Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jukums

13.10.2021. 23:18

Iepriekš nekad nebūtu iedomājies, ka šis Kariņš savu pašreizējo varu izmantos nevis lai celtu valstī labklājību, bet gan tik tizli rupjā veidā uzbruks tautai no aizmugures.
Ceru, sabiedrība tomēr spēs mobilizēties un dot šim ārprāta stāvokļa ieviesējam un obligātās vacinēšanas iekārotājam, arī sabiedrības naidotājam un šķēlējam vismaz kādu vērā ņemamu pretsparu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

13.10.2021. 16:16

»

Antivakseru nīdējs.

Latvija ir ļoti izdevusies valsts,tikai iedzīvotāju daļa,kas neidziļinās problēmas būtībā un pļūtī internetā,par valsts problēmām un to,ka šādas slimības nav,ne tikai grauj veselu sabiedrību,bet arī mēģina tauti noskaņot pret valsts varu. Ļoti žēl,ka par šādiem mēģinājumiem šī satura veidotājus un komentētājus...


Nē, Latvija ir galīgi neizdevusies valsts. Nu, nu, pieauc, piesauc policiju! Tikai šī "izķeršana" jau būs nākamais līmenis - blakām Kadirova vadītajai šodienas Čečenijai, tur arī par komentāriem tīmeklī "izķer". Tad viens solis - un brīvības ziņā būsim jau līdzās mūsdienu čempioniem - Ziemeļkorejai. Es pat nebrīnītos.

Atbildēt

+1

13.10.2021. 12:14


Nolādētā karlevita hunta

Atbildēt

Liliana

13.10.2021. 11:45

Vīruss covid 19 ir bīstams un vakcīnas esot kaitīgas daudziem cilvèkiem.Tas viss sen zinàms.Jākalkulē tikai %,kas ir bīstamāks pats vīruss vai vakcīnas pret to?No kurienes tas radies tas vīruss covid 19 un kāda tā FORMULA?Vai tas ir bioloģiskais masu iznīcināšanas ierocis,ko atnesuši uz Zemi citplanētieši?Kāpèv testi pret covid 19 radās vienlaicīgi ar pašu vīrusu?Kà tas vispār iespèjams?

Atbildēt

Nevaru nepiekrist!

13.10.2021. 11:30

»

Nika

Benzīns ir jāizmanto vēl lietderīgāk


Benzīnu tikai Molotova kokteiļiem pret huntu un katoļu izvirtuļu baznīcu.

Atbildēt

Nika

13.10.2021. 11:04

»

bailīgajai Elzai

Interesanti, kura aprobežotā slēpjas aiz Elzas Rozenbergas ( Aspazija) vārda? Kaut vai piemērā ar studentiem, kuri pret potēšanos, bet patiesībā grib slinkot mājās un pa vieglo dabūt diplomus


Mājmācības skolēniem un studentiem ir vēl grūtākas nekā mācības klātienē. Mazliet tomēr ir jāorientējas situācijā, lai runātu ticami. Pašam acīmredzot nav mājās ne skolnieka, ne studenta.

Atbildēt

bailīgajai Elzai

13.10.2021. 10:45

Interesanti, kura aprobežotā slēpjas aiz Elzas Rozenbergas ( Aspazija) vārda? Kaut vai piemērā ar studentiem, kuri pret potēšanos, bet patiesībā grib slinkot mājās un pa vieglo dabūt diplomus.

Atbildēt

atbilde

13.10.2021. 10:24

»

tāds sīkums

Izraēlā nevakcinēti ir ap 10% vecumā virs 60 gadiem, tātad ja slimnīcā 50/50, tad nevakcinētie nonāk tur 5 reizes biežāk


Iet runa par saslimušiem. No tiem puse ir vakcinēti, puse nav, bet bija arī tāda ziņa, ka vakcinētie ar jauno paveidu slimo ar smagākām sekām un biežāk tas beidzas letāli.

Atbildēt

...

13.10.2021. 10:16

»

Brāļi

Vai arī pret viņiem ir izmantots nāvējošais ārstēšanas protokols. Tāpat kā pret citiem, kas miruši slimnīcās ar vai no cov


Nāvējošais ārstēšanas protokols ir noziegums pret cilvēci.Bet ne par to ,es par to kā tiek radīti mīti,melīgi mīti.

Atbildēt

Nevar nepiekrist

13.10.2021. 10:03

»

sauciet mani par idiotu, ja gribat

Tu ārstēsi tos, kam blaknes...


Bet esam hibrīda karadarbības apstākļos, ko oficiāli izsludinājusi I. Mūrniece un E. Levits.

Uzbrukums sabiedrībai notiek ar vakcināciju - bioloģisko ieroci.

Uzbrukums ar bioloģisko ieroci ir hibrīda karadarbības kompleksā sastāvdaļa ar konvenciālās karadarbības aktivitātēm joprojām Suvalku - Kaļiņingradas un Polijas - Baltkrievijas robežkonfliktos, kuros Baltkrievijas karavīri jau pirms dažām dienām atklājuši uguni pret Polijas robežsargiem.

Šajā kompleksajā hibrīdakararbībā efekts tiek likts uz bioloģisko ieroci - vakcīnām.

Izdzīvos tie, kas nevakcinēsies. Tautas ienaidnieki Latvijā ir visu acu priekšā - Levits, Kariņš, Mūrniece, M kabineta ministri,viss 13. Saeimas sastāvs - visi šie ienaidnieki ir atsvešināti no tautas tiesībām un interesēm jau ar 13/03/2020, kad 2021. gada 28. septembra E. Levita un K. Kariņa militārā hunta turpina graut Latvijas ekonomiku un veselības nozari ar nekotrolētu covid sars-2 vīrusa izplatību.

Latvijas mediķu asociācija pieprasa militārās Huntas MK valdības nekavējošos atkāpšanos.

No mediķu asociāciju iebildumu viedokļa izriet, ka MK valdība ar aktīvu “pūļa vakcināciju” un tikai daļējiem “pūļa pārvietošanās ierobežojumiem”, kas, kā jau zināms, noved pie agresīvāku covid vīrusu celmu izstrādāšanos, kas viennozīmīgi vēlāk izsauks vajadzību pēc pastāvīgas revakcinācijas “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai, par ko politiķis noteikti K. Kariņš, visticamāk, zin, bet pagaidām vēl klusē par šo nākošo politiķu prasību. Pretējā gadījumā tiktu ierobežota arī sertificēto - vakcinēto pārvietošanās.

Atbildēt

sauciet mani par idiotu, ja gribat

13.10.2021. 09:36

»

ES

Visiem ir jāvakcinējas, un punkts...


Tu ārstēsi tos, kam blaknes?
Tas šķidrums nav pārbaudīts, palasi kaut vienu vakcīnas aprakstu.
Paskaties apkārt - 11 000 neatnāca pēc otrās vakcīnu devas. Kur palika?
Es savu veselību neesmu vinnējusi loterijā, lai kariņpavļut totalitārismu atbalstītu.
Apsveicu jebkuru, kurš kravā čemodānus un dodas turp, kur ir kāda cilvēcību. Lai izdodas!
P.S> esmu gatava strādājot mājās, taisīt testu, lai, nedod dievs, kādu prusaku neaplipinātu.

Atbildēt

vārdnica

13.10.2021. 09:35

Raksts ka demagoģijas augstākais lidojums. Taisni asara jānorauš. Īpaši par vakcinētiem dāņiem,zviedriemislandiešiem.Turās,latvieši,
nevakcinējas! Solidarizējoties ar rumāņiem un krieviem,kas stāv stingri antivakseru pozīcijās! Spraužam Dāvida zvaigznes,kolektīvi sadedzināmies pie MK,bet vakcinēties ni un ni!

Atbildēt

Brāļi

13.10.2021. 09:16

»

...

Pavļiks Morozovs,Aleksandrs Matrosovs,Ļeņina baļķis ... mirušie brāļi


Vai arī pret viņiem ir izmantots nāvējošais ārstēšanas protokols. Tāpat kā pret citiem, kas miruši slimnīcās ar vai no cov.

Atbildēt

Andris

13.10.2021. 09:00

»

ES

Visiem ir jāvakcinējas, un punkts...


Atrast tevi, pārbaudīt uz antivielu esamību nav problēmu, ja nav antivielu, poti iekšā un neatkarīgi no kkādu sertifikatu ne/esamības... Re kā Knariņš ar Mūrnirci aizzmuka attālināti "strādāt" neskatoties uz apgalvojumiem, ka gan Ministru kabinets, gan Saeima esot visi potēti-jautājums ar ko potēti... Ar fiziologisko šķīdumu??? Vajadzētu visiem tiem mērgļiem veikt publisku pārbaudi uz antivielām, ja nav antivielu, uzreiz divus faizerus muskulī un miers mājās...

Atbildēt

ES

13.10.2021. 08:47

Visiem ir jāvakcinējas, un punkts!

Jau ieilgusi tā nevajadzīgā auklēšanās ar antikovidistiem - viens tur čipošanu saskata, citam pētījumu par maz, trešajam vienkārši patīk būt visam pret, ceturtajam ir bijis par maz apspriešanas, piektais atkal ne tā uzrunāts...

Vakcīnu plecā, un miers! Visiem.

Atbildēt

Mediķu asociācijas K. Kariņa MK valdības demisiju šobrīd uzskata par likumsakarīgu

13.10.2021. 08:41

»

zorge

1.Eksperti apstiprina ka bez simptomiem un vieglas formās izslimo ap- 23% iedzīvotāju...


No mediķu iebildumu viedokļa izriet, ka MK valdība ar aktīvu “pūļa vakcināciju” un tikai daļējiem “pūļa pārvietošanās ierobežojumiem”, kā jau zināms, noved pie agresīvāku covid vīrusu celmu izstrādāšanos, kas viennozīmīgi vēlāk izsauks vajadzību pēc pastāvīgas revakcinācijas “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai, par ko politiķis noteikti K. Kariņš, visticamāk, zin, bet pagaidām vēl noklusē par šo nākošo politiķu prasību. Pretējā gadījumā tiktu ierobežota arī sertificēto - vakcinēto pārvietošanās.

Atbildēt

Ku-kū

13.10.2021. 08:40

Precīzi teikts!

Atbildēt

Muļķības

13.10.2021. 08:33

»

zorge

1.Eksperti apstiprina ka bez simptomiem un vieglas formās izslimo ap- 23% iedzīvotāju...


Jau atzina, nekādas pūļa imunitātes nebūs. To nevar panākt, jo vakcinētie gan slimo, gan pārnēsā vīrusu

Atbildēt

Arnolds

13.10.2021. 08:21

»

pareģis

Šī valsts ir beigusies. jebkura sveša, konservatīva vara būs labāka. Gaidu ar puķēm. Var nākt ķīnieši, krievi vai baltkrievi. Mūsu darbs ir gaidīt un liet benzīnu pudelēs


neatbalstu benzīna tērēšanu pa tukšo, Koalīciju vajag saķert un piesietus vilkt aiz mašīnām pa krastmaslu. vilkt lēni lai asfalts strādā.Tikpat lēni kā šie nolādētie sumpurņi 2 gadus ir mocījuši un mērdējuši mūs. un to, kas paliek pāri, mest daugavā zivēm. lai neviens piders Latvijā vairāk neiedomātos uzurpēt varu svešu naudasmaisu interesēs. viņiem jāmirst, ja ir taisnība uz zemes.

Atbildēt

zorge

13.10.2021. 08:17

»

tante

Lai gan man arī diez ko nepatīk pašreizējā valdība, bet tomēr ja loģiski padomā, tad cita ceļa kā uzveikt pandēmiju mums nav - ir jāvakcinējās. Tiem kas kliedz, ka 'pandemijas nau' iesaku paskatīties LTV ziņu sižetus, kaut vai par tiem diviem jaunajiem brāļiem 28 gadi programmētājiem, nevakcinētiem, ...


1.Eksperti apstiprina ka bez simptomiem un vieglas formās izslimo ap- 23% iedzīvotāju
t.i. 23%no 1,8milj 414000 cilvēki

2.Patreiz vakcionēti 51,18%-921240 cilvēki

3 bērni,kuri nav jāvakcionē-ap 85000cilvēki


Kopsavilkums-1420240 cilvēki jeb 78,9%

IR SASNIEGTA PŪĻA IMUNITĀTE BET INFICĒŠANĀS AR COVID-19 NEAPSTĀJAS?
Vai tas nozīmē ka kāds no skait\liem ir neatbilstošs?

Atbildēt

pareģis

13.10.2021. 08:13

Šī valsts ir beigusies. jebkura sveša, konservatīva vara būs labāka. Gaidu ar puķēm. Var nākt ķīnieši, krievi vai baltkrievi. Mūsu darbs ir gaidīt un liet benzīnu pudelēs.

Atbildēt

Ivars

13.10.2021. 08:05

»

nu

Tev jau arī droši vien ir gan vārds, gan uzvārds, gan konkrēta darba un dzīves vieta, bet tu to neesi pievienojis komentāram. Kāpēc


Jā man ir vārds un vis pārējais, bet starpība ir tajā, ka es neko nereklamēju, neuzspiežu citiem, bet tikai izsaku savu viedokli un to var darīt jebkurš, arī tu, un man vienalga, vai tici man vai netici.

Atbildēt

Ja izplata melus par kaut kādiem brāļiemm nevakcinētiem

13.10.2021. 06:23

»

nu

Tev jau arī droši vien ir gan vārds, gan uzvārds, gan konkrēta darba un dzīves vieta, bet tu to neesi pievienojis komentāram. Kāpēc


tad tad bez konkrētiem uzvārduem un vārdiemtā ir melu propaganda.

Tā jebkurš var izplatīt elus, ka redzējis trīs līķus iznesam no vakcinācijas telpas.

Atbildēt

Andris

13.10.2021. 06:11

Dīvaini, Latvijā ir desmitiem invalīdu nvo, bet no tām nedzird ne pīkstienu... Iespējams minēto nvo vadība ir regulāri piebarota, lai klusētu par invalīdu tiesību diskrimināciju pagātnē, un arī šajos juku laikos acīmredzot vēlās saņemt savas drupačas no "treknās varas siles"....

Atbildēt

Ivars

13.10.2021. 04:47

»

tante

Lai gan man arī diez ko nepatīk pašreizējā valdība, bet tomēr ja loģiski padomā, tad cita ceļa kā uzveikt pandēmiju mums nav - ir jāvakcinējās. Tiem kas kliedz, ka 'pandemijas nau' iesaku paskatīties LTV ziņu sižetus, kaut vai par tiem diviem jaunajiem brāļiem 28 gadi programmētājiem, nevakcinētiem, ...


Man nav iebildumu pret vakcinēšanos, vai nevakcinēšanos, lai katrs izlemj kā viņam izdevīgāk. Bet šī informācija par māti un diviem viņas mirušajiem ļoti atgādina izdomājumu, jo tik tiešām katram cilvēkam ir vārds un uzvārds, konkrēta darba vieta. Pie tam mums programmētāji valstī ir ļoti vajadzīgi, valsts par budžeta naudu taču iepirka zāles kuras vienas devas vērtība bija 2000 eiro, kam tās tiek taupītas un kuri tās saņems? Lūdzu konkrētu informāciju sabiedrībai.

Atbildēt

neticu tv ziņām

13.10.2021. 00:38

fakts

Atbildēt

bet interesanti

13.10.2021. 00:37

kādēļ 50 procenti Latvijas iedzīvotāju nevakcinējas

Atbildēt

neticu tv

13.10.2021. 00:34

un no eksperimentālās vakcīnas blaknēm baidos vairāšk nekā no covid

Atbildēt

Feiss

13.10.2021. 00:33

Kurš liedz vakcinēties? Beidziet taču vienreiz muļķi dzenāt un savu augstprātīgi izrādīt! Visi esam vienā laivā, to šūpot nav labi!

Atbildēt

tante

13.10.2021. 00:17

Lai gan man arī diez ko nepatīk pašreizējā valdība, bet tomēr ja loģiski padomā, tad cita ceļa kā uzveikt pandēmiju mums nav - ir jāvakcinējās. Tiem kas kliedz, ka 'pandemijas nau' iesaku paskatīties LTV ziņu sižetus, kaut vai par tiem diviem jaunajiem brāļiem 28 gadi programmētājiem, nevakcinētiem, kuri nupat nomira no kovida, jo uzskatīja, ka tikai sēdēs mājās pie datora un vīrusu dabūt nevar. Diemžēl dabūja, un nu mātei nav abu dēlu. Nupat vietējā bodē prasīju pārdevējai ap 60 gadiem. Neesot vakcinēta, jo... baidoties. Cita izskaidrojuma nebija, tikai esot bailes. No kā - to izskaidot nemācēja. Bet strādā veikalā un var saslimt jebkurā brīdī. Zvans no laukiem aizvakar - darba kolēģis ap 55, saslimis smagā formā. Protams, nevakcinēts. Gaidījis kaut ko. Tagad cīnās par savu dzīvību pie elpojamā aparāta. es atbalstu Kariņu, jo nav cita ceļa kā mēs varam sasmiegt Dānijas rezultātu, kur visi mierīgi izdara to, un ierobežojumus atceļ. Tā mēs varam muļļāties vēl 5 un 10 gadus, un paliksim turpat kur bijām.

Atbildēt

Recidīvists

12.10.2021. 23:45

Kur ir problēma vakcinēties un saņemt savas atlaides?

Atbildēt

Haralds Kalns

12.10.2021. 22:55

Kariņ-dēls!LABI!!! SIT TIK TĒVU,SIT!

Atbildēt

Visi

12.10.2021. 22:41

Un kā paliek ar bērniem? DEPO ar suni es drīkstu iet iepirkties, bet ar bērnu nē? Viņu tagad jāpiesien aiz durvīm, lai gaida, kamēr es viņam tupeles iznesu, ko uzlaikot?

Atbildēt

Antivakseru nīdējs.

12.10.2021. 22:25

»

labietis

Beidzot var ieraudzīt savu draugu starpā arī idiotus/tumsoņus, kas apdraud mani un manu ģimeni - antivakserus


Antivakseriem būt🤣🤣🤣🤣🤣. Visi varēsiet ar Gobzemu priekšgalā skraidīt pa galvaspilsētas ielām un aizstāvēt savas tiesības uz nevakcinēšanos. Kurš no jums pirmais aizskries,tas varēs iegūt asenizatora amatu- tur arī sertifikātu nevajag🤣. Neaizmirstiet vēl atteikties no vējbaku potes bērniem,no stinguma krampju un bērnu triekas potes bērniem,jo tās arī noteikti iepumpē jūsu bērniem 5G tehnoloģijas un pilnīgu kontroli pār jūsu bērnu dzīvēm. 100% visus vakcinētos Geitsa komanda tagad uzmana,Masks noteikti arī un pēc 3 gadiem visiem būs jānomirst,tikai VESELIE antivakseri varēs skaļi uzgavilēt🤣🤣🤣🤣. Tvaika iela 2,Rīga, domāju tur varētu antivakseriem palīdzēt sakārtot savu iekšējo Es🤣🤣🤣🤣

Atbildēt

Antivakseru nīdējs.

12.10.2021. 22:18

»

ESMAIJA

Saeima pāriet uz attālinātu darbu. Tātad viņi nav vakcinējušies? Ko tas nozīmē un tai pašā laikā nobalso par Kariņa izgudroto cilvēku spīdzināšanu.Ar kādām tiesībām? Mana mazmeita - skolotāja, kura ir ieplānojusi trešo bērniņu un ir iepazinusies ar publicētiem datiem, cik miljoni embriju stadijā ir ...


Šitā arī ir plika diršana. Izraēlas cipari🤣.vajag piesaukt vēl kādu valsti-teiksim Krieviju,kur saslimstības nebija nemaz,bet sputņiku nezkādēļ veidoja un vakcinēja. Izraēlas ziņas🤣🤣🤣🤣🤣🤣. Lai iet prom no darba,kur problēma,lai strādā par sētnieku,tur sertifikātu nevajag,lai drēbes pasūta internetā,un lai pārtikas veikalā pērk ko vajag.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....