Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvietis

25.08.2016. 02:00

krievi ir, bija un bus fasisti!

Atbildēt

!

24.08.2016. 18:45

»

Kristaps

Nacionāli noskaņoti latvāņi, jeb kur ieraudzīs politisku zemtekstu katram krievu (kirilicā) rakstītam burtam...


nu baidens pie parejo solijuma klasta vareja ari apsolit iemacities krievu valodu,lai braitonbica runatu visiem saprotamus tekstus.

Atbildēt

Kristaps

23.08.2016. 12:03

Nacionāli noskaņoti latvāņi, jeb kur ieraudzīs politisku zemtekstu katram krievu (kirilicā) rakstītam burtam.
Vajag var būt tiešām pacelties virs savās "pārākās nācijas" skatu leņķa un saprast, ka šinī valstī dzīvo liels daudzums krievvalodīgo.
ASV vēstniecība vismaz skatās un to no racionālā komunikācijas viedokļa un lai naciķi izlec no savām biksēm, jo suns, kurš kož saimniekam rokā - ir slikts suns.

Atbildēt

zb

18.08.2016. 13:38

»

zj

Precīzi


Melo! Lielākajās pilsētās tikai tirgotāji(!!), runāja latviski, vāciski un žīdiski, un mazliet krieviski. Krieviski vairāk runāja tikai Rīgā un Daugavpilī, jo krievu skaits līdz 1940.gadam Latvijā bija mazāks par 10%. Vienkāršā tauta pārsvarā runāja latviski, jo kāda gan jēga laukos bezinterneta un bezTV laikmetā zubrīt angļu mēli, pie tam, lauciniekiem pārsvarā bija 6 klašu izglītība.

Atbildēt

haha

18.08.2016. 10:39

varu saderēt, ka Valsts Valodas centram zarna būtu par tievu, lai ķertos klāt šim gadījumam :D Ušakovs, protams, vieglāks ķēriens :D :D :D

Atbildēt

Troll

18.08.2016. 10:35

Latviešiem USA, gan latviešu organizācijām visā pasaulē šis gadījums ir jāceļ gaismā, jo nevar būt tā, ka vēstniece nezina un negrib zināt, uz kādu valsti ir atsūtīta un kādas intereses viņa te pārstāv. Šis gadījums vieš neticību USA politikai. Vai varbūt priekšlaicīga politikas maiņa - cerot uz Trampa gaidāmo uzvaru vēlēšanās?

Atbildēt

fds

18.08.2016. 08:39

Varbūt ASV vēstniecība sapratusi (atšķirībā no mūsu valdības), ka veidojas informācijas telpas caurums starp LV un RU valodā runājošajiem.

Ne velti jau ilgi, ilgi runā, ka ir jāveido Latvijas medijs krievvalodīgajiem, lai mazinātu visādu krievu kanālu ietekmi Latvijā.

ASV vēstniecība cenšas uzrunāt plašāku auditoriju un saprot, ka nerunājot ar krievvalodīgajiem Latvijā un ļaujot viņiem tikai skatīties krievu kanālus, lasīt krievu interneta portālus utml. nav labi. Nepieciešams uzrunāt arī šo auditoriju.

Atbildēt

fakingie amerikāņi - go home from indigenous people land!

18.08.2016. 08:28

Ieteikums Raivim Dzintaram, Imantam Parāžniekam un Dombravu Jānītim - nākošreiz ar ASV vēstniecības darbiniekiem runājiet kādā no pirmiedzīvotāju indiāņu valodām (piem., čaijenu, irokēzu, tanoanu, zunu vai citā), kā arī atgādiniet, ka ASV jau 300 gadus veic pret pirmiedzīvotājiem genocīdu un patiesībā t.s. amerikāņi uz indiāņu zemes ir okupanti un kolonisti.

Atbildēt

Kaspars

18.08.2016. 07:28

»

lauķis

Slāvi nekad un nevienu nav okupējuši


Un šī vēstniece cēlusies no tiem pašiem revolucionāriem.

Atbildēt

lib

18.08.2016. 07:27

»

ferdinands

amerikāņi sāk pārkārtoties trampa gaidās


Šī ir demokrātu valdība, demokrātu vēstniecība un demokrātu izdarības. Demokrātu partija ir kultūrmarksisti. Ja uzvarēs Klintone, tad ASV vēstniecība padziļinās kursu uz kultūrmarksismu, gejismu, velkamismu un citiem ismiem.

Atbildēt

Kirbis

18.08.2016. 07:18

»

Lapa

Tā ir nodevīga rīcība no ASV puses - oficiāli lietot okupācijas laika valodu - krievu


Tā ir nevis "nodevīgas rīcības", bet gan dzīves realitātes ņemšana vērā - sakiet, vai darba tirgū ārpue valsts pāarvaldes darba vietām kaut kur citur varam konkurēt uz darbu bez kaut cik elementārām krievu valodas prasmēm? Un, ja godīgi, tad tai pašā valts pārvaldes darbā jau arī ar vienu ltviešu valodas prasmi vien amatu pienākumus pildot neiztiksi - nāksies gan krieviski, gan angliski, gan franciski darba materiālus skatīt un vēlams prast komunicēt ar to iesniedzējiem. Tā kā nevajaga sevi mānīt ar vēlamo, kas dažādām tautībām sajaucoties nekad vairs nepiepildīsies. Žel, ka NA to tikai tai vien zināmu apsvērumu dēl nevēlas to saprast.

Atbildēt

Obama go home

18.08.2016. 06:56

ASV sāk jukt prātā, nezin nu ko darīt,lai tik varētu būt pasaules lielvara Nr.1. Lv tautai ir pretīga amerikānu līšana mūsu nacionālās valsts iekšējās lietās.
Amerika amerikāniem, Latvija latviešiem.

Atbildēt

švamme

18.08.2016. 02:01

»

parsla

The language of Latvia is Latvian. Why is the U.S. Embassy in Riga issuing communication in the language of Russia? The Russian language is not the only "minority" language used and spoken by minorities in Latvia. After WWII the formerly free and independent Republic of Latvia was allowed by the West...


es domāju, ka amerikāņi to neuztver tik slimīgi, kā mēs; ASV ļoti daudz info tiek drukāts arī spāņu valodā, kaut gan lielākā daļa nelegāo imigrantu ir no Meksikas, spāniski runājoši

Atbildēt

nu ja

18.08.2016. 01:59

»

Jēpis

Pretekļi


tā nu šis ir, ko šam padarīsi - naciķi ir un paliek pretekļi naciķi.

Atbildēt

Jēpis

18.08.2016. 00:30

Pretekļi

Atbildēt

to lauķis

17.08.2016. 23:29

»

lauķis

Slāvi nekad un nevienu nav okupējuši


jums tāpat viņi piekrišanu neprasīs!

Atbildēt

derdz

17.08.2016. 22:06

ja nekļūdos, bija daži e-masu mediji, ka ASV un UK, kurās varēja lasīt ziņas arī krievu, vācu, utml., valodā. Kur problēma.Galvenais,sēcībā būtu ka latviešu valoda ir pirmā un izcelta, pēc tam pārējās valodas seko.

Atbildēt

strieps

17.08.2016. 20:24

te dazi ir riebigi pretigi nacisti

Atbildēt

parsla

17.08.2016. 19:17

The language of Latvia is Latvian. Why is the U.S. Embassy in Riga issuing communication in the language of Russia? The Russian language is not the only "minority" language used and spoken by minorities in Latvia. After WWII the formerly free and independent Republic of Latvia was allowed by the West including the U.S. to remain behind the Soviet "Iron Curtain." For fifty years while occupied by the Soviet Union Latvia was crushingly "Russified" by Soviet Russia's old "Imperial interest" and flooded with Russian-speakers to eliminate all traces of Latvian culture, Latvians, and the the Latvian language. Finally with the fall of the Soviet Union in the early 1990s Latvia broke free and reclaimed its independence as a democratic nation. Since then it has been working to rejoin the West and is now a part of the European Union and NATO. Latvia is fighting to heal from Soviet deformation and "Russification." Why would the U.S. now give new life to Soviet deformation with its "Russification" by unnecessarily and offensively issuing its communication also in the Russian language, not an official language of Latvia. If this is being done for Putin, he should learn Latvian as a good neighbor or use a Latvian language translator if he wants to know what the U.S. Vice President is doing and saying while in Latvia. Why would the U.S. need to translate for Putin?

Atbildēt

U.U.

17.08.2016. 19:11

No latviešu idiotismu kolekcijas: "Nepārspējamā Vineta Poriņa: „Ja esam ūnikāli ar valodas situācijas pretrunīgumu pasaules teōrijai un praksei: pamatnācijas asimetrisko bilingvismu, mazākumtautību funkcionālo monolingvismu vienas mazākumtautības valodā, pamatnācijas lingvistisko diskrimināciju, kā arī valsts krizes perioda ekonomisko apstākļu pozitīvo ietekmi uz latviešu valodas vidi, kā liecina vēsturiskā pieredze – ar notikumiem ekonomikā un polītikā neesam bijuši ūnikāli, atrauti no pasaules".»

Atbildēt

Rekā

17.08.2016. 18:56

Nu gan ir pienācis Pasaules gals ! Visiem iestājusies kolektīva amnēzija. Pirmskara Latvijā lielākajās pilsētās runāja un rakstīja 3 valodās: latviešu, vācu un krievu. Pasēs tautība netika rakstīta, vecāku tautību , nodarbošanos , piederību reliģiskajai konfesijai rakstīja dzimšanas apliecībā. Lai katrs zinātu savas saknes. Tikai Ulmaņa laikā sāka pievērst uzmanību latviskumam.Viņš pats sarunā ar Latgales vecticībniekiem centās runāt krieviski. Rezultātā viņi paziņoja, ka tagad atzīst Ulmani par savu prezidentu. Cik ilgi var raudāt par 50 okupācijas gadiem, novēršot uzmanību no tām kļūdām un sociālo netaisnīgumu, kas turpinās jau 25. gadu ? Vai tiešām arī pēc 200 gadiem savu alkatību, melus, ņirgāšanos par vienkāršo cilvēku attaisnosim ar 50 okupācijas gadiem ? Un šūmēsimies par maznozīmīgām lietām ?

Atbildēt

lauķis

17.08.2016. 18:30

»

jaunās nianses epta

komunikātori iemetuši šeit savus karavīrus, lai vietējā tauta nepretojas nākošai slāvu okupācijai


Slāvi nekad un nevienu nav okupējuši.
Papētiet kas radīja PSRS un par kādu naudu to uzturēja.Tikai nesakiet ka 1917 gada apvērsumu uztaisīja slāvi , būs neparizi.

Atbildēt

jaunās nianses epta

17.08.2016. 18:25

komunikātori iemetuši šeit savus karavīrus, lai vietējā tauta nepretojas nākošai slāvu okupācijai ?

Atbildēt

ferdinands

17.08.2016. 18:23

amerikāņi sāk pārkārtoties trampa gaidās

Atbildēt

Ash

17.08.2016. 18:22

Kādā valodā kungi liks, tādā arī pastal-baur-latvāņi runās.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

17.08.2016. 18:05

»

Neiedziļinoties detaļās

Par to jau nav šaubu. Domāju būs ļoti ļoti smieklīgi pavērot kā izskatīsies tā piemērošanās


Viena lieta ir kangari, otra lieta ko būs ļoti smieklīgi vērot ir kangaru fanu piemērošanās. Visi tie bauri, visādu kangaru grupējumu fani, kā NA vai vienotība, viņiem tak draud smadzeņu izmežģīšana.
Viņi visi tak līdz šim guva laimes orgasmu ticot tam, ka ASV "ir ar viņiem"

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

17.08.2016. 18:00

»

aa

ļoti žēl un sāpīgi


Pareizi - nacionalistiskām urlām, nacisma faniem un pie viena amerikāņu dibena laizītajiem visplašākajā nozīmē, varētu būt žēl, pat visdrīzāk sāpīgi

Atbildēt

hm

17.08.2016. 17:57

"ASV vēstniecībai svarīgs esot nevis valsts valodas statuss, bet gan tas, ka valoda tiek „plaši lietota”."
Jāsaprot - un pasūtīja ...irst!
Kad baltkrievi izsūtīja amerikānu vēstnieku par iejaukšanos iekšējās lietās, arī LV bļāva līdzi ASV, ka Baltkrievijā beigusies demokrātija, valda totalitārisms un despotija.
Nu, vai pienāks reize baltkrieviem atdot demokrātijas parādu latviešiem?

Atbildēt

yyy >> interesanti

17.08.2016. 17:55

Interesanti gan, beb krievu valoda Latvijā ir okupācijas laika valoda. Tā teica Igaunijas prezidents par krievu valodu Igaunijā. ASV vēstniecība ar savu rīcību atbalsta okupētājvalsts iepludināto pilsoņu nevēlēšano mācīties Valsts valodu! Vai tad Krievijas (ar Valsts valodu - krievu) (sovjetu) okupācija Latvijā nav beigusies?

Atbildēt

Lapa

17.08.2016. 17:49

Tā ir nodevīga rīcība no ASV puses - oficiāli lietot okupācijas laika valodu - krievu.

Atbildēt

aa

17.08.2016. 17:27

ļoti žēl un sāpīgi

Atbildēt

Jureits.lv

17.08.2016. 17:19

Latvijā pēc tautas skaitīšanas datiem 165 000 cilvēku ikdienā sazinās latgaliski. Kad amerikāņu vēstniecība sāks tvītot un publicēt ziņas latgaliski?
P.S. Labprāt klātiene satiktos ar ASV vēstnieci un esmu gatavs palīdzēt ar tvītošanu latgaliski (ceru, ka ASV vēstniecības darbinieki šo izlasīs).

Atbildēt

biedrs Ostaps B.

17.08.2016. 17:03

»

Neiedziļinoties detaļās

Par to jau nav šaubu. Domāju būs ļoti ļoti smieklīgi pavērot kā izskatīsies tā piemērošanās


tas būs vienkārši konģeniāli uzjautrinoši un prikolīgi relaxējoši. beidzot ledus ir sakustējies, biedri zvērīgie sasēdētāji! un, kā zināms, labāk vēlu, nekā nekad.

Atbildēt

nu kā tā var, nu kā tā var?!

17.08.2016. 16:46

»

rr

Nu un tad? Par ko tad butu jauztraucas? Lai komunice krieviski


tad jau latvānijas nacionāllumpeņiem galīgi šīberis aizkritīs ciet un šie vēl noraus pienu!!

Atbildēt

nu bet

17.08.2016. 16:42

»

derbs

Pietiek pārstāvim savā stilā vajadzētu iesūdzēt vēstniecību tiesā par atbildes nesniegšanu


obligāti, bez šaubām. un nevis tikai kaut kādu provinciālu vēstniecību iesūdzēt, bet tās pārstāvēto valsti. uzreiz un pa taisno. un nākamo jautājumu pieprasījumu no pietiek lapsukūts, visticamāk, ir plānots nosūtīt romas pāvestam. arī, protams, ar sekojošu iesūdzēšanu latvānijas tiesā.

Atbildēt

rr

17.08.2016. 16:41

Nu un tad? Par ko tad butu jauztraucas? Lai komunice krieviski!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

17.08.2016. 16:38

»

elementāri, vatson

Piemērosies


Par to jau nav šaubu. Domāju būs ļoti ļoti smieklīgi pavērot kā izskatīsies tā piemērošanās

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

17.08.2016. 16:23

Pavisam drīz jau sāksies rēala cīņa starp kangariem par to kam būs tas gods bučot Baidenam kājas.
Būtu ļoti interesanti un pat smieklīgi pavērot Trampa uzvaru, ko tad darīs vietējie kangari

Atbildēt

w

17.08.2016. 16:22

amerikānis pamanijis, ka bidlostānas valoda te ļoti izplatīta un tās lietotāji neko citu nesaprot?

Atbildēt

derbs

17.08.2016. 16:07

Pietiek pārstāvim savā stilā vajadzētu iesūdzēt vēstniecību tiesā par atbildes nesniegšanu.

Atbildēt

interesanti

17.08.2016. 15:53

kāpēc un ar ko tieši šajā ģeopolitiskajā reģionā angļu valoda ir pārāka par krievu valodu?

Atbildēt

Kika

17.08.2016. 15:51

Nu ko tagad latvāņi? Pilnīgs apjukums? Un ja divkosīgie jeņķi būs spiesti draudzēties ar Krieviju un Putinu personīgi, ko ta tad? Pilnīgas auzas! Vajadzēs savu mēli bāzt anusā un pazemīgi lūgt piedošanu?
Nu rinkēviči un pārējie jampampiņi, jums nepierast, jo jūs to dariet ikdienā.

Atbildēt

nu ja

17.08.2016. 15:50

»

Nu ko

Āmurikāņu šovinisms ir līdzīgs lielkrievu


tikai principiāli. pēc būtības ir nesalīdzināmi masīvāks un kretīniskāks par krieviem.

Atbildēt

nu tad

17.08.2016. 15:47

»

ko nu

Rinkakēvičs nu ir galīgā apmulsumā... ko darīt, jopcik?! Nedrīkst taču saimniekiem aizrādīt, ko tie padomās


šitam pedālim jālien atpakaļ skapī, jo tur ir tumšs un kluss un mušas pārāk nekož.

Atbildēt

Nu ko

17.08.2016. 15:12

Āmurikāņu šovinisms ir līdzīgs lielkrievu

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...