Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Godātais!

30.10.2019. 06:43

»

zemnieks

Kad tiesās kolaborantu Vonsoviču, tad šis brēks, ka ir patriots un atbalstīja Levitu valsts prezidenta amatam. To, ka piemēram 1982.gadā šis darīja visu, lai netiktu atjaunota neatkarīga Latvijas valsts - to šis mēsls neteiks


Nosauciet kaut vienu iemeslu, kas jūs vedina domāt, ka noziedzīgā PSRS un LPSR režīma valstspersonas - komunisti, čekisti, kuri jau tajā laikā realizēja cionistiskā kosmopolītiskā nacisma genocīdu pret latviešu tautu, tiktu sodīti nākotnē? Sazagušies - prihvatizējuši "tiesiski" ar saviem likumiem visas sabiedrības materiālis labumus viņi pat gūst morālu atbalstu - algu par saviem noziegumiem, esot galvenajos valsts amatos - Bičkovičs AT, Maizītis SAB, Mežviets DP, VDK virsnieks A. Borovkovs VDD galvenais juridiskais konsultants utt. utt. Tiesnešu, prokuroru un policijas amatos. Visādās valsts kapitāldaļu sabiedrību valdēs, padomēs, komisijās, augstskolu rektoru amatos utt.

Atbildēt

Godātais!

30.10.2019. 06:25

»

zemnieks

Kad tiesās kolaborantu Vonsoviču, tad šis brēks, ka ir patriots un atbalstīja Levitu valsts prezidenta amatam. To, ka piemēram 1982.gadā šis darīja visu, lai netiktu atjaunota neatkarīga Latvijas valsts - to šis mēsls neteiks


Vai tiešām uzskatāt, ka ir atjaunota solītā "18 novembra republika"? Paskatieties labi! Darba nosaukums Kolaborants pat nevedina domāt tā! Kolaborants ir personas raksturojums, personas, kura pielāgojas un gūst labumu visās politiskās pārmaiņās. Kur jūs redzat Latvijas neatkarību? Pirmais noteikums ir sava nauda. LVL ir likvidēts, LB zeltu izmantot ir pilnvarota Brisele. LV parāds tulīt sasniegs 14 miljardus €, slepenie tautai aizdevumu nosacījumi nosaka LV politiku. Slepena darba grupa reda cionistu izveidotu likumdošanu, bet Saeima automātiski nobalso. LV ir likvidēta demokrātija. Ar 2019. gadu izveidota centralizēta vara VDD, kura izveidojusi VDK stilā centralizētu un slepenu arhīvu par ikvienu LV pilsoni un iedzīvotāju kontroles un brīvību ierobežošanas nolūkos! Finansu instrumentiem tiek grauta ekonomika.

Rīgā un Latvijā, lai kontrolētu un sodītu ikvienu, sāk ieviest totālu kontroli policijas auto - trafarētus un netrafarētus aprīko ar 360 grādu novērošanas kamerām. Ielās ievieš kameras, kas identificē personu pēc tās sejas vaibstiem un īpatnās gaitas. Kā tas izpaužas? Piem tādas kameras ir Maskavā. Maskavā iebrauc uzbeks un nejauši pāriet ielu pie sarkanās gaismas. Soda kvīts par šo pārkāpumu nonāk viņa dzīvesvietas adresē Uzbekijā.

Ar 2019. gadu Saeima steidzamības kārtā grozīja likumdošanu, kas noslepenojusi CVK Cimdara iepriekšējo darbu balsu skaitīšanā, bet jaunai CVK vad. K. Bērziņai piešķirta pielaide valsts noslēpumiem, kas viņai uzliek par pienākumu balsis skaitīt saskaņā ar VDD norādēm. Mēs dzīvojam cionistiskā kosmopolītiskā nacisma genocīda apstākļos.

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Ja ES valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad "gudro" vārdā atbildēs amerikāņu vai ķīniešu un japāņu lielgabali. Briesmu gadījumā "gudrie" draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm."

Atbildēt

zemnieks

29.10.2019. 21:29

»

„Mēs, Latvijas juristi,

ikdienā pārstāvam dažādus uzskatus, tomēr mūs vieno rūpes par mūsu valsts nākotni. Rūpīgi analizējot Latvijas politisko attīstību un izaicinājumus Latvijas valstiskumam, konsekventi nosliecamies par Egilu Levitu Valsts prezidenta amatā.................Latvijas valstij šodien ir nepieciešams Egils Levits...


Kad tiesās kolaborantu Vonsoviču, tad šis brēks, ka ir patriots un atbalstīja Levitu valsts prezidenta amatam. To, ka piemēram 1982.gadā šis darīja visu, lai netiktu atjaunota neatkarīga Latvijas valsts - to šis mēsls neteiks.

Atbildēt

„Mēs, Latvijas juristi,

29.10.2019. 20:47

ikdienā pārstāvam dažādus uzskatus, tomēr mūs vieno rūpes par mūsu valsts nākotni. Rūpīgi analizējot Latvijas politisko attīstību un izaicinājumus Latvijas valstiskumam, konsekventi nosliecamies par Egilu Levitu Valsts prezidenta amatā.................Latvijas valstij šodien ir nepieciešams Egils Levits Valsts prezidenta amatā.”

Vēstuli parakstījuši: Gundars Āboliņš, Dzintra Amerika, Diāna Apse, Sandija Audzere , Indulis Balmaks, Jānis Bordāns, Toms Bordāns, Krišjānis Bušs, Māris Butāns, Ilma Čepāne, Kristīne Drēviņa , Romāns Dončenko , Ilze Freimane, Kaspars Freimanis, Dina Gailīte, Elīna Grigore-Bāra, Ingrīda Kariņa-Bērziņa, Veronika Krūmiņa, Dainis Lasmanis, Māris Leja, Māris Lejnieks, Aldis Lieljuksis, Lauris Liepa, Gatis Litvins, Aleksandrs Ļeščinskis, Artis Mežgailis, Jānis Neimanis, Jānis Ozols, Lauma Paegļkalna, Edgars Pastars, Uldis Pētersons, Vija Piziča, Jānis Pleps, Guntars Ploriņš, Edijs Poga, Solveiga Pone, Lāsma Poruka, Inga Putra, Zane Rasnača, Daiga Rezevska, Ilze Skultāne, Velga Slaidiņa, Dace Šulmane, Inga Tenisa, Signe Terihova, Kalvis Torgāns, Ingrīda Veikša, Ieva Višķere, Rudīte Vīduša, Inese Volkova, Romualds Vonsovičs, Uģis Zeltiņš, Gvido Zemribo, Ineta Ziemele.

Atbildēt

Stiflera mammu suņa pozā

29.10.2019. 19:44

»

77

Nēesmu ne romčiks ne fomčiks ne kāds pat tuvu tam. Vienkārši pusdienojot mēdzu ieslēgt kaut ko izklaidējošu un šoreiz nonācu pietiek. Uzrakstīju arī komentāru un spriežot pēc reakcijas pilnīgi nejauši būšu trāpījis desmitniekā. Katrā ziņā ir trīs pazīmes, pēc kurām var spriest ka komentāra rakstītājs...


Loģika gan tev nestrādā, jo domā, ka vienīgie, kas taviem komentāriem piekomentē, ir tikai "izdevēji".
Advokātam būtu jābūt ar veselu saprātu, varbūt tāpēc tu neesi romčiks, bet gan jau tikai maskējies.
Nu neko. Gsidi grāmatu un lasi vesels :D

Atbildēt

Jautājums

29.10.2019. 18:26

Kad būs tāda pati grāmata par korumpantu un Padomju kolobracionistu, pašreizējo finanšu ministru Jāni Reiru?

Atbildēt

Redzi, domāt un lemt var tad, ja ir patiesa informācija

29.10.2019. 17:54

»

hm

Es jau saprotu, naudiņa iztērēta, lapas aprakstītas, bet...


LV ir tikai cionistu informācija, bet patiesā tiek sagrozīta un slēpta. Publiski ierosinātās mediju tēmas ir cionistu vadītas, veidojot sabiedrisko apziņu. Kam pieder pagātnes un šodienas informācija, tam pieder nākotne!

Atbildēt

lauķis

29.10.2019. 17:29

»

Liberālis

Vienīgā tauta, kas nepārtraukti domā par pagātni ir krievi - viņi bez apstājas domā par caru, par Staļinu un 2.Pasaules karu, ko šamējie caus par "lielo tēvijas karu...


Pilnīgi piekrītu.Diemžēl ir viena niansīte,Kremlī valda žīdu cionisti,ar Šelomovu un Āronu Mendeli priekšgalā.

Atbildēt

Liberālis

29.10.2019. 17:21

»

hm

Es jau saprotu, naudiņa iztērēta, lapas aprakstītas, bet...


Vienīgā tauta, kas nepārtraukti domā par pagātni ir krievi - viņi bez apstājas domā par caru, par Staļinu un 2.Pasaules karu, ko šamējie caus par "lielo tēvijas karu".
Paskaties krievu filmas, seriālus un raidījumus - tikai "dižā" pagātne un "stiprās valsts" vēsture. Viņi nerāda parastā krieva parasto ikdienu nabadzīgajā un totalitārajā Krievijā.

Atbildēt

Bazēns

29.10.2019. 17:04

mūs vairāk interesē kas izzaga un turpina izzagt Latvijas uzņēmumus...tāpat arī vācijas parāds Latvijas tautai jau pārsniedzis 147 miljardus eiro, kā nesen ziņoja Ekspertu Alianse.

Atbildēt

hm

29.10.2019. 17:02

Es jau saprotu, naudiņa iztērēta, lapas aprakstītas, bet ... .
Vai latvieši spēj domāt tikai par pagātni, par pagājušo vien. Vēstures aprakstītāju, kā kādreiz teica, nav kur ķieģelim nokrist. Un tikai par to, kas pirms 30 gadiem.
Vai par to,kas notiek šodien arī tikai pēc 30 gadiem aprakstīsim ar līdzīgu attieksmi?
Padomju laikos izdeva ļoti daudzas grāmatas, kuras stāstīja par laicīgām tēmām. Un labas grāmatas.
Rakstnieki degradējušies, šodienas dzīve un notikumi ir tabu? Vai atkal jāgaida padomju laiki, lai literatūrā parādītos tēmas, ko domā un kā dzīvo, ar kādām problēmām saskaras šodienas latviešu cilvēks.

Atbildēt

Patriotiskais gars

29.10.2019. 16:44

»

HMR

Resnais policijas priekšnieks Ķuzis, kurš okupācijas gados bija milicis un stiprināja režīmu, kas pret latviešu tautu veica genocīdu - tagad meklē vainīgo latvieti, kurš atļāvās paust taisnību un uz okupantu staba uzrakstīja vārdu "okupanti...


Malači Policija,te ir eiropas vērtību SAULES MŪŽA LATVIJA,nevis ukrbanderija.ukrbanderija jau tāda beztiesiska pārvērtās pāris desmitu mācekļu arī no Latvijas!VIENS LIKUMS VIENA TAISNĪBA VISIEM.

Atbildēt

Zinatājs

29.10.2019. 16:43

»

Ļoti labi!

Pēc tam par AT tiesnesi Bičkoviču, SAB Maizīti, DP Mezmietu


Suņu ēdaju komandas komentars -paredzami

Atbildēt

HMR

29.10.2019. 16:29

»

ha-ha

Pēc kāda medijā ziņas pret patriotiem,kuri ir uzrakstījuši Pārdaugavas monstra pareizo nosaukumu,ir ierosināta krimināllietā


Resnais policijas priekšnieks Ķuzis, kurš okupācijas gados bija milicis un stiprināja režīmu, kas pret latviešu tautu veica genocīdu - tagad meklē vainīgo latvieti, kurš atļāvās paust taisnību un uz okupantu staba uzrakstīja vārdu "okupanti".
Iekšlietu ministr Ģirģen, patriec no amata to okupantu pakalpiņu un nejēgu Ķuzi! Un izdod rīkojumu, lai jau tuvākajā laikā okupantu stabs tiek uzspridzināts un nolīdzināts līdz ar zemi.

Atbildēt

ha-ha

29.10.2019. 15:35

Pēc kāda medijā ziņas pret patriotiem,kuri ir uzrakstījuši Pārdaugavas monstra pareizo nosaukumu,ir ierosināta krimināllietā.

Atbildēt

daudzi mēsli sadarbojās

29.10.2019. 14:30

»

Ļoti labi!

Pēc tam par AT tiesnesi Bičkoviču, SAB Maizīti, DP Mezmietu


Arī NBS komandieri Kalniņu, kurš bija oficieris okupantu armijā un zvērēja, netaupot dzīvību, sargāt boļševistisko okupācijas režīmu.
Un resno poicijas priekšnieku Ķuzi, kurš kā milicis kalpoja okupantu režīmam un ķēra arī tos, kuri naktī pa kluso izkāra sarkanbaltsarkano karogu.

Atbildēt

77

29.10.2019. 13:21

»

hahahahahaha

Izskatās, romčiks ķēries pie komentāru rakstīšanas. Nu gan zemu kritis tovāriščs


Nēesmu ne romčiks ne fomčiks ne kāds pat tuvu tam. Vienkārši pusdienojot mēdzu ieslēgt kaut ko izklaidējošu un šoreiz nonācu pietiek. Uzrakstīju arī komentāru un spriežot pēc reakcijas pilnīgi nejauši būšu trāpījis desmitniekā. Katrā ziņā ir trīs pazīmes, pēc kurām var spriest ka komentāra rakstītājs ir tā saucamais ,,izdevējs,,. Vienu pazīmi atklāšu - kam gan ja ne ,,izdevējam,, varētu ,,kost acīs,, mans komentārs.

Atbildēt

77

29.10.2019. 13:01

»

???

Latvijā ir vesels bars plaši zināmu koloborantu, kuru darbības izskatīšana būtu tiešs Latvijas prokuratūras un tiesas uzdevums. Sākot ar Gorbunovu, Brigmani, Ameriku, Riekstiņu,Lembergu etc, etc. Noteikti, arī šīs grāmatas varonis. Taču gribētos dzirdēt no autoriem, ar ko īpašu autoru uzmanību izpelnījās...


Pilnīgi piekrītu, ka valsts pilna ar daudz nopietnākiem koloborantiem. Taču LL būs saņēma pasūtījumu un raksta. Cik tur tā darba. Ko rakstīt jau īsti laikam nav, tāpēc te cenšās atrast vēl kaut ko ar aģitācijas palīdzību. Savukārt iemesli varētu būt kādi tiesas procesi, kuros advokāts pārstāvējis procesu uzvarētājus. Kam interesā, iesaku papētīt pēdējo gadu Vansoviča uzvarētos procesus un šajos procesos zaudējušos. Starp viņiem, visticamāk, meklējami šī projekta pasūtītāji.

Atbildēt

augstāko sodamēru šim kroplim!

29.10.2019. 12:02

»

???

Latvijā ir vesels bars plaši zināmu koloborantu, kuru darbības izskatīšana būtu tiešs Latvijas prokuratūras un tiesas uzdevums. Sākot ar Gorbunovu, Brigmani, Ameriku, Riekstiņu,Lembergu etc, etc. Noteikti, arī šīs grāmatas varonis. Taču gribētos dzirdēt no autoriem, ar ko īpašu autoru uzmanību izpelnījās...


Šis kolaborants laikam kā tiesnesis notiesāja vairākus latviešus, kuri vārdos iestājās par 18.novembra Latvijas atjaunošanu. Ja vēl mežos būtu nacionālie partizāni, tad esmu pilnīgi drošs, ka kolaborants šiem patriotiem būtu piespriedis nāvessodu.
Kolaborants darīja visu, lai Latvijā maksimāli ilgi būtu krievu okupācijas režīms.

Atbildēt

???

29.10.2019. 11:54

Latvijā ir vesels bars plaši zināmu koloborantu, kuru darbības izskatīšana būtu tiešs Latvijas prokuratūras un tiesas uzdevums. Sākot ar Gorbunovu, Brigmani, Ameriku, Riekstiņu,Lembergu etc, etc. Noteikti, arī šīs grāmatas varonis. Taču gribētos dzirdēt no autoriem, ar ko īpašu autoru uzmanību izpelnījās tieši šis koloborants, nevis citi, daudz zināmāki un redzmāki?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....