Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

psihopāti nevadīs Latviju nākotnē

11.01.2022. 15:48

Pēdējā laika izteikumi par iedzīvotāju pielīdzināšanu mob tel ,,baterijai,, un pataloģiskā melošana par tiem n tūkstošiem saslimušajiem, pie kovid19 testu būdām, rindu nav, bet statostika ir ,,šausminoša,, laiks izvērtēt psihiatriem pie valdības stūres strādājošos un neatkarīgiem, jo valsts psihiatri sarakstīs un iedos visu ko vajag un nevajag...

Psihopātiem, kam nospļauties par pamat nācijas iedzīvotāju un labklājību nav vietas valdībā!!!!

Atbildēt

Nīkuja

10.01.2022. 15:33

Visu laiku baidīja ar saskaņu ka lūk krievi nāk, nākošajās vēlēšanās var sanākt ka paldies, Dievam, krievi nāk.

Atbildēt

Rinde

10.01.2022. 15:02

Vai ārkārtas situācija attaisnoja izvirzīto mērķi - novērst veselības krīzi? Vai tās pagarināšana jebkā spēs uzlabot situāciju?

Atbildēt

Meli

09.01.2022. 06:45

Pandēmijas meli
https://www.brighteon.com/12bc9174-be24-432d-a4cd-599f70d2ea97

Atbildēt

Nirnberga

08.01.2022. 00:07

Vakcīnu policija jūs liks cietumā - brīvi izplatāmi materiāli visā pasaulē

https://vaccine-police.com/

https://vaccine-police.com/wp-content/uploads/2021/12/nuremberg.pdf

Atbildēt

,,aitas,, Tautu dzen uz kraujas malu

07.01.2022. 15:19

Vini tak ne ar ko nav lab'ak par narko d'ileriem, ieviesot ,,obligato,, vakcinaciju, apbrinojami, cik pacietigi visi iet ka aitas uz kraujas malu, kur dzen aprobezota un korumpeta valdiba.


Brinos, ka neviens no tiem eksperementu kuretajiem darboniem nav panemts pie dziesmas…apbrinojami pacietiga tauta….

Atbildēt

Хм

07.01.2022. 09:58

»

viedoklis

Ārkārtas situācija un tās jēga tiešām ir lai ļautu uz pandēmijas rēķina dažiem iedzīvoties, bet citus sodīt.Nesaprotu kādēļ šādās situācijās nevarēja uzlikt par pienākumu visām tirdzniecības vietām tirgot dezinfikcijas šķidrumus un sejas maskas par pašizmaksu, bet nevis ar pieckārtīgu uzcenojumu. Laikam...


Ну вы наивный) Тогда следующий шаг был бы сравнить цены, по которым торговые центры торгуют масками по себестоимости, и по каким государство эти маски закупило)
А кому нужно такое сравнение и неудобные вопросы)

Atbildēt

Хм

07.01.2022. 09:57

»

Aldis Gobzems ir latviešu Navaļņijs

Kāpēc jūs parlamentā protestējat tikai ar rakstiem Pietiek.com? Kur ir reāla torpedējoša pretdarbība


С одной стороны, Согласию сейчас "прилетает" то, что они делали в РД-любое предложение оппозиции попросту игнорируется, так как у коалиции большинство. С другой стороны, именно Единство в свое время так активно критиковало эту практику в РД и обещало "вот мы будем действовать иначе". Но как показывает практика в Сейме, делают то же самое, все предложения оппозиции не получают поддержку большинства.

Atbildēt

Neaiztiec krievel latviešus

07.01.2022. 09:46

»

izeja ir viena

Pievienojamies Krievijai, tur vismaz ir kārtīgs respektabls, ar augstu IQ prezidents


Tu taču nekad neesi bijis atvienojies no Krievijas. Un paņemt krievijas pilsonību tagad ir vieglāk par vieglu, kamēr nolādētie buržuji vēl nav iespund€juši jūs ķurķī.

Atbildēt

viedoklis

07.01.2022. 09:01

Ārkārtas situācija un tās jēga tiešām ir lai ļautu uz pandēmijas rēķina dažiem iedzīvoties, bet citus sodīt.Nesaprotu kādēļ šādās situācijās nevarēja uzlikt par pienākumu visām tirdzniecības vietām tirgot dezinfikcijas šķidrumus un sejas maskas par pašizmaksu, bet nevis ar pieckārtīgu uzcenojumu. Laikam jau alkatība ir Latvijā svēta un dievināma lieta un tur nav vajadzīgs veselais saprāts.

Atbildēt

izeja ir viena

06.01.2022. 20:49

Pievienojamies Krievijai, tur vismaz ir kārtīgs respektabls, ar augstu IQ prezidents!

Atbildēt

toties

06.01.2022. 20:15

Saskaņas frakcija atbalsta ebreju reketu pret Latvijas valsti.Tas ir noziegums.

Atbildēt

Aldis Gobzems ir latviešu Navaļņijs

06.01.2022. 18:36

»

Nefanoju par Saskaņu

bet pēc puķēm aizskriešu tajā brīdī, kad Kaļiningrada savienosies ar Baltkrieviju tanku trieciena rezultātā. Labāk ķīnieši un krievi, nekā šī aptrakusī deģenerātu banda


Domājams, ka viss tiešām tiek virzīts uz nacionālo valdību diskreditēšanu, lai veidotu globālu pārvaldības sistēmu. Vienīgi tur Krievija un Ķīna neiederas un neiesaistīsies. Būtībā būs karš, tikai ne klasiskā 2. vai 1. pasaules kara izpratnē. Iespējams, tas jau norit pilnā sparā.

Atbildēt

Es

06.01.2022. 18:34

»

Lapsene

Raksts ir piemērs, ka arī opozīcija var domāt loģiski. Protams, politiķi spodrina savas spalviņas gaidot vēlēšanu tuvošanos, BET... Valdošā koalīcija rīkojas tā, it kā šī būtu pēdējā iespēja saraust vēl pēdējo un lai pēc viņiem zāle neaug!Šodienas valdības sēdē vienīgi Reirs teica patiesus vārdus par...


Diemžēl notikumi Vācijā, Nīderlandē, agresīvā retorika Francijā un Austrālijā, politika Kanādā un citas izpausmes kopsummā un tendencēs nekādi neliecina, ka represijas šogad ies mazumā, pieaugs saprāts un mainīsies varas uzņemtais kurss.

Gatavojieties vēl sliktākam gadam.

Atbildēt

lai citiem arī tiek

06.01.2022. 17:46

Un saskaņa,u zzs atšķīrti no siles.Nu kā tā var,nu kā tā var!

Atbildēt

Žulis

06.01.2022. 17:33

Ak, tad "Saskaņa" iestājas par tautu? Un "Saskaņa" ir pret valdības piekopto absurdo pieeju, kas atrodas ārpus tiesiskuma rāmjiem?
Tad ko jūs tajā Saeimā vēl sēžat? Vai tādēļ, lai te kritiskus, žēlabainus rakstiņs rakstītu un savas spalvas spodrinātu? Parādiet ar darbiem savu nostāju. Paziņojiet, ka valstī demokrātija ir kritusi, valsts varu sagrābusi hunta un atstājiet tos savus krēslus Saeimā tukšus. Ja jau jums tur nekādas teikšanas nav. Bet nekā! Pat tad, kad vienu deputāti no jūsu vidus padzen no Saeimas tikai tādēļ, ka viņa atsakās savu ķermeni pakļaut medicīniskiem eksperimentiem, jūs neuzdrošinieties pat papīkstēt. Kāpēc? Tāpēc, ka esiet tādi paši siles lopi, ka tie pārējie. Un nevajag šeit tautas draugus tēlot!

Atbildēt

millers

06.01.2022. 17:16

popluta-karela varzu vajag nospricēt tā, lai apsprāgst

Atbildēt

Lapsene

06.01.2022. 17:09

Raksts ir piemērs, ka arī opozīcija var domāt loģiski. Protams, politiķi spodrina savas spalviņas gaidot vēlēšanu tuvošanos, BET... Valdošā koalīcija rīkojas tā, it kā šī būtu pēdējā iespēja saraust vēl pēdējo un lai pēc viņiem zāle neaug!Šodienas valdības sēdē vienīgi Reirs teica patiesus vārdus par to, ka pietiek baidīt cilvēkus, jānosaka konkrētus datumus un rīcību un jāatgriež demokrātiskas valsts pamatus!

Atbildēt

Nefanoju par Saskaņu

06.01.2022. 16:48

bet pēc puķēm aizskriešu tajā brīdī, kad Kaļiningrada savienosies ar Baltkrieviju tanku trieciena rezultātā. Labāk ķīnieši un krievi, nekā šī aptrakusī deģenerātu banda.

Atbildēt

anti soross

06.01.2022. 16:43

»

Aldis Gobzems ir latviešu Navaļņijs

Kāpēc jūs parlamentā protestējat tikai ar rakstiem Pietiek.com? Kur ir reāla torpedējoša pretdarbība


navalnijs ir asv sponsorets kriminalnoziedznieks,Krievijas ienaidnieks,Gobzems ir paspasludinata taisnibas dzeguze ar nezinamiem finansejuma avotiem.

Atbildēt

Aldis Gobzems ir latviešu Navaļņijs

06.01.2022. 16:10

Kāpēc jūs parlamentā protestējat tikai ar rakstiem Pietiek.com? Kur ir reāla torpedējoša pretdarbība?

Atbildēt

ha-ha

06.01.2022. 16:00

Kas tā par nepieciešamu poti,kura neaizsargā pret saslimšanu,slimības pārnēsāšanu,nomiršanu.Kādēļ tik ļoti grib potēt cilvēkus,kuri jau sen pārsnieguši vidējo dzīves ilgumu,bet negrib ārstēt viņu hroniskäs slimības?Iemesls skaidrs bez komentāriem!Pavērojiet ar kādu baudu spriež par ierobežojumiem un citām nelietībām.Sejas, kā Buhenvaldes administratoriem!

Atbildēt

vēl kāds raksturīgs piesegs '''ballītei'

06.01.2022. 15:26

Kremlis vainīgs, Krievija mūs indē, Krievija mūs okupēs! tikai NATO un ASV mūs pasargās no visa nešķīstā!

Atbildēt

kaktuss

06.01.2022. 15:13

Tieši tā!Tie ir centieni palikt pie siles līdz vēlēšanām un noņemt skaidu no visiem procesiem.Atkal kāds īpaši labais pirks maskas,kāds pārbīdīs robežas dzeloņstieples par pusmetru(par taisnīgu un godīgu samaksu).Tautai smadzenes iznesīs pilnībā!

Atbildēt

lauķis

06.01.2022. 15:02

Ak,svētā nevainība Saskaņa!Saskaņa ir tādi pat neatņemama sistēmas sastāvdaļa un rij no tās pasas siles kur citi partijnieki.Labak lai parāda kur ir dokuments par ārkārtas situāciju,pamperu nēsāsanu uz purniem un šmurdjaka injicēšanu.
Šādu dokumentu nav,jo,kolonijas pārvaldniekiem nav tiesību neko parakstīt.Par Satversmi nerunāšu,tās nekad nav bijis.

Atbildēt

te nu viss ir skaidrs

06.01.2022. 14:50

Levit/Kariņ rukšu bars pie naudas siles strebj un strebj.....apkaut tos rukšus!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...