Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

par gāzes kamerām fufels

13.07.2024. 08:28

»

Хм

А в газовые камеры люди сами шли, нацисты просто не знали, нечаянно камеры включали. И про лагеря всё врут. Что там ещё врут? Как нацисты латышский запрещали? Но ты такой верный поклонник нацистов, что готов им простить даже запрет латышского. Такое желание служить...


Visās nometnēs bija ļoti izpalīdzīgās krievu zonder brigādes, kas par iespēju apēst nogalināto aknas un 100 gramiem hidrolīzes spirta katram, ar baudu katru dienu būtu nogalinājuši kaut tūkstoti iesliedzīto, nožņaudzot vai ar āmura sitienu pa galvu un vēl sadalījuši nogalinātos sīkos fragmentos, kurus vēlāk nevarētu identificēt. Tam nevajadzēja dārgo ciklons B. Gāzes kameras bija tikai ieslodzīto apgērba dezinsekcijai.
https://tezaurs.lv/ciklons-B

Atbildēt

tā ir

13.07.2024. 08:17

»

Teheranas konference

Teheranas konference fotografijas viena puse Stalinam sez ruzvelts,otra puse cercils


Jādomā, ka Streips un Rinkēvičs par pederastiem kļuva jaunībā, atšķirībā no krievu pasaules virs-žopņika Putina, ko par pederastu padarīja viņa sambo treneris vēl bērnībā. Par pārējiem Putina draugiem - pederastiem, precīzu ziņu nav.

Atbildēt

nu nu

13.07.2024. 08:14

»

yes

toreiz vinus hipnotizeja trockis un blanks-uljanovs(lenins) sodien lielu dalu hipnotize soross un zelenskis


Varētu padomāt, ka visi krievi vēl nav pagrimuši līdz pašam dibenam, ja ar to dehumanizāciju vēl joprojām tik cītīgi noņemās Prahanovs, Dugins, Gunģjajevs un Carjgrad, kas nupat paziņoja "Ohmatdet" slimnīcai trāpītās raķetes G-101 upuri nebija bērni, jo bērni esot tikai cilvēkiem, bet Kijivā neviena cilvēka neesot. Tas jāsaprot, ar to tika domāti arī visi krievvalodīgie.
Ja kāds naivi iedomājies, ka pietiks tikai likvidēt Putinu, lai viss mainītos. Nekā, Putins dzīvo katra sātanisma apsēsta, pēc cilvēku asinīm izslāpušā, smirdīga krievu sub-human galvā, tāpēc tikai globāla un totāla derusifikācija ko līdzēs.

Atbildēt

Хм

12.07.2024. 21:29

»

tā ir

Katrs, kurš nenosoda Staļina un krievu necilvēku pastrādātās zvērības Otrā pasaules karā, ir atzīstams par viņu līdzdalībnieku vai vismaz atbalstītāju. Tikai krievi un Hamas teroristi slepkavo sievietes un bērnus. Vērmahtā par marodierismu vai varmācību pret civiliedzīvotājiem uzreiz lika pie sienas...


А в газовые камеры люди сами шли, нацисты просто не знали, нечаянно камеры включали. И про лагеря всё врут. Что там ещё врут? Как нацисты латышский запрещали? Но ты такой верный поклонник нацистов, что готов им простить даже запрет латышского. Такое желание служить?)))

Atbildēt

yes

12.07.2024. 21:19

»

Latvija - neizdevusies valsts

... nu, un vēl latviešu sarkanie strēlnieki un Arāja zonderkomanda


toreiz vinus hipnotizeja trockis un blanks-uljanovs(lenins) sodien lielu dalu hipnotize soross un zelenskis.
p.s. a pasiem ta neka nav,ne satversmes originala,ne savas naudas,pat PC klaviaturas nav ar savas valodas burtiem.

Atbildēt

tā ir

12.07.2024. 20:41

»

Latvija - neizdevusies valsts

... nu, un vēl latviešu sarkanie strēlnieki un Arāja zonderkomanda


Redzi, nebija tādu sarkano strēlnieku, bija latviešu strēlnieki. "Sarkanie" jau vēlāk piedomāja kremļa politehnologi. Latviešu strēlnieki bija nopietns spēks, no kuriem mīza visi izslavētie cara oficieri. Strēlniekiem vajadzēja izgriezt visus krievu un žīdu barvežus, bet tupo krievu bidlomasu sadzīt lāģeros celt gaišo nākotni un aplekt visas Agafjas, Anfisas, Jevlampijas, Fevronijas un Marfas. Tās viņiem būtu sadzemdējušas daudz skaistu latviešu bērnu un visu teritoriju līdz pat Japāņu jūrai šodien apdzīvotu skaisti, talantīgi, labsirdīgi un veselīgi cilvēki. Saprotama, lieta, ka visām krievu paverdzinātām tautām būtu pašnoteikšanās tiesības. Cilvēce tā būtu izvairījusies no baisā Otrā pasaules kara.
Ja par noziegumiem pret cilvēci nebija pakārts ikviens krievs, kurš bija paņēmis šaujamo rokās, tad Arāja kungu vispār nebija vērts pieminēt, jo tas nebija viņa karš, karā viņu ierāva Staļins un krievu necilvēki.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.07.2024. 16:14

... nu, un vēl latviešu sarkanie strēlnieki un Arāja zonderkomanda.

Atbildēt

tā ir

12.07.2024. 15:38

»

Хм

И только такой правильный латыш как "tā ir 11.07.2024. 15:15" считает героями Гитлера и Менгеле. Правда, на всякий случая упоминая "австрийца". Помнит, что за прославление нацизма в Латвии предусмотрено наказание. Хотя судя по многих комментариям, за преступление такие высказывания точно не считаются...


Katrs, kurš nenosoda Staļina un krievu necilvēku pastrādātās zvērības Otrā pasaules karā, ir atzīstams par viņu līdzdalībnieku vai vismaz atbalstītāju. Tikai krievi un Hamas teroristi slepkavo sievietes un bērnus. Vērmahtā par marodierismu vai varmācību pret civiliedzīvotājiem uzreiz lika pie sienas, jo krieviem ierastais marodierisms grauj karavīra morāli, bet slikta attieksme pret civilajiem, tikai vairo ienaidnieku skaitu.

Atbildēt

Хм

12.07.2024. 14:15

»

tā ir

LGBT krievijā nav pārstāvēta, toties 80% zaldātu tur ir kaujas petuhi. Ja krieveli bērnībā vēl nav izdrāzis pops, to noteikti armijā izdara oficieri un vecākie dienesta biedri. Painteresējies par tatāru Samšutdinovu, kurš nošāva 8 krievu pederastus, tai skaitā vairākus oficierus, kas gatavojās viņu ...


И только такой правильный латыш как "tā ir 11.07.2024. 15:15" считает героями Гитлера и Менгеле. Правда, на всякий случая упоминая "австрийца". Помнит, что за прославление нацизма в Латвии предусмотрено наказание. Хотя судя по многих комментариям, за преступление такие высказывания точно не считаются, да и особо даже и не осуждаются остальными. Pareizi, dāmas un kungi?

Atbildēt

nu nē

12.07.2024. 14:14

»

,,latvijas tv,, un izcilo melu centram Kalnciema iela

Ludzu publicejiet visus videofailus ar sava strategiska partnera baidena publiskas uzstasanas runam un uzvedibu


Tas plānprātiņš ir krievu virs -žopņika Putina stratēģiskais partneris un Ukrainas ienaidnieks. Tas tiklīdz nonāca Baltā namā, uzreiz piezvanīja Putinam, lai apliecinātu savu padevību.

Atbildēt

Хм

12.07.2024. 14:12

»

mēslam

Neviens latvietis, kuces bērns, nekad pret latvieti naidīgi neizturēsies un nesūkās sūdainos krievu daiktus


Судя по количеству записей в мешках КГБ, многие с таким старанием делали это, и даже с удовольствием. И поэтому сейчас так бесятся-власть сменилась, но многие же помнят эти "причмокивания".
Судя по эмоциональной окраске, как бы и сам автор не "причмокивал" в свое время. Отсюда и такая преувеличенная, гротескная ненависть к русским.

Atbildēt

,,latvijas tv,, un izcilo melu centram Kalnciema iela

12.07.2024. 13:06

»

tā ir

Labāk raksti, ka visi krievi ir taisīti caur anālu, bet ne par Putina kuci, plānprātīgo Baidenu


Ludzu publicejiet visus videofailus ar sava strategiska partnera baidena publiskas uzstasanas runam un uzvedibu.

Atbildēt

mēslam

11.07.2024. 19:21

»

sūdam

Es esmu latvietis, bet tu esi stulbenis un viss. Ne jau tu deģenrāts te noteiksi, kruš ir krievis un kurš latviestis. Sēdi biksēs un turi muti ute smirdīgā


Neviens latvietis, kuces bērns, nekad pret latvieti naidīgi neizturēsies un nesūkās sūdainos krievu daiktus.

Atbildēt

tā ir

11.07.2024. 19:18

»

he, he

tu jau pats esi kaujas petuhs turklāt vēl riktīgi stulbs


Labāk paskaties krievijas varoņa, ģenerāļa Matovņikova striptīza video un norauj ķepā

Atbildēt

tā ir

11.07.2024. 15:17

»

yes

raksti labak par maksliga intelekta transplantaciju savam favoritam baidenam,kurs publiski pazinoja ,ka esot izdrazis nato generalsekretara stoltenberga sievu


Labāk raksti, ka visi krievi ir taisīti caur anālu, bet ne par Putina kuci, plānprātīgo Baidenu!

Atbildēt

tā ir

11.07.2024. 15:15

»

neviens normals krievs nesolos zem lgbt karogiem

neviens normals krievs nesekos asv vestniecibas darbiniekiem praida laika Rigas degeneratu lgbt gajienos


LGBT krievijā nav pārstāvēta, toties 80% zaldātu tur ir kaujas petuhi. Ja krieveli bērnībā vēl nav izdrāzis pops, to noteikti armijā izdara oficieri un vecākie dienesta biedri. Painteresējies par tatāru Samšutdinovu, kurš nošāva 8 krievu pederastus, tai skaitā vairākus oficierus, kas gatavojās viņu izvarot. Ja priekš krieviem tas ir normāli, civilizētiem tatāriem absolūti nepieņemami.
Normāls krievs, 98-99% ir pēc cilvēku asinīm izslāpis sātanisma apsēsts plānprātiņš, kurš priecājas par galvu griešanu Izraēlas bērniem un par Kijivas slimnīcas sabumbošanu. Normāliem krieviem nav vietas uz Cilvēku planētas.

Atbildēt

yes

11.07.2024. 14:55

»

tā ir

Tur būs desmitiem miljonu krievu svētceļnieku, kas savā mūžā nekad nekur tālāk par savu rajonu nebija izbraukuši. Bildi kapa piemineklim, apmaiņā pret kārtējo nelietojamo Aurus, draugs Kim jau uzdāvināja...


raksti labak par maksliga intelekta transplantaciju savam favoritam baidenam,kurs publiski pazinoja ,ka esot izdrazis nato generalsekretara stoltenberga sievu.

Atbildēt

tā ir

11.07.2024. 13:13

»

vatainās cūkas

vajag kaut un svilināt ar lodlampu, lai tauķeļi tek un sanāk svecītei, ko nolikt pie kremla putēnam, kurš visai drīz nosprāgs ne savā nāvē


Tur būs desmitiem miljonu krievu svētceļnieku, kas savā mūžā nekad nekur tālāk par savu rajonu nebija izbraukuši. Bildi kapa piemineklim, apmaiņā pret kārtējo nelietojamo Aurus, draugs Kim jau uzdāvināja.
Vatainās cūkas 10-15% ko ķīnieši neizbrāķēs, derēs orgāniem, visas pārējās biogāzei.

Atbildēt

nu nezinu

11.07.2024. 13:05

»

stulbenim

Tev stulbeni vajag mēģināt ārstēties, ja tas vispār ir vēl iespējams


Vai tad ja visi, kas nicina jūs, tumsonīgo, slikti smakojošo krievu bidlomasu, ārstēsies, tad krievi, kam ir kaut niecīgākās iespējas un saprāta paliekas, vairs necentīsies nomukt no tās sadistisko sātanistu, cilvēkēdāju un pidrillu kloākas?
Jā, starp citu, kāpēc tu vēl joprojām mokies nīstā Latvijā, kur dzīvo tevis nīstie latvieši, bet neatgriezies pie 30 miljoniem krievu suverēnām āra atejām un popu no kapiem atnesto miroņu kaulu bučošanas?
Starp citu, ar ko ārstēties, ar ozola mizu, kā visiem krieviem ieteica Peķuņa Tolstojs, domes virs-žopņika Volodina vietnieks, vai tomēr ar bojarošņiku, jeb varbūt ceļmallapas derēs?

Atbildēt

mēslam

11.07.2024. 13:01

»

sūdam

Es neesmu krievs, bet tu gan esi pilnīgs idiots un neārstējies


Krievs, tas nav pēc asinīm, bet pēc degradācijas līmeņa. Par krievu var palikt arī jebkurš latvietis, psihisku saslimšanu, alkoholisma vai narkotiku iespaidā. Krievu popsas klausīšanās un čupošanās ar planētas demogrāfisko un bioloģisko piesārņojumu, arī stipri veicina dehumanizāciju

Atbildēt

vatainās cūkas

11.07.2024. 12:38

»

krievu kroplim

Tas nav mans karš, tas ir tavējais un par to tavus pirmnāves kviecienus varēs saklausīt vairāku kilometru attālumā


vajag kaut un svilināt ar lodlampu, lai tauķeļi tek un sanāk svecītei, ko nolikt pie kremla putēnam, kurš visai drīz nosprāgs ne savā nāvē

Atbildēt

mēslam

11.07.2024. 11:42

»

tā nav

Latvija nav muļķu zeme un nav domāta tādiem stulbeņiem kā tu. Tava vieta ir Īrijā trauku mazgātuvē vai Āfrikā pie pigmejiem


Ja esi ierindas krievs, tevi saprotama lieta, sagaida elle, bet ja esi latviešu izcelsmes krievs, tevi tur uzmauks uz visresnākā sātana daikta.

Atbildēt

tā nav

11.07.2024. 09:52

»

tā ir

Latvija ir mana zeme, bet tev un pārējai Latvijā ievazātai bidlomasai šeit nekas nav meklējams


Latvija nav muļķu zeme un nav domāta tādiem stulbeņiem kā tu. Tava vieta ir Īrijā trauku mazgātuvē vai Āfrikā pie pigmejiem.

Atbildēt

Хм

11.07.2024. 08:51

»

tavas suņu gaudas

saprot tikai vates, un arī tikai tie, kas gāja skolā, bet par cik vatenis attīstības līmenī ir pirms zirga, tātad, tik pat stulbs, raksti savas muļķības saviem sugas brāļiem


Ну да, ну да, виден сразу ваш великий уровень, оперируя фейковыми цитатами)))

Atbildēt

Хм

11.07.2024. 08:40

»

nu nē

Lai tev vēlāk nebūtu tāds brīnums, kāpēc tu tāds skaists, gudrs, labsirdīgs tiki aizlaists pāŗstrādi, reizēm paklausies Ukrainas vēsturnieku Олександр ПАЛІЙ, kurš ir daudz pētījis subkultūru - krievus, palasi rusologu Sergeju Melnikoff...


Человеку, претендующему на статус расы высшего качества, должно было бы стыдно ссылаться на цитаты классиков, которых (цитат) нет в природе. Что всего лишь означает, что ваша попытка быть умнее-всего лишь попытка, так как радостно хвататеесь за любую "информацию", которая якобы подтверждает ваше мнение.
ПРи этом яростно отвергаете статьи уважаемых и признанных (и да, это про современных историков Латвии, а не латССР) историков, которые опровергают документами ваши домыслы о нацистах великих друзьях латышей
Ну например
https://www.vestnesis.lv/ta/id/93908

Выиграй ваши друзья нацисты, и вообще не было бы никакого латышкого языка сейчас.

Atbildēt

tavas suņu gaudas

11.07.2024. 08:00

»

Хм

Почему некоторые так болезненно реагируют, когда в ответ на их запредельные русофобские выпады им предлагают делом показать свою ненависть к русским...


saprot tikai vates, un arī tikai tie, kas gāja skolā, bet par cik vatenis attīstības līmenī ir pirms zirga, tātad, tik pat stulbs, raksti savas muļķības saviem sugas brāļiem

Atbildēt

nu nē

11.07.2024. 06:37

»

!

Pirmkārt, iemācies būt latvietim, tad varbūt būsi spējīgs saprast atšķirību starp krievu un latvieti. Patreiz esi mazizglītots idiots, reāli bez tautības


Atšķirība starp eiropieti un krievu ir daudz lielāka nekā atšķirība starp eiropieti un papuasu, vai pigmeju, jo to, tāpat kā pārējo homo sapiens gēniem ir 46 hromosomas. Kā apgalvoja krievijas kultūras!!!!!!! ministrs Medinskis, homo russicus gēniem ir 47 hromosomas.
Puse krievu nezin savus tēvus, bet 90% vectēvus, jo jūs parasti esiet dzērumā grupņikā taisīti.

Atbildēt

tā ir

11.07.2024. 06:23

»

tev te nepatīk smirdēt?

tad vācies prom uz savu pidosiju pie saviem pederastu saimniekiem


Latvija ir mana zeme, bet tev un pārējai Latvijā ievazātai bidlomasai šeit nekas nav meklējams.

Atbildēt

nu nē

11.07.2024. 06:20

»

stulbenim

Stulbeni krievus nelaiž tikai tajās valstīs, kur pie varas ir pedarasti un kur pedarastija ir oficiāli atļauta, bet tādās valstīs kā Ķīna, Indija, Saūdu Arābija,kur padrastus liek cietumā vai sēdina uz mieta, viņus uzņem labrpāt un šo valstu vadītāji labprāt brauc cienos pie Putina. Tikai pedarastu ...


Skumjā zirga Lavrova meita, Pisjkova, vai Peškova bērni un vēl daudzi tūkstoši krievijas feodāļu bērni dzīvo tev nīstos Rietumos un tas būtu tiem visbaisākais sods, ja vajadzētu atgriezties tev un citiem caur anālu taisītiem plānprātiņiem mīļā raškā-paraškā.
Ja tu vēl nezināji Ušakovs, par kuru balsoja 80% krievu, ir Latvijas krievu pederastu līderis, visas slimās asinskārās tumsonīgās sātanisma apsēstās un pederastijas pārņemtās krievu pasaules elks, Putins, ir pederasts vēl kopš tiem laikiem, kad to bērnībā izdupsēja viņa sambo treneris, krievu sātanistu sektas virspriesteris Gunģjajevs ir pederasts, kādreizējais krievijas pederastijas aizsardzības ministrs, liels Putina draugs Ivanovs ir pederasts, krievijas pederastijas domes priekšēdētājs Volodins ir pederasts. Puse domes un armijas vadības tur ir pederasti un 80-90% popu ir pederasti. Visu jūsu smirdīgo nācija var pamatoti saukt par "nacija peģerast", kā jūs nosauca izcilais rusologs s. Melnikoff.
Vai redzēji krievijas varoņa, ģenerāļa Matovņikova speciāli priekš pahana uzņemto striptīza video:
Генерал СТАНЦЕВАЛ СТРИПТИЗ для ПУТИНА! Ждем ТАНЕЦ от ШОЙГУ? /youtube/
Tatāram Šamšutdinovam piesprieda 24 gadus ieslodzījumā par to, ka tas armijā nošāva 8 krievu pederastus, tādus kā tu, kuri gatavojās viņu izvarot, starp tiem bija arī vairāki oficieri, jo katra zaldāta anāls ir krievu armijas īpašums. Ja viņa vietā būtu bijis krievs, tas, tāpat kā viņa tēvs un vecaistēvs būtu noliecies un vēl papletis savas bulciņas.
Visiem jums, pēc cilvēku asinīm izslāpušiem izdzimteņiem, beisbola nūju dirsā visā garumā!!!!

Atbildēt

tev te nepatīk smirdēt?

11.07.2024. 01:33

»

tā ir

Latvija smird, tāpēc ka ir pasaulē visvairāk demogrāfiski un bioloģiski piesārņota ar krieviem


tad vācies prom uz savu pidosiju pie saviem pederastu saimniekiem.

Atbildēt

he, he

10.07.2024. 22:14

»

jautājums

kapēc tu kā krievu ute lien pie latviešiem


tu, smirdīgais sūda īzstrādājums, neesi nekāds latvietis.

Atbildēt

stulbenim

10.07.2024. 22:13

»

nu nē

Padomju vēstures mācību grāmatu uzdevums no normāliem cilvēkiem uztaisīt krievus, bet būt krievam, kaut ko vēl baisāku neiespējami iedomāties. Jau tagad jūs vairs nelaiž iekšā nevienā normālā valstī, ka ekskursijā jābrauc uz ziemeļkoreju, bet drīz vien no visām normālām valstīm jūs patrieks kā suņus...


Stulbeni krievus nelaiž tikai tajās valstīs, kur pie varas ir pedarasti un kur pedarastija ir oficiāli atļauta, bet tādās valstīs kā Ķīna, Indija, Saūdu Arābija,kur padrastus liek cietumā vai sēdina uz mieta, viņus uzņem labrpāt un šo valstu vadītāji labprāt brauc cienos pie Putina. Tikai pedarastu rinku neviens šajās valstīs neaicina.

Atbildēt

jautājums

10.07.2024. 20:56

»

latviešu idiotam

Kā saka- skaļāk kviec tas, kurš kviec pēdējais


kapēc tu kā krievu ute lien pie latviešiem?????????

Atbildēt

nu nē

10.07.2024. 17:41

»

!

Lasi pamatskolas mācību grāmatas vēsturē, tad lien debilizācijas propagandā, lasīt savārstījumus! Jeb dzer zāles un guli cauru diennakti! Idiot


Padomju vēstures mācību grāmatu uzdevums no normāliem cilvēkiem uztaisīt krievus, bet būt krievam, kaut ko vēl baisāku neiespējami iedomāties. Jau tagad jūs vairs nelaiž iekšā nevienā normālā valstī, ka ekskursijā jābrauc uz ziemeļkoreju, bet drīz vien no visām normālām valstīm jūs patrieks kā suņus.
Varu tikai iedomāties, ko ar tevi tur izdarītu, ja atļautos nodirst ko līdzīgu kā šeit komentāros, bet varbūt par Ļepsa klausīšanos tevi nošautu.

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi