Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rotšildmēsli- vēzis asv valsteles dzemdē

31.05.2018. 14:26

»

Uldis

Koļans II ar savu ģimeni samaksāja taisnu maksu par sarīkoto drausmīgo WWI un tā vietā, lai valdītu vēl Čehijā, Slovākijā, Ungārijā, Balkānos un Krievijas tronī ieliktu Bosfora pērli, Stambulu, saņēma lodi Ipatjeva nama pagrabā...


nemelo cūka netīŗa, šodien katrs asv nēģēris ar nepacietību gaida lai diža Krievijas tauta palīdz likvidēt lopiskos volstrītas mēslurijējus, - no sākuma neliela flagellācija , tad uz mieta, jo pat dumjākie atceras smirdošo rotšildmēslu noziegumus pret nabaga bantiem, jambiem, jorabiem utt..

Atbildēt

Uldis

29.05.2018. 09:44

»

ES projekts bija izstrādāts

jau 1905. gadā, bet Krievijas cars Nikolajs II nepiekrita iestāties ES. Viņu nogalināja ar visu ģimeni. Žīdi iznīcināja visas monarhijas Eiropā un valstis- republikas sarīda savā starpā, pakļauj ar parādiem un vada sev vēlamā virzienā. Eiropas Savienotās valstis tiek veidotas neatkarīgi no goju gribas...


Koļans II ar savu ģimeni samaksāja taisnu maksu par sarīkoto drausmīgo WWI un tā vietā, lai valdītu vēl Čehijā, Slovākijā, Ungārijā, Balkānos un Krievijas tronī ieliktu Bosfora pērli, Stambulu, saņēma lodi Ipatjeva nama pagrabā.
Tas pats sagaida fašistisko izdzimteni: alkatīgo paranoidālo, sadistisko masu slepkavu, kodol un ķīmisko teroristu, pederastu - pedofīlu, Putinu.
Par Krieviju ES vari pat nesapņot, jo tāda krievija drīz būs notīrīta no pasaules kartes, bet Kubaņā skanēs tikai ukraiņu valoda.

Atbildēt

ES projekts bija izstrādāts

28.05.2018. 15:12

jau 1905. gadā, bet Krievijas cars Nikolajs II nepiekrita iestāties ES. Viņu nogalināja ar visu ģimeni. Žīdi iznīcināja visas monarhijas Eiropā un valstis- republikas sarīda savā starpā, pakļauj ar parādiem un vada sev vēlamā virzienā. Eiropas Savienotās valstis tiek veidotas neatkarīgi no goju gribas.

Ar kariem tiek novājināta Krievija un Ukraina. Ukrainas valsts jau ir parādos par bruņošanos. Drīz Krievija būs sagatavota, lai pievienotu ES.

Atbildēt

Paija

28.05.2018. 12:11

paldies par atbildēm gudrajiem,...

Atbildēt

Birutas Lozes slepkavība,

28.05.2018. 12:09

ko veica žīdu cionistiskie spēki, ko pārstāv Borovkovs, bija rituālslepkavība, lai apklusinātu B. Lozi, kura bija gatava runāt par žīdu noziegumiem - Godmaņa, Borovkova, Blumberga, visticamāk, arī Kalnmeijera un Maizīša, Guļāna..

Atbildēt

skats no malas

28.05.2018. 11:59

»

Nemeroni

Cik no tā saņem Meroni sīkpartija "KPLV" ar Zakatistovu un Kaimiņu priekšgalā


necik Trolli, jo KPV LV pēc ievēlēšanas saeimā tik galā ar šo problēmu, ar zālēm pēc receptes, kas uzrakstīta Krimināllikumā

Atbildēt

Muldim

28.05.2018. 11:46

Es Grantiņa vietā Borovkovam acis izdurtu un dzīvu iesviestu ogļu krāsnī kopā ar Maizīti, Kalnmeijeru un žīdu Blumbergu. Tajā noskatīties liktu Reizniecei, Kučinskim, bij. v p Bērziņam un Brigmanim, Lembergam gaidot savu kārtu...

Atbildēt

Piem.Muldim

28.05.2018. 11:43

Tāds L. Grantiņš gadiem žvangst, ka jātiesā Borovkovs. Bet es Grantiņa vietā par to, ko tas nodarījis konkrēti Grantiņam, sen viņu butu nositis un noracis tā kā to dara žīdi. Odesā žīdu čekisti parastus "aiizdomīgos" , kas apšauba padomju var, dzīvus katlos vārīja, citiem galvas iespieda skrūvspīlēs un ar āmuru sašķaidīja. Priesteriem uzškērda vēder, izvilka tievās zarnas galu un piesēja pie koka, lika skriet apkārt, kamrr zarna ap koku aptinās un cilvēks nomira. Ļeņinu un Trocki apsargāja vācu vienības no vācijas. Baznīcām izlaupīto sūtīja uz Vāciju.

Visu to finansēja B' nai B rith, žīdu cionistu organizācija.

Atbildēt

Muldim

28.05.2018. 11:34

Ne ar vienu vārdu neesmu teicis, ka ibuminātiem (divdabjiem, kas slēpjas zem skaistiem saukļiem - kā varu padomēm, par demkrātiju utt.), realizējot totalitārismu un verdzību, komunistiem, čekistiem un žīdiem no kumuniztiem un čekistiem ir mazākais attaisnojums viņu zvērībām, kas turpinās šodienas Latvijā. Pēd. prokurores Lozes slepkavība, ko veica prokuratūras atbalstīta policija.

Latviešu tauta ir padarīta par vergiem, padzīta no tēvzemes, valsts izzagta un iedzīta parādos. Naivi ir tie cilvēciņi, kas domā, ka žīdu cionismu, tā noziegumus iespējams sodīt ar starptautisku tiesu. Viņi nesaprot, ka jau notiek totāla neapmierināto kontrole, ko veic SAB, DP, Facebook, Twiter utt.

Atbildēt

Uldis

28.05.2018. 10:23

»

Eiropā

šodien ie 70 žīdu cionistu "B' nai B' rith'" masonu- brīvmūrnieku ložas. Igaunijā konstatēti 300 biedri. Biedri pēc komunistu principa. LV šīs ložas ir reģistrētas kā nevalstiskas organizācijas. Latvijā ir vairākas ložas, kas kontrolē cita citu, visiem biedriem to nezinot pēc LPSR VDK principa. Biedrus...


Vai tiešām tu uzskati, ka ar žīdu esamība var attaisnot visus čekas un Krievijas organizētās noziedzības kājslauķus, kas žņaudz nost Latviju? Freibergai, Zatleram, Dombrovskim, Maizītim un pārējiem neliešiem pašiem ne par ko nav jāatbild?

Atbildēt

to Paija

28.05.2018. 10:19

SIA var sniegt tās konsulācijas visām fiziskām un juridiskām personām, tostarp sev pašam kā fiziskai personai.

Atbildēt

to Paija

28.05.2018. 10:17

Var gan aizstāvēt, gan sniegt konsultācijas un citus pakalpojumus. Fiziska persona nodibina uzņēmumu un kļūst par privāto tiesību juridisko personu. Ar to šī privāto tiesību juridiskā persona - SIA var sniegt pakalpojumus, tostarp konsultācijas, citām fiziskām personām, ja SIA reģistrēts kā konsultāciju pakalpojumu sniedzējs VIDā.

Atbildēt

Eiropā

28.05.2018. 10:13

šodien ie 70 žīdu cionistu "B' nai B' rith'" masonu- brīvmūrnieku ložas. Igaunijā konstatēti 300 biedri. Biedri pēc komunistu principa. LV šīs ložas ir reģistrētas kā nevalstiskas organizācijas. Latvijā ir vairākas ložas, kas kontrolē cita citu, visiem biedriem to nezinot pēc LPSR VDK principa. Biedrus pārbauda, lai ko uzticētu.

Kā ibumināti ar ļauniem mērķiem žīdi šīs ložas dibina gojiem Latvijā, gojiem jābūt godīgiem, ar labiem nodomiem, lai šos gojus var kontrolēt, izcelt strīdus un karus starp viņiem, apkrāptu un apzagtu. Goji ir lopi, kaujami un izmantojami lopi žīdu acīs. Visa PSRS bija vergu nometne, kura strādāja B' nai B' rith" kontrolēta, izzogot derīgos izrakteņus, izvedot uz Vāciju un ASV. PSRS sabruka, jo šī organizācija vadījās pēc horoskopa. Ziemas pili ieņēma tikko Zeme nonāca Skorpina ietekmē. Tas turpiājās 72 gadus. Žīdu cionisti turpina pārvaldīt Latviju ar bij. komunistiem- ibuminātiem un čekistiem. Katram jāizlasa igauņa Zem skorpiona zīmes Juri Lina. Arī latv. valodā. Izdota arī Zviedrijā trīs atkārtotos metienos angļu valodā. Šī grāmata dokumentāli atmasko PSRS sistēmu.

Atbildēt

Paija - varbūt kāds gudrs var pateikt

28.05.2018. 09:47

Varbūt kāds gudrs var pateikt.
Piemēram, tiesā taču arī SEVI var pārstāvēt pati fiziskā persona BEZ advokata pieaicināšanas. Tādējādi, ja cilvēks ir tik gudrs un spējīgs pats tiesai uzrakstīt prasības pieteikumus un citus procesuālus dokumentus - tad taču viņš arī pats konkrēti izmanto savas darba stundas, pats sevi konsultē , lai sagatavotu un iesniegtu tiesai dokumentus.
Nekā personīga saistībā ar Meroni, bet, kāpēc cilvēks nevar sniegt konsultācijas pats sev, vai kāds gudrais var to pateikt ?
Daudzi ministri, piemēram, nepieņem padomniekus, jo var / ir spējīgi paši sev dot padomus utt.

Atbildēt

Uldis

28.05.2018. 09:40

"Kā lai izskaidro šo pilnīgi nelikumīgo SAB iesaisti arestētās mantas izsaimniekošanas organizēšanā, slēpšanā un piesegšanā?

Izskaidrojums ir tikai viens – kādreizējā ģenerālprokurora, bet tagad SAB direktora Jāņa Maizīša īpašā rūpe par Meroni. Tieši Jāņa Maizīša laikā Ģenerālprokuratūra bez konkursa iecēla Meroni par vairāk nekā 200 miljonu vērtās Lembergu ģimenei arestētās un, domājams, viņam drīz konfiscētās mantas pārvaldnieku."
http://www.pietiek.com/raksti/satversmes_aizsardzibas_birojs__loma_valsts_nozagsana

Neliešiem, kuri no jauna apstiprināja Maizīti SAB direktora amatā, nekādus jautājumus neizraisīja, fakts, ka tas mūdzis, sūdu maiss, dzīvo off - shore (visticamākais Krievijas FSB) piederošā dzīvoklī.

Atbildēt

ir pamats

28.05.2018. 09:31

»

hallo

par ko satraukums? Vai tad aivaram kaut kas pieder


Aivaram varbūt nekas arī nepieder, tikai tas, ko Meroni, savu SAB drauģeļu aizsegā izzog, pieder Latvijas valstij, t.i. katram no mums.

Atbildēt

Nemeroni

28.05.2018. 09:29

Cik no tā saņem Meroni sīkpartija "KPLV" ar Zakatistovu un Kaimiņu priekšgalā ...?!?!

Atbildēt

hallo

28.05.2018. 09:08

par ko satraukums? Vai tad aivaram kaut kas pieder?

Atbildēt

Uldis

28.05.2018. 08:50

»

interesanti

Šito mēslu gadījumā nepiesedz Maizīša bandītu kantoris


SAB, tas ir tīrs Krievijas FSB kantoris, ar bandītiem simbiozē ir IeM.

Atbildēt

Lūk,skatieties!

28.05.2018. 08:13

Piedzērušies īru fuligāni piekāva Rīgā ārsti un šoferi.Noziedzniekus atlaida brīvībā. Pie varas ir kremļa pakalpiņi.cenšas radīt spriedzi starp eiropas tautām.Eiropas savienības pilsoņus kuri pastrādā noziegumus Latvijā nesoda vai soda ļoti maigi.Palasiet kā uz tādiem gadījumiem reaģē kremļa troļļi delfos.Apčurātā milda,gejropa,gejropas sūkātāji,krievijā tā nenotiek un tamlīdzīgi.

Atbildēt

Latviju pārvalda

28.05.2018. 07:07

B' nai B' rith žîdu organizàcija, kuras galvenà mitne ir Čikāgā, ASV. ar lepnu pārstāvniecību Vašingtonā.

Savukārt, pati žīdu cionistu organizācija B' nai B' rith ir tikai izpildvara vispasaules izraelitu savienībai - " L' Alliance Israelite Universelle".

Žīdu cionistu spiegošanas un diversantu - ekstrēmistu un aģentu organizācija, ko dēvē par KGB pēc PSRS KGB parauga ir ADL (Anti- Defamation League). Tieši šī organizācija uzpērk politiķus, vajadzības gadījumā nogalina utt., izpildot B' nai B' rith konkrētus uzdevumus.
Atbildēt

Arī Meroni ir žīds

28.05.2018. 06:20

ar visām cionistu pilnvarām, ārpus likuma, bet goji no Latvijas, ja negrib mirt no bišu kodiena, izkrist pa logu, "nošauties" , vai citādi vnk pazust, veic par samaksu, neatkarīgi no amata, žīdu cionistu pasūtījumus,pretējā gad ātri beidz dzīvu no žīdu gangsteru kā Borovkovs, Blumbergs konkrētas rīcības. Latviju pārvalda žīdu cionisti no B' nai B Rith ar žīdu KGB - zlūkdienesta un soda dienesta starpniecību, kas H. Cukuru sacirta gabalos.

Atbildēt

Nekas neaiziet tālumā

28.05.2018. 06:13

»

boom

Un kāpēc ģenerālprokurors nevarētu "stradāt" uz abām pusēm? Jeb mazais Aivars grib, ka viņu vienu pašu apkalpo? Visa pasaules godība nāk un aiziet tālumā


Žīds Lembergs ir kopā ar bij. PSKP vadību žīdu cionistiem, kas kā ilumināti pārvaldīja PSRS. Ziemas pili neieņēma, tie bija žīdu meli, žīdi, algoti no ASV organizācijas, kas šodien ir lielākā žīdu organizācija pasaulē B'nai B' rith ar Ļeņinu un Trocki iegāja ziemas pilī bez revolūcijas, kā mums meloja, jo Pagaidu valdības locekļi bija brīvmūrnieki. Latviešu strēlnieki neapsargāja Ļeņinu, bet vācu izlades algotņi, ķīnieši un citi internacionāļi. Vācijas slepenais dienests, redzot sarkano teroru ar vācu apsardzi Ļeņinam un Trockim varēja pārtraukt komunisma attīstību, bet to nedarīja - jo līgums ir līgums. Izzagtās un izlaupītās Krievijas bagātības nonāca ASV un Vācijā.

Atbildēt

boom

27.05.2018. 23:40

Un kāpēc ģenerālprokurors nevarētu "stradāt" uz abām pusēm? Jeb mazais Aivars grib, ka viņu vienu pašu apkalpo? Visa pasaules godība nāk un aiziet tālumā.

Atbildēt

Brexit

27.05.2018. 22:56

Interesanti,kur skatās VID. Tie ir acīmredzami fiktīvi darījumi, kas samazina peļņu Latvijas uzņēmumam un tātad samazina arī valss budžeta ieņēmumus

Atbildēt

B

27.05.2018. 21:30

Kalnmeijer , kad plāno mantas glabātāja inventūru ,štrunts par inventūru , iztrūkumu samaksās muļķa tauta !

Atbildēt

Kika

27.05.2018. 18:12

Vai par šādu valsts pārvaldī tika tautas asinis lietas??? Nu jau zog pat neraustoties! Tauta! Ko tālāk???

Atbildēt

interesanti

27.05.2018. 15:24

Šito mēslu gadījumā nepiesedz Maizīša bandītu kantoris?

Atbildēt

Naudu atmazgā ar čaulas kompāniju,

27.05.2018. 15:13

lai skaidrā tiek prokuroriem un shēmā iesaistītiem zagļiem.

Atbildēt

A

27.05.2018. 14:43

Laikam jau dalās ar mūsu prokuroriem, kas viņu tur nozīmēja, noriebusies ši korumpētā banānu republika!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

Fotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes...

Foto

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

Iesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

Rietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī...

Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...