Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pipo Franko

10.05.2021. 21:19

Kasparāna kungs, Jūs domājat, ka padomju vara ēlertei dotu kapitālu, lai viņa sāktu atmaskot padomju varu, tad jūs rūgti maldāties, ēlertei naudu deva tāpēc, lai to visu notušētu. Lai padomju varas ļaunuma vietā, kura sastāvdaļa viņa ir, viņa izdomātu lembergu - nu, tāds tarakāns lembergs mūs apsēdis, vai tālere mūs ir nlietīgi apstrādājusi, vai štrams - lūk, viss ir ok, bet šie daži nekrietnie indivīdi turpina aptraipīt mūsu aziātisko dzīvesdziņu. latviešu tauta ir varena, bet šie trīs indivīdi uzmetās mums un mūs pakļāva, lūk, tā rī ir ēlertes mistifikācija.

Atbildēt

Pipo Franko

10.05.2021. 21:06

Pag, pag, lēnāk pār tiltu. Tās arī ir latvijas lamatas un aicinu tajās neiekrist. sarmīte ēlerte nekad nav bijusi žurnāliste. NEKAD. Kā, jūs man teiksit, kā tad Diena? Tatuas frontes preses sekretāre? Ne par velti domburs lēkā kā tenisa bumbiņa uz tīkliņa, un iekrīt viņu pusē. Kāpēc, kāpēc viņš gribēja "zvērinātu žurnālistu", kas par instinktu? Atmoda neradīja sabiedtību kā autonomiiju iepretim varai. sarmīte ēlerte ir padomju monopolārvaras resursu propogandas rupors, tieši tāds pats kāds skan no Gorkija parka dinamika. Un nekas vairāk, žurnālistika ir tikai tur, kur ir sabiedrības autonomika, bet, ja iestājoties partijā (vienīgajā, kas sakrīt ar varu), tu saņem labumu, kuru tu neesi atmaksājis, tu sabiedrība neesi, tu labējs neesi, tu patstāvīgs neesi. Tu esi pateicību parādā, un piedevām - škapars aizlika vārdiņu - bet, vai tad tur visi tā varēja stāties, tur visiem dalīja labumus? Un pēc kāda kritērija tad dalīja? Lūk, jums arī ir atblde, kāpēc ēlerte nav nekāda žurnāliste, bet padomju stihijas pacelta trompetētāja

Atbildēt

Es

05.05.2021. 04:19

Pirktajiem bija iespēja atteikties no ordeņa, kas izplatītāks par zosu mēsliem.

Atbildēt

ggg

03.05.2021. 19:24

Vai ordenim nav arī naudas balva?
Principā vienalga, jo tas ordenis jau sen degradēts. Bet siles cūkām kāds mazs prieciņš.

Atbildēt

Nu

03.05.2021. 16:16

Redzēs, redzēs, kā šī apbalvotā plejāde turpmāk uzvedīsies savās runās un rakstos! Dikti interesanti būs!

Atbildēt

sardeļu cienītājs

03.05.2021. 15:50

»

reptilis

Lai cik tas skumji nebūtu ....Visā pasaulē žurnālisti ir palikuši par propogandistiem. Jautājums ir tikai - ko propogandē


Ko tad lasi,ja jau liecies zinot?Nost ar melīgo laika ziņu pareģojumu izplatītājiem!

Atbildēt

bet protams

03.05.2021. 15:44

Jau Labu laiku žurnālisti ir daļa no valdošās kliķes un es piemēram jau sen kā arī lielākā daļa sabiedrības vairs neskatos tās vietējās TV programmas jo tur vienkārši nekā cita nav ko skatīties kā vaimanas un meli un sen jau neesmu skatijies tos melu portālus tipa delfisti, Tēvēnetisti un citi neda..isti.

Atbildēt

maijs

03.05.2021. 15:02

»

Uldis

Droši vien Nobels apgrieztos zārkā otrādi, ja zinātu, ka viņa vārdā nosaukto prēmiju saņēmuši: Vilsons, Arafats, Karters, Obama. Tai drīzāk vajadzētu saukties „Orvela miera prēmija...


Ko nu glupas jūsmas par DOMBURU. Reiz viņš savā raidījumā cītīgi piestrādāja, lai kalvītim atvieglotu ABRENES atdošanu krieviem.

Atbildēt

permanenta ilgspējīga uzticība

03.05.2021. 14:40

»

laikam ta

Strādāt negribas nemaz, laikam žurnaļuga būšu


Tikai iepriekšēja būšana par čekas skribentu nodrošina labklājību šodien.

Atbildēt

pietiek u.c. lasītājs

03.05.2021. 14:37

Aizrautīgā strīdā par vissenākās profesijas godu noder arī šie apsvērumi.Bet!Kur klāt ir cien. S.Ēlertes k-dze,tur vienmēr apkārt jūtami atšķirīgi viedokļi.

Atbildēt

Widmung to...

03.05.2021. 14:21

Nicht ein Kreuz und nirgendwo ein Name,/
Immer ist es nur das gleiche Lied:/
Vergangen, vergessen, vorbei....

Atbildēt

reptilis

03.05.2021. 13:14

Lai cik tas skumji nebūtu ....Visā pasaulē žurnālisti ir palikuši par propogandistiem. Jautājums ir tikai - ko propogandē? :((((

Atbildēt

Antrra

03.05.2021. 12:56

»

Atis Priedītis

Vispirktākā un gaidītākā būtu patiesa grāmata par R.Paulu. Gan par dziesmu un komponistu aizliegšanu, gan par VDK aizmuguri un vēl par daudz ko, par ko pats Pauls atsakās runāt. Latvijā tirāža būtu apmēram 100 000, Krievijā - vairāki miljoni


Toties Lato ir sarakstījis grāmatas par Paula partiju biedriem Šleseru un Šķēli. Par tām partiju saitēm var izlasīt google - vikipēdijā.
Par Paulu Krievijā? Tur viņu vienalga dievinās, neskatoties uz sadarbību ar pavulgārajām Pugačovu un Vaikuli.

Atbildēt

Uldis

03.05.2021. 11:57

»

Atis Priedītis

Žurnālisti arī ir daļa no valdošās kliķes. Uzdrošinos apgalvot, ka šobrīd Latvijā nav neviena godīga, drosmīga, neiebiedēta un neuzpirkta žurnālista. Līdzīgi nav arī neviena neatkarīga masu medija. Arī šis portāls ir pakļauts un nav neatkarīgs


Latvijā žurnālistiku ir izspiedusi propaganda un apmelojoši raksteļi. Redzēsim, cik no ordeņa kavalieriem nosodīs čekas padlu Veinbergu par naida runu pret politiskām partijām, baznīcu un normālu sabiedrību.

Atbildēt

Uldis

03.05.2021. 11:51

Droši vien Nobels apgrieztos zārkā otrādi, ja zinātu, ka viņa vārdā nosaukto prēmiju saņēmuši: Vilsons, Arafats, Karters, Obama. Tai drīzāk vajadzētu saukties „Orvela miera prēmija”.
Doroņina-Lasmane savulaik atteicās no Triju Zvaigžņu ordeņa, tāpēc, ka nevēlējās būt vienā sarakstā ar ienaidniekiem. Kā jājūtas Domburam un Zirnim, ja apbalvojums ir ticis arī paskvilantam Ozoliņam, WWII un staļinisma apoloģētam Liniņam un vēl dažiem morāliem invalīdiem?

Atbildēt

Atis Priedītis

03.05.2021. 11:15

»

auditorija

Pa ZDF pirms pāris dienām bija mākslas filma, par mazdārziņu kooperatīvu Berlīnē, mūsdienās. Kaimiņi tur cits citu apkaroja "ar Štāzī metodēm". Vieniem krūmos iebāza kaut kādu gadžetu kurš imitē sienāžu čirkstēšanu. Kooperatīva priekšsēdētāja piesavinājās apsaimniekošanas naudas. Viens no biedriem to...


Zersetzung metodes pašlaik tiek plaši lietotas arī Latvijā. Tāpēc jau par tām ir aizliegts rakstīt. Tikai ir radusies viena problēma - mobinga līmenis mums ir visaugstākais pasaulē. Un mobings patiesībā tas pats Zersetzung vien ir tikai jau civilpersonu izpildījumā.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.05.2021. 11:02

»

Antrra

Lapsa ir sarakstījis grāmatas par daudziem slaveniem un vareniem. Par kuriem vēl nav rakstīts? Par Atmodas vadoņiem 2G, par Saskaņas bosiem Jurkānu un Urbanoviču, gan jau vēl ir kolorītas personas, ko aprakstīt, bet vai nu vienam Lapsam tas būtu jādara...


Vispirktākā un gaidītākā būtu patiesa grāmata par R.Paulu. Gan par dziesmu un komponistu aizliegšanu, gan par VDK aizmuguri un vēl par daudz ko, par ko pats Pauls atsakās runāt. Latvijā tirāža būtu apmēram 100 000, Krievijā - vairāki miljoni.

Atbildēt

auditorija

03.05.2021. 10:46

»

Geheimdienst

Kā nu bez Ata Priedīša? Das muss man gleich zersetzen, zerteilen und ins Schmutztonne


Pa ZDF pirms pāris dienām bija mākslas filma, par mazdārziņu kooperatīvu Berlīnē, mūsdienās. Kaimiņi tur cits citu apkaroja "ar Štāzī metodēm". Vieniem krūmos iebāza kaut kādu gadžetu kurš imitē sienāžu čirkstēšanu. Kooperatīva priekšsēdētāja piesavinājās apsaimniekošanas naudas. Viens no biedriem to uzokšķerēja un to priekšsēdētāju šantažēja un uzstādīja visādas prasības. Varbūt pēc gadiem 4-5 parādīs arī pa LTV7.

Atbildēt

Antrra

03.05.2021. 10:40

Lapsa ir sarakstījis grāmatas par daudziem slaveniem un vareniem. Par kuriem vēl nav rakstīts? Par Atmodas vadoņiem 2G, par Saskaņas bosiem Jurkānu un Urbanoviču, gan jau vēl ir kolorītas personas, ko aprakstīt, bet vai nu vienam Lapsam tas būtu jādara?
Kādreiz jau kaitina, kad portāls pie taviem komentāriem uzraksta - nu jau pietiks, varbūt tas domāts pret troļļošanu.
Šis koments bija domāts kā atbilde Atim, tikai uzreiz neaizgāja.

Atbildēt

Roberts Klauss

03.05.2021. 10:25

»

v

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši...


Ko citēt viena komunista slavas dziesmu otram komunistam? Viss notiek labākajās tradīcijās! Paskatieties un papētiet M.Zālītes k-dzes biogrāfiju un būs skaidrs pat neiedziļinoties.
Kompartijas žurkas čupojas....

Atbildēt

Harijs Poters

03.05.2021. 10:10

Ko jūs te visi cepaties? Labāk būtu padomājuši, vai nevajag atjaunot šiem ordeņainajien žurnālistiem specveikalus, kā bija PSRS laikos, kur viņi varētu iegādāties Eiropas standartiem atbilstošu pārtiku par puscenu. Ne jau visu pie mums var nopirkt par naudu. Vai vismaz ieviest nomenklatūru. Tas palīdzētu mūsu bērniem un laikabiedriem uzreiz izprast īsto Partijas līniju. Savādāk daudzi nomaina vairākas partijas, līdz saprot, kura drēbe ir īstā...

Atbildēt

und

03.05.2021. 09:39

...zersetzen, versetzen, aussetzen, ausschliessen, verlieren, vergessen...

Atbildēt

Ferdinands

03.05.2021. 09:34

Autorsm - spiņģe, tomsons un ozoliņš ir talantīgi?

Atbildēt

Ilze

03.05.2021. 09:19

Kauns par Aidi Tomsonu! Arī ielīdis paka..!

Atbildēt

Čeka

03.05.2021. 09:17

Kad vienreiz jūs, kurnētāji un protestētāji, sapratīsiet, ka jūs bijāt un arī tagad esat absolūtais mazākums. Mēs nojaucām veco iekārtu, lai veidotu jauno SEV.

Atbildēt

v

03.05.2021. 09:17

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

laikam ta

03.05.2021. 09:02

Strādāt negribas nemaz, laikam žurnaļuga būšu!

Atbildēt

jautājums

03.05.2021. 08:54

Kā tad tā? Daļa komentāru ir pazudusi!!!!!Vakar vakarā rakstītie ir pazuduši

Atbildēt

Geheimdienst

03.05.2021. 08:53

Nu un tad? Mums nospļauties!

Atbildēt

Atis Priedītis

03.05.2021. 08:33

»

Geheimdienst

Kā nu bez Ata Priedīša? Das muss man gleich zersetzen, zerteilen und ins Schmutztonne


Šobrīd tiek veidota no Zersetzung tipa vajāšanām cietušo biedrība. Biedrību veido profesionāls jurists un pamazām gatavo juridiski precīzus biedrības reģistrēšanas dokumentus. Es jau neesmu vienīgais, ir arī citi vajātie, kuri pamazām uzdrošinās par visu atklāti rakstīt.

Atbildēt

Geheimdienst

03.05.2021. 08:12

Kā nu bez Ata Priedīša? Das muss man gleich zersetzen, zerteilen und ins Schmutztonne....

Atbildēt

auditorija

03.05.2021. 07:52

Tāpat kā *** ordeņus dod VDK stukačiem, tagad dod arī žurnālistiem, lai palīdzētu sargāt mūsu informatīvo telpu?

Atbildēt

motorhead 1916

03.05.2021. 07:44

Savs ordenis veel jaanopelna...Labi teikts. Taapeec iesaakumam nosauca Levinu par Augstaakaas Klases Juristu

Atbildēt

Atis Priedītis

03.05.2021. 07:44

»

Skumjais Bruņinieks

Nu un no kā Pietiek.com ir atkarīgs un kam pakļauts


To zina tikai Lato Lapsa. Nosacīti šis portāls ir pakļauts bagāto un slaveno cilvēku interesēm. Tieši šos cilvēkus paniski baida publikāciju par Zersetzug parādīšanās. Un nav pat svarīga kaut kāda partejiskā piederība. Visi bagātie savulaik bija saistīti ar VDK. Bez saiknes ar VDK kļūt bagātam nebija iespējams.

Atbildēt

signe

03.05.2021. 07:34

»

Secinājums

Žurnālisti nav daļa no “valdošās kliķes”,žurnālisti ir kolonijas pārvaldnieku pakalpiņi


Senās pasakās skan:
kas suni baro tam suns klausa......kurš suni nebaro to tas aprej

Atbildēt

Tās ir bailes

03.05.2021. 07:32

Īvānam un Atmodai aiz muguras stāvēja VDK. Mūsdienu žurnālistiem aiz muguras stāv tikai bailes. Ir ļoti viegli kļūt izstumtam un "nepublicējamam". Tāpēc arī drosmīgo nav.

Atbildēt

novēro

03.05.2021. 07:24

Man liekās, ka liela daļa no šiem žurnālistiem slimo ar šizofrēniju! Viņiem dod komandu un parādi cilvēku - viņi vienmēr tur mēginās atrast korupciju vai ko citu negatīvu. tas attiecās arī uz Lapsas brigādi! No malas izskatās, ka visi viņi ir pērkami. Nav jau obligāti jāmaksā nauda, bet droši saņem citus labumus. piem. Zvaigžnu ordeni. Tagad tas būs krietni jāatstrādā - turot muti vai izpildot pasūtījumus.

Atbildēt

Nežurnālists

03.05.2021. 07:18

Pēc 50 gadu klusēšanas Yotubē intervēt Latvijas vissaizliegtāko komponistu Ivaru Žinduli (dziesmas Sapņu bites komponistu) uzdrošinājās tikai nežurnālists. Patiesībā tā taču ir sensācija. Visu laiku aizliegts un noklusēts un tomēr IR! Intervijā par VDK un aizliegumiem stāsts sākas ar 11.minūti.
https://youtu.be/kMQgyXqmFik

Atbildēt

Es

03.05.2021. 07:12

»

Kavalieris

Tas jau sen, nav vairs nekāds ordenis. Parodija


Man bija skumji par to, kā "Krustpunktā" Aidis TOmsons priecājās par ordeni žurnālistiem. Par ko prieks? Par to, ka žurnālisti ir valdošās kliķes sargsuņi? Pats Tomsons tāds. Kas maksā, to sargā. Tomsons tik augstprātīgi atbild uz klausītāju zvaniem. No malas izskatās, ka daudzi žurnālisti iedomīgi pūšļi ar pareizo vienvirziena domāšanu.

Atbildēt

Par Lato Lapsa

03.05.2021. 07:12

Arī Lato Lapsa baidās un pie tam paniski baidās. Ja Googlē ir gandrīz 2 miljoni rakstu par VDK lietoto cilvēku vajāšanas metodi Zersetzung vācu valodā un 1000 rakstu krievu valodā. Bet pat pietiek_com neuzdrošinās publicēt kaut vai vienu rakstu latviešu valodā. Tad var saprast cik vareni ir šie cilvēki, kuri to aizliedz. Un viņi ir no visiem bagāto cilvēku sabiedrības slāņiem - gan lembergisti gan sorosisti.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.05.2021. 07:04

Žurnālisti arī ir daļa no valdošās kliķes. Uzdrošinos apgalvot, ka šobrīd Latvijā nav neviena godīga, drosmīga, neiebiedēta un neuzpirkta žurnālista. Līdzīgi nav arī neviena neatkarīga masu medija. Arī šis portāls ir pakļauts un nav neatkarīgs.

Atbildēt

Yggdrasil trembles

03.05.2021. 07:02

Sorosītu banda apbalvo viens otru

Atbildēt

viedoklis

03.05.2021. 05:07

Tas ir mēģinājums nopirkt tos kuri vēl ir pērkami varai, bet daži jau ir sen nopirkti un kļuvuši slideni pat bez ziepēm un šiem bleķa gabaliem.

Atbildēt

Kavalieris

02.05.2021. 23:15

Tas jau sen, nav vairs nekāds ordenis. Parodija....

Atbildēt

Raivis

02.05.2021. 22:03

Nu pa to Ingu Springi! Kad lūdzu, lai papēta apsardzes firmas, kuras apkalpo Fenikss spēłu zāles un devu viñai info 2018 gadā, kuru krišo LR valsts policija ar konkrētiem uzvārdiem, viña izvëlējās parādīt sižetu Defacto, kā var apiet likumu nevis reālās personas, kuras organizē shēmas un pelna uz cilvēktirdzniecību

Atbildēt

Mx

02.05.2021. 21:59

mūsu bijušais valdības vadītājs Ivars Godmanis...

Kopš kura laika Godmanis ir "mūsu valdības" vadītājs? Tas, ko komunisti, čekisti un viņu aģenti šajā teritorijā ir radījuši, neviens normāls cilvēks nekad nenodēvēs par mūsu...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....