Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hmmm

11.08.2020. 12:12

»

Sems

Visupirms tā ir vecāku atbildība


Kāda tieši?

Atbildēt

Andrim

06.08.2020. 22:10

»

Andris

Bija mīziens tēvam aiziet uzprasīt kāpēc nepieskata dēlu


To domā ka vajadzēja uzprasīt tikai tam tēvam kuram dēls ir uz bildes? Vai vajadzēja uzprasīt visiem kuri uz turieni ar bērniem atbrauca tāja dienā? Jo vienkarši autors kaut kur tur raksta, ka viņam nebija laika lai veselu dienu tur cilvēkiem galvu sit.

Atbildēt

Andris

06.08.2020. 17:13

Bija mīziens tēvam aiziet uzprasīt kāpēc nepieskata dēlu?
Vainīgi visi citi izņemot paši.

Atbildēt

Muļķim milleram

06.08.2020. 00:18

»

Doktors

Ja tev sieva ālava, tad neizgāz savu muļķību uz pārējiem, kuriem ir ģimenes ar bērniem


Nu es ar saviem bērniem pilnīgi noteikti nebrauktu uz TA!!!! Bet saprotu, vispārējais stulbums pienemas spēkā un tā ir jaunā norma :D

Atbildēt

Valdis

05.08.2020. 08:02

CSDD darbinieki nav vainīgi, ja stulbos, sīkos murmuļus viņu stulbie vecāki nevar savākt, CSDD galu galā nav nekādi aizbildņi, varbūt lai "pokazuhu" izrādītu, nosēdināsim par uzraugu bāriņtiesas vai bērnu tiesību aizsardzības darbinieci

Atbildēt

Viedais Manels

05.08.2020. 02:04

Pateikšu ar ko beigsies - čakarēs visus apsargus, lai patriec sīkaļas no pieguļošām teritorijām. Tas protams neko nemainīs līdz nākamam, nedod Dievs, nelaimes gadījumam. Sīči šajā rajonā vienkārši siro, jo īpašu izklaides tur vietu nav. Norobežot bīstamās teritorijas un iekārtot bērnu laukumus nevienam pat prātā neienāks.

Atbildēt

Blondīne

05.08.2020. 00:22

»

ko ludzu

Tu kludies draugs kad saki ka "Nu vispār jau CSDD nav bērnudārzs...


Tur vaig rotaļlaukumu un popkorna točku.

Atbildēt

Blondīne

05.08.2020. 00:13

»

nu ja

Tad jau bērnu vajag ņemt līdzi arī uz darbu, kamēr vecais gāž kokus, lai sīkais paskraida pa mežu. Vai ne


skarbie nogribējušies vīri Rīgā savus mazos bērnus ņem līdzi pat apmeklējot prostitūtas, kuras pieņem klientus savos dzīvokļos - tas viņām, starp citu, ir atļauts ar likumu. Sievas domā, ka vīrs ar bērniem rotaļājas )))

Atbildēt

nu ja

04.08.2020. 18:51

»

Alfijam

Ne visiem ir aukles, kā arī kāpēc gan nevarētu ņemt bērnu līdzi uz TA? Pamato. Tad jau arī uz bērnudārzu nevar vest, uz skolu nelaist? Nenovel vainu no slimās (csdd) galvas uz veselo


Tad jau bērnu vajag ņemt līdzi arī uz darbu, kamēr vecais gāž kokus, lai sīkais paskraida pa mežu. Vai ne?

Atbildēt

Lasiet

04.08.2020. 13:28

Bērnu nobrauca uz ietves. Uz ietves!!! CSDD teritorijā - jā, bet uz ietves!!! Ārprātīgs gadījums un ārprātīga neveiksmīga sakritība. Uz ietves var sabraukt jebkur un jebko.

Atbildēt

Alfijam

04.08.2020. 12:35

»

Alfijs


Ne visiem ir aukles, kā arī kāpēc gan nevarētu ņemt bērnu līdzi uz TA? Pamato. Tad jau arī uz bērnudārzu nevar vest, uz skolu nelaist? Nenovel vainu no slimās (csdd) galvas uz veselo.

Atbildēt

Manuprāt

04.08.2020. 11:33

ļoti tipiski:
Taisam bildes, nevis iejaucamies, lai pārtrauktu neadvekvātu rīcību;
Ļoti rasturīga TIESĪBU un PIENĀKUMU līdzsvara neievērošana !

Atbildēt

Latvijai jāizstājas no EU kā UK

04.08.2020. 10:44

Katru gadu nodokļu maksataji EU maksa 50miljonus euro, lai uzturetu administrācijas ēdelīgoi aparātu.

Korupcija tapat ka Latvijā, 2 tonu zelta vagoni, kas izbraukusi no Latvijas apmaiņa pret bezvērtīgo euro, jaatgriež Latvijas tautas īpašumā un jāatgriež Lats.


Ir pienācis laiks tautai saprast, ka EU nav devusi solīto ,,uzplaukumu,, zemnieku atbalstam paradzētie fondi nenonāk paaradzetajiem mērķiem, bet izzagti..

Ir pienācis laiks IZSTĀTIES NO EU!

Atbildēt

R.I.P-sis

04.08.2020. 10:35

»

RP

ASV Floridaa vispaar neeksistee taadas auto tehniskaas apskates. Fakts, ka pie mums taa ir sava veida ''barotava


Pievienojamies FL US,kur autors guvis tādu apgaismību.Kā aizjūru teritorija.Lai mūsu mafijiņa satrūkstās!

Atbildēt

Dollārs

04.08.2020. 10:30

Raksta autors laikam nezina, ka tehnisko apskati neveic csdd, csdd ir tikai starpnieks jeb pusvadītājs, jeb menedžeris starp auto īpašnieku un tehniskās apskates veicēja uzņēmumu.
Par nobraukto bērnu, u.c. sīkajām sū detaļām, nav noformulēts ir tikai pašu darboņu noteikts, kur atrodas auto īpašnieks pie apskates! Pēc loģikas auto īpašniekam būtu jāpiedalās apskatē, ja kaut kas ir uz2 vai pat 3 precizi zinātu kas tieši!
Par bērniem piekrītu, tā ir vecāku atbildība nevis tehniskās apskates veicēju ir tikai no cilvēcīgā viedokļa apskates veicēju kantoris varēja izveidot atsevišķu telpu ērniem kuri ar tēvu kopā dodas .
No cilvēcīgā viedokļa gan jaubtiem tēviem ir pateikts vai tā ir viņu diena kad tu tēvs esi kopā ar bērnu. Kur tēvam likties? Ņem līdzi savās darīšanās, jo par teh auto apskati noplēš vidēji ap 150€, ko vēl auklīti ņemt par 15€ stundā uz pāris stundām, labāk paņem līdzi un pēc tam ar bērnu auklītes naudu notērē.
P.S. Tā ir 100% vecāku atbildība par saviem bērniem!!! Nevis kaut kādas trešās personas atbildība!

Atbildēt

Pokuj!

04.08.2020. 09:31

»

Starp dzirnakmeņiem

“Lētticīgie (tauta) ir aitu bars, bet mēs, Gudrie, esamtie vilki. Vai jūs zināt, kas ar aitām notiek, kad vilki ielaužas viņu barā? Viņas aizmiegs acis un jau tādēļ vien stāvēs klusu, kad mēs apsolīsim viņu laupītās brīvības atdot atpakaļ, kad visi miera ienaidnieki būs uzvarēti un visas partijas pārspētas...


Latvijā nav subjektu, kas izprastu G. Valdmaņa viedokli. Vēl mazāk ir to, kas izprot mūsdienu Latvijas situāciju globāli. Bet nav neviena, kuram būtu puslīdz labs plāns latviešu tautas izdzīvošanai ģerevņā Latvija. Pokuj!

Atbildēt

Kontrole šos nebauda

04.08.2020. 08:58

Csdd tautas slaukšanas uzņēmums. Uztaisiet revīziju un uzzināsiet cik ātrā laikā tikuši bagāti csdd darbinieki kungu gals.

Atbildēt

RP

04.08.2020. 08:46

»

zose

Tur tak visu uzpirkusi Auteko TUV, mafija, kas dod lielus otkatus visai CSDD vadībai. Peļņa no apskatēm ir astronomiska Latvijā


ASV Floridaa vispaar neeksistee taadas auto tehniskaas apskates. Fakts, ka pie mums taa ir sava veida ''barotava''.

Atbildēt

Starp dzirnakmeņiem

04.08.2020. 08:45

“Lētticīgie (tauta) ir aitu bars, bet mēs, Gudrie, esamtie vilki. Vai jūs zināt, kas ar aitām notiek, kad vilki ielaužas viņu barā? Viņas aizmiegs acis un jau tādēļ vien stāvēs klusu, kad mēs apsolīsim viņu laupītās brīvības atdot atpakaļ, kad visi miera ienaidnieki būs uzvarēti un visas partijas pārspētas. Vai Jums ir jāsaka, cik ilgi lētticīgie uz viņu tiesību restaurāciju gaidīs?” “ Gudro” diktatūrā valdīs nevaldāma godkārība, dedzīga mantkārība, nežēlīga atriebība, kāre un nepielūdzams naids, bet visvairāk - visaptverošs terors. Iesaistīti tiks visu uzskatu un virzienu ļaudis. Miera dēļ viņi upurēs visu, bet mēs viņiem neliksim mieru./”Gudro stratēģija un taktika”/

no gr'amatas ,,Starp dzirnakmeņiem,,.

http://www.lawlesslatvia.com/wp-content/uploads/2012/03/Valdmanis_Starp_dzirnakmeniem.pdf

Atbildēt

Nomaini, muļķe, savu vibratoru,

04.08.2020. 07:50

»

Ilze

Laikam šodien vēl neesi zāles iedzēris. Laiks labot šo kļūdu, citādi piesmirdini internetu ar saviem aprobežotā prātiņa zemiskajiem komentāriem


citādi izskatiek Pietiek krēslā aizvien stulbāka! Pohuj, ka neesi izdrāttēta ar p...i. Tev nepietiek.

Atbildēt

VB

04.08.2020. 07:37

»

CSDD un luksafori sakarības ir

Csdd varētu paskaidrot mums visiem, kopš kura brīža tika nomainīta luksaforu aizliedzošā gaismas signāla ilgums līdz 7 sekundēm...


Neticu! Jā, varbūt Maskavā, Minskā, Pēterburgā ar nevar paspēt, BET var taču arī šo reto reizi ar pagaidīt, pirms dodam gāzi grīdā?! Kā tad ar velosipēdistiem (kuriem ir priekšroka) kaut kā esam iemācījušies puslīdz tikt galā...

Atbildēt

CSDD un luksafori sakarības ir

04.08.2020. 06:39

Csdd varētu paskaidrot mums visiem, kopš kura brīža tika nomainīta luksaforu aizliedzošā gaismas signāla ilgums līdz 7 sekundēm?

Vai seniori ar kustību traucējumiem var šķērsot ielu tik īsā laika sprīdī un vai tas nav veicinājis ,,pašnāvību,, skaitu, bieži redzami seniori šķērsojam ielu pie ,,sarkanās,, gaisma, jo citādi ,,7 sekundes,, ir par ,,īsu,,!

Atbildēt

Doktors

04.08.2020. 06:22

»

Muļķim milleram

Kāda huja pēc uz ķehu jābrauc ar famīliju? Vai tad inspektoriem jāvāc pacientu bērni


Ja tev sieva ālava, tad neizgāz savu muļķību uz pārējiem, kuriem ir ģimenes ar bērniem.

Atbildēt

CSDD vadībai jāatkāpjas

04.08.2020. 06:20

»

Sems

Jūs pie pilna prāta? Visās iestādēs būtu jābūt bērna istabai? Bankai, policijai, zobārstam, proktologam? Kādā sakarā uz TA ir jāņem līdzi bērni, omes, sievas, kaimiņi.Tas nav negaidīts pasākums, visu var laicīgi saplānot


Bērnu istaba ir pat VID mājā. Varbūt tikai saviem darbiniekiem, bet tāda ir. Bērni ir vissvarīgākie mūsu dzīvē, tāpēc dažreiz savās domās vajadzētu pieļaut iespējamību, ko mēs teiktu, ja šī nelaime notiktu ar paša bērnu. Tad lielie "gudrīši" gan mautu citu dziesmu, nevis nosodītu bērnus un vecākus. Sāciet ar primāro- kāpēc cilvēkiem tik plašās un labi vēdināmās TA telpās jāstāv kā suņiem pie pakša, kamēr notiek apskate. Ja cilvēkiem jāstāv uz ietves, kurai ik pēc 10-15 minūtēm pāri pārbrauc mašīna no apskates, tad senilajiem CSDD darbiniekiem bija jānodrošina ārā stāvošo cilvēku drošība. Kaut ar brīdinājuma uzrakstu "Sargies auto!"

Atbildēt

Šajā vietā jābūt brīdinājumam

04.08.2020. 06:17

»

Vai tiešām neviens nav pat iedomājies?

Protams,tas bija ļoti sen,bet šādās vietās Rīgā bija izlikti vismaz brīdinoši uzraksti:"SARGIES,AUTO


Sargies! Stresains un bīstams autovadītājs ar paaugstinātas bīstamības ieroci pēc tehniskās kontroles vai tehniskās apskates.

Atbildēt

?

04.08.2020. 04:56

»

Vai tiešām neviens nav pat iedomājies?

Protams,tas bija ļoti sen,bet šādās vietās Rīgā bija izlikti vismaz brīdinoši uzraksti:"SARGIES,AUTO


Tev varbūt arī uz katras ielas ik pa 5 vai 10 metriem salikt uzrakstus "SARGIES AUTO"?

Atbildēt

Muļķim milleram

04.08.2020. 00:54

Kāda huja pēc uz ķehu jābrauc ar famīliju? Vai tad inspektoriem jāvāc pacientu bērni?


Atbildēt

Beregis avto kino

03.08.2020. 21:48

»

Vai tiešām neviens nav pat iedomājies?

Protams,tas bija ļoti sen,bet šādās vietās Rīgā bija izlikti vismaz brīdinoši uzraksti:"SARGIES,AUTO


Idioti nedomā un zīmes neizliek, viņiem viss pohuj! Īsti plānprātiņi! Kā deģenerāc Arturs Priedītis vai Atis Priedītis.

Atbildēt

Vai tiešām neviens nav pat iedomājies?

03.08.2020. 21:24

Protams,tas bija ļoti sen,bet šādās vietās Rīgā bija izlikti vismaz brīdinoši uzraksti:"SARGIES,AUTO!"

Atbildēt

Rīgā atrod līķi, tas nebija E. Levits

03.08.2020. 21:23

»

Izzagtā Latvija

Atbrauc pie mums uz Brunavu un tev tādu alfu parādīšu ka septiņi dakteri nesalāpīs


Šorīt kāds nejaušs garāmgājējs Viestura dārza teritorijas parka dīķī pamanīja to, ko viņš noteikti negribēja ieraudzīt nekad. Vīrietis ūdenī saskatīja cilvēka siuletu, kas peldēja netālu no krasta, šovakar vēsta TV3 raidījums "Degpunktā".

Atbildēt

Aldis

03.08.2020. 20:41

Jāsāk ir ar to, ka fāterim par tādu debilismu vajadzētu vienkārši oļus noraut. Tāpēc ka nevienā iestādē, kura nav bērnudārzs, nebūs infantīlus apmeklētājus un viņu bērnus uzraugoši audzinātāji, kuri iemācīs elementāros pašsaglabāšanās instinktus.

Atbildēt

Aina

03.08.2020. 19:32

Tiesāt jau nāksies īpaši saprātīgos un atbildīgos vecākus, kas tradicionālā visatļautībā un pofigismā izpaudās. Bērniņu gan žēl. Kantoris te galīgi bez vainas

Atbildēt

Ko ludzu

03.08.2020. 19:17

»

Ierēdnis

Sīko nobrauca ārpusē, ne jau CSDD TA angārā. Pašā telpā, ko kontrolē TA veicēji, klients tikai iebrauc un pēc procesa beigās izbrauc, pa vidu nav nekā iesaistīts. Saistībā ar Covid-19 tur tagad uzreiz pēc iebraukšanas liek iet otrā pusē ārpusē gaidīt...


Man pareizi skiet ka tu tiko valsts iestadi kurai ir jabut par celu satiksmes drosibas ZELTA STANDARTU valsts meroga salidzinaji ar .....mazgatuvi zem tilta?

Man otraja stava kaiminam ir labradors. Es domaju ka pat tas suns tev varetu paskaidrot kapec tavs salidzinajums ir visprimitivaka manipulacija.

Atbildēt

Ierēdnis

03.08.2020. 18:55

»

ko ludzu

Tu apzinati izmanto ekstremus piemerus un sini veida neveikli megina novirzīt uzmanību no CSDD pienakuma sekot Darba Drosibas likumam un tas normativiem. Tu laikam neesi CSDD Darba Drosibas vaditajs


Sīko nobrauca ārpusē, ne jau CSDD TA angārā. Pašā telpā, ko kontrolē TA veicēji, klients tikai iebrauc un pēc procesa beigās izbrauc, pa vidu nav nekā iesaistīts. Saistībā ar Covid-19 tur tagad uzreiz pēc iebraukšanas liek iet otrā pusē ārpusē gaidīt.
Kāda gan CSDD vaina, ja cilvēks pēc auto saņemšanas sajauca pedāļus un uzbrauca mazajam cilvēkbērnam? Ja automazgātuvē vai servisā kāds sajauks pedāļus, Jūs teiksiet, ka vainīga mazgātuve vai serviss?
Vēl viens jautājums, kāpēc tur tie sīkie jāņem līdzi, un, ja tomēr paņem līdzi, kāpēc nepieskata.

Atbildēt

lv

03.08.2020. 18:55

morāls kroplis tu esi- raksta autors. Ja adekvāts cilvēks sēžas pie stūres, viņš skatās, kur brauc un izvēlās pieņemamu braukšanas ātrumu!

Atbildēt

+1

03.08.2020. 18:42

»

bet

Ei,Skumjā paskata bruņiniek,vai tēvam nemēģināji uzbraukt?Uzreiz ielaidi biksēs


viņš taču raksta ka viņam nebija laika visu dienu tur sit galvu vecākiem kuri atbrauca kopā ar bērniem

Atbildēt

tāpēc jau nav jābrauc virsū

03.08.2020. 18:31

lai kas tur nebūtu, mašīnai ātrumu nav vai
kā????????????

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....