Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

GRUauds

23.05.2020. 23:35

Stri;kism striki

Atbildēt

Markus

16.05.2020. 07:03

Vai tiks nav tā, ka Strīķa kungs kopā ar Muksimovu nav tie divi tipāži, kas uztur saiti aktualais.info? Kā mēs tagad zinām Strīķis labi raksti, bet Muksimovam labas zināšanas soctīklu pārvaldībā? Kādi viedokļi?

Atbildēt

formula

15.05.2020. 10:34

»

A

Nesaprotu, kā Strīķis kā bijušais nopietna specdienesta darbinieks ar visām augstākā līmeņa pielaidēm var atļauties šādus komentārus sniegt publiski...


Acīmredzot, ka ētika un likumība šai personai jau sen ir pie kājas,kad iekūlās tai astoņkāja šļurā un nu ir jāatstrādā ne tikai piķis ,bet arī spiež bailes,ka pašu nesašņorē....

Atbildēt

Patriot

14.05.2020. 09:03

This article could be accepted .. If it weren’t one but .. Yes, what’s but .. This article was written by a person who worked for many years in this very terrible system ...
And why did he endure, was silent? Perhaps article No. 2 will soon follow, where the author will try to otmazatsya, because well, obviously he is not an idiot and realized what his position looks like in the light of the work for many years.
And why didn’t he be embarrassed how they detained the old and very weak eccentric Gaponenko? Whose good fellows in front of everyone twisted, and even laid on the ground? Where is the sequence? Or is everything much simpler and more understandable: everything suits until everything turns against itself?
People are not blind. Since the author knows so much, he’d take it that way, now he would go and write a bunch of statements at all levels. And not articles wrote about the "undeservedly" offended friend

Atbildēt

Pietiec.com redakcijai

12.05.2020. 13:40

»

Хм

Эту статью можно было бы принять..Если бы не одно но..Да еще какое но..Эту статью написал человек, который долгие годы в этой самой такой ужасной системе работал...


Cien. redakcija /redaktor, vai jums ir slimas smadzenes, ka atļaujat viedokļu apmaiņā rakstīt nesaprotamā valodā? Izdzēsiet šos viedokļus, vai arī tauta jūs uzskatīs par nodevējiem.

Atbildēt

A

12.05.2020. 10:35

»

Janka

Kāpēc tāda histērija, ja Sparāns ir tīrs????? Iespējams pašam dirsa deg, tāpēc draugs jāglābj visiem līdzekļiem. Un kā viņš nolika tiesībsargājošās iestādes, kurās pats ir dienējis????? Vajadzētu lemt par izdienas pensijas atņemšanu, jo viņš nav godprātīgi pildījis savus dienesta pienākumus, ziņojis...


Nesaprotu, kā Strīķis kā bijušais nopietna specdienesta darbinieks ar visām augstākā līmeņa pielaidēm var atļauties šādus komentārus sniegt publiski!
Man arī bija pielaide, bet es ar to neplātos un vajadzības gadījumā zinu, ka ir institūcijas, kuras risina problēmas.
Ētiski un likumīgi būtu Strīķim jāpaklusē, citādi var likties, ka ir problēmas par noslēpumu saglabāšanu.

Atbildēt

ko aizstāv višadi strīķi

11.05.2020. 22:32

Bijušais SAB darbinieks Aigars Sparāns tika aizturēts brīdī, kad ieradās uz tikšanos ar cilvēku, kas ir kontaktpersona ar savulaik ietekmīgo kriminālo autoritāti ”Sļivu”.

Atbildēt

vai tik tas nav tas sparāns

11.05.2020. 22:30

Vai tik tas nav tas sparņs, kas piedzēries jūrmalā terorizēja kādu personu, dižodamies ar savu SAB amatu un neaizskaramību ?

Atbildēt

mēs dzīvojam demokrātiskā valstī

11.05.2020. 17:28

NORMUNDS MEŽVIETS, Valsts drošības dienesta priekšnieks - Mēs esam pārliecināti par savu pierādījumu stiprumu. Jebkurā gadījumā mēs dzīvojam demokrātiskā valstī un regulējums, kas nosaka valsts noslēpuma aizsardzības kārtību arī paredz īpašu pārsūdzības kārtību. Jebkura persona, kura uzskata, ka viņas tiesības ir aizskartas, var vērsties noteiktajā kārtībā tiesā. Un tiesa pieņem objektīvu lēmumu.

Atbildēt

Cilvēks

11.05.2020. 17:23

Nebiens no viņiem nekad nepiedalīsies godīgā atklātā cīņā!
Ir jāpazīst šie Latvijas “ specdienestu profesionāļi”!
Kompleksaini, bailīgi pašlabuma meklētāji!

Atbildēt

Cilvēks

11.05.2020. 17:20

Bet , kopumā- mēsli!!!
Neviens nekad Viņus neatcerēsies!
Tautas atmiņai zudīs jau mirkli pēc bērēm!!!
Štāba intriganti un mīzēji!

Atbildēt

vcx

11.05.2020. 16:55

Izrādās ka Sparāns arī Maiguru maigi paņēmis priekšā...

Atbildēt

Хм

11.05.2020. 16:49

Эту статью можно было бы принять..Если бы не одно но..Да еще какое но..Эту статью написал человек, который долгие годы в этой самой такой ужасной системе работал...
И почему же терпел, молчал? Возможно, скоро последует статья нр 2, где автор попытается отмазаться, так как ну явно он же не идиот и понял, как выглядит его положение в свете работы многие годы.
И почему его не смутило, как задерживали старого и весьма слабого чудака Гапоненко? Которого добры молодцы на виду у всех скрутили, да еще на землю положили? Где последовательность? Или тут все намного проще и понятнее: все устраивает до тех пор, пока против себя все не повернулось?
Люди же не слепые. Раз автор так много знает, ну так взял бы, сейчас пошел бы и понаписал бы кучу заявлений по всем инстанциям. А не статьи писал о "незаслуженно" обиженном друге

Atbildēt

Vispār

11.05.2020. 16:08

Vispār Strīķim nav īsti taisnība- ir vēl kāds valsts darbonis, tikpat balsts un pūkains kā Sparāns, kuru gribēja iesēdināt- Vašķevičs!!! To, kura spridzināšanass brīdī Sparāns gāja tur netīšām garām. Vašķevičs arī teica, ka viņš cīnījās pret kontrabasu un tāpēc viņu tagad vajā un grib iesēdināt. Ja Vašķevičs nebūtu aizbēdzis, tagad sēdētu. Tā ka- tādu taisnības cīnītāju, kas it kā neko ļaunu nedara, cīnās ar korupciju un kontrabandu- mums ir daudz, visi balti kā eņģelīši, visi miljonāri, bet kontrabandas cigaretes Centrāltirgū tirgo joprojām.

Atbildēt

Tautas Balss

11.05.2020. 15:32

Lai tādi kā Sparāna, juraš tālāk nevairojās kā koronovirus un negrauj mūsu valsts drošību. Ir iemesls un pierādījumi, ka Sparāns varēja nodot caur Krievijas pilsoņi Osipjanu Romānu un noziedzīgām autoritātēm slēpanu valsts informāciju. Juraš ar savu sievu Allu organizēja apsardzes firmu, kurā tiek nopludināts ļoti daudz informācijas par valsts ieatādēm un noslēpumiem. Sparāns-juraš-Alla-Berziņš-Osipjans organizēts noziedzīgais grupējums, kurš ar nodomu tika organizēts, lai izdarītu spiedienu, izmantotu valsts pilnvaras un kriminālo sakarus. Īpaši bīstami šajā visā ir tas, ka organizētāji ir bijušie KNAB un SAB darbinieki. Viņiem pilnībā ir pieēja pie jebkuras informācijas un valsts noslēpumiem, lai varētu realizēt savus noziedzīgos plānus. VDD vadībai steidzamības kārtā būtu jaanulē uzturēšanās atļauja Osipjanam un deportēt kā bandas locekli. Pret Sparānu, jurašu būtu jāuzsāk krimināllietā par drošības apdraudējumu valstij un tās iedzīvotājiem.Bordāna kungam vajadzētu demisionēt un atbildēt par jurašu kā par JKP partijas dibinātāju, kurš maigi izsakoties ir iespļāvis sejā saviem vēlētājiem un nodarbojies ar sava labuma pavairošanu noziedzīgā ceļā.

Atbildēt

Prieks

11.05.2020. 14:41

Priecājos par to kā Sparāna-Juraša-Strīķu grupējums tiek nospiests zemē.

Atbildēt

Janka

11.05.2020. 13:37

Kāpēc tāda histērija, ja Sparāns ir tīrs????? Iespējams pašam dirsa deg, tāpēc draugs jāglābj visiem līdzekļiem. Un kā viņš nolika tiesībsargājošās iestādes, kurās pats ir dienējis????? Vajadzētu lemt par izdienas pensijas atņemšanu, jo viņš nav godprātīgi pildījis savus dienesta pienākumus, ziņojis par viņam zināmiem pārkāpumiem VVD. Te prokuratūrai vajadzētu ierosināt krimināllietu, lai visas lietas saliktu pa plauktiņiem.....

Atbildēt

Kārlis

11.05.2020. 12:50

Eh, cik mums daļa no sabiedrības ir aprobežota savos spriedelējumos! Viens jampampiņš uzraksta rakstu un daudzi tam notic un ceļ safabricētā raksta autoru bezmaz vai saulītē! Nožēlojams tas Lapsa kūmiņš jau no 90-tiem, kā te viens otrs jau izteicās! Tagad rauj cik vēl var saraut ar saviem skribelējumuem pēc pasūtījuma! Kad mazā hūte beigs savu varas gājienu no 80-to gadu beigām, tad nebūs vairs””godīgi“”nopelnīto līdzekļu, nāksies sūkāt ledu! Ko var ņemties!

Atbildēt

Pupa

11.05.2020. 12:44

Bravo ! Tik spožs iznāciens no skapja, spilgti aprakstot KNAB darba metodes Jutas un Juraša laikā.
Tagad Mežvietam, kuru šis izbijušais darbonis nolej ar mēsliem, ir goda lieta paraut līdz arī Maiguru.

Atbildēt

Bruceklis Maukurs

11.05.2020. 12:10

Vai kàds pazist to Maiguru Strïki?

Atbildēt

nenosmieties par rakstu un viedokļiem! :)

11.05.2020. 11:30

Kad drošības diensts ir kalpojis tautai? Kurā valstī? Nekad! Drošības dienesti vienmēr ir kalpojuši un kalpo skaitliski nenozīmīgam nācijas mazākumam - "elitei", plutokrātijai. Un tikai! ... Ja kāds kaut ko grib saprast, tad iepriekšteiktais, lai ir par pamatu jebkuram secinājumam.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

11.05.2020. 11:18

TV3 un jo sevišķi raidījumi "Nekā personīga" un "Melu teorija" ir "Latvijas Attīstībai" kabatas rupori (man gan nav īsti skaidrs, cik un kā par savu partneru šeptēm ir informēti vairākumā esošie apvienības biedri no "kustība PAR", bet Pavļuts par visu detaļās noteikti ir informēts). Gan jau Jaunups ar Lembergu savu ir sarunājuši, lai viens otru neaiztiek, jo atrasts ir kopīgs ienaidnieks JKP izskatā, kas neļauj tik atklāti un bezkaunīgi šeptēt, kā to bija pieraduši darīt. Interesanti, ka tieši Pūces sieva caur Sabiedrības integrācijas fondu dala valsts naudu "neatkarīgajiem" medijiem "mediju vides stiprināšanai" un "valsts pasūtījuma" izpildei, ko dāsni saņem arī TV3 un TV24. Vai sakritība? :)

Atbildēt

Ventspils

11.05.2020. 10:43

Par Lemberga ietekmi uz iesniegumiem - viss pareizi. Var just, ka tiešām gandrīz visās struktūrās mazam pundurim ir savi cilvēki. Cilvēki visu zin, redz un gaida, kad tas beigsies?!

Atbildēt

W

11.05.2020. 10:35

Lato Lapsam valstī viss ir slikti jau no deviņdesmitajiem. Tad kad ir iespēja pārmaiņām un tādas notiek, tad atkal ir slikti, un iepriekš, tomēr, bijis labāk. Laikam izdevīgāk pieslieties vecajai varai. Pietiek lasīt pietiek.

Atbildēt

Miks £££ sparanam

11.05.2020. 10:15

»


Inga vadze un Eduards Savins tavi uzticigie Mazgataji un Izkrapto Legalizetaji caur Igauniju Slovakiju Spaniju.
vismaz 4 Kriminallietas izbeigtas ar vina un Prokuraturas gadibu. Visi Liels noziedzigs grupejums.
Maizitis vel atskaitas asv vestnieciba???%%%%$$$$$

Atbildēt

žurnālists

11.05.2020. 10:07

Varbūt Maigurs meklē darbu kā krimināllietu komentētājs? Ja atceramies, viņam bija arī "skaidrs un neaizmiglots" redzējums par Juraša lietu -

https://m.pietiek.com/raksti/apsudzot_jurasu,_prokurors_urbans_buve_kalnmeiera_iedvestu_murgu_teoriju,_un_tas_viss_atgadina_psihiskas_kaites_aprakstu

Atbildēt

Janis

11.05.2020. 10:05

»

Potapova

Sparānam, par viņa noziegumiem, ir jāatņem izdienas pensija. Lai tērē, iepriekš noslēpto


Viktoram Montikam un Kuzim ari butu jaatnem. Ja kads apmaksa savu jubileju Tad vinozimigi to Atceras Kuzis_vienots korupcija.
Restorana ar savu alkoholu neatceros kur atbalsta Gulami tikai kuzim. Summu vismaz kadu atceras. Sozinovs nakamais Cigaresu un Alkohol jumts????

Atbildēt

anonīms

11.05.2020. 09:26

VDD ir cītīgi mācījies no KNAB un pārņēmis tā darba metodes. Vēstulē pieminēts Rimšvičs. Kad Rimšēviču aizturēja un vazāja presē apmaksāti, pa atmazgātu naudu pie rokas noķertu banķieru nopirkti žurnālisti, tad tādi kā šis klusēja. Kad Rimšēviču apsūdzēja, ka viņš ASV esot nodevis informāciju par bagātāko Latvijas cilvēku izdarītu naudas atmazgāšanu un šie cilvēki lēja nopirktiem žurnālistiem krokodīla asaras, kā viņus esot apbižojis korumpētais Rimšēvičs, tad viss bija OK. Nevienam no šī cilvēka draugiem tas jocīgi nelikās. Paši pēc tās pašas shēmas brauca uz ASV žēloties par Lembregu. Tagad šim cilvēkam atvērušās acis par to, kas var un kas patiesībā notiek Latvijā. Ak vai, kāds uzspēlēts bērna naivums!

Atbildēt

Potapova

11.05.2020. 09:06

Sparānam, par viņa noziegumiem, ir jāatņem izdienas pensija. Lai tērē, iepriekš noslēpto.

Atbildēt

FB

11.05.2020. 06:13

FB pārpludinājuši Sparāna bandas dalībnieki (Jurašs, Strīķis, Bordāns u.c.) ar histēriskiem rakstiem jumtotāja aizstāvībai. Vainīgi visi - Lembergs, drošības dienesti, žurnālisti u.c., tikai apkopējas dēliņš ir svēts kā Dieva jērs.

Atbildēt

LU marksisma ļeņinisma universitātes ideologi

11.05.2020. 05:55

Nevis runā par faktiem, bet apvaino viens otru. Lembergs saka- Sparāns slikts, Sparāna kompanjoni - Lembergs slikts. Kā marksisma ļeņinismā teikts, galvenie nav fakti un cilvēktiesības, bet vadošās partijas pārliecība šķiru cīņā. Kompartijas, ZZS vai JKP vadošā loma, kāda starpība. Visi vienas universitātes beidzēji.

Atbildēt

!!!!!

10.05.2020. 23:51

Protams šodien jūsu bandai nav citu iespēju kā izdomāt, ka Sparāns ir viss godīgākais no bandītiem. Kurš gan būtu apšaubījis viņa godīgumu ja nebūtu zināmi viņa ciniski pastrādātie noziegumi, kas bija pilnībā pretrunā viņa toreizējam dienesta stāvoklim. Viņš radīja bīstamību valstij un tās iedzīvotājiem, piesedzoties ar SAB pilnvarām organizēja algotu slepkavu iebraukšanu, piesedza kontrabandu, kārtoja uzturēšanās atļaujas. Caur saviem korumpētiem ierēdņiem Finanšu policijā un muitā piesedza naftas produktu un tabakas izstrādājumu akcīzes nodokļa nemaksāšanu.Sparāns bija sajuties tik varens un nesodāms, ka organizēja Vaškeviča spridzināšanu un pēc neveiksmīgā atentāta pēkšņi pēc piecām minūtēm netīšām atradās tajā pašā vietā. Beskaunīgā un ciniskā attieksme pret tiesībsargājošām iestādēm, pa visu valsti ciniski meloja, ka esot netīšām tur atradies pie Vaškeviča mašīnas. Tādi nelikumīgi izgājieni no šī padomju miliča vairāku gadu garumā. Cerams, ka VDD izpildīs savu pienākumu pret valsti un iedzīvotājiem un lauzīs tradīcija pievērt acis kā to darīja citas struktūras un neapturēja noziedzīgās darbības, ko veica Sparāns un viņa līdzdalībnieki. Maigurs Annas Patāpovas (Strīķes) vīrs šodien grib pateikties tautas nodevējam par to, ka Sparāns iekārtoja viņa sievu SAB kur turpmāk izveidoja likumpārkāpēju bandu.

Atbildēt

Pilsonis

10.05.2020. 23:14

»

Taisnība 100%

Paldies Maiguram par taisnību, jo, realitatē tā arī notiek! Jaut'ajums uzraugošām pirmstiesas izmeklēsanas iestāžu instancēm:"Nu tad uz vienas personas liecībā, Jūsuprāt, arī jebkuru personu droši var aizturēt un mērķtiecīgi sabojāt viņam reputāciju?, sanāk ka JĀ:) Vai tad tas nav absurds? Vai tik tiešām...


Par Sparāna ķezu ar viena ziņotāja iesniegumu par noziegumu kauna traips tādam Maiguram tagad sūdzēties par politisko pasūtījumu. Bet varbūt suns zina ko ēdis? Lembergs nu jau 15 gadus no SAB, KNAB un prokuratūras puses tiek vazāts pa izmeklēšanām un tiesām uz viena civēka liecības pamata, par to, ka it kā esot miljonāram Aināram Gulbim izspiedis vienas firmas akcijas.

Atbildēt

s

10.05.2020. 21:59

»

Zinfandels

Te gan operatīvajam dižgaram prasītos atgādināt, ka procesa virzītājs nevar īstenot procesuālas darbības pēc paša iegribām. Visiem kriminālprocesā veiktajiem pasākumiem apakšā ir izmeklēšanas tiesnieša paraksts – ši persona ir iepazīstināta ar lietas materiāliem un atzīst izmeklētāja darbības par samerīgām...


Nebūt ne visiem kriminālprocesā veiktiem pasākumiem vajadzīgs izmeklēšanas tiesneša lēmums. Aizturēšanu veic bez tā. Apcietināšanai gan tādu vajag, un tiesnenesi jāuzrāda kaut kāds pamatojums, kāpēc lūdz apcietināt.

Atbildēt

Pentaklizma

10.05.2020. 21:55

»

Marsa parks

un vēl katram


Iztiks. Tikmēr lai nomierina nervus paplikšķinot burbuļplēvi, iekopj citrusiņu uz palodzes un masāžai bumbiņas striķītī.

Atbildēt

Krokadīla asaras

10.05.2020. 21:47

Sēdinātāji saprot kad paši tiek sēdināti. ENAP un prokuratūrā ir daudz neliešu un korumpantu.

Atbildēt

Tāds sakars

10.05.2020. 21:43

»

nevajag muldēt

To visu knābis ar nelaiķi Annu un Jurašu piesedza, kāds yur sakars ar VDD


ka tas viss notiek valstī, kurā viņi ir galvenais drošības dienests, kurš to visu pieļauj un nenovērš.

Žurnālisti, un pat Lapsa ir atklājuši vairāk noziegumus, kā VDD un SAB ar visiem saviem resursiem un miljonu budžetiem.

Atbildēt

Astoņkāji zupā apēst

10.05.2020. 21:42

Maigur Strīķi, kad beigsies karantīna, lūdzu vācies prom no Latvijas.

Atbildēt

;Girģenam jāatkāpjas!

10.05.2020. 21:37

Ģirģens nepilda valdības un Saeimas likumus un noteikumus, tātad viņš ir kriminālnoziedznieks, kas jātiesā, nevis ministrs, turklāt iekšlietu. Tas ir absurds, ka Iekšlietu ministrs ir noziedznieks, turklāt tas nav jāpierāda, tas ir acīmredzams. 9.maija pasākumā viņa vadītie policisti nerīkopās atbilstoši likuma prasībām par par pulcēšanos, kā arī nereaģēja uz PSRS simbolikas, Georga lentīšu un PSRS karavīru formas tērpu nēsāšanu. Ģirģens acīmredzot ir Kremļa civēks un viņam jāatņem pielaide Latvijas valsts noslēpumiem.

Atbildēt

Viesturs

10.05.2020. 21:18

Jau tas vien, ka Strīķis atsaucas uz Lembergu, neapstrīdami nozīmē tikai to, ka viņš melo.
Lembergs visur vainīgs, kā nacistiem žīdi :))

Atbildēt

Taisnība 100%

10.05.2020. 21:09

Paldies Maiguram par taisnību, jo, realitatē tā arī notiek! Jaut'ajums uzraugošām pirmstiesas izmeklēsanas iestāžu instancēm:"Nu tad uz vienas personas liecībā, Jūsuprāt, arī jebkuru personu droši var aizturēt un mērķtiecīgi sabojāt viņam reputāciju?, sanāk ka JĀ:) Vai tad tas nav absurds? Vai tik tiešām viena cilvēka liecības, dod pilnīgā apjoma savākto pieradījumu kopums tālākās personas aizturēšanai? Tad seko jautājums, precizāk piemērs: Slavenais VP RRP Kriminālpolicijas priekšnieks ASozinova kungs! Cik bija izklāstītās informācijas par šo subjektu?, cik taisnīgs viņš ir, cik likumiskās darbības šīs kungs ir veicis?, smieklīgi:)Jautājums:"Kāpēc, joprojām, viņš ieņem savu amatu? Tad, tā arī sanāk, tiek uzsākti tikai tādi kriminālprocessi, kuri ir izdevīgi, priekš ne tik "izdevīgiem cilvēkiem", kurus ir nepieciešams novākt no ceļa! Tāda ir reālitāte.Un tas, ka pat cietumos, tiek prasītas liecības no notiesātām personām, nav nekāds brīnums! Cietumu drošības daļas ir lietas kursā par šiem visiem processiem, cerams, ka tās neklusēs, kā neklusē paši notiesātie:)Maigurs, paldies par drosmi! Tādi ka Jūs, ir daudz, mēs esam blakus!

Atbildēt

Sēdēs visi !

10.05.2020. 21:06

Astoņkājis izgaismo savus taustekļus...

Atbildēt

Pēteris

10.05.2020. 18:57

Ja šis spirāns maigurprāt ir godīgs un jāatbrīvo, tad kaut kas nav kārtībā ar stīķveidīdo domāšanas spējām! Cik ir jāizdzer, lai sadzejotu šādus murgus? Spirānu jau sen vajadzēja optimizēt. Un tad redzētu, kāda ķēdīte izveidota. Ja tikai neiedzeltu bite...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...