Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Godātais!

30.10.2019. 07:43

»

zemnieks

Kad tiesās kolaborantu Vonsoviču, tad šis brēks, ka ir patriots un atbalstīja Levitu valsts prezidenta amatam. To, ka piemēram 1982.gadā šis darīja visu, lai netiktu atjaunota neatkarīga Latvijas valsts - to šis mēsls neteiks


Nosauciet kaut vienu iemeslu, kas jūs vedina domāt, ka noziedzīgā PSRS un LPSR režīma valstspersonas - komunisti, čekisti, kuri jau tajā laikā realizēja cionistiskā kosmopolītiskā nacisma genocīdu pret latviešu tautu, tiktu sodīti nākotnē? Sazagušies - prihvatizējuši "tiesiski" ar saviem likumiem visas sabiedrības materiālis labumus viņi pat gūst morālu atbalstu - algu par saviem noziegumiem, esot galvenajos valsts amatos - Bičkovičs AT, Maizītis SAB, Mežviets DP, VDK virsnieks A. Borovkovs VDD galvenais juridiskais konsultants utt. utt. Tiesnešu, prokuroru un policijas amatos. Visādās valsts kapitāldaļu sabiedrību valdēs, padomēs, komisijās, augstskolu rektoru amatos utt.

Atbildēt

Godātais!

30.10.2019. 07:25

»

zemnieks

Kad tiesās kolaborantu Vonsoviču, tad šis brēks, ka ir patriots un atbalstīja Levitu valsts prezidenta amatam. To, ka piemēram 1982.gadā šis darīja visu, lai netiktu atjaunota neatkarīga Latvijas valsts - to šis mēsls neteiks


Vai tiešām uzskatāt, ka ir atjaunota solītā "18 novembra republika"? Paskatieties labi! Darba nosaukums Kolaborants pat nevedina domāt tā! Kolaborants ir personas raksturojums, personas, kura pielāgojas un gūst labumu visās politiskās pārmaiņās. Kur jūs redzat Latvijas neatkarību? Pirmais noteikums ir sava nauda. LVL ir likvidēts, LB zeltu izmantot ir pilnvarota Brisele. LV parāds tulīt sasniegs 14 miljardus €, slepenie tautai aizdevumu nosacījumi nosaka LV politiku. Slepena darba grupa reda cionistu izveidotu likumdošanu, bet Saeima automātiski nobalso. LV ir likvidēta demokrātija. Ar 2019. gadu izveidota centralizēta vara VDD, kura izveidojusi VDK stilā centralizētu un slepenu arhīvu par ikvienu LV pilsoni un iedzīvotāju kontroles un brīvību ierobežošanas nolūkos! Finansu instrumentiem tiek grauta ekonomika.

Rīgā un Latvijā, lai kontrolētu un sodītu ikvienu, sāk ieviest totālu kontroli policijas auto - trafarētus un netrafarētus aprīko ar 360 grādu novērošanas kamerām. Ielās ievieš kameras, kas identificē personu pēc tās sejas vaibstiem un īpatnās gaitas. Kā tas izpaužas? Piem tādas kameras ir Maskavā. Maskavā iebrauc uzbeks un nejauši pāriet ielu pie sarkanās gaismas. Soda kvīts par šo pārkāpumu nonāk viņa dzīvesvietas adresē Uzbekijā.

Ar 2019. gadu Saeima steidzamības kārtā grozīja likumdošanu, kas noslepenojusi CVK Cimdara iepriekšējo darbu balsu skaitīšanā, bet jaunai CVK vad. K. Bērziņai piešķirta pielaide valsts noslēpumiem, kas viņai uzliek par pienākumu balsis skaitīt saskaņā ar VDD norādēm. Mēs dzīvojam cionistiskā kosmopolītiskā nacisma genocīda apstākļos.

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Ja ES valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad "gudro" vārdā atbildēs amerikāņu vai ķīniešu un japāņu lielgabali. Briesmu gadījumā "gudrie" draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm."

Atbildēt

zemnieks

29.10.2019. 22:29

»

„Mēs, Latvijas juristi,

ikdienā pārstāvam dažādus uzskatus, tomēr mūs vieno rūpes par mūsu valsts nākotni. Rūpīgi analizējot Latvijas politisko attīstību un izaicinājumus Latvijas valstiskumam, konsekventi nosliecamies par Egilu Levitu Valsts prezidenta amatā.................Latvijas valstij šodien ir nepieciešams Egils Levits...


Kad tiesās kolaborantu Vonsoviču, tad šis brēks, ka ir patriots un atbalstīja Levitu valsts prezidenta amatam. To, ka piemēram 1982.gadā šis darīja visu, lai netiktu atjaunota neatkarīga Latvijas valsts - to šis mēsls neteiks.

Atbildēt

„Mēs, Latvijas juristi,

29.10.2019. 21:47

ikdienā pārstāvam dažādus uzskatus, tomēr mūs vieno rūpes par mūsu valsts nākotni. Rūpīgi analizējot Latvijas politisko attīstību un izaicinājumus Latvijas valstiskumam, konsekventi nosliecamies par Egilu Levitu Valsts prezidenta amatā.................Latvijas valstij šodien ir nepieciešams Egils Levits Valsts prezidenta amatā.”

Vēstuli parakstījuši: Gundars Āboliņš, Dzintra Amerika, Diāna Apse, Sandija Audzere , Indulis Balmaks, Jānis Bordāns, Toms Bordāns, Krišjānis Bušs, Māris Butāns, Ilma Čepāne, Kristīne Drēviņa , Romāns Dončenko , Ilze Freimane, Kaspars Freimanis, Dina Gailīte, Elīna Grigore-Bāra, Ingrīda Kariņa-Bērziņa, Veronika Krūmiņa, Dainis Lasmanis, Māris Leja, Māris Lejnieks, Aldis Lieljuksis, Lauris Liepa, Gatis Litvins, Aleksandrs Ļeščinskis, Artis Mežgailis, Jānis Neimanis, Jānis Ozols, Lauma Paegļkalna, Edgars Pastars, Uldis Pētersons, Vija Piziča, Jānis Pleps, Guntars Ploriņš, Edijs Poga, Solveiga Pone, Lāsma Poruka, Inga Putra, Zane Rasnača, Daiga Rezevska, Ilze Skultāne, Velga Slaidiņa, Dace Šulmane, Inga Tenisa, Signe Terihova, Kalvis Torgāns, Ingrīda Veikša, Ieva Višķere, Rudīte Vīduša, Inese Volkova, Romualds Vonsovičs, Uģis Zeltiņš, Gvido Zemribo, Ineta Ziemele.

Atbildēt

Stiflera mammu suņa pozā

29.10.2019. 20:44

»

77

Nēesmu ne romčiks ne fomčiks ne kāds pat tuvu tam. Vienkārši pusdienojot mēdzu ieslēgt kaut ko izklaidējošu un šoreiz nonācu pietiek. Uzrakstīju arī komentāru un spriežot pēc reakcijas pilnīgi nejauši būšu trāpījis desmitniekā. Katrā ziņā ir trīs pazīmes, pēc kurām var spriest ka komentāra rakstītājs...


Loģika gan tev nestrādā, jo domā, ka vienīgie, kas taviem komentāriem piekomentē, ir tikai "izdevēji".
Advokātam būtu jābūt ar veselu saprātu, varbūt tāpēc tu neesi romčiks, bet gan jau tikai maskējies.
Nu neko. Gsidi grāmatu un lasi vesels :D

Atbildēt

Jautājums

29.10.2019. 19:26

Kad būs tāda pati grāmata par korumpantu un Padomju kolobracionistu, pašreizējo finanšu ministru Jāni Reiru?

Atbildēt

Redzi, domāt un lemt var tad, ja ir patiesa informācija

29.10.2019. 18:54

»

hm

Es jau saprotu, naudiņa iztērēta, lapas aprakstītas, bet...


LV ir tikai cionistu informācija, bet patiesā tiek sagrozīta un slēpta. Publiski ierosinātās mediju tēmas ir cionistu vadītas, veidojot sabiedrisko apziņu. Kam pieder pagātnes un šodienas informācija, tam pieder nākotne!

Atbildēt

lauķis

29.10.2019. 18:29

»

Liberālis

Vienīgā tauta, kas nepārtraukti domā par pagātni ir krievi - viņi bez apstājas domā par caru, par Staļinu un 2.Pasaules karu, ko šamējie caus par "lielo tēvijas karu...


Pilnīgi piekrītu.Diemžēl ir viena niansīte,Kremlī valda žīdu cionisti,ar Šelomovu un Āronu Mendeli priekšgalā.

Atbildēt

Liberālis

29.10.2019. 18:21

»

hm

Es jau saprotu, naudiņa iztērēta, lapas aprakstītas, bet...


Vienīgā tauta, kas nepārtraukti domā par pagātni ir krievi - viņi bez apstājas domā par caru, par Staļinu un 2.Pasaules karu, ko šamējie caus par "lielo tēvijas karu".
Paskaties krievu filmas, seriālus un raidījumus - tikai "dižā" pagātne un "stiprās valsts" vēsture. Viņi nerāda parastā krieva parasto ikdienu nabadzīgajā un totalitārajā Krievijā.

Atbildēt

Bazēns

29.10.2019. 18:04

mūs vairāk interesē kas izzaga un turpina izzagt Latvijas uzņēmumus...tāpat arī vācijas parāds Latvijas tautai jau pārsniedzis 147 miljardus eiro, kā nesen ziņoja Ekspertu Alianse.

Atbildēt

hm

29.10.2019. 18:02

Es jau saprotu, naudiņa iztērēta, lapas aprakstītas, bet ... .
Vai latvieši spēj domāt tikai par pagātni, par pagājušo vien. Vēstures aprakstītāju, kā kādreiz teica, nav kur ķieģelim nokrist. Un tikai par to, kas pirms 30 gadiem.
Vai par to,kas notiek šodien arī tikai pēc 30 gadiem aprakstīsim ar līdzīgu attieksmi?
Padomju laikos izdeva ļoti daudzas grāmatas, kuras stāstīja par laicīgām tēmām. Un labas grāmatas.
Rakstnieki degradējušies, šodienas dzīve un notikumi ir tabu? Vai atkal jāgaida padomju laiki, lai literatūrā parādītos tēmas, ko domā un kā dzīvo, ar kādām problēmām saskaras šodienas latviešu cilvēks.

Atbildēt

Patriotiskais gars

29.10.2019. 17:44

»

HMR

Resnais policijas priekšnieks Ķuzis, kurš okupācijas gados bija milicis un stiprināja režīmu, kas pret latviešu tautu veica genocīdu - tagad meklē vainīgo latvieti, kurš atļāvās paust taisnību un uz okupantu staba uzrakstīja vārdu "okupanti...


Malači Policija,te ir eiropas vērtību SAULES MŪŽA LATVIJA,nevis ukrbanderija.ukrbanderija jau tāda beztiesiska pārvērtās pāris desmitu mācekļu arī no Latvijas!VIENS LIKUMS VIENA TAISNĪBA VISIEM.

Atbildēt

Zinatājs

29.10.2019. 17:43

»

Ļoti labi!

Pēc tam par AT tiesnesi Bičkoviču, SAB Maizīti, DP Mezmietu


Suņu ēdaju komandas komentars -paredzami

Atbildēt

HMR

29.10.2019. 17:29

»

ha-ha

Pēc kāda medijā ziņas pret patriotiem,kuri ir uzrakstījuši Pārdaugavas monstra pareizo nosaukumu,ir ierosināta krimināllietā


Resnais policijas priekšnieks Ķuzis, kurš okupācijas gados bija milicis un stiprināja režīmu, kas pret latviešu tautu veica genocīdu - tagad meklē vainīgo latvieti, kurš atļāvās paust taisnību un uz okupantu staba uzrakstīja vārdu "okupanti".
Iekšlietu ministr Ģirģen, patriec no amata to okupantu pakalpiņu un nejēgu Ķuzi! Un izdod rīkojumu, lai jau tuvākajā laikā okupantu stabs tiek uzspridzināts un nolīdzināts līdz ar zemi.

Atbildēt

ha-ha

29.10.2019. 16:35

Pēc kāda medijā ziņas pret patriotiem,kuri ir uzrakstījuši Pārdaugavas monstra pareizo nosaukumu,ir ierosināta krimināllietā.

Atbildēt

daudzi mēsli sadarbojās

29.10.2019. 15:30

»

Ļoti labi!

Pēc tam par AT tiesnesi Bičkoviču, SAB Maizīti, DP Mezmietu


Arī NBS komandieri Kalniņu, kurš bija oficieris okupantu armijā un zvērēja, netaupot dzīvību, sargāt boļševistisko okupācijas režīmu.
Un resno poicijas priekšnieku Ķuzi, kurš kā milicis kalpoja okupantu režīmam un ķēra arī tos, kuri naktī pa kluso izkāra sarkanbaltsarkano karogu.

Atbildēt

Ļoti labi!

29.10.2019. 15:10

Pēc tam par AT tiesnesi Bičkoviču, SAB Maizīti, DP Mezmietu.

Atbildēt

77

29.10.2019. 14:21

»

hahahahahaha

Izskatās, romčiks ķēries pie komentāru rakstīšanas. Nu gan zemu kritis tovāriščs


Nēesmu ne romčiks ne fomčiks ne kāds pat tuvu tam. Vienkārši pusdienojot mēdzu ieslēgt kaut ko izklaidējošu un šoreiz nonācu pietiek. Uzrakstīju arī komentāru un spriežot pēc reakcijas pilnīgi nejauši būšu trāpījis desmitniekā. Katrā ziņā ir trīs pazīmes, pēc kurām var spriest ka komentāra rakstītājs ir tā saucamais ,,izdevējs,,. Vienu pazīmi atklāšu - kam gan ja ne ,,izdevējam,, varētu ,,kost acīs,, mans komentārs.

Atbildēt

77

29.10.2019. 14:01

»

???

Latvijā ir vesels bars plaši zināmu koloborantu, kuru darbības izskatīšana būtu tiešs Latvijas prokuratūras un tiesas uzdevums. Sākot ar Gorbunovu, Brigmani, Ameriku, Riekstiņu,Lembergu etc, etc. Noteikti, arī šīs grāmatas varonis. Taču gribētos dzirdēt no autoriem, ar ko īpašu autoru uzmanību izpelnījās...


Pilnīgi piekrītu, ka valsts pilna ar daudz nopietnākiem koloborantiem. Taču LL būs saņēma pasūtījumu un raksta. Cik tur tā darba. Ko rakstīt jau īsti laikam nav, tāpēc te cenšās atrast vēl kaut ko ar aģitācijas palīdzību. Savukārt iemesli varētu būt kādi tiesas procesi, kuros advokāts pārstāvējis procesu uzvarētājus. Kam interesā, iesaku papētīt pēdējo gadu Vansoviča uzvarētos procesus un šajos procesos zaudējušos. Starp viņiem, visticamāk, meklējami šī projekta pasūtītāji.

Atbildēt

augstāko sodamēru šim kroplim!

29.10.2019. 13:02

»

???

Latvijā ir vesels bars plaši zināmu koloborantu, kuru darbības izskatīšana būtu tiešs Latvijas prokuratūras un tiesas uzdevums. Sākot ar Gorbunovu, Brigmani, Ameriku, Riekstiņu,Lembergu etc, etc. Noteikti, arī šīs grāmatas varonis. Taču gribētos dzirdēt no autoriem, ar ko īpašu autoru uzmanību izpelnījās...


Šis kolaborants laikam kā tiesnesis notiesāja vairākus latviešus, kuri vārdos iestājās par 18.novembra Latvijas atjaunošanu. Ja vēl mežos būtu nacionālie partizāni, tad esmu pilnīgi drošs, ka kolaborants šiem patriotiem būtu piespriedis nāvessodu.
Kolaborants darīja visu, lai Latvijā maksimāli ilgi būtu krievu okupācijas režīms.

Atbildēt

???

29.10.2019. 12:54

Latvijā ir vesels bars plaši zināmu koloborantu, kuru darbības izskatīšana būtu tiešs Latvijas prokuratūras un tiesas uzdevums. Sākot ar Gorbunovu, Brigmani, Ameriku, Riekstiņu,Lembergu etc, etc. Noteikti, arī šīs grāmatas varonis. Taču gribētos dzirdēt no autoriem, ar ko īpašu autoru uzmanību izpelnījās tieši šis koloborants, nevis citi, daudz zināmāki un redzmāki?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...