Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

GRUauds

23.05.2020. 23:35

Stri;kism striki

Atbildēt

Markus

16.05.2020. 07:03

Vai tiks nav tā, ka Strīķa kungs kopā ar Muksimovu nav tie divi tipāži, kas uztur saiti aktualais.info? Kā mēs tagad zinām Strīķis labi raksti, bet Muksimovam labas zināšanas soctīklu pārvaldībā? Kādi viedokļi?

Atbildēt

formula

15.05.2020. 10:34

»

A

Nesaprotu, kā Strīķis kā bijušais nopietna specdienesta darbinieks ar visām augstākā līmeņa pielaidēm var atļauties šādus komentārus sniegt publiski...


Acīmredzot, ka ētika un likumība šai personai jau sen ir pie kājas,kad iekūlās tai astoņkāja šļurā un nu ir jāatstrādā ne tikai piķis ,bet arī spiež bailes,ka pašu nesašņorē....

Atbildēt

Patriot

14.05.2020. 09:03

This article could be accepted .. If it weren’t one but .. Yes, what’s but .. This article was written by a person who worked for many years in this very terrible system ...
And why did he endure, was silent? Perhaps article No. 2 will soon follow, where the author will try to otmazatsya, because well, obviously he is not an idiot and realized what his position looks like in the light of the work for many years.
And why didn’t he be embarrassed how they detained the old and very weak eccentric Gaponenko? Whose good fellows in front of everyone twisted, and even laid on the ground? Where is the sequence? Or is everything much simpler and more understandable: everything suits until everything turns against itself?
People are not blind. Since the author knows so much, he’d take it that way, now he would go and write a bunch of statements at all levels. And not articles wrote about the "undeservedly" offended friend

Atbildēt

Pietiec.com redakcijai

12.05.2020. 13:40

»

Хм

Эту статью можно было бы принять..Если бы не одно но..Да еще какое но..Эту статью написал человек, который долгие годы в этой самой такой ужасной системе работал...


Cien. redakcija /redaktor, vai jums ir slimas smadzenes, ka atļaujat viedokļu apmaiņā rakstīt nesaprotamā valodā? Izdzēsiet šos viedokļus, vai arī tauta jūs uzskatīs par nodevējiem.

Atbildēt

A

12.05.2020. 10:35

»

Janka

Kāpēc tāda histērija, ja Sparāns ir tīrs????? Iespējams pašam dirsa deg, tāpēc draugs jāglābj visiem līdzekļiem. Un kā viņš nolika tiesībsargājošās iestādes, kurās pats ir dienējis????? Vajadzētu lemt par izdienas pensijas atņemšanu, jo viņš nav godprātīgi pildījis savus dienesta pienākumus, ziņojis...


Nesaprotu, kā Strīķis kā bijušais nopietna specdienesta darbinieks ar visām augstākā līmeņa pielaidēm var atļauties šādus komentārus sniegt publiski!
Man arī bija pielaide, bet es ar to neplātos un vajadzības gadījumā zinu, ka ir institūcijas, kuras risina problēmas.
Ētiski un likumīgi būtu Strīķim jāpaklusē, citādi var likties, ka ir problēmas par noslēpumu saglabāšanu.

Atbildēt

ko aizstāv višadi strīķi

11.05.2020. 22:32

Bijušais SAB darbinieks Aigars Sparāns tika aizturēts brīdī, kad ieradās uz tikšanos ar cilvēku, kas ir kontaktpersona ar savulaik ietekmīgo kriminālo autoritāti ”Sļivu”.

Atbildēt

vai tik tas nav tas sparāns

11.05.2020. 22:30

Vai tik tas nav tas sparņs, kas piedzēries jūrmalā terorizēja kādu personu, dižodamies ar savu SAB amatu un neaizskaramību ?

Atbildēt

mēs dzīvojam demokrātiskā valstī

11.05.2020. 17:28

NORMUNDS MEŽVIETS, Valsts drošības dienesta priekšnieks - Mēs esam pārliecināti par savu pierādījumu stiprumu. Jebkurā gadījumā mēs dzīvojam demokrātiskā valstī un regulējums, kas nosaka valsts noslēpuma aizsardzības kārtību arī paredz īpašu pārsūdzības kārtību. Jebkura persona, kura uzskata, ka viņas tiesības ir aizskartas, var vērsties noteiktajā kārtībā tiesā. Un tiesa pieņem objektīvu lēmumu.

Atbildēt

Cilvēks

11.05.2020. 17:23

Nebiens no viņiem nekad nepiedalīsies godīgā atklātā cīņā!
Ir jāpazīst šie Latvijas “ specdienestu profesionāļi”!
Kompleksaini, bailīgi pašlabuma meklētāji!

Atbildēt

Cilvēks

11.05.2020. 17:20

Bet , kopumā- mēsli!!!
Neviens nekad Viņus neatcerēsies!
Tautas atmiņai zudīs jau mirkli pēc bērēm!!!
Štāba intriganti un mīzēji!

Atbildēt

vcx

11.05.2020. 16:55

Izrādās ka Sparāns arī Maiguru maigi paņēmis priekšā...

Atbildēt

Хм

11.05.2020. 16:49

Эту статью можно было бы принять..Если бы не одно но..Да еще какое но..Эту статью написал человек, который долгие годы в этой самой такой ужасной системе работал...
И почему же терпел, молчал? Возможно, скоро последует статья нр 2, где автор попытается отмазаться, так как ну явно он же не идиот и понял, как выглядит его положение в свете работы многие годы.
И почему его не смутило, как задерживали старого и весьма слабого чудака Гапоненко? Которого добры молодцы на виду у всех скрутили, да еще на землю положили? Где последовательность? Или тут все намного проще и понятнее: все устраивает до тех пор, пока против себя все не повернулось?
Люди же не слепые. Раз автор так много знает, ну так взял бы, сейчас пошел бы и понаписал бы кучу заявлений по всем инстанциям. А не статьи писал о "незаслуженно" обиженном друге

Atbildēt

Vispār

11.05.2020. 16:08

Vispār Strīķim nav īsti taisnība- ir vēl kāds valsts darbonis, tikpat balsts un pūkains kā Sparāns, kuru gribēja iesēdināt- Vašķevičs!!! To, kura spridzināšanass brīdī Sparāns gāja tur netīšām garām. Vašķevičs arī teica, ka viņš cīnījās pret kontrabasu un tāpēc viņu tagad vajā un grib iesēdināt. Ja Vašķevičs nebūtu aizbēdzis, tagad sēdētu. Tā ka- tādu taisnības cīnītāju, kas it kā neko ļaunu nedara, cīnās ar korupciju un kontrabandu- mums ir daudz, visi balti kā eņģelīši, visi miljonāri, bet kontrabandas cigaretes Centrāltirgū tirgo joprojām.

Atbildēt

Tautas Balss

11.05.2020. 15:32

Lai tādi kā Sparāna, juraš tālāk nevairojās kā koronovirus un negrauj mūsu valsts drošību. Ir iemesls un pierādījumi, ka Sparāns varēja nodot caur Krievijas pilsoņi Osipjanu Romānu un noziedzīgām autoritātēm slēpanu valsts informāciju. Juraš ar savu sievu Allu organizēja apsardzes firmu, kurā tiek nopludināts ļoti daudz informācijas par valsts ieatādēm un noslēpumiem. Sparāns-juraš-Alla-Berziņš-Osipjans organizēts noziedzīgais grupējums, kurš ar nodomu tika organizēts, lai izdarītu spiedienu, izmantotu valsts pilnvaras un kriminālo sakarus. Īpaši bīstami šajā visā ir tas, ka organizētāji ir bijušie KNAB un SAB darbinieki. Viņiem pilnībā ir pieēja pie jebkuras informācijas un valsts noslēpumiem, lai varētu realizēt savus noziedzīgos plānus. VDD vadībai steidzamības kārtā būtu jaanulē uzturēšanās atļauja Osipjanam un deportēt kā bandas locekli. Pret Sparānu, jurašu būtu jāuzsāk krimināllietā par drošības apdraudējumu valstij un tās iedzīvotājiem.Bordāna kungam vajadzētu demisionēt un atbildēt par jurašu kā par JKP partijas dibinātāju, kurš maigi izsakoties ir iespļāvis sejā saviem vēlētājiem un nodarbojies ar sava labuma pavairošanu noziedzīgā ceļā.

Atbildēt

Prieks

11.05.2020. 14:41

Priecājos par to kā Sparāna-Juraša-Strīķu grupējums tiek nospiests zemē.

Atbildēt

Janka

11.05.2020. 13:37

Kāpēc tāda histērija, ja Sparāns ir tīrs????? Iespējams pašam dirsa deg, tāpēc draugs jāglābj visiem līdzekļiem. Un kā viņš nolika tiesībsargājošās iestādes, kurās pats ir dienējis????? Vajadzētu lemt par izdienas pensijas atņemšanu, jo viņš nav godprātīgi pildījis savus dienesta pienākumus, ziņojis par viņam zināmiem pārkāpumiem VVD. Te prokuratūrai vajadzētu ierosināt krimināllietu, lai visas lietas saliktu pa plauktiņiem.....

Atbildēt

Kārlis

11.05.2020. 12:50

Eh, cik mums daļa no sabiedrības ir aprobežota savos spriedelējumos! Viens jampampiņš uzraksta rakstu un daudzi tam notic un ceļ safabricētā raksta autoru bezmaz vai saulītē! Nožēlojams tas Lapsa kūmiņš jau no 90-tiem, kā te viens otrs jau izteicās! Tagad rauj cik vēl var saraut ar saviem skribelējumuem pēc pasūtījuma! Kad mazā hūte beigs savu varas gājienu no 80-to gadu beigām, tad nebūs vairs””godīgi“”nopelnīto līdzekļu, nāksies sūkāt ledu! Ko var ņemties!

Atbildēt

Pupa

11.05.2020. 12:44

Bravo ! Tik spožs iznāciens no skapja, spilgti aprakstot KNAB darba metodes Jutas un Juraša laikā.
Tagad Mežvietam, kuru šis izbijušais darbonis nolej ar mēsliem, ir goda lieta paraut līdz arī Maiguru.

Atbildēt

Bruceklis Maukurs

11.05.2020. 12:10

Vai kàds pazist to Maiguru Strïki?

Atbildēt

nenosmieties par rakstu un viedokļiem! :)

11.05.2020. 11:30

Kad drošības diensts ir kalpojis tautai? Kurā valstī? Nekad! Drošības dienesti vienmēr ir kalpojuši un kalpo skaitliski nenozīmīgam nācijas mazākumam - "elitei", plutokrātijai. Un tikai! ... Ja kāds kaut ko grib saprast, tad iepriekšteiktais, lai ir par pamatu jebkuram secinājumam.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

11.05.2020. 11:18

TV3 un jo sevišķi raidījumi "Nekā personīga" un "Melu teorija" ir "Latvijas Attīstībai" kabatas rupori (man gan nav īsti skaidrs, cik un kā par savu partneru šeptēm ir informēti vairākumā esošie apvienības biedri no "kustība PAR", bet Pavļuts par visu detaļās noteikti ir informēts). Gan jau Jaunups ar Lembergu savu ir sarunājuši, lai viens otru neaiztiek, jo atrasts ir kopīgs ienaidnieks JKP izskatā, kas neļauj tik atklāti un bezkaunīgi šeptēt, kā to bija pieraduši darīt. Interesanti, ka tieši Pūces sieva caur Sabiedrības integrācijas fondu dala valsts naudu "neatkarīgajiem" medijiem "mediju vides stiprināšanai" un "valsts pasūtījuma" izpildei, ko dāsni saņem arī TV3 un TV24. Vai sakritība? :)

Atbildēt

Ventspils

11.05.2020. 10:43

Par Lemberga ietekmi uz iesniegumiem - viss pareizi. Var just, ka tiešām gandrīz visās struktūrās mazam pundurim ir savi cilvēki. Cilvēki visu zin, redz un gaida, kad tas beigsies?!

Atbildēt

W

11.05.2020. 10:35

Lato Lapsam valstī viss ir slikti jau no deviņdesmitajiem. Tad kad ir iespēja pārmaiņām un tādas notiek, tad atkal ir slikti, un iepriekš, tomēr, bijis labāk. Laikam izdevīgāk pieslieties vecajai varai. Pietiek lasīt pietiek.

Atbildēt

Miks £££ sparanam

11.05.2020. 10:15

»


Inga vadze un Eduards Savins tavi uzticigie Mazgataji un Izkrapto Legalizetaji caur Igauniju Slovakiju Spaniju.
vismaz 4 Kriminallietas izbeigtas ar vina un Prokuraturas gadibu. Visi Liels noziedzigs grupejums.
Maizitis vel atskaitas asv vestnieciba???%%%%$$$$$

Atbildēt

žurnālists

11.05.2020. 10:07

Varbūt Maigurs meklē darbu kā krimināllietu komentētājs? Ja atceramies, viņam bija arī "skaidrs un neaizmiglots" redzējums par Juraša lietu -

https://m.pietiek.com/raksti/apsudzot_jurasu,_prokurors_urbans_buve_kalnmeiera_iedvestu_murgu_teoriju,_un_tas_viss_atgadina_psihiskas_kaites_aprakstu

Atbildēt

Janis

11.05.2020. 10:05

»

Potapova

Sparānam, par viņa noziegumiem, ir jāatņem izdienas pensija. Lai tērē, iepriekš noslēpto


Viktoram Montikam un Kuzim ari butu jaatnem. Ja kads apmaksa savu jubileju Tad vinozimigi to Atceras Kuzis_vienots korupcija.
Restorana ar savu alkoholu neatceros kur atbalsta Gulami tikai kuzim. Summu vismaz kadu atceras. Sozinovs nakamais Cigaresu un Alkohol jumts????

Atbildēt

anonīms

11.05.2020. 09:26

VDD ir cītīgi mācījies no KNAB un pārņēmis tā darba metodes. Vēstulē pieminēts Rimšvičs. Kad Rimšēviču aizturēja un vazāja presē apmaksāti, pa atmazgātu naudu pie rokas noķertu banķieru nopirkti žurnālisti, tad tādi kā šis klusēja. Kad Rimšēviču apsūdzēja, ka viņš ASV esot nodevis informāciju par bagātāko Latvijas cilvēku izdarītu naudas atmazgāšanu un šie cilvēki lēja nopirktiem žurnālistiem krokodīla asaras, kā viņus esot apbižojis korumpētais Rimšēvičs, tad viss bija OK. Nevienam no šī cilvēka draugiem tas jocīgi nelikās. Paši pēc tās pašas shēmas brauca uz ASV žēloties par Lembregu. Tagad šim cilvēkam atvērušās acis par to, kas var un kas patiesībā notiek Latvijā. Ak vai, kāds uzspēlēts bērna naivums!

Atbildēt

Potapova

11.05.2020. 09:06

Sparānam, par viņa noziegumiem, ir jāatņem izdienas pensija. Lai tērē, iepriekš noslēpto.

Atbildēt

FB

11.05.2020. 06:13

FB pārpludinājuši Sparāna bandas dalībnieki (Jurašs, Strīķis, Bordāns u.c.) ar histēriskiem rakstiem jumtotāja aizstāvībai. Vainīgi visi - Lembergs, drošības dienesti, žurnālisti u.c., tikai apkopējas dēliņš ir svēts kā Dieva jērs.

Atbildēt

LU marksisma ļeņinisma universitātes ideologi

11.05.2020. 05:55

Nevis runā par faktiem, bet apvaino viens otru. Lembergs saka- Sparāns slikts, Sparāna kompanjoni - Lembergs slikts. Kā marksisma ļeņinismā teikts, galvenie nav fakti un cilvēktiesības, bet vadošās partijas pārliecība šķiru cīņā. Kompartijas, ZZS vai JKP vadošā loma, kāda starpība. Visi vienas universitātes beidzēji.

Atbildēt

!!!!!

10.05.2020. 23:51

Protams šodien jūsu bandai nav citu iespēju kā izdomāt, ka Sparāns ir viss godīgākais no bandītiem. Kurš gan būtu apšaubījis viņa godīgumu ja nebūtu zināmi viņa ciniski pastrādātie noziegumi, kas bija pilnībā pretrunā viņa toreizējam dienesta stāvoklim. Viņš radīja bīstamību valstij un tās iedzīvotājiem, piesedzoties ar SAB pilnvarām organizēja algotu slepkavu iebraukšanu, piesedza kontrabandu, kārtoja uzturēšanās atļaujas. Caur saviem korumpētiem ierēdņiem Finanšu policijā un muitā piesedza naftas produktu un tabakas izstrādājumu akcīzes nodokļa nemaksāšanu.Sparāns bija sajuties tik varens un nesodāms, ka organizēja Vaškeviča spridzināšanu un pēc neveiksmīgā atentāta pēkšņi pēc piecām minūtēm netīšām atradās tajā pašā vietā. Beskaunīgā un ciniskā attieksme pret tiesībsargājošām iestādēm, pa visu valsti ciniski meloja, ka esot netīšām tur atradies pie Vaškeviča mašīnas. Tādi nelikumīgi izgājieni no šī padomju miliča vairāku gadu garumā. Cerams, ka VDD izpildīs savu pienākumu pret valsti un iedzīvotājiem un lauzīs tradīcija pievērt acis kā to darīja citas struktūras un neapturēja noziedzīgās darbības, ko veica Sparāns un viņa līdzdalībnieki. Maigurs Annas Patāpovas (Strīķes) vīrs šodien grib pateikties tautas nodevējam par to, ka Sparāns iekārtoja viņa sievu SAB kur turpmāk izveidoja likumpārkāpēju bandu.

Atbildēt

Pilsonis

10.05.2020. 23:14

»

Taisnība 100%

Paldies Maiguram par taisnību, jo, realitatē tā arī notiek! Jaut'ajums uzraugošām pirmstiesas izmeklēsanas iestāžu instancēm:"Nu tad uz vienas personas liecībā, Jūsuprāt, arī jebkuru personu droši var aizturēt un mērķtiecīgi sabojāt viņam reputāciju?, sanāk ka JĀ:) Vai tad tas nav absurds? Vai tik tiešām...


Par Sparāna ķezu ar viena ziņotāja iesniegumu par noziegumu kauna traips tādam Maiguram tagad sūdzēties par politisko pasūtījumu. Bet varbūt suns zina ko ēdis? Lembergs nu jau 15 gadus no SAB, KNAB un prokuratūras puses tiek vazāts pa izmeklēšanām un tiesām uz viena civēka liecības pamata, par to, ka it kā esot miljonāram Aināram Gulbim izspiedis vienas firmas akcijas.

Atbildēt

s

10.05.2020. 21:59

»

Zinfandels

Te gan operatīvajam dižgaram prasītos atgādināt, ka procesa virzītājs nevar īstenot procesuālas darbības pēc paša iegribām. Visiem kriminālprocesā veiktajiem pasākumiem apakšā ir izmeklēšanas tiesnieša paraksts – ši persona ir iepazīstināta ar lietas materiāliem un atzīst izmeklētāja darbības par samerīgām...


Nebūt ne visiem kriminālprocesā veiktiem pasākumiem vajadzīgs izmeklēšanas tiesneša lēmums. Aizturēšanu veic bez tā. Apcietināšanai gan tādu vajag, un tiesnenesi jāuzrāda kaut kāds pamatojums, kāpēc lūdz apcietināt.

Atbildēt

Pentaklizma

10.05.2020. 21:55

»

Marsa parks

un vēl katram


Iztiks. Tikmēr lai nomierina nervus paplikšķinot burbuļplēvi, iekopj citrusiņu uz palodzes un masāžai bumbiņas striķītī.

Atbildēt

Krokadīla asaras

10.05.2020. 21:47

Sēdinātāji saprot kad paši tiek sēdināti. ENAP un prokuratūrā ir daudz neliešu un korumpantu.

Atbildēt

Tāds sakars

10.05.2020. 21:43

»

nevajag muldēt

To visu knābis ar nelaiķi Annu un Jurašu piesedza, kāds yur sakars ar VDD


ka tas viss notiek valstī, kurā viņi ir galvenais drošības dienests, kurš to visu pieļauj un nenovērš.

Žurnālisti, un pat Lapsa ir atklājuši vairāk noziegumus, kā VDD un SAB ar visiem saviem resursiem un miljonu budžetiem.

Atbildēt

Astoņkāji zupā apēst

10.05.2020. 21:42

Maigur Strīķi, kad beigsies karantīna, lūdzu vācies prom no Latvijas.

Atbildēt

;Girģenam jāatkāpjas!

10.05.2020. 21:37

Ģirģens nepilda valdības un Saeimas likumus un noteikumus, tātad viņš ir kriminālnoziedznieks, kas jātiesā, nevis ministrs, turklāt iekšlietu. Tas ir absurds, ka Iekšlietu ministrs ir noziedznieks, turklāt tas nav jāpierāda, tas ir acīmredzams. 9.maija pasākumā viņa vadītie policisti nerīkopās atbilstoši likuma prasībām par par pulcēšanos, kā arī nereaģēja uz PSRS simbolikas, Georga lentīšu un PSRS karavīru formas tērpu nēsāšanu. Ģirģens acīmredzot ir Kremļa civēks un viņam jāatņem pielaide Latvijas valsts noslēpumiem.

Atbildēt

Viesturs

10.05.2020. 21:18

Jau tas vien, ka Strīķis atsaucas uz Lembergu, neapstrīdami nozīmē tikai to, ka viņš melo.
Lembergs visur vainīgs, kā nacistiem žīdi :))

Atbildēt

Taisnība 100%

10.05.2020. 21:09

Paldies Maiguram par taisnību, jo, realitatē tā arī notiek! Jaut'ajums uzraugošām pirmstiesas izmeklēsanas iestāžu instancēm:"Nu tad uz vienas personas liecībā, Jūsuprāt, arī jebkuru personu droši var aizturēt un mērķtiecīgi sabojāt viņam reputāciju?, sanāk ka JĀ:) Vai tad tas nav absurds? Vai tik tiešām viena cilvēka liecības, dod pilnīgā apjoma savākto pieradījumu kopums tālākās personas aizturēšanai? Tad seko jautājums, precizāk piemērs: Slavenais VP RRP Kriminālpolicijas priekšnieks ASozinova kungs! Cik bija izklāstītās informācijas par šo subjektu?, cik taisnīgs viņš ir, cik likumiskās darbības šīs kungs ir veicis?, smieklīgi:)Jautājums:"Kāpēc, joprojām, viņš ieņem savu amatu? Tad, tā arī sanāk, tiek uzsākti tikai tādi kriminālprocessi, kuri ir izdevīgi, priekš ne tik "izdevīgiem cilvēkiem", kurus ir nepieciešams novākt no ceļa! Tāda ir reālitāte.Un tas, ka pat cietumos, tiek prasītas liecības no notiesātām personām, nav nekāds brīnums! Cietumu drošības daļas ir lietas kursā par šiem visiem processiem, cerams, ka tās neklusēs, kā neklusē paši notiesātie:)Maigurs, paldies par drosmi! Tādi ka Jūs, ir daudz, mēs esam blakus!

Atbildēt

Sēdēs visi !

10.05.2020. 21:06

Astoņkājis izgaismo savus taustekļus...

Atbildēt

Pēteris

10.05.2020. 18:57

Ja šis spirāns maigurprāt ir godīgs un jāatbrīvo, tad kaut kas nav kārtībā ar stīķveidīdo domāšanas spējām! Cik ir jāizdzer, lai sadzejotu šādus murgus? Spirānu jau sen vajadzēja optimizēt. Un tad redzētu, kāda ķēdīte izveidota. Ja tikai neiedzeltu bite...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...