Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Artūrs Snips

04.12.2017. 10:41


Šo to, kas interesēja, noskaidroju. Normundam atvainojos, vēl rūgti jātvainojās portāla saimniekam Lato Lapsam, jo patiesībā anonīms rakstītājs šim gabalam esmu es pats. Paldies visiem gudriem komentētājiem, bet par zemi kā īpašumu tomēr ir jāmaksā.

Atbildēt

Nacionālo žīdu apvienības

03.12.2017. 05:57

»

Bet

viņi visi ir Latvieši, vai vajag slīcināt atejā labāko buržuāzijas daļu


diskrētais šarms pirms elektorāta smadzeņu skalošanas 2018.gadā.

Atbildēt

Vai vēl ir vagoni

02.12.2017. 18:50

»

Bet

viņi visi ir Latvieši, vai vajag slīcināt atejā labāko buržuāzijas daļu


Vai lopu vagoni vēl saglabājušies? Varbūt noderēs. Jāremontē, ja kas.

Atbildēt

Mēs, Nacionālā apvienība, esam vareni, diženi

02.12.2017. 18:47

»

interesanti,

vai tas ir tas pats Arturs Snips, kurš kopā ar D.Īvānu trobelēja pret Daugavpils HES... Latvijas "nacionālpatriots


Balsojiet par mums, nacionālajiem kadriem un mēs j;us visus izūtrupēsim kā vergus. Mums patīk vergi un īpašumi, kurus atņemam ar mūsu ministra Dzintara Rasnača kūrēto Maksātnespējas administrāciju.

Lai dzīvo grupējuma nacionālās intereses un latvieši - vergi un mums būs deputātu vietas cik uziet, kopā ar ZZS un Saskaņu, jo jumns nav izvēles - mēs taču sludinām latvietību. Ko, jūs arī to gribiet.

Nesaprotu, kā tie baņķieri varēja kādā TV 24r aidījumā mūsu Maksātnespējas administraciju vai administratorus nosaukt par bandītiem, citi banķieri no kādas tur starptautiski investīju grupas - mūsu kūreto Makšatnespējas administrāciju apsauca par iestādi ar ORGANIZĒTĀS NOZIREDZĪBAS pazīmēm. Kur tad ir ši noziedzību - mēs paši Tieslietu ministrijā taisām tādus likumus, kas piešķir mums atņemt īpašumus, sludināt maksātnespēju, taisīt likumīgas shēmas - viss "likumīgi un pamatoti".

Jums atliek balsot tikai par Nacionālo apvienību, kas ir tie paši TB/LNNk. Nu un kas, ja mūsu vidū tika iefiltrēts kāds čekai izdevīgs eksemplārs, kā mēdza stāstīt nu jau aizgājušais mū'žībā Johansons. Tas viss likumīgi un pamatoti.

Atbildēt

nepieskaitāms un ir jāārstē

02.12.2017. 06:25

"Ir divi varianti - vai nu Māris Višņevskis ir nepieskaitāms un ir jāārstē, nevis jāliek cietumā uz mūžu, vai arī noziegums nemaz nav pastrādāts ar viņa rokām," sacīja Višņevska advokāts Normunds Šlitke.

"Steiga ir bijusi tik milzīga, ka galvenais apsūdzības liecinieks tiesā tā arī neieradās, bet viņa liecība tika nolasīta, ko viņš bez Māra Višņevska ir sniedzis kaut kur kaut kad kaut kam. Tas ir būtisks cilvēktiesību pārkāpums," sacīja Šlitke.

Atbildēt

Bet

02.12.2017. 05:28

»

!

Šitādus tipus vajag slīcināt atejā, nekas cits šeit nepalīdzēs, jo tā alkatība ir neizmērojama un normālam cilvēkam nesaprotama


viņi visi ir Latvieši, vai vajag slīcināt atejā labāko buržuāzijas daļu?

Atbildēt

R

02.12.2017. 01:44

»

krimināls Latvijā

Tieši tāpet savāca zemi zem daudzdzīvokļu mājām, kaut gan zeme zem mājām pieākas māju īpašniekiem


Daliņa ielas notāre nav gadījumā iesaistīta šlitku reiderbiznesā? Tai arī patīk shēmas taisīt saviem paziņām - reideriem. Cerams, ka reiz pie viņas kā valsts amatpersonas tomēr iegriezīsies policija vai KNAB.

Atbildēt

Kika

01.12.2017. 21:21

Civilikuma un Komerclikuma grupveida izvaroşana!

Atbildēt

Kāpēc

01.12.2017. 19:59

mēs vienmēr taisām ļembastu par sekām ? Cēlonis ir NA nespēja vadīt tieslietu sistēmu. Lai nodarbojas ar bērnu taisīšanu arī kultūru, bet no šīs jomas atkāpjas. Kamēr viņi vada Vides aizsardzību un tieslietas, Latviju piecūko ar citu valstu atkritumiem un tiesas ilgst gadiem, bet nelikumības turpinās tieši šajā sfērā

Atbildēt

A par ko cepiens?

01.12.2017. 18:17

Zeme ir privātīpašumā, daudzi garāžu kooperatīva biedri nemaksāja vai nevēlējās maksāt biedra naudas un biedrība kļuva maksātnespējīga. Loģisks iznākums.
Kāpēc privātīpašniekam jāsponsorē svešas būves uz savas zemes?

Atbildēt

!

01.12.2017. 13:10

Šitādus tipus vajag slīcināt atejā, nekas cits šeit nepalīdzēs, jo tā alkatība ir neizmērojama un normālam cilvēkam nesaprotama!

Atbildēt

Vecais

01.12.2017. 11:47

Laiks šaut....

Atbildēt

Tā, izlasīju visus rakstus

01.12.2017. 10:44

un radās MILZĪGS jautājums - par ko tādas algas un prēmijas tā kantora juristiem, ja pat es zinu, ka viņi to tiesu zaudēs. Kā var būt tik neizglītoti. Secinājumi tikai daži - juridiskās izglītības līmenis ir jau zem "pļintusa" nokrities. Darbā ņem tikai jaunos (un pietuvinātos) - ar atbilstošu izglītības līmeni. Tiem, kas kaut ko sajēdz un tik stulbas atbildes LL nebūtu rakstījis - tiem vietas šajos kantoros defoltā nav - jo nevienam tur nevajag kādu, kas kaut ko sajēdz - vai arī tos fiksi "izēd", jo atļaujas pausts savu profesionālo viedokli :(

Atbildēt

Abrams Moisejevičs Špuļke

01.12.2017. 10:41

»

Nornunds Šlitke

Biju jau sācis satraukties, ka Tev kas slikts gadījies - jau vairākas stundas ciema kvaukšķi taisa ļembastu, bet Tevis nav bariņā. Nu varu būt mierīgs - biedrs kangars ir dzīvs


Šlitke,
kapēc vakar nepiedalījies genocīda upuru piemiņas pasākumā
pie Rīgas horālās sinagogas memoriālā mūra ? Atkal esi atsācis dzert.

Atbildēt

Drum

01.12.2017. 09:37

Ā, krāpnieciņi atkal plosās ;-)
Ir ļauži, kam piesmiet likumu un taisnību ir maizes darbs ;-)

Atbildēt

Nornunds Šlitke

01.12.2017. 05:50

»

Neiedziļinoties detaļās

Pret izdzimteņiem jāizturas kā pret izdzimteņiem. Nav tā ka pēkšņi tie rīkojas kā godavīri


Biju jau sācis satraukties, ka Tev kas slikts gadījies - jau vairākas stundas ciema kvaukšķi taisa ļembastu, bet Tevis nav bariņā. Nu varu būt mierīgs - biedrs kangars ir dzīvs!

Atbildēt

Dupatu dinastija

01.12.2017. 05:33

Jāņa Nagļa bērnu māte iesūdz tiesā "Privāto dzīvi" par paparaci foto
Juriste Kristīne Dupate, kura darbojas resursu centrā sievietēm "Marta", vērsusies Rīgas pilsētas Centra rajona tiesā pret žurnālu "Privātā Dzīve", prasot novērst prettiesisku iejaukšanos indivīda personiskajā dzīvē un piedzīt 5000 latu kompensāciju.

Atbildēt

Lauķis

01.12.2017. 00:04

Kaut kas līdzīgs notiek arī Kauguros. Arī tur garāžu īpašniekiem jāatsakās no savām garāžām un jākļūst par īrniekiem, metodes līdzīgas.
Par to jau bija arī TV raidījums, par sekām gan man nav ziņu.

Atbildēt

Rot Front

30.11.2017. 23:36

Salīdzinājumā ar 3A kompāniju, Šnitke ir tikai sīks un nožēlojams pederasts. Nu, bet bijušais vācu baronu pēctecis jau uz neko citu nav spējīgs. Tā arī sagaidīs savu 1905. gadu.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

30.11.2017. 22:44

Pret izdzimteņiem jāizturas kā pret izdzimteņiem. Nav tā ka pēkšņi tie rīkojas kā godavīri

https://www.pietiek.com/raksti/vai_zemes_baroni_triumfes

http://m.pietiek.com/raksti/zemes_baronu_astonkajis_zaudejis_mera_izjutu

Atbildēt

Edge

30.11.2017. 22:39

Būs vēl citi šlitkes, jo esošajā sistēmā tādi kadri parādās likumsakarīgi, lai cik Svētos Rakstus necitētu īvāni un snipi.
Par ko cīnījās auseklīši, uz tā arī "uzrāvās":
" Šobrīd mūsu „projektu” varētu izteikt vienkāršā formulā: „grābj, kas var!” Dr. hist. Harijs Tumans: Par valsts identitāti un par ciklopiem valstī.

Atbildēt

Aga

30.11.2017. 22:18

Galvenais, ka juristi nesaprot, ka alkānam, kurš mīt garāžās ir vienalga, ka viņi ir nemirstīgi.

Atbildēt

Morāle

30.11.2017. 22:05

Neraugoties uz to, ka ir vēl kādi reiderisma gadījumi, kuri raksta autorus nemaz neieinteresēja kad SIA Bekker, SIA Juhans, SIA Construction& Investments, SIA AdamčikOStudija - kapitāla daļas 2006.gada oktobrī pārgāja vienas personas - Ināras Vilkastes un viņas uzticamo personu rokās, bet samaksas vietā vienam no kapitāldaļu īpašniekiem mēģināja piešūt notiesājošu spriedumu, raksta autori Pietiek com personā atbalstīja un sadarbojās ar reiderisma shēmotāju !

Atbildēt

dīvāns

30.11.2017. 21:19

Snips un Īvāns bija tie ampelmaņi, kas pret Daugavpils HESu "cīnījās", kaut gan krievi nemaz reāli netaisījās to celt! Nezin, kāpēc tagad pret OIK necīnās?

Atbildēt

Artūrs Snips

30.11.2017. 20:39

»

Normunds Šlitke

Artūr...Šodien Andreja diena. Apokrifos Jēzus Kristus sniedza sv.Andrejam savu debesu krustu un teica: "Ņem un nes to."

Doma tev filozofiski pareiza un precīza, bet visviens man netīk "troļļi", jo "troļļi" kalpo Belcebulam. Izņēmums ir mani draugi, tiem augsta sūtība un tie zina ko dara.

Atbildēt

Priekulis

30.11.2017. 19:39

Šodien Latvijā atzīmē Žīdu genocīda upuru piemiņas dienu, Šlitke !

Atbildēt

Normunds Šlitke

30.11.2017. 18:54

»

Artūrs Snips


Artūr!

Ja Tu un Tavi domubiedri pirms 30 gadiem nebūtu darījuši to pašu, proti, skaidrojušies ar ļaudīm, kuri to nebija pelnījuši, Latvija, visticamāk, šodien nebūtu brīva, bet būtu Krievijas satelīts, piem., t.s. NVS republika, kuras iedzīvotāji ar skaudību skatītos uz leišiem un igauņiem, kam izdevies atbrīvot savu valsti no okupantiem.

Šis projekts (Pietiek.com) nav zemē metams, jo katram ir izvēle - "darīt to dīvānā" vai drosmīgi un publiski aizstāvēt SAVU viedokli, neslēpjoties.

Beigās, līdzīgi kā pirms 30 gadiem, "jaņos" paliks kangari un citi nelieši, jo troļļi zaudē vienmēr...

Atbildēt

Pietiek

30.11.2017. 18:47

»

Vaira3000

no jums tikai par labpratigu blow-job


Gribas mutē ņemat?

Atbildēt

Artūrs Snips

30.11.2017. 18:31

»

Normunds Šlitke

Pirmkārt, anonīmi raksti ārvalstu portālā nav pieņemami to bezatbildības un šķietamās nesodāmības dēļ, piem., Krievijas, Somālijas vai Ziemeļkorejas portālu visatļautība padara tos smieklīgus, bet to autorus par neliešiem...Normund, nekavē velti laiku, skaidrojoties ar ļaudīm, kuru pastāvēšanas veids ir čurāšana biksēs un kurš kaunā no nesaturēšanas, slēpj sevi, pat nesaucot par Anonīmu. Aiz kauna laikam.

Atbildēt

Normunds Šlitke

30.11.2017. 18:13

»

PIETIEK

Kāds faktiņš nepareizs rakstā vai kā


Pirmkārt, anonīmi raksti ārvalstu portālā nav pieņemami to bezatbildības un šķietamās nesodāmības dēļ, piem., Krievijas, Somālijas vai Ziemeļkorejas portālu visatļautība padara tos smieklīgus, bet to autorus par neliešiem.

Otrkārt, fakti, pat ja būtu patiesi, anonīmajā rakstā tiek pasniegti tendenciozi un vienpusēji. Ja šādi aprakstītu, piemēram, dzimumaktu, sanāktu ne visai jauks un iedvesmojošs stāsts par mīlu un mīlēšanos.
Tā, piemēram, rakstā norādītais: “2017.gada 29.martā maksātnespējīgās GĪKS Enerģētiķis administratore Elīna Evere, ignorējot maksātnespējīgās GĪKS Enerģētiķis statūtu nosacījumus, sabiedrības biedru kopsapulces vārdā, to pat reāli nesasaucot, nolemj izslēgt no sabiedrības visus tās biedrus, izņemot Andri Bērziņu, kā arī atcelt visus sabiedrības valdes locekļus.” liecina vai nu par juridisko analfabētismu vai par tiesisko nihilismu sensācijas vārdā – pēc maksātnespējas pasludināšanas sapulces funkcijas pilda administrators. Kā administrators var pats sevi sasaukt?
Tālāk, piemēram, rakstā norādīts: “..garāžām, kas būvētas par GĪKS Enerģētiķis biedru naudas līdzekļiem un darbu pagājušā gadsimta 70.gados…” – jānorāda, ka daži “biedri” 70. gados nebija vēl sākuši iet skolā, daži – nebija pat dzimuši!

Treškārt, ir kļūdas arī faktos, piem., A.Vīnkalns nav izsniedzis man prokūru.

Atbildēt

krimināls Latvijā

30.11.2017. 18:04

Tieši tāpet savāca zemi zem daudzdzīvokļu mājām, kaut gan zeme zem mājām pieākas māju īpašniekiem.

Atbildēt

Normunds Šlitke

30.11.2017. 17:48

»

?

Paldies par skaidrojumu! Bet zemes īpašniekam tomēr ir jāsaņem nomas maksa par savu īpašumu un galu galā to ir jāmaksā garāžu īpašniekiem. Īsti nesaprotu tā kooperatīva lomu, bet diez vai ir loģiski, ka zemes īpašnieks naudu drīkst piedzīt tikai no kooperatīva, bet tas vienkārši pasludina maksātnespēju...


Prasība bija par laiku, kad īpašuma tiesības uz garāžām zemesgrāmatā bija nostiprinātas kooperatīvam. Biedri tās ieguva jau pēc prasības apmierināšanas uz bezatlīdzības darījuma pamata.

Tādejādi te pat regress lāga nesanāk - vienīgi piedziņas vēršana uz apdāvināto (biedru un nebiedru) mantu.

Atbildēt

?

30.11.2017. 17:40

»

Justice

Pret garāžu īpašnieku kooperatīvu tiek celta prasība par zemes nomas maksu. No kooperatīva nospriež piedzīt nomas maksu. Kooperatīvs kļūst maksātnespējīgs. Par maksātnespējas administratoru kļūst personāži, kuri prasīja no kooperatīva nomas maksu un maksātnespēju. Tagad kooperatīva maksātnespējas procesā...


Paldies par skaidrojumu! Bet zemes īpašniekam tomēr ir jāsaņem nomas maksa par savu īpašumu un galu galā to ir jāmaksā garāžu īpašniekiem. Īsti nesaprotu tā kooperatīva lomu, bet diez vai ir loģiski, ka zemes īpašnieks naudu drīkst piedzīt tikai no kooperatīva, bet tas vienkārši pasludina maksātnespēju. Vai nu kļūda bija prasīt naudu nevis no konkrētiem garāžu īpašniekiem, bet no kooperatīva, kuram nekas nepieder, vai tomēr garāžas īpašnieki ir atbildīgi par kooperatīva parādiem.

Atbildēt

Normunds Šlitke

30.11.2017. 17:36

»

Justice

Pret garāžu īpašnieku kooperatīvu tiek celta prasība par zemes nomas maksu. No kooperatīva nospriež piedzīt nomas maksu. Kooperatīvs kļūst maksātnespējīgs. Par maksātnespējas administratoru kļūst personāži, kuri prasīja no kooperatīva nomas maksu un maksātnespēju. Tagad kooperatīva maksātnespējas procesā...


Aizmirsi pateikt, ka garāžas piederēja kooperatīvam, kas tiesvedības laikā tās izdalīja saviem biedriem bez maksas - pat neprasot iemaksāt kolekti nomas maksas parādam zemes īpašniekiem.

Civillikuma 1927. pants nosaka, ka manta atzīstama par dāvinātu tikai tiktāl, ciktāl no tās atvilkti dāvinātāja parādi. Tajā gadījuma, kad dāvinātājs nespēj samaksāt parādus, kuri viņam bijuši dāvināšanas laikā, nevien viņa kreditori var prasīt sev apmierinājumu no viņa dāvanas, bet arī viņš pats var prasīt no apdāvinātā, lai no viņa dāvinātās mantas dod atpakaļ šo parādu samaksai vajadzīgo daļu. Noruna starp dāvinātāju un apdāvināto par to, ka pēdējais neatbild par pirmā parādiem, ir spēkā pret kreditoriem tikai tad, ja viņi tai piekrituši.

To paredz arī Maksātnespējas likums (96. un 97. pants), kas par dāvinājumu kvalificē katru bezatlīdzības darījumu.

Un vēl aizmirsi pateikt, ka garāžas tiek pirktas, nevis atņemtas, tostarp, izmantojot izpirkuma tiesības - tiesas ceļā.

Atbildēt

Normuns Šlitke

30.11.2017. 17:25

Nu nav jau tā, ka viss te ir noticis likumīgi - kamēr zemes likumīgie īpašnieki Dzintars Abuls un Velta Lazda tiesājās par savām īpašuma tiesībām uz zemi (skat., Satversmes tiesas lietu Nr. 2002-12-01), 1993. gada 4. novembrī (proti – vairāk kā pusotru gadu pēc iespējamā termiņa) tika nodibināta Garāžu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "ENERĢĒTIĶIS", kas pasludināja sevi par līdzīga, uz likuma pamata darbību izbeiguša, identiska nosaukuma PSRS garāžu kooperatīva saistību un tiesību pārņēmēju – likums "Par Latvijas Republikas likuma «Par kooperatīvajām (kopdarbības) sabiedrībām» spēkā stāšanās kārtību" 2. pants noteica, ka visām kooperatīvajām (kopdarbības) sabiedrībām, savienībām un to uzņēmumiem, kas nodibināti pirms šā likuma stāšanās spēkā, līdz 1992. gada 1. martam jāpārreģistrējas Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā, nodrošinot statūtu atbilstību likumam «Par kooperatīvajām (kopdarbības) sabiedrībām» un paraugstatūtiem, vai jālikvidējas šajā likumā noteiktajā kārtībā.

Tālāk jau viss gāja “kā pa diedziņu” - nosaukums sakrīt, dokumenti izskatās nevainojami, īpašuma tiesības uz bezsaimnieka mantu, kas pēc likuma piekrita valstij vai Dzintaram Abulam un Veltai Lazdai, tika reģistrētas tikko nodibinātajai Garāžu īpašnieku kooperatīvajai sabiedrībai "ENERĢĒTIĶIS".

Pēcāk, ignorējot pašu noslēgtos līgumus ar Dzintaru Abulu un Veltu Lazdu, ~160'000 euro vērtās garāžas bez maksas tika izdalītas jaunā kooperatīva biedriem, tā Garāžu īpašnieku kooperatīvo sabiedrību "ENERĢĒTIĶIS", zemes īpašnieku ieskatā, novedot līdz maksātnespējai, par ko atbildība pārdiedzēta Krimināllikuma 196., 213. un 220. pantos.

Līdzīgas shēmas ir realizētas arī cietviet Latvijā, skat., piem., http://ejuz.lv/barinu

Atbildēt

Vaira3000

30.11.2017. 17:06

»

Pietiek

par rakstiem apmaksai pieņemat EUR vai ari RUB der


no jums tikai par labpratigu blow-job

Atbildēt

Justice

30.11.2017. 17:01

»

?

Vai var kāds saprotami izstāstīt lietas būtību


Pret garāžu īpašnieku kooperatīvu tiek celta prasība par zemes nomas maksu. No kooperatīva nospriež piedzīt nomas maksu. Kooperatīvs kļūst maksātnespējīgs. Par maksātnespējas administratoru kļūst personāži, kuri prasīja no kooperatīva nomas maksu un maksātnespēju. Tagad kooperatīva maksātnespējas procesā no kooperatīva prasītā zemes nomas maksa tiek prasīta jau no fiziskajām personām garāžu īpašniekiem, lai gan viņi nav bijuši lietas dalībnieki prasībā par nomas maksas piedziņu no kooperatīva. Respektīvi, tiek prasīts, lai par kooperatīva kā juridiskās personas parādiem atbild tās dalībnieki; kaut kas līdzīgs kā prasīt, lai par akciju sabiedrības parādiem principiāli atbild akcionāri, lai gan likums noteic, ka akcionāri neatbild par akciju sabiedrības parādiem un akciju sabiedrība neatbild par akcionāru parādiem. Reideru mērķis ir par kapeikām (kooperatīva parādu) pārņemt fiziskajām personām piederošās garāžas, tādā veidā apgrūtināto un mazvērtīgo zemes gabalu padarot par neapgrūtinātu un ļoti vērtīgu. Un tad jau ar vai bez visām pārņemtajām garāžām par ļoti labu cenu pārdot Alfa/Linstow. Citiem vārdiem, ar ārēji šķietami tiesiskām metodēm ļoti labi nopelnīt gan uz vēsturisko zemes īpašnieku rēķina, gan uz garāžu īpašnieku rēķina.

Atbildēt

?

30.11.2017. 16:27

Vai var kāds saprotami izstāstīt lietas būtību?
Cik es saprotu, tad garāžas ir uz īpašnieku zemes un nav maksāta nomas maksa, un tāpēc garāžas apķīlātas. Kur tur ir nelikumības?

Atbildēt

PIETIEK

30.11.2017. 16:15

»

Pietiek

par rakstiem apmaksai pieņemat EUR vai ari RUB der


Kāds faktiņš nepareizs rakstā vai kā?:)

Atbildēt

Pietiek

30.11.2017. 16:01

par rakstiem apmaksai pieņemat EUR vai ari RUB der?

Atbildēt

interesanti,

30.11.2017. 15:50

vai tas ir tas pats Arturs Snips, kurš kopā ar D.Īvānu trobelēja pret Daugavpils HES... Latvijas "nacionālpatriots"?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kurš šitiem mērkaķiem iedeva granātu?

FotoAr Rail Baltica sarunas turpinās pa riņķi. Faktiski politiķi mēģina kaut kur nogrūst atbildību, kaut atbildīgo loks jau turpat ir - viņi paši.
Lasīt visu...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju...

Foto

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

Apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru...

Foto

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

Ja pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums...

Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...