Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pensionāre Ināra

05.08.2021. 20:22

Piekrītu LĀB teiktajam. Arī no manas pensijas ietur nodokli. Bet vēža vai leikēmijas slimniecei nav naudas ārstēšanai!!!

Atbildēt

hmm

04.08.2021. 15:49

I think it’s less important than earlier but still important to many including me. Enthusiasts still want control and privacy. With Linux phones starting to offer full freedom, Android will have to increase user control..............>>>>>>>>>> http://swipe22.com/

Atbildēt

mja

04.08.2021. 14:19

neiedomātos, ka Latvijā ir TIK STULBI, NEKAUNĪGI radījumi

Atbildēt

muļķuzemes latvānijas titulnācija

04.08.2021. 11:12

vieni vienīgi mēsli, kropļi un kropļu kropļi...

Atbildēt

kroplim

04.08.2021. 10:39

»

jā, bet...

Tikko Saeimā "dižie nacionāļi" nobalsoja par obligātas tautas nozāļošanas likuma tālākvirzību uz komisiju. Tādi mums tie tautas draugi. Ja tādi draugi, tad ienaidnieku nevajag


Kāpēc visi morālie invalīdi, krievu garnizonu mauku bērni, kas savēlējuši Saeimā prokremliskos lopus, zagļus un pederastus, atbildību par visu pieprasa no nacionālpatriotiem?

Atbildēt

lai notiek!

04.08.2021. 10:35

»

iespējams,ka

pats pianists saslims,lai tas notiek


Ja padumjā vara nebūtu degradējusi ievērojamu daļu sabiedrības par nedomājošiem organismiem, tas izdzimtenis no tautiešu lāstiem vien sen jau būtu atņirdzies, bet visdrīzākais viņa, krievus mīlošā, pederastu partija, vispār nebūtu tikusi pie siles.

Atbildēt

jā, bet...

04.08.2021. 10:23

Tikko Saeimā "dižie nacionāļi" nobalsoja par obligātas tautas nozāļošanas likuma tālākvirzību uz komisiju. Tādi mums tie tautas draugi. Ja tādi draugi, tad ienaidnieku nevajag.

Atbildēt

to hm

04.08.2021. 10:18

»

hm

Nesen notika diskusija par kanalizāciju, notekūdeņu aizvadīšanas sakārtošanu gan pilsētā, gan apdzīvotās vietās. Un? Sarunas pēkšņi apklusa. Uzpeld citas, aktuālākas tēmas. Izrādās, ka notekūdeņu sistēmas uzlabošanai ES Latvijai iedeva 4 miljardus, kuri ir veiksmīgi notērēti. Vakcinācijai tikai tāds...


Ja Krievijas Pederastija netērētu miljardus domes Bļjaģinaja Rossija "vēlēšanās", neskatoties uz visu drausmīgo zagšanu, pietiktu līdzekļu kādām 20 000 āra atejām nomainīt izpuvušās grīdas.

Atbildēt

Es

04.08.2021. 09:14

»

Žulis

"...vakcinācijas procesu pārrunāt ar saviem ģimenes ārstiem vai citiem ārstiem speciālistiem." Par iespējamajām vakcīnu nevēlamajām blakusparādībām nākotnē neviens ārsts mums šodien neko nevar pateikt. Tādu pētījumu vienkārši nav. Tad par ko te runāt...


Precīzi.

Atšķirībā no, teiksim, Lielbritānijas, kur ir politiķis ar skaidru plānu, šeit viss kovid naudu sev par labu apgūstošais mediķu spices un parlamentāro negadījumu bars vienkārši un prasti velk laiku. Lemjot otrdien, ka lems trešdien par to, ko nolems ceturtdiem, bet allaž pārceļot lemšanu par nedēļu. Un, protams, Latvijas ārstiem sevi identificēt ar zinātni un mRNS vakcīnas izstrādātājiem ir pārsteidzīgi.

Atbildēt

lauķis

04.08.2021. 05:03

»

Z.Ā.

Paldies! Labs komentārs! Visas epopejas izklāsts


Jā ,Žulim labs izklāsts,bet vēl labāk būtu ja aitas un kāmīši sāktu paši domāt.Tie uzskata ka tā nevar būt,jo tā vienkarši nevar būt.Tai pat laika notiek globāls genocīds pret visu cilvēci,bet tā taču nevar būt,jo tā vienkārši nevar būt.Atveriet acis un raugaties,atveriet sirdi un sajūtat!

Atbildēt

Kaatad

04.08.2021. 03:25

Visai jau liekulīgi. Paši dakteri bariem sačukstas par vakcīnu- nekas tur vēl nav zināms,par sekām, jo pētījumi turpinās, un tam vajadzēs vēl ne vienu vien gadu.

Atbildēt

hm

03.08.2021. 19:37

Nesen notika diskusija par kanalizāciju, notekūdeņu aizvadīšanas sakārtošanu gan pilsētā, gan apdzīvotās vietās. Un? Sarunas pēkšņi apklusa. Uzpeld citas, aktuālākas tēmas. Izrādās, ka notekūdeņu sistēmas uzlabošanai ES Latvijai iedeva 4 miljardus, kuri ir veiksmīgi notērēti. Vakcinācijai tikai tāds sīkums - 250 miljoni. Rezultāti? Līdzīgi kā kanalizācijas afērā. Zagļu bandu kopumu saukt par valsti? Vai būtu pareizi?

Atbildēt

nepaliec mājās

03.08.2021. 19:23

»

Žulis

"...vakcinācijas procesu pārrunāt ar saviem ģimenes ārstiem vai citiem ārstiem speciālistiem." Par iespējamajām vakcīnu nevēlamajām blakusparādībām nākotnē neviens ārsts mums šodien neko nevar pateikt. Tādu pētījumu vienkārši nav. Tad par ko te runāt...


Jā un visi ģimenes ārsti par vakcinēšanu saņem papildus atlīdzību no režīma, tā tad viņi ir korumpēti un ko korumpants var pastāstīt par vakcīnu tikai to ko pavēl režīms.

Atbildēt

Fēlis

03.08.2021. 18:12

Nomierinieties. Neļausiet nozagt šeit, nozags citur. Labākais līdzeklis tikt no bandas vaļā, ir viņus pašus publiski novakcinēt. Tad redzēsim, kā viņi izgrozīsies.

Atbildēt

Žulis

03.08.2021. 17:29

"...vakcinācijas procesu pārrunāt ar saviem ģimenes ārstiem vai citiem ārstiem speciālistiem." Par iespējamajām vakcīnu nevēlamajām blakusparādībām nākotnē neviens ārsts mums šodien neko nevar pateikt. Tādu pētījumu vienkārši nav. Tad par ko te runāt?!
Tās runas jau ir bijušas.Iesākumā masu mēdijos bija vienas vienīgas gaviles - vakcīnas ir izgudrotas, vakcīnas sekmīgi iziet klīniskos pētījumus. Pēc tam - vakcīnas ir pilnīgi drošas, vakcīnas ir efektīgas,vakcīnas aizsargā, vakcinēties vajag, lai varētu atcelt ierobežojumus.Vēl pēc tam - vakcīnām ir zināmas blakusparādības, novērota arī trombu veidošanās, daži cilvēki ir miruši. Tad sekoja bļāviens - trombu veidošanās nav saistīta ar vakcīnām, arī nāves gadījumi nav saistīti ar vakcīnām, tie cilvēki tāpat būtu miruši. Tad šie bļāvieni pieklusa un nācās vien atzīt, ka gan trombu veidošanās, gan nāves gadījumi, diemžēl, ir gan saistīti ar vakcīnām. Taču tūliņ sākās tautas nomierināšanas kampaņa - tie lūk esot ārkārtīgi reti gadījumi un pati slimošana ar kovidu ir daudz briesmīgāka un riskantāka par vakcinēšanos.Bet vakcinēties gan noteikti vajagot, jo tad nevarēs ar vīrusu saslimt, būs kolektīvā imunitāte un varēs atcelt visus ierobežojumus. Bet atkal paiet laiciņš īss un jaukais optimisms izkūst kā sniegs pavasara saulītē - izrādās, vakcinētie tāpat var saslimt ar kovidu un tāpat var arī to kovidu pārnēsāt un tāpēc tie ierobežojumi arī turpmāk būs. Un atkal tautas mierināšanai tiek stāstīts, ka vakcinētie var gan saslimt, bet saslims vieglāk, var gan pārnēsāt, bet pārnēsās mazāk.(Droši vien, ja arī nomirs, tad nomirs vieglāk.) Un šādu solījumu un mierinājumu un miglainu apgalvojumu kovid sakarā ir bez gala. Vienā gadījumā tiek stāstīts, ka nevakcinētie ar kovidu slimo ļoti smagi, citā gadījumā tiek stāstīts, ka nevakcinētie ar kovid slimo bez simptomiem, vazājas apkārt un apdraud apkārtējos.Vienu brīdi tiek apgalvots ka pret kovid nav zāļu, pēc tam izrādās, ka zāles ir gan, bet tās ir dārgas, tāpēc Latvijā tās iepērk tikai nelielā daudzumā priekš pareizajiem cilvēkiem. Internetā parādās ziņas, ka ir arī lētas un efektīgas zāles - atbildes vietā klusums vai atbilde pēc principa "tā nav, jo tā nevar būt". Nu sakiet, ko tādu jaunu man par vakcīnām var pastāstīt tas ģimenes ārsts un kāda var būt ticamība viņa stāstītajām, ja viņam no valdības puses ir aizliegts kritiski izteikties par vakcināciju. Pianists veselības ministra amatā taču ir devis skaidrus norādījumus, ka vacinācijai nav kontrindikāciju. Un lai tikai pamēģina kāds ģimenes ārsts teikt ko citu un atrunāt kādu savu pacientu no piedalīšanās šajā globālajā eksperimentā ar veselību vai dzīvību...

Atbildēt

Opozicijas deputatu balsojums

03.08.2021. 16:56

Ir sàkums SAEIMAS atlaisanai rit. Pianists péc tam stradàs par ielas muzikantu tilta galà kopà ar streipu.

Atbildēt

4. maija valsts finanšu kororācija

03.08.2021. 16:07

4. maija valsts finanšu korporācija nav ieinteresēta nodokļu ieksēšanā, vai saprātīgā tērēšanā, jo Eiropas CB paziņoja, ka kovidseku likvidēšanai aizdos neierobežotus naudas līdzekļus, protams, pret Pļaviņu HES un citu valsts kapitālsabiedrību bilanci un vērtību.

Kovidafēra un jaunā, nepārdomātā nodokļu reforma, “cīņa ar naudas atmazgāšanu” , Ekonomikas lietu tiesas izveide ir vērstas uz ekonomikas sagraušanu un naudas līdzekļu izņemšanu no apgrozījuma, palielinot morālo un materiālo slogu uz mājsaimniecībām un patērētāju kopumā, vienlaikus terorizējot sabiedrību, to lieki kriminalizējot.

Tādēļ TV šovi, kas liek sekot šovu zvaigžņu dzīves standartiem, jau šķiet pavisam, pavisam nesmieklīgi.

LV kases parāds Pasaules Bankai ir vairāk nekā valsts gada budžets.

Šī 4. maija valsts finanšu korporācija ir Pasaules Bankas stratēģijas, nevis savas, realizētāja. Globālā kapitālisma pārejas krīze uz inkluzīvo kapitālismu ir radījusi kovidafēru - izslēdzot saistību tiesībās nepārvaramas varas apstākļus.

Globālā finanšu un ekonomikas krīze ir plānotas ekonomikas sagrāves rezultāts, aizbildinoties ar humānām ekoloģijas problēmām. Mērķi ir vecie kopš Romas kluba dibināšanas laikiem - valstu suverenitāšu mazināšana.

Kopš kovidafēras sākuma (kovidafēra var būt arī karš starp ASV, Ķīnu un KF) sarosījušās Pasaules Bankas stratēģijā 400 centrālās globālās bankas. Tā, piemēram, ECB ES valstīm aizdod naudu, slepeni sabiedrībām ieķīlājot valstu infrastruktūras.

Arī tas notiek Latvijā. Pasaules Bankas stratēģija paredz līdz 2025. gadam LV cilvēkkapitāku likvidēt uz pusi un plāns ir visām pasaules valstīm. Reducējot ekonomiku, palielinot mirstību, mazinot dzimstību. Likvidējot lieko cilvēkkapitālu, infrastruktūras jaunas nav jābūvē, arī dzīvojamās platības, samazinās elektroenerģijas patēriņš un patēriņš vispār. Ieguvumi ir lieli ar maziem ieguldījumiem. Vienas vakcīnas pašizmaksas cena 1,98 €. Tiek plānota revakcinācija - atkārtotas vakcinācijas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

21

Karikatūrists varas kalpībā

Foto“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri reklamējās uz sava pretmeta Gunāra Astras fona.
Lasīt visu...

12

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

FotoGunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību savās valstīs, cenšas lauzt tirānu režīmus. Astra cīnījās par savas zemes - Latvijas brīvību, kuru bija okupējusi komunistu impērija - PSRS. Padomju Savienība nekādā gadījumā nebija Gunāra Astras zeme. Viņš bija Latvijas brīvības cīnītājs, nevis PSRS disidents.
Lasīt visu...

3

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

FotoValsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus, 2019. gadā bija pareizs un sen nepieciešams lēmums. Tas novērsa būtisku mūsu demokrātiskās valsts iekārtas nepilnību un ilgtermiņā noteikti uzlabos politiskās vides kvalitāti. Nedrīkst būt tā, ka politisko partiju darbība ir atkarīga no to spējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus. Tas rada partiju atkarību no ziedotāju labvēlības, kas parasti nav tīri nesavtīga.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...