Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gena

06.06.2022. 16:57

»

Karaļa Mindauga dzimta (Aglona).

Ar saviem komentāriem parādījāt savu bezjēdzību...


Redz kā: Tagad te daži cilvēkus sāk dalīt ne pēc paveiktiem darbiem, bet kā nacisti-pēc asinīm....

Atbildēt

jā, jā

06.06.2022. 16:56

»

Pīlēns

kandidēs uz prezidentu


Uz ANO prezidenta amatu...

Atbildēt

Pīlēns

06.06.2022. 16:21

kandidēs uz prezidentu.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta (Aglona).

06.06.2022. 14:24

»

karlovs

Vairai Viķei-Fteibergai jēgas nebija. Viņa 2007. gadā devās uz pelnītu atpūtu, bet pēc gada notika ekonomiska krīze. Vera neko neparedzēja


Ar saviem komentāriem parādījāt savu bezjēdzību.
VVF bija vispragmatiskākā no prezidentiem ,Latvijas tautas dvēsele .
Atceros ,kā biznesmeņus topošos ,kā gādīga māte veda tautās ,uz ASV .
Arī saku viņai milzīgu paldies par diplomātisku attiecību veidošanu ar Krieviju ,(Baltkrieviju ) !
Cerams daudziem Abrenes atdošanas jautājuma kritiķiem,kopš 24. februāra ( un Krimas ieņemšanas ) , jautājumu nav ,no kā mūsu tautu pasargāja ex prezidente Vaira Vīķe .
Negribu krievus (slāvus ) vainot notikušajā ar Latviju 1939-45 gados , jo Džugašvilli un visa tā sionistu banda ir ģenētiskie kaukāza izcelsmes ebreju cilts - Haplogroup G2a1 ,,,,un nevis slāvi ,krieviņi -krivicu ,rūsiņi,rissiči cilts .
Šie paši sionisti pašreiz pie varas Ukrainā ,kā praidu gājienu organizātors Tigrans Avagjans .
https://youtu.be/ntJAGbdJKWM
Бывший заместитель министра МВД Украины Тигран Авакян прокомментировал ситуацию, сложившуюся в Нагорном Карабахе

Atbildēt

karlovs

02.06.2022. 13:11

»

ty

Mums jau reāli neviena prezidenta nav bijis Visi tik kaut ko zem deguna bubina . Cits vispār izteikts dārzenis bija. Vaira kā jau bāba patika parunāt un paklaigāt, pazīmēties , bet jēgas jau ar nekādas nebija


Vairai Viķei-Fteibergai jēgas nebija. Viņa 2007. gadā devās uz pelnītu atpūtu, bet pēc gada notika ekonomiska krīze. Vera neko neparedzēja.

Atbildēt

Brālis Kaudzītis

02.06.2022. 12:42

»

jā, čangaļu zagļi

viņu neieredz kā katru gudru godīgu


Čangaļi apdzīvo Piebalgas pusi Vidzemē. Liepājniekam Pīlēnam nav nekāda sakara ar čangaļiem. Daudz čangaļu ir Valmieras politmafijas grupējumā. Liela varbūtība, ka Pīlēna simpātija Māris Kučinskis ir čangalis.

Atbildēt

č bauri savus bērnus nodzer

02.06.2022. 10:55

»

Pīlēns nav Martinsons

Pīlēns vāciešiem ielīda bez ziepēm. Tēlo smalku kundziņu, staipa teikumus un vārdus savā izredzētībā un vācu kārtībā. Bauri to nesaprot. Bauri domā bauru domas. Skic


re, daugavpilī jau 90 % nodzerti, tas ir ļoti cienāmi uzlielāmi un tad kauc :VISI VIENĀDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gribējāt gan .

Atbildēt

zoss

02.06.2022. 10:52

»

Pīlēns nav Martinsons

Pīlēns vāciešiem ielīda bez ziepēm. Tēlo smalku kundziņu, staipa teikumus un vārdus savā izredzētībā un vācu kārtībā. Bauri to nesaprot. Bauri domā bauru domas. Skic


Pīle ar savu Integrālās izglītības institūtu un Rubeņa sprediķiem pretendē uz bauru pamācītāju lomu. Politikā tieši neiešot, bet par prezi žīdiņa vietā nākamgad gan gribētu ielīst! Teiks, ka bezpartijisks un mīlēs visus.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta (Aglona).

02.06.2022. 10:27

Vai tiešām kāds latvietis ,balts , ņēmis sev uzvārdu " Pīlēns ? Vai tas ir kārtējais kaķis maisā ,un patiesībā ''Pālēns ,Pālens ", no tās pašas ēbreja Pālena sērijas ,kurš organizēja atentātu - Krievijas impērijas cara Pāvila I slepkavību .
Mīl šitie kažokus mainīt ,,,,un uzvārdus ,kā Zeļenskis (Zalanskis ,Zālāns ,Poroošenko -Valcmans ,Kasparovs -Vainštains ,Arestovičs -Эристович, Аваков- Аваггян -armēnijas ebrrejs ?Putins - Šlomovs ,Medvedevs arī cits ēbreju īstais uzvārds ,tapat kā Gundjāevam jūduklristietības virsganam u.tt)
Kad šie Latvijas politikā iet gribošie pierādīs savu paternitāti - ka pieder mūsu tēvzemes ģenētiskajam ciltskokam ( Baltis sea dna project ,,,,N1c1 dna project ,,,,Rurikid dna project ) ,tad runāsim tālāk par atbalstu vēlēšanās .
Citādi cilvēki ir tik naivi ,manipulējami ,kā Ukrainas ukrānu slāvu cilts ,kuri komiķa apmuļķoti caur komēdijšovu Kvartal 95 nobalsoja par mazizglītotu žīdu (mūsu variantā ebrejs uzvārdā ''KAIMIN''- savu ienaidnieku ...kura paspārnē zēla koirupcija .valsts izzagšana un vēlēsanās tikt ES no kuras pēc 12 gadu formalitāšu kārtošanam izsdtājās Lielbritānija -Brexit.

Atbildēt

Pīlēns - pelēkais kardināls?

02.06.2022. 09:54

Pīlēns izskatās un izklausās sakarīgs, taču mani neatstāj doma - vai tikai viņš nav kārtējais pelēkais kardināls... vismaz tāds iespaids rodas par cilvēķiem, kuri nevēlas uzņemties atbildību, tikai gudri runā, darbojas aizkulisēs un bīda sava biznesa lietas.

Atbildēt

jo kaut ko stulbāku pa AP

02.06.2022. 08:44

»

bļondars pūce kaimiņš............

jau jūsu šarikovi


tā kā puķins-pēdējā stadija. 2 mij pieminekļa demotāžai savāks un kā 'auseklītis' tu tū...laba ideja, tam naivie latvieši ziedos...pēdējais grābiens sarkaniem oudencijām aveniem....................

Atbildēt

Es

02.06.2022. 08:28

Pat ja lēti notic Vienotības pīlēniem, tad uzreiz var padomāt par tikai vienu aspektu: kāda ietekme uz šo ārprātīgo politiku (bondars, pūce, kaimiņš, "godājamie cilvēki" u.c.) būs vienam profesionālim - bezpartijniekam?

Nekāda! Es esmu atgriezies, lai strādātu. :D

Atbildēt

STEĶIM NO FIRMAS 4000 NODOKĻŌS

02.06.2022. 07:32

14 000 KABATĀ. BALTIK TAKSI!!!!!!!!!!!!!!!!! UZMANĪBU !!!! STRĀDĀ AR...............ZAUDĒJUMIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!un ta visur, visur , visur...puķinija

Atbildēt

sarkanie vēl var ciest zubrilas un līdējus

02.06.2022. 07:30

»

jā, čangaļu zagļi

viņu neieredz kā katru gudru godīgu


NEKAD SPĒJĪGOS, GODĪGOS

Atbildēt

jā, čangaļu zagļi

02.06.2022. 07:29

»

LOPĀS

ŠAMAIS MŪSU MAZĀS TAUTAS LIELAIS DĒLS ĻĪDZINĀS TĀDAI PAT DĀVANAI KĀ LEVICSS


viņu neieredz kā katru gudru godīgu

Atbildēt

LOPĀS

02.06.2022. 07:14

»

jk

Kā Pīlēns, astoņdesmito gadu vidū, no okupētās Latvijas tika uz ārzemēm studēt? Vai šamējais nav saistīts ar čeku


ŠAMAIS MŪSU MAZĀS TAUTAS LIELAIS DĒLS ĻĪDZINĀS TĀDAI PAT DĀVANAI KĀ LEVICSS.

Atbildēt

ty

02.06.2022. 05:50

»

valdis

Varbūt partijai par vilcēju vēl der,bet par Prezdentu nevelk.Prezidentam jābūt,kas spēj tautu iedvesmot.Kaut Kā Vaira,kas gan pārsvarā lidinājās pa pasauli,bet spēji skaidri noformulēt savas idejas


Mums jau reāli neviena prezidenta nav bijis Visi tik kaut ko zem deguna bubina . Cits vispār izteikts dārzenis bija. Vaira kā jau bāba patika parunāt un paklaigāt, pazīmēties , bet jēgas jau ar nekādas nebija

Atbildēt

VDK/VDD meistarklases

02.06.2022. 04:14

Šķēles un Valmieras grupējuma uzvaras gājiens par vietu zem oligarhu saules 1996.-1997. gadā nebija ilgs,

kāpēc Pīlēna un Liepājas grupējuma uzvaras gājiens par vietu zem oligarhu saules 2022. gadā būtu ilgāks?

Atbildēt

Ne jau tas ir svarīgi!

02.06.2022. 01:29

»

Dancotājs un ziņģētājs!

Bet tauta grib būt aunu bars? Nu kā bez gana, tā tak nedrīkst... Kaut nu valdīšana būtu nelgām žēlīga


Svarīgas ir tendences. Salīdzinot Vanckaru ar Pīlēnu.. cionisti nekad Pīlēnam neļautu lemt..

Atbildēt

Pīlēns nav Martinsons

02.06.2022. 01:27

»

Max

Celtnieku kartelis ir ļoti meistarīgs, māk pārgrupēties, piemēroties, tagad nobijušies, ka zaudēs kartelim svarīgo politisko ietekmi, attiecīgi ir izgudrojuši šādu veidojumu. Mārtinsons aiz šī veidojuma ir tikpat cik Pīlēns, tikai kā jau ierasts nerādās


Pīlēns vāciešiem ielīda bez ziepēm. Tēlo smalku kundziņu, staipa teikumus un vārdus savā izredzētībā un vācu kārtībā. Bauri to nesaprot. Bauri domā bauru domas. Skic!

Atbildēt

Zane

01.06.2022. 23:16

Viņš taču no Tautas partijas partijas, tur bija tāds jēdziens "ierindas biedrs", tā tika saukts Andris Šķēle, kad it kā bija aizgājis no amatiem. Pīlēns ir Šķēles skolnieks. Centīsies atkārtot Šķēles modeli, bet neejot pats nekur atklāti.

Atbildēt

Max

01.06.2022. 22:48

Celtnieku kartelis ir ļoti meistarīgs, māk pārgrupēties, piemēroties, tagad nobijušies, ka zaudēs kartelim svarīgo politisko ietekmi, attiecīgi ir izgudrojuši šādu veidojumu. Mārtinsons aiz šī veidojuma ir tikpat cik Pīlēns, tikai kā jau ierasts nerādās.

Atbildēt

Dancotājs un ziņģētājs!

01.06.2022. 22:32

»

ROFLMAO

Saeimas vēlēšanas jau tā ir FARSS. Izvēlies vienu no 16 zagļu bandām - partijām, un ceri, ka šie kleptokrāti būs labāki par citiem. Saeimas deputāti pārstāv partijbandas, nevis Latvijas tautu


Bet tauta grib būt aunu bars? Nu kā bez gana, tā tak nedrīkst... Kaut nu valdīšana būtu nelgām žēlīga!!!

Atbildēt

puikas šļupsti

01.06.2022. 21:39

"Mēs tomēr vēl vērtējam politiķa mandātu atkarībā no tā, kā tauta viņus novērtēja vēlēšanās."Ievēlēja?Labi,tagad ir drošības spilvens,var iet ministros.Uzmest vēlētājus atkal un atkal.

Atbildēt

hi

01.06.2022. 20:53

»

Raimis

Pīlēns un Sesks nav liekami augstos amatos kautvai uzvārdu dēļ, jo pēc uzvārda var spriest par raksturu


Sesks ir latviski nerunājošā jebreja un civilokupanta Zaharjina tulks un pakalpiņš. To Liepāka zina visi latviešu uzņēmēji un tāpēc par smerdeli Seski nav labās domās.
Pīlēns ir paēdis, miljonārs un, atbilstoši Maslova piramīdai, šim gribās kaut ko vairāk. Viņš negrib strādniekiem un speciālistiem maksāt normālas algas, bet grib būt visas Latvijas guru, garīgais tēvs, Skolotājs. Bet, nu jā, pareizi jau te raksta komentāros, ka Pīlēns ir salasījies ārzemju grāmatas un uzmetas naivuļiem, kuri par lekcijām maksā mizlu naudu, par skolotāju un pilnveidošanās instruktoru. Saprastu, ja Pīlēns pievērstos Dievturībai vai latvju dainām, bet tam viņam prātiņš par īsu.

Atbildēt

mm

01.06.2022. 20:51

baško dunduks

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

01.06.2022. 20:50

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava mentālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

Хм

01.06.2022. 20:34

»

Kasiņš

Cik dzirdēts, par stulbuma beidzot sāks sēdināt cietumā! Tu noteikti būsi starp pirmajiem


Ну да, зато потом, когда окажется, что в подрядах на восстановление Украины литовцы, эстонцы, поляки, но очень мало фирм из Латвии, будет крик " Почему наших компаний там нет". Или кто-то думает, что работы по востановлению Украины святой дух будет делать?

Atbildēt

Parastais iezemietis.

01.06.2022. 20:21

Autora doma - partijā nevar būt vairāk kā 100 biedru!
Ģeneāla atziņa. Ja nestartē vēlēšanàs, jāizstàjàs arā no partijas!!! Labs naratīvs.

Atbildēt

Indullis Durka no Dikļiem

01.06.2022. 20:06

»


Kāds riebeklis regulāri zog manas domas un daiļdalbus no izēstās atejas pēc tam, kad ar galvu dodos mūrī. Muļķuzeme. Untuns.

Atbildēt

domā uzvaras piemineklī?

01.06.2022. 19:57

»

Atmoda

Vai vispār te ir kāds, kas nav saistīts ar čeku


šaubos

Atbildēt

valdis

01.06.2022. 17:50

Varbūt partijai par vilcēju vēl der,bet par Prezdentu nevelk.Prezidentam jābūt,kas spēj tautu iedvesmot.Kaut Kā Vaira,kas gan pārsvarā lidinājās pa pasauli,bet spēji skaidri noformulēt savas idejas.

Atbildēt

ROFLMAO

01.06.2022. 17:28

Saeimas vēlēšanas jau tā ir FARSS. Izvēlies vienu no 16 zagļu bandām - partijām, un ceri, ka šie kleptokrāti būs labāki par citiem. Saeimas deputāti pārstāv partijbandas, nevis Latvijas tautu.

Šo farsu vairs nav kur "devalvēt" un degradēt - tas pats sevi devalvē un degradē.

Atbildēt

sesks

01.06.2022. 16:01

Pīlēns, līdzīgi Šlesera sektantiem, nodarbojas ar smadzeņu skalošanas biznesu, kur panaivi ļautiņi par milzu naudu sēž un klausās mācītāju no ārzemju grāmatām nošpikotas lekcijas.

Atbildēt

Хм

01.06.2022. 15:43

Непонятно, к чему эта словесная демагогия. С такой точки зрения партия уже получается, не отвечает Сатверсме? Потому что депутатов выдвигает партия, а народ только решает, выбрать этого кандидата или нет. И если партия не решит его выдвинуть, народу и решать нечего будет. А раз он выдвинут от партии, то он уже представляет не некий общий мифический народ Латвии, а только тех, кто его в эту партию принял и чью программу он поддерживает

Atbildēt

Mjā

01.06.2022. 15:23

Jaunais veidojums izvēlējies interesantu tehnoloģiju iekļūšanai 14.Saeimā.Lai cik pareizi ŗunātu Pīlēns,bez paša iesaistes aktīvajā politikā,viss sarunātais paliek vien populisma līmenī.Lai mani atvaino apvienības biedri,bet ,subjektīvi,neredzu nevienu augstas raudzes profesionāli,kurš atbilstu uzstādītajiem Pīlēna kritērijiem ,kādā no nozarēm.Tā kā kungs piesaka kārtējos shēmotājus EK ekonomikas atveseļošanas naudas ''apgūšanā''.Un šoreiz tas tiek pateikts tiešā tekstā,bez Rīdzenes un Tamužu pirts aizkulisēm.

Atbildēt

Labāk

01.06.2022. 15:05

»

Ej un pakaries, debilais Baško!

Pīlēns dara pareizi


Labāk seko krievu karakuģim 😅

Atbildēt

architekts

01.06.2022. 14:58

1.Pīlēns par premjeru virza pelēko un ar netīriem nagiem staigājošo Māri Kučinski.
2. Pīlēna partija sastāvēs no Zaļās partijas un Reģionu apvienības vecajiem vēžiem.
3. Pīlēns pateica, ka kreisā politika nevar izvilkt valsti no krīzes. Bet labējā politika ir tā, kas aizstāv biznesmeņu, banku un miljonāru intereses. 99% latviešu ir strādnieki un darba ņēmēji, kuri Pīlēnam ir pie pakaļas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...