Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kāpēc

22.03.2021. 23:30

»

Nesaprotu,

protams, tas nav Ainara Š. komentārs. Bet A. Š. nav jēgas atgriezties politikā - cionisti viņiem nedos pielaidi valsts noslēpumiem...


Ja ienaidniekiem: Dombrovskim, Bordānam, Rinkēvičam, Pabrikam, Reiram un citiem ir, arī šitas fekāliju stumdītājs dabūtu. Kur rāvi cionistus, SAB un DP ir čekas struktūrvienības.

Atbildēt

Kremļa huntas kulināri

22.03.2021. 23:28

»

Nesaprotu,

protams, tas nav Ainara Š. komentārs. Bet A. Š. nav jēgas atgriezties politikā - cionisti viņiem nedos pielaidi valsts noslēpumiem...


Kalpošana ienaidniekiem vienmēr beidzas turpat kur izlietotiem prezervatīviem.

Atbildēt

kāds gēbels?

22.03.2021. 23:26

»

Derdz

Gebelss, pavilka, bez maz vai visu vācu tautu, kura skaitāma miljonos, uz karošanu,utt


Ja vācu tauta nebūtu konsolidēta, pēc cilvēku asinīm izslāpušie, vairākkārt spēcīgāk bruņotie krievu nezvēri, būtu izgriezuši visu Eiropu. Pat tas, ka viņi bija marodieri un pederasti, nebūtu līdzējis.

Atbildēt

Inga

22.03.2021. 23:08

Visiem pēc nopelniem, Strīķe nomira strauji no vēža

Atbildēt

a ko ta nu?

22.03.2021. 22:34

Gadi gāja un iet, varbūt, ka beidzot vienam "A" pievienosies arī pārējie divi "A"!
Šīs paskvilas autors jūt, ka zeme deg zem kājām, tāpēc nu būs jāklausās vēl viena "politieslodzītā" vaimanas...

Atbildēt

Nesaprotu,

22.03.2021. 22:33

»

Ainars

Es tagad ļoti nopietni domāju – vai tiešām MAN JĀATGRIEŽAS LATVIJAS POLITIKĀ, lai aicinātu uz sadarbību visus tos LATVIJAS CILVĒKUS...


protams, tas nav Ainara Š. komentārs. Bet A. Š. nav jēgas atgriezties politikā - cionisti viņiem nedos pielaidi valsts noslēpumiem.

Savā laikā 3A bija cionistiem - sorosītiem noderīgi, jo šķēla sabiedrību ar savu alkatību, sagraujot arī cionistu interesēs likumdošanu, kas noveda pue valsts ārēja parāda. Ionistiem šodien nevajag 3A oligarhus, jo notiek salaupītā (vairāk vai mazāk likumīgi) ekspropriācija, kam gatavo Ekonomikas lietu tiesu.

Atbildēt

Pārdaugavas okupantu falls

22.03.2021. 22:13

»

Ritma

Ziniet, tautieši - man tiešām ir priebusies mūsu nespēja izlīst no kalpu ādas...


Pēc 30 gadus ilgušas zagšanas, čekistu žēlabainās anekdotes vairs neiet cauri.

Atbildēt

ikipikipippolo

22.03.2021. 22:12

»

Ritma

Ziniet, tautieši - man tiešām ir priebusies mūsu nespēja izlīst no kalpu ādas...


Ritma, ej pirst! Visiem ir pilnīgi pokuj, ko tu domā un kā tu jūties! Ja riebjas, nevajag ciesties, pird prom!

Atbildēt

Psihiski ne reabilitētais

22.03.2021. 22:07

»

cilveks444

Lielā Reseta arhitektu plāns, kurā ietilps arī citu cilvēku biznesa sagrābšana. Nacionālais bizness, sākot ar turīgākajiem, tiks atņemts. Velti priecājas tie, kuri domā, ka viņus tas neskars. Ar Covid histērijas palīdzību mazākos un vidējos uzņēmējus vienkārši iznīcinās, viņa daļu pēc tam pievāks mega...


Ne visas muižas dega kā to mums cenšas iegalvot boļševiki.
Gribas redzēt cik būs tādu, kas aizstāvēs 30 gadus rijušās komunistu ģimenes un viņu sirdsmiera drauģeļus no austrumu okupētājvalsts.

Atbildēt

Ritma

22.03.2021. 21:56

Ziniet, tautieši - man tiešām ir priebusies mūsu nespēja izlīst no kalpu ādas!
Izstāstīšu jums anekdoti:
"kāda bagāta dāma, dzirdot uz ielas troksni, uzrunā savu mājas pārvaldnieku - mister Berimor, kas tas par toksni uz ielas? Lūdzu aizejiet apskatīties!
Pēc brīža Berimors ziņo vecajai dāmai - milēdij, tur notiek revolūcija, lai nebūtu vairs bagāto!
Vecā dāma domīgi nosaka - jā, redz kā, bet mans vecaistēvs, būdams dekabrists cīnījās, lai nebūtu nabago!"
Ziniet - varbūt arī mums ir jāpārstāj ļauties sevī tam kalpu sindromam - dedzināt muižas - bet jācenšas, lai tiem, kuri grib un var dzīvot cilvēku cienīgu dzīvi, tāda arī būtu! Jo sliņķi un slīmesti jau tāpat būs visos laikos.
Starp citu - tieši Šlesera ministrēšanas laikā tikai noasfaltētas 2/3 ceļa Dūči Limbaži c.Stieni. Aste palika - citiem Satiksmes ministriem. Paskatīsimies, vai Linkaits pabeigs beidzot pēc gadu gadiem...

Atbildēt

Gobzems

22.03.2021. 21:49

Ainar. Taisam partiju kopa. Zvani. Aldis

Atbildēt

āmen

22.03.2021. 21:33

»

Šleseram

Neticu


šlesers ir tautas ienaidnieks.

Atbildēt

?

22.03.2021. 21:30

»

Neko nesaprotu

Lembergam Latvijas lielākie ienaidnieki ir - sorosīti


Sorosīti politikā ir amerikāņu elites padauzas Latvijā, kangari, kuri tēlo savējos, bet reāli apkalpo ārzemju kaklakungu intereses Latvijā, par ko ārzemju kaklakungi šiem kangariem ļauj ar saviem lēmumiem nodrošināt sev labu dzīvi. Pēc $, šiem kangariem lielākā laime ir kalpot ārzemju kaklakungiem un saņemt atzinības vārdus, citiem vārdiem laizīt svešu kungu zābakus.
Ir arī citi sorosīti, kangari, kuri ir ārzemju finansēti aģenti. Šie kangari ir n-to biedrību un organizāciju biedri. Šīs organizācijas protams pārsvarā, jeb izšķirošajā daudzumā, tiek finansētas no ārzemēm. Šie kangari savu saimnieku, naudas devēju interesēs, ar savu darbību ietekmē visas valstij būtiskākās jomas, medijus, kultūru, izglītību.
Visiem šiem kangariem latviešu tauta visār ir nekas, tukša vieta. Ja vajag iepriecināt ārzemju kaklakungus, viņi mierīgi var pieņemt lēmumus, kuru rezultātā cietīs simtiem tūkstošu latviešu.

Atbildēt

Ainars

22.03.2021. 21:30

Es tagad ļoti nopietni domāju – vai tiešām MAN JĀATGRIEŽAS LATVIJAS POLITIKĀ, lai aicinātu uz sadarbību visus tos LATVIJAS CILVĒKUS:

Kuri grib, lai Latvijas truši vairojas tik ātri kā nekur citur pasaulē!

Kuri grib, lai Latvija kļūst par Visuma centru!

Kuri grib, lai Latvijā bekas mežos aug cauru gadu!

Kuri grib, lai katrā ģimenē ir vismaz 3 automašīnas!

Kuri grib, lai ir 2 dienu darba nedēļa!

Kuri grib, lai Latvijā vasara ir 9 mēnešus gadā!

Kuri grib, lai Latvijā ir bankomāti, kuros naudu var saņemt ikviens arī tad, ja kontā naudas nav!

Kuri grib, lai atdzimst Jānis Rainis un Elviss Preslijs!

Kuri grib, lai Latvijā dibina Silikona daiktu un "vāverīšu" banku!

Kuri grib, lai beidzot zviedru bankas aizņemas no iedzīvotājiem uz augstiem procentiem!

Kuri grib, lai, savācot 10 anonīmus nicīgus komentārus Internetā, no amata var noņemt ikvienu augstu amatpersonu (tikai ne mani)!

Kuri grib, lai Latvijā attīstās man un manai ģimenei par labu!!!!


Atbildēt

Precīzi atklāta 4. maija valsts finanšu korporācijas

22.03.2021. 21:24

»

cilveks444

Lielā Reseta arhitektu plāns, kurā ietilps arī citu cilvēku biznesa sagrābšana. Nacionālais bizness, sākot ar turīgākajiem, tiks atņemts. Velti priecājas tie, kuri domā, ka viņus tas neskars. Ar Covid histērijas palīdzību mazākos un vidējos uzņēmējus vienkārši iznīcinās, viņa daļu pēc tam pievāks mega...


politika ārvalstu specdienestu diktātā.

C19 “pandēmijas” mācības tika globāli uzsāktas 2019. g. oktobrī
Bet jau 2020. g. martā Pasaules banka izplatīja stratēģiju 2020.-2025. g. 1. fāzi visām valstīm, kuras atkarīgas no līgumiem ar PB. PB stratēģijā minēta pašizolācija, zaļās pases, komendantstundas, vakcinācija, viss, kas pašlaik notiek. It kā “kovidafēras pandēmijas” plānotāji spētu paredzēt vīrusa izplatību. Ar Covid-19 “pandēmiju” plānoja nogalināt 60.-70. milj. cilvēku, ekonomiku samazinot par 11 proc. punktiem. Itālijā, piem., tā samazināta jau par 80 proc.

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.
Miljardieris Rotšilds jau 2015. gadā iesniedza pirmpieteikumu Holandes patentu birojam par testēšanas metodi uz Covid-19, bet 2020. g. to patentēja. Masveida testēšana, tostarp Latvijā, Rotšildiem ienes noslēpumaini lielu peļņu. LV līgumi par masveida testēšanu ar Rotšilda patentētu metodi un vakcīnu ražotājkompānijām ir valsts noslēpums.

https://silview.media/2020/10/04/atomic-bombshell-rothschilds-patented-covid-19-biometric-tests-in-2015-and-2017/?fbclid


IwAR3rSpD-QfpIe6rrrxojHXWjhON6mRsS8k79ayrqH5MpiQ27XQtynk8WAcsPandemijas “mācību” organizatori.

https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/players/Bet jaunā, 2. fāzes stratēģija 2025.-2028. g. ir instrukcijas valstīm, kā pretoties masu nemieriem.

Jaunā stratēģija 2025.-2028.

https://t.me/n_w_order/378Rekomendācijas, kā pārvarēt kovida krīzi.

The Johns Hopkins Center for Health Security, World Economic Forum, and Bill & Melinda Gates Foundation jointly propose these (Šos ieteikumus kopīgi ierosina Džona Hopkinsa veselības drošības centrs, Pasaules ekonomikas forums un Bila un Melindas Geitsu fonds.)


https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/players/

Atbildēt

cilveks444

22.03.2021. 21:08

Lielā Reseta arhitektu plāns, kurā ietilps arī citu cilvēku biznesa sagrābšana. Nacionālais bizness, sākot ar turīgākajiem, tiks atņemts. Velti priecājas tie, kuri domā, ka viņus tas neskars. Ar Covid histērijas palīdzību mazākos un vidējos uzņēmējus vienkārši iznīcinās, viņa daļu pēc tam pievāks mega korporācijas. Tos, kurus nevar norakt ar Covid ierobežojumiem, mēģinās fiktīvi apsūdzēt. Savējos, kā Meroni, neaiztiks. Pagaidām. Lietas safabricēs pēc patikas. Vēl, cik zināms, ģenerālprokurors nāk no zilo brālības, tātad tas ir arī ideoloģijas jautājums. Šlesers panāca, lai Satversmē tiktu nostiprināts ģimenes jēdziens. Tātad ļaunu prātā paturošu LGBT pārstāvji gaida savu stundu, lai atriebtos. Šķēle vispār šiem bija kā kauls rīklē, nacionālkonservatīvs un ļoti ietekmīgs politiķis, kas necieta Sorosa varzu. Kurš darbojās tā, lai Latvija būtu otra Ungārija. Latvijas vientiesīgie ļautiņi ļāvās sevi apmaut pērkamiem medijiem. Kas vienu no labākiem Latvijas premjeriem, kam reāli bija plāns, kā neļaut iznīkt latviešiem, nomelnoja, apmeloja un dēmonizēja. Lembergs ir cits stāsts, nav bez grēka, bet viņa šovmeņa daba neļāva sorosīdu medijiem viņu norakt. Tagad Bordāns domā, ka ieliekot savu politisko oponentu cietumā, ir vinnējis!? Diez vai, turklāt sliktākais, ka Lembergs, atšķirībā no Šķēles, kas ir inteliģents un solīds cilvēks, ja pasaulē svaru kausi mainīsies, kas nozīmē, ka arī Bordānam vairs nebūs aizmugure ASV, dos pretsitienu, kas nozīmēs to, ka tad sāks tupināt cietumos tos, kas šobrīd tupina cietumos politisku pasvērumu pēc. Latvijai kopsummā tā ir katastrofa. Latvijas cilvēkiem. Bordāns un esošā vara, ar Vienotību priekšpusē, pārkāpa sarkanās līnijas, jo var cīnīties ar oponentiem politiski, ja ir spēks un māka to darīt, bet negodīgā veidā izmantot cīņā pret oponentiem spēka struktūras, drošības dienestus un tiesībsargājošās iestādes, nozīmē radīt gan haosu, kurā cietīs ļoti daudzi, gan iesēt ļaunuma sēklu, jo citi mazāki gariņi redzot, ka tā var, mēģinās savus konkurentus gan politikā, gan biznesā, gremdēt līdzīgām neģēlīgām metodēm. Latvija tiks saplosīta pavisam. Cietīs visa tauta. Jo biznesa vide tiks izpostīta, paliks mega korporācijas-monopolistes, politikā lietas kārtosies mežonīgi un bez mazākās ētikas un morāles, pretiniekus vajās kā boļševiku laikā.

Atbildēt

you

22.03.2021. 21:07

Kārtējais kotlešnieku mednieks. Tukšpauris medī tukšpauru balsis.

Un kā, no šlesera iešanas politikā viņa ģimene smagi iedzīvojās nelegālos ienākumos. Cietēji, nabadziņi, ibio

Atbildēt

Juris

22.03.2021. 21:05

Klau, nu tas kas tagad notiek valstī un politika ir - ZEME ATVERIES! Labāk, lai Ainars nāk atpakaļ un sakārto valsti, nevis shis trakonams ar muļķu MK....

Atbildēt

nu gnu

22.03.2021. 20:57

viņš ir otrabotka

Atbildēt

Neveiktā deokupācija

22.03.2021. 20:56

»

Skumjais Bruņinieks

Šlesers bezšaubām ir jaudīgs populists un melis! Augsta klase...


Daudziem latviešiem acis ir atvērušās, bet pārējiem tās diemžēl atvērsies tikai pēc ...
Par nākotni visprecīzāk izmuldās žirinovskis, iesaku noklausīties pēdējo dienu kremļa impērista panosu, attiecībā uz ruskij mir glābšanas operāciju.

Atbildēt

skaistums no iekšām

22.03.2021. 20:50

Paldies,nevajag.Gan jau atradīsīet iespēju piesegt un nodrošināt savu biznesu no valsts puses,lai arī par to būs jāiemaksā.

Atbildēt

Vājprāta blokēts (idiotisma cenzēts)

22.03.2021. 20:47

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


atkal pieķēzijies ar savu murgu palagu!

Atbildēt

Derdz

22.03.2021. 20:19

Nesen, somu uzņēmejs, starp.uzņm.,teica, lai kaut kas mainītos valstī augšā un tautā paies 10 vai 20 gadu, bet bails, ka tas bus soļi atpakal, lai gan Latvija milzigas iespējas attīstities

Atbildēt

sorosīti

22.03.2021. 20:18

»

Neko nesaprotu

Lembergam Latvijas lielākie ienaidnieki ir - sorosīti


ir cilvēki,kuri saņem vai saņēma naudu no Sorosa fonda.Tādi ir Vienotībā,Par attīstībai.viņi ir visur.Visi gaiteņi ir pilni ar viņiem.tie mums uzspiež politkorektumu,lgtb reklamēšanu,internacionālismu,globālismu un daudz citu nejēdzību,jo par to saņem labu atalgojumu.

Atbildēt

Derdz

22.03.2021. 20:15

»

Skumjais Bruņinieks

Šlesers bezšaubām ir jaudīgs populists un melis! Augsta klase...


Gebelss, pavilka, bez maz vai visu vācu tautu, kura skaitāma miljonos, uz karošanu,utt

Atbildēt

Kašers

22.03.2021. 20:09

»

.

Vai ar vienu pederastu Rinkēviču valdībā vēl nepietiek


Vispār Šlesers ir biseksuāls.

Atbildēt

Cik var d....

22.03.2021. 20:01

»

garaamgaajeejs

precīzi


Atslēdznieks pat nav spējīgs izlasīt šo rakstu ! Kur nu vēl uzrakstīt ...

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

22.03.2021. 19:34

Šlesers bezšaubām ir jaudīgs populists un melis! Augsta klase!
Man ir lielas aizdomas, ka Šlesera un Gobzema runas ir ar vienu roku rakstītas, nu pārāk līdzīgs rokrasts, populisms un nekaunīnba. Gebelss nobāl!
Bet varbūt beidzot satikušies divi domubrāļi?
Ir jābūt milzīgai nekaunībai un pārliecībai par aitu un aunu īso atmiņu, lai uzdrīkstētos piedāvāties par valsts glābēju..zinot, ka pats esi viens no lielākajiem vaininiekiem šajā bardakā.
Valsts nozadzējs, kura "Gāzi grīdā" politika noveda gandrīz pie valsts bankrota, tagad nāks un vedīs latvjus arā no purva!
Bet Šlesera optimismam ir pamats, jo visa 30 gadus ilgā aitu un aunu cirpšanas pieredze rāda, ka mūsu Greizo spoguļu karaļvalstī tas var kārtējo reizi nostrādāt.
Tas, ka cilvēki ies un balsos par politiķi, kas nesekmīgi vadījis valsti, nav nekas pārsteidzošs. Kaut ko līdzīgu nupat nodemontrēja arī, izrādās ar prātu apdalītā, Nora Ikstena.
Viņa, redz.."grib kaut ko mainīt valsts iekšējā politikā.." un tāpēc, ziniet no kādas partijas gribēja kandidēt vēlēšanās?
No Vienotības!
Respektīvi, nu kā lai nesaka, ka Norai ir "bļem, bļem...lai kaut ko mainītu uz labu valstī, jāstājās partijā, kas visu ir salaidusi dēlī.
Jāstājās partijā, lai kaut ko mainītu, kuras vadības laikā no valsts ir aizlaidusies tresdaļa iedzīvotāju.
Nav neviena joma, kur Vienotība nebūtu nogrāstījusies un, kur tagad ir katastrofāls stāvoklis.
Tā kā..ne tikai Šlesers ķer muļķus..Vienotība ir no tās pašas šlakas.
Bet tagad, dārgie draugi, viktorīna, viktorīna!
Aicinu piedalīties arī Liepiņu Imi, ESMAIJA un Kasīkļa kungu.
Uzminiet mīklu:
Ja neskaita mantkārību, alkatību, melīgumu, nelietību, zaglīgumu, nekaunību un populismu, kas vēl kopējs ir
Aivaram Lembergam
Aināram Šleseram
Andrim Šķēlem?
Nu lūgtum, lūgtum..laiks iet, sāciet minēt..
Ā..nu viens te saka - visiem ir kopējas problēmas ar krimināllikumu..
To vienkārši biju aizmirsis pieminēt..bet ir viena ļoti nozīmīga lieta, kas visiem ir kopēja.
Nu..nevariet uzminēt..padodieties?
Labi jau labi, saku priekšā..nemocieties.
ŠIEM VISIEM TRIM OLIGARHIEM, ZAGĻIEM, NELIEŠIEM UN VALSTS NOZADZĒJIEM KOPĪGS IR VIENS IENAIDNIEKS, KO VIŅI VISVAIRĀK IENĪST UN, KAS MAISA VIŅIEM ZAGT UN LAUPĪT!
TAS IR BORDĀNA KUNGS UN VIŅA PARTIJA JKP!
Nu kur vēl vēl labāku reklāmu var vēlēties, kad valsts trīs lielākie zagļi dienu un nakti gāna Bordānu un JKP!
Pasaki, kas ir Tavi ienaidnieki un es pateikšu, kas Tu esi.
Žēl, ka cien. Juta Strīķe neredz šo skatu - Lembergs cietumā un Šlesers ar Šķēli uz apsūdzēto sola.
Tas Kungs Pestītājs domā beidzot par mūsu tautu.
Ar JKP pūlēm lietas pamazām sāk sakārtoties.

Atbildēt

Minstères agentura

22.03.2021. 19:24

Nacijas tevs nak no Dzivnieku Fermas agenturas Minstère,bet zaglers no pertiku
Kratina zoodarza.Abi divi ir dzinejsuni agenturas uzdevuma KGB

Atbildēt

Pilsonis

22.03.2021. 19:16

»

Pfk

Komentārs no divplākšņa, kurš nejēdz atvērt elementāru Wikipēdiju, lūdzu


Atvēru Tavu Wikiepdia linku. Tur rakstīts “Finland is highly integrated in the global economy, and international trade is a third of GDP. The European Union makes 60 percent of the total trade.[26] The largest trade flows are with Germany, Russia, Sweden, the United Kingdom, the United States, Netherlands and China.”. T.i., tirdzniecība starp ostu valstīm nodrošina 1/3 daļu no Somijas nacionālā kopprodukta. Wikipedia vajag ne tikai atvērt, bet arī izlasīt. Citreiz tā izdari, tad nebūsi ar seju pa ūsdiem.

Atbildēt

vērtējums

22.03.2021. 19:05

Linkaits ir tāds pat mērglis, kā bija Šlesers, Ronis un Matīss. To dēļ vien būtu jāatgriež nāvessods par noziegumiem pret valsti.

Atbildēt

Uldis

22.03.2021. 18:59

»

smiekls

Varētu padomāt, ka Latvijā nav pilns ar krievu investīcijām. Tāpat visiem zināms, ka tieši oligarhu kontrolē ir praktiski viss tranzīts, ko viņi nolaiduši līdz kliņķim


Man tieši izskatās, ka Linkaitis/Bordāns un iepriekšējie jaunlaicēni ir visu nolaiduši līdz kliņķim.

Atbildēt

turpinājums

22.03.2021. 18:59

»

auditorija

Digitālgeita 2.0 jeb Lielais restarts? Tā varētu izskatīties. Tie knariņi kurus tiesāja pirmajā kārtā, izrādījās ka it kā nebija tie galvenākie šajā dīķī, no kura šodien tiek vilktas ārā lielākas zivis


Tātad kāds ir sausais atlikums no digitālās tv ieviešanas Latvijā? Diemžēl nekas iepriecinošs. Latvijai pašai nav neviena bezmaksas TV kanāla pa satelītu, kaut gan citām valstīm kuras arī bija okupētas tādi ir, un tai pašai Ukrainai, toties mūsu LTV gan pa satelītu gan pie kabeļniekiem ir tikai lielākās vai mazākās maksas paketēs. Arī interneta tvpleijeri uzlikuši sev ģeobloķēšanu ārpus LV teritorijas (paši sevi nobloķēja). Aizbraukušajiem tā vietā tiek piedāvāta RT, Krievijas propaganda un viss ko Eiropā rāda bezmaksas pa satelītu, tātad visas propagandas izņemot Latvijas. Ā, mēs maza valstiņa, kāda mums var būt propaganda, tie aizbraukušie galvenais lai sūta naudu, mums ir jāsargā sava informatīvā telpa.

Atbildēt

bet protams

22.03.2021. 18:58

Zatlera partija ātri kļuva nepopulāra un izjuka jau līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām.
--------------
ZRP reitings nokrita līdz 1,5 % uzreiz, kad Zatlers uztaisīja koalīciju ar Latvijas krievu pederastu līderi, Ušakovu, ar kuru kopā Maskavas elitāro gej-klubu mīlulis, Šlesers, nedēļas nogalēs apsekoja Vecrīgas pederastu klubus.

Atbildēt

Neko nesaprotu

22.03.2021. 18:57

Lembergam Latvijas lielākie ienaidnieki ir - sorosīti.

Arī Šlesers teic to pašu. Neviens no viņiem neizskaidro, ko nozīmē vārds “sorosīts” un kādi konkrēti politiski spēki slēpjas aiz šīs izkārtnes “sorosīti”!

Vai kāds man to var izskaidrot bez mistikas elementiem?

Atbildēt

TYT

22.03.2021. 18:52

»

experc

sausmas... var redzet ka Tocs ilgi sedejis bez darba.. sarakstijis visu, kas bija uz sirds.. nez, Ainars pats sito histerisko samurgojumu ir parlasijis


Točs ļoti profesionāli uzrakstījis. Lai nesajauktu ar paša sacerējumiem Gobzemam, šoreiz viņš piemērojies otrā pasūtītāja stilam - rupjas kļūdas, krievu valodas teikumu konstrukcijas

Atbildēt

WWW

22.03.2021. 18:49

»

nepaliec mājās

Buldozers pamodies pēc 10 gadiem


Izskatās, ka Lenbergam nebūs garlaicīgi...

Atbildēt

2+2 cik vajag?

22.03.2021. 18:49

»

varētu padomāt, ka

ir ienākusies kāda konkurētspējīga alternatīva


Interesanti, suns nekad neaizmirst ko ir ēdis, bet mūsu "dižie" bijušie, tomēr ir nelgas. Ja bija prasmes organizētās blēdībās, tad tomēr jāatceras, ka arī šeit tehnika tiek uzlabota un Tihanova padomi ir novecojuši!

Atbildēt

Stendzenieks?

22.03.2021. 18:47

Kas ir Šlesera teksta autors? Šlesers, kurš dzimis nelabvēlīgā ģimenē un ir ar sliktiem gēniem, kurš jaunībā bijis zaglēns un spekulants, kurš nav beidzis nopietnu augstskolu, kurš runā sliktā latviešu valodā ar krievu akcentu, kurš ir ar zemu intelektu un kurš uzskata, ka "skaistums nāk no iekšām" - nav šo tekstu uzrakstījis.

Atbildēt

.

22.03.2021. 18:45

»

malacis Ainars

Jut atbildibu Latvijas prieksa


Vai ar vienu pederastu Rinkēviču valdībā vēl nepietiek?

Atbildēt

experc

22.03.2021. 18:44

sausmas... var redzet ka Tocs ilgi sedejis bez darba.. sarakstijis visu, kas bija uz sirds.. nez, Ainars pats sito histerisko samurgojumu ir parlasijis?

Atbildēt

auditorija

22.03.2021. 18:44

Digitālgeita 2.0 jeb Lielais restarts? Tā varētu izskatīties. Tie knariņi kurus tiesāja pirmajā kārtā, izrādījās ka it kā nebija tie galvenākie šajā dīķī, no kura šodien tiek vilktas ārā lielākas zivis.

Atbildēt

smiekls

22.03.2021. 18:44

»

Uldis

Kas ir greizi? Somi masīvi investē Krievijā un krievi Somijā


Varētu padomāt, ka Latvijā nav pilns ar krievu investīcijām. Tāpat visiem zināms, ka tieši oligarhu kontrolē ir praktiski viss tranzīts, ko viņi nolaiduši līdz kliņķim.

Atbildēt

nepaliec mājās

22.03.2021. 18:37

Buldozers pamodies pēc 10 gadiem.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....