Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bībers

06.11.2017. 21:20

»

prokurors

Leja ir idiots. Tas ir viedoklis, kurš izveidojies, izlasot uzdotos jautājumus. Acīmredzami, šim personāžam, darbā nav ko darīt


Nu, ja tu tik droši paziņo šādu vērtējumu bez jebkāda pamatojuma, Tev taču nesagādās grūtības sevi arī identificēt?
Un, ja izrādīsies, ka Tu pats tiešām esi prokurors, tad radīsies acīmredzams jautājums - ja Lejā, kurš publicē JV argumentētus rakstus un nosūta tiesai smagas lietas, ir idiota, tad kas esi tu pats????

Atbildēt

Me

04.11.2017. 13:30

Aicinu nepirkt Imanta Liepiņa grāmatas un nekad nebalsot par viņu vēlēšanās.

Atbildēt

Oskars

04.11.2017. 11:42

1. Uz jautājumu Vai ir kāds vispārpieņemts skaidrojums jēdzienam „viltus ziņa”? Ja jā, kāds ir šis skaidrojums?
Atbildēts ar wikipediju: („Viltus ziņas ir dzeltenās žurnālistikas vai propagandas paveids, kas sastāv no tīšuprāt nepatiesas informācijas vai safabricējumiem, kas izplatās ar tradicionālajiem drukātajiem, raidošajiem vai interneta medijiem un sociālajiem tīkliem. Viltus ziņas tiek sacerētas un publiskotas ar nolūku nodarīt postu iestādei, institūcijai, juridiskai vai fiziskai personai, un/vai iegūt politiskus vai finansiālus labumus, bieži vien to darot ar sensacionālu, pārspīlētu vai apzināti nepatiesu virsrakstu palīdzību, kas sagrābj uzmanību. Apzināti nepatiesas un tīšuprāt maldinošas viltus ziņas ir jānošķir no satīras un parodijas.”)
Vai tiešām Liepiņa kungs ir tik stulbs, ka neredz starpību starp plānu un tā realizāciju? Tas, ka plāns nav realizējies nenozīmē, ka tāds nav bijis, un plānot noziegumu jau ir noziegums. Ja Liepiņa kungs tomēr nav tik stulbs, tad drīzāk, ka viņš ir šā nozieguma līdzdalībnieks. Vai ir perādījumi, ka informacija ir NEPATIESA vai SAFABRICĒJUMS?

2. Par jautājumu Vai reāli notikušu un precīzi atreferētu sarunu saturs kā tāds ir „viltus ziņa” atbilstoši vispārpieņemtai jēdziena „viltus ziņa” nozīmei?
Atbildēts,ka "Kaut kur „pa kaktiem” saklausītu runu vai tenku atstāstījums, pēc ziņu jēdziena definīcijas (ziņas ir informācija par NOTIKUMIEM), vispār nevar būt ziņas (vai ziņu satura elements)."
Šāda atbilde, manuprāt, jau robežojas ar idiotismu. Vai tas, ka būšu jauši vai nejauši dzirdējis plānu kā noslepkavot Imantu Liepiņu, ir vai nav patiesa ziņa, un vai uz to kā iespējamu smaga nozieguma plānošanu man, kā likumpaklausīgam Latvijas valsts pilsonim, būtu vai nebūtu jāreaģē?

3. Par jautājumu Vai Jūsu ziņojums Parlamentārās izmeklēšanas komisijai aptver visus faktus, kas atrodami „Rīdzenes sarunu” citātos, kas publicēti žurnālā IR? Ja nē, pēc kāda principa Jūs atlasījāt sarunu fragmentus, kas analizēti Jūsu ziņojumā?
Un kur ir problēma? Vai tad viedoklis pats par sevi nav tā eksistences fakts? Un kādēļ gan šāds viedokļa, kuru izteicis ne jau parastais "reņģu ēdājs", fakts nevarētu tikt publiski analizēts?

Atbildēt

Es

04.11.2017. 09:17

Laba lasāmviela tiem, kam vispār interesē pasākums vārdā Ir. Pārējiem - apnicīgi. Skaidrs tak, ka neko nevar inkriminēt, nekas nav inkriminējams.

Atbildēt

no tautas

03.11.2017. 23:43

»

MI

Domāju, ka autors gana saprotami un vienkārši ir izskaidrojis...


Un kā tad ar Satversmi? Vai vismaz SAB-am tā nebūtu jāsargā? Demokrātija nav savienojama ar oligarhiju, tās ir atšķirīgas valsts formas. Bet visa šī ālēšanās arvien vairāk parāda, kādas intereses kurš medijs pārstāv.

Atbildēt

Lapsas intelekts

03.11.2017. 23:40

Jau tā reti atveru pietiek.com, jo vairs nav nedz personīgas, nedz profesionālas intereses. Un ar katru reizi kļūst aizvien sliktāk. Sākumā pietiek pretendēja uz nelikumības atmaskojoša pētnieciskās žurnālistikas medija (lai arī pašpasludināta un likumam par plašsaziņas līdzekļiem neatbilstoša) slavu. Bija "žurnālisti". Pseidožurnālisti-samoučkas, bet vismaz centās.

Kas no tā ir palicis? Slapja vieta.

Lapsa, kas, runā, dzīvo no ikmēneša iemaksām no cilvēkiem, par kuriem neraksta. Margēviča, kas raksta AAA avīzē. Par pārējiem skuķiem nerunāsim. Pats portāls? Publicē noziedzīgu alkoholiķu tekstus aļa Stuckas "Lembergam kā pašvaldības vadītājam nav nekādu pienākumu" uz 8 lappusēm.

Lato Lapsam (jo viņš pātskata komentārus) personīgi rekomendēju iepazīties ar Tymothy Snyder daiļradi par autoritārisma un totalitārisma vēstnešiem. Brīvi pieejams youtube. Inteliģentam cilvēkam, neskatoties uz smago sociopātijas formu, būtu jāspēj ieraudzīt savu lomu (absolūti negatīvo) un dot savu pozitīvo pienesumu emigrējot uz to pašu vietu, kur stāv tie serveri, dzīvot nost uzkrāto (izreketēto?) kapitālu un makšķerēt renģes saviem kaķiem.

Atbildēt

redz

03.11.2017. 23:23

»

MI

Domāju, ka autors gana saprotami un vienkārši ir izskaidrojis...


Neatrašanās cietuma kamerā notiesāta noziedznieka statusā nav vienīgais iemesls, lai persona nedrīkstētu ieņemt deputāta, ministra amatu vai sēdēt koalīcijas padomē.

Atbildēt

MI

03.11.2017. 22:44

Domāju, ka autors gana saprotami un vienkārši ir izskaidrojis.
Atvainojos jau iepriekš, jo varbūt būšu palaidis šo to garām.
Bet, domāju, ka viena no lietas būtībām ir vārdā autentiskas, jeb citiem vārdiem vai šo sarunu saturs ir saskaņotas ar pirmavotu, atbilst orģinālam, īstas, pareizas. Tāpat vai nav pārrāvumu, izlaidumu, utt.
Kolīdz pirmavots pasaka, ka šo sarunu saturs ir autentisks, tad tas (saturs) kļūst par faktu un atbilst ziņai.
Pagaidām fakts ir viens, ka plašsaziņas līdzeklis ir publicējis sarunas, bet, lai runātu par saturu prasās apstiprinājums par satura autentiskumu. Līdz ar to saskatu šeit divus faktus, jeb divas ziņas.
Informāciju par sarunu satura autentiskumu zina tikai un vienīgi informācijas pirmavots, jeb informācijas ieguvējs.
Nākošais. Lai sodītu, tad ir jānotiek likuma pārkāpumam. Tātad ir jābūt tajā laikā spēkā esošam likuma pantam/iem, kurš/i tiek pārkāpts/i. Bet, šeit sastopamies ar tādiem jautājumiem kā noziedzīgā nodarījuma stadijas, jeb kurā brīdī tiek uzskatīts ka noziedzīgais nodarījums ir pabeigts. Vienkārši sakot, pietiek tikai ar to ka parunājās, plānoja vai arī nepieciešamas seku iestāšanās.
Par ko ir stāsts? Stāsts ir par to, ka lietas ir jāizmeklē profesionāļiem un rezultatīvi, bet ne lietas jāpārvērš linču tiesās ar sev vien zināmiem mērķiem. Kur dominē emocijas un maz, kas kopējs ar tiesiskumu.
Okupācijas laikā bija tāds termins kā virtuves sarunas, kur par sarunām ieslodzīja pagrabos, sodīja, utt. Domāju, ka tie laiki ir beigušies un personas soda nevis par sarunām, bet par konkrētu likumu pārkāpumiem.
Un visa šī publiskā ālēšanās ir viens vienīgs farss, tā tiešā nozīmē.

Atbildēt

formula

03.11.2017. 21:52

»

Tu prētu izkūkojis?

Cik saskaņa caur pašu pārvaldītajām pašvaldībām nav naudu izskalojusi.... Nu , protams, valsts līmeņa izzagšanai līdzi vēl netiek, bet cents


Sorosieši un maskavijas konzervi bruģē ceļu saskaņai.
Nesatraucies,smerdeli,jo tas nav nekāds noslēpums.

Atbildēt

Mr.A

03.11.2017. 20:56

Blad ,autors baigais livingists..
UN Šlesers,šķele,lembergs Svētie
Nirga nenāk

Atbildēt

Muļķītis

03.11.2017. 19:49

Lasi un brīnies, kur var tik mazā valstī sarasties tik daudz 3AAA d... līdēju. To taču nevarēs darīt mūžīgi. Ko tad darīs visi liepiņi, borovkovi, tihonovi un visa tā 3AAA pakalpiņu varza.

Atbildēt

Līdumnieks

03.11.2017. 19:45

Ko jūs tērējiet savu laiku ar blēžiem?!Kāpēc neviens nepiemin 1990-1993.gadus, kuros vara tika fiktīvi sagrābta ar tām pašām rokām, kuras laupa un laupa. To,ka šīs valdības , Saeimas ir neleģitīmas, jūs nez kāpēc klusējiet? 500 000 ir ārpus Latvijas, tas nevienam neko neizsaka? Visi tautai piederošie īpašumi ir viņu rokās, arī neko neizsaka. Kur paliek dividentes. kur paliek mūsu nodokļi? Vai neredziet ka notiek Tautas muļķošna!

Atbildēt

Auseklītis

03.11.2017. 19:34

»


bet man patīk patiesība

Atbildēt

skaidrs

03.11.2017. 19:33

Tātad, ja Liepiņam kāds piezvanīs un pateiks, ka pārgriezīs viņam rīkli, tad tā būs parasta viltus ziņa kam viņš nepievērsīs nekādu uzmanību. Patiess būs tikai nekrologs.

Atbildēt

TASS

03.11.2017. 18:55

Autora atziņa, ka viņš ''darot to brīvprātīgi, bez atlīdzības, uz sabiedriskiem pamatiem'', nevar nepriecēt. Citas gan TO dara par naudu.

Atbildēt

Tu prētu izkūkojis?

03.11.2017. 18:32

»

formula

Kāds tad ir šī projekta sausais atlikums ? Pirms gaidāmām parlamenta vēlēšanām Latvijā...


Cik saskaņa caur pašu pārvaldītajām pašvaldībām nav naudu izskalojusi.... Nu , protams, valsts līmeņa izzagšanai līdzi vēl netiek, bet cents.

Atbildēt

Try

03.11.2017. 17:48

Kad loceklim lapiņām vai liepiņam nav kur izpausties, tas ehakulē šādā veidā, pats nesaprotot, cik tizls izskatās

Atbildēt

izsmiekls

03.11.2017. 17:35

Un tas ir tas izslavētais prokurors Leja, kurš esot Oligarhu bieds? Tā ir tā profesionalitāte? Nu, tad es nebrīnos, ka šis netiek galā ar prastiem demagogiem. Kur ir pats galvenais jautājums - Liepiņa kungs Jūs izteicāt apgalvojumu, ka 79,49% no „Rīdzenes sarunu” apjoma satur nepatiesus, dzīvē nekad nepiepildījušos izteikumus un pļāpājumus..... lūdzu precizējiet konkrēti cik procentuāli šīs sarunas satur nepatiesības un cik procentuāli dzīvē nekad nepiepildījušos izteikumus?! Liepiņa kungs - ja jau jūs veicāt analīzi, kāpēc sametāt vienā katlā tā saucamo "nepatiesību" un to, "kas nav piepildījies?" Tāpēc, ka "nepatiesības" % izrādītos nepieklājīgi mazs, bet lielākoties vajadzētu spiest uz to, ka plāns taču nav dzīvē izdevies! Tas nekas, ka no plānotāju gribas neatkarīgu iemeslu dēļ!

Atbildēt

nu ja

03.11.2017. 17:29

»

Labais

Precīzāk, kā to izdarījis I.Liepiņš, raksturot tā saucamās "sarunas" vai "lietu" nav iespējams. Žēl tikai, ka visa šī uzkūdīšana un zombēšana tiek uzturēta sabiedriskajos medijos


Tātad Rīdzenes sarunu dalībnieki ir āksti, klauni, meļi un viltus ziņu radītāji jeb citiem vārdiem sakot Rīdzenes troļļu ferma!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

03.11.2017. 17:27

»

Zjk

Visi tā nedomā


Finansēt meļus ir tas pats, kas kakāt akā no kuras dzer. Tā dara tikai bauri. Lasīt jebko, ko raksta meļi, tērēt tam savu laiku, ir tas pats.

Atbildēt

š

03.11.2017. 16:48

Ja plānotās noziedzīgās aktivitātes nav izdevies īstenot, tas nenozīmē, ka plānošana nav notikusi, tas tikai raksturo noziedznieku vērienu, apetīti, bet tai pat laikā nespēju izplānot līdz galam savu noziegumu. Ja slepkavība nav notikusi, tad tās plānošanas atreferējums presē nav viltus ziņa. Salīdzināšana ar Hitleru ir nevietā, šai gad. iesaistītie personāži 1) dzīvi un veseli (un pietiekoši nobaroti kaušanai); 2) VĒL nav izziņoti oficiāli par noziedzniekiem ar visām izrietošajām konsekvencēm (kas pilnībā mainīs viņu dzīves kvalitāti un perspektīvu)

Atbildēt

urrā

03.11.2017. 16:35

Liepiņš labi pilda uzdotos pienākumus!!!!!

Atbildēt

ESMAIJA

03.11.2017. 16:28

IR publikācijas domātas tikai tādiem, kam nav ne sava prāta ne spriešanas spējas. NEVIENS normāls cilvēks nav sliecies atbalstīt šos murgus. Kā var kaut kam tādam noticēt, kas acīm redzami un rokām taustāmi tiek palaists ar vienu mērķi iekarot sev aprobežotos nākamajām vēlēšanām. Nožēlojami. Es gribētu dzirdēt un redzēt, kā asti pakaļā ieraus tādi kā judins, kad nāksies tikties aci pret aci ar gudru cilvēku.

Atbildēt

prokurors

03.11.2017. 16:28

Leja ir idiots. Tas ir viedoklis, kurš izveidojies, izlasot uzdotos jautājumus. Acīmredzami, šim personāžam, darbā nav ko darīt !!!!!!!!!!

Atbildēt

Jo

03.11.2017. 16:17

Tuklība nav slimība, bet rijība, liepiņ!

Atbildēt

dalia

03.11.2017. 14:23

Tas ir vairāk kā skaidrs, ka blefs , jo tas , ka Ŗīdzenē noklausās, bija zināms it visiem np padomju laikiem.

Atbildēt

Labais

03.11.2017. 14:05

Precīzāk, kā to izdarījis I.Liepiņš, raksturot tā saucamās "sarunas" vai "lietu" nav iespējams. Žēl tikai, ka visa šī uzkūdīšana un zombēšana tiek uzturēta sabiedriskajos medijos.

Atbildēt

loģika

03.11.2017. 13:39

1. Ja apgalvo, ka 79,49% no "Rīdzenes sarunām" ir viltus ziņas, tas nozīmē, ka attiecīgie personāži nav to runājuši.
2. Ja viņi ir to runājuši, tad sanāk, ka viņi runājuši "sviestu".

Atbildēt

juris

03.11.2017. 13:01

Ne jau tas, ka viens ,vai otrs netika amat ā ir galvenais secinājums par viltus ziņu, bet pats fakts, ka notikusi sazv ernieciska saruna pret valsti ar mēģinājumu ietekmēt varas sadali valstī. Tas ir galvenais. Ja rezukltātā iecere nav izdevusies, tas nenozīmē, ka šīs sarunas nav bijušas tikai tādēļ, ka viens vai otrs nav ieguvis iecerēto amatu

Atbildēt

lauķis

03.11.2017. 12:57

Nu cik var šūmēties par šiem zagļiem (oligarhiem) , nevis viņus pat nedomā tiesāt , savādāk nepietiks cietumu priekš biedriem partijniekiem.

Atbildēt

FH440

03.11.2017. 12:23

I.Liepiņs šoreiz - malacis!

Atbildēt

juris

03.11.2017. 12:22

Bija mums viens slavens prokurors-iesaistīts kaut kādās nelikumībās ar kreditkarti.Bet vēl tagad no alfas nabadziņš velk ārā ar kalnu piekrautus produktu ratus.....

Atbildēt

formula

03.11.2017. 12:17

Kāds tad ir šī projekta sausais atlikums ? Pirms gaidāmām parlamenta vēlēšanām Latvijā ?
Visas partijas,izņemot Saskaņu,to vien dara,kā nozog valsti ! Secinājums : sorosiskā varza un maskavijas"konzervi"ar blēžiem,iesūtīto aņku un ķēves puisi dara visu , lai Zatleru pat tanki netraucētu valdībā ņemt uz vēlēšanām ejošos vcienīgos 'tīros' saskaņiešus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

12

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

FotoŠī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva.
Lasīt visu...

20

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

FotoLai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. Tikai izprotot un pieņemot citādo, varam veidot iekļaujošāku sabiedrību. Tāpēc 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Īpaši pasākumi notiks Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Ludzā, bet “Dažādo kurpju diena” tiks iedzīvināta arī sociālajos tīklos un citviet Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

FotoGodātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...