Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

psihopāti nevadīs Latviju nākotnē

11.01.2022. 15:48

Pēdējā laika izteikumi par iedzīvotāju pielīdzināšanu mob tel ,,baterijai,, un pataloģiskā melošana par tiem n tūkstošiem saslimušajiem, pie kovid19 testu būdām, rindu nav, bet statostika ir ,,šausminoša,, laiks izvērtēt psihiatriem pie valdības stūres strādājošos un neatkarīgiem, jo valsts psihiatri sarakstīs un iedos visu ko vajag un nevajag...

Psihopātiem, kam nospļauties par pamat nācijas iedzīvotāju un labklājību nav vietas valdībā!!!!

Atbildēt

Nīkuja

10.01.2022. 15:33

Visu laiku baidīja ar saskaņu ka lūk krievi nāk, nākošajās vēlēšanās var sanākt ka paldies, Dievam, krievi nāk.

Atbildēt

Rinde

10.01.2022. 15:02

Vai ārkārtas situācija attaisnoja izvirzīto mērķi - novērst veselības krīzi? Vai tās pagarināšana jebkā spēs uzlabot situāciju?

Atbildēt

Meli

09.01.2022. 06:45

Pandēmijas meli
https://www.brighteon.com/12bc9174-be24-432d-a4cd-599f70d2ea97

Atbildēt

Nirnberga

08.01.2022. 00:07

Vakcīnu policija jūs liks cietumā - brīvi izplatāmi materiāli visā pasaulē

https://vaccine-police.com/

https://vaccine-police.com/wp-content/uploads/2021/12/nuremberg.pdf

Atbildēt

,,aitas,, Tautu dzen uz kraujas malu

07.01.2022. 15:19

Vini tak ne ar ko nav lab'ak par narko d'ileriem, ieviesot ,,obligato,, vakcinaciju, apbrinojami, cik pacietigi visi iet ka aitas uz kraujas malu, kur dzen aprobezota un korumpeta valdiba.


Brinos, ka neviens no tiem eksperementu kuretajiem darboniem nav panemts pie dziesmas…apbrinojami pacietiga tauta….

Atbildēt

Хм

07.01.2022. 09:58

»

viedoklis

Ārkārtas situācija un tās jēga tiešām ir lai ļautu uz pandēmijas rēķina dažiem iedzīvoties, bet citus sodīt.Nesaprotu kādēļ šādās situācijās nevarēja uzlikt par pienākumu visām tirdzniecības vietām tirgot dezinfikcijas šķidrumus un sejas maskas par pašizmaksu, bet nevis ar pieckārtīgu uzcenojumu. Laikam...


Ну вы наивный) Тогда следующий шаг был бы сравнить цены, по которым торговые центры торгуют масками по себестоимости, и по каким государство эти маски закупило)
А кому нужно такое сравнение и неудобные вопросы)

Atbildēt

Хм

07.01.2022. 09:57

»

Aldis Gobzems ir latviešu Navaļņijs

Kāpēc jūs parlamentā protestējat tikai ar rakstiem Pietiek.com? Kur ir reāla torpedējoša pretdarbība


С одной стороны, Согласию сейчас "прилетает" то, что они делали в РД-любое предложение оппозиции попросту игнорируется, так как у коалиции большинство. С другой стороны, именно Единство в свое время так активно критиковало эту практику в РД и обещало "вот мы будем действовать иначе". Но как показывает практика в Сейме, делают то же самое, все предложения оппозиции не получают поддержку большинства.

Atbildēt

Neaiztiec krievel latviešus

07.01.2022. 09:46

»

izeja ir viena

Pievienojamies Krievijai, tur vismaz ir kārtīgs respektabls, ar augstu IQ prezidents


Tu taču nekad neesi bijis atvienojies no Krievijas. Un paņemt krievijas pilsonību tagad ir vieglāk par vieglu, kamēr nolādētie buržuji vēl nav iespund€juši jūs ķurķī.

Atbildēt

viedoklis

07.01.2022. 09:01

Ārkārtas situācija un tās jēga tiešām ir lai ļautu uz pandēmijas rēķina dažiem iedzīvoties, bet citus sodīt.Nesaprotu kādēļ šādās situācijās nevarēja uzlikt par pienākumu visām tirdzniecības vietām tirgot dezinfikcijas šķidrumus un sejas maskas par pašizmaksu, bet nevis ar pieckārtīgu uzcenojumu. Laikam jau alkatība ir Latvijā svēta un dievināma lieta un tur nav vajadzīgs veselais saprāts.

Atbildēt

izeja ir viena

06.01.2022. 20:49

Pievienojamies Krievijai, tur vismaz ir kārtīgs respektabls, ar augstu IQ prezidents!

Atbildēt

toties

06.01.2022. 20:15

Saskaņas frakcija atbalsta ebreju reketu pret Latvijas valsti.Tas ir noziegums.

Atbildēt

Aldis Gobzems ir latviešu Navaļņijs

06.01.2022. 18:36

»

Nefanoju par Saskaņu

bet pēc puķēm aizskriešu tajā brīdī, kad Kaļiningrada savienosies ar Baltkrieviju tanku trieciena rezultātā. Labāk ķīnieši un krievi, nekā šī aptrakusī deģenerātu banda


Domājams, ka viss tiešām tiek virzīts uz nacionālo valdību diskreditēšanu, lai veidotu globālu pārvaldības sistēmu. Vienīgi tur Krievija un Ķīna neiederas un neiesaistīsies. Būtībā būs karš, tikai ne klasiskā 2. vai 1. pasaules kara izpratnē. Iespējams, tas jau norit pilnā sparā.

Atbildēt

Es

06.01.2022. 18:34

»

Lapsene

Raksts ir piemērs, ka arī opozīcija var domāt loģiski. Protams, politiķi spodrina savas spalviņas gaidot vēlēšanu tuvošanos, BET... Valdošā koalīcija rīkojas tā, it kā šī būtu pēdējā iespēja saraust vēl pēdējo un lai pēc viņiem zāle neaug!Šodienas valdības sēdē vienīgi Reirs teica patiesus vārdus par...


Diemžēl notikumi Vācijā, Nīderlandē, agresīvā retorika Francijā un Austrālijā, politika Kanādā un citas izpausmes kopsummā un tendencēs nekādi neliecina, ka represijas šogad ies mazumā, pieaugs saprāts un mainīsies varas uzņemtais kurss.

Gatavojieties vēl sliktākam gadam.

Atbildēt

lai citiem arī tiek

06.01.2022. 17:46

Un saskaņa,u zzs atšķīrti no siles.Nu kā tā var,nu kā tā var!

Atbildēt

Žulis

06.01.2022. 17:33

Ak, tad "Saskaņa" iestājas par tautu? Un "Saskaņa" ir pret valdības piekopto absurdo pieeju, kas atrodas ārpus tiesiskuma rāmjiem?
Tad ko jūs tajā Saeimā vēl sēžat? Vai tādēļ, lai te kritiskus, žēlabainus rakstiņs rakstītu un savas spalvas spodrinātu? Parādiet ar darbiem savu nostāju. Paziņojiet, ka valstī demokrātija ir kritusi, valsts varu sagrābusi hunta un atstājiet tos savus krēslus Saeimā tukšus. Ja jau jums tur nekādas teikšanas nav. Bet nekā! Pat tad, kad vienu deputāti no jūsu vidus padzen no Saeimas tikai tādēļ, ka viņa atsakās savu ķermeni pakļaut medicīniskiem eksperimentiem, jūs neuzdrošinieties pat papīkstēt. Kāpēc? Tāpēc, ka esiet tādi paši siles lopi, ka tie pārējie. Un nevajag šeit tautas draugus tēlot!

Atbildēt

millers

06.01.2022. 17:16

popluta-karela varzu vajag nospricēt tā, lai apsprāgst

Atbildēt

Lapsene

06.01.2022. 17:09

Raksts ir piemērs, ka arī opozīcija var domāt loģiski. Protams, politiķi spodrina savas spalviņas gaidot vēlēšanu tuvošanos, BET... Valdošā koalīcija rīkojas tā, it kā šī būtu pēdējā iespēja saraust vēl pēdējo un lai pēc viņiem zāle neaug!Šodienas valdības sēdē vienīgi Reirs teica patiesus vārdus par to, ka pietiek baidīt cilvēkus, jānosaka konkrētus datumus un rīcību un jāatgriež demokrātiskas valsts pamatus!

Atbildēt

Nefanoju par Saskaņu

06.01.2022. 16:48

bet pēc puķēm aizskriešu tajā brīdī, kad Kaļiningrada savienosies ar Baltkrieviju tanku trieciena rezultātā. Labāk ķīnieši un krievi, nekā šī aptrakusī deģenerātu banda.

Atbildēt

anti soross

06.01.2022. 16:43

»

Aldis Gobzems ir latviešu Navaļņijs

Kāpēc jūs parlamentā protestējat tikai ar rakstiem Pietiek.com? Kur ir reāla torpedējoša pretdarbība


navalnijs ir asv sponsorets kriminalnoziedznieks,Krievijas ienaidnieks,Gobzems ir paspasludinata taisnibas dzeguze ar nezinamiem finansejuma avotiem.

Atbildēt

Aldis Gobzems ir latviešu Navaļņijs

06.01.2022. 16:10

Kāpēc jūs parlamentā protestējat tikai ar rakstiem Pietiek.com? Kur ir reāla torpedējoša pretdarbība?

Atbildēt

ha-ha

06.01.2022. 16:00

Kas tā par nepieciešamu poti,kura neaizsargā pret saslimšanu,slimības pārnēsāšanu,nomiršanu.Kādēļ tik ļoti grib potēt cilvēkus,kuri jau sen pārsnieguši vidējo dzīves ilgumu,bet negrib ārstēt viņu hroniskäs slimības?Iemesls skaidrs bez komentāriem!Pavērojiet ar kādu baudu spriež par ierobežojumiem un citām nelietībām.Sejas, kā Buhenvaldes administratoriem!

Atbildēt

vēl kāds raksturīgs piesegs '''ballītei'

06.01.2022. 15:26

Kremlis vainīgs, Krievija mūs indē, Krievija mūs okupēs! tikai NATO un ASV mūs pasargās no visa nešķīstā!

Atbildēt

kaktuss

06.01.2022. 15:13

Tieši tā!Tie ir centieni palikt pie siles līdz vēlēšanām un noņemt skaidu no visiem procesiem.Atkal kāds īpaši labais pirks maskas,kāds pārbīdīs robežas dzeloņstieples par pusmetru(par taisnīgu un godīgu samaksu).Tautai smadzenes iznesīs pilnībā!

Atbildēt

lauķis

06.01.2022. 15:02

Ak,svētā nevainība Saskaņa!Saskaņa ir tādi pat neatņemama sistēmas sastāvdaļa un rij no tās pasas siles kur citi partijnieki.Labak lai parāda kur ir dokuments par ārkārtas situāciju,pamperu nēsāsanu uz purniem un šmurdjaka injicēšanu.
Šādu dokumentu nav,jo,kolonijas pārvaldniekiem nav tiesību neko parakstīt.Par Satversmi nerunāšu,tās nekad nav bijis.

Atbildēt

te nu viss ir skaidrs

06.01.2022. 14:50

Levit/Kariņ rukšu bars pie naudas siles strebj un strebj.....apkaut tos rukšus!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....