Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

āža kakls

25.03.2014. 15:29

RUDENĪ VISUS ATLAIŽAM !

Atbildēt

trusītis

22.03.2014. 13:35

»

Maidans raud

Diezvai mēs uzzināsim patiesību, jo politbanda slēps pēdas par visām tām pedofīlijām un korupcijām un nekad neatklās ka politbandas biedri ir tajā visā iesaistīti. Nepar velti neviens nevēlas izmeklēt šo lietu


ko tad izmeklēt? pedofiliju? vilnītis taču ir smieklīgs. valstī jau tā pieņemts, kā kas - tā pedofilija. par tik debilu tēmu jau visiem ausis spicējas un siekals tek. kur tad tas vilnīts pats bija, kad vajadzēja knab funkcijas pildīt? ākstījās kopā ar biedreni strīķi.

Atbildēt

Sjū

21.03.2014. 15:43

»

Lauku pāķis

Tad jau Ādamsons savā laikā nemeloja...un iespējams mafijas krustēvus vārdos nosauca... nu ja skrastins viņus glāba kā mācēja...Tā jau ir-lieliem zagļiem lieli amati maziem zagļiem (imantas pedofilam) rūtota saule


Vai bija iemesls Ādamsonam neticēt?Viena vaina,viņš nebija rūdīts politiķis,tāpēc kāpa tribīnē un kā tāds ledlauzis...,bet arī ledlauži mēdz iesalt,tad rūdītie viņu apsmēja,pāris "streločņiki" tika ietupināti un viss turpinās.Ja 60 gadīgs seksuāli izmanto 11 gadīgu aizbilstamo un tiesa to atzīst kā mīlestību,tad tik izpildam ES direktīvas, kur bērni bērnudārzos masturbēs no 4 gadu vecuma un pedofili,kā suga būs beiguši pastāvēt,tikai mīlesba.

Atbildēt

ha

21.03.2014. 08:52

veiksmes stāsts ar tīģera uzrāvienu :-)

Atbildēt

Maidans raud

20.03.2014. 20:09

Diezvai mēs uzzināsim patiesību, jo politbanda slēps pēdas par visām tām pedofīlijām un korupcijām un nekad neatklās ka politbandas biedri ir tajā visā iesaistīti. Nepar velti neviens nevēlas izmeklēt šo lietu.

Atbildēt

izlasīju

20.03.2014. 18:48

Manu uzmanību piesaitīja šeit izmantotā polittehnoloģija, kur kāds kaut kamī ieinteresēts organizējis shēmu, kur katram ierādīta sava loma. Man un lielākajai daļai ierādīta 'sašutušās tautas' loma, tomēr tā kā nemīlu spēlēt man ierādītu lomu svešā iestudējumā, no satura komentāra atturēšos, bet pievērsīšos pašai shēmai, kas arī ir pietiekami interesanti.
Un tā vairākus gadus klusējošais Vilnītis pēkšņi Playboy nāk ar atklāsmi par dažnedažādām šausmeklībā, kas kopumā nav nekas jauns. Par to jau agrāk šad tad rakstīja, arī šajā portālā.Un ne tikai. Tālāk tiek gaidīta tiesībsargājošo iestāžu vadoņu reakcija, nav gan precizēts kā tai jāizpaužas, bet noprotams ka vai nu nebija, vai bija ne tāda kā gaidīta.Seko īsas replikas, relīzes citos medijos - paskat ko tas Vilnītis Playboy saintervējies. Obligātajā pieļāvuma formā pārādās konkrēti ļaundaru vārdi - Juta, Linda, Adigjozals u.c.Atkal nekā. Tad nu redaktors ķeras vērsim pie ragiem un atklāj patiesos shēmas iemeslus un vēlamo tiesībsargājošo iestāžu vadoņu intereses izpausmi - paskatieties ko tas Vilnītis man te sastāstīja, sāciet kriminālprocesu. Bet atkal nekā - ignorance. Atsaka sākt, pat aizliedz sūdzēties par lēmumu.Asaras spilvenā par aizliegumu sūdzēties un zaudēto iespēju iet liecināt Ģenerālprokuratūrā varētu būt shēmas sastāvdaļa, varētu arī nebūt, bet pašu lomās iesaistīto personīgo emociju izpausme.
Kāpēc projekts izgāzās? Kāpēc tā? Vispirms jau nebija izvēlēts pareizais medijs. Playboy tomēr ir izklaidējoša rakstura žurnāls. Tajā var apskatīt dāmu jaukumus un palasīties ko izklaidējošu. Tā arī tas žurnāls un tajā publicētais tiek uztverts - relax. Nopietni neviens to neņems.Otra lieta ir tā, ka Latvijā jau gandrīz 10 gadus nav spēkā Kriminālprocesa kodekss, kas kā vienu nu krimināllietas uzsākšanas iemesliem paredzēja presē publicētās ziņas.Tagadējais Kriminālprocesa likums šādu iespēju neparedz, tāpēc pati shēma vai tās izmantotājs ir ar pamatīgu "bārdu".
Rodas jautājums - kāpēc shēmas iedarbinātāji nelika Vilnītim iet vienkāršāko ceļu? Būtu uzraksījis iesniegumu kādai iestādei: mani ir informācija, ka Juta, Linda , Adigjozals u.c. izdarījiši to un to, dokumenti KNAB arhīvā to apstiprina.Taču šeit pastāv risks, jo tas viss var izrādīties meli, vai teiksim dokumenti no arhīva pazuduši un tad īesniegumā vārdos nosauktajiem visas iespējas pārmest Vilnītim viņu nepamatotā apsūdzēšanā un prasīt rosināt lietu pret pašu rakstnieku. Tāds pants Krimināllikumā ir. Tad nu arī tiek meklētas shēmas kā no tā izbēgt, bet kaut kādus svus mērķus tomēr pacensties sasniegt - viens kaut ko intervijā pasaka, citi obligātā pieļāvuma formā piemet jau konkrētus vārdus, bet trešais jau raksta konkrēti - skayieties kas manā žurnālā sarakstīts. Un nevienam itkā neko nevar piesiet.
Taču shēma nedarbojās un labi vien ir. Tā jau katru var apmelot un vainīgajam galus neatradīsi.
Kas attiecas uz raksta saturu, citi šeit jau izteikušies, es tā teikt par pašu shēmu nedaudz, lai kliedētu konentāru vienveidību.

Atbildēt

Zinta

20.03.2014. 16:23

Pedofīlu jautājums ir aktuāls visā pasaulē. Un tieši kā elites izklaides veids, tajā skaitā, politiskās. Ja kāds pārāk sāks interesēties, sekos nopietni pretpasākumi. Cilvēki baidās...
Var saprast Vilnīti - ja arī ko zin, vienlaga savējo "pusīšmīļu un meitenīšmīļu" mafija noklusēs un piespiedīs turēt mutes...
Tādā valstī dzīvojam. Un samierinamies. Jo par nacionālajiem jautājumiem skaļi kliegt ir daudz drošāk.

Atbildēt

jurisx

20.03.2014. 16:16

Kam jānotiek ,lai varas eliti iesēdinātu aiz restēm,tie jau ir tikai ziediņi. Melis ,zaglis un tt..

Atbildēt

Galvenais ir rakt...

20.03.2014. 16:06

Saka jau, ka pirmās instances notiesājošo spriedumu pret Vaškeviča "spridzinātājiem" iemainīja pret klusēšanu par tiesneša Stukāna mīlestību pret puisīšiem. Bet tās jau noteikti ļaunas mēles melš...

Atbildēt

Lauku pāķis

20.03.2014. 14:54

Tad jau Ādamsons savā laikā nemeloja...un iespējams mafijas krustēvus vārdos nosauca... nu ja skrastins viņus glāba kā mācēja...Tā jau ir-lieliem zagļiem lieli amati maziem zagļiem (imantas pedofilam) rūtota saule...

Atbildēt

Andris_

20.03.2014. 14:52

Pēc Vilnīša intervijas Strelčenoks uzreiz paziņoja, ka, ja dokumenti KNĀB-a arhīvos ir, tad tie tiks atrasti un apkopoti.
Visas pazīmes liecina, ka KNAB vadītājam šie apkopotie materiāli tagad ir. Un tās ir tās bruņas, aiz kurām jenotainā Melotības spice vairs nevar viņu nograuzt.

Tomēr šīs bruņas strādās tikai kamēr materiāli netiks publicēti.
Ja kļūs zināms konkrētais figurants - viens konkrēts maita no Melotības, tad to vienu bez žēlastības upurēs, un jau ar brīvām rokām ķersies klāt Strelčenoka iznīcināšanai.

Strelčenoka rokās ir lielas jaudas, bet tikai viena šāviena granātmetējs.
Lai viņam izdodas ar to noturēt savu ierakumu līniju!
Nav jau vairs ilgi jāgaida - jenoti jau braši soļo pa visu pārrijušos cūkdelfīnu skuju taku.

Atbildēt

haralds

[R] 20.03.2014. 14:40

опять двадцатьпять!

Atbildēt

nevilnītis

20.03.2014. 13:10

»

uzvilnītis

Tad ,kad Vilnītis visu šo atklāja un mēģināja celt gaismā ,tu organizēji skaļu bļāvēju komandu,kurai bija likts Vilnīti noēst


Kā tad Vilnītis to cēla gaismā? Uz rokām nēsāja jeb kā citādi pa pasauli šo ziņu vazāja :)?
Varbūt tomēr kā izmeklēšanas iestādi pārstāvošai augstai amatpersonai pienāktos,kādu procesu ierosināja, kādas izmeklēšanas darbības veica? Nē, to viņš nedarīja.
Tā jau ir runātāji visi lieli, bet darītāji nē. Īpaši Vilnītis. Tagad šīs viņa runas ir tukšas tirgus tantes cienīgas pļāpas.

Atbildēt

Darths Vaders

20.03.2014. 10:58Tādēļ Aivara Lemberga (60) un Ventspils pilsētas domes Attīstības pārvaldes vadītājas Kristīnes Krasovskas (34) starpā ir parādījušās romantiskas jūtas.

Atbildēt

poiuyt

20.03.2014. 10:38

Par pedofīlijas mafiju var konkrētāk?

Atbildēt

nevilnītis

20.03.2014. 09:31

Lai pietiek sākumā pajautā pašam Vilnītim, ko viņš tajā laikā, kad šo visu uzzināja pats darīja, lai atklātu nelikumības. Neko. Tagad stāstīdams to, ka būdams KNAB priekšnieks neko nedarīja, viņš atzīstas noziegumos? Ja vien atkal kārtējo reizi šie Vilnīša murgi nav viņa atriebīgās dabas izpausmes. Jautājums, vai policijai katras bijušās amatpersonas atriebīgie izdomājumi, ir jāņem par pilnu? Katrā gadījumā Pietiek, kā tāds ķēdes suns tic visiem šiem Vilnīša murgiem.

Atbildēt

ss

20.03.2014. 09:27

Un Jaunups nav "izglabto" vidu?

Atbildēt

iestādes

20.03.2014. 09:12

Ja ir dota komanda ignorēt, znachit vajag ignorēt! Kā saimnieks saka, tā jādara!

Atbildēt

No

20.03.2014. 09:04

Valstij ir svarīgi radīt norūpējušos par Ukrainas notikumiem, humanitārās palīdzības organizēšana uz trešajām valstīm uz mūsu nodokļu maksātāju rēķina , visus policijas spēkus veltīt Imantas pedofils meklējumiem, bet politisko pedofil mafiju neviens neizmeklēs, jo tie paši impotentie pedini un viņu atbalstītāji sēž prokuratūras, policijas, tiesās. Strīķes gadījums bija labs piemērs !

Atbildēt

pietiek ir jāiesaistās

20.03.2014. 08:47

Pietiek portālam ir jāiesaistās lai noskaidrotu patiesību - savādāk sabiedrība nekad neuzzinās patiesību,jo redzams ka likumīgie bandīti jau šobrīd slēpj pēdas.

Atbildēt

nezinu

20.03.2014. 08:39

Es pat vairs nezinu kā šajā politmafijas kontrolētajā banānijā vispār var noskaidrot patiesību ! Šeit visu nosaka mafija kura piesedz savējos un atsakās ierosināt lietas vai pārbaudīt informāciju ja tā skar politmafijas draugus vai sabiedrotos. Kā šeit viss ir sapuvis un smird pēc korupcijas un mafijas.

Atbildēt

dadzis

20.03.2014. 08:36

valstij svarigs Ukrainas jautajums, bet korupcija, pedofilija, nelegalo organu, narkotiku alkoholu, kontrobandas u.t.t. jautajums interese tikai tos, kuru sferu tas skar, aizdomas ....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...