Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lamata

10.05.2020. 18:09

Par sirmiem pensionāriem nemuldi, Maigur ! 45 gadu vecumā katrs no jums var doties izdienas pensijā, ja nostrādājis 20 gadus tiesībsargājošajās iestādēs.

Atbildēt

Ironija

10.05.2020. 17:53

Daudzus gadus atpakal godīgais KNAB uz viena cilveka sniegtām liecībām aizturēja negodīgo Vaškeviču. Nesaprotu kas bijušajiem KNABistiem tagat nepatik un nav saprotams????????

Atbildēt

Edzin

10.05.2020. 17:33

»

Cilvēks

Bet par godprātīgu darbu cietumu saņēmis ir retais...


Pat puķes un puikas nepalīdzēs, Maigur:)

Atbildēt

Piekrītu

10.05.2020. 17:31

»

fakts

Bija 90-tajos gados saskare ar Sparānu profesionālajā jomā- izcils draņķis. Tolaik strādaja "stūra mājā", kriminālpolijā par operu


Un jau tad nodarbojas ar vazvratiem jeb zagto auto atdošanu cietušajiem pret naudu.

Atbildēt

Fāters

10.05.2020. 17:29

»

Cilvēks

Bet par godprātīgu darbu cietumu saņēmis ir retais...


Cilvēks runā skaidru patiesību.
Visi, pat tiesneši, piesedz viens otru. Un tikai tad, kad paši iekļūst sava bezpredela radītajās dzirnavās, sāk bļaut par cilvēktiesībām. Strīķu ģimene ir piemērs korumpētībai. Varbūt atceras, cik likumīgi dzīvokli īpašumā ieguva?

Atbildēt

Laimdota

10.05.2020. 17:24

»

?!

Trāpīji 10,taķš stroķis,ar kuru mušija ludzas galveno muitnieku it kā bija no sabiešiem,tā rakstīja mediji.Vellos


Tad atceries A.Telesovu kuru noslepkavoja 3biroja telpas jo ateicas maksat Policijas jumtam.

Atbildēt

Sparāns ne ar koneatškiras no tiem,

10.05.2020. 17:22

»

Jancis

...bijušo kolēģi Aigaru Sparānu, godīgu un pašaizliedzīgu cilvēku ar izciliem, bet nenovērtētiem nopelniem valsts labā...


kas pret viņu pielietoja elektrošoku un neatšķiras no visa VDD. Visi no gestapo.

Atbildēt

Janis Liepins

10.05.2020. 17:21

»

Jancis

...bijušo kolēģi Aigaru Sparānu, godīgu un pašaizliedzīgu cilvēku ar izciliem, bet nenovērtētiem nopelniem valsts labā...


Sparans
Kuzis kurs Lien vienotibas kule
Sozinovs ar V.montiku cigaresu mafiozo Jumts.

Atbildēt

fakts

10.05.2020. 17:19

Bija 90-tajos gados saskare ar Sparānu profesionālajā jomā- izcils draņķis. Tolaik strādaja "stūra mājā", kriminālpolijā par operu.

Atbildēt

Cilvēks

10.05.2020. 17:15

Bet par godprātīgu darbu cietumu saņēmis ir retais,
Šis ir kolosāls viesraksts!
A. god. Strīķa kungs!
Diemžēl nevaram parunāt klātienē, taču, Jūs, manuprāt pats neapzinaties cik nopietna ir Jūsu publicētā runa.
Tā, faktiski, ir pirmā nopietnā Latvijas jaunās valsts Valsts drošības dienesta pensionētā darbinieka grēksūdze!
Viss ko sakāt ir patiesība! Bet!
Šīs atklāsmes pār Jums nāca tikai tad, kad esat pensionēts un cietis no Jūsu pārstāvētās sistēmas ir Jūsu draugs. Līdzīgi kā slimība ir skaidrāk apjaušama, kad cietis tuvs cilvēks! Sistēma ir slima, bet, kur bijst agrāk!
Mēs parastie cilvēki te bijām visu laiku. Tagad Jūs bez apliecības un politiskā atbalsta redzat ko sistēma var izdarīt.
Varbūt naivi, bet ticu, ka taisnība uzvarēs, bet neticu ka Sparāns ir balts un pūkains!
Par Politiku Jūs veltīgi! Jūs Maigur, neesat politiķis tāpat kā Sparāns!
Politika ir publiska, bet Jūs neesat tam radis. Pat raksti par puķēm nepalīdzēs!


LAI UZVAR TAISNĪBA!!!

Atbildēt

Jancis

10.05.2020. 16:25

...bijušo kolēģi Aigaru Sparānu, godīgu un pašaizliedzīgu cilvēku ar izciliem, bet nenovērtētiem nopelniem valsts labā.
--
Pirksti sarkani nepalika aiz kauna, šo rakstot?? Bet laikam Sparāns šo draugu pulku spīlēs tur aiz vienas vietas, ka tik mežonīgi pūlas.
Vēl viens- kad nelaiķe sieva, aurojot krievu mātesvārdus, Rīgas lidostā personīgi aizturēja robežsargu, nevāji viņu iespaidojot fiziski, tad Maiguram likās OK? Bet tagad Sparāna kad pielieto elektrošoku, tad nav vaisr tik OK? Maz ticami, ka Saprāns, kura nesodamības sajūta bija mākoņos, neizrādīja pretošanos. Un pēc veca pensionāra viņš arī ne pārāk izskatās.
Ja Latvijā procesi nevilktos tik ilgi, tad es labprāt nopirktu popkornu un gaidītu, ko Sparāns sāks dziedāt. Tas glumais mērglis viens nesēdēs, pieminiet manus vārdus.

Atbildēt

zirnekli stikla burka naves cininos

10.05.2020. 16:23

varas klikei ir palicis par maz ,ko zagt ,tapec sak notiesat viens otru .

Atbildēt

jaajaa

10.05.2020. 15:34

»

?!

Trāpīji 10,taķš stroķis,ar kuru mušija ludzas galveno muitnieku it kā bija no sabiešiem,tā rakstīja mediji.Vellos


...kā tur bija ?...kaut kādu puiku tač par to notiesāja ?...tas, ko viņi toreiz izdarīja, bija naturālākā m..cība !!!...varēja kaut kā citādāk dabūt malā...tikai nauda, nauda, nauda...vajag, tūlīt un tagad...un ko ?...

Atbildēt

Ticu Strīķim

10.05.2020. 15:33

tik kaismīgi melot viņam nav pamata, lai uzskatītu viņa tekstu par tendenciozu.

Atbildēt

ha-ha

10.05.2020. 15:03

»

ha ha

Varu tikai piekrist, ka drošības dienests jeb agrākā DP patiešām strādā slikti. Atšķirībā no citām Baltijas valstīm, kur diezgan regulāri tiek pieķerti spiegi, Latvijā dienestu veikums bijis pāris pensionāru un dzelzceļa strādnieks. Var jau pieņemt, ka tiek pielietotas citas metodes un , teiksim, saķertie...


Kāds darbs,kāda strādāšana,ja ar visu šo dienestu atbalstu un uzraudzību, cauru diennakti tiek retranslēta Kremļa propoganda?Jau tikai ar vienu šo faktu pietiek lai būtu skaidrs šīs strādāšana mērķi un uzdevumi,pat nezinot cik kolaboranti un padomju okupantu spēka struktūru darboņi ir nodarbināti šajā sfērā.Var nesaprast tikai ES un NATO interesi šāda murga pastāvēšanā,kas apdraud viņu noslēpumus un eksistenci.

Atbildēt

Niknais

10.05.2020. 15:00

Nepłūti, maigur, jau esi aizmirsis, kā saviem nevēlamiem kolēģiem kabinetos liku noklausīšanās ierīces, lai pēc tam to nodotu savai potapovai, un naktī zem segas vienojies ar šo par kriminālprocesa uzsāksanu?
Aizmirsi, kā šis tavas laulenes process tiesā izgāzās kā viņas pēdējo mēnešreižu kunkulis, kas Augstākā tiesa visus attaisnoja?
Lai nu kas, bet tu, maigur, būtu pierurējis ciet savu mutīti

Atbildēt

Ivo

10.05.2020. 14:48

Man tā anna potapova ar nepatika

Atbildēt

Je Suis

10.05.2020. 14:33

»

Traktors

Sūds ar tiem spiegiem, varbūt viņu tiešām tik pat kā nav.. paskatieties tos ex. valstsvīru purnus, kas sēž ar Savicki čekistu Dinamo ložā arēnā. Vai kuru resnās pakaļas iekārtotas siltos amatos viņu kontrolētos uzņēmumos...


SAB vairāk vai mazāk ir kalpojis par politisko jumtu kontrabandas, ekonomiskā reiderisma shēmām. Man sensenos laikos tika stāstīts (krietni vēl pat pirms viņi Vašķi spridzināja) arī par pasūtījumu slepkavību organizēšanu. Par VDD - tur drīzāk nekompetence un stulbums, varbūt pat bailes vērsties pret sistēmu + jāķer būtu savējie no tā paša SAB un viņiem frontes līnija sanāk vairākos vārtos vienlaikus (spiegi, pērkami menti, politiķi, žurnālisti, mazgadīgi bērni, kuri Delfi komentāros palaiž muti...).

Atbildēt

Q

10.05.2020. 14:30

Patīkami redzēt ,ka pašiem pasūtījumu izpildītājiem, pielieto tās pašas metodes , kas ir viņu darbības pamatā, uzreiz sāk ņaudēt par kaut kādu tiesiskumu un demokrātiju, kas Latvijā nekad nav bijusi!

Atbildēt

Tiesiskums

10.05.2020. 14:28

čipurila labi pieprot "rakstīt",bet argumentu šaitanu "aizstāvībai" nekādu,bla bla bla.Ka kretīns,uzreiz redzams pieminot Krieviju,aizmirsa Putinu,vēl GIP,nkvd.........

Atbildēt

...

10.05.2020. 13:50

Plachit kiska v koridore...

Atbildēt

Traktors

10.05.2020. 13:48

»

ha ha

Varu tikai piekrist, ka drošības dienests jeb agrākā DP patiešām strādā slikti. Atšķirībā no citām Baltijas valstīm, kur diezgan regulāri tiek pieķerti spiegi, Latvijā dienestu veikums bijis pāris pensionāru un dzelzceļa strādnieks. Var jau pieņemt, ka tiek pielietotas citas metodes un , teiksim, saķertie...


Sūds ar tiem spiegiem, varbūt viņu tiešām tik pat kā nav.. paskatieties tos ex. valstsvīru purnus, kas sēž ar Savicki čekistu Dinamo ložā arēnā. Vai kuru resnās pakaļas iekārtotas siltos amatos viņu kontrolētos uzņēmumos.

Ko VDD un SAB tiešām ir prasmīgi pratuši nezināt un nenovērst – OIK afēra, daudzu gadu un miljardu apjomā, Rīgas budžeta ilggadēja izlaupīšana caur Rīgas Satiksmes simtiem miljonu vērtajiem iepirkumiem, Rīga kartes, Rīgas tūrisma biroju, Centrāltirgu, visiem ūdeņiem un gaismām, kur visādi Kvadrāti nokāš miljonus gadiem ilgi un vēlāk A. Amerikam izmaksā procentus par noguldījumiem. Vai Rimševica lašu zvejas un lāču medību ceļojumus uz Sibīriju un kodienus ar visādiem interesantiem un Kremlim pietuvinātiem personāžiem. Vai tas viss nav nacionālās drošības jautājumi!???

Atbildēt

(ne)mahinetajs

10.05.2020. 13:47

Kko lidzigu vins nesen naudeja parjurasu ari. Laiks radis, vai bija pieradijumi un kadi? Te nesen ari bija lieta kur nabaga cietuma darbinieceneko nedarija un iekrita. Nu izturibu, iziet tam visam cauri

Atbildēt

Je Suis

10.05.2020. 13:32

Aigars Sparāns: pasūtījumu slepkavību izpilde, terorisms, ekonomiskais reiderisms.

Atceraties, ka šobrīd vienu bandītisku grupējumu nomaina otrs. To galvenokārt sauc JKP. Lemberga prāva parāda, ka Lembergs nav vienīgais lielzaglis, bez viņa vēl ir daudz stulbāki un glumāki, kuri sagraus pat tās driskas, kas no iepriekšējiem zagļiem palikušas. Prokuratūras piesegtais zaglis Meroni to skaidri pierāda, kad Venstpils tranzīts viņa azotē vispār beidz eksistēt. Tas ir viss, ko JKP, Vienotība un KPV LV prot - svešiem kungiem atdot vietējā liezagļa salaupīto, caur tik pat apdāvinātu prokuratūru. Muļķu un zagļu zeme!

Atbildēt

TTT

10.05.2020. 13:31

Godmaņa sievai visu laiku bija pielaide, lai gan šņabi ar krievu VDK dienesta biedriem rija, kamēr no malas neaizrādīja, ka tas nav savienojams ar IeM galvenā ierēdņja amatu. VDD ir IeM pārraudzībā.

Atbildēt

jaajaa

10.05.2020. 13:30

...vai tik Sparāns nebūs Mežvietam naudu parādā palicis ?...citu iemeslu te ieraudzīt nevar...:)

Atbildēt

Zinfandels

10.05.2020. 13:27

Te gan operatīvajam dižgaram prasītos atgādināt, ka procesa virzītājs nevar īstenot procesuālas darbības pēc paša iegribām. Visiem kriminālprocesā veiktajiem pasākumiem apakšā ir izmeklēšanas tiesnieša paraksts – ši persona ir iepazīstināta ar lietas materiāliem un atzīst izmeklētāja darbības par samerīgām. Tātad Maigurs apgalvo, ka te iet vaļā kaut kāda gadsimta konspirācija, kurā uz vienu roku ir Lembergs, VDD vadība un izmeklētāji, ģenerālprokurors un uzragošais prokurors, kā arī Augstākās tiesas nozīmēts izmeklēšanas tiesnesis? Vēl trūkst tikai Soross, ASV vēstniecība un ilumināti...

Maigur, esmu dzirdējis, ka Rīgas kanalizācijā dzīvo aligatori. Domāju, tev jāveic atvaļināta pensionāra dīvāna izmeklēšanas arī šajā jautājumā.

Atbildēt

ha ha

10.05.2020. 13:21

Varu tikai piekrist, ka drošības dienests jeb agrākā DP patiešām strādā slikti. Atšķirībā no citām Baltijas valstīm, kur diezgan regulāri tiek pieķerti spiegi, Latvijā dienestu veikums bijis pāris pensionāru un dzelzceļa strādnieks. Var jau pieņemt, ka tiek pielietotas citas metodes un , teiksim, saķertie spiegi pārvervēti un kļuvuši par dubultaģentiem. Tomēr cipariem trijās visumā līdzīgajās Baltijas valstīs būtu jābūt daudz maz līdzīgiem.
Pat Lapsu&Co nav varējuši piežmiegt par viņu nemitīgo valsts un tās amatpersonu apdiršanu. Lai arī tajā visā dažreiz ir pa kādam racionālam graudam, neviena sevi cienoša valsts un sevi cienošs dienests neko tādu gadu desmitu garumā nepieļautu. Latvija un tās dienesti nezin kāpēc pieļauj. Kā lai te nesaka ka slikti strādā?

Atbildēt

Pentaklizma

10.05.2020. 13:07

Ierosinu, VDD vadību apbalvot ar cik tur zvaigžņu ordeņiem, par aktīvu un intensīvu neiejaukšanos un neiesaistīšanos sabiedrības kārtības, drošības un veselības nodrošināšanas pasākumiem, ārkārtas situācijas Latvijas Republikā saistība ar Covid-19 pandēmiju laikā.

Atbildēt

jautājums

10.05.2020. 12:42

Pēc būtības Aigars ir saņēmis vērtīgāko apbalvojumu, - par godīgu darbu apbalvots ar cietumu.
----------------------------------------------
Nu es domāju, ka zem šiem vārdiem arī Lembergs parakstītos...
Par Sparānu. Nu kādam jau viņš bija jāizpērk, jo noteikti nav tas personāžs, kas visu vainu ņems uz sevi.
Visdrīzāk, dotu liecības par padeļņikiem, lai notirgotu sev labvēlīgākus nosacījumus.
Tā teikt, s volkami žitj, pa voļči vitj...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...