Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bībers

06.11.2017. 21:20

»

prokurors

Leja ir idiots. Tas ir viedoklis, kurš izveidojies, izlasot uzdotos jautājumus. Acīmredzami, šim personāžam, darbā nav ko darīt


Nu, ja tu tik droši paziņo šādu vērtējumu bez jebkāda pamatojuma, Tev taču nesagādās grūtības sevi arī identificēt?
Un, ja izrādīsies, ka Tu pats tiešām esi prokurors, tad radīsies acīmredzams jautājums - ja Lejā, kurš publicē JV argumentētus rakstus un nosūta tiesai smagas lietas, ir idiota, tad kas esi tu pats????

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

05.11.2017. 02:32

»

Auseklītis

bet man patīk patiesība


Latvijas Republikas SATVERSME.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

===========

Aktuālais w-resurss: https://likumi.lv/doc.php?id=57980

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

===========
===========

Varētu padomāt, ka tu, pa naivo, patiesību ceri atrast šajā w-lapsotavā?!
"Nu - kā tā var, nu - kā tā var?!?", gluži kā zināmajā M. Brauna dziesmā.

Ir tak' sacīts: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

Atbildēt

Me

04.11.2017. 13:30

Aicinu nepirkt Imanta Liepiņa grāmatas un nekad nebalsot par viņu vēlēšanās.

Atbildēt

Oskars

04.11.2017. 11:42

1. Uz jautājumu Vai ir kāds vispārpieņemts skaidrojums jēdzienam „viltus ziņa”? Ja jā, kāds ir šis skaidrojums?
Atbildēts ar wikipediju: („Viltus ziņas ir dzeltenās žurnālistikas vai propagandas paveids, kas sastāv no tīšuprāt nepatiesas informācijas vai safabricējumiem, kas izplatās ar tradicionālajiem drukātajiem, raidošajiem vai interneta medijiem un sociālajiem tīkliem. Viltus ziņas tiek sacerētas un publiskotas ar nolūku nodarīt postu iestādei, institūcijai, juridiskai vai fiziskai personai, un/vai iegūt politiskus vai finansiālus labumus, bieži vien to darot ar sensacionālu, pārspīlētu vai apzināti nepatiesu virsrakstu palīdzību, kas sagrābj uzmanību. Apzināti nepatiesas un tīšuprāt maldinošas viltus ziņas ir jānošķir no satīras un parodijas.”)
Vai tiešām Liepiņa kungs ir tik stulbs, ka neredz starpību starp plānu un tā realizāciju? Tas, ka plāns nav realizējies nenozīmē, ka tāds nav bijis, un plānot noziegumu jau ir noziegums. Ja Liepiņa kungs tomēr nav tik stulbs, tad drīzāk, ka viņš ir šā nozieguma līdzdalībnieks. Vai ir perādījumi, ka informacija ir NEPATIESA vai SAFABRICĒJUMS?

2. Par jautājumu Vai reāli notikušu un precīzi atreferētu sarunu saturs kā tāds ir „viltus ziņa” atbilstoši vispārpieņemtai jēdziena „viltus ziņa” nozīmei?
Atbildēts,ka "Kaut kur „pa kaktiem” saklausītu runu vai tenku atstāstījums, pēc ziņu jēdziena definīcijas (ziņas ir informācija par NOTIKUMIEM), vispār nevar būt ziņas (vai ziņu satura elements)."
Šāda atbilde, manuprāt, jau robežojas ar idiotismu. Vai tas, ka būšu jauši vai nejauši dzirdējis plānu kā noslepkavot Imantu Liepiņu, ir vai nav patiesa ziņa, un vai uz to kā iespējamu smaga nozieguma plānošanu man, kā likumpaklausīgam Latvijas valsts pilsonim, būtu vai nebūtu jāreaģē?

3. Par jautājumu Vai Jūsu ziņojums Parlamentārās izmeklēšanas komisijai aptver visus faktus, kas atrodami „Rīdzenes sarunu” citātos, kas publicēti žurnālā IR? Ja nē, pēc kāda principa Jūs atlasījāt sarunu fragmentus, kas analizēti Jūsu ziņojumā?
Un kur ir problēma? Vai tad viedoklis pats par sevi nav tā eksistences fakts? Un kādēļ gan šāds viedokļa, kuru izteicis ne jau parastais "reņģu ēdājs", fakts nevarētu tikt publiski analizēts?

Atbildēt

Es

04.11.2017. 09:17

Laba lasāmviela tiem, kam vispār interesē pasākums vārdā Ir. Pārējiem - apnicīgi. Skaidrs tak, ka neko nevar inkriminēt, nekas nav inkriminējams.

Atbildēt

no tautas

03.11.2017. 23:43

»

MI

Domāju, ka autors gana saprotami un vienkārši ir izskaidrojis...


Un kā tad ar Satversmi? Vai vismaz SAB-am tā nebūtu jāsargā? Demokrātija nav savienojama ar oligarhiju, tās ir atšķirīgas valsts formas. Bet visa šī ālēšanās arvien vairāk parāda, kādas intereses kurš medijs pārstāv.

Atbildēt

Lapsas intelekts

03.11.2017. 23:40

Jau tā reti atveru pietiek.com, jo vairs nav nedz personīgas, nedz profesionālas intereses. Un ar katru reizi kļūst aizvien sliktāk. Sākumā pietiek pretendēja uz nelikumības atmaskojoša pētnieciskās žurnālistikas medija (lai arī pašpasludināta un likumam par plašsaziņas līdzekļiem neatbilstoša) slavu. Bija "žurnālisti". Pseidožurnālisti-samoučkas, bet vismaz centās.

Kas no tā ir palicis? Slapja vieta.

Lapsa, kas, runā, dzīvo no ikmēneša iemaksām no cilvēkiem, par kuriem neraksta. Margēviča, kas raksta AAA avīzē. Par pārējiem skuķiem nerunāsim. Pats portāls? Publicē noziedzīgu alkoholiķu tekstus aļa Stuckas "Lembergam kā pašvaldības vadītājam nav nekādu pienākumu" uz 8 lappusēm.

Lato Lapsam (jo viņš pātskata komentārus) personīgi rekomendēju iepazīties ar Tymothy Snyder daiļradi par autoritārisma un totalitārisma vēstnešiem. Brīvi pieejams youtube. Inteliģentam cilvēkam, neskatoties uz smago sociopātijas formu, būtu jāspēj ieraudzīt savu lomu (absolūti negatīvo) un dot savu pozitīvo pienesumu emigrējot uz to pašu vietu, kur stāv tie serveri, dzīvot nost uzkrāto (izreketēto?) kapitālu un makšķerēt renģes saviem kaķiem.

Atbildēt

redz

03.11.2017. 23:23

»

MI

Domāju, ka autors gana saprotami un vienkārši ir izskaidrojis...


Neatrašanās cietuma kamerā notiesāta noziedznieka statusā nav vienīgais iemesls, lai persona nedrīkstētu ieņemt deputāta, ministra amatu vai sēdēt koalīcijas padomē.

Atbildēt

MI

03.11.2017. 22:44

Domāju, ka autors gana saprotami un vienkārši ir izskaidrojis.
Atvainojos jau iepriekš, jo varbūt būšu palaidis šo to garām.
Bet, domāju, ka viena no lietas būtībām ir vārdā autentiskas, jeb citiem vārdiem vai šo sarunu saturs ir saskaņotas ar pirmavotu, atbilst orģinālam, īstas, pareizas. Tāpat vai nav pārrāvumu, izlaidumu, utt.
Kolīdz pirmavots pasaka, ka šo sarunu saturs ir autentisks, tad tas (saturs) kļūst par faktu un atbilst ziņai.
Pagaidām fakts ir viens, ka plašsaziņas līdzeklis ir publicējis sarunas, bet, lai runātu par saturu prasās apstiprinājums par satura autentiskumu. Līdz ar to saskatu šeit divus faktus, jeb divas ziņas.
Informāciju par sarunu satura autentiskumu zina tikai un vienīgi informācijas pirmavots, jeb informācijas ieguvējs.
Nākošais. Lai sodītu, tad ir jānotiek likuma pārkāpumam. Tātad ir jābūt tajā laikā spēkā esošam likuma pantam/iem, kurš/i tiek pārkāpts/i. Bet, šeit sastopamies ar tādiem jautājumiem kā noziedzīgā nodarījuma stadijas, jeb kurā brīdī tiek uzskatīts ka noziedzīgais nodarījums ir pabeigts. Vienkārši sakot, pietiek tikai ar to ka parunājās, plānoja vai arī nepieciešamas seku iestāšanās.
Par ko ir stāsts? Stāsts ir par to, ka lietas ir jāizmeklē profesionāļiem un rezultatīvi, bet ne lietas jāpārvērš linču tiesās ar sev vien zināmiem mērķiem. Kur dominē emocijas un maz, kas kopējs ar tiesiskumu.
Okupācijas laikā bija tāds termins kā virtuves sarunas, kur par sarunām ieslodzīja pagrabos, sodīja, utt. Domāju, ka tie laiki ir beigušies un personas soda nevis par sarunām, bet par konkrētu likumu pārkāpumiem.
Un visa šī publiskā ālēšanās ir viens vienīgs farss, tā tiešā nozīmē.

Atbildēt

formula

03.11.2017. 21:52

»

Tu prētu izkūkojis?

Cik saskaņa caur pašu pārvaldītajām pašvaldībām nav naudu izskalojusi.... Nu , protams, valsts līmeņa izzagšanai līdzi vēl netiek, bet cents


Sorosieši un maskavijas konzervi bruģē ceļu saskaņai.
Nesatraucies,smerdeli,jo tas nav nekāds noslēpums.

Atbildēt

Mr.A

03.11.2017. 20:56

Blad ,autors baigais livingists..
UN Šlesers,šķele,lembergs Svētie
Nirga nenāk

Atbildēt

Muļķītis

03.11.2017. 19:49

Lasi un brīnies, kur var tik mazā valstī sarasties tik daudz 3AAA d... līdēju. To taču nevarēs darīt mūžīgi. Ko tad darīs visi liepiņi, borovkovi, tihonovi un visa tā 3AAA pakalpiņu varza.

Atbildēt

Līdumnieks

03.11.2017. 19:45

Ko jūs tērējiet savu laiku ar blēžiem?!Kāpēc neviens nepiemin 1990-1993.gadus, kuros vara tika fiktīvi sagrābta ar tām pašām rokām, kuras laupa un laupa. To,ka šīs valdības , Saeimas ir neleģitīmas, jūs nez kāpēc klusējiet? 500 000 ir ārpus Latvijas, tas nevienam neko neizsaka? Visi tautai piederošie īpašumi ir viņu rokās, arī neko neizsaka. Kur paliek dividentes. kur paliek mūsu nodokļi? Vai neredziet ka notiek Tautas muļķošna!

Atbildēt

skaidrs

03.11.2017. 19:33

Tātad, ja Liepiņam kāds piezvanīs un pateiks, ka pārgriezīs viņam rīkli, tad tā būs parasta viltus ziņa kam viņš nepievērsīs nekādu uzmanību. Patiess būs tikai nekrologs.

Atbildēt

TASS

03.11.2017. 18:55

Autora atziņa, ka viņš ''darot to brīvprātīgi, bez atlīdzības, uz sabiedriskiem pamatiem'', nevar nepriecēt. Citas gan TO dara par naudu.

Atbildēt

Tu prētu izkūkojis?

03.11.2017. 18:32

»

formula

Kāds tad ir šī projekta sausais atlikums ? Pirms gaidāmām parlamenta vēlēšanām Latvijā...


Cik saskaņa caur pašu pārvaldītajām pašvaldībām nav naudu izskalojusi.... Nu , protams, valsts līmeņa izzagšanai līdzi vēl netiek, bet cents.

Atbildēt

Try

03.11.2017. 17:48

Kad loceklim lapiņām vai liepiņam nav kur izpausties, tas ehakulē šādā veidā, pats nesaprotot, cik tizls izskatās

Atbildēt

izsmiekls

03.11.2017. 17:35

Un tas ir tas izslavētais prokurors Leja, kurš esot Oligarhu bieds? Tā ir tā profesionalitāte? Nu, tad es nebrīnos, ka šis netiek galā ar prastiem demagogiem. Kur ir pats galvenais jautājums - Liepiņa kungs Jūs izteicāt apgalvojumu, ka 79,49% no „Rīdzenes sarunu” apjoma satur nepatiesus, dzīvē nekad nepiepildījušos izteikumus un pļāpājumus..... lūdzu precizējiet konkrēti cik procentuāli šīs sarunas satur nepatiesības un cik procentuāli dzīvē nekad nepiepildījušos izteikumus?! Liepiņa kungs - ja jau jūs veicāt analīzi, kāpēc sametāt vienā katlā tā saucamo "nepatiesību" un to, "kas nav piepildījies?" Tāpēc, ka "nepatiesības" % izrādītos nepieklājīgi mazs, bet lielākoties vajadzētu spiest uz to, ka plāns taču nav dzīvē izdevies! Tas nekas, ka no plānotāju gribas neatkarīgu iemeslu dēļ!

Atbildēt

nu ja

03.11.2017. 17:29

»

Labais

Precīzāk, kā to izdarījis I.Liepiņš, raksturot tā saucamās "sarunas" vai "lietu" nav iespējams. Žēl tikai, ka visa šī uzkūdīšana un zombēšana tiek uzturēta sabiedriskajos medijos


Tātad Rīdzenes sarunu dalībnieki ir āksti, klauni, meļi un viltus ziņu radītāji jeb citiem vārdiem sakot Rīdzenes troļļu ferma!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

03.11.2017. 17:27

»

Zjk

Visi tā nedomā


Finansēt meļus ir tas pats, kas kakāt akā no kuras dzer. Tā dara tikai bauri. Lasīt jebko, ko raksta meļi, tērēt tam savu laiku, ir tas pats.

Atbildēt

š

03.11.2017. 16:48

Ja plānotās noziedzīgās aktivitātes nav izdevies īstenot, tas nenozīmē, ka plānošana nav notikusi, tas tikai raksturo noziedznieku vērienu, apetīti, bet tai pat laikā nespēju izplānot līdz galam savu noziegumu. Ja slepkavība nav notikusi, tad tās plānošanas atreferējums presē nav viltus ziņa. Salīdzināšana ar Hitleru ir nevietā, šai gad. iesaistītie personāži 1) dzīvi un veseli (un pietiekoši nobaroti kaušanai); 2) VĒL nav izziņoti oficiāli par noziedzniekiem ar visām izrietošajām konsekvencēm (kas pilnībā mainīs viņu dzīves kvalitāti un perspektīvu)

Atbildēt

urrā

03.11.2017. 16:35

Liepiņš labi pilda uzdotos pienākumus!!!!!

Atbildēt

ESMAIJA

03.11.2017. 16:28

IR publikācijas domātas tikai tādiem, kam nav ne sava prāta ne spriešanas spējas. NEVIENS normāls cilvēks nav sliecies atbalstīt šos murgus. Kā var kaut kam tādam noticēt, kas acīm redzami un rokām taustāmi tiek palaists ar vienu mērķi iekarot sev aprobežotos nākamajām vēlēšanām. Nožēlojami. Es gribētu dzirdēt un redzēt, kā asti pakaļā ieraus tādi kā judins, kad nāksies tikties aci pret aci ar gudru cilvēku.

Atbildēt

prokurors

03.11.2017. 16:28

Leja ir idiots. Tas ir viedoklis, kurš izveidojies, izlasot uzdotos jautājumus. Acīmredzami, šim personāžam, darbā nav ko darīt !!!!!!!!!!

Atbildēt

Jo

03.11.2017. 16:17

Tuklība nav slimība, bet rijība, liepiņ!

Atbildēt

dalia

03.11.2017. 14:23

Tas ir vairāk kā skaidrs, ka blefs , jo tas , ka Ŗīdzenē noklausās, bija zināms it visiem np padomju laikiem.

Atbildēt

Labais

03.11.2017. 14:05

Precīzāk, kā to izdarījis I.Liepiņš, raksturot tā saucamās "sarunas" vai "lietu" nav iespējams. Žēl tikai, ka visa šī uzkūdīšana un zombēšana tiek uzturēta sabiedriskajos medijos.

Atbildēt

loģika

03.11.2017. 13:39

1. Ja apgalvo, ka 79,49% no "Rīdzenes sarunām" ir viltus ziņas, tas nozīmē, ka attiecīgie personāži nav to runājuši.
2. Ja viņi ir to runājuši, tad sanāk, ka viņi runājuši "sviestu".

Atbildēt

juris

03.11.2017. 13:01

Ne jau tas, ka viens ,vai otrs netika amat ā ir galvenais secinājums par viltus ziņu, bet pats fakts, ka notikusi sazv ernieciska saruna pret valsti ar mēģinājumu ietekmēt varas sadali valstī. Tas ir galvenais. Ja rezukltātā iecere nav izdevusies, tas nenozīmē, ka šīs sarunas nav bijušas tikai tādēļ, ka viens vai otrs nav ieguvis iecerēto amatu

Atbildēt

lauķis

03.11.2017. 12:57

Nu cik var šūmēties par šiem zagļiem (oligarhiem) , nevis viņus pat nedomā tiesāt , savādāk nepietiks cietumu priekš biedriem partijniekiem.

Atbildēt

FH440

03.11.2017. 12:23

I.Liepiņs šoreiz - malacis!

Atbildēt

juris

03.11.2017. 12:22

Bija mums viens slavens prokurors-iesaistīts kaut kādās nelikumībās ar kreditkarti.Bet vēl tagad no alfas nabadziņš velk ārā ar kalnu piekrautus produktu ratus.....

Atbildēt

formula

03.11.2017. 12:17

Kāds tad ir šī projekta sausais atlikums ? Pirms gaidāmām parlamenta vēlēšanām Latvijā ?
Visas partijas,izņemot Saskaņu,to vien dara,kā nozog valsti ! Secinājums : sorosiskā varza un maskavijas"konzervi"ar blēžiem,iesūtīto aņku un ķēves puisi dara visu , lai Zatleru pat tanki netraucētu valdībā ņemt uz vēlēšanām ejošos vcienīgos 'tīros' saskaņiešus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...