekļu izmantots tieši postījumu ierobežošanai, nav nosakāmas, jo no šīm programmām tiek finansēti arī citi pasākumi.

Atbildēt

tas gan

31.07.2020. 11:17

»

uz vecumu

Pardon. Vajadzēja "pati sev liksies baltāka". Tas domāts Elitai


Bet tā jau ir parasti. Jo jaunībā jautrāk dzīvots, jo svētāks paliek vecumdienās. Dažs pat baznīcā sāk iet un citus pamācīt, kā jādzīvo, kaut jaunībā to vien darījis, kā plederējis apkārt. Ne viens vien tāds ir zināms.

Atbildēt

uz vecumu

31.07.2020. 10:51

»

?

kur tu te redzi gānīšanos? Tas ir citāts no Veidemanes grāmatas. Tad jau sanāk, ka viņas grāmata ir gānīšanās


Pardon. Vajadzēja "pati sev liksies baltāka". Tas domāts Elitai.

Atbildēt

Mīlīši,

31.07.2020. 10:25

par 1 626 800 miljoniem ha liela sabiedrības īpašuma, kuru pārvalda AS “Latvijas valsts meži”, valsts meža zemju iznomāšanu medniekiem komercdarbības veikšanai, mūsu slavenie “Latvijas valsts meži” saimnieko tik ģeniāli, ka spēj gūt ieņēmumus tik vien kā 620 tūkstoši euro gadā!!!

Atbildēt

nu nu

31.07.2020. 10:13

»

Slaktēšanas fenotips

ir gan gēnu iedarbība, gan vides ietekme. Ģenētiskais kods ieprogrammē cilvēka intelekta koeficentu vai viņa noslieci uz vardarbību un kriminālu uzvedību


visvardarbīgākos un slaktēt kāros var sastapt starp zaļajiem teroristiem, no kuriem pāris cilvēku ir pietaisījuši komentāru sadaļu, radot iespaidu, ka viņu ir daudz. Realitātē te raksta divi trīs cilvēki.

Atbildēt

?

31.07.2020. 10:10

»

uz vecumu

laikam daži kļūst svētāki. Vai arī - vajag pagānīt citus, tad pats sev liksies baltāks


kur tu te redzi gānīšanos? Tas ir citāts no Veidemanes grāmatas. Tad jau sanāk, ka viņas grāmata ir gānīšanās?

Atbildēt

hm

31.07.2020. 09:59

»

uz vecumu

laikam daži kļūst svētāki. Vai arī - vajag pagānīt citus, tad pats sev liksies baltāks


kāds gribētu zināt, cik gultās ir izvārtījies bildē redzamās burlacenes pseido laulenis Igors Dombrovskis?

Atbildēt

arī Igaunijas Valsts kontrole ir vērtējusi Latvijas patvaļu

31.07.2020. 09:43

Vēršam uzmanību arī uz Igaunijas Vides aģentūras revīzijā Valsts kontrolei sniegto viedokli par lūšu medību limitu Latvijā156(Igaunijas Valsts kontroles 2020.gada 14.janvāra e-pasta vēstule):

-“Esam nopietni nobažījušies par lielajām medību kvotām, jo īpaši ņemot vērā sugas nelabvēlīgo statusu Igaunijā, acīmredzami slikto uzraudzību, lai ilgtermiņā nodrošinātu sugas ilgtspējīgu izmantošanu un labvēlīgu stāvokli un sugas ievainojamību. Latvijas lūšu populācija ir iekļauta Dzīvotņu direktīvas IV pielikumā, kurai nepieciešama stingra aizsardzība. Ir apšaubāms, cik likumīgi ir izmantot atkāpes no direktīvas 16.panta tik liela skaita lūšu medībām, kamēr lūšu postījumi mājlopiem ir nenozīmīgi.”

Šajā kontekstā arī jānorāda Igaunijas Vides aģentūras minētais attiecībā uz medību sezonas termiņiem vilkiem. Latvijā vilku medību sezona ir noteikta no 15.jūlija līdz dienesta noteiktā nomedīšanas apjoma izmantošanai, bet ne ilgāk par 31.martu. Kā norāda Igaunijas Vides aģentūra, pastāv bažas par Latvijā noteikto medību sezonas sākumu vilkiem vasarā, kad kucēni vēl ir mazi un atkarīgi no vecākiem, norādot, ka Igaunijā vilku sezona sākas novembrī un beidzas februārī.

Atbildēt

nauda aiztek Barvika safari klubiņam

30.07.2020. 22:49

Biedrības “Latvijas Mednieku asociācija” īstenotie projekti un ārpakalpojumā nodotais izdevumu apmērs 2017.gadā
1. Latvijas mednieku interešu pārstāvniecība
starptautiskajās nevalstiskajās organizācijās:
Katru gadu 12 komandējumi (9062 euro),
dalības maksa organizācijās - 14 285 euro
Ārpakalpojuma sniedzējs:
*SIA "Latvijas Safari klubs" (Haralds Barviks)
(izdevumi 100%)

2. Mednieku izglītošana un medību popularizēšana:
19-20 izglītojošie semināri - 8600 euro
Ārpakalpojuma sniedzējs:
*SIA "Latvijas Safari klubs" (Haralds Barviks)
(izdevumi 100%)

3. Mednieku izglītošana mednieku
festivālā "Minhauzens":
Sacensību disciplīnu sagatavošana,
informatīvie materiāli - 8560 euro
Ārpakalpojuma sniedzējs:
*SIA "Latvijas Safari klubs" (Haralds Barviks)
(izdevumi 77%)

No VK Revīzijas numurs: Nr.2.4.1.-14/2018

Atbildēt

ZM slēgtais klubiņš miljonu dalīšanai

30.07.2020. 22:46

Revīzijā netika gūta pārliecība, ka salīdzinoši ierobežotais finansējums, kas pieejams Medību fondā, ir izmantots pēc iespējas lietderīgāku un ekonomiski pamatotu projektu īstenošanai.
Finansējums pamatā tiek piešķirts izglītošanas un informēšanas pasākumiem medību jomā vieniem un tiem pašiem projektu īstenotājiem, tajā skaitā gandrīz visiem Medību fonda konsultatīvās padomes locekļu pārstāvēto biedrību/iestāžu projektiem.

Lai pārliecinātos par projektos attiecinātajiem izdevumiem, veicām pārbaudes uz vietas divās biedrībās un secinājām, ka abām biedrībām pakalpojumu īstenošanu regulāri veic citi uzņēmumi, kuros šo biedrību vadītāji ir arī valdes priekšsēdētāji. Vienā gadījumā šāds uzņēmums faktiski ir īstenojis gandrīz visus projektus vairāku gadu garumā. Piemēram, 2017.gadā trim projektiem sniegti pakalpojumi par 24 235 euro jeb 92% no kopējiem projektu pakalpojuma izdevumiem. Ņemot vērā, ka par pakalpojumiem tiek sagatavoti tikai vispārīgi rēķini, nepievienojot pamatojošos dokumentus, faktiskie izdevumi nav pārbaudāmi.

Atsevišķi ārpakalpojuma uzņēmuma rēķini arī rada šaubas par sniegtā pakalpojuma un tā summas atbilstību, piemēram, komandējuma organizēšana vienam dalībniekam neatkarīgi no komandējuma valsts un komandējuma dienu skaita vidēji izmaksā 800 euro, tostarp komandējuma izdevumi uz Briseli vienai, divām vai trīs dienām bijuši 830 – 850 euro. Ņemot vērā piemēroto praksi, revidentu ieskatā būtu nosakāmi papildu ierobežojumi projekta īstenotājam darboties kā starpniekiem, lai nodrošinātu iespēju izsekot faktiskajiem izdevumiem.

Konstatētās neatbilstības biedrības iesniegtajā noslēguma pārskatā un norādītajos rēķinos, tajā skaitā, par vienu pakalpojumu sagatavojot vairākus rēķinus, liecina par būtiskiem trūkumiem Zemkopības ministrijas kontrolē un nepamatotu izdevumu apstiprināšanu.


Revīzijā secinājām, ka nav izveidots tāds kontroles mehānisms, kas nodrošina iespēju gūt pārliecību par pieprasītā un izlietotā finansējuma pamatotību. Piemērotā prakse liecina par ik gadus zināma finansējuma piešķiršanu noteiktām biedrībām, paļaujoties uz pašu biedrību ieskatiem par projektos īstenojamo pasākumu skaitu un saturu, nevis skaidri noteiktām prioritātēm un izvērtētajām vajadzībām konkrētajā gadā

No Medību saimniecības attīstības fonda atbalstīto projektu kopējais finansējums un skaits (euro, projektu skaits)
2015.g. - 14 projekti - 141 621 EUR
2016.g. – 13 projekti – 137 372 EUR
2017.g. – 14 projekti - 141 621 EUR
2018.g. - 13 projekti - 141 621 EUR

Tajā skaitā nevalstiskajām organizācijām piešķirtais finansējums un skaits
2015.g. – 8 projekti - 69 543 EUR

Biedrība “Latvijas Mednieku savienība”(4 proj.) - 32 155 EUR
Biedrība “Latvijas Mednieku asociācija”(3 proj.) - 31 445 EUR
Straupes mednieku un makšķernieku
biedrība “Mārkulīči” (1 proj.) - 5 943 EUR
Tajā skaitā LVMI “Silava”
monitoringa veikšanai - (1 proj.) - 25 651 EUR

2016.g. – 8 projekti - 70 078 EUR
Biedrība “Latvijas Mednieku savienība”(4 proj.) - 32 740 EUR
Biedrība “Latvijas Mednieku asociācija”(3 proj.) - 31 445 EUR
Straupes mednieku un makšķernieku
biedrība “Mārkulīči” (1 proj.) - 5 893 EUR
Tajā skaitā LVMI “Silava”
monitoringa veikšanai - (1 proj.) - 26 533 EUR

2017.g. – 9 projekti - 72 170 EUR
Biedrība “Latvijas Mednieku savienība”(4 proj.) - 32 900 EUR
Biedrība “Latvijas Mednieku asociācija”(3 proj.) - 31 445 EUR
Straupes mednieku un makšķernieku
biedrība “Mārkulīči” (1 proj.) - 5 893 EUR
Biedrība “Latvijas diznējsuņu klubs” (1 proj.) - 1 932 EUR
Tajā skaitā LVMI “Silava”
monitoringa veikšanai - (1 proj.) - 28 527 EUR

2018.g. – 8 projekti - 72 338 EUR
Biedrība “Latvijas Mednieku savienība”(4 proj.) - 33 000 EUR
Biedrība “Latvijas Mednieku asociācija”(3 proj.) - 33 445 EUR
Straupes mednieku un makšķernieku
biedrība “Mārkulīči” (1 proj.) - 5 893 EUR
Tajā skaitā LVMI “Silava”
monitoringa veikšanai - (1 proj.) - 31 846 EUR

No VK Revīzijas numurs: Nr.2.4.1.-14/2018

Atbildēt

Slaktēšanas fenotips

30.07.2020. 22:12

»

Medniekiem problēmas ar galvu, ir bīstami

Lindai Dombrovskai jau uz sējas rakstīts, ka neapmierināta, nevesela sieviete, kura realizē savus kroplus instinktus, nošaujot dzīvniekus


ir gan gēnu iedarbība, gan vides ietekme. Ģenētiskais kods ieprogrammē cilvēka intelekta koeficentu vai viņa noslieci uz vardarbību un kriminālu uzvedību.

Atbildēt

vīrieši manā mūžā

30.07.2020. 21:48

«Jutu: kaut kas nav tā, kā vajag. Kaut kas traucēja. Un es nezināju, kas. Sievas neredzamā klātbūtne? Izdzertā alkohola daudzums? Tas, ka Vitālija acis nu raudzījās manī blāvi un neizteiksmīgi? Nezinu. Katrā ziņā ziemas nakts vēsums manī iemājoja līdz ar ieiešanu šajā mājā. Nesasildīja pat tas, ka Vitālijs man izrādīja savu māju – tāpat kā Līgatnē. Un tieši tāpat ieveda arī guļamistabā, kur zem balta tilla īstenībā vajadzēja gulēt viņa sievai…»

Atbildēt

Pensionāre

30.07.2020. 17:14

Priecīga sieviete fotografējās ar nošauto dzīvnieku. Neviens nevienu nenoskaņo, jo Latvijā ir ļoti daudz, ļoti daudz cilvēku, kas neatbalsta dzīvnieku slepkavības prieka pēc (prieku var redzēt bildē).

Atbildēt

30.07.2020. 16:39

»

kika

Šī Saeima nav spējīga panākt līdzsvarotu /ilgtspējīgu/ medību saimniecības attīstību


un tad tev līdzīgie bļāva, ka 16-gadīgie skraidīs apkārt ar šaujamajiem un apšaus viens otru. Un vai tagad varētu kādu statistiku, cik nelaimes gadījumus ir 16-gadīgie izraisījuši, cik vispār nepilngadīgie ir iestājušies medniekos? Izņemot emocijas, ir kaut kas ko teikt?

Atbildēt

Par gada necilvēka balvu

30.07.2020. 15:07

https://www.la.lv/tagad-vardu-lusu-mamma-vieta-ielieciet-vardu-eglite-lusenes-nomedisanas-traci-komente-medniec
Te tāda kaņepe.

Atbildēt

vēl

30.07.2020. 15:04


@Pabriks
@janiszvers @EvijaUnama Izklausās un izskatās slikti.Būtu labi redzēt mednieku biedrību komentārus.
Thu Dec 22 13:49:41 +0000 2016

Rakstniece Dace Rukšāne nominē Gunitu Kaņepi gada “Necilvēka” balvai.Dace Ruksane
@Ruksane
Ilgi domāju, ko nominēt, bet te pēkšņi pati pieteicās mana gada Necilvēka balvai. Gunita Kaņepe. Māte nošauta, mazu…

Atbildēt

Pensionāre

30.07.2020. 14:50

»

VMD medību uzraudzības karikatūra

Medību uzraudzības LV praktiski nav. 5 inspektori 'uzrauga' 22 000 killerus. 1 inspektors uz papīra skaitās, ka uzrauga vidēji 85 pagasta terotorijas. Paprasiet kādam statistiku, cik šie pārbauda individiuālās medības, cik ir pieķerti. Viens dabas fotogrāfs nesen nobildēja malumedniekus šaujam putnus...


Jā, nekas medību uzraudzībā, salīdzinājumā ar PSRS laikiem, nav mainījies. Tas pašas mednieku šeftes ar valsts ierēdniem. Nez kādu iemēslu dēļ valsts medību uzraudzības institūcijas tā aizstāv medniekus?

Atbildēt

Medniekiem problēmas ar galvu, ir bīstami

30.07.2020. 14:36

»

vilks

Ja kāds šauj zvērus prieka pēc- tam vienkārši momentā jāatņem ierocis- drīz pienāks laiks, kad sāks šaut cilvēkus arī prieka pēc. Mērgļi. vēl jau arī bābas prātu izkūkojušas


Lindai Dombrovskai jau uz sējas rakstīts, ka neapmierināta, nevesela sieviete, kura realizē savus kroplus instinktus, nošaujot dzīvniekus.

Atbildēt

kad sabiedrība būs saziedojusi..

30.07.2020. 12:56

Aiga Grasmane – Latvijas meža īpašnieku biedrības izpilddirektore: Zaļas stūris, SWH,19.jūl.2018:
-lai sabeidrība vāc ziedojumus katrai (aizsargājama putna) ligzdai, - un, kad sabiedrība ir saziedojusi – tad aizsargājam!

Atbildēt

Ozoliņš tā domāja, kad bija Medību daļas vadītājs

30.07.2020. 12:51

..pats ļaunākais, par ko medniekus dzird uztraucamies – pārējās sabiedrības aizvien tālāka norobežošanās no medniecības, profesionāla medību dienesta izveide vai šīs nozares nonākšana ārzemnieku rokās, kas vietējiem nemedījošiem zemju īpašniekiem, iespējams, būtu finansiāli izdevīgāka..

Otrkārt, jātiek skaidrībā par tik bieži lietoto jēdzienu – mednieku intereses. Īpaši svarīgi visiem saprast tā nozīmi ir tad, kad tiek veidotas organizācijas mednieku interešu aizstāvībai, vērtēts finansējuma izlietojums atbilstoši mednieku interesēm, diskutēts par likumprojektiem un risināti tamlīdzīgi politiski svarīgi jautājumi. Kritērijs šī jēdziena atbilstošai izmantošanai, manuprāt, ir tas, vai ari intersēm tiek domāta visiem medniekiem piemītošā vēlme medīt un pēc iespējas biežāku medīšanas iespēju nodrošināšana, vai arī tās ir kādas personas vai grupas intereses, kuras, starp citu, arī ir mednieki. Ir jāsaprot, ka tieši slēptu interešu realizēšana, piesedzoties ar vispārējām mednieku ineresēm, var nodarīt lielu ļaunumu medniecībai kopumā. Arī uzdošnās par līdzsvara uzturētājiem dabā, pēdējo saikni starp civilizāciju un dabu vai cita veida pasaules glābējiem nešķiet patiesa un tikai vairos nesaskaņas, kas nebūt nav mednieku interesēs.
Treškārt, jāmēģina tikt skaidrībā ar ambīcijām, ka mednieks ir visu zinošs vien tādēļ, ka viņš kaut ko ir vai nav redzējis, dzirdējis, ir vai nav varējis paveikt savā mežā vai savā medību iecirknī. Medniecība savā būtībā ir ļoti konservatīva, vairāk uz tradīcijām nekā modernajām atziņām balstīta nozare, kamēr pati daba un zināšanas par dabu mainās un attīstās gan laikā, gan telpā. Arī mednieks daudz ko var nezināt, jo dabas izzināšana ne vienmēr ir viņa mērķis. Viņam būtu jāpaļaujas, ka ir vēl citi dabas pētnieki un novērotāji, kuri savu darbu arī veic atbildīgi un profesionāli, kaut paši medīt nevēlas.
Ceturtkārt, jāsamierinās ar realitāti, ka savvaļas populāciju regulēšanas problēmas nevar atrisināt galīgi un globāli, pat ne tik mazas valsts ietvaros, kāda ir Latvija. Šo darbu var atvieglot sugu un to dzīvotņu daudzveidības saglabāšana, ļaujot dabas likumiem strādāt pašiem...

Atbildēt

Karote

30.07.2020. 12:40

Šādi, klīniski slimi īpatņi bijuši visos laikos. Labprāt, savus kompleksus lāpot, šautu cilvēkus, bet šobrīd jāiztiek ar dzīvnieku slepkavošanu.

Atbildēt

St

30.07.2020. 12:32

https://www.delfi.lv/vina/personiba-un-brivais-laiks/aktuali/mednieka-instinkts-piemit-visiem-par-to-kadel-medibas

Atbildēt

ivispārīgās vienošanās līguma ietvaros:D

30.07.2020. 12:32

Vides Konsultatīvās padomes vēlēšanas, 2018.gads.

14. Jānis Švirksts, biedrība „Latvijas Mežu sertifikācijas padome”;
Vēlēšanu sanāksmē nepiedalās:
5. Linda Dombrovska, biedrība “Latvijas Mednieku asociācija” (VKP vēlēšanās pilnvaro pārstāvēt ar balsstiesībām Jāni Švirkstu – Latvijas Mežu sertifikācijas padome);
7. Pauls Rēvels, biedrība “Par Zaļu Pierīgu” (VKP vēlēšanās pilnvaro pārstāvēt ar balsstiesībām Andri Zariņu);

Atbildēt

Stirna ar skrotīm kaklā

30.07.2020. 12:22

komentāri nra noņemti nesen.Tad jau jāmeklē,kur šī paslēpusies.Medjilka! Un še nu te ku,pie pietiek. Tad labi. Elita ir malacis,ka lietas sauc vāŗdos.Īstajos.Pretīgāku bildi par šo titulbildi atrast grūti. Mīļīgs lapsēns un...Par ko šī ...smejās? Par ko šī....smaida???? Par ko??? Kāds iemesls??? Lepojās??? Ar ko???? "Pirmo stirnu ,kad nošāvu ,neraudāju...""-citāts no intervijas. Bet es gan. Raudāju. Tagad. Tikko. Stirna, lapsēns,vilcēns būs atpkaļ.No sevis neaizbēgsi. Mužīgus naktsmurgus!

Atbildēt

Jā, bet

30.07.2020. 11:54

»

nu bet

pārlasi, pļerķšķi, ko esi sarakstījis! Kāpēc tad tu nešauj tos savu bratanu, neģēļu savairotos, pārbarotos mežazūku un citu pārnadžu barus, ko? Ko skrien virsū lūšiem un vilkiem? Nav smadzenes paurī


Vai tā tava lamāšanās un apsaukāšanās ir tāds izmisīgs mēģinājums savam rakstītajam piedot lielāku jēgu un nozīmi? Jeb tā tev tāda metode kā kompensēt savu mazvērtības kompleksu un celt savu niecīgo pašapziņu?

Atbildēt

Jā, bet

30.07.2020. 11:39

»

Bet

skolā nemācījies, ka dabā viss var pastāvēt tikai esot vienotā ķēdītē?Nebūs vilki, lapsas, lūši, nebūs arī citi zvēri, putni, kukaiņi.Nebūs to, nebūs augļu dārzu, labības un koku.Domā, ka dabā vilki, lūši, lāči, zaķi ir radušies, lai cilvēks priecātos par tiem bildītēs vai lai kāds apmierinātu savas...


Tev varbūt būs interesanti uzzināt, ka es vairākus gadus esmu nodzīvojis Eiropas valstī, kur nav ne vilku, ne lāču, ne lūšu. Šeit ir zaķi, stirnas, fazāni. Un šeit tāpat ir labības lauku, augļu dārzi, putni un kukaiņi. Reizēm problēmas rada uz brauktuves uzskrējuši zaķi, fazāni vai kāda stirna, bet tas nav nekas nopietns. Arī fermeri labi tiek galā ja pārlieku savairojušies nelūgtie viesi viņu labības laukos. Bez kādām licencēm vai atļaujām viņi tad vienkārši nomedī kādu daļu zaķu, fazānu vai stirnu. Un tā ir droša vide gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem. Tāpēc nevajag klausīt tām pasakām par plēsoņu nepieciešamību Latvijā un mūsu valsti pārvērst par zvēru dārzu. Mazā Latvija nevar sacensties ar plašajiem zemeslodes tundras un taigas apgabaliem plēsēju populācijas saglabāšanā un tas mums nu ne mazākā mērā nav vajadzīgs. Šāda stulba "dabas aizsardzība" tikai rada nevajadzīgas problēmas un apgrūtinājumus mūsu tautsaimniecības attīstībai un apdraud cilvēku drošību.

Atbildēt

Rugāju banditas

30.07.2020. 11:16

Mežu un cirsmu uzpircējs, deģenerāts - Rugāju dzīvnieku šaušanas kluba „Mieriņi” amatpersona Gvido Andžs - slēgtā mednieku sarunu grupā ierakstījis pastāstiņu, kā abi ar švāģeri lūšu medības sarīkojuši. «Eduards zvana un saka, ka četri lūši mūs izsmējuši - apsmidzinājuši harvestera traktoram visas riepas un nostaigājuši pa motora pārsegu. Eduards teica, mēs tā to nevaram atstāt - viņi ir jāsoda!» Tālāk tika sasaukti vēl deviņi mednieki, divi dzinēji un trīs lūši tika «sodīti». Autors savu ierakstu jau izdzēsis un sarunā ar Neatkarīgo atzīst, ka bijusi kļūda to publicēt. Nemednieki medniekus sabiedrībā tāpat nosoda. Viņš atvainojas, ja ieraksts kādu aizskāris, kaut gan beigās ne viņš pats tos lūšus nomedījis: «To stāstu es uzrakstīju arī, lai būtu smieklīgi, ..»

Atbildēt

Korupcija Latvijā nav noziegums bez upuriem

30.07.2020. 11:06

Korupcijas uztveres indekss Latvijas. 2019. gada rezultāta – 56 punkti – izmaiņas salīdzinājumā ar iepriekšējā gada rezultātu (58) – turpat vien ir. Eiropas mērogā Latvija atrodas 20 vietā no 28 ES valstīm. Vienā no pēdējām vietām!!!
Baltijas valstu salīdzinājumā mēs esam viszemākajā vietā reitingā: Igaunija – 74 punkti, Lietuva – 60. Latvija – 56. Mūsu rezultāts norāda uz stagnāciju, nevis kritumu, tas nav statistiski nozīmīgs kritums. Pozitīvais Latvijas rādītājos iezīmējas saistībā ar likumdošanas iniciatīvām korupcijas apkarošanas jomā. Savukārt kritums ir saistīts ar politisko godprātību, biznesa ietekmi uz politiku, nepotismu, patronāžu, publiskās naudas izmantošanu.
Kā iemesls Latvijas indeksa kritumam tiek minēts pieredzes trūkums korumpantu sodīšanā.

DATU TRŪKUMS par publiskās pārvaldes korupcijas aspektā sāpīgākajiem sektoriem apgrūtina politikas plānošanu. Nepieciešams identificēt šos sektorus, kā arī izlemt, kādi likumprojekti jomas sakārtošanai ir nepieciešami.

Vērš uzmanību valsts pretkorupcijas politikas īstenošanai, nepieciešamību pārdomāt, kura valsts iestāde par to būs atbildīga. Uzskata, ka ar KNAB atbildību vien nepietiek, ir jāmeklē citi risinājumi, iespējams, Valsts kanceleja, premjera iesaiste, Pārresoru koordinācijas centrs. Uzsver nepieciešamību, pamatojoties uz konkrētiem datiem, veikt nopietnu valsts pretkorupcijas politikas plānošanu. Šobrīd šim procesam trūkst vadības.

Tiek norādīts uz valdības ambiciozajiem plāniem – tuvākajos gados sasniegt KUI 70 punktu līmeni.

Atbildēt

Koks

30.07.2020. 10:51

Jaunjelgavā ar baļķu un medību biznesu nodarbojas Latvijas–Zviedrijas kopuzņēmuma «Billerudkorsnas Latvija» SIA direktors Varis Sīpols. Sīpols ir zviedru uzņēmuma leatviešu vagars, kam galvenā rūpe ir, lai prasmīgāk tiktu izlaupīti un izslaucīti mūsu Latvijas meži.

Billerudkorsnas, Stig Porje, Lennart, Bjorns un kā shēmā ierasts, vietējais Varis Sīpols -Latvijas plintnieku asociācijas (LATMA) valdes loceklis no Barvika kompānijas.

Sīpols norūpējies par koksnes pārstrādes palielināšanu. Par ieceres īstenošanai nepieciešamo papildus elektrības limitu no Valsts uzņēmuma «Latvenergo» vēl pozitīvas atbildes nav, notiek pārrunas.

SIA Billerudkorsnas Latvia apgrozījums 2011. gadā pārsniedzis 53 milj. Ls atzīmi, kas ir lielākais apgrozīto līdzekļu apjoms uzņēmuma vēsturē. Apgrozījums 2011. gadā, salīdzinot ar 2010. gadu, ir audzis par 26%. SIA Billerudkorsnas Latvia peļņa 2011. gadā veidoja 2,202 miljonus.

SIA Billerudkorsnas Latvia apgrozījums 2017.gadā – 32 533 EUR; peļņa 2017.gadā 667 000 EUR.

Atbildēt

Taizelis

30.07.2020. 10:30

»

kika

Šī Saeima nav spējīga panākt līdzsvarotu /ilgtspējīgu/ medību saimniecības attīstību


Bordāns jūsu vienotajai izlaupītāju bandai ir kā skabarga d!rsā, vai ne parazīt?

Atbildēt

Medniekiem.lv

30.07.2020. 10:21

Andris Zariņš
16.02.2020. 21:16
Eiropā viss sākas un beidzas ar īpašnieku, nevis mednieku. Vajag iepazīties ar civillikumu. Īpašums ir svēts! Jebkurā gadījumā tieši īpašnieka intereses vienmēr būs primāras, nevis mednieka!
https://www.medniekiem.lv/discussion/4694/valsts-mezu-dienests-jalikvide/15/

Slēpts
16.02.2020. 21:23
!!!!!!!! Ja uztaisa biznesiņu, tad pārnadžus notīrīt ir pupu mizas.

Zariņš
16.02.2020. 21:25
Pat ja uz visu Latviju atradīsies viens idiots, kas gribēs uztaisīt tādu vienas dienas biznesu, tas nekādā veidā neietekmēs kādu no pārnadžu populācijām.

Slēpts
16.02.2020. 21:45
Ha ha viens :D iedod vaļu un redzesi :D

Jānis Plotnieks
17.02.2020. 06:12
Esiet loti uzmanigi,starp mums atrodas psihi!:)

Jānis Plotnieks
12:52
90 sabrukuma laikos spragoni metajas visas malas,kad ar sks un ak47 valeja pa labi,pa kreisi,kas apvelas uzvietas to savaca parejos pat neskatijas!

Slēpts
19:17
Kolektīvos
tur ir paši lielie zemes īpašnieki, viņu ģimenes locekļi un vajadzīgie.. Gan jau kādiem lieliem vīriem ir kaut kas padomā, lai šāda bezlimita pārnadžu medīšana būtu izdevīga. Tas tik sākums, gan jau vēl kaut ko sev izdevīgu pieņems. Jo par naudu pat velns danco.. Nahren tāds mednieks vajadzīgs? Labāk pieņemt izdevīgas bezlimita pārnadžu medības un pa vakariem, naktīm ar savējiem apbraukāt laukus... Redz kur esam nonākuši. Gadus atpakaļ bija sauklis -"kaut pastalās , bet brīvā valstī!" Nu jau pastalās drīz būsim ....

Andris Zariņš
25.02.2020, 12:54
Ir zinātniskā fantastika, ir vnk fantastika, un ir vnk pasakas... :D

Jānis Plotnieks
25.02.2020, 12:56
Baravikas kungs jau ir, jaaaa lielakais etikis sai visaa opera :)!

VMD ir un paliek kriminālajā pusē jebkurā gadījumā.

Andris Zariņš
26.02.2020, 11:04
Katrs , kuram īpašumā kaut 1. ha zemes iedomājas sevi vismaz par karali .

Esmu gan mednieks, gan meža un lauksaimniecības zemju īpašnieks. Mana pieredze liecina par pretējo, ja kāds sevi ir iedomājies par karali, tad tie ir tieši mednieki! Neiešu pārstāstīt savus piedzīvojumus ar Ropažu medniekiem, bet rezultātā man ir 56 ha mikroiecirknis, kurš spriežot pēc visa kļūs lielāks apvienojot neapmierinātos zemju īpašniekus. Mūsu sistēma, kurā iecirkņus reģistrē mednieki ir tīrākā padomju laiku atrauga. Visā civilizētajā Eiropā to dara zemju īpašnieki. Arī mēs agri vai vēlu pie tā nonāksim. VNK dažiem labiem ir jāpalasa Civillikums un jāsāk nolaisties no "debesu augstumiem" uz grēcīgās zemes.

Andris Zariņš
11:53
..ha ha,daudziem pēc Zariņa komenta atausa gaisma,-par to tad arī viss šis cepiens,ja kādam vēl nepielec.

Mani visai maz interesē iespēja skaldīt viskko uz savas zemes. Uz Ropažiem vēl ir jābrauc, bet es esmu paslinks radījums, man tepat Mārupe, Olaine ir krietni tuvāk. 15 minūtēs esmu objektā. Un medījamo dzīvnieku šeit ir krietni vairāk. Sezonas laikā pastāvīgi apmeklēju trīs līdz četrus kolektīvus, vismaz pa reizei esmu vismaz vēl trijos. Tici, man pietiek ar atliektiem galiem.

Kaspars Kusiņš
12:13
Te nu cita padomijas atrauga traucē, tā kas ir minimālā un vienlaidus platība, paņem valsts mežus, piemet savu zemi klāt un medī vesals, pārējie pievieno zemi ja nu patiešām ir tāda vēlme.

..
Man gan ir nācies i redzēt, i dzirdēt gan jaunos, kuri klapēs visu, kas kustās, gan tādus, kuri atbrauc no citurienes un sadiršās ar visiem. “Man pie irsas! Te mans iecirknis!”
Nu nav jau bez pamata tas mednieka tēls tāds, kāds nu reiz ir...

Atbildēt

kika

30.07.2020. 10:15

Šī Saeima nav spējīga panākt līdzsvarotu /ilgtspējīgu/ medību saimniecības attīstību.
To varējām redzēt, kad bordānisti aizstāvēja medību tiesību piešķiršanu 16 -gadīgiem pusaudžiem.

Atbildēt

VMD medību uzraudzības karikatūra

30.07.2020. 09:49

Medību uzraudzības LV praktiski nav. 5 inspektori 'uzrauga' 22 000 killerus. 1 inspektors uz papīra skaitās, ka uzrauga vidēji 85 pagasta terotorijas. Paprasiet kādam statistiku, cik šie pārbauda individiuālās medības, cik ir pieķerti. Viens dabas fotogrāfs nesen nobildēja malumedniekus šaujam putnus lieguma zonā Liepājas ezera pļavās. Un tad atklājās absurds, kā rīkojas uzraugošie dienesti, īpaši VMD.
"Valsts meža dienesta medību daļas vadītājs Valters Lūsis raidījumam paskaidroja, ka šī lieta nonāca dienesta Kurzemes virsmežniecības lietvedībā šī gada 27. februārī, saņemot Valsts policijas iesniegumu par šo faktu ar pievienotajiem materiāliem.
“Nebija pievienots protokols, nebija norādīta vainīgā persona, iespējamās vainīgās personas nopratināšanas protokoli, lietas materiāli, izkopējumi no šīs lietas, vairāk materiālu nebija,” stāstīja Lūsis.
Saņemot šādus papīrus, Valsts meža dienests lietvedību slēdza."
Fotogrāfa uzņēmumos skaidri bija saskatāmas vainīgās personas, taču, kā redzams, uzraugošajām iestādēm malumednieki ir labi draugi.

Atbildēt

2019.gada revīzija

30.07.2020. 09:00

Pilnīgi oficiāli konstatēts, ka medību joma Latvijā ir bijusi slēpta, necaurspīdīga, neuzraudzīta biznesa nozare, kas tikusi uzturēta pelēkajā zonā, kopš valsts neatkarības atgūšanas. Direktīvas sugas ES aizsargā gan regulas, gan direktīvas, bet Latvijā tas ir tikai teorētiskā līmenī. Latvija nespēj monitorēt direktīvu izpildi. Tās nav arī atbilstoši iestrādātas likumdošanā. Ļoti būtisks ir 2013.gada Valsts kontroles revīzijas ziņojumā atklātais par VMD darbību, kurā medību joma ir kritizēta visviarāk un atklātās netabilstības ir ļoti nopietnas, gan konstatētias nupat pabeigtajā 2019.gada Valsts kontroles revžijā "Vai lauksaimniecības, meža un zivsaimniecības nozares nevalstiskajām organizācijām piešķirtie budžeta līdzekļi ir izmantoti lietderīgi?"
Būtiski trūkumi revīzijā tika konstatēti Medību saimniecības attīstības fonda pārvaldībā. Seši no septiņiem šī fonda konsultatīvās padomes locekļiem, kuri izvērtē projektu pieteikumus, pārstāv vai ir cieši saistīti ar biedrībām un iestādēm, kuras iesniedz projektu iesniegumus... Ik gadu aptuveni 70 tūkstoši eiro tiek piešķirti divām lielākajām mednieku biedrībām, kaut arī vienas biedrības projektus gandrīz pilnā apmērā faktiski īsteno ar šīs biedrības vadītāju saistīts uzņēmums. Tas savukārt liedz iespēju pārliecināties par projekta faktiskajām izmaksām. Šī nauda tiek piešķirta pamatā paļaujoties uz pašu biedrību ieskatiem par projektos īstenojamo pasākumu skaitu, saturu un nepieciešamo finansējumu.
Jāuzsver, ka meža gaļas rūpals ir vēl joprojām pagrīde. Ir aprēķināts, ka no mežiem pēdējos gados mednieki izved aptuveni 3500 tonnas meža gaļas gadā, kas ir 142 fūres, kas jau ir industriāli apjomi. Lielākā daļa, saprotams, neiziet cauri reģistrātiem pārstrādes uzņēmumiem.

Atbildēt

lācis

30.07.2020. 07:59

kaut tu iešautu sev renkuli kājā

Atbildēt

Tāpēc

30.07.2020. 07:39

ka mājlopus,zivis izmanto ēšanai, jo vēl daļai cilvēces ir nepieciešama gaļa,bet arī tam ir savs mērs.Un cerams, ka kādreiz beigsies arī mājlopu ražošanas kombināti.Bet šīs te - ir izpriecas, pašapmierināšanās,sava egoisma, tukšuma, alkatības, empātijas trūkuma dēļ, dzīvu radību nobendēšana, vienkārši tāpat, tāpēc, ka kādam vienkārši gribas.Mājlopi tiek audzēti, zivis tiek ķertas tāpēc, ka cilvēka organismam nepieciešami šāda veida proteīni.To āda paliek kā blakusprodukts, kas tiek izmantots jau no alu
laikmeta.Jo dabīga āda dabā pārstrādājas pati, sintētiskie, neorganiskie materiāli ir īpaši jāpārstrādā - jātērē enerģija un papildus izmeši vidē.Bet bez nogalinātas lapsas, lūša, vilka, lāča gaļas var iztikt.

Atbildēt

Jolanta

30.07.2020. 07:01

Plintnieču klubiņš.

Atbildēt

30.07.2020. 07:00

Tā ir, kad deģenerātiem ļauj izpausties. Tad gribi-negribi uz āru izlien viņu filoloģiskie talanti

Atbildēt

Skabarga

30.07.2020. 06:45

Izklaide atņemot dzīvību otram, perversi psihiatriem būtu daudz darba un ar likumu jāpieņem obligātas pārbaudes ik gadu, kas raujas pie varas grožiem..kļūstot par deputātiem, strādājot varas un uzraugošās iestādēs.

Atbildēt

Šie klaji ignorē privātīpašnieka noteikumus medījot bez saimnieka atļaujas

30.07.2020. 06:22

Ko var darīt ka bernībā daudz pāri kāds darijis tad cieš dzīvnieki. Nopirka tiesības uz ieroci un nu var slepkavot izlādēties uz nebēdu. Asins kāre un naudas bizness izšaut dzīvniekus. Drīz rudens būs klāt un daudz ārzemju mednieku atbrauks pašaudīties aizsargājamāsteritorijās kā katru gadu iepriekš.Dāmām bizness atļaujas par lielām naudām un bliez nost arzemnieku mednieku tūrisms

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...