Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvietis

25.08.2016. 02:00

krievi ir, bija un bus fasisti!

Atbildēt

!

24.08.2016. 18:45

»

Kristaps

Nacionāli noskaņoti latvāņi, jeb kur ieraudzīs politisku zemtekstu katram krievu (kirilicā) rakstītam burtam...


nu baidens pie parejo solijuma klasta vareja ari apsolit iemacities krievu valodu,lai braitonbica runatu visiem saprotamus tekstus.

Atbildēt

Kristaps

23.08.2016. 12:03

Nacionāli noskaņoti latvāņi, jeb kur ieraudzīs politisku zemtekstu katram krievu (kirilicā) rakstītam burtam.
Vajag var būt tiešām pacelties virs savās "pārākās nācijas" skatu leņķa un saprast, ka šinī valstī dzīvo liels daudzums krievvalodīgo.
ASV vēstniecība vismaz skatās un to no racionālā komunikācijas viedokļa un lai naciķi izlec no savām biksēm, jo suns, kurš kož saimniekam rokā - ir slikts suns.

Atbildēt

zb

18.08.2016. 13:38

»

zj

Precīzi


Melo! Lielākajās pilsētās tikai tirgotāji(!!), runāja latviski, vāciski un žīdiski, un mazliet krieviski. Krieviski vairāk runāja tikai Rīgā un Daugavpilī, jo krievu skaits līdz 1940.gadam Latvijā bija mazāks par 10%. Vienkāršā tauta pārsvarā runāja latviski, jo kāda gan jēga laukos bezinterneta un bezTV laikmetā zubrīt angļu mēli, pie tam, lauciniekiem pārsvarā bija 6 klašu izglītība.

Atbildēt

haha

18.08.2016. 10:39

varu saderēt, ka Valsts Valodas centram zarna būtu par tievu, lai ķertos klāt šim gadījumam :D Ušakovs, protams, vieglāks ķēriens :D :D :D

Atbildēt

Troll

18.08.2016. 10:35

Latviešiem USA, gan latviešu organizācijām visā pasaulē šis gadījums ir jāceļ gaismā, jo nevar būt tā, ka vēstniece nezina un negrib zināt, uz kādu valsti ir atsūtīta un kādas intereses viņa te pārstāv. Šis gadījums vieš neticību USA politikai. Vai varbūt priekšlaicīga politikas maiņa - cerot uz Trampa gaidāmo uzvaru vēlēšanās?

Atbildēt

fds

18.08.2016. 08:39

Varbūt ASV vēstniecība sapratusi (atšķirībā no mūsu valdības), ka veidojas informācijas telpas caurums starp LV un RU valodā runājošajiem.

Ne velti jau ilgi, ilgi runā, ka ir jāveido Latvijas medijs krievvalodīgajiem, lai mazinātu visādu krievu kanālu ietekmi Latvijā.

ASV vēstniecība cenšas uzrunāt plašāku auditoriju un saprot, ka nerunājot ar krievvalodīgajiem Latvijā un ļaujot viņiem tikai skatīties krievu kanālus, lasīt krievu interneta portālus utml. nav labi. Nepieciešams uzrunāt arī šo auditoriju.

Atbildēt

fakingie amerikāņi - go home from indigenous people land!

18.08.2016. 08:28

Ieteikums Raivim Dzintaram, Imantam Parāžniekam un Dombravu Jānītim - nākošreiz ar ASV vēstniecības darbiniekiem runājiet kādā no pirmiedzīvotāju indiāņu valodām (piem., čaijenu, irokēzu, tanoanu, zunu vai citā), kā arī atgādiniet, ka ASV jau 300 gadus veic pret pirmiedzīvotājiem genocīdu un patiesībā t.s. amerikāņi uz indiāņu zemes ir okupanti un kolonisti.

Atbildēt

Kaspars

18.08.2016. 07:28

»

lauķis

Slāvi nekad un nevienu nav okupējuši


Un šī vēstniece cēlusies no tiem pašiem revolucionāriem.

Atbildēt

lib

18.08.2016. 07:27

»

ferdinands

amerikāņi sāk pārkārtoties trampa gaidās


Šī ir demokrātu valdība, demokrātu vēstniecība un demokrātu izdarības. Demokrātu partija ir kultūrmarksisti. Ja uzvarēs Klintone, tad ASV vēstniecība padziļinās kursu uz kultūrmarksismu, gejismu, velkamismu un citiem ismiem.

Atbildēt

Kirbis

18.08.2016. 07:18

»

Lapa

Tā ir nodevīga rīcība no ASV puses - oficiāli lietot okupācijas laika valodu - krievu


Tā ir nevis "nodevīgas rīcības", bet gan dzīves realitātes ņemšana vērā - sakiet, vai darba tirgū ārpue valsts pāarvaldes darba vietām kaut kur citur varam konkurēt uz darbu bez kaut cik elementārām krievu valodas prasmēm? Un, ja godīgi, tad tai pašā valts pārvaldes darbā jau arī ar vienu ltviešu valodas prasmi vien amatu pienākumus pildot neiztiksi - nāksies gan krieviski, gan angliski, gan franciski darba materiālus skatīt un vēlams prast komunicēt ar to iesniedzējiem. Tā kā nevajaga sevi mānīt ar vēlamo, kas dažādām tautībām sajaucoties nekad vairs nepiepildīsies. Žel, ka NA to tikai tai vien zināmu apsvērumu dēl nevēlas to saprast.

Atbildēt

Obama go home

18.08.2016. 06:56

ASV sāk jukt prātā, nezin nu ko darīt,lai tik varētu būt pasaules lielvara Nr.1. Lv tautai ir pretīga amerikānu līšana mūsu nacionālās valsts iekšējās lietās.
Amerika amerikāniem, Latvija latviešiem.

Atbildēt

švamme

18.08.2016. 02:01

»

parsla

The language of Latvia is Latvian. Why is the U.S. Embassy in Riga issuing communication in the language of Russia? The Russian language is not the only "minority" language used and spoken by minorities in Latvia. After WWII the formerly free and independent Republic of Latvia was allowed by the West...


es domāju, ka amerikāņi to neuztver tik slimīgi, kā mēs; ASV ļoti daudz info tiek drukāts arī spāņu valodā, kaut gan lielākā daļa nelegāo imigrantu ir no Meksikas, spāniski runājoši

Atbildēt

nu ja

18.08.2016. 01:59

»

Jēpis

Pretekļi


tā nu šis ir, ko šam padarīsi - naciķi ir un paliek pretekļi naciķi.

Atbildēt

Jēpis

18.08.2016. 00:30

Pretekļi

Atbildēt

to lauķis

17.08.2016. 23:29

»

lauķis

Slāvi nekad un nevienu nav okupējuši


jums tāpat viņi piekrišanu neprasīs!

Atbildēt

derdz

17.08.2016. 22:06

ja nekļūdos, bija daži e-masu mediji, ka ASV un UK, kurās varēja lasīt ziņas arī krievu, vācu, utml., valodā. Kur problēma.Galvenais,sēcībā būtu ka latviešu valoda ir pirmā un izcelta, pēc tam pārējās valodas seko.

Atbildēt

strieps

17.08.2016. 20:24

te dazi ir riebigi pretigi nacisti

Atbildēt

parsla

17.08.2016. 19:17

The language of Latvia is Latvian. Why is the U.S. Embassy in Riga issuing communication in the language of Russia? The Russian language is not the only "minority" language used and spoken by minorities in Latvia. After WWII the formerly free and independent Republic of Latvia was allowed by the West including the U.S. to remain behind the Soviet "Iron Curtain." For fifty years while occupied by the Soviet Union Latvia was crushingly "Russified" by Soviet Russia's old "Imperial interest" and flooded with Russian-speakers to eliminate all traces of Latvian culture, Latvians, and the the Latvian language. Finally with the fall of the Soviet Union in the early 1990s Latvia broke free and reclaimed its independence as a democratic nation. Since then it has been working to rejoin the West and is now a part of the European Union and NATO. Latvia is fighting to heal from Soviet deformation and "Russification." Why would the U.S. now give new life to Soviet deformation with its "Russification" by unnecessarily and offensively issuing its communication also in the Russian language, not an official language of Latvia. If this is being done for Putin, he should learn Latvian as a good neighbor or use a Latvian language translator if he wants to know what the U.S. Vice President is doing and saying while in Latvia. Why would the U.S. need to translate for Putin?

Atbildēt

U.U.

17.08.2016. 19:11

No latviešu idiotismu kolekcijas: "Nepārspējamā Vineta Poriņa: „Ja esam ūnikāli ar valodas situācijas pretrunīgumu pasaules teōrijai un praksei: pamatnācijas asimetrisko bilingvismu, mazākumtautību funkcionālo monolingvismu vienas mazākumtautības valodā, pamatnācijas lingvistisko diskrimināciju, kā arī valsts krizes perioda ekonomisko apstākļu pozitīvo ietekmi uz latviešu valodas vidi, kā liecina vēsturiskā pieredze – ar notikumiem ekonomikā un polītikā neesam bijuši ūnikāli, atrauti no pasaules".»

Atbildēt

Rekā

17.08.2016. 18:56

Nu gan ir pienācis Pasaules gals ! Visiem iestājusies kolektīva amnēzija. Pirmskara Latvijā lielākajās pilsētās runāja un rakstīja 3 valodās: latviešu, vācu un krievu. Pasēs tautība netika rakstīta, vecāku tautību , nodarbošanos , piederību reliģiskajai konfesijai rakstīja dzimšanas apliecībā. Lai katrs zinātu savas saknes. Tikai Ulmaņa laikā sāka pievērst uzmanību latviskumam.Viņš pats sarunā ar Latgales vecticībniekiem centās runāt krieviski. Rezultātā viņi paziņoja, ka tagad atzīst Ulmani par savu prezidentu. Cik ilgi var raudāt par 50 okupācijas gadiem, novēršot uzmanību no tām kļūdām un sociālo netaisnīgumu, kas turpinās jau 25. gadu ? Vai tiešām arī pēc 200 gadiem savu alkatību, melus, ņirgāšanos par vienkāršo cilvēku attaisnosim ar 50 okupācijas gadiem ? Un šūmēsimies par maznozīmīgām lietām ?

Atbildēt

lauķis

17.08.2016. 18:30

»

jaunās nianses epta

komunikātori iemetuši šeit savus karavīrus, lai vietējā tauta nepretojas nākošai slāvu okupācijai


Slāvi nekad un nevienu nav okupējuši.
Papētiet kas radīja PSRS un par kādu naudu to uzturēja.Tikai nesakiet ka 1917 gada apvērsumu uztaisīja slāvi , būs neparizi.

Atbildēt

jaunās nianses epta

17.08.2016. 18:25

komunikātori iemetuši šeit savus karavīrus, lai vietējā tauta nepretojas nākošai slāvu okupācijai ?

Atbildēt

ferdinands

17.08.2016. 18:23

amerikāņi sāk pārkārtoties trampa gaidās

Atbildēt

Ash

17.08.2016. 18:22

Kādā valodā kungi liks, tādā arī pastal-baur-latvāņi runās.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

17.08.2016. 18:05

»

Neiedziļinoties detaļās

Par to jau nav šaubu. Domāju būs ļoti ļoti smieklīgi pavērot kā izskatīsies tā piemērošanās


Viena lieta ir kangari, otra lieta ko būs ļoti smieklīgi vērot ir kangaru fanu piemērošanās. Visi tie bauri, visādu kangaru grupējumu fani, kā NA vai vienotība, viņiem tak draud smadzeņu izmežģīšana.
Viņi visi tak līdz šim guva laimes orgasmu ticot tam, ka ASV "ir ar viņiem"

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

17.08.2016. 18:00

»

aa

ļoti žēl un sāpīgi


Pareizi - nacionalistiskām urlām, nacisma faniem un pie viena amerikāņu dibena laizītajiem visplašākajā nozīmē, varētu būt žēl, pat visdrīzāk sāpīgi

Atbildēt

hm

17.08.2016. 17:57

"ASV vēstniecībai svarīgs esot nevis valsts valodas statuss, bet gan tas, ka valoda tiek „plaši lietota”."
Jāsaprot - un pasūtīja ...irst!
Kad baltkrievi izsūtīja amerikānu vēstnieku par iejaukšanos iekšējās lietās, arī LV bļāva līdzi ASV, ka Baltkrievijā beigusies demokrātija, valda totalitārisms un despotija.
Nu, vai pienāks reize baltkrieviem atdot demokrātijas parādu latviešiem?

Atbildēt

yyy >> interesanti

17.08.2016. 17:55

Interesanti gan, beb krievu valoda Latvijā ir okupācijas laika valoda. Tā teica Igaunijas prezidents par krievu valodu Igaunijā. ASV vēstniecība ar savu rīcību atbalsta okupētājvalsts iepludināto pilsoņu nevēlēšano mācīties Valsts valodu! Vai tad Krievijas (ar Valsts valodu - krievu) (sovjetu) okupācija Latvijā nav beigusies?

Atbildēt

Lapa

17.08.2016. 17:49

Tā ir nodevīga rīcība no ASV puses - oficiāli lietot okupācijas laika valodu - krievu.

Atbildēt

aa

17.08.2016. 17:27

ļoti žēl un sāpīgi

Atbildēt

Jureits.lv

17.08.2016. 17:19

Latvijā pēc tautas skaitīšanas datiem 165 000 cilvēku ikdienā sazinās latgaliski. Kad amerikāņu vēstniecība sāks tvītot un publicēt ziņas latgaliski?
P.S. Labprāt klātiene satiktos ar ASV vēstnieci un esmu gatavs palīdzēt ar tvītošanu latgaliski (ceru, ka ASV vēstniecības darbinieki šo izlasīs).

Atbildēt

biedrs Ostaps B.

17.08.2016. 17:03

»

Neiedziļinoties detaļās

Par to jau nav šaubu. Domāju būs ļoti ļoti smieklīgi pavērot kā izskatīsies tā piemērošanās


tas būs vienkārši konģeniāli uzjautrinoši un prikolīgi relaxējoši. beidzot ledus ir sakustējies, biedri zvērīgie sasēdētāji! un, kā zināms, labāk vēlu, nekā nekad.

Atbildēt

nu kā tā var, nu kā tā var?!

17.08.2016. 16:46

»

rr

Nu un tad? Par ko tad butu jauztraucas? Lai komunice krieviski


tad jau latvānijas nacionāllumpeņiem galīgi šīberis aizkritīs ciet un šie vēl noraus pienu!!

Atbildēt

nu bet

17.08.2016. 16:42

»

derbs

Pietiek pārstāvim savā stilā vajadzētu iesūdzēt vēstniecību tiesā par atbildes nesniegšanu


obligāti, bez šaubām. un nevis tikai kaut kādu provinciālu vēstniecību iesūdzēt, bet tās pārstāvēto valsti. uzreiz un pa taisno. un nākamo jautājumu pieprasījumu no pietiek lapsukūts, visticamāk, ir plānots nosūtīt romas pāvestam. arī, protams, ar sekojošu iesūdzēšanu latvānijas tiesā.

Atbildēt

rr

17.08.2016. 16:41

Nu un tad? Par ko tad butu jauztraucas? Lai komunice krieviski!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

17.08.2016. 16:38

»

elementāri, vatson

Piemērosies


Par to jau nav šaubu. Domāju būs ļoti ļoti smieklīgi pavērot kā izskatīsies tā piemērošanās

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

17.08.2016. 16:23

Pavisam drīz jau sāksies rēala cīņa starp kangariem par to kam būs tas gods bučot Baidenam kājas.
Būtu ļoti interesanti un pat smieklīgi pavērot Trampa uzvaru, ko tad darīs vietējie kangari

Atbildēt

w

17.08.2016. 16:22

amerikānis pamanijis, ka bidlostānas valoda te ļoti izplatīta un tās lietotāji neko citu nesaprot?

Atbildēt

derbs

17.08.2016. 16:07

Pietiek pārstāvim savā stilā vajadzētu iesūdzēt vēstniecību tiesā par atbildes nesniegšanu.

Atbildēt

interesanti

17.08.2016. 15:53

kāpēc un ar ko tieši šajā ģeopolitiskajā reģionā angļu valoda ir pārāka par krievu valodu?

Atbildēt

Kika

17.08.2016. 15:51

Nu ko tagad latvāņi? Pilnīgs apjukums? Un ja divkosīgie jeņķi būs spiesti draudzēties ar Krieviju un Putinu personīgi, ko ta tad? Pilnīgas auzas! Vajadzēs savu mēli bāzt anusā un pazemīgi lūgt piedošanu?
Nu rinkēviči un pārējie jampampiņi, jums nepierast, jo jūs to dariet ikdienā.

Atbildēt

nu ja

17.08.2016. 15:50

»

Nu ko

Āmurikāņu šovinisms ir līdzīgs lielkrievu


tikai principiāli. pēc būtības ir nesalīdzināmi masīvāks un kretīniskāks par krieviem.

Atbildēt

nu tad

17.08.2016. 15:47

»

ko nu

Rinkakēvičs nu ir galīgā apmulsumā... ko darīt, jopcik?! Nedrīkst taču saimniekiem aizrādīt, ko tie padomās


šitam pedālim jālien atpakaļ skapī, jo tur ir tumšs un kluss un mušas pārāk nekož.

Atbildēt

Nu ko

17.08.2016. 15:12

Āmurikāņu šovinisms ir līdzīgs lielkrievu

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...