Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

teļš

28.04.2021. 23:34

Tad jau stukāns uzbudinās krimināllietu pret znotiņu? Kaimināllikuma 329.pants kā likts.

Atbildēt

ESMAIJA

28.04.2021. 19:18

»

komentārs

Jūs tiešām ticiet, ka NRA tiek publicēts tieši Lemberga viedoklis


Nē, tas nav iespējams, jo viņam Bordāns, pats no sevis baidoties , ir nogriezis jebkādu saiti ar ārpasauli, bet par šīs lietas sīkumiem zin arī advokāts un viņš var runāt Lemberga kunga vārdā. Paldies viņam par to. Vai tad jau nepietiek šīs melu kampaņas turpināšanas

Atbildēt

m reizu kalendars

28.04.2021. 18:01

»

oi

Nu jau pavisam nesmuki izskatās


skat m reizu kalendara

Atbildēt

WWW

28.04.2021. 17:00

»

ESMAIJA

Man ģenerālprokuroram ir viens jautājums, ja viņš ir goda vīrs. Ja nav, tad tālāk var nelasīt...


Acīmredzot nezinājāt, kā čeka rīkojas ar pederastiem. Vispirms kompromāts, pēc tam vervēšanas fakts un tikai pēc tam karjera...

Atbildēt

Balta bulta

28.04.2021. 16:05

Cina pret asv okupacijas administraciju Latvija versas plasuma !

Atbildēt

ha-ha

28.04.2021. 15:54

Šodienas ugunsgrėks Rïgas un valsts ieredņu degungalā un valsts ïpašumā notiekošais skarba liecïba par 4.maija apvėrsuma,jo citädi nav iespėjami rakstürot čekistu un komunistu OMON apsardzïbā saietā notikušo,sekām.Jau trïsdemit gadus mums uzspiež murgojumu par nagu maucėju un smadzeņu drātėtāju pārvērtïbu brïvïbas cïnītäjos,kuri tagad no galvenā ideoloģiskā tv kanālā müs atklāti saukā par nabaga muļķïšiem.

Atbildēt

to ESMAIJA

28.04.2021. 15:15

Pamazām jau sākam redzēt pie kā noved dažu darboņu pašpārliecinātība. Taču Bunkus, Platača, un vēl tikko, piemēri, likteņi, laikam ir par maz, lai saprastu, ka turpinoties šim "bezizmēra tiesiskumam" sekas attiecībā uz dažām amatpersonām var, iespējams, būt, teiksim, ne visai skaistas. Brīnums ir tajā, ka atsevišķi personāži vēl joprojām nespēj saskatīt šo notikumu virzību, īpaši šajā covid ērā, arī paši savas darbošanās iespējamās sekas. Sabiedrība ir nokaitināta un tāpēc ekstrēma rīcība nav nekas neparasts. Nekā personīga, vienīgi ne sevišķi patīkamas pārdomas.

Atbildēt

komentārs

28.04.2021. 15:03

»

ESMAIJA

Man ģenerālprokuroram ir viens jautājums, ja viņš ir goda vīrs. Ja nav, tad tālāk var nelasīt...


Jūs tiešām ticiet, ka NRA tiek publicēts tieši Lemberga viedoklis?
Kāds naivums! Lembergs sēž cietumā.
Tie ir vai nu pirms Lemberga "iesēšanās" pasūtīti un apmaksāti it kā viņa vārda tapuši apcerējumi, vai arī vienkārši feiki.
Neiekrītiet uz viltus ziņām.

Atbildēt

ESMAIJA

28.04.2021. 13:08

Man ģenerālprokuroram ir viens jautājums, ja viņš ir goda vīrs. Ja nav, tad tālāk var nelasīt.
Tātad - NRA Aivars Lembergs komentē LT - 1 ziņās vai raidījumāsludināto ,
par ko Aivars Lembergs ir notiesāts. Tā informācija, ar ko baroti klausītāji ir klaja melu virkne! Tad, kādā veidā un kas jādara, lai apmelotāji atsauktu savus melus un atvainotos Aivaram Lembergam par nepatiesības izplatīšanu. Kur ir jāgriežas pēc palīdzības par cilvēktiesību ignorēšanu un apsūdzētā tiesību neievērošanu tiesas procesa laikā, tajā skaitā, bez uzrādīta pamatojuma viņu arestējot tūlīt pēc tiesas, turklāt neļaujot tikties ar savu advokātu> Kur, ĢENERĀLPROKURORA KUNGS? Neiet runa jau tikai par Lemberga kunga iznīcināšanas metodēm, kādas piekopj šī valsts, runa var iet arī par mani vai Jums, ja nonāksiet šādā situācijā.Ceru ka izlasīsit šo un sniegsiet kādu paskaidrojumu, jo jūs tomēr esat tas, kas seko likumu ievērošanai, bet līdz šim izskatās, ka JŪS ŠOS KLAJOS LIKUMA PĀRKĀPUMUS ATBALSTIET.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

28.04.2021. 12:52

Vaŗētu kāds salīdzināšanai nopludināt ASV CIP Spīdzināšanas rokasgrāmatu. Jā, nebrīnieties, arī tāda ASV eksistē.

Atbildēt

Vot

28.04.2021. 09:56

Nu un tad?

Atbildēt

Tieša proporcija

28.04.2021. 09:16

Ja ilgāk valsts iestāžu atbildīgie darbinieki strādās no mājām, jo vairāk datu noplūdīs. Tas taču nav pieļaujams, ka mājās, ģimenē tiek ievadītas datorā darba paroles, ar kurām piekļūst iedzīvotāju datiem - gan finansiāliem, gan privātajiem, gan juridiskajiem.

Atbildēt

Vau

28.04.2021. 08:32

Noplūde pēc noplūdes! Kādu piemēru rāda uzraugošā iestāde! Nav atbildības nekādas! Bet, ko brīnīties Latviju pārņēmis bezkompromisa tiesiskums! Nu jau katrā tieībaisardzības iestāde ir ONG vadoņi, kuri regulē satiksmi!

Atbildēt

to Hihihi

28.04.2021. 08:27

Pilnmēne$$$!

Atbildēt

oi

28.04.2021. 08:26

Nu jau pavisam nesmuki izskatās.
Jāprasa - kad nākamā noplūde no FID gaidāma?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft