Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lana

04.06.2018. 22:08

»

ku ku

Visiem cirmuļgalvām, bļāvējiem un vāvuļotājiem par sertifikātiem: ja jau būtu sertificēti ārsti, kas gribētu strādāt tālu laukos, tad administrācija ņemtu viņus darbā. Bet nav, pat par stipri lielāku algu kā Rīgā, ārsti vienkārši aizbrauc, noguruši no skriešanas pa 3darbiem, sabiedrības viszinīgajiem...


Jums droši vien arī būs iespēja pateikt paldies - gan nesertificētam K.Z., gan arī sertificētiem I.I. un O.G. - par nāves injekcijām. Viņi taču ar plakātu "nesertificēts" nestaigā. Tas ir tāpat, ka indes pārdošana bez norādes, ka tā ir inde.
Ko tad gaida Latviju un tās tautu ar tādiem ku-ku...

Atbildēt

ku ku

15.05.2018. 14:58

»

Lana

Tiešām un Edītei - tādām "gudriniecēm" viss ir priekšā - izbaudīt kad novecosiet un būsiet NESERTIFICĒTO šarlatānu rokās. Veiksmi centienos izdzīvot


Visiem cirmuļgalvām, bļāvējiem un vāvuļotājiem par sertifikātiem: ja jau būtu sertificēti ārsti, kas gribētu strādāt tālu laukos, tad administrācija ņemtu viņus darbā. Bet nav, pat par stipri lielāku algu kā Rīgā, ārsti vienkārši aizbrauc, noguruši no skriešanas pa 3darbiem, sabiedrības viszinīgajiem komentāriem un bezcerības, ka pārskatāmā nākotnē kaut kas mainīsies. Starp citu šī iemesla dēļ arī pēdējo kursu studenti sāk meklēt darbavietu ārpus LV. Tā kā nav ko bļaut par nesertificētiem, labāk aizej pasaki paldies, ka viņš tur ir, lielāko ties jau viņš izdara to pašu, ko sertificētais.

Atbildēt

švammei

14.05.2018. 21:40

»

švamme

Sertifikācija tika ieviesta salīdzinoši nesen. Pacientam nav nekādas starpības, ir ārsts samaksājis reketieriem re-sertifikācijas maksu, vai nav, ārstniecības procesu tas nekādi neiespaido


un kam tad rakstīts likums, kas noteic, ka bez sertifikāta - nav ārsts? Būtu jocīgi gan, ja nebūtu tik skumji

Atbildēt

Piebildei

14.05.2018. 21:34

»

Piebilde

Nu ko lai saka? 90 gadi ir liels vecums un 90 gados pēcinsulta stāvoklis un ūdens plaušās ir diskutabls jautājums vai cilvēks varētu izārstēties


Vai ūdens plaušās šajā gadījuma nav NESERTIFICĒTA šarlatāna bezdarbības rezultāts?

Atbildēt

TIEŠĀM

13.05.2018. 09:44

»

Edīte

Autors ir vienkārši nekauņa. Veselu melu gūzmu izvēmis un pats pat savu vārdu nav atklājis. Ja būtu mazliet mērenāk melojis, varbūt daži arī noticētu. Bet tagad tur ir vieni absurdi apgalvojumi no šausmeņu sērijas


Cenšos nelasīt šādus murgus, bet uzrunāja virsraksts. Ko lai saka- skaidri redzams, ka rakstītājs nav gājis pat pirmās palīdzības kursos, bet komentēt un kritizēt ārstu speciālistu darbu, kuri mācījušies vismaz 7- 8 gadus un turpina joprojām to darīt- tam jau prātu nevajag. Apbrīnoju šos aprobežotos ļautiņus, kuri spēj "apvemt'visu- sākot ar projektu lidojumam uz Marsu, jaunās bibliotekas būvniecību, nerunājot par tādiem sīkumiem kā Ministru kabineta darbu vai konkrēta pacienta ārstēšanu. Skumji, ka iesaitīe mediķi ētisku apsvērumu dēļ klusē un klusēs... Tas šādiem grafomāniem atver arvien jaunas durvis, re arī šis saits uzrāvies.

Atbildēt

Normunds

10.05.2018. 22:10

Noskatieties filmu "In Time",jūs visu sapratīsiet...

Atbildēt

Normunds

09.05.2018. 21:52

"OGRES SLIMNĪCA"Līdzīgs gadījums,tikai ar pilnīgi pretēju scenāriju!Pagašgad oktobra beigās mammu ar ar insulta pazīmēm "ātrie" nogādāja stacionārā,kur,diemžēl tā bija sestdiena,atradās tikai dežūrārste ,pie tam jauna meitene,kura teicās,ka ir pieredzes apmaiņā!Tomogrāfija,citas manipulācijas-atbilde:''citi kolēģi mani nesapratīs,ja es jūsu māti pieņemšu nodaļā''. ....???? Uz mājām...Pēc pāris mēnešiem atkārtots insults:"ātrie" -uz slimnīcu!Šoreiz "patrāpijās" normāls dakteris ,kurš uzreiz pieņēma mērus-stacionēt.Taču "prieki" nebija ilgi-pēc 4 dienām:ņemiet ārā!Hroninskie mums te nav vajadzīgi!..............Pirms trim dinām mammai atkārtots...Nesaucu neko...neticu slimnīcām!!!!.....

Atbildēt

Tuvu patiesībai

09.05.2018. 16:33

»

Vecis

Ja ārsti sāks tevi ārstēt ,viņi to darīs kāmēr tu nomirsi


Tas, kurš viņam šķiet nevēlams, visai iespējams variants - atrāda tikai palīdzības imitāciju, mēģinot no tāda piegājiena vienlaikus gūt arī vienpusēju labumu.
Dažos vārdos šo netīrās problēmas pastāvēšanu nevar aprakstīt. Šī problēma nes aiz sevis daudz zemūdens akmeņu un tas ir švaki priekš sabiedriskās veselības.

Atbildēt

jūlis

08.05.2018. 20:44

»

viss skaidrs!

...raksts ielikts no okupantu provokatīvā rupora press.lv,lai uz Valsts svētkiem ar samazgām aplietu atkal latviešus


Samazgas uz valsti gāž mediķi,kuri ar savu nesodamības sajūtu psiholoģiski,gadiem ilgi grauj hronisko sirdsslimnieku,pensionēto arodslimnieku veselību izvairoties veikt savus tiešos,profesionālos pienākumus,nesūtot uz kārtējām veselības pārbaudēm,kārtējām invaliditātes komisijām,viltojot,ignorejot diagnozes,parakstot veselību un dzīvību apdraudošas zāles,pat miršanas apliecībās neuzrādot visus nāves iemeslus.Būtībā daļa mediķu darbojas pretēji savas profesijas sūtībai un,varbūt negribot,nodarbojas ar labējo politiķu pasūtīto sociālās atlases darbību,tīši mirdinot un neārstējot,viņuprāt,sociālinnetīkamos pilsoņus.

Atbildēt

Edīte

08.05.2018. 20:29

Autors ir vienkārši nekauņa. Veselu melu gūzmu izvēmis un pats pat savu vārdu nav atklājis. Ja būtu mazliet mērenāk melojis, varbūt daži arī noticētu. Bet tagad tur ir vieni absurdi apgalvojumi no šausmeņu sērijas.
Gribēja uztaisīt sensāciju, bet apkaunoja tikai sevi.

Atbildēt

Nezinu

08.05.2018. 19:06

»

medicīniski analizējot tie ir murgi

insultu redz DT


Jā, tā ir pamatmetode insultu diagnostikā!

Atbildēt

Piebilde

08.05.2018. 15:58

Nu ko lai saka? 90 gadi ir liels vecums un 90 gados pēcinsulta stāvoklis un ūdens plaušās ir diskutabls jautājums vai cilvēks varētu izārstēties.

Atbildēt

iz dzīves..

08.05.2018. 08:09

Ir piederīgo viedoklis un mediķu viedoklis,taču visu izsaka 90 gadu vecuma viedoklis,kur organisms ir novalkāts gluži kā nodilis palags,vai izvalkāts krekls,tad arī vērtējiet paši šo gadījumu kā nu kuram labpatīkDiemžēl...ja izjaukt var mašīnu pa skrūvītei,pa vadiņam un ielikt jaunu,tad ar cilvēku tomēr tā nav,lai cik skumji tas arī nebūtu.,šo tēmu varētu vēl turpināt,bet citā reizītē..

Atbildēt

švamme

07.05.2018. 18:52

»

Es

Nesertificēts un strādā


Sertifikācija tika ieviesta salīdzinoši nesen. Pacientam nav nekādas starpības, ir ārsts samaksājis reketieriem re-sertifikācijas maksu, vai nav, ārstniecības procesu tas nekādi neiespaido.

Atbildēt

medicīniski analizējot tie ir murgi

07.05.2018. 18:48

insultu redz DT.......................

Atbildēt

trollis

07.05.2018. 11:25

Runa iet par notikumu 2016!!!!!!! gadā.....raksts ielikts tagad, lai uz Valsts svētkiem ar samazgām aplietu slimnīcu....kurā minētie ārsti varbūt vairs nemaz nestrādā....kam tas vajadzīgs?? Sen nebija kāds par mediķiem pagānījies? Vai, lai parastais mirstīgais aizmirstu, ka ir tāda e-veselība, kas čakarē dzīvi gan ārstiem, gan farmaceitiem, gan - visvairāk jau pašiem pacientiem...bet ir ļaunie ārsti, kuri to vien gaida, kā nomirdināt 90 gadniekus?

Atbildēt

Vecis

07.05.2018. 10:08

Ja ārsti sāks tevi ārstēt ,viņi to darīs kāmēr tu nomirsi.

Atbildēt

kante

07.05.2018. 08:58

šitā tuvinieku cenšanās ļoti vecu un smagi slimu cilvēku noturēt šajā pasaulē ir egoisms. viņi jau nedomā par cietēju bet par to, cik smagi būs , kad tuvinieks nomirs. vajag laist cilvēku uz paralēlo pasauli , jo tur būs labāk.

Atbildēt

Anna

07.05.2018. 08:11

Meitai pašai laikam nav viss kārtībā ar veselo saprātu. Un tas pats attiecas uz pietiek.com, kas murgus publicē. Bet palasot komentārus ir gana skaidrs, ka šādu slimnieku te apgrozās gana daudz- ir auditorija.

Atbildēt

Duducis

07.05.2018. 07:53

»

Juris

Publicēt šādu vienas puses viedokli bez citiem paskaidrojumiem ir noziedzīgi.Normāli tā neviens nedara


Piekrītu. Vēl vairāk. Ir jāļauj cilvēkam “aiziet”. Arī tad, ja pašam sāp. Savu vecomammu piekritu, ka izoperē 94 gados( bija sametušās zarnas). Izdzīvoja, bet pazuda prāts. Gadu vēl nomocījās oati un meitu nomocīja.

Atbildēt

Nu gan

07.05.2018. 06:35

Izlasiju. Nesapratu vienu, kāda velna pēc šie cilvēki savu 90 gadus veco radinieci vispār veda uz slimnīcu? Ja paši zināja, kas un kā jādara. Žēl ka raksta autors neizmācijās par mediķi! Tad noteikti cilvēki dzīvotu mūžīgi. Slima suņa murgi!!!

Atbildēt

Valdis

07.05.2018. 05:17

Mūsdienās ļoti bieži sastopams PIEDERĪGO viedoklis par senioru ārstēšanu, kam gandrīz vienmēr par iemeslu ir NEVĒLĒŠANĀS KOPT un APRŪPĒT savu tēvu māti utt,jo mums redz jāstrādā,vai nav vietas ,kur paņemt,vai jābrauc atvaļinājuma ceļojumā,utt,bet mēs savu mīļo mammīti pansionātā neliksim!!! Taas nekas ,ka šis vecais cilvēks vientuļi vada savas dienas pusbad;a un nosalis netīrs neapgrieztiem nagiem,aprūpētājs 2 reizes nedēļā atnāk,bet bērni sazvanās katru dienu-kā iet ?Labi?-Labi! Un kad beidzot Ziemsvētkos vai Līgo vakarā beidzot ierauga savu māti tēvu,un šokā rauj uz tuvāko hospitāli,un ar putām uz lūpām bauro,ka viņu mīlulītis,kurš faktiski ir galēji smagā stāvoklī,vēl vakar auļoja uz mežonīga mustanga un rāva priedes ar saknēm!Sirdsapziņas pārmetumos,nevis lai atzītu-mēs(ģimene) pienācīgi neparūpējāmies par savu večuku,meklē vainīgos ārpusē! Protams,ka vienmēr baltais halāts pie VISA vainīgs,jo slimnīcā ir iespēja cilvēkam mirt bez mokām,kad pienācis laiks,jo slimnīcā aizver nelaiķim acis un izraksta pēdīgo apliecību.Tādēļ jau māte sapnī atnāca,lai pakaļ palicējius vestu pie ptāta,Labāk apdomājiet,kurš no jums nākošais ies pa skuju taku-tas laiks paiet strauji...

Atbildēt

kkk

07.05.2018. 04:51

Tā ir kad juristi dzinas kļūt gudrāki par mediķiem, santehniķiem utt. Būtu labāk biežāk aizlūguši par mirušās dvēseles mieru, nevis vazājuši viņas vārdu pa tiesām.

Atbildēt

Niknais

06.05.2018. 22:04

Kāda vēl resoriskā pārbaude??
Par to vien jāraksta sūdzība prokuratūrai, nav kriminālprocesā tāda norma!!

Atbildēt

var piekrist

06.05.2018. 21:46

»

švamme

Par autora priekšstatu par fizioloģiju un vispār cilvēka organisma dzīvotspēju skaļrunīgi liecina šis teikums: "Sakarā ar to, ka slimniece nevarēja patstāvīgi norīt, it īpaši šķidrumu, viņai sakrājās šķidrums plaušās." ---Ja pacientei kaut malks no ieņemtā aizietu uz plaušām, dotajā stāvoklī, izraisītu...


Par tām plaušām arī uzreiz pamanīju. Arī- pacienta piederīgo ieskatā, viņi paši zina kad un kādi izmeklējumi nepieciešami un kāda terapija būtu labākā. Jāuzsver, ka ar šiem medikamentiem, šādā laika intervālā un šādās devās eitanāziju nemaz nevar uztaisīt. Kas uzkrītoši- nekad nav nācies lasīt tik klaji agresīvu ziņojumu. Autoram būtu jāzina, ka šeit ir klaji pierādījumi par neslavas celšanu publiskajā telpā. Ceru, ka iesaistītie pamanīs un izmantos sev par labu.

Atbildēt

Cerams, Čakša par savu liekulību

06.05.2018. 21:45

samaksās. Nevar tik atklāti publiski ņirgt par visiem.

Atbildēt

foobar

06.05.2018. 21:10

Tas kaut kāds mūsdienu pasaules uzskats - nav brīv cilvēkam ļaut mirt. Da atslābstiet, mēs visi nomirsim. Labi, ja izdodas savā mājā. Sūdīgi, ja radinieki aizvelk uz slimnīcu.

Atbildēt

Troļļu gans

06.05.2018. 20:56

»

Troļļu ganss

pnh


Jūs sākat iepatikties vairāk un vairāk, paliekat arvien zaļāks un mērgliskāks.

Atbildēt

manai

06.05.2018. 20:52

mātei bija tā - kādu rītu manīju, ka viņa smagi un bieži elpo. Domāju, slikti ar sirdi. Jautāju, vai kas nesāp, vai nevajag zāles, viņa teica, nē. Tomēr saucu ātros. Kamēr atbrauca, viņa vairs nevarēja ar viņiem kontaktēt. Pieslēdza pie aparātiem un braucām uz Gaiļezeru. Tur uzņemšanas ārsts lika man pagaidīt. Pēc nepilnas stundas ārsts atnāca ar līdzjūtīgu seju un teica - viss galā. To sirdi viņi būtu varējuši saglābt, bet viņai bijušas pilnas plaušas ar ūdeni.
Vēl pajautāja, vai viņa lietojusi kādas zāles, es teicu - jā, viņa lietoja pretsāpju zāles (ibuprofenu), ilgstoši. Viss.

Atbildēt

Šwammei

06.05.2018. 19:36

Cilvēku nevis glāba, bet nogalināja. Pareizs teiciens - ko darīsim - ārstēsim, vai lai dzīvo.

Atbildēt

švamme

06.05.2018. 19:16

Par autora priekšstatu par fizioloģiju un vispār cilvēka organisma dzīvotspēju skaļrunīgi liecina šis teikums: "Sakarā ar to, ka slimniece nevarēja patstāvīgi norīt, it īpaši šķidrumu, viņai sakrājās šķidrums plaušās." ---Ja pacientei kaut malks no ieņemtā aizietu uz plaušām, dotajā stāvoklī, izraisītu nāvi (rupji sakot, noslīkstot). Šķidrums plaušās krājas dēļ citiem iemesliem, ne rīšanas traucējumu dēļ. Un tie citi iemesli šeit acīmredzot arī bija tie neatgriezeniskie un letālie.
Protams, ka arī nolaidību ir jāpatur prātā, bet ne jau vienlaicīgi no varāk kā 5 iesaistītām ārstniecības personām. Ja par normu pieņem autora uztveri par dzīvesspējām un veselības sistēmas uzdevumiem un pienākumiem, tad reanimatologiem visi brāļu kapi būtu jāreanimē un jāatgriež apritē.
Vienu lietu laikam nemāca Latvijas medicīnas studentiem, kā komunicēt ar mirstošu slimnieku radiniekiem (ne visi radinieki spēj pieņemt neizbēgamo), savā ziņā jābūt mazliet psihologam, lai vāji skolotai personai spētu paskaidrot, ka cilvēkiem kādreiz pienāk laiks mirt.

Atbildēt

tā nedrīkst

06.05.2018. 18:58

Jucis cilvēks.
Mana darbavietā, kas nav saistīta ar medicīnu sauc nevis par klientu, bet pacientu.
Mocīt tā māti!!! Lai cik mīļa viņa arī būtu.
Un tagad par apsmieklu visiem izlikt.
zinu māsas ārstes, kuras savu māti iespējami ilgi turēja pie dzīvības, nepārtraukti sazāļojot. tikai pēc gadiem teica, ka ļoti nožēlojot to.

Atbildēt

Eduards Lunis

06.05.2018. 18:46

---Arī es , Ogres slimnīcā , ,,izbaudīju ,,apzināti noziedzīgu ,manai veselībai nodarīto kait;ejumumu-- , Datortomogrāfā , nevajadziģi tiku apstarots ar staru slimi'bai atbilstošu devu !? Un neviena -ne Ogres slimnīcas atbildiģā amatpersona, ne Veseli'bas ministrijas iestādes, neko nesaskata!? Ari'Adm. tiesa!? Faktiski jau tā ir krimināli soda'ma rīcība.ŠĪ NOZIEDZNIEKU VADI'TĀ VALSTS MŪS IZNĪCINA VISOS VEIDOS...!?VAI VĒL ILGI CIETĪSIM...!?

Atbildēt

Troļū gans

06.05.2018. 18:03

»

Juris

Publicēt šādu vienas puses viedokli bez citiem paskaidrojumiem ir noziedzīgi.Normāli tā neviens nedara


Tieši tā, gan slimnieki ir dažādi, gan ārsti. Ne vienā pusē visi plivina baltus spārniņus, ne otrā visi trin radziņus un nadziņus. Gadījumi ir dažādi, no ārstu noziedzīgas nolaidības līdz slimnieka paša vai radinieku vēlēšanās izgāzt savus kompleksus vai gūt labumus. Tomēr kaut kādas tendences pēc zaļo mērgļu 5 gadu veselības nozares rullēšanas var konstatēt, nozare degradē vēl vairāk un zaļie mērgļi pierāda ka bedres dibenu var sasniegt un pārsniegt daudz reižu.

Atbildēt

Juris

06.05.2018. 17:38

Publicēt šādu vienas puses viedokli bez citiem paskaidrojumiem ir noziedzīgi.Normāli tā neviens nedara.

Atbildēt

Troļļu gans

06.05.2018. 16:37

Tā ir. Vairāk ir jāvēl partijas, kurām rūpē savs vēlētājs, ZZS ar saviem 4 deputātiem, VL-TB/LNNK 2 un kā kronis KN veseli 10 gabali. Pievienojam zaļo mērģlu vadīto nozares ministriju un gaidām ideālu ārstēšanu un aprūpi.

Atbildēt

Troļļu gans

06.05.2018. 16:29

»

Troļļu ganss

pofig


Mans jaunais un mīļotais partneri? Kur pazuduši daudzie (~3) jauniemācītie vārdi! Tomēr dabūjāt pa galvu no VM 3 musketieriem un VM milēdijas par pārlieku centību? Es jau pirmajā mūsu draudzīgās sarakstes komentārā brīdināju, esat centīgs, bet ne pārlieku, VM sēž skaudīgi ļaudis, kuri neļaus pārkāpt savām latiņām, lai cik zemu ar tās nebūtu.

Atbildēt

Troļļu ganss

06.05.2018. 16:04

pofig.

Atbildēt

nu, skumji

06.05.2018. 15:59

padomijā cirkulēja anekdote - ja esi jauns, tev nekas nevar kaitēt, ja esi vecs, tad vairs nav ko ārstēt. Attieksme ir saglabājusies un to nav spējusi mainīt ne nauda, ne medikamentu pieejamība, ne modernās tehnoloģijas. Tie paši ciniski pragmatiskie mediķi dzied pavisam citādi,ja lieta skar viņu tuviniekus vai viņus pašus.

Atbildēt

būtībā

06.05.2018. 15:41

ir virkne slimību, kuras nav iekļautas valsts apmaksātajās- un nav nekādas starpības, tu maksā nodoklus vai nemaksā, tad, ja slimība nav tai valsts apmaksātā grozā, valstij ir uz tevi nosplauties. Diemžēl.

Atbildēt

Manu tēvu arī nogalināja 4. maija kliķes vara

06.05.2018. 13:21

savā laikā izslēdzot no valsts apmaksāta saraksta medikamentus, ko tēvs lietoja gadiem. No tā brīža šie medikamenti nebija pieejami Latvijā vispār ar leikēmiju slimajiem. Šie cilvēki bija nolemti lēnai nāvei.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...