Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fakts

28.04.2021. 15:26

Aksenoka (Jaunais laiks) un Birka (NA) laikos zaga daudz vairāk kā pie Saskaņiešiem. Tagad būs tāpat, jo neviens nesit pa nagiem. Visur šeptē Jaunupi.

Atbildēt

viedoklis

28.04.2021. 08:58

Nau jau runa par algu ja tā tiešām nopelnīta un katram saņemtajam eiro pretī ir ieguldītais darbs ar reālu atdevi sabiedrībai.Bet nelaime ir tajā ka algu saņem ne jau par darbu, bet par atrašanos amatā.Tā ir tipiska parazitšana uz sabiedrības pleciem.

Atbildēt

nu gnu

28.04.2021. 08:36

pateicoties šiem ākstiem mārcim ir maizītei...

Atbildēt

LEVANA SKAIDRĪTE

28.04.2021. 05:20

Nelieši!

Atbildēt

?

27.04.2021. 22:39

»

hm

Brežņevs ar kapitālistiem gan īpaši nedraudzējās, zagļus un mahinatorus lika cietumā, bet reizēm pat nošāva


par ko vinam pindosi katru gadu davinaja jaunu superlimuzinu ?par to lai klusetu ,ka pindosi nekad nav lidojusi uz Menesi ,vai tapec ,lai ebrejs armands hamers varetu laupit stradnieku un zemnieku valsti PSRS ?

Atbildēt

Darbmekletajs

27.04.2021. 21:35

Kad potencialais darba nemejs (parastais, bet ar izglitibu atbilstosu un pieredzi) izverte sos institucionalos amatus un saprot, ka ar piedavato atalgojumu nebus arsana un turpinas meklet citas vakances, bet viens Zinatajs ir ganjau informets, ka - ha loshi, es gan ieshu jo tur takshbus 2x lielaks pikjis, bet cstt nevienam ne varda... tad ir shkrobe un jautajums par to vai vakances izsludinatajs nav parkapis atlases likumdosanu - konkurences kriteriju utml jo taksh pec noteikumiem vinjam bija ganjau jaiebudzhete tas 2xkarshais atalgojums!! Attiecigi vai tikai nav ta ka parkapums ir vai nu informacijas slepsana no visiem (vienlidzibas as princips) vai nepareiza budzeta planosana (piesardzibas-izdevumu uzkrasanas pricips), vai vienkarsojot ka padomju laikos zimataji staveja pie pustuksa veikala durvim, jo zinaja ka tulit bus doktordesa pievesta

Atbildēt

muļķiem

27.04.2021. 20:59

jāmaksā vairāk, pasargdievs, valsts kļūs gudra. Noziedznieki nav jāķer...ut.t.t.t. psrs pabiru izjājieni.

Atbildēt

ha-ha

27.04.2021. 20:48

Viena trekna tv24 zvaigzne atkal aizrunäjäs un tautu nosauca par muļķa nabadziņiem,kuri nesaprot kädėļ cilvēkam ,kuram ir ārprātïgi labi ienākumi, ir jäcïnäs par amatu ar krieni mazākiem ienākumiem un priekšniekiem viņam jänodrošina iepriekšėjā labklājïba par kädu muļķa nabadziņiem pat sapņot nenäk prātā.

Atbildēt

Fēlis

27.04.2021. 20:08

Nu jā, sarkasms, bet tik ļoti gribas ķerties pie stroķa, ka purns sāp!

Atbildēt

Feiss

27.04.2021. 19:59

Tàds pamuļķis ...?!

Atbildēt

hm

27.04.2021. 19:36

Brežņevs ar kapitālistiem gan īpaši nedraudzējās, zagļus un mahinatorus lika cietumā, bet reizēm pat nošāva,
Tā ka salīdzinājums nav īsti vietā.

Atbildēt

Darbinieks

27.04.2021. 18:38

Staķi ievies beidzot kārtību sporta skolā Rīdzne, par ko jums visiem algas maksā?????

KNAB nosūtījis Rīgas Pārdaugavas prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai lietu pret vienu valsts amatpersonu par iespējamu dienesta viltojumu, kā arī svešas mantas un finanšu līdzekļu piesavināšanās atbalstīšanu, savukārt pret citu fizisku personu - par iespējamu svešas mantas un finanšu līdzekļu piesavināšanos.

KNAB kriminālprocesu sāka 2020.gada 21.aprīlī.

Krimināllietas materiāli satur ziņas, ka persona, būdama sporta skolas treneris, vairākkārtīgi no audzēkņiem izmaksai paredzētajiem finanšu līdzekļiem piesavinājās naudu 14 698 eiro apmērā.

Turklāt fiziskā persona ar attiecīgās sporta skolas valsts amatpersonas atbalstu piesavinājās arī sporta uztura preces un apģērbu kopumā par 2867 eiro.

Savukārt valsts amatpersona atbalstīja fiziskās personas noziedzīgos nodarījumus, veicot dienesta viltojumu, proti, vairākkārtīgi viltoja pavadzīmes, tajās ietverot nepatiesus faktus, un izmantoja šos dokumentus, lai augstākstāvoša institūcija veiktu apmaksu.

Atbildēt

Krūklis

27.04.2021. 18:14

Tas no sākta gala bija mans jautājums- kāda suņa pēc tas būtu vajadzīgs Langem? Viņš iet uz daudz zemāk atalgotu un problemātiskāku amatu. Varbūt ir kādi sū..i, kas drīz uzpeldēs ar kaut kādiem ceļu būvnieku karteļiem vai kaut kas tamlīdzīgs, ko mēs vēl nezinām? Vai Linkaitis grib LVC iebīdīt kādu savu korišu? Teorētiski var saprast, ka "gaišie spēki" grib sev izpilddirektora amatā izdarīgu cilvēku, praktiski mēŗķi gan jau ir daudz tumšāki, taču Langes motivācija pagaidām pilnīgi nav zināma. Valsts pārvaldē no silta amata "jaunus izaicinājumus" meklē tikai tad, ka tiek iedots stimuls ar kāju pa pakaļu. Citos gadījumos teksti par jauniem izaicinājumiem ir pilnīgs bleķis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft