Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Asins upes

Leonards Inkins
23.07.2021.
Komentāri (37)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.

Nodevēja, nelieša vieta tukša nemēdz būt, šī vakance vienmēr tiks aizpildīta, un uz to ir gana liels konkurss. Tukšums tai ir nedabisks. Nodevēju vakancei vienmēr gribētāju ir vairāk, nekā ir piedāvājums. Šis ir nerakstīts likums, kurš nekad netiek pārkāpts.

Vai esi lasījis Mario Pjūzo «Krusttēvu»? Grāmatā ir kāda epizode, kur kāds bagāts un varens cilvēks, kurš darbojas filmu industrijā, naktī pamostoties savā gultā, atrod mīļotā zirga galvu... Ko rakstnieks ar to vēlējās pateikt?

Manuprāt, to, ka mēs varam būt neietekmējami, vareni, iedomīgi un bravūrīgi līdz brīdim, kamēr kāds mums nepievērš īpašu vērību un uzmanību. Tai brīdī mums nākas – un esam pat spiesti – atzīt, ka Pasaule tomēr ir iekārtota citādi, nekā mums likās līdz šim, un ka mēs tur esam tikai niecīgs puteklītis, kuru dzenā valdošie vēji.

Ja vien kādam tas būs patiesi nepieciešams, tad pēkšņi nekāda sludinātā brīvība uz mums neattieksies. Ja tikai kādam vējam būs nepieciešams, nebūs arī mūsu vai kāda cita, un tu kā zivtiņa bez ūdens bezspēcīgi plātīsi muti un dvesīsi – nu, kā tā var, kas to būtu domājis...

Domā par to un apzinies to laikus, nevis tad, kad situācija jau būs bezcerīga, nenovēršama un nelabojama.

Gals

Pirmais bauslis, kuru mācu bērniem, ir – dari, ko darīdams, bet apdomā galu.

Jēzus Kristus atnākdams necentās pārveidot Pasauli, tas ir, politisko iekārtu un pastāvošos likumus. Viņš tikai pavēra iespēju tiem, kas vēlējās mainīties un izteica vēlmi, vēlējās atgriezties Tēva namā.

Viņš atnāca tad, kad verdzība bija ar likumu ne tikai atļauta, bet valsts iekārta to pat paredzēja kā daudzas citas, mūsuprāt, šodienai neatbilstošas, netaisnības.

Nekur, nekad un ne ar vienu zilbi viņš pret to nav iebildis. Viņš neiebilda un nenoliedza arī nedemokrātisko valstu iekārtu. Toties Viņš teica: «Es esmu pasaules gaisma; kas seko Man, tas patiesi nestaigās tumsībā, bet tam būs dzīvības gaisma.» Jņ 8:12

Patiesā cilvēces un cilvēku problēma nav likumos, valstu iekārtās un valdībās. Arī valdniekos ne. Problēma ir cilvēku dvēselēs, tās ir ļaunas, un cilvēkam ar ļaunu dvēseli Tēva nama durvis ir ciet.

Viņš arī pateica, kā šo problēmu var risināt: Piemēru esmu jums devis, lai jūs darītu, kā Es jums esmu darījis. Viņš apustuļiem teica: ejiet un sludiniet! Jo Viņš zināja, ka vispirms ir vārds, bet izteiktam vārdam mēdz būt sekas un domām ar’.

Citi sludinātāji

Nav cita mehānisma, nav cita risinājuma. Baznīca, un ne tikai, sludina jau divus tūkstošus gadu, bet kāds ir rezultāts? Tikai dažus ir sasniedzis Jēzus Kristus piemērs un sludinātais vārds. Vairums tomēr izvēlas klausīt citus sludinātājus un sekot citam piemēram.

Mainot valdības, nevar mainīt cilvēka dvēseles, tieksmes un vēlmes. Apvienojot valstis kādā valstu savienībā, arī nevar mainīt cilvēka dvēseles stāvokli.

Strēlnieki, brīvības cīnītāji, latviešu leģionāri, pretošanās kustības dalībnieki, nacionālie partizāni mums piemēru ir devuši, bet vai mēs tam sekojam? Nē, mēs sekojam citiem, daudz pievilcīgākajiem piemēriem.

Ir bijuši cilvēces vēsturē tādi gadījumi, kad cilvēkus nevis pārliecināja un veicināja sekot Jēzus Kristus piemēram, bet piespieda ārišķībās kļūt citādiem. Tam dažreiz ir pat pozitīvs rezultāts. Pamēģini kādu laiku izlikties par klibu un pēc gada vairs nepratīsi pārvietoties neklibojot. Muskuļu stāvokļa un darbības atmiņa būs iegaumējusi kustību algoritmu.

Patiešām, – ir bijuši mēģinājumi ar valsts mehānisma palīdzību iedibināt labu un laimīgu dzīvošanu. Bet ar ko šie īslaicīgie mēģinājumi, uzlabojumi un it kā veselīgas pārmaiņas beidzās? Ar lieliem asiņu plūdiem, ar daudzām nāvēm, un pēc tā tautām un valstīm gadu desmitiem bija jāatkopjas. Tas pierāda, ka šādi nevar atrisināt un mainīt to, kas sakņojas cilvēka dvēselē.

Viena pagale nedeg

Dievs cilvēkam ir iedevis sarežģītu ķermeni, – jo vairāk cilvēks to iepazīst, jo spēcīgāk pārliecinās, ka tajā ir tik daudz nezināmā, ka tiek radītas jaunas zinātnes un nozares, lai mēģinātu to aptvert. Bet ir taču zināms, ka cilvēks nespēj nedz izprast, nedz aptvert Dieva domas un prātu. Tāpēc ar laiku kļūst grūti pašas jaunradītās medicīnas jomas pārzināt, kur nu vēl to, ar ko tās nodarbojas.

Tomēr nav cita varianta un iedarbīgākas metodes par sludināšanu. Cik tā ir efektīva, ir atkarīgs ne tikai no tehniskām iespējām un no sludinātāja prāta spējām, kā arī mēles veiklības, bet arī no klausītāja. Viena pagale nedeg, – lai degtu, nepieciešamas vismaz divas.

Kas un kā šim pretojas? Cilvēkam ir grūti saprast un ielāgot vienkāršas lietas, tāpēc tas visu cenšas sarežģīt, lai būtu saprotamāk.

Kas ir valsts? Teiksi, tā ir valsts konstitūcija, kurai pakārtoti valsts likumi, un dažādas represīvās iestādes uzrauga, lai viss minētais tiktu pildīts.

Tā nav. Patiesība ir citādāka, nesaprotamāka un neierastāka. Kopš bērnības mums šo domu uzspiež, un, kad pienāk laiks objektīvi un patiesi vērtēt, mēs apmaldāmies šajos nepatiesajos, naivajos un bērnišķīgajos priekšstatos.

Daudzu darbību rezultātā, daudzu mijiedarbību rezultātā veidojas pašpietiekamas sistēmas, kuras darbojas, mutē, pilnveidojas un pielāgojas. Tās ietekmē, arī dominē, neatkarīgi no tā, kādi uzvārdi ir šīs sistēmas sastāvā. Uzvārdus varat mainīt, cilvēkus var mainīt, bet tā nevar mainīt sistēmu. Sistēma pati izstrādā imunitāti pret daudzām to apdraudošām lietām, prot aizsargāties, uzbrukt un pakļaut.

Piemēram – birokrātija. Nav galvenā birokrāta, nav pakļautības hierarhijas, nav plāna, nav konstitūcijas, nav policijas, bet tā veiksmīgi dzīvo gadsimtiem un eksistēs arī turpmāk.

Nav tāda kabineta, kur pie birokrātijas var aiziet un pateikt tai, ko par to domā, nosodīt, mainīt vadību un piespiest uzvesties citādi. Nav tādas varas, kas to spēj, tāpēc birokrātija pakļauj jebkuru varu.

Arī valstij nav adreses, konkrētu kabinetu, kur pie tās var atnākt un pateikt visu, ko tu par to domā. Tas ir kā kalnos sarunāties ar atbalsi. Ja skaļāk pakliegt, pat atskan kāda nesaprotama atbilde.

Neieciklējies uzvārdos un tajā, kurš to lika darīt, kas to izdarīja... Tas ir strupceļš un ceļš uz nekurieni. Nav svarīgi, kurš lika un kurš darīja. Svarīgi ir apzināties, ka vienmēr atradīsies kāds, kuram tas būs jādara, un vienmēr atradīsies kāds, kurš to izdarīs. Ja pastāv iespēja, ka tas var notikt, tad tā jau ir garantija tam, ka notiks. Ja ir kas nepiesiets, to noteikti kāds iekāros un aiznesīs.

Sistēma

To dara sistēma, kurā darbojas daudz smilšu graudiņu, piemēram, čekas vadītājs. Var teikt, jā, tas to dara. Samaini kādu čekas vadītāju pret citu. Nu būs cits uzvārds, viņam būs cits vecums, pat dzimums var būt cits, bet vai būtība mainīsies? Vai no tā čeka vairs nebūs čeka?

Gadījās, ka čekas bendi pašu nošāva čekas kazemātos. Jā, mainījās bendes uzvārds, bet nez kāpēc šī sistēma turpināja nogalināt.

Beidz ieciklēties – kurš, kad, cikos un ar ko? Saproti taču, ka ir izveidojusies pašpietiekama sistēma, kura pati sevi sargā un aizstāv. Ja čekas gadījumā kādi cilvēki vispirms lēma šādu represīvo iestādi izveidot, tad birokrātijas sistēma, zagļu sistēma, modes industrija un citas veidojas it kā nejauši. Bet, kad ir izveidojušās, tad prot par sevi pastāvēt.

Vienmēr ir kāds aizmetnis, vienmēr ir kāda upe, kura sākas ar sīku strautiņu. Bet vēlāk šim strautiņam pievienojas citi mazie strautiņi atkarībā no zemes virsmas slīpuma un gravitācijas, bet ne tāpēc, ka kādi tajā virzienā upes pagriezuši.

Nē, vienkārši ir tāds slīpums, un, ja cilvēks savā dabā, savā dvēselē ir ļauns, spējīgs darīt ļaunas lietas, tad šāds cilvēks ar tādu dvēseles noskaņojumu jau arī ir tas slīpums, kas virza mazos strautiņus lielā asiņu upē. Tas pārvērš mazos strautiņus lielās asiņu upēs.  

https://www.youtube.com/watch?v=VKUkrN2igds

Novērtē šo rakstu:

27
13

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....