Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pele

04.01.2019. 16:52

»

Hehe

Veinberga kaut kā vairs nevirina savu vagīnu, pavisam pieklususi


Pieklusis ir Lato Lapsa! Ja jau palīgos bija jāsauc Oto Ozols, kurš pats vēl nesen rakstīja ķengas par savu tagadējo maizes tēvu! Vai cik zemu var krist!

Atbildēt

Hehe

04.01.2019. 12:42

Veinberga kaut kā vairs nevirina savu vagīnu, pavisam pieklususi;)

Atbildēt

!

03.01.2019. 09:51

veinberga un masins cekas agenti Zviedrija !veinberga u ostrovskis paralizeja tvnet portala darbibu.

Atbildēt

Pele

01.01.2019. 16:07

»

Es

Izlasot šo, top skaidrs, kāpēc pie citas varas tādas Sandras atkal cenšas izkalpoties. Vainīgas un bailīgas -- komentārus tvnet tieši viņa pirmā liedza


Jūs negribat saprast, ka žurnālistika ir darbs. Tāds pats kā, piemēram, ārsta, kurš nevis moca pacientu, bet ātstē! PSR komentāriem. Jūs tiešām nesaprotat, kad cilvēki atkal iemācīsies diskutēt, komentēt, nevis lamāt to, kam hepyekrīt, tas atkal būs iespējams!

Atbildēt

Es

01.01.2019. 12:39

Izlasot šo, top skaidrs, kāpēc pie citas varas tādas Sandras atkal cenšas izkalpoties. Vainīgas un bailīgas -- komentārus tvnet tieši viņa pirmā liedza.

Atbildēt

Artūrs Malta

31.12.2018. 18:25

»

Skumjais Bruņinieks

Kāpēc Vējonim būtu jāuzņemās atbildība un jāatvainojās par čekas maisu publiskošanu...


Es pierītu Skumjā Bruņenieka komentam!
Ar čekas maisu atveršanu es esmu pacelts VDK amatā!
Agrākes biju ziņotājs, tagad aģents!

Izskatot Rēzeknes Mežabrāļu gaitas un reabilitajot savus radus, es iepazinos ar daudziem NKVD materiāliem, bet man neļāva izkopēt. Tagad vairs nav ko kopēt!
To ka mežabrāļus reabiliteja, tas ir fakts, jo nebija nekādus noziegumus pret cilvēci padarījuši!

Toties Mežabrāļu apkarošanai bija iesūtīti "nacionālie" partizāni cīņā pret Mežabraļiem, kuru laupīšanas un slepkavības novēla uz Mežabrāļiem.
NKVD rindās bija arī cilvēki, kas sadarbojās ar Mežabrāļiem. Tāpēc es arī esmu pret maisu atvēršanu, bet "LPSR" Ģenerālprokuratūrā lūdzu ierosinat krimināllietas pret apmelotājiem, NKVD aģentiem, krimināllietu ierosinaja, bet prokurore E. Aperāne aizgāja pensija un lieta kaut kur klīst.
Zīmīgi, ka izmeklēšanas prokurorei nebija laika atbraukt uz Viļāniem, kad atklājām pieminekli Mežabrāļiem, lai tiktos ar vēl dzīviem Mežabrāļiem, tā laika lieciniekiem.

Tāpēc uzskatu par pareizu iztiesāt Boļševismu, tapat kā hitlerismu vajag tiesāt!
Tikai tiesā var noskaidrot vainas pakāpi un vai tiešām sadarbojies ar KGB?
Es neesmu dzirdējis, ka kādu tiesātu par boļševiku lēģeriem un " brīvprātīgiem" tūristiem!?
Varu apgalvot, ka Josifs Visariona dēls Džugašvilli, nevienu netika izvedis!
To darja tiepaši dranķi uz vietas Latvijā. Tie uzvārdi ir zinami un viņiem par varonību pieišķr trīszvaigžņu ordeņus, vai arī viņu dēliem un meitām, piešķir aplaupīto zemes, mājas, lai "Tautas"ienaidnieki nevarētu atgriezties savās dzimtās mājās.

Atbildēt

apsmējos

31.12.2018. 06:34

„buržuāziskās žurnālistikas teorijas un prakses kritikas speciāliste” Sandra Veinberga - apsmējos. Bet pēc publicētās informācijas no maisiem - Sandriņ aizver muti!

Atbildēt

apsmējos

31.12.2018. 06:29

»

Cita Sandra

bez VDK kuratora gādības kļuva no šuvējas par sekretāri-referenti LPSR Mākslinieku savienībā...


Ar šitādu CV viņa kļuva par deputāti ?! Fu. Esot bijusi Puguļa piegulētāja- vai taisnība?

Atbildēt

jautajums

30.12.2018. 23:58

Kas tai Buiķei varētu būt par vainu, ka tā vietā, lai ceptu piparkūkas vai ietu uz darbu, dāma sacer jautājumus un uzbrūk Lapsam, lai aizstāvētu Veinbergu. Sociālājos tīklos raujas ko var. Man arī Lapsa neko daudz nesimpatizē, bet Buiķē jaušams šausumīgs uztraukums un cīņas spars. Tā arī nav saprotams, par vai pret ko viņa cīnās. Kas viņai ir Veinberga? Galvenais, lai necīnās pret Latvijas valsti.

Atbildēt

izglītots un gudrs nav sinonīmi

30.12.2018. 18:34

»

GEO

Tāds ir Veinbergas viedoklis un neviens viņai to nevar liegt.Mūsu valstī tomēr demokrātija ir augstākā līmenī,nekā Kima dinastiju valstī vai Vidusāzijā. Skaidrs,ka aģenti bija jāpublicē un labak būtu,ja vispirms pa pillo tiktu publicēti vervētāju un štata čekistu dati.Jo viņi bija cēlonis visai šai ...


Pat, ja tu esi ļoti izglītots( zini džungļu atamanu kļičkas), tas nenozīmē, ka tava gudrība( jāpublicē aģentu saraksts bija ar paskaidrojumiem,zinojumiem par ko katrs ir ziņojis ) palīdzēs taviem korišiem izsprukt sveikā !!!

Atbildēt

aivarsz

30.12.2018. 18:28

Ivetas Buiķes uzdotie jautājumi Lato Lapsam ir vienkārši DEBĪLI !!! Un padomājiet -kādam ir šādā gadījumā jābūt pašam cilvēkam???

Atbildēt

Dainis

30.12.2018. 14:51

»

?

vai Buiķe nav gadījumā pazīstamā Buiķa radiniece


Tas zināmā mērā izskaidro viņas debīlismu. Ābols no ābeles....

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 10:27

»

kļimoviča aita

Gudri cilvēki ātri un viegli atpazīst mēslus, tādus, kā veinberga


Lato Lapsa! Nu rimstieties!Nu cik jums samaksāja par šo kampaņu? Būtu tiešām interesanti zināt! Un kad nav argumentu -tad primitīva tēviņa ārdīšanās! Jūs tiešām esat laimīgs, šādi pelnot? Jūs taču tā neaizbēgs it no vientulības, kam esat nolemts!

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 10:20

»

!!!

Veinberga un Mašiņš - aģentu pāris iespējams. Veinbergas studijas Maskavā - gatavošanās lecienam uz Zviedriju. Uldis Ģērmanis šos uzreiz atkoda, tāpēc šo saldo pārīti Zviedrijas latvieši nepieņēma


Ha-ha! Jūs gan neziniet, kas bija Uldis Ģērmanis....
Strādāja ģimnāzijā par vēstures skolotāju, bet ambīcijas bija stipri lielākas, gribējās tak būt trimdas latviešu mafijas krustēvam.... Ir jau vèl cilvēki, kas jums pateiks, kas un kāds viņš bija!

Atbildēt

Cita Sandra

30.12.2018. 06:24

bez VDK kuratora gādības kļuva no šuvējas par sekretāri-referenti LPSR Mākslinieku savienībā:)

1957. gada 30. maijā četrgadīgā Sandra Kalniete kopā ar vecākiem atgriezās Latvijā. Mācījās Rīgas 39. astoņgadīgajā skolā, Rīgas 49. vidusskolā, Rīgas 39. vidusskolā (1960-1971). Neklātienē studēja Latvijas Mākslas akadēmijas Mākslas kritikas fakultātes Mākslas vēstures un teorijas nodaļā (1975-1981). Pēc tam S. Kalniete strādāja par šuvēju ražošanas apvienības „Daile” salonā "Baltijas modes" (1981-1982). 1983. gadā kļuva par sekretāri-referenti LPSR Mākslinieku savienībā, bija tās valdes atbildīgā sekretāre (1987-1990). Līdztekus strādāja par sekretāri izdevniecībā „Liesma” (1985-1987).

Atbildēt

Kominterne ložņā

30.12.2018. 04:40

»

Mežainis

Agrāk mani apsaukāja par jukušu, kad vilku vienādības zīmi starp čekistiem, liberastiem un komunistiem. Tagad tas pierādījumus vairs neprasa, kā nākamo gaidu no maisiem izveļamies galveno maisu atvēršanas bloķētāju - alkatīgo Vairu...


Cilvēki bij padevušies sarkano prāta iemidzināšanai, ka sarkanie var būt/bija/ir meklējami tikai krievijā (cik neticami aprobežota doma) un ja tagad tur viņi nedominē tad to vairs nav. Bet viņi plosās pa Rietumu valstīm.
Kom-in-ter-ne. Sarkanie taču ir internacionālisti un nekad nav to slēpuši. Kāpēc lai viņi aprobežotos ar vienu valsti.
Te arī atbilde, kāpēc atsevišķi aģenti ieperinās Skandināvijā. piemēram. Kā tad savādāk sabiedrības saēdīsi ja ne no iekšienes. Lai uz to mirstīgajām atliekām būvētu "saulaino nākotni" bez tautībām bez dzimumiem u.t.t.

Atbildēt

Neomarksisma kareives

30.12.2018. 04:21

»

Zita

Buiķe tak ir tā pati spamere kas www.draugiem.lv darbojās zem viltus profiliem - "Anna*Anna Lapina" , "Berta Ceļmale" un vēl dažiem citiem


Berta Ceļmale ir žīdiete, kura slīpētā veidā reklamēja masu imigrāciju viltus nacionālisma piesegā. Bet glumi un lunkani-ne jau tā pa tiešo. Bet Buiķe, cik saprotu, formēja ari lapu "Dieva suņi", kura iezīmējās ar Levita reklamēšanu.
Neomarksisma kareives.
Domāju, ka Buiķe atrodas sorosa dienestā, Ceļmale vienkārši dabiski ir kominternes cīnītāja.

Atbildēt

Mežainis

30.12.2018. 03:22

Agrāk mani apsaukāja par jukušu, kad vilku vienādības zīmi starp čekistiem, liberastiem un komunistiem. Tagad tas pierādījumus vairs neprasa, kā nākamo gaidu no maisiem izveļamies galveno maisu atvēršanas bloķētāju - alkatīgo Vairu.
Nu nav te bijis pie reālās varas neviens cilvēciņš, kam nebūtu čekā šņorītes aiz kurām regulēt vajadzīgo virzienu. Bet tagad padomājiet no kā sastāv visas spēka struktūras, armija, tiesu sistēma, visi stratēģiski svarīgie uzņēmumi un sapratīsiet, ka krustnešu inkvizīcija ir bijusi tikai bērnu šļupsti pret šo gigantisko latviešu tautas genocīda monstru.

Atbildēt

!!!

30.12.2018. 01:09

»

kļimoviča aita

Gudri cilvēki ātri un viegli atpazīst mēslus, tādus, kā veinberga


Veinberga un Mašiņš - aģentu pāris iespējams. Veinbergas studijas Maskavā - gatavošanās lecienam uz Zviedriju. Uldis Ģērmanis šos uzreiz atkoda, tāpēc šo saldo pārīti Zviedrijas latvieši nepieņēma.

Atbildēt

profesionāla VDK žurnāliste

29.12.2018. 20:31

no Maskavas Universitātes

Veinberga ir profesionāla žurnāliste, kas beigusi Latvijas Universitātes Žurnālistikas nodaļu, doktora disertāciju par Vācijas televīzijas programmu žurnāliem aizstāvējusi Maskavas Universitātē.

Atbildēt

kļimoviča aita

29.12.2018. 20:07

»

Pele

Gudri cilvēki no gudrākiem mācās! Muļķi sapūšas


Gudri cilvēki ātri un viegli atpazīst mēslus, tādus, kā veinberga.

Atbildēt

?

29.12.2018. 13:20

vai Buiķe nav gadījumā pazīstamā Buiķa radiniece?

Atbildēt

Pele

29.12.2018. 13:16

»

vai dienin

Vai dieniņ! Meitenes cīnās, cik spēka, raksta caurām dienām, lai aizstāvētu Guntaru. Nabaga vīrietis. Varbūt raud izmisumā


Jūs pat manu dzimumu nevarat uzminēt! Lapsas kungs, nu pasakiet, cik jums samaksāja, kā tā cīnaties?

Atbildēt

GEO

29.12.2018. 11:31

»

Auzišs

No kurienes Jums, cienītais, informācija, ka ne Sandra Veinberga nabaga zēnu savervēja? Jeb tas bija tikai minējums


godājamais kungs! Par katru vervētāju varam apskatīties nopublicētajās aģentu kartītēs(skat.labajā pusē,augšā).Tādējādi iespējams būt mainītās lomās-medījums var ielūgt mednieku uz vienu fufciku pļāpūdens,lai apspriestu gadu gaitā sakrājušos tekošos jautājumus.

Atbildēt

Jautājums

29.12.2018. 11:14

Vai var lūgt noskaidrot - kas bija Sandras Veinbergas darba devējs laikā, kad viņa dzīvoja Zviedrijā un kādā veidā viņa kopa ar dzīvesbiedru nodrošināja sev iztiku, aizbraucot uz turieni vēl padomju laikā ? Uzreiz universitātē darbs un atzīta eksperte Zviedrijas akadēmiskajās aprindās ? Vai kā ?

Un - kāds ir viņas stautuss šodien ? Ar ko viņa sev pelna naudu ? Ar dažiem rakstiem Latvijā? Kur tieši Zviedrijā viņa strādā ?

Atbildēt

„Mikrofons”

29.12.2018. 06:52

bija LPSR VDK projekts, lai buržuāzijas līdzskrējēji neklausītos "Amerikas balsi", to Ivetas tante jau aizmirsusi, rakstot par savu trauksmaino jaunību:


Žurnālistikā darboties sāku pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu sākumā Latvijas Televīzijas raidījuma „Apvārsnis” Jauno korespondentu grupā. Gatavoju nelielus sižetus vidusskolēniem domātajā raidījumā.
Dažus gadus vēlāk brīvās līdzstrādnieces statusā sāku gatavot materiālus Latvijas Radio raidījumam „Mikrofons”, pamatā kultūras, īpaši muzikas jomā.

Atbildēt

interesants fakts

29.12.2018. 03:57

Ka Veinbergu, kurai patīk pamācit reņģēdājus mīlēt krievus, nēģerus un pederastus, kopā ar vīru čeka bija nosūtījusi uz Zviedriju izspiegot un graut latviešu emigrantu organizācijas.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

29.12.2018. 02:24

Lato, bet Tu taču neatbildēji uz jautājumu !!!-------------9. Visbeidzot - kam, Jūsuprāt, ir izdevīga pašreizējā ažiotāža ap maisos atrodamajām kartiņām ar neskaidru nodalījuma apjomu laikā, kad jautājumi par bijušo PSKP un komjaunatnes nomenklatūras darbinieku atrašanos Latvijas valsts amatos un darbību tajos, netiek nopietni cilāti? Vai, Jūsuprāt, tā nevarētu būt mērķtiecīga kampaņa, lai novērstu sabiedrības uzmanību uz neko daudz neizsakošām kartiņām, tajā vietā, lai nodarbotos ar kārtīgu čekas un tās pakalpiņu noziegumu pētīšanu, un upuru apzināšanu, piemēram, izpētot pieejamos politizēto tiesas procesu materiālus? Ja jā, tad kā Jūs vērtējat savu dalību šajā procesā?

Gadu desmitiem mēs esam dzirdējuši Jums līdzīgo runas par to, ka „nav īstais laiks”, ka šīs ir tikai „neko daudz neizsakošas kartiņas”, ka ir aizdomas par „mērķtiecīgām kampaņām”, ka vajadzīga „kārtīga pētīšana” utt. Kas un kā – izsakoties Jūsu leksikā – Jums un Jums līdzīgajiem šādu indes pilināšanu un mēģinājumus aizkavēt „čekas maisu” atvēršanu pasūtīja, tas man īpaši neinteresē. Svarīgi ir tas, ka šis ir normāls sabiedrības attīrīšanās process un ka Jums līdzīgo sensenās profesijas pārstāvju mēģinājumi to kavēt ir izgāzušies. Ar sastrutojušajiem zobiem, kas gadu desmitiem saindējuši visu organismu, ir jātiek galā. Jauki, ka tas beidzot notiek. Ko es varēšu darīt, lai tas notiktu ātrāk un efektīvāk, visai sabiedrībai saņemot informāciju, kas no tās tikusi slēpta gadu desmitiem, to es arī darīšu.

Atbildēt

Karma

29.12.2018. 01:14

»

Pomeranču Vainadziņš

Pelīt, attiecībā par šo apgalvojumu, atļaujiet plati pasmaidīt...


100 % piekrītu - Veinberga vai viņas sacerējumu pasūtītāji ar šo komentāru liegšanu pie rakstiem augstprātīgi norāda- mēs maksājam, mēs pasūtam mūziku- mutes ciet, reņģēdāji, lumpeņi un bauri, un nekādu savu domu vai argumentu izteikšanas te nebūs- tās mūs neinteresē . Nožēlojami.

Atbildēt

Zigmunds Bogomols

28.12.2018. 22:04

Līdz brīdim, kad 20/12 iejot kartotēkā, es kā bijušais Jūrmalas koncertapvienības direktors (1985.-1994), sev par lielu pārsteigumu tur neatradu savu kartiņu kaut arī mums bija pat savs VDK kurators (A.A.Volkovs, kura uzvārds figurē gandrīz visu Jūrmalas aģentu-kultūras darbinieku aģentu kartītēs), kurš ar kāju taisīja vaļā mana kabineta durvis savu nepieteikto vizīšu laikā ar izdomātiem stāstiem par JKA darbiniekiem, domāju, ka uzrakstīt kartīti bez personas piekrišanas ir kā divus pirkstus " noglaudīt". Taču nekā, nava nekādas kartiņas. Turpretī mans priekšgājējs ar savu vietnieku ir un mani divi vietnieki arī ir. Tā kā S.Veinbergas pārdomas par piespiešanu un provokācijām, manuprāt neiztur nekādu kritiku.

Atbildēt

Zita

28.12.2018. 22:01

Buiķe tak ir tā pati spamere kas www.draugiem.lv darbojās zem viltus profiliem - "Anna*Anna Lapina" , "Berta Ceļmale" un vēl dažiem citiem.

Atbildēt

Šoreiz

28.12.2018. 20:29

Kārta atvainoties Veinbergai!

Atbildēt

Madzis

28.12.2018. 18:35

A true latvian he is - Lato Lapsa!
Tas par otra latvieša apēšanu; te gan viss pamatoti, bet kas attiecas par šo konunikāciju ar sievišķiem - apbrīnojama pacietība ne tikai uzklausīt, bet arī atbildēt. 8)

Atbildēt

!

28.12.2018. 16:52

»

Palmela

Visu cieņu Lato


tas ir sorosa babu specbataljons ar ko Lato Lapsa cinu uzsacis .

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....