Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rotšildmēsli- vēzis asv valsteles dzemdē

31.05.2018. 14:26

»

Uldis

Koļans II ar savu ģimeni samaksāja taisnu maksu par sarīkoto drausmīgo WWI un tā vietā, lai valdītu vēl Čehijā, Slovākijā, Ungārijā, Balkānos un Krievijas tronī ieliktu Bosfora pērli, Stambulu, saņēma lodi Ipatjeva nama pagrabā...


nemelo cūka netīŗa, šodien katrs asv nēģēris ar nepacietību gaida lai diža Krievijas tauta palīdz likvidēt lopiskos volstrītas mēslurijējus, - no sākuma neliela flagellācija , tad uz mieta, jo pat dumjākie atceras smirdošo rotšildmēslu noziegumus pret nabaga bantiem, jambiem, jorabiem utt..

Atbildēt

Uldis

29.05.2018. 09:44

»

ES projekts bija izstrādāts

jau 1905. gadā, bet Krievijas cars Nikolajs II nepiekrita iestāties ES. Viņu nogalināja ar visu ģimeni. Žīdi iznīcināja visas monarhijas Eiropā un valstis- republikas sarīda savā starpā, pakļauj ar parādiem un vada sev vēlamā virzienā. Eiropas Savienotās valstis tiek veidotas neatkarīgi no goju gribas...


Koļans II ar savu ģimeni samaksāja taisnu maksu par sarīkoto drausmīgo WWI un tā vietā, lai valdītu vēl Čehijā, Slovākijā, Ungārijā, Balkānos un Krievijas tronī ieliktu Bosfora pērli, Stambulu, saņēma lodi Ipatjeva nama pagrabā.
Tas pats sagaida fašistisko izdzimteni: alkatīgo paranoidālo, sadistisko masu slepkavu, kodol un ķīmisko teroristu, pederastu - pedofīlu, Putinu.
Par Krieviju ES vari pat nesapņot, jo tāda krievija drīz būs notīrīta no pasaules kartes, bet Kubaņā skanēs tikai ukraiņu valoda.

Atbildēt

ES projekts bija izstrādāts

28.05.2018. 15:12

jau 1905. gadā, bet Krievijas cars Nikolajs II nepiekrita iestāties ES. Viņu nogalināja ar visu ģimeni. Žīdi iznīcināja visas monarhijas Eiropā un valstis- republikas sarīda savā starpā, pakļauj ar parādiem un vada sev vēlamā virzienā. Eiropas Savienotās valstis tiek veidotas neatkarīgi no goju gribas.

Ar kariem tiek novājināta Krievija un Ukraina. Ukrainas valsts jau ir parādos par bruņošanos. Drīz Krievija būs sagatavota, lai pievienotu ES.

Atbildēt

Paija

28.05.2018. 12:11

paldies par atbildēm gudrajiem,...

Atbildēt

Birutas Lozes slepkavība,

28.05.2018. 12:09

ko veica žīdu cionistiskie spēki, ko pārstāv Borovkovs, bija rituālslepkavība, lai apklusinātu B. Lozi, kura bija gatava runāt par žīdu noziegumiem - Godmaņa, Borovkova, Blumberga, visticamāk, arī Kalnmeijera un Maizīša, Guļāna..

Atbildēt

skats no malas

28.05.2018. 11:59

»

Nemeroni

Cik no tā saņem Meroni sīkpartija "KPLV" ar Zakatistovu un Kaimiņu priekšgalā


necik Trolli, jo KPV LV pēc ievēlēšanas saeimā tik galā ar šo problēmu, ar zālēm pēc receptes, kas uzrakstīta Krimināllikumā

Atbildēt

Muldim

28.05.2018. 11:46

Es Grantiņa vietā Borovkovam acis izdurtu un dzīvu iesviestu ogļu krāsnī kopā ar Maizīti, Kalnmeijeru un žīdu Blumbergu. Tajā noskatīties liktu Reizniecei, Kučinskim, bij. v p Bērziņam un Brigmanim, Lembergam gaidot savu kārtu...

Atbildēt

Piem.Muldim

28.05.2018. 11:43

Tāds L. Grantiņš gadiem žvangst, ka jātiesā Borovkovs. Bet es Grantiņa vietā par to, ko tas nodarījis konkrēti Grantiņam, sen viņu butu nositis un noracis tā kā to dara žīdi. Odesā žīdu čekisti parastus "aiizdomīgos" , kas apšauba padomju var, dzīvus katlos vārīja, citiem galvas iespieda skrūvspīlēs un ar āmuru sašķaidīja. Priesteriem uzškērda vēder, izvilka tievās zarnas galu un piesēja pie koka, lika skriet apkārt, kamrr zarna ap koku aptinās un cilvēks nomira. Ļeņinu un Trocki apsargāja vācu vienības no vācijas. Baznīcām izlaupīto sūtīja uz Vāciju.

Visu to finansēja B' nai B rith, žīdu cionistu organizācija.

Atbildēt

Muldim

28.05.2018. 11:34

Ne ar vienu vārdu neesmu teicis, ka ibuminātiem (divdabjiem, kas slēpjas zem skaistiem saukļiem - kā varu padomēm, par demkrātiju utt.), realizējot totalitārismu un verdzību, komunistiem, čekistiem un žīdiem no kumuniztiem un čekistiem ir mazākais attaisnojums viņu zvērībām, kas turpinās šodienas Latvijā. Pēd. prokurores Lozes slepkavība, ko veica prokuratūras atbalstīta policija.

Latviešu tauta ir padarīta par vergiem, padzīta no tēvzemes, valsts izzagta un iedzīta parādos. Naivi ir tie cilvēciņi, kas domā, ka žīdu cionismu, tā noziegumus iespējams sodīt ar starptautisku tiesu. Viņi nesaprot, ka jau notiek totāla neapmierināto kontrole, ko veic SAB, DP, Facebook, Twiter utt.

Atbildēt

Uldis

28.05.2018. 10:23

»

Eiropā

šodien ie 70 žīdu cionistu "B' nai B' rith'" masonu- brīvmūrnieku ložas. Igaunijā konstatēti 300 biedri. Biedri pēc komunistu principa. LV šīs ložas ir reģistrētas kā nevalstiskas organizācijas. Latvijā ir vairākas ložas, kas kontrolē cita citu, visiem biedriem to nezinot pēc LPSR VDK principa. Biedrus...


Vai tiešām tu uzskati, ka ar žīdu esamība var attaisnot visus čekas un Krievijas organizētās noziedzības kājslauķus, kas žņaudz nost Latviju? Freibergai, Zatleram, Dombrovskim, Maizītim un pārējiem neliešiem pašiem ne par ko nav jāatbild?

Atbildēt

to Paija

28.05.2018. 10:19

SIA var sniegt tās konsulācijas visām fiziskām un juridiskām personām, tostarp sev pašam kā fiziskai personai.

Atbildēt

to Paija

28.05.2018. 10:17

Var gan aizstāvēt, gan sniegt konsultācijas un citus pakalpojumus. Fiziska persona nodibina uzņēmumu un kļūst par privāto tiesību juridisko personu. Ar to šī privāto tiesību juridiskā persona - SIA var sniegt pakalpojumus, tostarp konsultācijas, citām fiziskām personām, ja SIA reģistrēts kā konsultāciju pakalpojumu sniedzējs VIDā.

Atbildēt

Eiropā

28.05.2018. 10:13

šodien ie 70 žīdu cionistu "B' nai B' rith'" masonu- brīvmūrnieku ložas. Igaunijā konstatēti 300 biedri. Biedri pēc komunistu principa. LV šīs ložas ir reģistrētas kā nevalstiskas organizācijas. Latvijā ir vairākas ložas, kas kontrolē cita citu, visiem biedriem to nezinot pēc LPSR VDK principa. Biedrus pārbauda, lai ko uzticētu.

Kā ibumināti ar ļauniem mērķiem žīdi šīs ložas dibina gojiem Latvijā, gojiem jābūt godīgiem, ar labiem nodomiem, lai šos gojus var kontrolēt, izcelt strīdus un karus starp viņiem, apkrāptu un apzagtu. Goji ir lopi, kaujami un izmantojami lopi žīdu acīs. Visa PSRS bija vergu nometne, kura strādāja B' nai B' rith" kontrolēta, izzogot derīgos izrakteņus, izvedot uz Vāciju un ASV. PSRS sabruka, jo šī organizācija vadījās pēc horoskopa. Ziemas pili ieņēma tikko Zeme nonāca Skorpina ietekmē. Tas turpiājās 72 gadus. Žīdu cionisti turpina pārvaldīt Latviju ar bij. komunistiem- ibuminātiem un čekistiem. Katram jāizlasa igauņa Zem skorpiona zīmes Juri Lina. Arī latv. valodā. Izdota arī Zviedrijā trīs atkārtotos metienos angļu valodā. Šī grāmata dokumentāli atmasko PSRS sistēmu.

Atbildēt

Paija - varbūt kāds gudrs var pateikt

28.05.2018. 09:47

Varbūt kāds gudrs var pateikt.
Piemēram, tiesā taču arī SEVI var pārstāvēt pati fiziskā persona BEZ advokata pieaicināšanas. Tādējādi, ja cilvēks ir tik gudrs un spējīgs pats tiesai uzrakstīt prasības pieteikumus un citus procesuālus dokumentus - tad taču viņš arī pats konkrēti izmanto savas darba stundas, pats sevi konsultē , lai sagatavotu un iesniegtu tiesai dokumentus.
Nekā personīga saistībā ar Meroni, bet, kāpēc cilvēks nevar sniegt konsultācijas pats sev, vai kāds gudrais var to pateikt ?
Daudzi ministri, piemēram, nepieņem padomniekus, jo var / ir spējīgi paši sev dot padomus utt.

Atbildēt

Uldis

28.05.2018. 09:40

"Kā lai izskaidro šo pilnīgi nelikumīgo SAB iesaisti arestētās mantas izsaimniekošanas organizēšanā, slēpšanā un piesegšanā?

Izskaidrojums ir tikai viens – kādreizējā ģenerālprokurora, bet tagad SAB direktora Jāņa Maizīša īpašā rūpe par Meroni. Tieši Jāņa Maizīša laikā Ģenerālprokuratūra bez konkursa iecēla Meroni par vairāk nekā 200 miljonu vērtās Lembergu ģimenei arestētās un, domājams, viņam drīz konfiscētās mantas pārvaldnieku."
http://www.pietiek.com/raksti/satversmes_aizsardzibas_birojs__loma_valsts_nozagsana

Neliešiem, kuri no jauna apstiprināja Maizīti SAB direktora amatā, nekādus jautājumus neizraisīja, fakts, ka tas mūdzis, sūdu maiss, dzīvo off - shore (visticamākais Krievijas FSB) piederošā dzīvoklī.

Atbildēt

ir pamats

28.05.2018. 09:31

»

hallo

par ko satraukums? Vai tad aivaram kaut kas pieder


Aivaram varbūt nekas arī nepieder, tikai tas, ko Meroni, savu SAB drauģeļu aizsegā izzog, pieder Latvijas valstij, t.i. katram no mums.

Atbildēt

Nemeroni

28.05.2018. 09:29

Cik no tā saņem Meroni sīkpartija "KPLV" ar Zakatistovu un Kaimiņu priekšgalā ...?!?!

Atbildēt

hallo

28.05.2018. 09:08

par ko satraukums? Vai tad aivaram kaut kas pieder?

Atbildēt

Uldis

28.05.2018. 08:50

»

interesanti

Šito mēslu gadījumā nepiesedz Maizīša bandītu kantoris


SAB, tas ir tīrs Krievijas FSB kantoris, ar bandītiem simbiozē ir IeM.

Atbildēt

Lūk,skatieties!

28.05.2018. 08:13

Piedzērušies īru fuligāni piekāva Rīgā ārsti un šoferi.Noziedzniekus atlaida brīvībā. Pie varas ir kremļa pakalpiņi.cenšas radīt spriedzi starp eiropas tautām.Eiropas savienības pilsoņus kuri pastrādā noziegumus Latvijā nesoda vai soda ļoti maigi.Palasiet kā uz tādiem gadījumiem reaģē kremļa troļļi delfos.Apčurātā milda,gejropa,gejropas sūkātāji,krievijā tā nenotiek un tamlīdzīgi.

Atbildēt

Latviju pārvalda

28.05.2018. 07:07

B' nai B' rith žîdu organizàcija, kuras galvenà mitne ir Čikāgā, ASV. ar lepnu pārstāvniecību Vašingtonā.

Savukārt, pati žīdu cionistu organizācija B' nai B' rith ir tikai izpildvara vispasaules izraelitu savienībai - " L' Alliance Israelite Universelle".

Žīdu cionistu spiegošanas un diversantu - ekstrēmistu un aģentu organizācija, ko dēvē par KGB pēc PSRS KGB parauga ir ADL (Anti- Defamation League). Tieši šī organizācija uzpērk politiķus, vajadzības gadījumā nogalina utt., izpildot B' nai B' rith konkrētus uzdevumus.
Atbildēt

Arī Meroni ir žīds

28.05.2018. 06:20

ar visām cionistu pilnvarām, ārpus likuma, bet goji no Latvijas, ja negrib mirt no bišu kodiena, izkrist pa logu, "nošauties" , vai citādi vnk pazust, veic par samaksu, neatkarīgi no amata, žīdu cionistu pasūtījumus,pretējā gad ātri beidz dzīvu no žīdu gangsteru kā Borovkovs, Blumbergs konkrētas rīcības. Latviju pārvalda žīdu cionisti no B' nai B Rith ar žīdu KGB - zlūkdienesta un soda dienesta starpniecību, kas H. Cukuru sacirta gabalos.

Atbildēt

Nekas neaiziet tālumā

28.05.2018. 06:13

»

boom

Un kāpēc ģenerālprokurors nevarētu "stradāt" uz abām pusēm? Jeb mazais Aivars grib, ka viņu vienu pašu apkalpo? Visa pasaules godība nāk un aiziet tālumā


Žīds Lembergs ir kopā ar bij. PSKP vadību žīdu cionistiem, kas kā ilumināti pārvaldīja PSRS. Ziemas pili neieņēma, tie bija žīdu meli, žīdi, algoti no ASV organizācijas, kas šodien ir lielākā žīdu organizācija pasaulē B'nai B' rith ar Ļeņinu un Trocki iegāja ziemas pilī bez revolūcijas, kā mums meloja, jo Pagaidu valdības locekļi bija brīvmūrnieki. Latviešu strēlnieki neapsargāja Ļeņinu, bet vācu izlades algotņi, ķīnieši un citi internacionāļi. Vācijas slepenais dienests, redzot sarkano teroru ar vācu apsardzi Ļeņinam un Trockim varēja pārtraukt komunisma attīstību, bet to nedarīja - jo līgums ir līgums. Izzagtās un izlaupītās Krievijas bagātības nonāca ASV un Vācijā.

Atbildēt

boom

27.05.2018. 23:40

Un kāpēc ģenerālprokurors nevarētu "stradāt" uz abām pusēm? Jeb mazais Aivars grib, ka viņu vienu pašu apkalpo? Visa pasaules godība nāk un aiziet tālumā.

Atbildēt

Brexit

27.05.2018. 22:56

Interesanti,kur skatās VID. Tie ir acīmredzami fiktīvi darījumi, kas samazina peļņu Latvijas uzņēmumam un tātad samazina arī valss budžeta ieņēmumus

Atbildēt

B

27.05.2018. 21:30

Kalnmeijer , kad plāno mantas glabātāja inventūru ,štrunts par inventūru , iztrūkumu samaksās muļķa tauta !

Atbildēt

Kika

27.05.2018. 18:12

Vai par šādu valsts pārvaldī tika tautas asinis lietas??? Nu jau zog pat neraustoties! Tauta! Ko tālāk???

Atbildēt

interesanti

27.05.2018. 15:24

Šito mēslu gadījumā nepiesedz Maizīša bandītu kantoris?

Atbildēt

Naudu atmazgā ar čaulas kompāniju,

27.05.2018. 15:13

lai skaidrā tiek prokuroriem un shēmā iesaistītiem zagļiem.

Atbildēt

A

27.05.2018. 14:43

Laikam jau dalās ar mūsu prokuroriem, kas viņu tur nozīmēja, noriebusies ši korumpētā banānu republika!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vispārējas masku histērijas laikā Māra Zālīte un viņai pietuvinātā tautas nodevēju varza ir nometuši maskas

FotoLatvijas iedzīvotājiem jāsaprot, ka Māras Zālītes raksts nav tikai stulbums, tuvredzība, iztapība, pielīšana vai naivums. Nē, tā ir apzināta un mērķtiecīga latviešu tautas un Latvijas nodošana. Tā ir nodevība, turklāt nodevība vairs neslēpjoties. Un šī nodevība tika perināta jau sen. Jau PSRS laikā, pēc tam, kad, būsim atklāti, Latvija negaidot tapa neatkarīga, jo pučs Maskavā izgāzās!
Lasīt visu...

21

Pēc Vairas Vīķes-Freibergas un Egila Levita tagad es slavēšu Krišjāni Kariņu

FotoKrišjānis Kariņš! Draugi, viņš ir pirmais premjers, kura godīgumu, valstsvīra morāli un 100% lojalitāti valstij grūti apstrīdēt. Viņš ir Eiropā ļoti cienīts, draudzīgs atiecībās ar Eiropas kolēģiem. Prieks skatīties (TV), kā viņam, ejot pa Briseles gaiteņiem, visi steidz klāt un grib ar viņu sasveicināties.
Lasīt visu...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

Garkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem –...

Foto

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli,...

Foto

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

Grūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No...

Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...