Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lauķis

26.05.2022. 15:06

»

Jukumam tādi utilizācijas apjomi vēl priekšā, o

Gordons: Krievijā ir 10% adekvātu un gudru cilvēku. Pārējie ir drausmīga lopu masa! Protams, lopus jāutilizē


Latvijā viedu cilvēku nav pat 10%,pārējie ir aitas,kāmji,gliemji.Jukums ir tajos 90%.

Atbildēt

Jukumam tādi utilizācijas apjomi vēl priekšā, o

26.05.2022. 14:05

»

Jukum, tu tik esi puika

Ierosinājums: iecelt tevi par projekta "Krievu utilizācija" galveno vadītāju un realizētāju


Gordons: Krievijā ir 10% adekvātu un gudru cilvēku. Pārējie ir drausmīga lopu masa! Protams, lopus jāutilizē!

Atbildēt

Arnolds

26.05.2022. 13:13

nav attiecināms uz neregulēto tirgu - cieto kurināmo - ar to viss ir pateikts - kariņā "gāzenieki" pret "malcenieki" sausā uzvara "gāzeniekiem". Bet tie, kuri kurina ar malku, briketēm vai granulām, var iet tur kur krievu kuģis :(

Atbildēt

Jukums

26.05.2022. 12:41

»

Jukum, tu neesi riktīgs patriots, jo

ierosini tikai "okupantu neitralizāciju un ietekmes mazināšanu", taču kā ar šo utilizāciju! Esi petriots līdz galam


Gan jau te jau salīdušie okupanti pamazām vien paši noutilizēsies, ja nevēlēsies doties atpakaļ uz laimes zemi matušku. Bet, protams, ar šo 5 kolonnu mums pagaidām vēl ir jārēķinās.
Šobrīd daudz kas ir atkarīgs, vai šos krievu okupantu lopus izdosies apturēt Ukrainā, kuri viņus tiešām utilizē gandrīz vai rūpnieciskos apmēros, vai arī viņi mēģinās ielīst vēl kaut kur. Ja līdīs atkal uz Latviju, neko darīt, būs jāņem rokā kāds jaudīgāks okupantu utilizators.
Manuprāt, šie krievu okupanti iedomājas, ka joprojām dzīvo Krievijas impērijā. Viņiem tāda džerimodisma ideoloģija ieborēta kamēr viņi no tās neatbrīvosies tikmēr par cilvēkiem nekļūs. Es tomēr prognozēju, ka Krievija sadalīsies. Jo ilgāk velkas karš Ukrainā, jo šāda iespējas varbūtība pieaug arvien vairāk. Nez vai putins pats izvilks ilgāk, kā līdz šī gada beigām, tā, kā atbildību nāksies prasīt no viņa sekotājiem. Ne vai tie to atbildību vēlēsies atzīt. Un, tā, kā viņam tādu tiešu pēcteču nav - visus nolikvidējis, tad, visticamāk, varu Krievijā pēc putina nāves, dalīs vairākas bandas savā starpā. Tas novedīs pie pilsoņu kara. Un, neatkarību pieprasīs arī pašlaik Krievijā ieslodzītās tautas.

Atbildēt

vice

26.05.2022. 12:39

Mazizglītotais ķēms. Simbols valsts vadīšanas neprasmei! Nepalīdzēs pat uzpirktie sabiedriskie mediji.

Atbildēt

Kariņš ir aizkavējies

26.05.2022. 12:31

Viņš vēl nav sapratis, ka tauta viņu grib redzēt ejot nah-j!

Atbildēt

Jukum, tu neesi riktīgs patriots, jo

26.05.2022. 11:57

ierosini tikai "okupantu neitralizāciju un ietekmes mazināšanu", taču kā ar šo utilizāciju! Esi petriots līdz galam!

Atbildēt

Jukums

26.05.2022. 11:01

Atzīšos, ka tikai pavirši pārlasīju
Kariņa teikto. Nav ticības, ka ir vērts to darīt, jo nekas sakarīgs šo 33 gadu laikā paša elementārākā sociālā taisnīguma un dzīves līmeņa saprātīgas izlīdzināšanas virzienā, tā arī paveikts nav. Ir gan miglaini runāts, kaut kas pasolīts un pēc tam ātri norakts vai pārvērsts absurdā.
Es jau izteicos, ka Latvija ir daudz sasniegusi ārpolitikā, bet iekšpolitikā ir pilnīgas auzas. Rezultātā arvien vairāk atpaliekam arī no Igaunijas un Lietuvas. Tiesa, mums situācija ir smagāka, jo daudz spēka jāpatērē okupantu neitralizācijai un ietekmes mazināšanai. Bet, tās ēnā notiek savu savtīgo interešu dzīšana, tā padarot situāciju vēl smagāku un mazinot optimismu cilvēkos.
Ja par labklājības ministru, tad uzskatu, ka jau pēc definīcijas šo vietu ieņemošajam, ir jābūt zināmā opozīcijā pārējam MK.

Atbildēt

Ameriikāņu palīgskolniek,

26.05.2022. 09:54

seko krievu kuģim. Pieci burti, iegravējami piekariņā.
Kaut kad to tavu NĪ nacionalizēs.

Atbildēt

mjā

26.05.2022. 09:37

»

cik

sapratu,labklājības Eglīts septiņus variantus jau piedāvāja,valdībai tikai jāizlemj,kurus realizēs dzīvē.No iedzīvotājiem (kad vēl varēja komentēt) atbalsts bija par visiem ieteikumiem vienā paketē.Skaidrs ir viens,ja līdz augustam nepieņems to Saeimā,nekādi atbalsta pasākumi nebūs vispār...


un no septiņiem variantiem valdība izvēlējās priekš pensionāriem pašu mazāko mierinājumu.Tas ir - indeksācija vienu mēnesi ātrāk.Ja inflāciju banku eksperti plāno nemainīgu trīs gadu termiņā (ar nebūtiskām izmaiņām),indeksācijā šo faktu vajadzētu iestrādāt.Vēl jo vairāk,ka joprojām ir spēkā ST lēmums par 'nabadzības novēršanu pensionāriem,mazturīgajiem un invalīdiem'

Atbildēt

glumiķis

26.05.2022. 09:21

»

Kariņš man turpmāk būs nulle

Visas pēdējās cieņas paliekas pret Kariņu pazuda tajā dienā, kad viņš atlaida Vitenbergu. Lai kādas kļūdas arī nebūtu viņa premjerēšanas laikā, ar šo NA pazemošanu sapratu, ka Kariņš ir ļauns, mantkārīgs un glums. Viņam nav ne mazākā patriotisma, Kā jau amerikānim, nevis latvietim savā zemē...


Kariņš to pamanās izdarīt ar apbrīnojamu motivāciju - ''paši vainīgi''.Lai no koalīcijas dabūtu ārā KPV ministrus un Šuplinsku,K pasvieda labklājību,bet EM ar visu ministru savāca NA.Tik pat veikli stabilitāti meklējošais Vitenbergs tika aizrotēts no ministrijas,neskatoties uz valdības sociālo partneru un uzņēmēju nedalītu atbalstu.Pārfrāzējot - skaists,bet īss ir ministra mūžs.

Atbildēt

Kariņš man turpmāk būs nulle

26.05.2022. 08:47

Visas pēdējās cieņas paliekas pret Kariņu pazuda tajā dienā, kad viņš atlaida Vitenbergu. Lai kādas kļūdas arī nebūtu viņa premjerēšanas laikā, ar šo NA pazemošanu sapratu, ka Kariņš ir ļauns, mantkārīgs un glums. Viņam nav ne mazākā patriotisma, Kā jau amerikānim, nevis latvietim savā zemē.

Atbildēt

cik

26.05.2022. 08:32

sapratu,labklājības Eglīts septiņus variantus jau piedāvāja,valdībai tikai jāizlemj,kurus realizēs dzīvē.No iedzīvotājiem (kad vēl varēja komentēt) atbalsts bija par visiem ieteikumiem vienā paketē.Skaidrs ir viens,ja līdz augustam nepieņems to Saeimā,nekādi atbalsta pasākumi nebūs vispār.

Atbildēt

atbilde

26.05.2022. 08:24

»

jauķiens

Cik kvintiles ir Kariņš ierāvis, uzcepot šādu šedevru


Kariņs katru dienu beidz ar vismaz 5 promilēm.

Atbildēt

Flagistons

26.05.2022. 07:10

Stratēģija vienkārša - rudenī sāksies merkaķu slimība un 1.oktobrī tikai sertificētie tiks pie urnām, bet sertificētie visi ir lojāli un "politikā" nekas nemainīsies. Otra variants - tā pati merkaķu slimība, vai elites radīta smaga ekonomiskā krīze, atcels vēlēšanas. Līdz ar to tie, kas šobrīd pie varas, tie arī paliks. Iespējams, būs pārtikas un medikamntu taloni, bet arī tie tikai sertificētajiem. Būs baisi, tik baisi, kā vēsturiski nekad vēl nav bijis.

Atbildēt

:)

26.05.2022. 04:26

un kur banda naudu ņems?Kovida miljardiem nepiekļūt!Vai atkal tautu aptīrīs ,kapeikas pabalstos un lauvas tiesu savās kabatās?Piemirsu,ka komandā jau Reirs,tas māk,vai ne?

Atbildēt

Hematogēns

26.05.2022. 00:05

Un kā viņš emitēs naudu šīm izmaksām? Budžeta ieņēmumi ir par kvintili uz leju.

Atbildēt

Zilace

25.05.2022. 22:12

»

jauķiens

Cik kvintiles ir Kariņš ierāvis, uzcepot šādu šedevru


Kvintiļa ir kvantiļa, kas sadala sakārtoto datu sadalījumu piecās vienādās daļās.
https://lv.economy-pedia.com/11039695-quintile

es ar nezināju

Atbildēt

jauķiens

25.05.2022. 19:03

Cik kvintiles ir Kariņš ierāvis, uzcepot šādu šedevru!

Atbildēt

!

25.05.2022. 19:01

Ātrāk kustēties vajag! Līdz Jāņiem visam būtu jābūt izdarītam. Septembrī būs skolotāju dienas. Ja apvienosies ar mediķiem, policistiem, tad būs ideālā vētra, uz ielas, ne politiķiem galvās>

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...