Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pārdaugavas falla ārdītājs

13.09.2022. 21:58

»

HT

Vakar un šodien nonācu civilizāciju sadursmēs. Ne tajā- žīdu Levita rebēs Ukrainā, bet cietušo Ukrainas bēgļu prasībās pret Latvijas sabiedrību. Koholu nekaunībai pret latviešuem nav robežu


Mazais trīckājītis Pimpuks Pūķins drīz būs ārā no amata, kura krievnacista pakaļu tad tu bučosi?

Atbildēt

HT

13.09.2022. 19:53

Vakar un šodien nonācu civilizāciju sadursmēs. Ne tajā- žīdu Levita rebēs Ukrainā, bet cietušo Ukrainas bēgļu prasībās pret Latvijas sabiedrību. Koholu nekaunībai pret latviešuem nav robežu.

Atbildēt

HT

13.09.2022. 19:50

»

Tuftas triumfs

Mums , bāreņu tautai vajag sirsnīgāk palūgt to Meroni , lai kaut bišku atdod no tās tautas mantas


Sirdsapziņai nav triumfa. Sirdzapziņu apēd ar rozīņbaltmaizi no tumbočkas.

To tikai saprot 70. gados studējošā jaunatne. To, kas ir tumbočka un ka tā ir tukša. Labi, ja sakaltis baltmaizes gabals bez rozīnes.

Atbildēt

ROFLMAO

13.09.2022. 17:33

Nodrošinājuma valsts aģentūra (NVA) ir pilnīgi nespējīga organizācija, ko vajag likvidēt.
Tā nespēj veikt nevienu no savām funkcijām, jo to vada Ramona Innusa - pirms tam ministrijas ierēdne bez pieredzes iestādes vadīšanā, kura vispār nesaprot, ko šajā amatā darīt.

NVA ar birokrātijas metodēm mēģina risināt saimnieciskos jautājumus, kas tai uzdoti, un izgāžas visos virzienos. Iekšlietu iestāžu ēku apsaimniekošanai atvēlētie līdzekļi netiek apgūti, kamēr šīs ēkas brūk kopā. Iepirkumi pinas pārsūdzībās un nenotikušās sanāksmēs.

Par "žoga" būvi jau ir kriminālprocess Innusai un vēl vairākiem darboņiem.

Atbildēt

Tuftas triumfs

13.09.2022. 13:17

»

Pēteris

Šveices rižais žīds apprecēja haholku un kļuva par nacionālo varoni zināmās aprindās


Mums , bāreņu tautai vajag sirsnīgāk palūgt to Meroni , lai kaut bišku atdod no tās tautas mantas !

Atbildēt

?

13.09.2022. 12:37

»

pat ļoti interesanti

Tu gribēji, lai šo informāciju visi aizmirstu? Nesanāca


Bija jautājums par mērķi? Tā arī nepateici.

Atbildēt

Pēteris

13.09.2022. 12:20

Šveices rižais žīds apprecēja haholku un kļuva par nacionālo varoni zināmās aprindās

Atbildēt

HT

13.09.2022. 09:40

70. gados usd noņēma zelta segumu un vienlaikus paplašinājās ofšoru nozīme. Vienlaikus zem Mossad un CIP jumta izveidojās globālais specdienestu kriminālais piesegu jumts ar kontiem ofšoros.

Latvijas specdienesti ir zem šī jumta ar žīdu Levitu un Bordāna, Juraša pārvaldību.

Cionistu ieviestā likumdošana Latvijā dod tiesības prokuroriem lemt par lietu virzību vienpersoniski subjektīvi. Uz aizdomu pamata. Pret ikvienu iespējams safabricēt kriminālprocesu. Pat par senlietu slēpšanu savā īpašumā.

Kovidafēras laikā Lembergu iespundēja cietumā, nostiprinājās Hunta ar Pasaules Bankas stratēģiju, jau 13.03.2020. atņemot tautai cilvēktiesības. Tauta padarīta par pūli, jo nepretojas.

Meroni liecina un ir “nevainīgs kā bērna asara”, kaut no pirmās minūtes Šveices advokāts, tiekoties ar Kembergu un tam “kalpojot” Šveices ofšorā, strādāja pie Lemberga un Latvijas apzagšanas .

Atbildēt

Ja iejaukti deputāti un partijas tad mafija

13.09.2022. 06:10

Ko tad valdība gaida? Policija ar nekam derīga ja nevar risināt šo problēmu. Beigas būs kā parasti roka roku mazgā un saucās korupcija.

Atbildēt

LR72 un VT

13.09.2022. 01:34

»

Investori kurus reklamē LR1 un TV

Tur saistība caur ārzonas valstīm Panama, Kaimanu salas, Mena, Gērsija, Britu Virdžīnas, Kipra, Beliza, Lihtenšteina, Anglija


Aku-Aku, Kambōdija, Brauzepulvers, Brauzevetters, brāļi Gomezi, Urugvaja, Paragvaja, Bolderāja.

Atbildēt

he he

13.09.2022. 01:11

»

Inventarizātōrs

Vajag pārliecināties, vai to mantu nav saēdušas kodes pelēkās


Zili pelēkās kodes esot traki kāras uz sarkano kožu sazagtajiem labumiem.

Atbildēt

Investori kurus reklamē LR1 un TV

13.09.2022. 01:05

»

ES

Kad sāksies visu šito īpašumu denacionalizācija? Visi īpašumi, kuriem ir saistība ar kremli, krieviju un tām uzliktām sankcijām ir jādecionalizē Latvijas valsts labā. Cik ilgi stieps gumiju? KoĒ


Tur saistība caur ārzonas valstīm Panama, Kaimanu salas, Mena, Gērsija, Britu Virdžīnas, Kipra, Beliza, Lihtenšteina, Anglija.

Atbildēt

ES

12.09.2022. 22:07

Kad sāksies visu šito īpašumu denacionalizācija? Visi īpašumi, kuriem ir saistība ar kremli, krieviju un tām uzliktām sankcijām ir jādecionalizē Latvijas valsts labā. Cik ilgi stieps gumiju? KoĒ

Atbildēt

Infa

12.09.2022. 22:03

Šis vispār ir tiesiskā nihilisma ļoti augsts punkts.
Kāpēc Meroni joprojām nav arestēts vai izsludināts starptautiskā meklēšanā? Vienkārši tāpēc, ka šajā gadījumā viņam būtu jāsāk liecināt. Un to viņš noteikti izdarītu, paraujot sev līdz vairākus desmitus politiķu, prokuratūras un policijas darbiniekus.
Venstspils ostas atklātā zādzība, kas ir paveikta ar valdošu partiju politiķu un tiesībsargājošu iestāžu darbinieku rokām, ir laikam viena no vērienīgākajām atjaunotās Lv vēsturē.
Nesodāmība padarījusi arvien nekaunīgākus šos darboņus.

Atbildēt

T. s.

12.09.2022. 19:28

Atkal tā dēvētais Lembergs! Krimināllieta ir un paliek krimināllieta, lai kā to sauktu. Tāpat kā karš Ukrainā, lai gan Krievija to sauc par specoperāciju.

Atbildēt

Inventarizātōrs

12.09.2022. 19:12

Vajag pārliecināties, vai to mantu nav saēdušas kodes pelēkās!

Atbildēt

Nu ja

12.09.2022. 18:49

Dreiblats vēlētājiem vnk atgādina, ka ZZS "potenciālis" minprezis ir tiesājamais - lai tauta nebalso. Paldies, Uldi !

Atbildēt

😵

12.09.2022. 17:57

Ar kādu mērķi atkal izplatīta šī sen novecojusī un neinteresantā informācija? Varbūt lai traucētu Lemberga priekšvēlēšanu murgiem?

Atbildēt

Veca patiesība

12.09.2022. 16:07

Nav sava karaspēka un ieroču, nav mantas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...