Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lana

04.06.2018. 22:08

»

ku ku

Visiem cirmuļgalvām, bļāvējiem un vāvuļotājiem par sertifikātiem: ja jau būtu sertificēti ārsti, kas gribētu strādāt tālu laukos, tad administrācija ņemtu viņus darbā. Bet nav, pat par stipri lielāku algu kā Rīgā, ārsti vienkārši aizbrauc, noguruši no skriešanas pa 3darbiem, sabiedrības viszinīgajiem...


Jums droši vien arī būs iespēja pateikt paldies - gan nesertificētam K.Z., gan arī sertificētiem I.I. un O.G. - par nāves injekcijām. Viņi taču ar plakātu "nesertificēts" nestaigā. Tas ir tāpat, ka indes pārdošana bez norādes, ka tā ir inde.
Ko tad gaida Latviju un tās tautu ar tādiem ku-ku...

Atbildēt

ku ku

15.05.2018. 14:58

»

Lana

Tiešām un Edītei - tādām "gudriniecēm" viss ir priekšā - izbaudīt kad novecosiet un būsiet NESERTIFICĒTO šarlatānu rokās. Veiksmi centienos izdzīvot


Visiem cirmuļgalvām, bļāvējiem un vāvuļotājiem par sertifikātiem: ja jau būtu sertificēti ārsti, kas gribētu strādāt tālu laukos, tad administrācija ņemtu viņus darbā. Bet nav, pat par stipri lielāku algu kā Rīgā, ārsti vienkārši aizbrauc, noguruši no skriešanas pa 3darbiem, sabiedrības viszinīgajiem komentāriem un bezcerības, ka pārskatāmā nākotnē kaut kas mainīsies. Starp citu šī iemesla dēļ arī pēdējo kursu studenti sāk meklēt darbavietu ārpus LV. Tā kā nav ko bļaut par nesertificētiem, labāk aizej pasaki paldies, ka viņš tur ir, lielāko ties jau viņš izdara to pašu, ko sertificētais.

Atbildēt

švammei

14.05.2018. 21:40

»

švamme

Sertifikācija tika ieviesta salīdzinoši nesen. Pacientam nav nekādas starpības, ir ārsts samaksājis reketieriem re-sertifikācijas maksu, vai nav, ārstniecības procesu tas nekādi neiespaido


un kam tad rakstīts likums, kas noteic, ka bez sertifikāta - nav ārsts? Būtu jocīgi gan, ja nebūtu tik skumji

Atbildēt

Piebildei

14.05.2018. 21:34

»

Piebilde

Nu ko lai saka? 90 gadi ir liels vecums un 90 gados pēcinsulta stāvoklis un ūdens plaušās ir diskutabls jautājums vai cilvēks varētu izārstēties


Vai ūdens plaušās šajā gadījuma nav NESERTIFICĒTA šarlatāna bezdarbības rezultāts?

Atbildēt

TIEŠĀM

13.05.2018. 09:44

»

Edīte

Autors ir vienkārši nekauņa. Veselu melu gūzmu izvēmis un pats pat savu vārdu nav atklājis. Ja būtu mazliet mērenāk melojis, varbūt daži arī noticētu. Bet tagad tur ir vieni absurdi apgalvojumi no šausmeņu sērijas


Cenšos nelasīt šādus murgus, bet uzrunāja virsraksts. Ko lai saka- skaidri redzams, ka rakstītājs nav gājis pat pirmās palīdzības kursos, bet komentēt un kritizēt ārstu speciālistu darbu, kuri mācījušies vismaz 7- 8 gadus un turpina joprojām to darīt- tam jau prātu nevajag. Apbrīnoju šos aprobežotos ļautiņus, kuri spēj "apvemt'visu- sākot ar projektu lidojumam uz Marsu, jaunās bibliotekas būvniecību, nerunājot par tādiem sīkumiem kā Ministru kabineta darbu vai konkrēta pacienta ārstēšanu. Skumji, ka iesaitīe mediķi ētisku apsvērumu dēļ klusē un klusēs... Tas šādiem grafomāniem atver arvien jaunas durvis, re arī šis saits uzrāvies.

Atbildēt

Normunds

10.05.2018. 22:10

Noskatieties filmu "In Time",jūs visu sapratīsiet...

Atbildēt

Normunds

09.05.2018. 21:52

"OGRES SLIMNĪCA"Līdzīgs gadījums,tikai ar pilnīgi pretēju scenāriju!Pagašgad oktobra beigās mammu ar ar insulta pazīmēm "ātrie" nogādāja stacionārā,kur,diemžēl tā bija sestdiena,atradās tikai dežūrārste ,pie tam jauna meitene,kura teicās,ka ir pieredzes apmaiņā!Tomogrāfija,citas manipulācijas-atbilde:''citi kolēģi mani nesapratīs,ja es jūsu māti pieņemšu nodaļā''. ....???? Uz mājām...Pēc pāris mēnešiem atkārtots insults:"ātrie" -uz slimnīcu!Šoreiz "patrāpijās" normāls dakteris ,kurš uzreiz pieņēma mērus-stacionēt.Taču "prieki" nebija ilgi-pēc 4 dienām:ņemiet ārā!Hroninskie mums te nav vajadzīgi!..............Pirms trim dinām mammai atkārtots...Nesaucu neko...neticu slimnīcām!!!!.....

Atbildēt

Tuvu patiesībai

09.05.2018. 16:33

»

Vecis

Ja ārsti sāks tevi ārstēt ,viņi to darīs kāmēr tu nomirsi


Tas, kurš viņam šķiet nevēlams, visai iespējams variants - atrāda tikai palīdzības imitāciju, mēģinot no tāda piegājiena vienlaikus gūt arī vienpusēju labumu.
Dažos vārdos šo netīrās problēmas pastāvēšanu nevar aprakstīt. Šī problēma nes aiz sevis daudz zemūdens akmeņu un tas ir švaki priekš sabiedriskās veselības.

Atbildēt

jūlis

08.05.2018. 20:44

»

viss skaidrs!

...raksts ielikts no okupantu provokatīvā rupora press.lv,lai uz Valsts svētkiem ar samazgām aplietu atkal latviešus


Samazgas uz valsti gāž mediķi,kuri ar savu nesodamības sajūtu psiholoģiski,gadiem ilgi grauj hronisko sirdsslimnieku,pensionēto arodslimnieku veselību izvairoties veikt savus tiešos,profesionālos pienākumus,nesūtot uz kārtējām veselības pārbaudēm,kārtējām invaliditātes komisijām,viltojot,ignorejot diagnozes,parakstot veselību un dzīvību apdraudošas zāles,pat miršanas apliecībās neuzrādot visus nāves iemeslus.Būtībā daļa mediķu darbojas pretēji savas profesijas sūtībai un,varbūt negribot,nodarbojas ar labējo politiķu pasūtīto sociālās atlases darbību,tīši mirdinot un neārstējot,viņuprāt,sociālinnetīkamos pilsoņus.

Atbildēt

Edīte

08.05.2018. 20:29

Autors ir vienkārši nekauņa. Veselu melu gūzmu izvēmis un pats pat savu vārdu nav atklājis. Ja būtu mazliet mērenāk melojis, varbūt daži arī noticētu. Bet tagad tur ir vieni absurdi apgalvojumi no šausmeņu sērijas.
Gribēja uztaisīt sensāciju, bet apkaunoja tikai sevi.

Atbildēt

Nezinu

08.05.2018. 19:06

»

medicīniski analizējot tie ir murgi

insultu redz DT


Jā, tā ir pamatmetode insultu diagnostikā!

Atbildēt

Piebilde

08.05.2018. 15:58

Nu ko lai saka? 90 gadi ir liels vecums un 90 gados pēcinsulta stāvoklis un ūdens plaušās ir diskutabls jautājums vai cilvēks varētu izārstēties.

Atbildēt

iz dzīves..

08.05.2018. 08:09

Ir piederīgo viedoklis un mediķu viedoklis,taču visu izsaka 90 gadu vecuma viedoklis,kur organisms ir novalkāts gluži kā nodilis palags,vai izvalkāts krekls,tad arī vērtējiet paši šo gadījumu kā nu kuram labpatīkDiemžēl...ja izjaukt var mašīnu pa skrūvītei,pa vadiņam un ielikt jaunu,tad ar cilvēku tomēr tā nav,lai cik skumji tas arī nebūtu.,šo tēmu varētu vēl turpināt,bet citā reizītē..

Atbildēt

švamme

07.05.2018. 18:52

»

Es

Nesertificēts un strādā


Sertifikācija tika ieviesta salīdzinoši nesen. Pacientam nav nekādas starpības, ir ārsts samaksājis reketieriem re-sertifikācijas maksu, vai nav, ārstniecības procesu tas nekādi neiespaido.

Atbildēt

medicīniski analizējot tie ir murgi

07.05.2018. 18:48

insultu redz DT.......................

Atbildēt

trollis

07.05.2018. 11:25

Runa iet par notikumu 2016!!!!!!! gadā.....raksts ielikts tagad, lai uz Valsts svētkiem ar samazgām aplietu slimnīcu....kurā minētie ārsti varbūt vairs nemaz nestrādā....kam tas vajadzīgs?? Sen nebija kāds par mediķiem pagānījies? Vai, lai parastais mirstīgais aizmirstu, ka ir tāda e-veselība, kas čakarē dzīvi gan ārstiem, gan farmaceitiem, gan - visvairāk jau pašiem pacientiem...bet ir ļaunie ārsti, kuri to vien gaida, kā nomirdināt 90 gadniekus?

Atbildēt

Vecis

07.05.2018. 10:08

Ja ārsti sāks tevi ārstēt ,viņi to darīs kāmēr tu nomirsi.

Atbildēt

kante

07.05.2018. 08:58

šitā tuvinieku cenšanās ļoti vecu un smagi slimu cilvēku noturēt šajā pasaulē ir egoisms. viņi jau nedomā par cietēju bet par to, cik smagi būs , kad tuvinieks nomirs. vajag laist cilvēku uz paralēlo pasauli , jo tur būs labāk.

Atbildēt

Anna

07.05.2018. 08:11

Meitai pašai laikam nav viss kārtībā ar veselo saprātu. Un tas pats attiecas uz pietiek.com, kas murgus publicē. Bet palasot komentārus ir gana skaidrs, ka šādu slimnieku te apgrozās gana daudz- ir auditorija.

Atbildēt

Duducis

07.05.2018. 07:53

»

Juris

Publicēt šādu vienas puses viedokli bez citiem paskaidrojumiem ir noziedzīgi.Normāli tā neviens nedara


Piekrītu. Vēl vairāk. Ir jāļauj cilvēkam “aiziet”. Arī tad, ja pašam sāp. Savu vecomammu piekritu, ka izoperē 94 gados( bija sametušās zarnas). Izdzīvoja, bet pazuda prāts. Gadu vēl nomocījās oati un meitu nomocīja.

Atbildēt

Nu gan

07.05.2018. 06:35

Izlasiju. Nesapratu vienu, kāda velna pēc šie cilvēki savu 90 gadus veco radinieci vispār veda uz slimnīcu? Ja paši zināja, kas un kā jādara. Žēl ka raksta autors neizmācijās par mediķi! Tad noteikti cilvēki dzīvotu mūžīgi. Slima suņa murgi!!!

Atbildēt

Valdis

07.05.2018. 05:17

Mūsdienās ļoti bieži sastopams PIEDERĪGO viedoklis par senioru ārstēšanu, kam gandrīz vienmēr par iemeslu ir NEVĒLĒŠANĀS KOPT un APRŪPĒT savu tēvu māti utt,jo mums redz jāstrādā,vai nav vietas ,kur paņemt,vai jābrauc atvaļinājuma ceļojumā,utt,bet mēs savu mīļo mammīti pansionātā neliksim!!! Taas nekas ,ka šis vecais cilvēks vientuļi vada savas dienas pusbad;a un nosalis netīrs neapgrieztiem nagiem,aprūpētājs 2 reizes nedēļā atnāk,bet bērni sazvanās katru dienu-kā iet ?Labi?-Labi! Un kad beidzot Ziemsvētkos vai Līgo vakarā beidzot ierauga savu māti tēvu,un šokā rauj uz tuvāko hospitāli,un ar putām uz lūpām bauro,ka viņu mīlulītis,kurš faktiski ir galēji smagā stāvoklī,vēl vakar auļoja uz mežonīga mustanga un rāva priedes ar saknēm!Sirdsapziņas pārmetumos,nevis lai atzītu-mēs(ģimene) pienācīgi neparūpējāmies par savu večuku,meklē vainīgos ārpusē! Protams,ka vienmēr baltais halāts pie VISA vainīgs,jo slimnīcā ir iespēja cilvēkam mirt bez mokām,kad pienācis laiks,jo slimnīcā aizver nelaiķim acis un izraksta pēdīgo apliecību.Tādēļ jau māte sapnī atnāca,lai pakaļ palicējius vestu pie ptāta,Labāk apdomājiet,kurš no jums nākošais ies pa skuju taku-tas laiks paiet strauji...

Atbildēt

kkk

07.05.2018. 04:51

Tā ir kad juristi dzinas kļūt gudrāki par mediķiem, santehniķiem utt. Būtu labāk biežāk aizlūguši par mirušās dvēseles mieru, nevis vazājuši viņas vārdu pa tiesām.

Atbildēt

Niknais

06.05.2018. 22:04

Kāda vēl resoriskā pārbaude??
Par to vien jāraksta sūdzība prokuratūrai, nav kriminālprocesā tāda norma!!

Atbildēt

var piekrist

06.05.2018. 21:46

»

švamme

Par autora priekšstatu par fizioloģiju un vispār cilvēka organisma dzīvotspēju skaļrunīgi liecina šis teikums: "Sakarā ar to, ka slimniece nevarēja patstāvīgi norīt, it īpaši šķidrumu, viņai sakrājās šķidrums plaušās." ---Ja pacientei kaut malks no ieņemtā aizietu uz plaušām, dotajā stāvoklī, izraisītu...


Par tām plaušām arī uzreiz pamanīju. Arī- pacienta piederīgo ieskatā, viņi paši zina kad un kādi izmeklējumi nepieciešami un kāda terapija būtu labākā. Jāuzsver, ka ar šiem medikamentiem, šādā laika intervālā un šādās devās eitanāziju nemaz nevar uztaisīt. Kas uzkrītoši- nekad nav nācies lasīt tik klaji agresīvu ziņojumu. Autoram būtu jāzina, ka šeit ir klaji pierādījumi par neslavas celšanu publiskajā telpā. Ceru, ka iesaistītie pamanīs un izmantos sev par labu.

Atbildēt

Cerams, Čakša par savu liekulību

06.05.2018. 21:45

samaksās. Nevar tik atklāti publiski ņirgt par visiem.

Atbildēt

foobar

06.05.2018. 21:10

Tas kaut kāds mūsdienu pasaules uzskats - nav brīv cilvēkam ļaut mirt. Da atslābstiet, mēs visi nomirsim. Labi, ja izdodas savā mājā. Sūdīgi, ja radinieki aizvelk uz slimnīcu.

Atbildēt

Troļļu gans

06.05.2018. 20:56

»

Troļļu ganss

pnh


Jūs sākat iepatikties vairāk un vairāk, paliekat arvien zaļāks un mērgliskāks.

Atbildēt

manai

06.05.2018. 20:52

mātei bija tā - kādu rītu manīju, ka viņa smagi un bieži elpo. Domāju, slikti ar sirdi. Jautāju, vai kas nesāp, vai nevajag zāles, viņa teica, nē. Tomēr saucu ātros. Kamēr atbrauca, viņa vairs nevarēja ar viņiem kontaktēt. Pieslēdza pie aparātiem un braucām uz Gaiļezeru. Tur uzņemšanas ārsts lika man pagaidīt. Pēc nepilnas stundas ārsts atnāca ar līdzjūtīgu seju un teica - viss galā. To sirdi viņi būtu varējuši saglābt, bet viņai bijušas pilnas plaušas ar ūdeni.
Vēl pajautāja, vai viņa lietojusi kādas zāles, es teicu - jā, viņa lietoja pretsāpju zāles (ibuprofenu), ilgstoši. Viss.

Atbildēt

Šwammei

06.05.2018. 19:36

Cilvēku nevis glāba, bet nogalināja. Pareizs teiciens - ko darīsim - ārstēsim, vai lai dzīvo.

Atbildēt

švamme

06.05.2018. 19:16

Par autora priekšstatu par fizioloģiju un vispār cilvēka organisma dzīvotspēju skaļrunīgi liecina šis teikums: "Sakarā ar to, ka slimniece nevarēja patstāvīgi norīt, it īpaši šķidrumu, viņai sakrājās šķidrums plaušās." ---Ja pacientei kaut malks no ieņemtā aizietu uz plaušām, dotajā stāvoklī, izraisītu nāvi (rupji sakot, noslīkstot). Šķidrums plaušās krājas dēļ citiem iemesliem, ne rīšanas traucējumu dēļ. Un tie citi iemesli šeit acīmredzot arī bija tie neatgriezeniskie un letālie.
Protams, ka arī nolaidību ir jāpatur prātā, bet ne jau vienlaicīgi no varāk kā 5 iesaistītām ārstniecības personām. Ja par normu pieņem autora uztveri par dzīvesspējām un veselības sistēmas uzdevumiem un pienākumiem, tad reanimatologiem visi brāļu kapi būtu jāreanimē un jāatgriež apritē.
Vienu lietu laikam nemāca Latvijas medicīnas studentiem, kā komunicēt ar mirstošu slimnieku radiniekiem (ne visi radinieki spēj pieņemt neizbēgamo), savā ziņā jābūt mazliet psihologam, lai vāji skolotai personai spētu paskaidrot, ka cilvēkiem kādreiz pienāk laiks mirt.

Atbildēt

tā nedrīkst

06.05.2018. 18:58

Jucis cilvēks.
Mana darbavietā, kas nav saistīta ar medicīnu sauc nevis par klientu, bet pacientu.
Mocīt tā māti!!! Lai cik mīļa viņa arī būtu.
Un tagad par apsmieklu visiem izlikt.
zinu māsas ārstes, kuras savu māti iespējami ilgi turēja pie dzīvības, nepārtraukti sazāļojot. tikai pēc gadiem teica, ka ļoti nožēlojot to.

Atbildēt

Eduards Lunis

06.05.2018. 18:46

---Arī es , Ogres slimnīcā , ,,izbaudīju ,,apzināti noziedzīgu ,manai veselībai nodarīto kait;ejumumu-- , Datortomogrāfā , nevajadziģi tiku apstarots ar staru slimi'bai atbilstošu devu !? Un neviena -ne Ogres slimnīcas atbildiģā amatpersona, ne Veseli'bas ministrijas iestādes, neko nesaskata!? Ari'Adm. tiesa!? Faktiski jau tā ir krimināli soda'ma rīcība.ŠĪ NOZIEDZNIEKU VADI'TĀ VALSTS MŪS IZNĪCINA VISOS VEIDOS...!?VAI VĒL ILGI CIETĪSIM...!?

Atbildēt

Troļū gans

06.05.2018. 18:03

»

Juris

Publicēt šādu vienas puses viedokli bez citiem paskaidrojumiem ir noziedzīgi.Normāli tā neviens nedara


Tieši tā, gan slimnieki ir dažādi, gan ārsti. Ne vienā pusē visi plivina baltus spārniņus, ne otrā visi trin radziņus un nadziņus. Gadījumi ir dažādi, no ārstu noziedzīgas nolaidības līdz slimnieka paša vai radinieku vēlēšanās izgāzt savus kompleksus vai gūt labumus. Tomēr kaut kādas tendences pēc zaļo mērgļu 5 gadu veselības nozares rullēšanas var konstatēt, nozare degradē vēl vairāk un zaļie mērgļi pierāda ka bedres dibenu var sasniegt un pārsniegt daudz reižu.

Atbildēt

Juris

06.05.2018. 17:38

Publicēt šādu vienas puses viedokli bez citiem paskaidrojumiem ir noziedzīgi.Normāli tā neviens nedara.

Atbildēt

Troļļu gans

06.05.2018. 16:37

Tā ir. Vairāk ir jāvēl partijas, kurām rūpē savs vēlētājs, ZZS ar saviem 4 deputātiem, VL-TB/LNNK 2 un kā kronis KN veseli 10 gabali. Pievienojam zaļo mērģlu vadīto nozares ministriju un gaidām ideālu ārstēšanu un aprūpi.

Atbildēt

Troļļu gans

06.05.2018. 16:29

»

Troļļu ganss

pofig


Mans jaunais un mīļotais partneri? Kur pazuduši daudzie (~3) jauniemācītie vārdi! Tomēr dabūjāt pa galvu no VM 3 musketieriem un VM milēdijas par pārlieku centību? Es jau pirmajā mūsu draudzīgās sarakstes komentārā brīdināju, esat centīgs, bet ne pārlieku, VM sēž skaudīgi ļaudis, kuri neļaus pārkāpt savām latiņām, lai cik zemu ar tās nebūtu.

Atbildēt

Troļļu ganss

06.05.2018. 16:04

pofig.

Atbildēt

nu, skumji

06.05.2018. 15:59

padomijā cirkulēja anekdote - ja esi jauns, tev nekas nevar kaitēt, ja esi vecs, tad vairs nav ko ārstēt. Attieksme ir saglabājusies un to nav spējusi mainīt ne nauda, ne medikamentu pieejamība, ne modernās tehnoloģijas. Tie paši ciniski pragmatiskie mediķi dzied pavisam citādi,ja lieta skar viņu tuviniekus vai viņus pašus.

Atbildēt

būtībā

06.05.2018. 15:41

ir virkne slimību, kuras nav iekļautas valsts apmaksātajās- un nav nekādas starpības, tu maksā nodoklus vai nemaksā, tad, ja slimība nav tai valsts apmaksātā grozā, valstij ir uz tevi nosplauties. Diemžēl.

Atbildēt

Manu tēvu arī nogalināja 4. maija kliķes vara

06.05.2018. 13:21

savā laikā izslēdzot no valsts apmaksāta saraksta medikamentus, ko tēvs lietoja gadiem. No tā brīža šie medikamenti nebija pieejami Latvijā vispār ar leikēmiju slimajiem. Šie cilvēki bija nolemti lēnai nāvei.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...