Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jukums

13.10.2021. 23:18

Iepriekš nekad nebūtu iedomājies, ka šis Kariņš savu pašreizējo varu izmantos nevis lai celtu valstī labklājību, bet gan tik tizli rupjā veidā uzbruks tautai no aizmugures.
Ceru, sabiedrība tomēr spēs mobilizēties un dot šim ārprāta stāvokļa ieviesējam un obligātās vacinēšanas iekārotājam, arī sabiedrības naidotājam un šķēlējam vismaz kādu vērā ņemamu pretsparu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

13.10.2021. 16:16

»

Antivakseru nīdējs.

Latvija ir ļoti izdevusies valsts,tikai iedzīvotāju daļa,kas neidziļinās problēmas būtībā un pļūtī internetā,par valsts problēmām un to,ka šādas slimības nav,ne tikai grauj veselu sabiedrību,bet arī mēģina tauti noskaņot pret valsts varu. Ļoti žēl,ka par šādiem mēģinājumiem šī satura veidotājus un komentētājus...


Nē, Latvija ir galīgi neizdevusies valsts. Nu, nu, pieauc, piesauc policiju! Tikai šī "izķeršana" jau būs nākamais līmenis - blakām Kadirova vadītajai šodienas Čečenijai, tur arī par komentāriem tīmeklī "izķer". Tad viens solis - un brīvības ziņā būsim jau līdzās mūsdienu čempioniem - Ziemeļkorejai. Es pat nebrīnītos.

Atbildēt

+1

13.10.2021. 12:14


Nolādētā karlevita hunta

Atbildēt

Liliana

13.10.2021. 11:45

Vīruss covid 19 ir bīstams un vakcīnas esot kaitīgas daudziem cilvèkiem.Tas viss sen zinàms.Jākalkulē tikai %,kas ir bīstamāks pats vīruss vai vakcīnas pret to?No kurienes tas radies tas vīruss covid 19 un kāda tā FORMULA?Vai tas ir bioloģiskais masu iznīcināšanas ierocis,ko atnesuši uz Zemi citplanētieši?Kāpèv testi pret covid 19 radās vienlaicīgi ar pašu vīrusu?Kà tas vispār iespèjams?

Atbildēt

Nevaru nepiekrist!

13.10.2021. 11:30

»

Nika

Benzīns ir jāizmanto vēl lietderīgāk


Benzīnu tikai Molotova kokteiļiem pret huntu un katoļu izvirtuļu baznīcu.

Atbildēt

Nika

13.10.2021. 11:04

»

bailīgajai Elzai

Interesanti, kura aprobežotā slēpjas aiz Elzas Rozenbergas ( Aspazija) vārda? Kaut vai piemērā ar studentiem, kuri pret potēšanos, bet patiesībā grib slinkot mājās un pa vieglo dabūt diplomus


Mājmācības skolēniem un studentiem ir vēl grūtākas nekā mācības klātienē. Mazliet tomēr ir jāorientējas situācijā, lai runātu ticami. Pašam acīmredzot nav mājās ne skolnieka, ne studenta.

Atbildēt

bailīgajai Elzai

13.10.2021. 10:45

Interesanti, kura aprobežotā slēpjas aiz Elzas Rozenbergas ( Aspazija) vārda? Kaut vai piemērā ar studentiem, kuri pret potēšanos, bet patiesībā grib slinkot mājās un pa vieglo dabūt diplomus.

Atbildēt

atbilde

13.10.2021. 10:24

»

tāds sīkums

Izraēlā nevakcinēti ir ap 10% vecumā virs 60 gadiem, tātad ja slimnīcā 50/50, tad nevakcinētie nonāk tur 5 reizes biežāk


Iet runa par saslimušiem. No tiem puse ir vakcinēti, puse nav, bet bija arī tāda ziņa, ka vakcinētie ar jauno paveidu slimo ar smagākām sekām un biežāk tas beidzas letāli.

Atbildēt

...

13.10.2021. 10:16

»

Brāļi

Vai arī pret viņiem ir izmantots nāvējošais ārstēšanas protokols. Tāpat kā pret citiem, kas miruši slimnīcās ar vai no cov


Nāvējošais ārstēšanas protokols ir noziegums pret cilvēci.Bet ne par to ,es par to kā tiek radīti mīti,melīgi mīti.

Atbildēt

Nevar nepiekrist

13.10.2021. 10:03

»

sauciet mani par idiotu, ja gribat

Tu ārstēsi tos, kam blaknes...


Bet esam hibrīda karadarbības apstākļos, ko oficiāli izsludinājusi I. Mūrniece un E. Levits.

Uzbrukums sabiedrībai notiek ar vakcināciju - bioloģisko ieroci.

Uzbrukums ar bioloģisko ieroci ir hibrīda karadarbības kompleksā sastāvdaļa ar konvenciālās karadarbības aktivitātēm joprojām Suvalku - Kaļiņingradas un Polijas - Baltkrievijas robežkonfliktos, kuros Baltkrievijas karavīri jau pirms dažām dienām atklājuši uguni pret Polijas robežsargiem.

Šajā kompleksajā hibrīdakararbībā efekts tiek likts uz bioloģisko ieroci - vakcīnām.

Izdzīvos tie, kas nevakcinēsies. Tautas ienaidnieki Latvijā ir visu acu priekšā - Levits, Kariņš, Mūrniece, M kabineta ministri,viss 13. Saeimas sastāvs - visi šie ienaidnieki ir atsvešināti no tautas tiesībām un interesēm jau ar 13/03/2020, kad 2021. gada 28. septembra E. Levita un K. Kariņa militārā hunta turpina graut Latvijas ekonomiku un veselības nozari ar nekotrolētu covid sars-2 vīrusa izplatību.

Latvijas mediķu asociācija pieprasa militārās Huntas MK valdības nekavējošos atkāpšanos.

No mediķu asociāciju iebildumu viedokļa izriet, ka MK valdība ar aktīvu “pūļa vakcināciju” un tikai daļējiem “pūļa pārvietošanās ierobežojumiem”, kas, kā jau zināms, noved pie agresīvāku covid vīrusu celmu izstrādāšanos, kas viennozīmīgi vēlāk izsauks vajadzību pēc pastāvīgas revakcinācijas “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai, par ko politiķis noteikti K. Kariņš, visticamāk, zin, bet pagaidām vēl klusē par šo nākošo politiķu prasību. Pretējā gadījumā tiktu ierobežota arī sertificēto - vakcinēto pārvietošanās.

Atbildēt

sauciet mani par idiotu, ja gribat

13.10.2021. 09:36

»

ES

Visiem ir jāvakcinējas, un punkts...


Tu ārstēsi tos, kam blaknes?
Tas šķidrums nav pārbaudīts, palasi kaut vienu vakcīnas aprakstu.
Paskaties apkārt - 11 000 neatnāca pēc otrās vakcīnu devas. Kur palika?
Es savu veselību neesmu vinnējusi loterijā, lai kariņpavļut totalitārismu atbalstītu.
Apsveicu jebkuru, kurš kravā čemodānus un dodas turp, kur ir kāda cilvēcību. Lai izdodas!
P.S> esmu gatava strādājot mājās, taisīt testu, lai, nedod dievs, kādu prusaku neaplipinātu.

Atbildēt

vārdnica

13.10.2021. 09:35

Raksts ka demagoģijas augstākais lidojums. Taisni asara jānorauš. Īpaši par vakcinētiem dāņiem,zviedriemislandiešiem.Turās,latvieši,
nevakcinējas! Solidarizējoties ar rumāņiem un krieviem,kas stāv stingri antivakseru pozīcijās! Spraužam Dāvida zvaigznes,kolektīvi sadedzināmies pie MK,bet vakcinēties ni un ni!

Atbildēt

Brāļi

13.10.2021. 09:16

»

...

Pavļiks Morozovs,Aleksandrs Matrosovs,Ļeņina baļķis ... mirušie brāļi


Vai arī pret viņiem ir izmantots nāvējošais ārstēšanas protokols. Tāpat kā pret citiem, kas miruši slimnīcās ar vai no cov.

Atbildēt

Andris

13.10.2021. 09:00

»

ES

Visiem ir jāvakcinējas, un punkts...


Atrast tevi, pārbaudīt uz antivielu esamību nav problēmu, ja nav antivielu, poti iekšā un neatkarīgi no kkādu sertifikatu ne/esamības... Re kā Knariņš ar Mūrnirci aizzmuka attālināti "strādāt" neskatoties uz apgalvojumiem, ka gan Ministru kabinets, gan Saeima esot visi potēti-jautājums ar ko potēti... Ar fiziologisko šķīdumu??? Vajadzētu visiem tiem mērgļiem veikt publisku pārbaudi uz antivielām, ja nav antivielu, uzreiz divus faizerus muskulī un miers mājās...

Atbildēt

ES

13.10.2021. 08:47

Visiem ir jāvakcinējas, un punkts!

Jau ieilgusi tā nevajadzīgā auklēšanās ar antikovidistiem - viens tur čipošanu saskata, citam pētījumu par maz, trešajam vienkārši patīk būt visam pret, ceturtajam ir bijis par maz apspriešanas, piektais atkal ne tā uzrunāts...

Vakcīnu plecā, un miers! Visiem.

Atbildēt

Mediķu asociācijas K. Kariņa MK valdības demisiju šobrīd uzskata par likumsakarīgu

13.10.2021. 08:41

»

zorge

1.Eksperti apstiprina ka bez simptomiem un vieglas formās izslimo ap- 23% iedzīvotāju...


No mediķu iebildumu viedokļa izriet, ka MK valdība ar aktīvu “pūļa vakcināciju” un tikai daļējiem “pūļa pārvietošanās ierobežojumiem”, kā jau zināms, noved pie agresīvāku covid vīrusu celmu izstrādāšanos, kas viennozīmīgi vēlāk izsauks vajadzību pēc pastāvīgas revakcinācijas “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai, par ko politiķis noteikti K. Kariņš, visticamāk, zin, bet pagaidām vēl noklusē par šo nākošo politiķu prasību. Pretējā gadījumā tiktu ierobežota arī sertificēto - vakcinēto pārvietošanās.

Atbildēt

Ku-kū

13.10.2021. 08:40

Precīzi teikts!

Atbildēt

Muļķības

13.10.2021. 08:33

»

zorge

1.Eksperti apstiprina ka bez simptomiem un vieglas formās izslimo ap- 23% iedzīvotāju...


Jau atzina, nekādas pūļa imunitātes nebūs. To nevar panākt, jo vakcinētie gan slimo, gan pārnēsā vīrusu

Atbildēt

Arnolds

13.10.2021. 08:21

»

pareģis

Šī valsts ir beigusies. jebkura sveša, konservatīva vara būs labāka. Gaidu ar puķēm. Var nākt ķīnieši, krievi vai baltkrievi. Mūsu darbs ir gaidīt un liet benzīnu pudelēs


neatbalstu benzīna tērēšanu pa tukšo, Koalīciju vajag saķert un piesietus vilkt aiz mašīnām pa krastmaslu. vilkt lēni lai asfalts strādā.Tikpat lēni kā šie nolādētie sumpurņi 2 gadus ir mocījuši un mērdējuši mūs. un to, kas paliek pāri, mest daugavā zivēm. lai neviens piders Latvijā vairāk neiedomātos uzurpēt varu svešu naudasmaisu interesēs. viņiem jāmirst, ja ir taisnība uz zemes.

Atbildēt

zorge

13.10.2021. 08:17

»

tante

Lai gan man arī diez ko nepatīk pašreizējā valdība, bet tomēr ja loģiski padomā, tad cita ceļa kā uzveikt pandēmiju mums nav - ir jāvakcinējās. Tiem kas kliedz, ka 'pandemijas nau' iesaku paskatīties LTV ziņu sižetus, kaut vai par tiem diviem jaunajiem brāļiem 28 gadi programmētājiem, nevakcinētiem, ...


1.Eksperti apstiprina ka bez simptomiem un vieglas formās izslimo ap- 23% iedzīvotāju
t.i. 23%no 1,8milj 414000 cilvēki

2.Patreiz vakcionēti 51,18%-921240 cilvēki

3 bērni,kuri nav jāvakcionē-ap 85000cilvēki


Kopsavilkums-1420240 cilvēki jeb 78,9%

IR SASNIEGTA PŪĻA IMUNITĀTE BET INFICĒŠANĀS AR COVID-19 NEAPSTĀJAS?
Vai tas nozīmē ka kāds no skait\liem ir neatbilstošs?

Atbildēt

pareģis

13.10.2021. 08:13

Šī valsts ir beigusies. jebkura sveša, konservatīva vara būs labāka. Gaidu ar puķēm. Var nākt ķīnieši, krievi vai baltkrievi. Mūsu darbs ir gaidīt un liet benzīnu pudelēs.

Atbildēt

Ivars

13.10.2021. 08:05

»

nu

Tev jau arī droši vien ir gan vārds, gan uzvārds, gan konkrēta darba un dzīves vieta, bet tu to neesi pievienojis komentāram. Kāpēc


Jā man ir vārds un vis pārējais, bet starpība ir tajā, ka es neko nereklamēju, neuzspiežu citiem, bet tikai izsaku savu viedokli un to var darīt jebkurš, arī tu, un man vienalga, vai tici man vai netici.

Atbildēt

Ja izplata melus par kaut kādiem brāļiemm nevakcinētiem

13.10.2021. 06:23

»

nu

Tev jau arī droši vien ir gan vārds, gan uzvārds, gan konkrēta darba un dzīves vieta, bet tu to neesi pievienojis komentāram. Kāpēc


tad tad bez konkrētiem uzvārduem un vārdiemtā ir melu propaganda.

Tā jebkurš var izplatīt elus, ka redzējis trīs līķus iznesam no vakcinācijas telpas.

Atbildēt

Andris

13.10.2021. 06:11

Dīvaini, Latvijā ir desmitiem invalīdu nvo, bet no tām nedzird ne pīkstienu... Iespējams minēto nvo vadība ir regulāri piebarota, lai klusētu par invalīdu tiesību diskrimināciju pagātnē, un arī šajos juku laikos acīmredzot vēlās saņemt savas drupačas no "treknās varas siles"....

Atbildēt

Ivars

13.10.2021. 04:47

»

tante

Lai gan man arī diez ko nepatīk pašreizējā valdība, bet tomēr ja loģiski padomā, tad cita ceļa kā uzveikt pandēmiju mums nav - ir jāvakcinējās. Tiem kas kliedz, ka 'pandemijas nau' iesaku paskatīties LTV ziņu sižetus, kaut vai par tiem diviem jaunajiem brāļiem 28 gadi programmētājiem, nevakcinētiem, ...


Man nav iebildumu pret vakcinēšanos, vai nevakcinēšanos, lai katrs izlemj kā viņam izdevīgāk. Bet šī informācija par māti un diviem viņas mirušajiem ļoti atgādina izdomājumu, jo tik tiešām katram cilvēkam ir vārds un uzvārds, konkrēta darba vieta. Pie tam mums programmētāji valstī ir ļoti vajadzīgi, valsts par budžeta naudu taču iepirka zāles kuras vienas devas vērtība bija 2000 eiro, kam tās tiek taupītas un kuri tās saņems? Lūdzu konkrētu informāciju sabiedrībai.

Atbildēt

neticu tv ziņām

13.10.2021. 00:38

fakts

Atbildēt

bet interesanti

13.10.2021. 00:37

kādēļ 50 procenti Latvijas iedzīvotāju nevakcinējas

Atbildēt

neticu tv

13.10.2021. 00:34

un no eksperimentālās vakcīnas blaknēm baidos vairāšk nekā no covid

Atbildēt

Feiss

13.10.2021. 00:33

Kurš liedz vakcinēties? Beidziet taču vienreiz muļķi dzenāt un savu augstprātīgi izrādīt! Visi esam vienā laivā, to šūpot nav labi!

Atbildēt

tante

13.10.2021. 00:17

Lai gan man arī diez ko nepatīk pašreizējā valdība, bet tomēr ja loģiski padomā, tad cita ceļa kā uzveikt pandēmiju mums nav - ir jāvakcinējās. Tiem kas kliedz, ka 'pandemijas nau' iesaku paskatīties LTV ziņu sižetus, kaut vai par tiem diviem jaunajiem brāļiem 28 gadi programmētājiem, nevakcinētiem, kuri nupat nomira no kovida, jo uzskatīja, ka tikai sēdēs mājās pie datora un vīrusu dabūt nevar. Diemžēl dabūja, un nu mātei nav abu dēlu. Nupat vietējā bodē prasīju pārdevējai ap 60 gadiem. Neesot vakcinēta, jo... baidoties. Cita izskaidrojuma nebija, tikai esot bailes. No kā - to izskaidot nemācēja. Bet strādā veikalā un var saslimt jebkurā brīdī. Zvans no laukiem aizvakar - darba kolēģis ap 55, saslimis smagā formā. Protams, nevakcinēts. Gaidījis kaut ko. Tagad cīnās par savu dzīvību pie elpojamā aparāta. es atbalstu Kariņu, jo nav cita ceļa kā mēs varam sasmiegt Dānijas rezultātu, kur visi mierīgi izdara to, un ierobežojumus atceļ. Tā mēs varam muļļāties vēl 5 un 10 gadus, un paliksim turpat kur bijām.

Atbildēt

Recidīvists

12.10.2021. 23:45

Kur ir problēma vakcinēties un saņemt savas atlaides?

Atbildēt

Haralds Kalns

12.10.2021. 22:55

Kariņ-dēls!LABI!!! SIT TIK TĒVU,SIT!

Atbildēt

Visi

12.10.2021. 22:41

Un kā paliek ar bērniem? DEPO ar suni es drīkstu iet iepirkties, bet ar bērnu nē? Viņu tagad jāpiesien aiz durvīm, lai gaida, kamēr es viņam tupeles iznesu, ko uzlaikot?

Atbildēt

Antivakseru nīdējs.

12.10.2021. 22:25

»

labietis

Beidzot var ieraudzīt savu draugu starpā arī idiotus/tumsoņus, kas apdraud mani un manu ģimeni - antivakserus


Antivakseriem būt🤣🤣🤣🤣🤣. Visi varēsiet ar Gobzemu priekšgalā skraidīt pa galvaspilsētas ielām un aizstāvēt savas tiesības uz nevakcinēšanos. Kurš no jums pirmais aizskries,tas varēs iegūt asenizatora amatu- tur arī sertifikātu nevajag🤣. Neaizmirstiet vēl atteikties no vējbaku potes bērniem,no stinguma krampju un bērnu triekas potes bērniem,jo tās arī noteikti iepumpē jūsu bērniem 5G tehnoloģijas un pilnīgu kontroli pār jūsu bērnu dzīvēm. 100% visus vakcinētos Geitsa komanda tagad uzmana,Masks noteikti arī un pēc 3 gadiem visiem būs jānomirst,tikai VESELIE antivakseri varēs skaļi uzgavilēt🤣🤣🤣🤣. Tvaika iela 2,Rīga, domāju tur varētu antivakseriem palīdzēt sakārtot savu iekšējo Es🤣🤣🤣🤣

Atbildēt

Antivakseru nīdējs.

12.10.2021. 22:18

»

ESMAIJA

Saeima pāriet uz attālinātu darbu. Tātad viņi nav vakcinējušies? Ko tas nozīmē un tai pašā laikā nobalso par Kariņa izgudroto cilvēku spīdzināšanu.Ar kādām tiesībām? Mana mazmeita - skolotāja, kura ir ieplānojusi trešo bērniņu un ir iepazinusies ar publicētiem datiem, cik miljoni embriju stadijā ir ...


Šitā arī ir plika diršana. Izraēlas cipari🤣.vajag piesaukt vēl kādu valsti-teiksim Krieviju,kur saslimstības nebija nemaz,bet sputņiku nezkādēļ veidoja un vakcinēja. Izraēlas ziņas🤣🤣🤣🤣🤣🤣. Lai iet prom no darba,kur problēma,lai strādā par sētnieku,tur sertifikātu nevajag,lai drēbes pasūta internetā,un lai pārtikas veikalā pērk ko vajag.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....